Telegram Messenger Takibi – mSpy’dan Saklanacak Bir Şey Yok

Telegram MessengermSPy artık Android ve iOS cihazlarında Telegram Messenger izleme desteği veriyor.

Kasım 2015’in başlarında başlayan Telegram Messenger izleme özelliği Androidcihazlarda 4.14.0 versiyonunun, iOS’ta 4.10.0 versiyonunun piyasaya çıkmasıyla kullanılabilir hale geldi.

Telegram Messenger, gizliliğe odaklanan anlık mesajlaşma servislerinden biri.256-bit simetrik AES ve RSA 2048 kodlamaları ve Diffie–Hellman güvenlik anahtarı değişimini temel alan 2 katmanlı güvenlik kodlamasını desteklemekte. Cloud Chat(özel ve grup sohbetleri)’de ise sunucu-istemci kodlaması kullanılıyor. Gizli sohbetlerde de üçüncü bir istemci-istemci kodlaması mevcut.

mSpy kullanan müşteriler  engellenmiş ya da engellenmemiş ayırt edilmeksizin bütün Telegram kişilerine, gizli sohbet de dahil olmak üzere konuşmalara,içeriklerin tümüne ve hatta kendi kendini yok etme zamanlaması olan mesajlara tam erişim elde edebilecektir.

Şu anda mSpy bütün mobil ve masaüstü platformlarda çalışmakta ve gelecek sürümler için de kendini geliştirilmeye devam etmektedir.mSpy daima gelişmekte ve ortalama olarak her ay kendisine yeni bir özellik eklemektedir. Kısa süre önce eklenen Instagram İzleyici’nin ardından Telegram Messenger izleme özelliğini de ekleyerek kullanıcılarına daha da yüksek düzeyde konfor ve koruma sağlamaktadır.Uygulama,kullanıcılarını çeşitli interaktif modern tehditlerden korumak amacıyla dizayn edilmiş ve sürekli gelişim göstermesi sayesinde en popüler ve etkili uygulamalar arasında kalmayı başarmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Telegram Messenger Takibi – mSpy’dan Saklanacak Bir Şey Yok için yorumda bulun

    Telegram Messenger Takibi – mSpy’dan Saklanacak Bir Şey Yok için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Telegram Messenger Takibi – mSpy’dan Saklanacak Bir Şey Yok için ilk yorumu yapabilirsin.