Casus Telefon Takip Yazılımlarında En Doğru Adres: MSpy

Casus telefon takip uygulamaları arasında tartışmasız en iyilerinden birisi olan mSpy, 2011 yılından beri casus takip yazılımı sektöründeki birinciliğini kimselere kaptırmamaktadır. Cep telefonlarını, tabletleri ve diğer masaüstü cihazları takip etmenin en ideal yolları arasında ilk sıralarda gelen casus yazılım mSpy ile hedeflenen kişilerin hiçbir şekilde fark edilmeden izlenebilmeleri mümkün olmaktadır.

Casus yazılım sektöründe yer alan pek çok yazılımın özelliğini tek bir çatı altında barındırması ile ünlenen mSpy telefon takip uygulaması, oldukça uygun fiyatları ile de her keseye hitap edebilmektedir. Sevdiklerinden şüphe duyanların, çocuklarının güvenliğinden emin olmak isteyenlerin ya da sadece iş yerindeki çalışanlarının verimliliğini ölçmeyi planlayanların, kısacası herkesin ihtiyacına uygun olabilecek telefon takip yazılımı mSpy ile kolay ve etkili bir şekilde hedeflenen cihazların takip edilebilmesi mümkün olmaktadır.

Sürekli olarak güncellenen ve her geçen gün kendini yenilemeye devam eden casus telefon yazılım lideri mSpy, günbegün artan müşteri kitlesi ile yolunda başarıyla ilerlemeye devam etmektedir. Tamamen gizli bir şekilde çalışan bu casus yazılım uygulaması, farklı pek çok özelliği de müşterilerine sorunsuz şekilde sağlamaktadır.

Mspy Kısa Tanıtım Videosu

Casus Yazılım MSpy ve En Popüler Özellikleri

Casus yazılım sektörüne girdiği günden bu yana üstün özellikleri ile büyük beğeni toplayan casus takip uygulaması mSpy, pek çok kişi tarafından yoğun ilgi gören ayrıcalıkları ile rakipleri arasından sıyrılmayı başarmaktadır. Bu bağlamda halen casus yazılım piyasasının öncüsü mSpy’ın tüm özelliklerini öğrenmemiş olanlara en bilinen avantajları üzerinden bazı örnekler verilebilmesi mümkündür.

Anlık Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulamaları Takibi

Casus yazılım alanında en gelişmiş teknolojilerden birisi olan muhteşem takip uygulaması mSpy ile çok sayıda anlık mesajlaşma ve sosyal medya paylaşım programının sorunsuz ve kesintisiz şekilde takip edilebilmesi mümkündür. WhatsApp, Skype, Viber, Tinder, iMessage, Facebook Messenger, Instagram, Line, Snapchat ve Telegram gibi farklı pek çok uygulamada gerçekleşen tüm sohbet içerikleri, casus yazılım mSpy aracılığı ile kaydedilebilmekte ve böylece hedef cihaz sahiplerinin kimlerle ne konuştuklarına dakikasına kadar bakılabilmektedir. Casus yazılım uygulamasının bir diğer güzelliği de bu tür sosyal medya ve anlık mesajlaşma programlarında kişiler tarafında paylaşılan video ve fotoğraflara da %100 erişebiliyor olmasıdır. Böylece casus yazılım mucizesi mSpy’dan hiçbir şey gizli kalmamaktadır.

MSpy’ın Özellikleri Nelerdir?

MSpy’ın özelliklerini merak eden ve bu casus takip yazılımı edinmesi halinde ne gibi avantajlara sahip olacağını öğrenmek isteyen kişilere mSpy’ı diğer casus takip yazılımlarından ayıran en önemli özelliklerden bahsedilebilir.

Arama Takibi

Telefon takip yazılımı mSpy ile hedef cep telefonuna gelen arama detayları en ince ayrıntısına kadar görülebilmektedir. Bu sayede hedef cihaz sahiplerinin gün içerisinde kimlerle konuştuklarına bakabilme imkanlarına da sahip olunabilmektedir. Hedef cihaza gelen tüm aramaların izlenebilmesinin yanı sıra casus yazılım sektörünün en tecrübeli isimlerinden birisi olan mSpy ile hedef telefondan diğer kişilere giden her türlü çağrı detayına da erişilebilmesi mümkün olmaktadır. Arama kaydının gerçekleştiği dakika, aramanın genel süresi, yapılan toplam arama miktarı, arayan kişilerin ismi ve cep telefonu numarası gibi pek çok unsur, casus yazılım alanında lider mSpy ile kolaylıkla takip edilebilmektedir.

İnternet Geçmişi Takibi

Casus yazılım mSpy sayesinde hedeflenen cihaz üzerinden internet bağlantısı ile girilen tüm internet siteleri izlenebilmektedir. İnternet geçmişi takibi özelliği sayesinde hedef cihaz kullanıcılarının hangi web sitelerine girip çıktığı konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olunabilmektedir. İnternet sitesi kayıtlarını görüntüleme özelliğinin yanı sıra web sitelerinde hangi tarihlerde ya da ne kadar süre boyunca gezildiğini de yazılım sahiplerine gösterebilen casus uygulama mSpy ile hedef cihazların internet kullanımı konusunda kontrol altına alınabilmesi ve güvenliklerinin sağlanabilmesi mümkün olabilmektedir.

Kısa Mesaj Takibi

Casus yazılım uygulaması mSpy’ın belki de en önemli özelliklerinden birisi olan SMS takibi ve MMS takibi ile hedef cep telefonuna gelen her türlü mesaj içeriği, tarih ve saat detaylarına kadar inilebilecek şekilde yazılım sahiplerine gösterilebilmektedir. Bu sayede hedef cihazlarda gerçekleşen sohbet içeriğine tam kapsamlı olarak ulaşılabilmektedir. En çok da çocuklar ve çalışanlar için yararlı olan kısa mesaj takibi uygulaması sayesinde hedef kişilerin neyle alakalı mesajlaştıkları konusunda ayrıntılı bilgilere sahip olunabilmekte ve buna göre gerekli durumlarda önlem alınabilmektedir.

E-Mail Takibi

Farklı pek çok özelliğinin yanı sıra e-posta takibi opsiyonunu da yine yazılım sahiplerine sunan casus yazılım mSpy sayesinde hedeflenen cep telefonlarından girilen e-posta adresleri izlemeye alınabilmektedir. Böylece e-posta adresinden gönderilen ve yine söz konusu adrese gelen her türlü posta içeriğine tarih, saat, gönderen ya da alıcı adı gibi bilgiler üzerinden sınırsız şekilde erişilebilmektedir.

Kişi Rehberi Takibi

Popüler cep telefonu takibi yazılımı mSpy’ın bir başka özelliği de kişi rehberi takibi yapabilmesidir. Bu avantajı ile casus yazılım uygulaması, hedef cihazların kişi rehberlerine doğrudan erişim sağlayabilmekte ve böylece rehberde yer alan kişilerin kimler olduğunu tespit edebilmektedir.

GPS Konum Takibi

Hedef cihaz sahiplerinin anlık konumunu merak edenlerin en sevdiği casus mSpy özelliklerinden birisi olan GPS konum takibi sayesinde yer tespiti yapabilmek oldukça kolay bir hale gelebilmektedir. Bu sayede hedeflenen kişilerin gerçekte nerede olduklarını en detaylı koordinatlarına kadar öğrenebilmek mümkün olmaktadır. Anlık GPS konum tespiti ayrıcalığının en güzel yanı, cihaz o anda normal bir GPS’ye sahip olmasa dahi konumunun rahatça belirlenebilmesi ve kapsamlı bir harita şeklinde bu verilerin takip edilebilmesidir. Özellikle söz konusu çocuklar ya da çalışanlar olduğu zaman, doğru zamanda doğru yerde olduklarından emin olabilmek için mSpy yazılımının GPS konum takibi, ideal uygulamalardan birisi olarak da nitelendirilebilmektedir.

Anahtar Kelime Takibi

Casus yazılım uygulamasının anahtar kelime takibi özelliği sayesinde hedeflenen cihazlarda önceden belirlenen anahtar kelimelerin kullanılması halinde yazılım sahibine bilgilendirme mesajı gitmektedir. Metin mesajlarında, e-maillerde, anlık sohbet uygulamalarında ya da daha farklı pek çok alanda yazılabilecek olan bu anahtar kelimelerin tespiti ile hedef cihazların güvenli bir şekilde kontrol altına alınabilmesi oldukça kolay bir hale gelmektedir. Bu özellik ile mSpy sahipleri, tehlikeleri kelimeleri belirleyebilmekte ve cihaz sahibi bu kelimeleri kullandığı an haberdar olabilmektedir.

Takvim ve Adres Defteri Takibi

Casus yazılım mSpy ile izlenen cihazların bütün takvim etkinlikleri kaydedilebilmekte ve tüm bu veriler de yazılım sahibine kontrol paneli üzerinden teslim edilmektedir. Hedef cihazlardaki takvime yapılan bütün girdilere, planlanan gelecek toplantılara, toplantı ayrıntılarına ve yine cihazda oluşturulan görevlere de mSpy casus yazılımı sayesinde kolaylıkla erişilebilmektedir.

Fotoğraf ve Video Takibi

MSpy telefon takip yazılımı sayesinde hedef cihazlardaki bütün video ve fotoğraflara ulaşabilmek mümkün olmaktadır. İzlenen cihazın indirdiği fotoğraf ya da videoların yanı sıra çektiği görsel içeriklerin hangi tarih ve saatlerde kayıt edildiğine kadar detaylı bir şekilde casus yazılımın üstün özellikleri ile erişilebilmektedir. MSpy ile fotoğrafların ufak resimlerine bakılabilmekte ve tüm bu kayıtlar da yine kontrol paneli üzerinden rahatça görüntülenebilmektedir.

Arama, Uygulama ve Web Sitesi Engelleme

Casus yazılım sektörünün en iyi yazılımlarından birisi olan mSpy’ın saymakla bitmeyen ayrıcalıklarından başka bir tanesi de hedef cihazlara gelen aramaları engelleyebilmesi, cihazda var olan ve istenmen uygulamaları bloke edebilmesi ve yine cihaz üzerinden cihaz üzerinden istenmeyen web sitelerine girişi yasaklayabilmesidir. Böylece hedef cihaz sahiplerinin çok daha etkili bir şekilde kontrol edilebilmeleri sağlanabilmektedir.

Klavye Okuma

Rakibi olan pek çok casus yazılımda bulunmayan bu avantajı ile mSpy, hedeflenen cihaz sahibinin cep telefonu üzerinden girdiği her bir kelimeyi tek tek kaydedebilmekte ve bunları da doğrudan yazılım sahibine iletebilmektedir. Cep telefonundaki mesajları, şifreleri, giriş ya da çıkışla ilgili olan bilgileri ve çok daha fazlasını harfi harfine kaydetme yeteneği bulunan casus yazılım mSpy sayesinde, hedef cep telefonlarında hiçbir şeyin gizli kalmaması mümkün kılınabilmektedir.

Coğrafi Çevreleme

Coğrafi çevreleme ile hedef cihaz üzerinde sabit bir alan belirlenebilmekte ve hedef cihazın o bölgeye girdiği anda yazılım sahipleri bir uyarı mesajı alabilmektedir. Coğrafi çevreleme ile pek çok tedirginlik verici unsur kolaylıkla giderilebilmektedir. Belirlenen bölgeye girildiği gibi bölgeden çıkıldığı konusunda da yine yazılım sahiplerine bilgi veren casus takip uygulaması mSpy, böylece bir takip yazılımından beklenen her şeyi kişilere sunabilmektedir.

Kablosuz Ağları Görüntüleme

Hedef cihazın bağlı bulunduğu her türlü kablosuz internet noktası hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen mSpy yazılımı sahiplerinin faydalanabileceği bu özellik ile güvenli bir şekilde kablosuz internet bağlantılarının takip edilebilmesi mümkün olmaktadır. Kablosuz erişim noktasının net konumunu belirleyebilmesinin yanı sıra bağlandığı kablosuz ağın ismini de görüntüleyen casus yazılım devi mSpy ayrıca WPA, WPA2 ya da benzeri ne tür bir ağ olduğu konusunda detaylı bir açıklamayı da yazılım sahiplerine yapabilmektedir. Kablosuz ağ görüntüleme özelliğinde hedeflenen cihazın söz konusu ağlara ne zaman bağlandığı ve ne zaman bu ağlardan koptuğu görülebilmektedir. Wi-Fi engelleme özelliği de bulunan casus takip yazılımı mSpy ile istenmeyen ve yeterince güvenilir olmayan kablosuz internet erişim noktalarının uzaktan engellenebilme imkanları bulunmaktadır.

7/24 Müşteri Desteği ile Sorunsuz İletişim

Casus yazılım sektöründe çıktığı günden beri ön planda olan mSpy’ın bu kadar sevilmesinin nedenleri arasında yer alan gelişmiş özelliklerinin dışında destek seçenekleriyle de büyük beğeni topladığı bilinmektedir. Canlı destek bölümü sayesinde müşterilerine istedikleri her an yardımcı olan mSpy ayrıca mail üzerinden de kişiye özel destek vermeyi sürdürmektedir. Dileyen müşteriler ise ek ücretler karşılığında telefon desteği ya da mSpy’ın kaliteli uygulaması olan mAssistance hizmetini temin edebilmektedir.

Kolay Kurulum ve Gizli Takip İmkanları

Hedef cihazlara kurulduğunda hiçbir şekilde fark edilmemesi nedeniyle ideal bir telefon takip uygulaması olarak da nitelendirilen mSpy, oldukça basit birkaç kurulum işleminin ardından internet bağlantısının olduğu her an hedeflenen kişileri takibe başlayabilmektedir. Bunun için ilk önce yazılımın web sitesinde yer alan paketlerden birisi satın alınmalı ve daha sonra satın alırken siteye kayıt edilen e-posta adresine gelecek olan yönergelere uyularak hedef cihaza internet bağlantısı ile mSpy kurulumu gerçekleştirilmelidir. MSpy bir kez kurulduktan sonra internet aracılığı ile hedef cihazda meydana gelen bütün aktiviteleri kaydederek yazılım sahibine özel olan kullanıcı kontrol paneline iletecektir. Böylece mSpy sahipleri de diledikleri her an casus yazılımın muhteşem özelliklerinden faydalanabilecek ve izlemek istedikleri cihazları hiçbir şekilde fark edilmeden sınırsız şekilde takip edebilecektir.

MSpy’ın Diğer Popüler Özellikleri Nelerdir?

Casus takip yazılımları arasında aldığı ücretin hakkını fazlasıyla veren casus yazılım devi mSpy’ın eşi benzeri olmayan özellikleri elbette ki yalnızca yukarıda belirtilenler ile sınırlı kalmamaktadır. Buna göre casus yazılımda lider mSpy ile;

– Rehber listesinde kayıtlı olan kişilerin numara ve isim detaylarına,

– Çekilen tüm video ve fotoğrafların yanı sıra cihaza gelen video ve fotoğraflara,

– WhatsApp mesajlaşma geçmişine ve uygulama aracılığıyla gönderilen ve gelen video ile fotoğraflara,

– Yapılan Skype konuşmalarına,

– Adres defterine,

– Bağlandığı kablosuz ağlara,

– Tinder uygulaması ile yaptığı profil tarama detaylarına,

– Line uygulaması üzerinden gerçekleşen mesaj ve görüntü trafiğine,

– Kik ile gönderdiği mesajlaşma detaylarına,

– Google Hangout üzerindeki hareketlerine,

– Yer alan takvim detaylarına,

– Saat ve tarih ayrıntıları ile Facebook’ta gerçekleştirdiği sohbet geçmişine,

– Snapchat üzerinden gerçekleştirdiği mesajlaşma ve medya trafiğine,

– iMessage’de gönderilen ve alınan iletilere,

– Viber üzerinden gönderdiği ya da aldığı iletilere ve programın kullanım bilgilerine,

– Gelen ya da cihazdan gönderilen e-posta içeriklerine,

– İstenmeyen cep telefonu numaralarını engelleme,

– İstenmeyen uygulamaları engelleme,

– Keylogger yazılımı aracılığı ile yazılan her türlü kelimeyi yakalama,

Gibi ve birçok farklı ve oldukça önemli ayrıcalıklara da sahip olunur daha ayrıntılı mSpy özeliklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Mspy Hakkında Merak Edilenler

Kurulduğu tabletlerde veya cep telefonlarında hiçbir şekilde fark edilmeyen ve bu sayede işlevini tam anlamıyla yerine getiren mSpy, söz konusu cihazların her türlü veri alışverişini kaydederek yazılım sahiplerine iletir. Bu sayede mSpy sahipleri de oturdukları yerden izlemek istedikleri cep telefonları ya da tabletleri rahatlıkla takip eder.

MSpy’ı kullanabilmek için hedef cep telefonu ya da tablete kurulması ve daha sonra da çalıştırılması yeterlidir. Yaklaşık 1 dakikalık bir kurulum sürecinin ardından aktif hale gelen mSpy, o andan sonra da hedef cihazlarda meydana gelen her türlü aktiviteyi anlık olarak kaydederek yazılım sahiplerinin kullanıcı paneline iletmeye başlar. Yalnızca 1 kez yapılacak olan kurulum işleminden sonra tamamen uzaktan yönetilebilecek olan mSpy, sahiplerine özel yönetim paneli ile de kullanım konusunda büyük kolaylıklar sağlar.

MSpy Yazılımını Herkes Kurabilir mi?

MSpy yazılımını takip etmek istenilen cep telefonlarına ya da tabletlerine kurmak oldukça kolay ve basit bir işlemdir satın alma aşaması sonrasında kullanıcı paneline giriş yapıldığında takip etmek istediğiniz hedef telefona nasıl yükleneceği resimli şekilde anlatılmıştır. Hiç bir yazılım bilgisi olmayan, çok az internet ve telefon kullanımını bilen bir kimse dahi mspy’ı hedef telefona kolaylıkla yükleyebilir. Ortalama 1 dakika içerisinde kurulan casus takip yazılımı mSpy ile yazılım sahipleri hedefledikleri cihazın her türlü telefon aktivitelerine erişir.

MSpy Yazılımının Çalışma Sistemi Nasıldır?

Yeni nesil casus telefon takip programları arasında zirvenin sahibi olan mSpy’ın çalışma şeklinin 3 adımda gerçekleştiği söylenebilir.

Satın Alma ve Yükleme

MSpy yazılımının satın alma işlemlerinin tamamlanmasının ardından kayıt aşamasında verilen e-posta adresine sistem tarafından gönderilecek olan mail açılır. Bu mail içerisinde mSpy’ın hedef cihazlarda kaydettiği tüm veri trafiğini görüntüleyebilmek için gerekli olan yönetim panelinin kullanıcı adı ve şifresi yer almaktadır.

MSpy’den gelen mailin içerisindeki kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte yazılım sahipleri sisteme giriş yapmaları durumunda karşılarına gelecek olan resimli yükleme kılavuzunu takip ederek casus telefon takip yazılımını istedikleri mobil cihaz ya da tablete nasıl kurabilecekleri konusunda bilgi alır.

MSpy’ın kurulum adımlarını izledikten sonra belirtilen yönergeleri takip ederek hedef cihaza mSpy’ı kurar ve anlık olarak cihazı takip etmeye başlar.

Görüldüğü üzere yalnızca 3 adımda tamamlanabilecek kurulum işlemlerinden sonra casus takip yazılımı mSpy ile hedeflenen cihazların tüm etkinlikleri sorunsuz şekilde takip edilir. Kolay kurulumu ve pratik kullanımı ile rakiplerini geride bırakan mSpy’ın bir diğer önemli özelliğinin de internet bağlantısının bulunduğu her yerden yönetim paneline giriş yapılmasına imkân vermesi ve bu sayede yazılım sahiplerine anlık takip olanakları sunabilmesidir. Takip panelinin çalışma sisteminin nasıl olduğu konusunda daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda bulunan videoyu izleyebilir.

Takip Panelini İnceleyelim

MSpy Kurulduğu Cihazlarda Fark Edilir mi?

Casus takip yazılımları içerisinde kalitesi ile farkını ortaya koyan mSpy, kurulduğu cihazlarda hiçbir şekilde fark edilmez ve bu sayede yazılım sahiplerine sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet etmeyi sürdürür. Hem mobil cihazlarda hem de tabletlerde tamamen gizli bir şekilde arka planda çalışan bu yazılımın herhangi bir program ile tespit edilmesi de mümkün değildir. Doğrudan işletim sistemlerine yerleşen ve burada çalışmaya başlayan mSpy, bu nedenle günümüzde en başarılı casus takip yazılımları arasında ilk sıralarda gelir.

MSpy’ı Yazılım Sahipleri Kendi Cihazlarına da Yüklemeli mi?

MSpy’ın üstün özelliklerini gören ve tüm dünyada fırtına gibi esen bu casus takip yazılımını hedefledikleri cihazlarda kullanmak isteyen kişiler, kendi kişisel cihazlarında hiçbir kuruluma gerek kalmadan yalnızca hedef cihaza yapacakları kurulum ile mSpy’ı kullanmaya başlar. Yazılım sahipleri kendi cep telefonlarını ise yönetim paneline giriş yapmak ve mSpy’ı kurdukları cihazları dakikası dakikasına takip etmek amacıyla kullanır.

MSpy Dünyanın Her Yerinde Çalışır mı?

Casus takip yazılımı denildiğinde akla gelen ilk isim olan mSpy, yalnızca Türkiye sınırları içerisinde değil, dünyanın herhangi bir ülkesinde de sorunsuz şekilde sahiplerine hizmet eder. Bu muhteşem programın dünyanın herhangi bir yerinde görevini yerine getirebilmesi için gereken tek şey ise kesintisiz bir internet bağlantısıdır.

MSpy Yazılımı Uzaktan Yüklenebilir mi?

Casus cep telefonu takip yazılımları arasında en popülerlerinden birisi olan mSpy’ın ne yazık ki uzaktan herhangi bir şekilde kurulumu mümkün değildir. Bu nedenle izlemek istedikleri cihazlara mSpy casus yazılımı kurmak isteyen yazılım sahiplerinin söz konusu cihazlara fiziksel olarak erişim sağlamaları gerekir. Yazılımın cihaza kurulabilmesi için bir internet bağlantısının zorunlu olduğunun da ek olarak bilinmesi önemlidir.

MSpy’ın kurulumu sırasında yazılım sahipleri, mSpy’ın kullanıcı panelinde size özel aktivasyon kodunu cihaz üzerinden manuel olarak girmeli ve daha sonra da mSpy’ı aktifleştirme işlemlerini gerçekleştirmelidir. Bu nedenle piyasada casus takip yazılımı mSpy’ın uzaktan kurulabileceğini vaat eden ve bu yolla alıcıları çeşitli satın alma linklerine yönlendiren kişi ve kuruluşların tamamen yalan olduğu bilinmeli ve bunlardan mutlaka uzak durulmalıdır.

MSpy Yazılımı Uzaktan Kaldırılabilir mi?

Casus yazılım mSpy’ı hedefledikleri tablet ya da mobil cihazlara kuran ancak daha sonra mSpy’ı kaldırmak isteyen yazılım sahipleri, yönetim panellerine giriş yaparak bu işlemi saniyeler içerisinde ve tek bir buton ile gerçekleştirir. Bu sayede mSpy, hedef cihazlardan hiçbir şekilde fark edilmeden kaldırılabilir. Yönetim panelinde mSpy’ı kaldırma imkanının yanı sıra geçici olarak devre dışı bırakma veya tekrardan başlatma gibi olanaklar da mevcuttur. Arzu eden mSpy yazılımı kullanıcıları ise hedef cihazlarda mSpy’ın etkinliğini yine yönetim paneli üzerinden kalıcı olarak sonlandırabilir.

MSpy Kullanıcılarının Gizliliği Nasıl Korunur?

MSpy’ın özelliklerini inceleyen ve benzersiz bir casus yazılım olan bu programı takip etmek istedikleri mobil cihaz ya da tabletlere kurmak isteyen kişilerin akıllarına gelen sorulardan bir tanesinin de mSpy’ın kullanıcı gizliliğini yeterli seviyede sağlayıp sağlamadığı olduğu söylenebilir. Bu konu ile alakalı olarak da mSpy sahiplerinin hiçbir tedirginlik duymadan mSpy’ı tercih edebilecekleri ve hedef cihazlara kurabilecekleri dile getirilebilir.

Zira casus takip yazılımı mSpy, yazılım sahiplerinin herhangi bir bilgisini sisteminde depolamaz ve diğer kişiler ile paylaşmaz. Casus yazılımın kullanıldığı süre içerisinde aktif olarak giriş yapılan kullanıcı yönetim paneli ise yurt dışı kaynaklı bir sistem olduğu için mSpy sahiplerinin yazılımlarını tamamen güvenli sunucular üzerinden kullanabilmelerini sağlar.

MSpy yönetim panelinde kullanıcılar, ürünle birlikte temin ettikleri kullanıcı adı ve şifreleri dışında hiçbir bilgi paylaşımında bulunmaz ve sadece bu bilgiler ile casus yazılımı kullanmaya devam eder. Arzu eden mSpy sahipleri panele giriş yaptıkları şifrelerini yine yönetim paneli üzerinden değiştirebilme olanaklarına da sahiptir.

Casus takip programı mSpy, yazılım sahiplerinin bilgilerinin yanı sıra izlenen hedef cihazlardaki her türlü etkinliği ve tuttuğu günlükleri de özel şifreleme yöntemleri ile korur. Kısacası aktif bir güvenlik politikası izlemesi nedeniyle mSpy’ın sahipleri açısından yüzde yüz güvenilir bir casus takip yazılımı olduğu rahatlıkla söylenebilir.

MSpy’ı Nasıl Alabilirim?

Ufak boyutlarına rağmen özellikleri ile insanı gerçekten de hayrete düşüren casus yazılım programı mSpy’ın farklı pek çok web sitesi üzerinden satışa sunulduğu bilinmektedir. Fakat bu tür bir casus yazılım satın alırken doğru firma seçiminin oldukça önemli olduğunun ve sahte ürün satan ya da alıcılarını dolandıran adreslerden uzak durulması gerektiğinin de altı çizilmelidir.

Zira böyle adreslerden alınabilecek olan mSpy yazılımları, yüksek ihtimalle orijinal ürünler olmamaları nedeniyle yazılımı satın alan kişilere farklı problemler yaratacaktır. Sahte mSpy yazılımları kuruldukları cihazlarda donma, kasma ve kilitlenme soruna yol açacak ve bu nedenle hedef cihaz sahiplerinin yazılımı fark etmelerine neden olacaktır. Bundan ötürü günümüzde milyonlarca kişinin casus takip yazılımı konusundaki seçimi olan mSpy’ı satın almak isteyen kişilere mutlaka orijinal mSpy yazılımını tercih etmeleri gerektiği tavsiye edilir.

MSpy yazılımının resmî web sitesi yaklaşık 6 yıldan daha fazla bir süredir casus takip yazılımı arayışında olan müşterilerine orijinal mSpy yazılımının satışını farklı pek çok ödeme yöntemi ile sağlamakta ve her sene tüm dünya üzerinde çok sayıda kullanıcısının takdirini kazanmaktadır. MSpy’ın satın alınmasının en önemli avantajlarından birisi de müşterilerin memnun kalmamaları halinde mSpy yazılımını 10 gün içerisinde geri iade edebiliyor olmalarıdır.

MSpy’ı Deneyebilir Miyim?

Casus yazılım sektörünün tartışmasız lideri mSpy ile ilk kez tanışan ve mSpy’ı denemek isteyen kişilere arzu etmeleri halinde ürünü satın almadan önce 7 günlük bir deneme sürümü olarak kullanabilecekleri söylenebilir. Buna göre burada yer alan link üzerinden temin edilebilecek olan farklı üyelik paketlerinden birisi tercih edilebilir ve 7 gün boyunca seçilen üyelik paketi hiçbir ek ücret ödenmeden denenebilir: 7 Gün Üctretsiz Deneyin

MSpy deneme üyeliğini aktif hale getirmek için yapılması gereken tek işlem ise paket seçimini tamamladıktan sonra firma tarafından talep edilen e-posta, fatura bilgileri ve ödeme metodunu doğru olarak girmek ve arkasından da form doldurma sürecini tamamlamaktır. Bu işlemlerin eksiksiz olarak sonuçlandırılmasının ardından da 7 günlük sürümün kullanımına başlanabilir.

Neden MSpy?

Casus takip yazılımları konusunda en iyisini geliştirmek ve piyasaya sunmak için uzun yıllar boyunca çalışmalarına devam eden mSpy firmasının casus yazılım sektörüne adım attığı anda büyük yankı uyandıran programı mSpy, muhteşem özellikleri ve uygun fiyatı ile bugün pek çok kişinin göz bebeği olmaya devam etmektedir. Bir casus yazılımdan beklenen her şeyi fazlasıyla karşılayan mSpy, hem mobil cihazlara hem de tabletlere uyumlu olması ile de kullanıcılarının takdirini kazanmaktadır.

Piyasada aktif olarak satışa sunulan diğer casus takip yazılımları ile kıyaslandığı zaman mSpy’ın içerisinde herhangi bir SMS komutunun yer almadığı görülmektedir. Bu durum mSpy’ı kurulduğu tablet ya da cep telefonlarında hiçbir şekilde fark edilemeyecek bir hale getirir.

Casus takip uygulaması mSpy, oldukça donanımlı müşteri temsilcileri ile 7 gün ve 24 saat boyunca kullanıcılarının her türlü problemine hızlı çözümler getirir. MSpy kullanıcıları, çağrı merkezi aracılığı ile, Skype ile ya da mail ile müşteri desteği alma olanaklarına sahiptir.

Müşterilerinin memnun kalmaması halinde 10 gün içerisinde koşulsuz geri iade olanaklarını sunması da casus takip programı mSpy’ın kalitesini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet veren mSpy, en çok da şirket çalışanlarının takibi ya da çocukların kontrol edilmesi amacıyla tüm dünya üzerinde çok sayıda kişi tarafından tercih edilir.

Tamamen ücretsiz online bir demo sunması ise casus takip yazılımı mSpy’ın nasıl çalıştığını merak edenlere sadece birkaç dakikada öğrenme fırsatını sunmaktadır. Böylelikle casus yazılımlar konusunda en tecrübesiz olan kişilerin dahi dakikalar içerisinde mSpy’ın nasıl çalıştığını anlamaları ve yazılımı kullanmaya başlamaları mümkün olur.

Tüm bu bilgiler ışığında, casus takip yazılımları konusunda gerçek anlamda profesyonel ve alanında uzman bir firmadan rakipsiz özellikleri ile kalitesini konuşturan bir casus takip programı temin etmek isteyenler, mSpy’ı gönül rahatlığı ile satın alabilir ve izlemek istedikleri cihazlara hızlı bir şekilde kurarak oturdukları yerden hedef cihazların her türlü aktivitesini kesintisiz izlemenin keyfini sürebilir. MSpy’ın avantajlı fiyat seçenekleri ve özel indirimli paketleriyle alakalı daha detaylı bilgi almayı arzu edenler aşağıdaki butonu kullanabilirler.

Summary
İnceleme Tarihi
İncelenen
mSpy
Editör Puanı
51star1star1star1star1star

Casus Telefon Takip Yazılımlarında En Doğru Adres: MSpy” hakkında 453 yorum yapılmış

 1. peki teleofon değişirse aynı üyeliğimizi yeni telefonda kulanmak için neyapmamız gerekiyor ve eski telefonu da başka biri kullanırsa yani eski telefodan üyeliği kaldırıp takip etmek istediğimz kişinin yeni telofuna yuklemek için

  1. Dilediğiniz sayıda takip edeceğiniz telefonu değiştirebilirsiniz. Bir abonelik satın aldığınızda yalnızca bir cep telefonunu izleyebilirsiniz. Ancak tüm abonelik süresi boyunca dilediğiniz kadar ücretsiz olarak hedef cep telefonunu değiştirebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz cihazdan kaldırmak istediğinizde sadece mspy kullanıcı panelinize giriş yaptıktan sonra cihaz yönetiminden telefonu değiştir butonuna tıklamanız yeterlidir. Sonrasında üyeliğiniz süresince bir başka telefona yeniden yükleyebilirsiniz.

 2. Merhabalar bir kaç sorum olacak. Yazılımı satın aldıktan sonra. Whatsapp face vs.vb. yazılımların takibi için Root yapmam gerekirse. Önce whatsapp face vs.vs.. uygulamaları kurup ondan sonra mı Root yapmam gerekiyor. Yoksa direk Root yapıp daha sonra uygulamaları karşı taraf sonradan kendisi kurarsa yinede işe yarar mı?

  Son olarak telefon fabrika ayarlarına döndürülürse yazılım yinede işe yarar mı aktif olarak çalışır mı ?

  1. Anlık sohbet uygulamaların takibi için telefon Root yapılması gerekir. Whatsapp veya FaceBook vb. gibi uygulamaların takibi için bu uygulamalar önceden yüklü olması veya sonradan yüklenmiş olması değişmez root yapıldıktan sonra öncesinde veya sonrasında yüklenen whatsapp, facebook, skype gibi mspy’ın takip etmiş olduğu tüm anlık sohbet uygulamaların takibini yapabilirsiniz.

 3. iyi günler, ben almanyadan yaziyorum, bu “myspy casus cep telefon takip yazilimi” konusunda bilgi edinmek istiyorum, bana yardimci olabilirmisiniz veya, nereye basvurmam gerekiyor.?

  1. Mspy hakkında yeterli bilginin sitemizde olduğunu düşünüyorum. Satın almak için bir yere başvurmaya gerek yok dilediğiniz zaman internet üzerinden 7/24 mspy alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

 4. Merhaba benim bi sorum olacak. Ben almanyada yasiyorum takip edeceğim telefon türkiyede ancak türkiyeye gittigimde hedef telefona girip yukleyebilirim. Bu durumda ben programi ne zaman satın alayım ve takip edecegim telefon turkiyede ben turkiyede yukleyip almanyaya dondugumda takip edebiliyor muyum ?

  1. Merhaba Zeynep Hanım,

   Mspy dünyanın dört bir yanında çalışır takip edeceğiniz telefona mspy’ı yükledikten sonra sizin veya takip ettiğiniz telefonun nerede olduğunun hiç bir önemi yoktur her şekilde eksiksiz takip edebilirsiniz. Bu arada satın alma konusundaki sorunuzada cevap vereyim. Mspy’ı dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz illa satın aldığınız anda yüklemeniz gerekmiyor istediğiniz zaman satın alabilir ve üyeliğiniz sürecinde dilediğiniz zaman takip edeceğiniz telefona yükleyebilirsiniz.

 5. Benim telefonumda bu program olacakmı yani hedef telefona yükledikten sonra benim telefondan giriş nasıl olacak. başkası bu programı görürmü bende

  1. Sadece takip edeceğiniz hedef telefona yüklüyorsunuz. Siz takip işlemini internet üzerinden kullanıcı giriş bilgilerinizle giriş yaparak hedef telefona dair tüm görüşme aktivitelerini panelinizden görüyorsunuz. Takip panelinize telefonunuzdan laptopdan veya tablet yada bilgisayarlarınızdan kısaca internette erişim sağlayabildiğiniz her yerden giriş yapabilirsiniz. Mspy kullanıcı DEMO PANELİNİ incelemenizi tavsiye ederim.

 6. merhaba ağzınıza ve elinize sağlık sabırla ve açıklayıcı olarak anlatmışsınız benim sormak istediğim telefonda gözükmeyen bu uygulama bir telefoncu veya bu işten anlayan biri tarafından bilinebilir mi acaba.

  1. Mspy kendini yüklenen cihazda gizleme özelliğine sahiptir buda mspy’ın kendini diğer programlardan ayıran özelliklerden biride budur.

 7. Merhaba iPhone telefonumuza jailbreak yüklemeden viber whatsupp gibi iletişim bilgilerine ulaşabilir miyiz ?

  1. Artık mSpy hem jailbreak’li hemde jailbreak yapılmamış cihazlar için izleme imkanı sunuyor. Cihazınıza jailbreak uygulamak istemiyorsanız, Jailbreak’siz mSpy’ı satın alabilirsiniz.
   Jailbreak’siz mSpy abonelikleri özelliklerine BURADAN bakınız.

 8. Merhabalar,

  MSPY Platinium kullanicisiyim. birkac sorum olacak, i phone 6s

  +Telefon versiyonu 9.0.2, simdi 9.1 versiyonu cikti. otomatik guncelleme yapildiginda program da calismaya devam eder mi ? cevabiniz hayir ise, her yeni versiyon ciktiginda ne yapmam gerekir ?
  +Telefonda programi kurduktan sonra iphone uzerinden tum ayarlar silinerek iphone bastan baslatilsa, program da siliniyor mu ?
  hizli cevaplariniz ve faydali bilgileriniz icin tesekkurler.

  1. Hayır hiç bir şekilde etkilenmez takibe davam edebilirsiniz yinede aklınıza takılan sorulardan emin olmak için destek ekibine yazabilirsiniz. Teşekkürler.

 9. merhaba. admin cok guzel cevaplamissin herkesin sorularin. mSPY ve ya flexispy iphone ios 9a yazildiginda jailbreak muhakkak gerekiyormu? jailbreaksiz iphoneye yazildiginda hangi ozelliklerini kullanamiyoruz? jailbreak oldugunda ve olmadiginda ne fark ediyor? simdiden cok tesekkuyr ederim.

  1. Merhaba, jailbreaksiz çalışan tüm özellikleri satın alma sayfasına gittiğinizde ayrıntılarını daha detaylı görebilirsiniz tabi iphone telefonu takip etmek istiyorsanız jailbreakli olması tüm özelliklerini eksiksiz kullanabilmeniz için daha iyi olur.

 10. Proğramı almak istiyorum fakat benim tlfon iPhone diğer takip etmek istediğim telefon Samsung cihaz farklı olunca farkedermi birde diğer cihaza uzaktan yükleme yapabilirmisiniz

  1. Takip etmek istediğiniz telefona yükleme yapılır bu sebeple samsung telefona yükeleme yapacaksınız sonrasında siz kullanıcı bilgilerinizle internetten giriş yaparak takip etmek istemiş olduğunuz telefona dair tüm aktiviteleri görüntülüyor olacaksınız. Cihaza yükeleme yapabilmeniz için fiziksel erişiminiz olması gerekir.

 11. Kullanmaktayım ve iyi ki almışım gerçekten bu yazılımı önemli bir şey bu yazılım tedbir için şart bence.

 12. Herkes hep cevaplanmış soruları size yöneltmiş sanırım kimse yorumları okumadan yazıyor 🙂 Ben aklımdaki tüm sorunun cevabını yorumlarda buldum. Teşekkürler.

 13. Merhabalar,
  Kafama takılan birşey var FlexiSPY Premium özellikleri ile mySPY premium özellikleri aynı sizce hangisini tercih etmeliyim.

  1. Evet söylemiş olduğunuz gibi “FlexiSPY Premium özellikleri ile MSPY Premium özellikleri aynı” her ikiside kaliteli başarılı bir yazılımdır dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 14. Merhaba,
  Tüm soruları ve cevaplarınızı okudum. Benim sorum daha önce çıktı ancak cevabınızı pek anlayamadım. Yüklemek istediğim “hedef” telefon yurt dışında.. Bana paketi satın aldıktan sonra gelecek linki hedef telefona yüklemeliyim. Peki bu linki ben hedef telefona whats up ile göndersem ve yüklemesini istesem ( göndereceğim kişi bunu yükleyecektir)) b Böylelikle yzaılımı yüklemiş olmazmıyım?
  Şimdiden teşekkürler..

  1. Yükleme talimatlarını uzaktan kişiyi yönelterek karşınızdaki kişiye tabi ki yükleme işlemini yaptırabilirsiniz.

 15. iyi sabahlar jeilbreak yapmadan icloud hesabıyla yükleme yapacagım bunun için yükleme yaptıktan sonra whatsapp yedeklemesi gereklimi ve program yüklendikten sonra sürekli icloud açık olması gereklimi

 16. Selam programın nasıl çalıştığını anladım fakat neden telefon sadece İnternet’e bağlı olduğu zamanki yazışmaları görebiliyorsunuz İnternet’e bağlı olmadığı zamanlarda yaptıklarını göremiyoruz birde bu program bu aktarımları yaparken internet paketini aşırı şekilde tüketir mi ki tüketirse sıkıntı olabilir

  1. Takip ettiğiniz kişinin telefonu internette bağlı olmadığı zamanda tüm mesajlaşma ve kullanım aktivitelerini görebilirsiniz. Takip etmiş olduğunuz telefonun internet bağlantısı olmadığı anlarda yapılan aktiviteleri mspy, görünmez olarak depolar ve o cihaz internette bağlandığı zaman tüm gerçekleşen mesajlaşmalar ve diğer tüm özellikleri kullanıcı panelinize gönderir.

   Neden internette ihtiyaç duyar?

   İzlenen cihazı, mSpy’ın izlenen cihazdan alınan bilgileri Kontrol Panelinize gönderebilmesi için İnternet bağlantısının etkin olması gerekir.

   Dilerseniz paneliniz üzerinden bazı ayarlamalar yapabilirsiniz takip etmek istediğiniz özellikleri aktif konuma getirip istemediklerinizi pasif duruma getirebiliyorsunuz ve bu söylediklerimin haricinde istediğiniz seçeneği örneğin: whatsapp veya fotoğrafları görüntüle seçeneğini tıklayıp bu özelliklerin altında sadece Wİ-Fİ kulan seçeneğini seçebiliyorsunuz. Örnek olması açısından dilerseniz mspy kullanıcı panelinin demo sayfasına BURADAN göz atabilirsiniz.

 17. Merhaba yorumları okudum iphone icin jailbreak gerektigini yazmışsınız. Siteyi incelediğimde bazı bilgiler icin gerekmedigi yazıyordu. Watsapp ve gelen giden arama icin de jailbreak gerekiyor mu?

 18. günaydın benim bi sorum olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim.Üyelik otomatik yenileme yapıyormu eğer yapıyorsa nasıl iptali yapılır saygılar

  1. Satın alırken üyeliğinizin otomatik yenilenmesi seçeneğini seçtiyseniz takip işleminizin süresi dolduğunda aksaklık yaşamamanız için otomatik yenileme yapacaktır. İptal etmek isterseniz eğer ürün oboneliklerinin biteceğine dair sizi uyaran e-postalarda yer alan talimatları uygulayarak iptal edebilirsiniz.

 19. Iyi geceler öncelikle
  Ben bu programı yükledim varsayalım. Anlık gelen SMS , whatsapp, viber, Facebook vs. Mesajlarını , hemen silinse dahi görebilir miyim?
  Ayrıca, Facebook’ta veya telefon rehberinde kayıtlı olmayan kişilerden gelen mesajları görebilir miyim?
  Cevap evetse yüklüyorum :))

  1. Evet takip etmekte olduğunuz telefon kullanıcısı gelen ve giden mesajları silse dahi siz panelden silmediğiniz sürece kullanıcı panelinizde görünür. Ayrıca diğer sorduğunuz soruya cevap vereyim. Takip etmiş olduğunuz telefonda yapılan tüm görüşme detayları mesajlaşmalar, facebook mesajlaşmaları tamamı görünür kişi listesinde veya arkadaş listesinde kayıtlı olsun olmasın fark etmiyor iletişimde olduğu tüm görüşme detayları görünmektedir.

 20. sayın yetkili göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü size çok teşekkür ederim öğrenmek istediğim bir konu daha var ödeme sayfasında en son kısımda bu ürün otomatik olarak yenilenemiyor yazısı olan kutucuk var biraz çelişkili olduğu için sormak istedim.otomatik yenileme istemiyorum buna göre kutucuğa tik atmalımıyım yoksa boş mu burakmalıyım

  1. Güzel sözleriniz için ben teşekkür ederim. Otomatik yenileme istemiyorsanız eğer o kutucuğu boş bırakmalısınız.

 21. Telefona gelen aramaların da kayıtlarını panelimde görebilecek miyim? Giden aramalar/gelen aramalar arama tarih ve saati ile konuşma süresi dahil olmak üzere…
  Saygılarımla…

  1. Evet tüm görüşme detaylarını arama tarih saat ve konuşma süresi olmak üzeri hepsini görebiliyorsunuz.

 22. öncelikle soru ya verilen hızlı cevap için teşekkür ederim.vermiş olduğunuz adrese zaten girmiştim fakat küçük bir detay var dikkate almalımıyım bilmiyorum kullandığım telefon xperia z2 ancak adreste xperia z2a modeli var benim telefonum bir farklılık gösterirmi yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim

  1. Rica ederim. Bende sizin gibi kontrol ettiğimde uyumlu olduğu gözüküyor kafanızı karıştıran kısmı anlıyorum sorgulama yaptığınızda xperia z2 yerine xperia z2a çıkıyor dikkate alınmaması gerektiğini düşünüyorum çünkü mspy neredeyse tüm akılı telefonları desteklemektedir ve Android 4+ cihazlar ile uyumludur sizin cihazınızda Android 4 üstü sürüme sahip ise mutlaka destekleyecektir tabi karar sizin. Bu arada mspy’ı takip edeceğiniz hedef telefona yüklemeniz gerektiğini unutmayınız.

   1. Bisey socam sitede en son sayfada 69 tl yaziyo ama satinala tiklayinca 212 tl diyo anlmdm 69 olan ne pki

    1. Merhaba Hale hanım,

     satın ala tıkladığınızda açılan sayfadaki paketlerin 12 aya bölündüğünde kişiye gelen ortalama aylık fiyatıdır. Aslında alımlarda süre tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken kısım çünkü süreyi uzun tercih edenler alırken daha hesaplı konumda oluyorlar.

  1. Her iki paket de 3 ve 12 aylık fiyatları avantajlıdır. Premium pakette standart pakette göre daha fazla özellik mevcuttur.

 23. merhabalar

  yukarıda yapılan tüm yorumları okudum.karşı tarafın cihazı ıphone 5 benimkide aklıma takılan rood ayarları bu telefonada bu ayarı yapmam gerekiyormu ? ikinci sorum ise şuan kullandığımız aktif olan mail adresimizi mi vermemiz gerekiyor ,yoksa tekrardan farklı isimde bir başka mail adresi alıp onu mu kullanmak gerekiyor? bilgi verirseniz sevinirim …

  1. Yazılım takip etme yetkisine sahip olduğunuz hedef telefona yüklenmelidir.
   iphone telefonlarda “jailbreak” yapılmalıdır.
   Satın alma işleminde kullanmış olduğunuz mail adresinizi doğru girmeniz gerekmektedir çünkü mspy kullanıcı paneline giriş bilgileri vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

  1. Programı sadece takip edeceğiniz hedef telefona yüklemelisiniz. Takip işlemini ise size özel kullanıcı giriş bilgileri ile kullanıcı panelinizden takip ediyorsunuz.

 24. Merhaba bu programı almak istiyorum fakat 1 kaç soru var kafamda. Aldıktan sonra bellek kullanıp hedef telefona onun üzerinde yükleme yapabilirmiyim ve bu esnada wife olmak zorundamıdir yoksa telefonun kendi interneti etkili oluuormu

  1. Merhaba Gülcan hanım,

   Yazılımı aldıktan sonra kullanıcı bilgileriniz ile panele girdiğinizde hedef telefona nasıl yükleneceği anlatılmıştır. Hedef telefona yükleme işlemi kolay bir işlemdir bunun için wifi den sağlanan veya telefonun kendi interneti fark etmez her ikisi olur. Hedef telefona nasıl yüklendiği konusunda yorumlara göz atarsanız bu konunun cevabı çok kez verilmiştir. Kısaca panele girdiğinizde karşınıza bir kurulum sihirbazı çıkacaktır bu kısımda hedef telefona takip edeceğiniz telefon modelini seçip devam etmeniz gerekecek ve sonrasında seçmiş olduğunuz hedef telefona nasıl yükleneceği adım adım anlatılmaktadır bunun için bir belleğe gerek yoktur çünkü panelde takip edeceğiniz telefona yükleyeceğiniz indirme linki olacaktır bunu hedef cihazın internet tarayıcısına yazıp ilerlediğinizde yükleme işlemini başlatmış olursunuz takip edeceğiniz telefonda hangi dil kullanılıyor ise örneğin: Türkçe kullanmış olduğunuz o dilde yükleme adımları otomatik karşınıza geleceğinden kolaylıkla 3-5 dk içerisinde yükle işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 25. birden fazla telefona yuklenebilirmi ve hepsi icin ayri fiyat alicakmisiniz mesela 50 telefona yuklenebilirmi lutfen cevap verirseniz sevinirim

  1. Birden fazla telefona yükleyemezsiniz. Yükleyebilmeniz için bir önceki telefondan yazılımı kaldırmanız gereklidir. Birden fazla telefona yükleyebilmeniz için birden fazla yazılım lisansı almanız gerekir.

 26. Merhaba. mSpy’ı almayı düşünüyorum ancak tek merakım programı söz konusu telefona yükledikten sonra kısayol simgesinin görünüp görünmediği. Ben görünmesini istemiyorum. Bu mümkün mü ?

  1. MSpy yükleme işleminden hemen sonra hemen sonra arka plan modunda çalışmaya başlar. mSpy yüklemesinden sonra beliren simge, mSpy işlevleri için hiçbir ayar içermez. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için sunulan 2 seçenek bulunmaktadır: İzlenen cihazın ekranında gösterilmesi ve gösterilmemesi. Simge ekranda görünürse üzerine dokunun ve görünmez mod seçeneğini işeretleyip işlemi tamamlayın.

 27. Merhabalar benim sorum şu ben satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra hemen kurulumu yapmak zorundayım bir kaç saat sonra kurulum yapılabilir mi ?

  1. Satın alma işlemi sonrasında istediğiniz zaman hedef telefona yükleyebilirsiniz bunun için bir süre sınırlaması yoktur ister bir kaç saat sonra isterseniz bir kaç gün sonra yükleyebilirsiniz.

 28. Merhaba whatsapp gönderilen veya gelen fotoyu görebilirmiyiz acaba birde yapılan görüşmeyi dinleyebilirmiyiz.
  Programı satın aldıktan ne kadar sürede maile link geliyor.şimdiden teşekkür ederim.

  1. Evet takip etmiş olduğunuz hedef telefona dair tüm aktiviteleri görebilirsiniz. Programı satın aldıktan bir kaç dakika sonra kullanıcı bilgileriniz mail adresinize gelir bu bazen 10-15 dakikayı bulabilir bu konuda sabırlı olunuz . Yükleme linki kullanıcı panelinizde yer almaktadır. Telefon dinleme özelliği mspy’da yoktur bunun için flexispy’ı tercih edebilirsiniz https://www.mspy.gen.tr/flexispy/

 29. Bu programi karsi telefona yukleyince. Telefonda yuklu oldugu gozuyor mu. Yani karsidaki telefonu eline alinca mspy diye bi simge goruyor mu

 30. Emin olmak adına adım adım yazayım; 1) internetten satın alma islemi yapiyoruz. Kullanici adı ve sifre bize email ile geliyor, ve hedef cihaz ile indirecegimiz link de email ile geliyor.
  2) Hedef cihazı elimize alıp internete baglayıp linke tıklıyoruz, buyuk ihtimalle ileri-ileri-sonlandır tarzı birkac adimdan sonra programi indirmis oluyoruz.

  1)Peki bu program uygulamalar listesinde gorunuyor mu sonrasında? Yani kullanıcı Ayarlar / program listesine gittiginde bu program da goruluyor mu?
  2) Son girilen uygulamalar telefonda kapatılabiliyorken (Iphone’da orta tusa iki kez basarak oluyor) bu uygulama da listed cıkıyor mu?
  3) Flexispy sitesini inceledim ve oradaki satıs destek personeliyle konustum. Onlar kurulumu yaparken hidden(gizli) seceneginin ayarlanması gerektigini soyluyor. Bu durumda herhangi biz bırakmadan program calisiyor diyorlar. Peki sizin uygulamanizi aldigimizda da ayni sey mi gecerli, yani kurarken bir noktada “arka planda calis” ya da “gizli calis” gibi secenekler var ve onları mı secmeliyiz?
  4) Android icin root yapmak neden gerekli, ve nasil yapiliyor? Eger yapilmazsa ne olur?
  5) Telefondan programi silmek istersek bunu nasil yapıyoruz?

  Simdiye kadarki sorulara verdiginiz cevaplar oldukca aydinlaticiydi. Benim sorularıma da cevap verebilirseniz baskalarının da aklındaki soru isaretleri giderilmis olabilir.

  Tesekkurler

  1. Merhaba Gül hanım,

   Öncellikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden ve akıla gelebilecek soruları tarafımıza doğrultuğunuz için size teşekkür ederim.

   Sırasıyla kısaca cevap vermeye çalışacağım.

   1) Söylemiş olduğunuz gibi internet üzerinden satın alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz satın alma esnasında gerçek mail adresinizi kullanmalısınız ki gerekli bilgiler mail adresinize gelsin. İndirme linki mail adresinize gönderilen kullanıcı giriş bilgileri ile siteye giriş yaptıktan sonra seçeceğiniz hedef telefon modeline göre panel sayfasında görebiliyorsunuz.

   2) Tam anlamış olduğunuz gibi takip etmek istediğiniz hedef telefonu elinize alıp panelde size verilen indirme linkini tarayıcıya yazıp ok dediğinizde inmiş oluyor kısa sürede. İnen apk dosyasının üzerine tıkladığınızda söylemiş olduğunuz gibi bir kaç adımda kurulumu tamamlamış oluyorsunuz sonunda lisans key isteyecektir panelde bu lisans key yer almaktadır bunu daha evelde bir yere not alarak panele bağlı kalmadan da yükleme kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında yazılımın tam özellikleri devreye girmesi bakımından hedef telefonu bir kere kapatıp yeniden açmanızı tavsiye ederim.

   3) Üçüncü sormuş olduğunuz sorudaki aynı özellik mspy yazılımında da mevcuttur kurulum esnasında bu ayarlamayı yapabiliyorsunuz. Bu arada flexispy da çok iyi bir telefon takip yazılımıdır. Dilerseniz flexispy hakkında yer vermiş olduğum sayfayada https://www.mspy.gen.tr/flexispy/ buradan bakabilirsiniz.

   4)Android için root bazı özelliklerin tam anlamıyla devreye girmesi için yapılması gerekir. Yapılmamış olsa da mesajlaşma bilgileri, arama kayıtları gibi bir çok şeyi yine takip edebilirsiniz sadece anlık sohbet uygulamalarını belki kullanamayabilirsiniz yani whatsapp, viber, facebook gibi bunlarıda kullanmak isterseniz root yapmanızı öneririm. Root nasıl yapılır konusu hakkında internette oldukça fazla bilgi var hem görselli anlatımlar mevcut bu konuda hemde videolu anlatımlar mevcuttur.

   5)Hedef telefondan yazılımı kaldırma işlemini panelden yapabiliyorsunuz bunun için telefona erişmenize gerek yok.

   Yorumunuz için teşekkürler.

 31. Selamlar Samsung a3 de çalışıyor mu acaba ? Bu yada flexispy programı birde dual simlerde çalışıyor mu ? Acil yanıt verirseniz sevinirim.

 32. almayo dusunuyorum fakat cesaret edemiyorum tam anlamiyla guvenemedigim icin. benim icin gerekli olan ortam dinlemesi ve konum bilgisi yer tespiti sanirim bu ozellikler yok anladigim kadariyla dogru mudur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open

7 Gün Ücretsiz Deneyin