FlexiSpy

Dünyanın en çok kullanılan casus yazılımlarından biri olan FlexiSpy nedir? nasıl kullanılır? FlexiSPY satın almadan önce bilmeniz gereken tüm önemli detayları gerçek kullanıcı yorumları ile sizler için araştırdık ve en kapsamlı FlexiSPY incelemesini yaptık.

FlexiSPY Nedir?

FlexiSPY, dünyanın en çok tercih edilen telefon dinleme, izleme ve takip amacıyla kullanılan telefon takip yazılımlarından biridir. FlexiSPY sayesinde yazılımı kurduğunuz hedef telefonun konumunu, görüşmelerini, mesajlaşmalarını, fotoğraflarını ve hatta kamerasını kontrol ederek, hedef telefon ile yapılan tüm işlemlerden anında haberdar olursunuz. FlexiSPY sayesinde tüm bunların yanı sıra hedef telefondaki bütün şifre ve kullanıcı isimlerine de ulaşmanız rahatlıkla mevcuttur. Eğer müsait olmaz ve hedef telefonu izlemeniz gereken yerde izleyemezseniz FlexiSPY tüm hareketleri ve konuşmaları kaydeder ve siz müsait olduğunuz zaman FlexiSPY online kullanıcı panelinizden bütün bunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
flexifspy inceleme

 

Ürün İsmi      : FlexiSPY
Resmi Sitesi   : (Hemen Deneyin!)
Fiyat Listesi    : Güncel Fiyat Listesi
Dil Desteği     : dil desteği
Editör Puanı:  5 yıldız

Kullanıcı tarafından çekilen inceleme videosu izleyebilirsiniz.


blank

Dijital çağın son derece geliştiği günümüzde, hem küçük çocukların hem de yaşlı bireylerin elinde akıllı telefonları var. Teknoloji, sağladığı sayısız kolaylık ile birlikte çeşitli güvenlik problemlerini de beraberinde getiriyor. Çocuğunuzun gündelik hayatta sınırsız internet aracılığı ile kimlerle iletişime geçtiğini bilmek, bu bilgiler ışığında önlemlerinizi arttırmak sizce de doğru bir adım olmaz mıydı? Telefonlarımız, gündelik yaşamda ne yaptığımız ile ilgili son derece önemli bilgileri, lokasyonumuzu, iletişim kurduğumuz insanları ve fikirlerimizi ele verir. Yeni nesil casus yazılım FlexiSPY sayesinde, hedef telefondaki tüm görüşmelerin, mesajlaşmaların ve diğer verilerin kaydedilmesini ve güvenli gösterim paneline aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik takip edebileceğiniz veriler arasında hem aramalar, hem SMS’ler, hem de fotoğraf ya da video gibi multimedia içerikler var!

Henüz casus yazılım programları ünlenmemişken, 2005 yılında ilk casus yazılım programını piyasaya süren FlexiSPY, alanında öncü olarak kabul edilen ve binlerce kişi tarafından tercih edilen bir sistem. Bunun sebebi ise, diğer casus yazılımlar ile kıyaslandığında FlexiSPY içerisinde çok daha fazla izleme ve görüntüleme sistemi bulunması. FlexiSPY yazılımında 150’den fazla casus özelliği bulunuyor, bu özellikler sayesinde ise hedef mobil cihazın tüm hareketlerini eksiksiz bir şekilde izleyebilme şansını elde edeceksiniz. Benim deneyimlerime göre, bu programın en önemli pozitif özelliği şu: Casus yazılım pazarındaki diğer uygulamalarla kıyaslandığında, FlexiSPY, fiyat-performans oranı en yüksek olan sistem olarak göze çarpıyor.

Artık birinin telefonda neler yaptığını, kimlerle görüştüğü veya tehlikeli programlarda vakit geçirip geçirmediğini görmek, ne tür mesajlar aldığını ve gönderdiğini öğrenmek eskisinden çok daha kolay ve uygun fiyatlı hale geldi. FlexiSPY, bu kapsamda son derece avantajlı bir alternatifi bizlere sunuyor.

Elbette pazarda sunulan diğer casus yazılımlar ile FlexiSPY’i karşılaştırmak benim için çok önemliydi. Çünkü en iyi casus programını kullandığımdan emin olmam gerekiyordu. Detaylı karşılaştırmalarım sonucunda şunu söyleyebilirim ki, FlexiSPY’in yapamayıp diğer casus yazılımların yapabileceği hiçbir işlem yok. Buna karşın, FlexiSPY sayesinde gerçekleştirebileceğiniz fakat diğer programların kesinlikle başaramayacağı çok sayıda fonksiyon var!

FlexiSPY Casus Yazılımın Avantajları Nelerdir?

 • Benzersiz Özellikler! Ezber bozan yeni nesil bir casus yazılım programından yardım alacağınızı unutmayın. FlexiSPY ile, hedef telefondaki tüm ses akışlarını yönetecek, uzaktan telefon sistemini kontrol edecek, uygulamalar kullanılırken ekran fotoğrafları çekebileceksiniz. Tüm bu bilgileri ise size özel olarak tasarlanan panelde görüntüleyeceksiniz.
 • Mobil Aplikasyon Sayesinde Kolay Takip! Elbette mobil cihazlar için tasarlanan bu tür gelişmiş bir programın, takip için mobil seçenek sunmaması düşünülemezdi. Gelişmiş mobil gösterim aplikasyonu sayesinde hedef telefondan çektiğiniz tüm verileri canlı olarak inceleyebileceksiniz. Hedef cihazı kullanan kişi o an telefonda ne yapıyorsa, sizin ekranınıza yansıyacak!
 • 14 Yıllık Tecrübe ile Tasarlanmış Orijinal ve Özgün Casus Yazılım Aplikasyonu! Şu ana kadar milyonlarca kişi tarafından kullanılmış olan FlexiSPY, bu alanda başarılı mühendislerin 14 yıllık çalışmalarının kümülatif bir sonucu!
 • Düşük Ücretle Başlayıp Zamanla Sistemi Yükseltin! Casus programların sunduğu seçeneklerin ne kadarına ihtiyacınız var? Elbette takibi başlatmadan önce bunu tahmin etmeniz çok zor. Bu yüzden FlexiSPY, sınırlı özelliği kullanabileceğiniz bir başlangıç paketini size düşük ücretle sunuyor. Dilerseniz bu tür bir paketle başlayıp ihtiyaç duydukça ek versiyonları edinebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç temelli bir harcama yapmış olursunuz.
 • Tam Bir Fiyat Performans Ürünü! Sahip olduğu 150’den fazla casus işlem özelliği sayesinde, FlexiSPY kendi alanında en avantajlı ve ekonomik ürün olarak sunuyor.
 • Tam Zamanlı Müşteri Desteği! 7 gün 24 saat canlı destek hattına sahip olan FlexiSPY’a her türlü probleminiz için ulaşabilirsiniz. Üstelik basit sanal robotlar ile değil, problemlerinizi çözmeye odaklı gerçek insanlarla konuşuyor olacaksınız.
 • FlexiSPY Topluluğu! FlexiSPY’i kullanan dünya çapındaki 25 binden fazla kişinin online FlexiSPY topluluğuna üye olduğunu biliyor muydunuz? Bu platformlar üzerinden sistemle ilgili fikirlerinizi paylaşabilir, öneri ve isteklerde bulunabilirsiniz. Çünkü, işin güzel tarafı şu: FlexiSPY sistemindeki güncellemeleri yapan mühendisler de bu topluluktan haber alıyor!
 • Diğer Casus Programlar İçin Avantajlı Promosyonlar! FlexiSPY, prestijli alışverişi garanti altına alıyor. Kullanıcılar FlexiSPY’a üye olduktan sonra ilgili diğer casus yazılım programlarını da(GPS takip aplikasyonları gibi) indirimli satın alma şansı yakalıyorlar.
 • Yüksek Güvenlik ve Gizlilik! Opsiyonel olarak kullanabileceğiniz çift aşamalı doğrulama sistemini (2FA) kullanan FlexiSPY, telefonunu izlemek istediğiniz kişinin de güvenliğini sağlıyor. Özellikle sevdiklerinizin telefonlarını takip etmek için uygulamayı kullanacaksanız, eminim verilerin saklanmaması ve başka bir kurumla paylaşılmaması sizin için çok önemli olacaktır. FlexiSPY bu konuda tam taahhüt sunmaktadır.
 • Şeffaf Hizmet Politikası! Benim için önemli şey, bana reklamlarda tanıtılan hizmeti tam olarak veren bir yazılım ile karşılaşmaktı. FlexiSPY, tamamen transparan hizmet politikası ile, hiçbir şekilde gizli limitleri ya da ek ücretleri karşınıza çıkarmıyor. Yanıltıcı bilgilendirmeler de yok!

FlexiSPY Casus Yazılım Sisteminin Dezavantajları Neler?

 • FlexiSPY’ı oldukça uzun süre, detaylı bir inceleme yaparak deneyimledim. Bu kapsamda size sistemin tek bir dezavantajı olduğunu söyleyebilir. Sistemde hedef telefonu izlemek için kullandığınız panel, yalnızca tek bir dili destekliyor: İngilizce. Fakat temel düzeyde İngilizce bilgisi ile ya da Google Translate gibi web sitelerinin yardımı ile paneli kullanmak mümkün. Ben de yabancı dili temel düzeyde olan biri olarak, paneli rahatlıkla kullandım.

FlexiSPY İnceleme Yazısında Neler Bulacaksınız?

 • Kaleme aldığım bu içerikte, casus yazılım programı araştıran kişiler için kapsamlı bilgi sunabilmek benim için çok önemli. Bu yüzden elimden geldiğince tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. İşte bölüm bölüm, bu içerikte bahsedeceklerimin kısa bir listesi:
 • Özellikler (Aldığınız program tam olarak ne sağlayacak?)
 • Programın Değeri
 • Veri Güvenliği
 • İndirme Kolaylığı
 • Sonuç

Casus Yazılım Uygulaması FlexiSPY’in Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Beni uygulamayı satın almaya iten temel özellik ile başlamak istiyorum. Bu casus yazılım programı, üç temel paket halinde satılıyor. Bu sayede basit paketten başlayarak ihtiyaçlarınız ölçüsünde paketinizi yükseltebiliyorsunuz. Gereksiz para ödemek yok, nasıl çalıştıracağınızı bilmediğiniz binlerce özellik için zaman kaybetmek yok. İşte bu paketlerin isimleri: LITE, PREMIUM ve EXTREME.

 

 • LITE, FlexiSPY tarafından sunulan bir başlangıç paketi. Genellikle daha önce casus programlarla ilgili bir deneyimi olmayanlar ve takip sürecine daha basit şekilde başlamak isteyenler LITE’i tercih ediyorlar. Özellikle eğer bütçeniz sınırlıysa, LITE mükemmel bir seçenek olabilir. Çünkü LITE, casus yazılım pazarındaki en uygun fiyatlı paket olarak nitelendiriliyor.

FlexiSPY LITE Özellikleri Kısaca:

Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

 • PREMIUM paketi, bir casus yazılım paketinden ortalamanın üzerinde performans bekleyen ve tüm temel casus işlemlerini eksiksiz olarak yapmak isteyen kişiler için uygun. Ses kayıt, ortam dinleme, telefon, sosyal medya yönetiminde, SMS ve e-mail takibine kadar; aklınıza gelebilecek tüm özellikler PREMIUM’da bulunmaktadır. Versiyondaki toplam özellik sayısı 48’dir. PREMIUM versiyon sayesinde multimedya içeriklerine, yani fotoğraflara ve videolara erişebilir, kişinin lokasyonunu GPS ile saptayabilirsiniz.

FlexiSPY PREMIUM Özellikleri Kısaca

Facebook Arama Geçmişi
LINE Arama Geçmişi
Skype Arama Geçmişi
Viber Arama Geçmişi
WhatsApp Arama Geçmişi
Facebook Messenger
Hike Mesajlaşma
Kik Mesajlaşma
Instagram Doğrudan Mesaj
LINE Mesajlaşma
Skype Mesajlaşma
Viber Mesajları
WhatsApp Mesajları
Hangouts Mesajları
QQ Mesajları
Telegram Mesajları
Tinder Mesajları
WeChat Mesajları
Email
Gmail
Uygulama Ekran Görüntüsü
SIM Değişim Bildirimleri
Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları*
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

Tüm özelliklerin incelenebileceği genel liste: Buradan İnceleyin.

 • EXTREME – FlexiSPY, casus yazılım pazarındaki diğer hiçbir uygulamada bulamayacağınız gelişmiş özellikleri size sağlıyor. EXTREME versiyonu, özellikle takip işini profesyonel bir çerçevede yapmak isteyenler için mükemmel özelliklere sahip. Bu özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: bunlardan bazıları telefon aramalarını kaydetme, VOIP aramalarına erişim (Skype, Viber, Whatsapp gibi), cihazın sahip olduğu donanımlara erişim (kamera gibi), video, fotoğraf çekme ve çok daha fazlası.

FlexiSPY EXTREME Özellikleri Kısaca

Telefon Görüşmelerini Kaydetme
Telefon Görüşmelerini Dinleme
Ortam Dinlemesi
Ortam Dinlemesini Kaydete
Facebook Aramaları
Hangout Aramaları Kaydetme
LINE Aramaları Kaydetme
Skype Aramaları Kaydetme
Viber Aramaları Kaydetme
WhatsApp Aramaları Kaydetme
Uzaktan Kamera Açma
RemVid
Taklif SMS Gönderme
Arama Bildirimleri
Kelime İçeriğine Göre SMS Silme
Facebook Arama Geçmişi
LINE Arama Geçmişi
Skype Arama Geçmişi
Viber Arama Geçmişi
WhatsApp Arama Geçmişi
Facebook Messenger
Hike Mesajlaşma
Kik Mesajlaşma
Instagram Doğrudan Mesaj
LINE Mesajlaşma
Skype Mesajlaşma
Viber Mesajları
WhatsApp Mesajları
Hangouts Mesajları
QQ Mesajları
Telegram Mesajları
Tinder Mesajları
WeChat Mesajları
Email
Gmail
Uygulama Ekran Görüntüsü
SIM Değişim Bildirimleri
Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

Bu özelliklerden bazılarını birlikte incelemek istiyorum. Çünkü özelliklerin detaylı çalışma prensipleri de sizi şaşırtacak.

Canlı Arama Dinleme: Hedef telefonu kullanan kişi canlı olarak arama yaparken bu aramayı kontrol panelinize aktarabilir ve dinleyebiliriz. Evet, tam olarak o sırada!

Arama Kaydetme: Telefondan uzaktayken bile gelen aramaları ve giden aramaları kaydedin ya da direk dinleyin. Dilerseniz daha önce yapılan aramalara dair kayıtları da inceleyebilirsiniz. Üstelik Facebook Messenger, Skype gibi uygulamalardaki aramalar da dahil!

Ortam Kaydetme: Uzaktan otomatik olarak telefonun mikrofonunu aktif edin ve ortamı kaydedin. Ortamda neler olup bittiğine dair tüm sesler panelinize aktarılacak ve FlexiSPY hesabınızda kaydedilen tüm belgeler tutulacak. Bu sayede önceki belgeleri de dinleyebileceksiniz.

RemCam: Uzaktan otomatik olarak telefonun kamerasını aktif edebilir ve ortamın fotoğrafını gizlice çekebilirsiniz.

EXTREME versiyonu tarafından sunulan özelliklerin tümünü incelemek için linke tıklayın: Link

FlexiSPY’in Casus Yazılım Programı Pazarındaki Değeri Nedir?

Eğer prestijden söz ediyorsak, uzun zamandır kaliteli çalışmaları ile tanınan köklü bir firmayı tercih etmemiz gerekir. Bu kapsamda FlexiSPY’ın hem uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapan, hem de FlexiSPY ile şirket kurulumunu da uzun zaman önce gerçekleştiren bir firma olduğunu not etmek gerekiyor. Başlangıç düzey casus yazılım programı olan LITE ise FlexiSPY tarafından 2019 yılında, sadece 29.95 Dolar’a satışa sunulmuştu. Bu fiyat, uygulamanın sahip olduğu çok sayıda özelliğe rağmen, piyasanın çok daha altında bir fiyattı.  Üstelik bu versiyonda da yeni olan pek çok casus işlem özelliği vardı.

Bir firmanın pazardaki değerini ölçek için belki de firmanın kendi alanındaki teknolojilere öncü olma durumuna bakmak gerekiyor. Casus yazılım dünyasında bir ilk olarak FlexiSPY, tek sistem içerisinde 3 farklı versiyon sunuyor. Her zaman düşük paketten başlayabilir ve eğer ekstra özelliklere ihtiyaç duyarsanız, kullandığınız sistemi telefonu doğrudan kullanmaya ihtiyaç duymadan daha gelişmiş olan pakete yükseltebilirsiniz

 1. LITE (düşük fiyat – başlangıç düzeyinde özellikler)
 2. PREMIUM (bir casus yazılımdan istenebilecek her şey)
 3. EXTREME (hiçbir yazılımda bulunmayan benzersiz özellikler)

Bu tür bir yazılım kalitesini, başka bir aplikasyonda bulacağınızı zannetmiyorum.

Veri Güvenliği

Pek çok casus yazılım programı kullanıcısı, hack ya da hesabı ele geçirip verileri sızdırma gibi bir durumla karşılaşmadıkları sürece, ne yazık ki veri güvenliği faktörüne dikkat etmiyorlar. Oysa bilgisayar çağında belki de bir ürün almadan önce en çok incelenmesi gereken özellik, veri güvenliği tedbirleridir. Genel olarak casus yazılım programlarının en uygun fiyatlı olanları, veri güvenliği sağlayan fonksiyon ve algoritamlara sahip olmadığından dolayı düşük maliyette tasarlanır ve düşük bir fiyatla satışa çıkarılır. Ne var ki, bu programları tercih etmek son derece tehlikeli sonuçlar doğuracaktır.

FlexiSPY kullanıcının veri güvenliği söz konusu olduğunda, yüzde yüz çalışan, kusursuz bir takip kayıt sistemine sahiptir.

Ve kesin olarak not etmem gerekiyor ki, casus yazılım programı pazarındaki diğer şirketler aynı vaadi kesinlikle sunmuyor.

FlexiSPY Nasıl İndirilir? Hedef Telefonu FlexiSPY’i Nasıl Yüklerim?

FlexiSPY indirme işlemi için kompleks adımlar gerektirmiyor. İndirme işlemi hedef telefonda olacağı için, indirmenin kısa sürede gerçekleşmesi ve hiç iz bırakmadan tamamlanması, bildiğiniz üzere, son derece önemli. Bu kapsamda FlexiSPY’in yüzde yüz güvenlik sağlayan bir ek hizmeti var: İndirme Rehberi! İndirme Rehberi eşliğinde işlemler yapılırsa, sadece 10 dakika içerisinde kurulum sağlanacaktır.

Eğer siz de benim gibi, hedef telefonun sahibinin durumu fark etmesinden ve birkaç beceriksiz hareketle her şeyi mahvetmekten korkuyorsanız, tercihe dayalı indirme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Üstelik hizmet FlexiSPY tarafından yalnızca 39.99’a sağlanıyor. Bu hizmet sayesinde asla çabalamak zorunda kalmadan kurulumunuzu tamamlamış olacaksınız.

Apple markalı cihazların, diğer bir değişle IOS işletim sistemine sahip olan cihazların, yazılım sistemindeki limitasyonları ortadan kaldırabilmek için jailbreak adı verilen bir işlem yapmak gerekir. FlexiSPY’ı da sorunsuz olarak kullanmak için jailbreak yapılmalı. Elbette satın aldığınız kurulum hizmeti jailbreak işlemini de kapsıyor olacak.  Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, canlı destek bölümünden yedi yirmi dört saat çalışan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sonuç

Başlangıç paketi sunuyor olması, kuşkusuz FlexiSPY’in en önemli özelliği. 29.95 Dolar’dan başlayan başlangıç paketinden başlayarak, sisteminizi zamanla yükseltebilirsiniz. Üstelik özellikle EXTREME paketindeki özellikler, diğer casus yazılım paketlerinde kesinlikle bulamayacağınız özelliklerdir. FlexiSPY, hem Android işletim sistemlerinde hem de IOS işletim sistemlerinde kullanılabilen gelişmiş bir teknik yeterliliğe sahiptir. Ayrıca her türlü masaüstü ve dizüstü bilgisayarda ya da Mac’lerde sistemi kullanmaya başlayıp takibinizi sistematik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Peki, FlexiSPY kimler için uygun? Bana kalırsa özellikle tüm çocuklarının güvende olduğundan emin olmak isteyen ebeveynler için FlexiSPY mükemmel bir tercih. Eğer ekonomik bir yazılım programı almak istiyorsanız,  şunu da belirtebilirim: FlexiSPY ayrıca ücretsiz Android ve Iphone mobil izleme uygulaması ile birlikte geliyor. Bu uygulamalar, hedef cihazdan tutulan ve aktarılan tüm verilerin izlenmesini ve saklanmasını sağlıyor.

Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun telefonunu güvenli şekilde kullandığından emin olmak istediğinizi düşünelim. Bu durumda FlexiSPY’in esnek takip planları (LITE, PREMIUM, EXTREME) sizin için çok avantajlı olacaktır. Örneğin öncelikle sistemin basit versiyonunu satın alabilir, çocuğunuzun bir romantik ilişkisi olduğunu fark edince ise versiyonu yükseltebilirsiniz.

En temel casus yazılım programı özelliklerini ve işlevlerini en uygun fiyata elde etmek için LITE adı verilen versiyonu kullanabilirsiniz.

Tüm mobil aktiviteleri görüntüleyebilmek ve diğer firmaların sağladığından çok daha fazla casus işlevi kullanabilmek için PREMIUM edinebilirsiniz.

Eğer diğer casus yazılım programlarının hiçbirinde bulunmayan özgün, son derece işlevsel ve güvenli kullanım olanaklarına sahip olmak istiyorsanız, programı profesyonel amaçlar ile kullanacaksanız, EXTREME versiyonu satın alabilirsiniz.

 

blank

Neden FlexiSPY?

 • FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı dünya üzerinde en yaygın olan ve en güvenli telefon dinleme yazılımlarının başında gelir.
 • FlexiSPY yazılımı ülkemize yakında gelmesine rağmen dünya ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan bir telefon dinleme yazılımıdır.
 • FlexiSPY yazılımını kurmakta herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuz zaman size gerekli yardımlarda bulunulacaktır.
 • FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefona herhangi bir etki yapmadan uzaktan SMS komutları ile yapmak istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz.
 • FlexiSPY diğer casus telefon dinleme programlarından çok daha farklı bir altyapı ile üretilmiş olup, kullanımı daha rahat ve daha güvenlidir. Hedef telefon takip edildiğinin farkına kesinlikle varmaz.
 • Çocuğunuz cep telefonu ile fazla zaman geçirdiğini düşünüyorsanız ve cep telefonu ile ne yaptığını merak ediyorsanız FlexiSPY telefon dinleme yazılımı korkularınızı sona erdirecek harika bir programdır. Bu sayede sorumlusu olduğunuz sevdiklerinizin nerede olduğunu, ne yaptığını ve kimlerle neler görüştüğünü anında öğrenebilirsiniz.
 • FlexiSPY programını birçok şirket sahibide çalışanlarının telefonları ile iş zamanında fazla vakit geçirip geçirmediğini takip etmek için kullanmaktadır ve bu sayede çalışanlarından %100 verim almaya çalışmaktadır.

FlexiSPY Kurulum Adımları

FlexiSPY Resmi Sitesine Gitmek için Tıklayın

FlexiSPY Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

"FlexiSpy" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. Tam olarak uygulamayı nasıl yüklüyoruz takibi nasıl yapıyoruz kısa bir tarif alabilirmiyim mümkünse

  Cevapla
  • Aşağıdaki videoda flexispy kullanıcısı flexispyı satın alırken ve yüklerken uygulamalı anlatmış dilerseniz videoyu baştan sona izleyin aklınızdaki bir çok sorunun cevabını bulacaksınız.

   Uygulamalı Anlatım : https://www.youtube.com/watch?v=IZbdBxiENVA

   Cevapla
 2. Bir kac sorum olacak
  1)Bu programi kurdugum zaman wi fi ile kursam takip edilen daha sonra kendi operatorunun agndan nete girse bu durum da da ben yazsmalarni yine okuyabilirmiyin
  2) bu programi kurduktan sonra takip edilen kisi telefonuna format atsa dahi onu takip edebilir miyim
  3)telefon dinlemesi yapabiliyor mu.yapiyorsa bu konusmalar yazili metin olarak mi geliyor
  4)karsi taraftan gelen yazsma bilgileri ne kadar sureyle saklanmaktadar.
  Bilgilendirrseniz sevinirim

  Cevapla
  • Sırasıyla Cevaplıyorum:
   1)Siz wifi veya mobil internet ile yüklemeniz fark etmez yüklemiş olmanız tüm özellikleri kullanmanız için yeterlidir.
   2)Flexispy yüklü telefona format atılırsa tekrar yüklemelisiniz (üyelik süreniz boyunca dilediğiniz kadar ücretsiz yükleyip takip edebilirsiniz)
   3)Telefon dinlemesi yapılabiliyor tüm görüşmeler sizin kullanıcı panelinize ses dosyası olarak aktarılır indirip dinleyebilirsiniz.
   4)Siz silmediğiniz sürece panelinizde silinmez durur.

   Cevapla
 3. Diyelimki ortam dinlemesi yapmak istiyoruz veya kamerayla video cekmek istiyoruz bunların olması için hedef telefonun ınterneti açık olmasimi gerekiyor

  Cevapla
  • Evet hedef telefonun internetti açık olması gerekir.

   Cevapla
 4. peki bu programı,takip etmek istediğimiz cihaza mı kurmak gerekiyor ?

  Cevapla
  • Evet takip etmek istediğiniz telefona yüklemelisiniz. Flexispy’ı satın aldıktan sonra üyeliğiniz süresi içerisinde istediğiniz zaman takip etmek istediğiniz telefona yükleyebilirsiniz.

   Cevapla
 5. Eğer herhangi arama veya mesaj kayittan silinirse yine gorebilirmiyiz

  Cevapla
  • Evet takip ettiğiniz telefondan arama geçmişi veya mesajlar yada internet geçmişi silinsede siz panelden silmediğiniz sürece panelde kalır silinmez.

   Cevapla
 6. En iyi hangi programdır diye iki gündür yoğun araştırıyorum tüm sonuçlar bu programı gösteriyor en iyisi bu sanırım.

  Cevapla
 7. Ben bu kadar kolay yüklenebilen birşey olduğunu düşünmemiştim 🙂 şimdi ise panelden herşeyi inceleyebiliyorum.

  Cevapla
  • Kaç dakika sürüyor yüklemek

   Cevapla
  • Biraz yardımcı olabilirmisiniz bu konuda

   Cevapla
 8. On numara ya ihtiyacı olan herkez kullanmalı bence tavsiye ederim

  Cevapla
 9. Güzel bir aplikasyon Güzel bir mobil uygulama. Kullanmanızı tavsiye ederim.

  Cevapla
 10. Epeyi araştırdım flexispy ve mspy dışında kaliteli bir yazılım bende bulamadım artık bu ikisinden birini alıp kullanmayı düşünüyorum.

  Cevapla
 11. İyi ki bu sayfayla karşılaşmışım çünkü baya bir araşıtırma yapmıştım ve hiç bir yerde anlayacağım şekilde yazılar mevcut değildi bu sitede aradıklarımı buldum ve flexispy ı alıp takip etmek istediğim telefona yükledim. Şimdi gözüm arkada değil olan biten herbirşeyden haberim oluyor.

  Cevapla
 12. Ben aldım şu anda takip edeceğim telefonda elimde yüklemeyide yaptım takip edeceğim telefona denemek için bir kısa mesaj gönderdim bir kaç intenet sitesine girdim ve bir bilindik hizmet sektörünün numarasını aradım 2 dk kadar görüşmem oldu kapatım aradan bir kaç dakika sonra kullanıcı panelime girdiğimde herşeyin tüm ayrıntılarına kadar göründüğünü gördüm konuşmalarımı dinledim mesajlaşmalarımı ve internet geçmişimi aynen gördüm süper birşey gerçekten helal olsun bu yazılımı geliştirenlere.

  Cevapla
 13. O kadar araştırdım sanırım sonunda bunu kullanacağım en iyisi bu gözüküyor.

  Cevapla
 14. Blogunuzda çok faydalı ve açıklamalı içerikler bulunuyor bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için çok çok teşekkür ederim.

  Cevapla
 15. İstediğim zaman yapılan tüm görüşmelerini dinleyebiliyorum bu harika, mesajlaşmalarını çağrı geçmişini hepsini görebiliyorum bunlar güzel fakat takip ettiğim telefonu bazen kendim arayıp konuşuyorum kapattıktan hemen sonra kullanıcı panelime giriş yapıp bakıyorum bazen hemen panelde görünüyor bazen ise 3-5 dk sonra yansıyor bu neden olabilir aslında benim için pek sorun değil ama yinede merak ettim yanıtlarsanız memnun olurum.

  Cevapla
  • Konuşma süresine göre farklılık gösteriyor olabilir normal bir durum gibi görünüyor olası bir aksaklık olur ise destek ekibiyle iletişime geçiniz.

   Cevapla
 16. ürünüzü satın almak istiyorum fakat telefon ıphone 5 yukarıda jailbreak gerektirmeyen çözümü diye seçenek var ve fiyatı diğerlerine göre daha uygun bunu alırsam hangi özelliklerden yararlanacağım? bilgi verirseniz sevinirim .

  Cevapla
  • mSpy jailbreak yapılmamış iOS cihazlar için takip hizmeti sunmaktadır. Satın al sayfasına gittiğinizde yukarıda görmüş olduğunuz hizmettin içerdiği paket standart pakettir dilerseniz premium paketide seçip aynı şekilde kullanabilirsiniz. Premium paketde standart paketdeki tüm özellikler dahil artı olarak premium pakete belirtilen diğer özelliklerde bulunmaktadır.

   Cevapla
 17. Çok Güzel Bir seye Benziyor Denemek Lazım Hoşuma Gitti..

  Cevapla
 18. Facebookta yazmıyor fiyatı falan

  Cevapla
 19. Bunu facebookta gördüm, özet geçermisiniz ürünü fiyatı, garantisi vb.

  Cevapla
  • Sayfada fiyatlar hakkında detaylı bilgi bulabileceğiniz bağlantı paylaşılmıştır. Sayfanın en altında “FlexiSpy Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler” kısmından ihtiyacınıza uygun paket ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

   Cevapla
  • Ben bu uygulamayi kullanmak istiyorum hedef telefon iphone bu telefonun hakkinda hicbir bilgim yok kurulumuna dair veya bir sifresi var ise bunlarin hicbirini bilmiyorum bana yardim edermisiniz? En kisa surede tarafinizdan iletisime gecmek istiyorum lutfen yardim edin

   Cevapla
 20. Takip etmek istediğim telefona kurdum gayet stabil ve işlevli çalışıyor. Üste yazılanın ne bir eksiği ne bir fazlası. Teşekkürler…

  Cevapla

Yorum yapın