Arşiv

“Arşiv” üzerine 23 yorum

  • Kullanım ihtiyacınıza bağlı eğer iki telefonu aynı anda takip etmek istiyorsanız 2 program almalısınız fakat tek bir telefonu takip etmek istiyorsanız 1 program yeterli.

 1. Cvp icin tesekkur ederim.ya birde ben kontrol panelimin turkce olmasini istiyorum.fransada yasiyorum.yani mspyin sitesinden ulke olarak turkiyeyi secsem bi sorun olmaz degilmi.yada panelden istedigimiz dili ayarlayabiliyormuyuz?

 2. telefonum iphone 5s takip edeceğim telefon lg g3. ben telefonuma bu programı indirdikten sonra diğer telefonda herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu? ya da telefon numarasıyyla mı takip ediyoruz

  • Programı takip etmek istediğiniz hedef telefona yüklemeniz gerekmektedir sanırım mspy yazılımının işleyişini farklı anlamışsınız daha geniş bilgiye sahip olmak için https://www.mspy.gen.tr/ sitemizde yer alan kullanıcı soru ve yorumlarına bakınız.

  • Takip etmiş olduğunuz hedef telefona dair tüm whatsapp yazışmalarını veya sms yazışmalarını hedef telefon kullanıcısı silse dahi siz kullanıcı panelinizden silmediğiniz sürece kullanıcı panelinizde görünür.

 3. Programı satın almak istiyorum fakat hedef telefona fiziki müdahele ile programı yüklemem mümkün değil. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

  • Sorunuzu net anlayamadım ama ben şöyle bir cevap verim sanırım aklınızdaki soruyu bu cevap ile gidermiş olursunuz. Yüklemek istediğiniz hedef telefonda yükleme esnasında hangi sim kartının olduğunun bir önemi yok yazılım cihaza kurulmuş olduğu için o cihazda olan biteni takip edebilirsiniz. Ayrıca Wi-Fi bağlantısı üzerinden yükleme yaparsanız bir sim kartınada ihtiyaç duymazsınız yani anlayacağınız sim kart olsada yükleyebilirsiniz olmasada yükleyebilirsiniz.

 4. ingilterede yasiyorum, programi alsam ingilterede kullanilir mi? benim telefonumum iphone ama hedef telefon samsung 6s olur mu kontrol panelim turkce olabilir mi?

  • Dünyanın neresinde olursanız olun bu yazılıma sahip olabilir ve dünyanın her yerinden kullanabilirsiniz. Telefon modeli konusunda hangi telefonu takip edecekseniz o telefona yükleme yapmalısınız. Sonrasında siz internette erişebildiğiniz her yerden size gönderilen kullanıcı bilgileri ile giriş yapıp takip edebiliyor olacaksınız. Örnek olması açısından mspy kullanıcı panelinin demo sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.

 5. Satın alma işleminden sonramı yükleme yapılıyor birde gelen giden aramalardaki konuşmalarıda kayıt altına alıyomu

  • Evet satın alma işleminden sonra üyeliğiniz süresince istediğiniz zaman yükleme işlemini yapabiliyorsunuz. Mspy konuşma süresini ve arama tarihini kiminle görüşüldüğü bilgisini kayıt altına alıyor fakat mspy’da dinleme özelliği yoktur. Eğer dinleme özeliğininde bulunduğu bir uygulama işinizi görecekse FlexiSPY‘ı incelemenizi tavsiye ederim.

  • Hayır. Kurulum için root yapmanız gerekmiyor. Fakat root yaparsanız tüm özelliklerini eksiksiz kullanırsınız.

 6. bu programı telefona kurmak ıstedıgımızde sım kartı olması gerekıyormu eger gerekıyorsa sım kartı degıstırıldıkten sonrada aktıf olmaya devam edıyormu

  • Yükleyeceğiniz telefonda sim kartı takılı olması gerekmiyor sadece yükleyebilmeniz için internete bağlı olması yeterlidir. Bir örnekle; diyelim yükleyeceğiniz telefonun o an sim kartı takılı değil wifi üzerinden internette bağlanıp programı kolayca yükleyebilirsiniz. (Sim kartın takılı olması gerekmiyor)

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE