Casus Telefon Takip Yazılımlarında En Doğru Adres: MSpy

Casus telefon takip uygulamaları arasında tartışmasız en iyilerinden birisi olan mSpy, 2011 yılından beri casus takip yazılımı sektöründeki birinciliğini kimselere kaptırmamaktadır. Cep telefonlarını, tabletleri ve diğer masaüstü cihazları takip etmenin en ideal yolları arasında ilk sıralarda gelen casus yazılım mSpy ile hedeflenen kişilerin hiçbir şekilde fark edilmeden izlenebilmeleri mümkün olmaktadır.

Casus yazılım sektöründe yer alan pek çok yazılımın özelliğini tek bir çatı altında barındırması ile ünlenen mSpy telefon takip uygulaması, oldukça uygun fiyatları ile de her keseye hitap edebilmektedir. Sevdiklerinden şüphe duyanların, çocuklarının güvenliğinden emin olmak isteyenlerin ya da sadece iş yerindeki çalışanlarının verimliliğini ölçmeyi planlayanların, kısacası herkesin ihtiyacına uygun olabilecek telefon takip yazılımı mSpy ile kolay ve etkili bir şekilde hedeflenen cihazların takip edilebilmesi mümkün olmaktadır.

Sürekli olarak güncellenen ve her geçen gün kendini yenilemeye devam eden casus telefon yazılım lideri mSpy, günbegün artan müşteri kitlesi ile yolunda başarıyla ilerlemeye devam etmektedir. Tamamen gizli bir şekilde çalışan bu casus yazılım uygulaması, farklı pek çok özelliği de müşterilerine sorunsuz şekilde sağlamaktadır.

Mspy Kısa Tanıtım Videosu

Casus Yazılım MSpy ve En Popüler Özellikleri

Casus yazılım sektörüne girdiği günden bu yana üstün özellikleri ile büyük beğeni toplayan casus takip uygulaması mSpy, pek çok kişi tarafından yoğun ilgi gören ayrıcalıkları ile rakipleri arasından sıyrılmayı başarmaktadır. Bu bağlamda halen casus yazılım piyasasının öncüsü mSpy’ın tüm özelliklerini öğrenmemiş olanlara en bilinen avantajları üzerinden bazı örnekler verilebilmesi mümkündür.

Anlık Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulamaları Takibi

Casus yazılım alanında en gelişmiş teknolojilerden birisi olan muhteşem takip uygulaması mSpy ile çok sayıda anlık mesajlaşma ve sosyal medya paylaşım programının sorunsuz ve kesintisiz şekilde takip edilebilmesi mümkündür. WhatsApp, Skype, Viber, Tinder, iMessage, Facebook Messenger, Instagram, Line, Snapchat ve Telegram gibi farklı pek çok uygulamada gerçekleşen tüm sohbet içerikleri, casus yazılım mSpy aracılığı ile kaydedilebilmekte ve böylece hedef cihaz sahiplerinin kimlerle ne konuştuklarına dakikasına kadar bakılabilmektedir. Casus yazılım uygulamasının bir diğer güzelliği de bu tür sosyal medya ve anlık mesajlaşma programlarında kişiler tarafında paylaşılan video ve fotoğraflara da %100 erişebiliyor olmasıdır. Böylece casus yazılım mucizesi mSpy’dan hiçbir şey gizli kalmamaktadır.

MSpy’ın Özellikleri Nelerdir?

MSpy’ın özelliklerini merak eden ve bu casus takip yazılımı edinmesi halinde ne gibi avantajlara sahip olacağını öğrenmek isteyen kişilere mSpy’ı diğer casus takip yazılımlarından ayıran en önemli özelliklerden bahsedilebilir.

Arama Takibi

Telefon takip yazılımı mSpy ile hedef cep telefonuna gelen arama detayları en ince ayrıntısına kadar görülebilmektedir. Bu sayede hedef cihaz sahiplerinin gün içerisinde kimlerle konuştuklarına bakabilme imkanlarına da sahip olunabilmektedir. Hedef cihaza gelen tüm aramaların izlenebilmesinin yanı sıra casus yazılım sektörünün en tecrübeli isimlerinden birisi olan mSpy ile hedef telefondan diğer kişilere giden her türlü çağrı detayına da erişilebilmesi mümkün olmaktadır. Arama kaydının gerçekleştiği dakika, aramanın genel süresi, yapılan toplam arama miktarı, arayan kişilerin ismi ve cep telefonu numarası gibi pek çok unsur, casus yazılım alanında lider mSpy ile kolaylıkla takip edilebilmektedir.

İnternet Geçmişi Takibi

Casus yazılım mSpy sayesinde hedeflenen cihaz üzerinden internet bağlantısı ile girilen tüm internet siteleri izlenebilmektedir. İnternet geçmişi takibi özelliği sayesinde hedef cihaz kullanıcılarının hangi web sitelerine girip çıktığı konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olunabilmektedir. İnternet sitesi kayıtlarını görüntüleme özelliğinin yanı sıra web sitelerinde hangi tarihlerde ya da ne kadar süre boyunca gezildiğini de yazılım sahiplerine gösterebilen casus uygulama mSpy ile hedef cihazların internet kullanımı konusunda kontrol altına alınabilmesi ve güvenliklerinin sağlanabilmesi mümkün olabilmektedir.

Kısa Mesaj Takibi

Casus yazılım uygulaması mSpy’ın belki de en önemli özelliklerinden birisi olan SMS takibi ve MMS takibi ile hedef cep telefonuna gelen her türlü mesaj içeriği, tarih ve saat detaylarına kadar inilebilecek şekilde yazılım sahiplerine gösterilebilmektedir. Bu sayede hedef cihazlarda gerçekleşen sohbet içeriğine tam kapsamlı olarak ulaşılabilmektedir. En çok da çocuklar ve çalışanlar için yararlı olan kısa mesaj takibi uygulaması sayesinde hedef kişilerin neyle alakalı mesajlaştıkları konusunda ayrıntılı bilgilere sahip olunabilmekte ve buna göre gerekli durumlarda önlem alınabilmektedir.

E-Mail Takibi

Farklı pek çok özelliğinin yanı sıra e-posta takibi opsiyonunu da yine yazılım sahiplerine sunan casus yazılım mSpy sayesinde hedeflenen cep telefonlarından girilen e-posta adresleri izlemeye alınabilmektedir. Böylece e-posta adresinden gönderilen ve yine söz konusu adrese gelen her türlü posta içeriğine tarih, saat, gönderen ya da alıcı adı gibi bilgiler üzerinden sınırsız şekilde erişilebilmektedir.

Kişi Rehberi Takibi

Popüler cep telefonu takibi yazılımı mSpy’ın bir başka özelliği de kişi rehberi takibi yapabilmesidir. Bu avantajı ile casus yazılım uygulaması, hedef cihazların kişi rehberlerine doğrudan erişim sağlayabilmekte ve böylece rehberde yer alan kişilerin kimler olduğunu tespit edebilmektedir.

GPS Konum Takibi

Hedef cihaz sahiplerinin anlık konumunu merak edenlerin en sevdiği casus mSpy özelliklerinden birisi olan GPS konum takibi sayesinde yer tespiti yapabilmek oldukça kolay bir hale gelebilmektedir. Bu sayede hedeflenen kişilerin gerçekte nerede olduklarını en detaylı koordinatlarına kadar öğrenebilmek mümkün olmaktadır. Anlık GPS konum tespiti ayrıcalığının en güzel yanı, cihaz o anda normal bir GPS’ye sahip olmasa dahi konumunun rahatça belirlenebilmesi ve kapsamlı bir harita şeklinde bu verilerin takip edilebilmesidir. Özellikle söz konusu çocuklar ya da çalışanlar olduğu zaman, doğru zamanda doğru yerde olduklarından emin olabilmek için mSpy yazılımının GPS konum takibi, ideal uygulamalardan birisi olarak da nitelendirilebilmektedir.

Anahtar Kelime Takibi

Casus yazılım uygulamasının anahtar kelime takibi özelliği sayesinde hedeflenen cihazlarda önceden belirlenen anahtar kelimelerin kullanılması halinde yazılım sahibine bilgilendirme mesajı gitmektedir. Metin mesajlarında, e-maillerde, anlık sohbet uygulamalarında ya da daha farklı pek çok alanda yazılabilecek olan bu anahtar kelimelerin tespiti ile hedef cihazların güvenli bir şekilde kontrol altına alınabilmesi oldukça kolay bir hale gelmektedir. Bu özellik ile mSpy sahipleri, tehlikeleri kelimeleri belirleyebilmekte ve cihaz sahibi bu kelimeleri kullandığı an haberdar olabilmektedir.

Takvim ve Adres Defteri Takibi

Casus yazılım mSpy ile izlenen cihazların bütün takvim etkinlikleri kaydedilebilmekte ve tüm bu veriler de yazılım sahibine kontrol paneli üzerinden teslim edilmektedir. Hedef cihazlardaki takvime yapılan bütün girdilere, planlanan gelecek toplantılara, toplantı ayrıntılarına ve yine cihazda oluşturulan görevlere de mSpy casus yazılımı sayesinde kolaylıkla erişilebilmektedir.

Fotoğraf ve Video Takibi

MSpy telefon takip yazılımı sayesinde hedef cihazlardaki bütün video ve fotoğraflara ulaşabilmek mümkün olmaktadır. İzlenen cihazın indirdiği fotoğraf ya da videoların yanı sıra çektiği görsel içeriklerin hangi tarih ve saatlerde kayıt edildiğine kadar detaylı bir şekilde casus yazılımın üstün özellikleri ile erişilebilmektedir. MSpy ile fotoğrafların ufak resimlerine bakılabilmekte ve tüm bu kayıtlar da yine kontrol paneli üzerinden rahatça görüntülenebilmektedir.

Arama, Uygulama ve Web Sitesi Engelleme

Casus yazılım sektörünün en iyi yazılımlarından birisi olan mSpy’ın saymakla bitmeyen ayrıcalıklarından başka bir tanesi de hedef cihazlara gelen aramaları engelleyebilmesi, cihazda var olan ve istenmen uygulamaları bloke edebilmesi ve yine cihaz üzerinden cihaz üzerinden istenmeyen web sitelerine girişi yasaklayabilmesidir. Böylece hedef cihaz sahiplerinin çok daha etkili bir şekilde kontrol edilebilmeleri sağlanabilmektedir.

Klavye Okuma

Rakibi olan pek çok casus yazılımda bulunmayan bu avantajı ile mSpy, hedeflenen cihaz sahibinin cep telefonu üzerinden girdiği her bir kelimeyi tek tek kaydedebilmekte ve bunları da doğrudan yazılım sahibine iletebilmektedir. Cep telefonundaki mesajları, şifreleri, giriş ya da çıkışla ilgili olan bilgileri ve çok daha fazlasını harfi harfine kaydetme yeteneği bulunan casus yazılım mSpy sayesinde, hedef cep telefonlarında hiçbir şeyin gizli kalmaması mümkün kılınabilmektedir.

Coğrafi Çevreleme

Coğrafi çevreleme ile hedef cihaz üzerinde sabit bir alan belirlenebilmekte ve hedef cihazın o bölgeye girdiği anda yazılım sahipleri bir uyarı mesajı alabilmektedir. Coğrafi çevreleme ile pek çok tedirginlik verici unsur kolaylıkla giderilebilmektedir. Belirlenen bölgeye girildiği gibi bölgeden çıkıldığı konusunda da yine yazılım sahiplerine bilgi veren casus takip uygulaması mSpy, böylece bir takip yazılımından beklenen her şeyi kişilere sunabilmektedir.

Kablosuz Ağları Görüntüleme

Hedef cihazın bağlı bulunduğu her türlü kablosuz internet noktası hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen mSpy yazılımı sahiplerinin faydalanabileceği bu özellik ile güvenli bir şekilde kablosuz internet bağlantılarının takip edilebilmesi mümkün olmaktadır. Kablosuz erişim noktasının net konumunu belirleyebilmesinin yanı sıra bağlandığı kablosuz ağın ismini de görüntüleyen casus yazılım devi mSpy ayrıca WPA, WPA2 ya da benzeri ne tür bir ağ olduğu konusunda detaylı bir açıklamayı da yazılım sahiplerine yapabilmektedir. Kablosuz ağ görüntüleme özelliğinde hedeflenen cihazın söz konusu ağlara ne zaman bağlandığı ve ne zaman bu ağlardan koptuğu görülebilmektedir. Wi-Fi engelleme özelliği de bulunan casus takip yazılımı mSpy ile istenmeyen ve yeterince güvenilir olmayan kablosuz internet erişim noktalarının uzaktan engellenebilme imkanları bulunmaktadır.

7/24 Müşteri Desteği ile Sorunsuz İletişim

Casus yazılım sektöründe çıktığı günden beri ön planda olan mSpy’ın bu kadar sevilmesinin nedenleri arasında yer alan gelişmiş özelliklerinin dışında destek seçenekleriyle de büyük beğeni topladığı bilinmektedir. Canlı destek bölümü sayesinde müşterilerine istedikleri her an yardımcı olan mSpy ayrıca mail üzerinden de kişiye özel destek vermeyi sürdürmektedir. Dileyen müşteriler ise ek ücretler karşılığında telefon desteği ya da mSpy’ın kaliteli uygulaması olan mAssistance hizmetini temin edebilmektedir.

Kolay Kurulum ve Gizli Takip İmkanları

Hedef cihazlara kurulduğunda hiçbir şekilde fark edilmemesi nedeniyle ideal bir telefon takip uygulaması olarak da nitelendirilen mSpy, oldukça basit birkaç kurulum işleminin ardından internet bağlantısının olduğu her an hedeflenen kişileri takibe başlayabilmektedir. Bunun için ilk önce yazılımın web sitesinde yer alan paketlerden birisi satın alınmalı ve daha sonra satın alırken siteye kayıt edilen e-posta adresine gelecek olan yönergelere uyularak hedef cihaza internet bağlantısı ile mSpy kurulumu gerçekleştirilmelidir. MSpy bir kez kurulduktan sonra internet aracılığı ile hedef cihazda meydana gelen bütün aktiviteleri kaydederek yazılım sahibine özel olan kullanıcı kontrol paneline iletecektir. Böylece mSpy sahipleri de diledikleri her an casus yazılımın muhteşem özelliklerinden faydalanabilecek ve izlemek istedikleri cihazları hiçbir şekilde fark edilmeden sınırsız şekilde takip edebilecektir.

MSpy’ın Diğer Popüler Özellikleri Nelerdir?

Casus takip yazılımları arasında aldığı ücretin hakkını fazlasıyla veren casus yazılım devi mSpy’ın eşi benzeri olmayan özellikleri elbette ki yalnızca yukarıda belirtilenler ile sınırlı kalmamaktadır. Buna göre casus yazılımda lider mSpy ile;

– Rehber listesinde kayıtlı olan kişilerin numara ve isim detaylarına,

– Çekilen tüm video ve fotoğrafların yanı sıra cihaza gelen video ve fotoğraflara,

– WhatsApp mesajlaşma geçmişine ve uygulama aracılığıyla gönderilen ve gelen video ile fotoğraflara,

– Yapılan Skype konuşmalarına,

– Adres defterine,

– Bağlandığı kablosuz ağlara,

– Tinder uygulaması ile yaptığı profil tarama detaylarına,

– Line uygulaması üzerinden gerçekleşen mesaj ve görüntü trafiğine,

– Kik ile gönderdiği mesajlaşma detaylarına,

– Google Hangout üzerindeki hareketlerine,

– Yer alan takvim detaylarına,

– Saat ve tarih ayrıntıları ile Facebook’ta gerçekleştirdiği sohbet geçmişine,

– Snapchat üzerinden gerçekleştirdiği mesajlaşma ve medya trafiğine,

– iMessage’de gönderilen ve alınan iletilere,

– Viber üzerinden gönderdiği ya da aldığı iletilere ve programın kullanım bilgilerine,

– Gelen ya da cihazdan gönderilen e-posta içeriklerine,

– İstenmeyen cep telefonu numaralarını engelleme,

– İstenmeyen uygulamaları engelleme,

– Keylogger yazılımı aracılığı ile yazılan her türlü kelimeyi yakalama,

Gibi ve birçok farklı ve oldukça önemli ayrıcalıklara da sahip olunur daha ayrıntılı mSpy özeliklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Mspy Hakkında Merak Edilenler

Kurulduğu tabletlerde veya cep telefonlarında hiçbir şekilde fark edilmeyen ve bu sayede işlevini tam anlamıyla yerine getiren mSpy, söz konusu cihazların her türlü veri alışverişini kaydederek yazılım sahiplerine iletir. Bu sayede mSpy sahipleri de oturdukları yerden izlemek istedikleri cep telefonları ya da tabletleri rahatlıkla takip eder.

MSpy’ı kullanabilmek için hedef cep telefonu ya da tablete kurulması ve daha sonra da çalıştırılması yeterlidir. Yaklaşık 1 dakikalık bir kurulum sürecinin ardından aktif hale gelen mSpy, o andan sonra da hedef cihazlarda meydana gelen her türlü aktiviteyi anlık olarak kaydederek yazılım sahiplerinin kullanıcı paneline iletmeye başlar. Yalnızca 1 kez yapılacak olan kurulum işleminden sonra tamamen uzaktan yönetilebilecek olan mSpy, sahiplerine özel yönetim paneli ile de kullanım konusunda büyük kolaylıklar sağlar.

MSpy Yazılımını Herkes Kurabilir mi?

MSpy yazılımını takip etmek istenilen cep telefonlarına ya da tabletlerine kurmak oldukça kolay ve basit bir işlemdir satın alma aşaması sonrasında kullanıcı paneline giriş yapıldığında takip etmek istediğiniz hedef telefona nasıl yükleneceği resimli şekilde anlatılmıştır. Hiç bir yazılım bilgisi olmayan, çok az internet ve telefon kullanımını bilen bir kimse dahi mspy’ı hedef telefona kolaylıkla yükleyebilir. Ortalama 1 dakika içerisinde kurulan casus takip yazılımı mSpy ile yazılım sahipleri hedefledikleri cihazın her türlü telefon aktivitelerine erişir.

MSpy Yazılımının Çalışma Sistemi Nasıldır?

Yeni nesil casus telefon takip programları arasında zirvenin sahibi olan mSpy’ın çalışma şeklinin 3 adımda gerçekleştiği söylenebilir.

Satın Alma ve Yükleme

MSpy yazılımının satın alma işlemlerinin tamamlanmasının ardından kayıt aşamasında verilen e-posta adresine sistem tarafından gönderilecek olan mail açılır. Bu mail içerisinde mSpy’ın hedef cihazlarda kaydettiği tüm veri trafiğini görüntüleyebilmek için gerekli olan yönetim panelinin kullanıcı adı ve şifresi yer almaktadır.

MSpy’den gelen mailin içerisindeki kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte yazılım sahipleri sisteme giriş yapmaları durumunda karşılarına gelecek olan resimli yükleme kılavuzunu takip ederek casus telefon takip yazılımını istedikleri mobil cihaz ya da tablete nasıl kurabilecekleri konusunda bilgi alır.

MSpy’ın kurulum adımlarını izledikten sonra belirtilen yönergeleri takip ederek hedef cihaza mSpy’ı kurar ve anlık olarak cihazı takip etmeye başlar.

Görüldüğü üzere yalnızca 3 adımda tamamlanabilecek kurulum işlemlerinden sonra casus takip yazılımı mSpy ile hedeflenen cihazların tüm etkinlikleri sorunsuz şekilde takip edilir. Kolay kurulumu ve pratik kullanımı ile rakiplerini geride bırakan mSpy’ın bir diğer önemli özelliğinin de internet bağlantısının bulunduğu her yerden yönetim paneline giriş yapılmasına imkân vermesi ve bu sayede yazılım sahiplerine anlık takip olanakları sunabilmesidir. Takip panelinin çalışma sisteminin nasıl olduğu konusunda daha detaylı bilgi almak isteyenler ise aşağıda bulunan videoyu izleyebilir.

Takip Panelini İnceleyelim

MSpy Kurulduğu Cihazlarda Fark Edilir mi?

Casus takip yazılımları içerisinde kalitesi ile farkını ortaya koyan mSpy, kurulduğu cihazlarda hiçbir şekilde fark edilmez ve bu sayede yazılım sahiplerine sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet etmeyi sürdürür. Hem mobil cihazlarda hem de tabletlerde tamamen gizli bir şekilde arka planda çalışan bu yazılımın herhangi bir program ile tespit edilmesi de mümkün değildir. Doğrudan işletim sistemlerine yerleşen ve burada çalışmaya başlayan mSpy, bu nedenle günümüzde en başarılı casus takip yazılımları arasında ilk sıralarda gelir.

MSpy’ı Yazılım Sahipleri Kendi Cihazlarına da Yüklemeli mi?

MSpy’ın üstün özelliklerini gören ve tüm dünyada fırtına gibi esen bu casus takip yazılımını hedefledikleri cihazlarda kullanmak isteyen kişiler, kendi kişisel cihazlarında hiçbir kuruluma gerek kalmadan yalnızca hedef cihaza yapacakları kurulum ile mSpy’ı kullanmaya başlar. Yazılım sahipleri kendi cep telefonlarını ise yönetim paneline giriş yapmak ve mSpy’ı kurdukları cihazları dakikası dakikasına takip etmek amacıyla kullanır.

MSpy Dünyanın Her Yerinde Çalışır mı?

Casus takip yazılımı denildiğinde akla gelen ilk isim olan mSpy, yalnızca Türkiye sınırları içerisinde değil, dünyanın herhangi bir ülkesinde de sorunsuz şekilde sahiplerine hizmet eder. Bu muhteşem programın dünyanın herhangi bir yerinde görevini yerine getirebilmesi için gereken tek şey ise kesintisiz bir internet bağlantısıdır.

MSpy Yazılımı Uzaktan Yüklenebilir mi?

Casus cep telefonu takip yazılımları arasında en popülerlerinden birisi olan mSpy’ın ne yazık ki uzaktan herhangi bir şekilde kurulumu mümkün değildir. Bu nedenle izlemek istedikleri cihazlara mSpy casus yazılımı kurmak isteyen yazılım sahiplerinin söz konusu cihazlara fiziksel olarak erişim sağlamaları gerekir. Yazılımın cihaza kurulabilmesi için bir internet bağlantısının zorunlu olduğunun da ek olarak bilinmesi önemlidir.

MSpy’ın kurulumu sırasında yazılım sahipleri, mSpy’ın kullanıcı panelinde size özel aktivasyon kodunu cihaz üzerinden manuel olarak girmeli ve daha sonra da mSpy’ı aktifleştirme işlemlerini gerçekleştirmelidir. Bu nedenle piyasada casus takip yazılımı mSpy’ın uzaktan kurulabileceğini vaat eden ve bu yolla alıcıları çeşitli satın alma linklerine yönlendiren kişi ve kuruluşların tamamen yalan olduğu bilinmeli ve bunlardan mutlaka uzak durulmalıdır.

MSpy Yazılımı Uzaktan Kaldırılabilir mi?

Casus yazılım mSpy’ı hedefledikleri tablet ya da mobil cihazlara kuran ancak daha sonra mSpy’ı kaldırmak isteyen yazılım sahipleri, yönetim panellerine giriş yaparak bu işlemi saniyeler içerisinde ve tek bir buton ile gerçekleştirir. Bu sayede mSpy, hedef cihazlardan hiçbir şekilde fark edilmeden kaldırılabilir. Yönetim panelinde mSpy’ı kaldırma imkanının yanı sıra geçici olarak devre dışı bırakma veya tekrardan başlatma gibi olanaklar da mevcuttur. Arzu eden mSpy yazılımı kullanıcıları ise hedef cihazlarda mSpy’ın etkinliğini yine yönetim paneli üzerinden kalıcı olarak sonlandırabilir.

MSpy Kullanıcılarının Gizliliği Nasıl Korunur?

MSpy’ın özelliklerini inceleyen ve benzersiz bir casus yazılım olan bu programı takip etmek istedikleri mobil cihaz ya da tabletlere kurmak isteyen kişilerin akıllarına gelen sorulardan bir tanesinin de mSpy’ın kullanıcı gizliliğini yeterli seviyede sağlayıp sağlamadığı olduğu söylenebilir. Bu konu ile alakalı olarak da mSpy sahiplerinin hiçbir tedirginlik duymadan mSpy’ı tercih edebilecekleri ve hedef cihazlara kurabilecekleri dile getirilebilir.

Zira casus takip yazılımı mSpy, yazılım sahiplerinin herhangi bir bilgisini sisteminde depolamaz ve diğer kişiler ile paylaşmaz. Casus yazılımın kullanıldığı süre içerisinde aktif olarak giriş yapılan kullanıcı yönetim paneli ise yurt dışı kaynaklı bir sistem olduğu için mSpy sahiplerinin yazılımlarını tamamen güvenli sunucular üzerinden kullanabilmelerini sağlar.

MSpy yönetim panelinde kullanıcılar, ürünle birlikte temin ettikleri kullanıcı adı ve şifreleri dışında hiçbir bilgi paylaşımında bulunmaz ve sadece bu bilgiler ile casus yazılımı kullanmaya devam eder. Arzu eden mSpy sahipleri panele giriş yaptıkları şifrelerini yine yönetim paneli üzerinden değiştirebilme olanaklarına da sahiptir.

Casus takip programı mSpy, yazılım sahiplerinin bilgilerinin yanı sıra izlenen hedef cihazlardaki her türlü etkinliği ve tuttuğu günlükleri de özel şifreleme yöntemleri ile korur. Kısacası aktif bir güvenlik politikası izlemesi nedeniyle mSpy’ın sahipleri açısından yüzde yüz güvenilir bir casus takip yazılımı olduğu rahatlıkla söylenebilir.

MSpy’ı Nasıl Alabilirim?

Ufak boyutlarına rağmen özellikleri ile insanı gerçekten de hayrete düşüren casus yazılım programı mSpy’ın farklı pek çok web sitesi üzerinden satışa sunulduğu bilinmektedir. Fakat bu tür bir casus yazılım satın alırken doğru firma seçiminin oldukça önemli olduğunun ve sahte ürün satan ya da alıcılarını dolandıran adreslerden uzak durulması gerektiğinin de altı çizilmelidir.

Zira böyle adreslerden alınabilecek olan mSpy yazılımları, yüksek ihtimalle orijinal ürünler olmamaları nedeniyle yazılımı satın alan kişilere farklı problemler yaratacaktır. Sahte mSpy yazılımları kuruldukları cihazlarda donma, kasma ve kilitlenme soruna yol açacak ve bu nedenle hedef cihaz sahiplerinin yazılımı fark etmelerine neden olacaktır. Bundan ötürü günümüzde milyonlarca kişinin casus takip yazılımı konusundaki seçimi olan mSpy’ı satın almak isteyen kişilere mutlaka orijinal mSpy yazılımını tercih etmeleri gerektiği tavsiye edilir.

MSpy yazılımının resmî web sitesi yaklaşık 6 yıldan daha fazla bir süredir casus takip yazılımı arayışında olan müşterilerine orijinal mSpy yazılımının satışını farklı pek çok ödeme yöntemi ile sağlamakta ve her sene tüm dünya üzerinde çok sayıda kullanıcısının takdirini kazanmaktadır. MSpy’ın satın alınmasının en önemli avantajlarından birisi de müşterilerin memnun kalmamaları halinde mSpy yazılımını 10 gün içerisinde geri iade edebiliyor olmalarıdır.

MSpy’ı Deneyebilir Miyim?

Casus yazılım sektörünün tartışmasız lideri mSpy ile ilk kez tanışan ve mSpy’ı denemek isteyen kişilere arzu etmeleri halinde ürünü satın almadan önce 7 günlük bir deneme sürümü olarak kullanabilecekleri söylenebilir. Buna göre burada yer alan link üzerinden temin edilebilecek olan farklı üyelik paketlerinden birisi tercih edilebilir ve 7 gün boyunca seçilen üyelik paketi hiçbir ek ücret ödenmeden denenebilir: 7 Gün Üctretsiz Deneyin

MSpy deneme üyeliğini aktif hale getirmek için yapılması gereken tek işlem ise paket seçimini tamamladıktan sonra firma tarafından talep edilen e-posta, fatura bilgileri ve ödeme metodunu doğru olarak girmek ve arkasından da form doldurma sürecini tamamlamaktır. Bu işlemlerin eksiksiz olarak sonuçlandırılmasının ardından da 7 günlük sürümün kullanımına başlanabilir.

Neden MSpy?

Casus takip yazılımları konusunda en iyisini geliştirmek ve piyasaya sunmak için uzun yıllar boyunca çalışmalarına devam eden mSpy firmasının casus yazılım sektörüne adım attığı anda büyük yankı uyandıran programı mSpy, muhteşem özellikleri ve uygun fiyatı ile bugün pek çok kişinin göz bebeği olmaya devam etmektedir. Bir casus yazılımdan beklenen her şeyi fazlasıyla karşılayan mSpy, hem mobil cihazlara hem de tabletlere uyumlu olması ile de kullanıcılarının takdirini kazanmaktadır.

Piyasada aktif olarak satışa sunulan diğer casus takip yazılımları ile kıyaslandığı zaman mSpy’ın içerisinde herhangi bir SMS komutunun yer almadığı görülmektedir. Bu durum mSpy’ı kurulduğu tablet ya da cep telefonlarında hiçbir şekilde fark edilemeyecek bir hale getirir.

Casus takip uygulaması mSpy, oldukça donanımlı müşteri temsilcileri ile 7 gün ve 24 saat boyunca kullanıcılarının her türlü problemine hızlı çözümler getirir. MSpy kullanıcıları, çağrı merkezi aracılığı ile, Skype ile ya da mail ile müşteri desteği alma olanaklarına sahiptir.

Müşterilerinin memnun kalmaması halinde 10 gün içerisinde koşulsuz geri iade olanaklarını sunması da casus takip programı mSpy’ın kalitesini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet veren mSpy, en çok da şirket çalışanlarının takibi ya da çocukların kontrol edilmesi amacıyla tüm dünya üzerinde çok sayıda kişi tarafından tercih edilir.

Tamamen ücretsiz online bir demo sunması ise casus takip yazılımı mSpy’ın nasıl çalıştığını merak edenlere sadece birkaç dakikada öğrenme fırsatını sunmaktadır. Böylelikle casus yazılımlar konusunda en tecrübesiz olan kişilerin dahi dakikalar içerisinde mSpy’ın nasıl çalıştığını anlamaları ve yazılımı kullanmaya başlamaları mümkün olur.

Tüm bu bilgiler ışığında, casus takip yazılımları konusunda gerçek anlamda profesyonel ve alanında uzman bir firmadan rakipsiz özellikleri ile kalitesini konuşturan bir casus takip programı temin etmek isteyenler, mSpy’ı gönül rahatlığı ile satın alabilir ve izlemek istedikleri cihazlara hızlı bir şekilde kurarak oturdukları yerden hedef cihazların her türlü aktivitesini kesintisiz izlemenin keyfini sürebilir. MSpy’ın avantajlı fiyat seçenekleri ve özel indirimli paketleriyle alakalı daha detaylı bilgi almayı arzu edenler aşağıdaki butonu kullanabilirler.

Summary
İnceleme Tarihi
İncelenen
mSpy
Editör Puanı
51star1star1star1star1star

Casus Telefon Takip Yazılımlarında En Doğru Adres: MSpy” hakkında 453 yorum yapılmış

 1. Anladığım kadarıyla çok iyi bir yazılım almak istiyorum yorumlarda verdiğiniz cevaplar beni tatmin etti son olarak ben sunu anlamak istiyorum yazılımı yüklediğiniz telefondaki tüm konuşmaları dinleyebiliyoruz yani ne konuşulduğunu ve sms de neler yazıldığını eposta ma tel nosu bırakırsanız sizi ararim

  1. Mspy’da telefon dinleme özelliği yok onun haricinde tüm telefonda yapılan her şeyi takip edebilirsiniz. Telefon dinleme özelliği olan bir yazılım arıyorsanız Flexispy‘ı incelemenizi öneririm.
   Flexispy satış sayfası: Link

 2. En iyisi telefon takip programı hangisi diye uzun zamandır araştırıyordum girip incelemediğim site kalmadı sonuç olarak tüm araştırmalarım bana mspyi gösterdi aldım kullanmaya başladım gerçekten övgüye değer bir program çok başarılı tavsiye ederim.

  1. Satın alırken belirtmiş olduğunuz mail adresi üzerinden bu mail adresine refund@mspy.com iade talebinde bulanabilirsiniz. İade talebinizi kısa ve sade bir dilde iade etmek istiyorum şeklinde belirtmeniz yeterli olacaktır.

 3. 1 Aydır kullanıyorum çok memnunum süremi uzatmak istiyorum bu konu hakkında bir sorum olacak hızlı cevaplarsanız çok sevinirim.
  Şimdi süremi uzatınca takip ettiğim telefona mspy’ı tekrar yüklemem gerekir mi ? Yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

  1. Programı bir defa hedef telefona yükledikten sonra ikici bir kez yüklemeniz gerekmez üyeliğinizi aktif tutuğunuz sürece kesintisiz olarak hedef telefonu takip edebilirsiniz.

 4. Daha evvel 6 aylık alıp kullandım üyelik sürem dolunca üyeliğimi yenileme gereği duymadım aradan 1 yıl zaman geçti ve nedense içimden bir ses tekrar kullanmam gerektiğini söyledi bende 1 aylık aldım kullanıcı bilgileri mail adresime geldi şimdi size bir sorum olacak aslında biliyorum ama yinede teyit etmek için soruyorum. Bugün aldım fakat takip edeceğim telefona belki 2 gün sonra belki 5 gün sora yükleyeceğim bu durumda kullanım sürem yüklediğim tarihten itibaren mi başlar yoksa kayıt tarihinden itibarin mi bunu merak ediyorum ?

  1. Satın aldıktan sonra ne zaman yüklediğinizin bir önemi yok istediğiniz zaman takip edeceğiniz telefona yükleyebilirsiniz fakat satın aldığınız günden itibaren kullanım süreniz başlamış olur:)

 5. Bu program sadece türkiyedemi kullanılıyor yoksa dünya genelindemi bunu merak ediyorum çünkü ben türkiyede değilim.
  Birde şunuda merak ediyorum diyelim takip edeceğim kişinin telefonuna bu takip etme programını yükledim sonra takip edeceğim kişi türkiyeye döndü diyelim yinede takip edebilirmiyim ?

  1. Dünyanın dört bir yanında kullanılmaktadır ülke fark etmeksizin her ülkede çalışır verdiğiniz ikinci örneğe göre yaşadığınız ülkede de aldınız ve takip edeceğiniz kişinin telefonuna yüklediniz diyelim bu kişi ister Türkiyeye gelsin ister amerikaya gitsin fark etmez dünya genelinde çalışır üyeliğinizin süresi boyunca takip ettiğiniz telefonun tüm kullanım aktivitelerini tüm ayrıntılarıyla görebilirsiniz.

 6. Merabalar bende aylardir arstirma yapiyorum flexispy alicaktim ama biraz daha arastirinca mspy almaya karar verdim. Benim aklima takilan soru şu ben bu programi satin alicam ama hem benim telefonumda hem hedef telefonda bankalarin cep şubeleri var her islemimizi telefondan yapiyoruz.3.kisiler tarafindan bunlar veya baska bilgiler gözukurmu.sonra sıkıntı olmasin bu yuzden tereddut ediyorum lutfen yardimci olun.

  1. Flexispy’da mspy’da dünyaca ünlü telefon takip programlarıdır bu programları kullandığınız sürece aklınızdaki soru işaretlerine hiç yer vermenize gerek yok çünkü takip edilen telefona dair tüm bilgileri bu yazılımlar sayesinde birtek siz görebilirsiniz üçünü şahısların görme ihtimali söz konusu bile değildir.

 7. merhaba root yüklemem gerekliymiş ama ben yüklediğim de rootun telefonda görünmemesi lazım bunun için bildiginiz bir root varmı
  yardımcı olursanız sevinirim

 8. Sizden ricam bu mspy ın android telefona yükleme videosunun dışında bir de ıphone yükleme videosunu da paylaşma imkanınız var mı?eğer bu platformda yayınlayamazsanız mail adresime gönderme imkanınız var mı?.yükleme yaparken ıphone da farklı ekranlar açılırsa yüklemeyi doğru yapamayacağımdan endişeliyim.

  1. Merhaba Zeynep hanım,

   mspy’ın iphone yükleme videosu talebinizi not aldım siz ve sizin gibi iphone kullanıcılarına kolaylık olması amaçlı böyle bir video hazırlamayı düşünebiliriz fakat yakın tarihte böyle bir çalışma planımız bulunmamaktadır. Şunu bilmenizi isterim android cihazlara mspy yükleme işlemi ne kadar kolaysa emin olun iphone cihazlar içinde aynıdır. Android ve iphone cihazların ekranları her ne kadar farklı olsa da yükleme adımları basit ve kolaydır bundan endişeniz olmasın..

 9. Bu size ikinci yazışım lütfen yardımcı olurmusunuz?telefona kişisel erişimim mümkün değil.sadece icloud şifresinine ulaşabilirim.bu şifre ile arama kaydı, whatshap, sms ve telefonun yerini öğrenmek mümkün mü? Sadece bunlara ulaşabilmek yeterli benim için.Takip etmek istediğim telefon ıphone 5 s.

  1. Jailbreak’siz mSpy‘ın özellikleri şunlarla sınırlıdır;

   1)İzlenen kullanıcının telefonundaki kişileri görüntüleyebilirsiniz.
   2)iOS işletim sistemli cihazlarda takip edilen telefonun WhatsApp etkinliklerini takip edebilirsiniz.
   3)İnternet kullanım geçmişi;İzlenen iPhone ya da tablet cihazdaki tüm internet kullanım geçmişini görebilirsiniz.
   4)iPhone’da ki gelen ve giden tüm aramaların detaylarını görebilirsiniz.
   5)Takip ettiğiniz iphone cihazındaki tüm etkinlik girdilerini inceleyerek bilgilerin tamamını görebilirsiniz.
   6)Hedef telefonun bağlı olduğu her Wi-Fi hotspot hakkında bilgi verir ve böylece cihazın tam konumunu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
   7)takibini yaptığınız iPhone’daki gönderilen ve alınan bütün sms mesajlarının içeriğini okuyabilirsiniz.
   8)iPhone ya da tablette yazılan bütün notları görebilirsiniz.
   9)iOS cihazına yüklenen oyunlar, sosyal uygulamalar ve diğerleri gibi tüm uygulamaları görüntüleyebilirsiniz.

   iphone/İOS cihazlara jailbreak işlemi uygulamadan kullanabileceğiniz özellikleri yukarıda sizler için sıraladım.
   Diğer tüm mspy özelliklerinide kullanmak isterseniz takip etmiş olduğunuz hedef jihazın jailbreak yapılmış olması gerekmektedir.

   Ayrıca uzaktan kurulumda takip edilen cihazın her 24 saatte bir verilerin doğru şekilde yedeklendiğinden kesinlikle emin olmanız gerekir. En önemlisi ise hedef cihazda iCloud yedeklemesi kullanılmıyorsa, bu defa yine diğer yöntemlerde olduğu gibi elle kurulum yapmanız gerekir.

   Not: iOS/iphone cihazlara jailbreak işlemi uygulamadan takip edebilmek için iCloud giriş bilgileri gereklidir.

  1. Telefon ve ortam dinleme özelliği mspy’da mevcut değildir bunun için güvendiğim en iyi yazılım flexispy‘dır. Flexispy’ın telefon dinleme özelliğini kullanabilmeniz içinse Flexispy Extreme paketini almalısınız.

 10. Sevgili admin benim takip etmek istediğim whatshap, arama kaydı,nerede olduğu ve smsleri.bunlar yeterli benim için.ıcloud şifresi ile fiziksel erişimsiz bunları yapabilmek mümkün mü? Jailbreaksiz bi ıphone 5 s i bu şekilde takip etmek mümkün mü?standart paketiniz bu imkanları sağlar mı?

 11. Hedef telefonun, diğer numaralarla yaptığı konuşmaları dinlemek için bir uygulamanız var mıdır?

  1. Mspy’da bulunan tüm telefon takip özelliklerine ilaveten (gelen ve giden telefon konuşmalarını dinleme ve takip ettiğiniz telefonun bulunduğu ortamın ses kayıtlarını yani ortam dinleme özelliği dünyaca ünlü FlexiSpy Yazılımında mevcuttur. FlexiSpy resmi websitesi sitesi ve güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için buraya bakınız.

 12. Merabalar benim telefonum ipone 5 s izlemek istedıgım telefon samsung a3 bunu önce kendı telefonuma indırıp sonrada karşı telefona yukleye bilirmiyım ve sonrasında kendı telefonumdan takip edebilirmiyim

  1. Merhabalar Habip,

   Sistem işleyişi düşündüğünüzden farklı ve daha kolay bir sistemdir.

   1)Öncelikle Satın AL sayfasından satın almalısınız.
   Satın alırken dikkat etmeniz gereken mail adresinizi doğru girdiğinizden ve kullandığınız mailinizin aktif olduğundan emin olmalısınız.

   2)Satın alma sonrasında mail adresinize gelecek olan kullanıcı bilgileri ile mSpy kullanıcı paneline giriş yapıp yükleyeceğiniz cihazın modelini seçip ilerliyorsunuz sonraki adımda ise mspy takip edeceğiniz cihaza adım adım nasıl yüklendiğini anlatan resimli ve açıklamalı sayfalar gelmektedir ve bulunduğunuz sayfada takip edeceğiniz cihaza indirip yükleyeceğiniz mspy indirme linkiniz yer almaktadır.

   3)Mspy indirme linkini takip etmek istemiş olduğunuz kişinin telefonunun internet tarayıcısına yazıp okeyledikten sonra indirme işlemini otomatik başlatmış olursunuz bu adımdan sonra indirme ve kurulum işlemini bir kaç adımda tamamlayabilirsiniz.

   Kısaca bu işlem bir kaç dakikalık kısa ve kolay bir işlemdir ve sadece takip edeceğiniz kişinin telefonuna yüklemeniz yeterlidir.

   Takip işlemini ise ister kendi telefonunuzdan ister bilgisayar veya tabletinizden gerçekleştirebilirsiniz. Kısaca internette girebildiğiniz heryerden takip etmiş olursunuz. Bunun için mspy kullanıcı paneli hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir. Satın alma öncesi mspy demo kullanıcı paneline buradan erişebilirsiniz.

 13. sevgili kardesim benimde bi sorum olcak mspy yi hedef telefona kurdum ama kısıtlı özellikleri olan b.r aylık bir abonelik aldım fakat üç gün sonra daha genis özellikli bir paket aldım bu paketi hedef telefona uzaktan yükleyebilirmiyim

  1. MSpy alıp hedef telefona bir defa kurduktan sonra almış olduğunuz paketin süresini uzatmak isterseniz veya bir üst pakette geçiş yapmak isterseniz bunun için mspy’ı ikinci bir kez aynı telefona yüklemenize gerek kalmıyor otomatik olarak üst pakette bulunan özellikleri kullanmaya başlarsınız.

 14. Merhaba admin , ben mspy ‘i aldım 10 gün önce ve kardeşimin telefonuna kurduk herşeyi çok net görebiliyoruz çok memnun kaldık ancak kardeşim telefonuna hard reset veya format attırmayı düşünüyormuş. reset sonrası veya format sonrası bizim onun telefonuna yüklediğimiz, aktif şekilde çalışmaya devam eder mi ? yoksa telefondan bağımızı koparmış mı oluyoruz.. format sonrası aynı kurulumu onun telefonuna uygulamam gerekir mi?

 15. Merhaba,

  mspy ürününü bir arkadaşım tavsiye etti. Genel olarak kullanımdan memnun olmakla birlikte ürünün bazı dezavantajlarından bahsetti. Bu dezavantajlar da kafamı karıştırdı. Aşağıda Madde madde belirirttiğim dezavantajlar arkadaşımın kurulumda herhangi birşeyi eksik yapmasından mı kaynaklanmıştır. Yoksa hali hazırda aşağıdaki durumlar yaşanmakta mıdır ?

  Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  Not : Arkadaşım yaklaşık 1 ay önce premium paket üyesi olarak mspy müşterisi olmuş ve telefona jailbreak yapmadan oğlunun icloud şifresi ile uzaktan yükleme yapmış.

  1. Tüm arama kayıtları, whatsap, sms vs mesajlaşmaları kontrol panelinden görüntülenmek istediğinde anlık olarak otomatik yüklenmemekle birlikte günde 1 kez güncelleme yapılabiliyor.
  2. Oğlu ile arasındaki yazışmaları ve telefon görüşmelerini incelediğinde çok fazla olmasa da eksiklikler olduğunu görmüş. Bunu da anlık monitör edemediği için kendisi kontrol edene kadar oğlunun görüşmeleri veya mesajlaşmaları sildiğinden kaynaklandığını düşünüyor.

  Sonuç olarak arkadaşımın tahminleri geçerli olsa bile kullanmaktan mennun olduğu için bende almayı düşünüyorum ancak bu sorunlar aşılabilicek sorunlar ise uzun süreli abonelik almayı düşündüğüm için sormak istedim.

  1. Hedef cihazınız iPhone veya iPad ise ve hedef cihazınızın iCloud giriş bilgilerini kullanarak daha az izleme özelliğine sahip Jailbreak’siz mSpy‘ı seçmeniz durumunda mSpy uzaktan yüklenebilir. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

   Cihazın jailbreak’li olmaması durumunda, mSpy’yı yüklemeden önce jailbreak yapmanız gerekir. Jailbreak yapılmış iPhone veya iPad cihazlarda mspy’ın sunduğu tüm özellikleri eksiksiz kullanılır. Takip edilen hedef cihazın jailbreak yapıldığında (24 saatte bir) panele yansıması yerine panelde sizin belirlediğiniz süre aralıklarında (minimum 5dk) veya 10-15 veya katları gibi dakika aralıklarında takip edilen cihaza dair tüm detaylar kullanıcı paneline yansır ve mspy’ın sunmuş olduğu tüm özellikleri eksiksiz kullanmış olursunuz.

  1. Sorunuzu net anlayamadım sanırım mspy’ın samsung galaxy s3 mini ile uyumluluğunu soruyorsunuz.
   Mspy android işletim sistemli 4.0 ve üstü tüm sürümlerle uyumludur.
   Samsung galaxy s3 mini sürümünü incelediğimde uyumlu olduğunu görüyorum.

   Android Sürümü Nasıl Öğrenilir?
   Samsung cihazlarda üstteki sekmelerden Daha Fazla > Telefon Hakkında yolunu izleyin, Android sürümünü orada göreceksiniz.

 16. Öncelikle tüm soru ve cevapları okudum ama o kadar çok ki arada atlamış olabilirim şimdiden kusura bakmayın.Kafamın takıldığı Android telefonlar için Root işlemini hedef telefona atılmış olması gerekiyor ise bu hem casus yazılımın hemde Root için ayrı ayrı hedef telefonla uğraşılması anlamına geliyor.Anladığımın doğru olup olmadığı konusunda beni aydınlata bilirseniz çok sevinirim.Çok teşekkürler ve iyi çalışmalar…

  1. Rooting, yalnızca WhatsApp, Facebook, Viber, Skype ve Gmail gibi varsayılan olmayan uygulamaların görüşmelerini takip etme ihtiyacınız olması durumunda gereklidir (yalnızca Premium hesabı sahipleri için geçerlidir).

   Standart paketti tercih edenler veya kullanıcıları takip edeceği telefona root yapması gerekmez.

   Ayrıca root işlemi basit ve kolay bir işlemdir internette oldukça fazla root hakkında videolu paylaşımlar mevcuttur.
   Takip etmek istemiş olduğunuz android telefonların gerçekleştirmiş olduğu tüm telefon aktivitelerini takip etmek istiyorsanız mspy olsun olmasın hangi yazılımı kullanırsanız kullanın bunun için root yapmanız gerekir yani bu durum sadece mspy için yapılan bir işlem değildir tüm yazılımlar için geçerlidir. Eğer root yapmak istemiyorsanız mSpy standart pakete sunulan özellikler benim için yeterlidir diyorsanız bunun için root yapmanıza gerek yoktur.

 17. merhaba uygulamayı telefona yükledikten sonra kişi telefonuna hard reset attırırsa ne oluyor? uygulama siliniyor mu?

  1. Evet silinir fakat takip etme şansını kaybetmiş olmazsınız üyelik süreniz boyunca takip etmek istemiş olduğunuz telefona tekrar yükleyip paneliniz üzerinden takip edebilirsiniz.

 18. Sitenize eklemiş olduğunuz videolar sayesinde kolayca takip edeceğim telefona yükleme işlemini gerçekleştirdim çok teşekkür ederim bizlere yardımcı olduğunuz için.

  1. Evet whatsapp yazışmalarını görebilmeniz için root yapmanız gerekir. Root yapmak sandığınız gibi zor birşey değil internette onlarca root nasıl yapılır ile ilgili videolar mevcut dilerseniz bir telefoncu yardımıyla root yaptırabilirsiniz kısa bir işlemdir.

 19. Merhabalar ben almak istiyorum ama bi sorum var telefon görüşmelerinde ne konuştuklarını mail olarak geliyormu yoksa sadece hangi numarayla ne kadar konuatugumu geliyor tesekkurler

  1. Tüm konuşma, mesajlaşma, yer tespiti, internet geçmişi hepsi kısaca süresi zamanı yazışmaları tüm detaylarıyla kullanıcı paneline yansır size verilen kullanıcı paneline kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınızda takip edilen telefonun tüm kullanım aktivitelerini tüm ayrıntılarıyla görürsünüz.

 20. Merhabalar kolay gelsin ben kizimin telefonuna yüklemek istiyorum fakat telefon ile fiziksel temas biraz zor olmakta .. Whatsaptan link yollayarak yukleyebillrmiyiz ve yüklerken bunun takip yazılım olduğunu anlayabilirmi ?şimdiden tesekkur ederim kolay gelsin..

  1. Takip edeceğiniz cihaza fiziksel erişim yetkiniz olması gerekmektedir. Whatsapp’tan link yollayarak yüklenemez.

 21. Bu güne kadar boşa stres yapmışım oh be şimdi gönlüm rahat gözüm arkada değil artık kafama takılan birşey yok mspy sayesinde 7/24 gittiği yerden konuştuğu isim ve numaralara kadar hepsini biliyorum 🙂

 22. Slm ben geçmiş whats up sms facebook msj ve telefon gelen arama giden arama saat süre olarak ulaşmak istiyorum. Bu program kurulduğu an itibari ile başlıyo anladığım kadarı ile geçmişi görmek mümkün müdür?

  1. Söylemiş olduğunuz tüm özellikler mSpy da mevcuttur. Programı kurduğunuz tarihten sonrasındaki tüm görüşmelerin geçmişini panelinizden görebilirsiniz.

 23. Gerçekten çok güzel hepsini görebiliyorum bu canlı arama kötü oldu peki canlı değilde arama bittikten sonra dinleme şansımız varmı peki kusura bakmayın yoruyorum sizi biliyorum ama mecburen yazıyorm

  1. Estağfurullah müsait oldukça cevap verebiliyorum beni yormuş da olsa birilerine yardımcı olabilmek beni mutlu ediyor. Ben sizi anlıyorum fakat dinleme özelliklerinin olmadığını almadan evvel biliyor olmalıydınız maalesef dinleme özellikleri mspy’da mevcut değil keşke bu söylemiş olduğunuz özellikler için FlexiSPY‘ı tercih etmiş olsaydınız. Fakat şunu da belirtmekte yarar var mSpy dünya genelinde en iyi telefon takip uygulamasıdır zaten sağlamış olduğu özellikler takip eden kişinin aklındaki tüm sorulara cevap olabilmektedir ve bu yüzden mSpy kullanıcıları tarafından vazgeçilemez oluyor.

 24. Admin yükledim ve harika bişey size ve emeği geçen herkese teşekkürler ihtiyacı olan herkes alsın yanlız ben canlı aramaları göremedim birde yüklediğim telefonu değiştirecem denemek için bir telefona yükledim onu nasıl değiştirecem gerçekten çok harika bir program ve mutluyum

  1. Merhaba Bekir bey,

   Öncellikle güzel sözleriniz için teşekkür ederim elimden geldiğince gelen soruları yanıtlamaya çalışıyorum.

   Memnun kalmış olmanız adına çok sevindim. Fakat mspyda canlı dinleme özelliği yoktur sanırım siz FlexiSPY ile karıştırmış olmalısınız.

   Denemiş olduğunuz telefondan kaldırma işlemini sol alt menüden Cihaz Yönetimi sekmesine girince üst tarafta telefondan kaldır butonunu göreceksiniz.

   Üyeliğiniz süresince dilediğiniz kadar hedef telefon değiştirebilirsiniz.

 25. Merhabalar,

  Programı almak istiyorum fakat takip etmek istediğim telefona yükleyemeceğim IMEA numarasından yükleme gerçekleştirilebiliyor mu?

 26. Merhaba admin tüm sorulara büyük özenle cevap vermiş olduğunuz için size teşekkür ederim sitenizi uzun zamandır takip ediyorum ve buradaki soru cevaplara bakarak aklımdaki soruların cevabını bulup yazılımı almıştım zaten sonrasında izlemek istediğim telefona mspyı kurdum bu gerçekten kolay bir işlemiş daha evvel çok gözümde büyütüyordum lafı fazla uzatmadan işin özeti ben size ilk defa bir şey soracağım sorumu yanıtlarsanız çok memnun olurum. Şimdi takip etiğim telefonla mesajlaştığımız zamanlar oluyor bazen daha mesajı gönderdiğim gibi panelimde görebiliyorum anlık olarak panele yansıdığı oluyor bazı zamanlar ise gecikiyor yansımakta bu söylemiş olduğumun aslında pek önemi yok ama merak ettiğim için soruyorum neden böyle oluyor ? Sorum biraz uzunca oldu kusura bakmayın lütfen vereceğiniz cevap için şimdiden çok teşekkürler.

  1. Merhaba Asi Melek,

   evet size katılıyorum satın alım öncesi mspyı yüklemenin zor olduğunu ve karışık bir şey olduğu düşünülebiliyor bu durum yorumlardan gayet net anlaşılıyor fakat tam tersi çok kolay bir işlemdir telefondan bir web sitesine girmek gibi bir durum aslında. Şimdi asıl sorunuza gelecek olursak izlemiş olduğunuz telefonun yazışmalarının panele yansıması sizin söylemiş olduğunuz gibi bazen çok hızlı bazen yavaş olabiliyor bunu etkileyen bir çok faktör alabilir. Öncellikle girmiş olduğunuz panel sayfasında bilgisayardan bakıyorsanız F5 yaparak sayfayı yenilerseniz yeni aktivitelerin yansıdığını göreceksiniz bu yöntem genelde hepimizin bildiği fakat aklımıza gelmeyen yöntemdir. Bu söylediğimin dışında takip edilen cihazın kullanmış olduğu internet sağlayıcısı yavaştır bu nedenle de bir kaç dakikalık geç yansıma olabilir buda gayet normal bir durumdur veya internet bağlantısı o an yoktur.

 27. merhaba ben satın aldım bana kunacı sifre ve hesap no geldi ben bunu nereye girip aça bilirim bilgisayardan girdim

  1. Örnek verelim izlemek istediğiniz telefon iphone, iphone telefonlarda mspyın tüm özelliklerini kullanabilmek için jailbreak yapılmış olması gerekir Satın Al sayfasına gittiğinizde özelliklerin üzerinde jailbreaksiz yazılan özellikler ise diyelim siz takip edeceğiniz hedef telefona jailbreak yapmak istemiyorsunuz bu durumda jailbreaksiz paketin özelliklerini kullanabiliyorsunuz.

   Jailbreak Nedir?
   Genelde, Apple’ın iOS İşletim Sistemi yüklü cihazlarına dayattığı kısıtlamalardan kurtulmak için uygulanan yöntem anlamında kullanılır (iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV gibi).

 28. Eğer Android bir cihazi izliyorsanız, root edilmiş ve 3.0 işletim sistemi veya daha üstüyle çalışıyor olmalıdır. mSpy’ı kurmak için cihaza fiziksel olarak erişmeniz gerekmektedir.
  Root edilmiş olduğunu nasıl anlayacağı

  1. Bu sorunuzun cevabını google da root edilmiş cihaz nasıl anlaşılır veya telefonun rootlu olup olmadığını nasıl anlarım gibi kelimeleri aratarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 29. Merhabalar benim bir kaç sorum olacak internet kullanımını ne derece etkiliyor her iki telefonun internetinide etkiliyormu

  1. Sorunuzun net bir cevabı yok bu izlemiş olduğunuz telefonun kullanımına göre değişir çok internettin gitmediği söyleniliyor tahmini düşüncem ortalama 300 mb felan internet gidiyordur ki bu devirde neredeyse tüm operatörlerin hepsinde oldukça fazla internet paketi mevcuttur . Ayrıca kullanıcı panelnizden sadece WiFi seçeneğini seçerseniz izlemiş olduğunuz telefon wifi ye bağlandığında tüm telefon aktivitelerini panele yansıtır böylece telefonunun internet kotasından düşmemiş olur. Yalnız siz iki telefona kurulacağını düşünüyorsunuz sanırım durum böyle ise siz uygulamanın mantığını yanlış anlamışsınız çünkü uygulama sadece takip edeceğiniz telefona yüklemeniz gerekir.

 30. iyi günler programı telefona yüklediğimde başka herhangi bir başka takip programı yüklenebilir mi acaba…Ve telefone format atılırsa tekrar satın almamız mı gerekiyor yoksa yüklemek yeterli mi

  1. Sorunuz karışık gibi görünüyor çünkü takip edeceğiniz telefona takip programı yükledikten sonra bir başka takip programı neden yükleyesiniz anlamadım 🙂
   Diğer sorunuza gelirsek takip edeceğiniz hedef telefona programı yükledikten sonra format atılırsa tekrar satın almanıza gerek yok gerekirse tekrar yüklemeniz yeterlidir.

 31. bu programı dinlemek istediğimiz telefona.yükledik.kendi telefonumuz yüklemeden nasıl dinliyor veya takip edebiliyoruz

  1. Sistemin mantığını şöyle özetleyim:

   Diyelim mspy’ı satın aldınız.
   Satın alım esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize mspy paneline giriş yapabilmeniz için kullanıcı bilgileri gelecektir.
   Kullanıcı bilgilerinizle panelinize internette erişebildiğiniz herhangi bir yerden giriş yapıyorsunuz.
   Karşınıza mspy kurulum sihirbazı sayfası çıkacak. Sizden hangi telefon modeline yüklemek istediğiniz sorulacak.
   Siz hangi telefon modeline yükleyeceğinizi seçip ilerledikten sonra takip etmek istemiş olduğunuz telefona yüklenecek olan bağlantı linkini size sunacak.
   Siz hangi telefonu takip edecekseniz o telefonun internet tarayıcısına indirme linkini yazıp devam ettiğinizde yükleme ve kurulum işlemini başlatmış olursunuz kurulumun aşamasında sizden aktivasyon kodunu girmeniz istenir aktivasyon kodunuz kullanıcı panelinizde ve maillinizede göreceksiniz aktivasyon kodunu girip kurulum işlemini tamamladıktan sonrasında takip etmek istediğiniz telefonla bir işiniz kalmıyor sonraki tüm takip etme işlemlerini giriş yapmış olduğunuz sayfada görebiliyor olacaksınız.
   Örnek kullanıcı paneli demo sayfası inceleyiniz: DEMO SAYFASI

  1. Mspy kendini yüklenen telefonda gizleme özelliğine sahiptir yükleme aşamasında gizlenip gizlenmeyeceği size sorulur gizlenmesini istiyorsanız gizlensin seçeneğini seçip devam edersiniz. Bu adımı atladığınızı var sayalım direk telefonda beliren mspy simgesi olursa üzerine basılı tutuğunuzda karşınıza 2 seçenek gelir gizlensin gizlenmesin gizlenmesini istiyorsanız gizlensin seçeneğini seçtiğinizde artık takip etmiş olduğunuz telefonda gizlenmiş olacaktır ve hiç bir şekilde görünmeyecektir.

 32. Androit cihazlara root ayari nasil kuruluyor sadece gonderdiginiz link i samsung c7 cihazina yuklemek yetersizmi uzaktan cihazı kontrol etmek icin

  1. Root, yalnızca WhatsApp, Facebook, Viber, Skype ve Gmail gibi varsayılan olmayan uygulamaları takip etmek istiyorsanız gereklidir ve (yalnızca mSpy Premium paketi için mevcuttur) Standart paket için root gerekmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open

7 Gün Ücretsiz Deneyin