FlexiSpy

FlexiSPY Nedir ?

FlexiSPY programı telefon dinleme ve izleme yazılımıdır. FlexiSPY yazılımını iphone, Android, Symbian ve Blackberry ile uyumlu olan bir takip programıdır. FlexiSPY sayesinde programı kurduğunuz hedef telefonun konumunu, görüşmelerini, mesajlaşmalarını, fotoğraflarını ve hatta kamerasını kontrol ederek, hedef telefon ile yapılan tüm işlemlerden anında haberdar olursunuz. FlexiSPY sayesinde tüm bunların yanı sıra hedef telefondaki bütün şifre ve kullanıcı isimlerine de ulaşmanız rahatlıkla mevcuttur. Eğer müsait olmaz ve hedef telefonu izlemeniz gereken yerde izleyemezseniz FlexiSPY tüm hareketleri ve konuşmaları kaydeder ve siz müsait olduğunuz zaman FlexiSPY online kullanıcı panelinizden bütün bunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
flexifspy inceleme

 

Ürün İsmi      : FlexiSPY
Resmi Sitesi   : (Buradan Gidiniz)
Fiyat Listesi    : Güncel Fiyat Listesi
Dil Desteği     : dil desteği
Editör Puanı:  5 yıldız

Kullanıcı tarafından çekilen inceleme videosu izleyebilirsiniz.


FlexiSPY’ın popüler özelliklerine kısaca bakacak olursak;

Çağrı Dinleme Özelliği
FlexiSPY sayesinde hedef telefona yapılan bütün gelen aramalardan ve hedef telefondan yapılan aramalardan anında haberiniz olur ve canlı olarak karşı taraflar sizi fark etmeden bu aramaları dinleyebilirsiniz. FlexiSPY çağrı dinleme özelliği sayesinde aşağıdaki özelliklerden faydalanırsınız.

 • Arama yapan cihazın numarası
 • Aranan cihazın numarası
 • Arama süresi
 • Arama zamanı
 • Yapılan toplam arama sayısı

Tüm bu bilgilere FlexiSPY online kontrol paneliniz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Canlı Ortam Dinleme Özelliği
FlexiSPY telefon dinleme yazılımının en önemli özelliğinden biride canlı ortam dinleme özelliğidir. Canlı ortam dinleme özelliği sayesinde;

 • Hedef telefonun bulunduğu ortamı net bir şekilde dinleyebilirsiniz
 • Siz ortamı dinlerken ortamdakiler kesinlikle sizin dinlediğinizin farkında olmaz
 • Bu özelliği kullanırken ses çıkarmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde çıkardığınız ses karşı tarafa gidebilir.

Konuşmaları Kayıt Altına Alma Özelliği

FlexiSPY sayesinde hedef telefonla yapılan tüm konuşmalar kayıt altına alınır.

 • Görüşme sırasında siz müsait olmasanızda, FlexiSPY görüşmeleri otomatik olarak kayıt altına alır
 • Siz bu görüşme kayıtlarına daha sonra istediğiniz zaman FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ortam Seslerini Kayıt Altına Alma

FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı ile ortam görüşmelerini dinleyebildiğiniz gibi kayıt altınada alabilirsiniz. Örneğin ortam konuşması dinlediğiniz bir sırada işiniz çıkarsa rahatça dinlemeyi bırakıp, daha sonra kayıt altına alınan görüşmeleri FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Şifre Kırma Özelliği
FlexiSPY telefon dinleme programının en önemli özelliklerinden biride şifre kırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde hedef telefondaki bütün şifrelere ve kullanıcı isimlerine ulaşabilirsiniz.

 • E-mail adresleri ve şifreleri
 • Ekran kilidi
 • Telefondaki dosyaların şifreleri
 • Facebook, Instagram gibi sosyal hesap kullanıcı isimleri ve şifreleri
 • Mesajlara konan şifreler

Yukarıda saydığımız bütün bu şifrelere ve kullanıcı isimlerine FlexiSPY kullanıcı paneliniz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gizli Kamera Açma Özelliği

FlexiSPY sayesinde hedef telefonun kamerasını istediğiniz an açabilir ve hedef telefonun bulunduğu ortam ile ilgili en net bilgiye görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yaparken hedef telefonda hiçbir belirti olmamakta, hedef telefonun sahibinin elinde telefon bulunsa dahi farkına varmamaktadır.

Keylogger Özelliği
Keylogger özelliği sayesinde hedef telefonda tuşlanan bütün harf ve rakamlar FlexiSPY tarafından kayıt altına alınır ve bu bilgilere online kullanıcı paneliniz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Mesajlaşma Servilerini İzleme
FlexiSPY sayesinde hedef telefona gelen bütün mesajlar ve hedef telefondan giden bütün mesajlar kayıt altına alınır ve online kullanıcı panelinizden bu mesajlara ulaşabilirsiniz. Hatta mesajlar hedef telefondan silinse bile FlexiSPY tarafından kayıt altına alındığı için bu mesajlara rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. FlexiSPY’ın bu özelliği sayesinde;

 • Mesaj metinlerine
 • Mesajın ne zaman geldiğine ve gönderildiğine
 • Mesajın tarihine
 • Mesajı gönderenin veya gönderilenin kim olduğuna

FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sosyal Mesajlaşma Servileri

FlexiSPY hedef telefona gelen sms mesajlarını kayıt altına aldığı gibi diğer mesajlaşma programlarından gelen mesajlarıda aynı şekilde kayıt altına alır ve online kullanıcı paneliniz üzerinden görmenizi sağlar. Örneğin hedef telefondaki aşağıdaki uygulamalardan gelen mesajları takip edebilirsiniz;

 • WhatsApp
 • Facebook
 • Twitter
 • Viber
 • Tango
 • weChat
 • yahoo Messenger
 • Skype
 • Line

Sınırsız Cihaz Değiştirme Hakkı

FlexiSPY casus yazılım programı sayesinde satın aldığınız lisans süresi boyunca istediğiniz kadar cihaz değişim hakkına sahipsiniz. Bu sayede takip etmekten vazgeçtiğiniz bir cihaz olursa, FlexiSPY programını o cihazdan kaldırıp başka bir cihaza yükleyerek yeni hedef telefonu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Gps Üzerinden Konum Belirleme
FlexiSPY sayesinde takip ettiğiniz hedef telefonun konumunu online kullanıcı panelinizden ister harita üzerinden konumunu isterseniz koordinat olarak yerini anında öğrenebilirsiniz.

Multimedya Takibi
FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefonda bulunan fotoğraf, video gibi bütün görüntüleri online kullanıcı paneliniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler
FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımınızı satın aldığınızda eğer, gerçekleştiremediğiniz herhangi bir işlem olursa 7/24 müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Neden FlexiSPY?

 • FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı dünya üzerinde en yaygın olan ve en güvenli telefon dinleme yazılımlarının başında gelir.
 • FlexiSPY yazılımı ülkemize yakında gelmesine rağmen dünya ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan bir telefon dinleme yazılımıdır.
 • FlexiSPY yazılımını kurmakta herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuz zaman size gerekli yardımlarda bulunulacaktır.
 • FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefona herhangi bir etki yapmadan uzaktan sms komutları ile yapmak istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz.
 • FlexiSPY diğer casus telefon dinleme programlarından çok daha farklı bir alp yapı ile üretilmiş olup, kullanımı daha rahat ve daha güvenlidir. Hedef telefon takip edildiğinin farkına kesinlikle varmaz.
 • Çocuğunuzun veya eşinizin cep telefonu ile fazla zaman geçirdiğini düşünüyorsanız ve cep telefonu ile bu kadar ne yaptığını merak ediyorsanız FlexiSPY telefon dinleme yazılımı korkularınızı sona erdirecek bir programdır. Bu sayede çocuğunuzun veya eşinizin nerede olduğunu, ne yaptığını ve kimlerle neler görüştüğünü anında öğrenebilirsiniz.
 • FlexiSPY programını birçok şirket sahibide çalışanlarının telefonları ile iş zamanında fazla vakit geçirip geçirmediğini takip etmek için kullanmaktadır ve bu sayede çalışanlarından %100 verim almaya çalışmaktadır.

FlexiSPY Kurulum Adımları

FlexiSPY Resmi Sitesine Gitmek için Tıklayın

FlexiSPY Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

“FlexiSpy” üzerine 128 yorum

 1. Takip etmek istediğim telefona kurdum gayet stabil ve işlevli çalışıyor. Üste yazılanın ne bir eksiği ne bir fazlası. Teşekkürler…

 2. Bunu facebookta gördüm, özet geçermisiniz ürünü fiyatı, garantisi vb.

  • Sayfada fiyatlar hakkında detaylı bilgi bulabileceğiniz bağlantı paylaşılmıştır. Sayfanın en altında “FlexiSpy Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler” kısmından ihtiyacınıza uygun paket ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

  • Ben bu uygulamayi kullanmak istiyorum hedef telefon iphone bu telefonun hakkinda hicbir bilgim yok kurulumuna dair veya bir sifresi var ise bunlarin hicbirini bilmiyorum bana yardim edermisiniz? En kisa surede tarafinizdan iletisime gecmek istiyorum lutfen yardim edin

 3. Facebookta yazmıyor fiyatı falan

 4. Çok Güzel Bir seye Benziyor Denemek Lazım Hoşuma Gitti..

 5. ürünüzü satın almak istiyorum fakat telefon ıphone 5 yukarıda jailbreak gerektirmeyen çözümü diye seçenek var ve fiyatı diğerlerine göre daha uygun bunu alırsam hangi özelliklerden yararlanacağım? bilgi verirseniz sevinirim .

  • mSpy jailbreak yapılmamış iOS cihazlar için takip hizmeti sunmaktadır. Satın al sayfasına gittiğinizde yukarıda görmüş olduğunuz hizmettin içerdiği paket standart pakettir dilerseniz premium paketide seçip aynı şekilde kullanabilirsiniz. Premium paketde standart paketdeki tüm özellikler dahil artı olarak premium pakete belirtilen diğer özelliklerde bulunmaktadır.

 6. İstediğim zaman yapılan tüm görüşmelerini dinleyebiliyorum bu harika, mesajlaşmalarını çağrı geçmişini hepsini görebiliyorum bunlar güzel fakat takip ettiğim telefonu bazen kendim arayıp konuşuyorum kapattıktan hemen sonra kullanıcı panelime giriş yapıp bakıyorum bazen hemen panelde görünüyor bazen ise 3-5 dk sonra yansıyor bu neden olabilir aslında benim için pek sorun değil ama yinede merak ettim yanıtlarsanız memnun olurum.

  • Konuşma süresine göre farklılık gösteriyor olabilir normal bir durum gibi görünüyor olası bir aksaklık olur ise destek ekibiyle iletişime geçiniz.

 7. Blogunuzda çok faydalı ve açıklamalı içerikler bulunuyor bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için çok çok teşekkür ederim.

 8. O kadar araştırdım sanırım sonunda bunu kullanacağım en iyisi bu gözüküyor.

 9. Ben aldım şu anda takip edeceğim telefonda elimde yüklemeyide yaptım takip edeceğim telefona denemek için bir kısa mesaj gönderdim bir kaç intenet sitesine girdim ve bir bilindik hizmet sektörünün numarasını aradım 2 dk kadar görüşmem oldu kapatım aradan bir kaç dakika sonra kullanıcı panelime girdiğimde herşeyin tüm ayrıntılarına kadar göründüğünü gördüm konuşmalarımı dinledim mesajlaşmalarımı ve internet geçmişimi aynen gördüm süper birşey gerçekten helal olsun bu yazılımı geliştirenlere.

 10. İyi ki bu sayfayla karşılaşmışım çünkü baya bir araşıtırma yapmıştım ve hiç bir yerde anlayacağım şekilde yazılar mevcut değildi bu sitede aradıklarımı buldum ve flexispy ı alıp takip etmek istediğim telefona yükledim. Şimdi gözüm arkada değil olan biten herbirşeyden haberim oluyor.

 11. Epeyi araştırdım flexispy ve mspy dışında kaliteli bir yazılım bende bulamadım artık bu ikisinden birini alıp kullanmayı düşünüyorum.

 12. Güzel bir aplikasyon Güzel bir mobil uygulama. Kullanmanızı tavsiye ederim.

 13. On numara ya ihtiyacı olan herkez kullanmalı bence tavsiye ederim

 14. Ben bu kadar kolay yüklenebilen birşey olduğunu düşünmemiştim 🙂 şimdi ise panelden herşeyi inceleyebiliyorum.

  • Kaç dakika sürüyor yüklemek

  • Biraz yardımcı olabilirmisiniz bu konuda

 15. En iyi hangi programdır diye iki gündür yoğun araştırıyorum tüm sonuçlar bu programı gösteriyor en iyisi bu sanırım.

 16. Eğer herhangi arama veya mesaj kayittan silinirse yine gorebilirmiyiz

  • Evet takip ettiğiniz telefondan arama geçmişi veya mesajlar yada internet geçmişi silinsede siz panelden silmediğiniz sürece panelde kalır silinmez.

 17. peki bu programı,takip etmek istediğimiz cihaza mı kurmak gerekiyor ?

  • Evet takip etmek istediğiniz telefona yüklemelisiniz. Flexispy’ı satın aldıktan sonra üyeliğiniz süresi içerisinde istediğiniz zaman takip etmek istediğiniz telefona yükleyebilirsiniz.

 18. Diyelimki ortam dinlemesi yapmak istiyoruz veya kamerayla video cekmek istiyoruz bunların olması için hedef telefonun ınterneti açık olmasimi gerekiyor

  • Evet hedef telefonun internetti açık olması gerekir.

 19. Bir kac sorum olacak
  1)Bu programi kurdugum zaman wi fi ile kursam takip edilen daha sonra kendi operatorunun agndan nete girse bu durum da da ben yazsmalarni yine okuyabilirmiyin
  2) bu programi kurduktan sonra takip edilen kisi telefonuna format atsa dahi onu takip edebilir miyim
  3)telefon dinlemesi yapabiliyor mu.yapiyorsa bu konusmalar yazili metin olarak mi geliyor
  4)karsi taraftan gelen yazsma bilgileri ne kadar sureyle saklanmaktadar.
  Bilgilendirrseniz sevinirim

  • Sırasıyla Cevaplıyorum:
   1)Siz wifi veya mobil internet ile yüklemeniz fark etmez yüklemiş olmanız tüm özellikleri kullanmanız için yeterlidir.
   2)Flexispy yüklü telefona format atılırsa tekrar yüklemelisiniz (üyelik süreniz boyunca dilediğiniz kadar ücretsiz yükleyip takip edebilirsiniz)
   3)Telefon dinlemesi yapılabiliyor tüm görüşmeler sizin kullanıcı panelinize ses dosyası olarak aktarılır indirip dinleyebilirsiniz.
   4)Siz silmediğiniz sürece panelinizde silinmez durur.

 20. Tam olarak uygulamayı nasıl yüklüyoruz takibi nasıl yapıyoruz kısa bir tarif alabilirmiyim mümkünse

  • Aşağıdaki videoda flexispy kullanıcısı flexispyı satın alırken ve yüklerken uygulamalı anlatmış dilerseniz videoyu baştan sona izleyin aklınızdaki bir çok sorunun cevabını bulacaksınız.

   Uygulamalı Anlatım : https://www.youtube.com/watch?v=IZbdBxiENVA

Yorum yapın