Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. selin dedi ki:

  Takip etmek istediğim kişinin iki tlf varsa bir takip programı yeterli olurmu?

  • admin dedi ki:

   Kullanım ihtiyacınıza bağlı eğer iki telefonu aynı anda takip etmek istiyorsanız 2 program almalısınız fakat tek bir telefonu takip etmek istiyorsanız 1 program yeterli.

 2. nuriye dedi ki:

  Cvp icin tesekkur ederim.ya birde ben kontrol panelimin turkce olmasini istiyorum.fransada yasiyorum.yani mspyin sitesinden ulke olarak turkiyeyi secsem bi sorun olmaz degilmi.yada panelden istedigimiz dili ayarlayabiliyormuyuz?

 3. Yiğit Ö. dedi ki:

  telefonum iphone 5s takip edeceğim telefon lg g3. ben telefonuma bu programı indirdikten sonra diğer telefonda herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu? ya da telefon numarasıyyla mı takip ediyoruz

  • admin dedi ki:

   Programı takip etmek istediğiniz hedef telefona yüklemeniz gerekmektedir sanırım mspy yazılımının işleyişini farklı anlamışsınız daha geniş bilgiye sahip olmak için https://www.mspy.gen.tr/ sitemizde yer alan kullanıcı soru ve yorumlarına bakınız.

 4. Sedat dedi ki:

  Whatsappp facebook da yapılan gorusmeleri kullanıcı silerse eğer gorebilirmiyim

  • admin dedi ki:

   Takip etmiş olduğunuz hedef telefona dair tüm whatsapp yazışmalarını veya sms yazışmalarını hedef telefon kullanıcısı silse dahi siz kullanıcı panelinizden silmediğiniz sürece kullanıcı panelinizde görünür.

 5. Peterer dedi ki:

  Çok iyi bir program kullanmaya başlayalı 2 ay oldu sorunsuz kullanıyorum.

 6. IKoNG dedi ki:

  Programı satın almak istiyorum fakat hedef telefona fiziki müdahele ile programı yüklemem mümkün değil. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

 7. Ferdi dedi ki:

  Harika bi izleme aracı ben kulanıyorum herkeze tavsiye ederim:)

 8. Kezban dedi ki:

  Uzun zamandır kullanıyorum diğerlerini bilmediğim için bence en iyisi bu 🙂

 9. Firman dedi ki:

  Sayfanızda yer vermiş olduğunuz Flexispy’ı kullanıyorum oldukça memnunum teşekkürler.

 10. Aksoy dedi ki:

  Hedef telefon sifreli, yükleme kendi sim kartimizla yapılsa olur mu?

  • admin dedi ki:

   Sorunuzu net anlayamadım ama ben şöyle bir cevap verim sanırım aklınızdaki soruyu bu cevap ile gidermiş olursunuz. Yüklemek istediğiniz hedef telefonda yükleme esnasında hangi sim kartının olduğunun bir önemi yok yazılım cihaza kurulmuş olduğu için o cihazda olan biteni takip edebilirsiniz. Ayrıca Wi-Fi bağlantısı üzerinden yükleme yaparsanız bir sim kartınada ihtiyaç duymazsınız yani anlayacağınız sim kart olsada yükleyebilirsiniz olmasada yükleyebilirsiniz.

 11. sinem dedi ki:

  ingilterede yasiyorum, programi alsam ingilterede kullanilir mi? benim telefonumum iphone ama hedef telefon samsung 6s olur mu kontrol panelim turkce olabilir mi?

  • admin dedi ki:

   Dünyanın neresinde olursanız olun bu yazılıma sahip olabilir ve dünyanın her yerinden kullanabilirsiniz. Telefon modeli konusunda hangi telefonu takip edecekseniz o telefona yükleme yapmalısınız. Sonrasında siz internette erişebildiğiniz her yerden size gönderilen kullanıcı bilgileri ile giriş yapıp takip edebiliyor olacaksınız. Örnek olması açısından mspy kullanıcı panelinin demo sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.

 12. Derya dedi ki:

  Satın alma işleminden sonramı yükleme yapılıyor birde gelen giden aramalardaki konuşmalarıda kayıt altına alıyomu

  • admin dedi ki:

   Evet satın alma işleminden sonra üyeliğiniz süresince istediğiniz zaman yükleme işlemini yapabiliyorsunuz. Mspy konuşma süresini ve arama tarihini kiminle görüşüldüğü bilgisini kayıt altına alıyor fakat mspy’da dinleme özelliği yoktur. Eğer dinleme özeliğininde bulunduğu bir uygulama işinizi görecekse FlexiSPY‘ı incelemenizi tavsiye ederim.

 13. Özcan dedi ki:

  Merhaba android telefona kurulum için root yapmak gerekiyor mu

  • admin dedi ki:

   Hayır. Kurulum için root yapmanız gerekmiyor. Fakat root yaparsanız tüm özelliklerini eksiksiz kullanırsınız.

 14. burak dedi ki:

  bu programı telefona kurmak ıstedıgımızde sım kartı olması gerekıyormu eger gerekıyorsa sım kartı degıstırıldıkten sonrada aktıf olmaya devam edıyormu

  • admin dedi ki:

   Yükleyeceğiniz telefonda sim kartı takılı olması gerekmiyor sadece yükleyebilmeniz için internete bağlı olması yeterlidir. Bir örnekle; diyelim yükleyeceğiniz telefonun o an sim kartı takılı değil wifi üzerinden internette bağlanıp programı kolayca yükleyebilirsiniz. (Sim kartın takılı olması gerekmiyor)