En İyi Telefon Takip Programı : mSpy

mSpy, dünya genelinde 1 milyondan fazla müşterisi ve %95 memnuniyet oranı ile casus yazılım sektöründeki en iyi telefon takip programı yazılımlarından biridir. Android, iPhone ve iOS işletim sistemlerini kullanan tüm cep telefonlarını takip edebileceğiniz mSpy; telefon görüşmeleri, WhatsApp & mesajlar, konum bilgileri gibi birçok takip özelliği içeren cep telefonu takip yöntemleri arasında uygun fiyatları ile piyasadaki en gelişmiş telefon takip uygulamasıdır.

mSpy telefon dinleme programı ile tamamen gizli ve kolay bir şekilde istediğiniz kişinin telefonunu takip edebilirsiniz. mSpy’ı kullanmaya başlayarak gelişmiş özelliklerini keşfedebilir ve 14 gün içinde memnun kalmazsanız ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. mSpy’ı hemen şimdi denemek için TIKLAYINIZ.

mSpy Nedir? Ne İşe Yarar?

mSpy Telefon Takip Yazılımının Temel Özellikleri Nelerdir?

Telefon Görüşmeleri : Hedef cep telefonunda gelen ve giden aramaların zamanı, süresi, telefon numaraları gibi her türlü çağrı detayına ulaşabilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Mesajlar & WhatsApp Yazışmaları : Cep telefonlarındaki mesajları tüm ayrıntıları ile rahatlıkla izleyebilirsiniz. WhatsApp dahil tüm gelen ve giden mesajların içeriğine, saatine ve kişi bilgisine erişebilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Konum & Yer Tespiti : Hedef cihazın anlık olarak konumunu takip edebilirsiniz. Anlık yer tespiti özellikle çocuklarınızın güvenliği için çok önemlidir. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Coğrafi Çevreleme : Hedef cihaz için bir bölge belirlenir. Bu bölgeye girildiğinde ya da bu bölgeden çıkıldığında anlık olarak bildirim alırsınız. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

İnternet Geçmişi : Hedef cihazda ziyaret edilen tüm internet sitelerinin içerikleri, ziyaret saati ve süresi gibi tüm detayları takip edebilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Kelime Bazlı Alarm Sistemi : Sizin belirleyeceğiniz kişi adı ya da kelimeler; mesajlarda, WhatsApp görüşmelerinde, arama motorlarında kullanıldığında size anlık olarak bildirim gelir. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Gelişmiş Engelleme : Hedef cihazda belirleyeceğiniz numaralardan gelen aramaları, uygulamaları ya da web siteleri engelleyebilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

E-Posta Yazışmaları : Hedef cihazda gerçekleşen tüm e-posta yazışmalarını kendi e-postanızı kontrol ediyor gibi inceleyebilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

mSpy casus telefon takip programı özellikleri bunlarla sınırlı değil, sosyal medya, fotoğraf, video, kişi rehberi, bağlanılan ağ takibi gibi bir çok farklı özellikleri de bulunmaktadır. Tüm özellikleri ayrıntılı olarak incelemek için buraya tıklayınız.

mSpy Telefon İzleme Programı Kimler İçindir? mSpy Nasıl Kullanılır?

 • Çocuğunun güvenliğinden endişe eden her ebeveyn telefon takip programı kullanabilir. Bu sayede olası tehlikelerden çocuğunuzu koruyabilirsiniz.
 • Sevdiklerinizin güvenliği için arama detaylarına, mesajlarına ve konum bilgisine anlık olarak ulaşmak için kullanabilirsiniz.
 • İş yerinizde çalışanlarınızın bu gelişmiş özellikleri kullanarak daha verimli çalışmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Kişisel bilgisayarınızı, tabletinizi, telefonunuzu anlık olarak takip edebilir, kaybettiğinizde anında yerini tespit edebilir, cihazlarınıza izinsiz erişimleri engelleyebilirsiniz.
 • Arama motorlarında yapılan aramalara bakıldığında sevgilinin telefonunu takip etme, eşini takip etme programı ya da koca takip programı olarak da kullanımlarına rastlanmaktadır.

UYARI: Piyasada programsız telefon takip hizmeti verdiğini iddia eden firmalara itibar etmeyin. Telefon takip sistemi kullanmadan sadece telefon numarası ile uzaktan başka birinin telefonuna erişmek mümkün değildir. Karşı telefona herhangi bir yükleme yapmadan numaradan telefon takibi sadece yasal yollarla olabilmektedir.

Neden mSpy’ı Tercih Etmelisiniz?

 • RİSKİNİZ YOK, memnun kalmamanız durumunda mSpy telefon takip programı yazılımını 14 gün içinde ücret iadesi alabilirsiniz.  Denemeyi başlatmak için buraya tıklayınız.
 • mSpy Türkiye’de ve tüm dünya genelinde 7/24 Türkçe müşteri hizmetleri desteği bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri yazılımın satın alma, kurulum ve kullanım gibi tüm aşamalarında destek vermektedirler.
 • mSpy kurulduğu cihazda tamamen gizli şekilde çalışır ve güvenilirdir.
 • İnternet bağlantınızın olduğu her yerden cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan rahatlıkla yazılımın takip özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Kolay kurulumu ile sizi diğer telefon takip programları kullanırken yaşayacağınız zahmetli kurulum aşamalarından kurtarır. Ayrıca müşteri hizmetleri de bu konuda yardımcı olmaktadır.
 • mSpy’ın gelişmiş özelliklerinden uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz. Kısa süreli indirimli ücretlerden yararlanmak için bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.
 • mSpy’ı satın aldıktan sonra beğenmezseniz 14 gün içinde iade edip, paranızı geri alabilirsiniz.

mSpy Telefon Takip Programı Nasıl Satın Alınır ve Kurulum Nasıl Yapılır?

Satın alma aşamasının ve kurulumun anlatıldığı videoyu izleyebilirsiniz :

Telefon takip programı mSpy yazılımının satın alma işlemi tamamlandıktan sonra belirtilen e-posta adresine sistem tarafından mail gönderilir. Bu mail içerisinde mSpy’ın hedef cihazdaki tüm verileri takip etmeye yarayan yönetim panelinin kullanıcı adı ve şifresi yer almaktadır.

Yönetim paneline kullanıcı bilgileri ile giriş yapıldığında resimli yükleme kılavuzundaki yönergeleri takip ederek telefon takip yazılımını istediğiniz telefondan rahatlıkla kurabilirsiniz. Kurulum ve indir aşamasından sonra anlık olarak cihaz takip edilmeye başlanır.

mSpy Telefon Takip Programı Yönetim Paneli İnceleme

mSpy takip panelinin özellikleri ve detaylı olarak kullanımının anlatıldığı videoyu izleyebilirsiniz :

mSpy Telefon Takip Programı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

mSpy’ı Herkes Kullanabilir mi?

mSpy kullanmak için teknoloji ile aranızın iyi olmasına gerek yoktur. Cep telefonundan arama yapıp, mesaj gönderebilen herkes rahatlıkla kullanabilir. Müşteri hizmetleri tüm aşamalarda 7/24 destek vermektedir.

mSpy’ın Kurulumu Kolay mı?

Hedef cihaza mSpy telefon takip ve dinleme programı yazılımını kurmak oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Satın alma sonrasında kullanıcı paneline giriş yapıldığında takip etmek istediğiniz hedef cihaza yüklemenin nasıl yapılacağı resimli olarak anlatılmıştır, kurulum işlemi dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerinden telefon takip programı için kurulum desteği alabilirsiniz.

mSpy Kurulduğu Cihazlarda Fark Edilir mi?

mSpy, hedef cihazda tamamen gizli olarak arka planda çalışmaktadır, herhangi bir program ile tespit edilmesi mümkün değildir.

mSpy’ı Kendi Cihazıma da Yüklemeli miyim?

Kendi cihazınıza herhangi bir yükleme yapmanız gerekmez. Takip işlemleri yönetim paneline giriş yapılarak gerçekleştirilmektedir.

mSpy Dünyanın Her Yerinde Çalışır mı?

Evet, mSpy telefon takip programı internet bağlantısının olduğu her yerde sorunsuzca çalışmaktadır.

mSpy İnternet Bağlantısı Olmayan Cihazlarda Çalışır mı?

Hayır, yazılımın takip işlemini sorunsuz olarak gerçekleştirebilmesi için hedef cihazın aktif internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir.

mSpy Her Cep Telefonuna Yüklenebilir mi?

Evet, tüm akıllı telefonlara mSpy telefon takip programı yüklenebilmektedir. Android ve iOS olmak üzere Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, General Mobile, Vestel, Sony, HTC,  gibi ünlü telefon markalarının neredeyse tüm modellerini desteklemekte. Fakat desteklenmeyen modeller olabilir, hedef cihazın mSpy’a uyumlu olup olmadığını anlamak için buraya tıklayınız. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom fark etmeksizin tüm operatörleri desteklemektedir.

mSpy’ı Hedef Cihaza Uzaktan Yükleyebilir miyim?

Hayır, hedef cihaza fiziksel olarak erişim imkanınızın olması gerekmektedir. Piyasadaki uzaktan yüklenebildiği iddia edilen yazılımlara itibar etmeyiniz.

mSpy’ı Hedef Cihazdan Uzaktan Kaldırabilir miyim?

Evet, yönetim panelinden kolaylıkla devre dışı bırakabilir ya da tamamen kaldırabilirsiniz.

mSpy Benim Gizliliğimi Korur mu?

Evet, hedef cihaza kurulan yazılımda size ait hiçbir bilgi barındırılmaz. mSpy ile elde ettiğiniz verilerin gizliliği güvenli sunucularda şifrelenerek saklanmaktadır, hiçbir şekilde sizin dışınızda 3.şahısların erişimi mümkün değildir.

mSpy’ı Satın Almak İstiyorum, Beğenmezsem İade Edebilir miyim?

Evet, 14 gün deneyerek buna karar verebilirsiniz. Satın alma aşamasından sonra 14 gün içinde iade edebilir, paranızı iade alabilirsiniz. (İade Politikası)

mSpy 7 Gün Ücretsiz Deneme Sürümünü Neden Kaldırdı?

mSpy telefon takip programı piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren müşterilerine programın tanıtımı ve denenmesi amacıyla 7 günlük ücretsiz deneme şansı vermekteydi. Fakat bazı kullanıcılar tarafından bu durumun kötüye kullanılmasından dolayı mSpy 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kaldırmıştır. Deneme sürümü kaldırılmış olsa dahi kullanıcıların 14 gün içinde iade hakkı devam etmektedir.

mSpy telefon takip programı yazılımının 14 günlük deneme süresi vermesinin sebebi içinde şüphe olan ve denemek isteyip sonra almaya karar vermek isteyen kullanıcılar için bu fırsattı sunmuştur. mSpy kendi yazılımına çok güvendiğinden tam geri ödemeli 14 gün iade hakkı sunuyor.

mSpy’ın hangi üyeliğini satın almalıyım?

mSpy ihtiyaçlara göre 2 farklı üyelik sistemi ile satışa sunulmaktadır. Bunlardan biri STANDART üyelik, diğeri ise PREMİUM üyelik olarak iki ayrılmaktadır.

Premium üyelik Standart üyeliğe göre daha fazla özellik barındırmaktadır. mSpy Standart üyeliğin aylık fiyatı 105 TL iken, mSpy Premium 12 aylık abonelik tercih edildiğinde aylık 58 TL gibi küçük bir fiyata denk gelmektedir ve böylece fiyat konusunda uzun abonelik tercih edenlere çok büyük fiyat avantajı sağlamaktadır.

MSpy hakkında en iyi 25 soru

MSpy telefon takip programı ne işe yarıyor? – mSpy takip programı, ebeveynlerin, çocuklarının akıllı telefon kullanımlarına net bir bakış açısı sağlayarak çocuklarını uzaktan kontrol edebilmeleri için yardımcı olur.

MSpy jailbreak olmayan iPhone’da kullanılabilir mi? – Evet, herhangi bir iOS sürümünde kullanılabilen ve cihaza fiziksel erişimi olmayan bir cihazı izlemenizi sağlayan mSpy no-jailbreak çözümü vardır.

MSpy nasıl kullanılır? – Satın alım yapıldıktan sonra, mSpy Kontrol Panelinize giriş yapmanız gerekir.  Telefon aramaları, kısa mesajlar, internet geçmişi gibi tüm hedef cihaz verileri orada görüntülenmektedir.

MSpy casus telefon programı ile neler görülebilir? – mSpy ile ebeveynler kısa mesajları, arama kayıtlarını, tarayıcı geçmişini, yüklü uygulamaları, GPS konumlarını, e-postaları, WhatsApp mesajlarını ve daha fazlasını takip edebilirler. Tüm özellikleri buradan görebilirsiniz.

MSpy Android telefonlara uzaktan yüklenebilir mi? – Hayır, Android cihazlara mSpy kurmak için fiziksel erişim gereklidir.

MSpy iPhone’a uzaktan yüklenebilir mi? – Evet, mSpy no-jailbreak çözümünü seçerseniz mSpy uzaktan kurulabilir.

MSpy’ı jailbreak olmadan kullanmak için bilmem gerekenler nelerdir?mSpy no-jailbreak çözümü ile çalışmaya başlamak için, hedef aygıt iCloud kimlik bilgilerini bilmeniz gerekir.

MSpy simgesi gizlenebilir mi? – Evet, kurulum işlemi sırasında mSpy ikonunu gizlemek için bir seçenek var. Gizli seçeneğini seçtiğinizde hedef telefonda tamamen gizli ve görünmez olarak çalışmaktadır.

MSpy silinen mesajları görebilir mi? – Evet, mSpy, hedef cihazda paylaşılan gönderilen, alınan ve silinen tüm mesajları görmenizi sağlar.

MSpy’da telefon dinleme özelliği var mı ve aramaları kaydedebilir mi? – Farklı eyaletlerdeki belirli telefon kayıt yasalarından bağımsız olarak, telefon konuşmalarını kaydetmek genellikle yasak olduğundan mSpy telefon dinleme özelliğini barındırmamaktadır.

Telefon dinleme özelliği için ne tavsiye edersiniz? mSpy gibi dünyaca ünlü, dünyanın her yerine hizmet sağlayan diğer popüler telefon takip programı ise Flexispy‘dır. Flexispy ile takip etmiş olduğunuz hedef telefonun konuşmalarını kayıt edebilir ve aynı zamanda canlı olarakta dinleyebilirsiniz. FlexiSpy Türkiye resmi satış sitesi için buraya tıklayınız.

MSpy Snapchat’i izleyebilir mi? – Evet, mSpy tüm Snapchat konuşmalarını ve giden multimedya dosyalarını izleyebilir.

MSpy WhatsApp’ı izleyebilir mi? – Evet, mSpy tüm WhatsApp mesajlarını, çağrıları ve medya dosyalarını izlemenizi sağlar.

MSpy Facetime’ı izleyebilir mi? – Hayır, mSpy Facetime’ı desteklemiyor.

MSpy Instagram’ı doğrudan izleyebilir mi? – Evet, mSpy tüm paylaşılan mesajları ve bağlantıları doğrudan izleyebilir.

MSpy Kik metinlerini izleyebilir mi? – Evet, mSpy Kik’teki tüm gelen ve giden metin mesajlarını izleyebilir.

MSpy Facebook Messenger’ı izleyebilir mi? – Evet, mSpy, Facebook Messenger ile paylaşılan tüm gönderilen ve alınan kısa mesajları izleyebilir.

MSpy telefon takip programını nereden güvenle alırım? – mSpy ile ilgili nerede makale okumuş olursanız olun paranızın boşa gitmemesi adına kayıt olmadan önce mutlaka sitemize gelip burada yer verdiğim resmi satış sayfası linkine tıklayarak güvenli bağlantıdan satın alabilirsiniz. Hesap oluşturmak ve satın alım aşamasına direk yönlenmek için buradaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

MSpy nereden indirilir? – Satın alım işlemi yapıldıktan sonra, mSpy Kontrol Paneli ve kullanıcı giriş bilgilerini içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız. Kurulum kılavuzuna erişmek için mailinize gelen kullanıcı giriş bilgileri ile kullanıcı hesabınıza bir diğer değişle kontrol panelinize giriş yaptığınızda hedef telefona nasıl yükleneceğini adım adım gösteren resimli anlatım ve indirme linki bulacaksınız.

MSpy keylogger ne yapar? – mSpy keylogger, hedef cihazda yazılan her tuş vuruşunu yakalamaya yardımcı olur ve bunları kullanıcı panelinize aktarır.

MSpy no-jailbreak çözümü iOS 11,12’de çalışacak mı? – Herhangi bir iOS sürümü için mSpy no-jailbreak çözümü mevcuttur.

MSpy Google Piksel, Google Piksel XL, Google Piksel 2, Google Piksel 2 XL, Google Piksel 3, Google Piksel 3 XL üzerinde çalışır mı? – Evet, mSpy herhangi bir Android 4+ sürüm ile uyumludur.

MSpy Windows telefonlarla uyumlu mu? – Hayır, ne yazık ki, mSpy Windows telefonlarla uyumlu değildir. Sadece iOS ve Android cihazlarını destekler.

MSpy ile ilgili bir talebim olduğunda ne yapmalıyım? – Telefon takip programı sektöründe liderliğini koruyan mSpy yazılımı müşterilerinin değerini biliyor ve tüm müşteri ve müşteri adaylarına 7/24 destek sağlıyor. MSpy müşterilerinin  büyük çoğunluğu aldıkları hizmetten ve kullandıkları yazılımdan oldukça memnun olduklarını söylemektedir.

Sitemizde mSpy hakkında satış öncesi merak edilen bilgilere yer verilmektedir bu sebeple oluşabilecek teknik sorunlarda veya bir iade talebiniz olduğunda mSpy müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

mSpy Standart Telefon Takip Programı Üyelik Takip Özellikleri ve Fiyatlandırması

Standart üyelik 1 aylık olarak satılmakta olup fiyat 105 TL’dir

 • SMS Mesajları, MMS
 • Arama kayıtları ve Rehber Listesi
 • İnternet Geçmişi
 • Takvim, Notlar, Görevler
 • Anahtar Kelime Alarmı
 • ePosta / email geçmişi
 • Yer İmlerinin takibi
 • Sınırsız Cihaz Değişikliği
 • Fotoğraflar & Videolar
 • Yüklü Uygulamalar
 • SIM Değişikliği Uyarısı
 • Yer Tespiti / GPS Konum
 • Kaldırma Uyarısı
 • İlk Kurulum
 • Otomatik Yazılım Güncellemeleri
 • 7/24 e-posta teknik desteği dahildir

mSpy Telefon Takip Programı Premium Üyelik Takip Özellikleri ve Fiyatlandırması

mSpy Premium takip özelliği, yukarıda sıralamış olduğumuz Standart üyelik özelliklerini de içerisinde barındırmaktadır. Yani Standart özelliklere ilaveten aşağıdaki özelliklerinde dahil olduğu bir pakettir.

 • Coğrafi Çevreleme
 • Klavye takip özelliği
 • Wi-Fi Takibi özelliği
 • Uygulamaları ve Web Siteleri Engelleme
 • Gelen Aramaları Engelleme
 • Uzaktan Cihazı Kilitleme veya Silme
 • Snapchat aktivitelerinin takibi
 • WhatsApp mesajlarını okuma
 • KIK mesajlarını takip etme
 • Instagram mesajlarını görme
 • Viber konuşmalarını izleme
 • Skype sohbetlerini görüntüleme
 • LINE konuşmalarını izleme
 • Telegram mesajlarını görme
 • Tinder aktiviteleri izleme
 • Hangouts sohbetleri ve aktiviteleri
 • iMessage (iOS) takibi
 • Facebook Mesajlaşmaları

telefon takip programı

Henüz karar veremediyseniz, ekşi gibi mecralarda yapılan yorumları okuyabilir, aşağıda bulunan mSpy telefon takip programı yorumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

"En İyi Telefon Takip Programı : mSpy" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. Kiz arkadasimin telefonundaki her seye ulasilmakta gorulmekte ve dinlenmekte hicbir gizliligi kalmamasinin yani sira bu hic tanimadigi kisi tarafindan fotograflarini paylasmak ile tehdit ediliyor uygulamanin size ait oldugunu dusunuyorum cunku format dahi atilsa uygulama silinmiyor hat degistirilse bile izlenmeye devam ediyor lutfen bu programi nasil kaldiracagimiz ile ilgili bilgi verin yoksa bir insanin hayati mahvolucak ozel hayat diye bisey kalmicaktir. Tamamen amaci disinda kullanilan bu programi nasil durduracagim hakkinda lutfen bilgi verin.

  Cevapla
  • Merhabalar, öncelikle bu durumu yaşıyor olmanızdan dolayı gerçekten üzgünüm. MSpy telefon takip programını programını amacına uygun kullananlar dışında maalesef programı amacı dışında kullanan kötü niyetli insanlarda oluyordur. Örneğin mutfağınız için bir bıçak ihtiyacınız olduğunda bunu her yerde bulup satın alabilirsiniz amacına uygun kullanıldığında ne büyük yardımcı fakat amacı dışında kullanldığında çok üzücü durumlar ortaya çıkmaktadır.

   Şimdi sorunuzu soru cevap şeklinde yanıtlayayım.

   Soru:mSpy format atılırsa takip edilir mi ?
   Cevap: mSpy yüklü olduğu cihaz fabrika ayarlarına döndürüldüğünde/format atıldığında takip edilemez. Edilebilmesi için o cihaza tekrardan yüklemeniz gerekmektedir.

   Soru:Hat değiştirilirse İzlenme devam eder mi ?

   Cevap: Evet, mspy yüklü cihazda kullanıcı hat değiştirmiş olsa da yeni takmış olduğu hat üzerindeki kullanımları mspy paneline aktarır.

   Eğer telefonunuza mspy yüklendiğini düşünüyorsanız format atarak takipten kurtulabilirsiniz.

   Cevapla
 2. Merhaba iphone x ios12.2de çalışır mı?

  Cevapla
  • Evet uyumludur

   Cevapla
 3. programı şimdi alınca hemen başlıyormu 7 günlük demo yoksa yüklemeyi telefona yapınca mı başlıyor 7 gün ona göre bilim alıcam erkenden alır sam 7 gün test etmeden hemen gelir yoksa anlamı kalmaz

  Cevapla
  • 7 gün ücretsiz sürümüne kayıt olduktan sonra gün başlar kendinizi ona göre ayarlayınız.
   7Gün ücretsiz Denemek için: Kayıt OL

   Cevapla
 4. Telefonun konumu kapalı ise bu sistem çalışır mı?

  Cevapla
  • Evet çalışıyor

   Cevapla
 5. Merhaba ben uygulamayı dün yükledim iphone 5s için ve jealbreaksiz olarak. Ama SMS, Whatsapp, Tarayıcı geçmişi vs hepsi bomboş tek bir bilgi yok. 24 saat mi beklemem gerek verileri aktarabilmesi için yoksa birşeyleri yanlış mı yaptım anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. (1 Haftalık deneme sürümü yükledim)

  Cevapla
  • Merhaba,

   iphone takip işlemi için “jealbreaksiz” kurulumlarda 24 saatte bir panele yansımaktadır.
   Güncelleme sonrasında yüklemiş olduğunuz iphone 5s cihaza dair tüm bilgiler panele yansıyacaktır.
   Örneğin güncelleme gece 12 de oluyorsa hergün gece 12 den sonra panele tüm bilgiler aktarılır ve takip etmiş olduğunuz iphone 5s cihazda yapılan tüm etkinlikleri görebilirsiniz.

   Cevapla
 6. Kendim iPhone kullanıyorum , takip etmek istediğim telefon android ve telefon benden uzakta ? Yine de kendime yükleyip takip edebilir miyim? Ya da elime dahi alamayacağım telefonu nasıl takip edebilirim?

  Cevapla
 7. Kendi numaramızdan satın alıp karsı tarafın tlfsıne kurulum yapabılıyormuyuz

  Cevapla
  • Elbette yapabiliyorsunuz hangi cihazdan aldığınızın hiçbir önemi yok.
   Satın alma adımına geldiğinizde satın alabilmeniz için mecbur bir mail giriyorsunuz.
   Girmiş olduğunuz mail adresinize mspy giriş bilgileri geliyor.
   Bu siteye girdiğinizde sağ üst köşede Giriş yazan yere tıklayıp giriş bilgilerinizi giriyorsunuz.
   Daha sonra size karşı telefona yükleyeceğiniz indirme linkini veriyor kısa bir link onu karşı telefonun tarayıcısına yazıp indirip kuruyorsunuz.
   Oldukça kolay adımlardan oluşmaktadır yüklemesi ve zaten türkçedir ileri ileri diyerek kurmuş oluyorsunuz.
   Kullanıcı bilgileri ile giriş yaptığınız o sayfada resimli olarak yükleme adımları gösterilmektedir.
   Daha sonra aynı yerden giriş yaptığınızda karşı telefona dair herşeyi görmeye başlamış oluyorsunuz bu kadar kolay ve basittir.

   Cevapla
 8. Lütfen yardımcı olun benim telefonuma yüklendiğini düşünüyorum teli sıfırladım ama tekrardan yükleme imkanı veya takip etme imkanı var mı yada nasıl olur

  Cevapla
 9. Benim telefonum indirdiğini düşünüyorum teli sıfırladım ama tekrardan yapılamaması için ne yapmam gerekiyor

  Cevapla
 10. Geliştiricilerine çok teşekkür harika özellikleri var takip ettiğim telefonda olan biten herşeyi görebiliyorum..

  Cevapla
 11. 1 hafta evvel satın aldım bir kaç gün önce takip edeceğim kişinin telefonuna kurmaya karar verdim ve kurdum. Şimdi kafam rahat ben nerede olursam olayım mspy sitesi üzerinden sisteme kullanıcı bilgilerimle giriş yaparak takip ettiğim kişinin telefonunda olan biten herşeyi görüyorum süper program tavsiye edilir. Bu arada mspya dair herşeyin cevabını sitenizde bulduğum içinde sizlere ayrıca teşekkür ederim

  Cevapla
 12. Merhaba. Arama kayıtları özelliğinden bahsedilmiş. Sadece kiminle ne zaman konuştuğu mu görülüyor. Yoksa konuşmaları dinleyebiliyo muyuz

  Cevapla
  • mSpy’da dinleme özelliği hariç telefona dair ne varsa takip eder. Örneğin: telefondaki tüm konuşma detaylarını, sms mesajları, whatsap mesajları ve diğer uygulamalardaki yazışmalar, yer tespiti, internet geçmişi gibi yüzlece takip özelliğinden yararlanabilirsiniz. MSPY özellikler listesine buradan bakabilirsiniz

   Eğer telefon dinleme ve ortam dinleme gibi ek özelliğe ihtiyacınız varsa bu programı incelemenizi tavsiye ederim.

   Cevapla
 13. Selam. Izlemek isdediyim wexsin telefonuna ulawa bilmiyorum. O nece ede bilerem?

  Cevapla
 14. Merhaba
  3 sorum olacak.instagram mesajları takip ediliyor mu?
  Swarm uygulamasındaki mesajlar takip ediliyor mu?
  Ayrıca anlık konum takip var mı?
  Telefon görüşmelerini dinleme imkanı var mı?

  Cevapla
  • Merhaba,

   instagram mesajları takip edilebiliyor.
   Konum takibi mevcuttur haricinde gün içinde ve geriye dönük günlerde dahil olmak üzere hangi saat ve tarihlerde nerelerde olduğuna kadar tüm detayları görebiliyorsunuz.
   Swarm uygulamasındaki mesajlar takip edilmiyor.
   Telefon görüşmelerini dinleme imkanınız var fakat bu mspy da dinleme özelliği yok. Mspy’da bulunan tüm özelliklere ilaveten telefon dinleme ve ortam dinleme özelliği Flexispy‘da mevcuttur. Flexispy programını incelemek veya satın almak için buraya bakınız: flexispy.com

   Cevapla
   • Telefondan takip oluyor mu yoksa illa bilgisayara kurmamız mı gerekiyor? Ve sms için root gerekli midir her detayı mesaj içeriğini göstermesi için??

    Cevapla
    • Telefondan + Bilgisayardan + Tabletlerden kısaca her yerden takip edebiliyorsunuz.
     Özet olarak internete erişebildiğiniz her cihazdan takip edebiliyorsunuz.
     Çünkü size özel olarak sağlanan kullanıcı giriş bilgileri istediğiniz yerden panele giriş yapabiliyorsunuz.
     Panele giriş için tıklayın..
     Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan (Giriş) sekmesine kullanıcı bilgilerinizi yazarak giriş sağlamış olursunuz.
     Karşı telefona dair her şeyi buradan görmüş oluyorsunuz.

     Cevapla
  • 7 günlük deneme sürecinden yararlanmak istiyorum.memnun kalırsam 1 aylık mı otomatik ödeme alıyorsunuz?bir yıllık istesem çevirebiliriyor muyum? Konuşmalarıda dinleyebiliyor muyym?

   Cevapla
   • mSpy, 7 günlük ücretsiz deneme sonrasında kullanıma devam etmek isterseniz 1 aylık 69$ ücret ile yenileme yapar.
    Deneme süreci sonrasında aynı şekilde avantajlı paket var mı bilemiyorum fakat ilk alımda seçtiğiniz süre ne kadar uzun olursa o kadar kazançlı satın almış oluyorsunuz.
    Örneğin 1 aylık mSpy premium paket fiyatı alımı 247 tl iken 12 aylık satın almayı tercih ettiğinizde aylık fiyatı 58 tl ye geliyor.

    Fiyatları İncelemek İçin Tıklayın

    Konuşmaları dinleme özelliği Flexispy‘da mevcuttur: Buradan inceleyebilirsiniz.

    Cevapla
 15. merhaba karşı hedef telefefon samsung galaxy a8 2018 de calısırmı acaba yazılım android 8.0 oreo kendi telefonum ise samsung note 8 android 8.0. bu cihazlarda calışmada sıkıntı olurmu ve illa whatsapp yazışmalarını görmek için root gereklimidir? Tesekkürler

  Cevapla
  • Belirtiğiniz cihazları desteklemektedir sorunsuz kullanabilirsiniz.
   Whatsapp gibi anlık mesajlaşma uygulamaları için root gereklidir.
   Root olmadanda bir çok takip özelliği kullanılmaktadır
   Bu arada mesajınızdan anladığım kadarıyla kendi telefonunuza ve karşı telefona ikisine birden yükleneceğinizi düşündüğünüzü düşünüyorum fakat durum o şekilde değil sadece karşı telefona yüklemeniz yeterli oluyor daha sonra siz internette girebildiğiniz her yerden karşı telefonda olan biten herşeyi görebiliyor takip edebiliyorsunuz.
   Bunun için yapmanız gereken tek şey satın alma adımından sonra size gelen kullanıcı adı ve şifre ile mspy sitesi üzerinden giriş sekmesine tıklayıp size özel olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığınızda karşı telefonun tüm kullanımlarını yer tespitini mesajlarını kısaca herşeyi görmüş olursunuz hatta şöyle söyleyim karşı telefon diyelim mesajlaşmalarını görüşmesi bittikten sonra siliyor veya arama kayıtlarını siliyor neyi silerse silsin siz giriş bilgilerinizle mspy sitesi üzerinden giriş yaptığınızda tüm bu aktivitelerin hepsini görebileceksiniz ve siz silmeden asla panelinizden silinmeyecektir.

   Cevapla
 16. Eşimin telefonu bende tamirden cıktı ama icinde sim kartı yok genede ama bu yazılımı yüklemek istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

  Cevapla
  • Yüklemek için içerisinde hat olması gerekmiyor programı yüklemek için telefonun internete bağlı olması yeterlidir.

   Cevapla
 17. Merhaba denemek istiyorum ama karşı tarafın cihazında şifre var şifreyi bilmiyoruz desen olarak koymuş bu durumda nasıl yükleyebiliriz

  Cevapla
 18. Iyi gunler

  Cevapla
  • Sizede iyi günler 🙂

   Cevapla
   • Sayın admin merak ettiğim bi konu var , yüklenen hedef telefonun silinen bir kaç yıl önceki whatsapp mesajlarını görmek mümkün müdür ? Yoksa yüklenildiği andan itibaren mi kayıt altına geçer ?

    Cevapla
    • Yüklendiği andan itibaren takip edebiliyorsunuz. Karşı telefona bu programı yükledikten sonra o telefon kullanıcısı telefonda yapmış olduğu aramaları veya sohbetleri silse dahi siz tüm arama ve mesajlaşma bilgilerine kullanıcı hesabınıza giriş yaparak görebiliyorsunuz.

     Cevapla
 19. Merhaba;
  Benim merak ettiğim tek soru biz ayrı şehirlerde yaşıyoruz uzaktan karşı tarafın telefonuna uygulamayı yükleyebilirmiyim…

  Cevapla
  • Yükleyeceğiniz hedef telefon iphone ise ve icloud giriş bilgilerine sahipseniz uzaktan yükleyebilirsiniz.

   Cevapla
 20. takibi telefondan yapabiliyor muyum? watsaptan silinen konuşmalar da görünüyor mu?

  Cevapla
  • Hedef telefona bir defa mSpy’ı yükledikten sonra takibini istediğiniz cihazdan ve istediğiniz yerden yapabiliyorsunuz.
   İster telefonunuz üzerinden takip paneline giriş yaparak hedef telefonu izleyebilirsiniz istersenizde tablet veya bilgisayar üzerinden giriş yaparak hedef telefonun takibini yapabilirsiniz.
   Kısaca takip paneline internet üzerinden giriş yapıldığı için internette erişebildiğiniz heryerden kolayca karşı telefonu takip edebiliyorsunuz.

   Hedef telefona yüklendikten sonra takip ettiğiniz telefonun kullanıcısı whatsapp mesajlarını silmiş olsa dahi takip panelinizde o mesajlar durur siz silmediğiniz sürece silinmez 🙂
   Kısaca whatsapp, facebook, sms, skype, instegram mesajlaşmalarından sonra kişi bu mesajları silse de görürsünüz tabi aynı şekilde mspy’ın sunduğu diğer tüm takip özellikleri içide bu söylediğim geçerlidir.

   En çok tercih edilen mSpy Premium paketi inceleyin: Detaylar ve fyatlar

   Cevapla
   • Watsap msjlarida okunuyormu

    Cevapla
    • Evet mspy ile whatsapp konuşmalarını okuyabiliyorsunuz.

     Cevapla

Yorum yapın