FlexiSpy

Dünyanın en çok kullanılan casus yazılımlarından biri olan FlexiSpy nedir? nasıl kullanılır? FlexiSPY satın almadan önce bilmeniz gereken tüm önemli detayları gerçek kullanıcı yorumları ile sizler için araştırdık ve en kapsamlı FlexiSPY incelemesini yaptık.

FlexiSPY Nedir?

FlexiSPY, dünyanın en çok tercih edilen telefon dinleme, izleme ve takip amacıyla kullanılan telefon takip yazılımlarından biridir. FlexiSPY sayesinde yazılımı kurduğunuz hedef telefonun konumunu, görüşmelerini, mesajlaşmalarını, fotoğraflarını ve hatta kamerasını kontrol ederek, hedef telefon ile yapılan tüm işlemlerden anında haberdar olursunuz. FlexiSPY sayesinde tüm bunların yanı sıra hedef telefondaki bütün şifre ve kullanıcı isimlerine de ulaşmanız rahatlıkla mevcuttur. Eğer müsait olmaz ve hedef telefonu izlemeniz gereken yerde izleyemezseniz FlexiSPY tüm hareketleri ve konuşmaları kaydeder ve siz müsait olduğunuz zaman FlexiSPY online kullanıcı panelinizden bütün bunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
flexifspy inceleme

 

Ürün İsmi      : FlexiSPY
Resmi Sitesi   : (Hemen Deneyin!)
Fiyat Listesi    : Güncel Fiyat Listesi
Dil Desteği     : dil desteği
Editör Puanı:  5 yıldız

Kullanıcı tarafından çekilen inceleme videosu izleyebilirsiniz.


blank

Dijital çağın son derece geliştiği günümüzde, hem küçük çocukların hem de yaşlı bireylerin elinde akıllı telefonları var. Teknoloji, sağladığı sayısız kolaylık ile birlikte çeşitli güvenlik problemlerini de beraberinde getiriyor. Çocuğunuzun gündelik hayatta sınırsız internet aracılığı ile kimlerle iletişime geçtiğini bilmek, bu bilgiler ışığında önlemlerinizi arttırmak sizce de doğru bir adım olmaz mıydı? Telefonlarımız, gündelik yaşamda ne yaptığımız ile ilgili son derece önemli bilgileri, lokasyonumuzu, iletişim kurduğumuz insanları ve fikirlerimizi ele verir. Yeni nesil casus yazılım FlexiSPY sayesinde, hedef telefondaki tüm görüşmelerin, mesajlaşmaların ve diğer verilerin kaydedilmesini ve güvenli gösterim paneline aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik takip edebileceğiniz veriler arasında hem aramalar, hem SMS’ler, hem de fotoğraf ya da video gibi multimedia içerikler var!

Henüz casus yazılım programları ünlenmemişken, 2005 yılında ilk casus yazılım programını piyasaya süren FlexiSPY, alanında öncü olarak kabul edilen ve binlerce kişi tarafından tercih edilen bir sistem. Bunun sebebi ise, diğer casus yazılımlar ile kıyaslandığında FlexiSPY içerisinde çok daha fazla izleme ve görüntüleme sistemi bulunması. FlexiSPY yazılımında 150’den fazla casus özelliği bulunuyor, bu özellikler sayesinde ise hedef mobil cihazın tüm hareketlerini eksiksiz bir şekilde izleyebilme şansını elde edeceksiniz. Benim deneyimlerime göre, bu programın en önemli pozitif özelliği şu: Casus yazılım pazarındaki diğer uygulamalarla kıyaslandığında, FlexiSPY, fiyat-performans oranı en yüksek olan sistem olarak göze çarpıyor.

Artık birinin telefonda neler yaptığını, kimlerle görüştüğü veya tehlikeli programlarda vakit geçirip geçirmediğini görmek, ne tür mesajlar aldığını ve gönderdiğini öğrenmek eskisinden çok daha kolay ve uygun fiyatlı hale geldi. FlexiSPY, bu kapsamda son derece avantajlı bir alternatifi bizlere sunuyor.

Elbette pazarda sunulan diğer casus yazılımlar ile FlexiSPY’i karşılaştırmak benim için çok önemliydi. Çünkü en iyi casus programını kullandığımdan emin olmam gerekiyordu. Detaylı karşılaştırmalarım sonucunda şunu söyleyebilirim ki, FlexiSPY’in yapamayıp diğer casus yazılımların yapabileceği hiçbir işlem yok. Buna karşın, FlexiSPY sayesinde gerçekleştirebileceğiniz fakat diğer programların kesinlikle başaramayacağı çok sayıda fonksiyon var!

FlexiSPY Casus Yazılımın Avantajları Nelerdir?

 • Benzersiz Özellikler! Ezber bozan yeni nesil bir casus yazılım programından yardım alacağınızı unutmayın. FlexiSPY ile, hedef telefondaki tüm ses akışlarını yönetecek, uzaktan telefon sistemini kontrol edecek, uygulamalar kullanılırken ekran fotoğrafları çekebileceksiniz. Tüm bu bilgileri ise size özel olarak tasarlanan panelde görüntüleyeceksiniz.
 • Mobil Aplikasyon Sayesinde Kolay Takip! Elbette mobil cihazlar için tasarlanan bu tür gelişmiş bir programın, takip için mobil seçenek sunmaması düşünülemezdi. Gelişmiş mobil gösterim aplikasyonu sayesinde hedef telefondan çektiğiniz tüm verileri canlı olarak inceleyebileceksiniz. Hedef cihazı kullanan kişi o an telefonda ne yapıyorsa, sizin ekranınıza yansıyacak!
 • 14 Yıllık Tecrübe ile Tasarlanmış Orijinal ve Özgün Casus Yazılım Aplikasyonu! Şu ana kadar milyonlarca kişi tarafından kullanılmış olan FlexiSPY, bu alanda başarılı mühendislerin 14 yıllık çalışmalarının kümülatif bir sonucu!
 • Düşük Ücretle Başlayıp Zamanla Sistemi Yükseltin! Casus programların sunduğu seçeneklerin ne kadarına ihtiyacınız var? Elbette takibi başlatmadan önce bunu tahmin etmeniz çok zor. Bu yüzden FlexiSPY, sınırlı özelliği kullanabileceğiniz bir başlangıç paketini size düşük ücretle sunuyor. Dilerseniz bu tür bir paketle başlayıp ihtiyaç duydukça ek versiyonları edinebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç temelli bir harcama yapmış olursunuz.
 • Tam Bir Fiyat Performans Ürünü! Sahip olduğu 150’den fazla casus işlem özelliği sayesinde, FlexiSPY kendi alanında en avantajlı ve ekonomik ürün olarak sunuyor.
 • Tam Zamanlı Müşteri Desteği! 7 gün 24 saat canlı destek hattına sahip olan FlexiSPY’a her türlü probleminiz için ulaşabilirsiniz. Üstelik basit sanal robotlar ile değil, problemlerinizi çözmeye odaklı gerçek insanlarla konuşuyor olacaksınız.
 • FlexiSPY Topluluğu! FlexiSPY’i kullanan dünya çapındaki 25 binden fazla kişinin online FlexiSPY topluluğuna üye olduğunu biliyor muydunuz? Bu platformlar üzerinden sistemle ilgili fikirlerinizi paylaşabilir, öneri ve isteklerde bulunabilirsiniz. Çünkü, işin güzel tarafı şu: FlexiSPY sistemindeki güncellemeleri yapan mühendisler de bu topluluktan haber alıyor!
 • Diğer Casus Programlar İçin Avantajlı Promosyonlar! FlexiSPY, prestijli alışverişi garanti altına alıyor. Kullanıcılar FlexiSPY’a üye olduktan sonra ilgili diğer casus yazılım programlarını da(GPS takip aplikasyonları gibi) indirimli satın alma şansı yakalıyorlar.
 • Yüksek Güvenlik ve Gizlilik! Opsiyonel olarak kullanabileceğiniz çift aşamalı doğrulama sistemini (2FA) kullanan FlexiSPY, telefonunu izlemek istediğiniz kişinin de güvenliğini sağlıyor. Özellikle sevdiklerinizin telefonlarını takip etmek için uygulamayı kullanacaksanız, eminim verilerin saklanmaması ve başka bir kurumla paylaşılmaması sizin için çok önemli olacaktır. FlexiSPY bu konuda tam taahhüt sunmaktadır.
 • Şeffaf Hizmet Politikası! Benim için önemli şey, bana reklamlarda tanıtılan hizmeti tam olarak veren bir yazılım ile karşılaşmaktı. FlexiSPY, tamamen transparan hizmet politikası ile, hiçbir şekilde gizli limitleri ya da ek ücretleri karşınıza çıkarmıyor. Yanıltıcı bilgilendirmeler de yok!

FlexiSPY Casus Yazılım Sisteminin Dezavantajları Neler?

 • FlexiSPY’ı oldukça uzun süre, detaylı bir inceleme yaparak deneyimledim. Bu kapsamda size sistemin tek bir dezavantajı olduğunu söyleyebilir. Sistemde hedef telefonu izlemek için kullandığınız panel, yalnızca tek bir dili destekliyor: İngilizce. Fakat temel düzeyde İngilizce bilgisi ile ya da Google Translate gibi web sitelerinin yardımı ile paneli kullanmak mümkün. Ben de yabancı dili temel düzeyde olan biri olarak, paneli rahatlıkla kullandım.

FlexiSPY İnceleme Yazısında Neler Bulacaksınız?

 • Kaleme aldığım bu içerikte, casus yazılım programı araştıran kişiler için kapsamlı bilgi sunabilmek benim için çok önemli. Bu yüzden elimden geldiğince tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. İşte bölüm bölüm, bu içerikte bahsedeceklerimin kısa bir listesi:
 • Özellikler (Aldığınız program tam olarak ne sağlayacak?)
 • Programın Değeri
 • Veri Güvenliği
 • İndirme Kolaylığı
 • Sonuç

Casus Yazılım Uygulaması FlexiSPY’in Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Beni uygulamayı satın almaya iten temel özellik ile başlamak istiyorum. Bu casus yazılım programı, üç temel paket halinde satılıyor. Bu sayede basit paketten başlayarak ihtiyaçlarınız ölçüsünde paketinizi yükseltebiliyorsunuz. Gereksiz para ödemek yok, nasıl çalıştıracağınızı bilmediğiniz binlerce özellik için zaman kaybetmek yok. İşte bu paketlerin isimleri: LITE, PREMIUM ve EXTREME.

 

 • LITE, FlexiSPY tarafından sunulan bir başlangıç paketi. Genellikle daha önce casus programlarla ilgili bir deneyimi olmayanlar ve takip sürecine daha basit şekilde başlamak isteyenler LITE’i tercih ediyorlar. Özellikle eğer bütçeniz sınırlıysa, LITE mükemmel bir seçenek olabilir. Çünkü LITE, casus yazılım pazarındaki en uygun fiyatlı paket olarak nitelendiriliyor.

FlexiSPY LITE Özellikleri Kısaca:

Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

 • PREMIUM paketi, bir casus yazılım paketinden ortalamanın üzerinde performans bekleyen ve tüm temel casus işlemlerini eksiksiz olarak yapmak isteyen kişiler için uygun. Ses kayıt, ortam dinleme, telefon, sosyal medya yönetiminde, SMS ve e-mail takibine kadar; aklınıza gelebilecek tüm özellikler PREMIUM’da bulunmaktadır. Versiyondaki toplam özellik sayısı 48’dir. PREMIUM versiyon sayesinde multimedya içeriklerine, yani fotoğraflara ve videolara erişebilir, kişinin lokasyonunu GPS ile saptayabilirsiniz.

FlexiSPY PREMIUM Özellikleri Kısaca

Facebook Arama Geçmişi
LINE Arama Geçmişi
Skype Arama Geçmişi
Viber Arama Geçmişi
WhatsApp Arama Geçmişi
Facebook Messenger
Hike Mesajlaşma
Kik Mesajlaşma
Instagram Doğrudan Mesaj
LINE Mesajlaşma
Skype Mesajlaşma
Viber Mesajları
WhatsApp Mesajları
Hangouts Mesajları
QQ Mesajları
Telegram Mesajları
Tinder Mesajları
WeChat Mesajları
Email
Gmail
Uygulama Ekran Görüntüsü
SIM Değişim Bildirimleri
Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları*
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

Tüm özelliklerin incelenebileceği genel liste: Buradan İnceleyin.

 • EXTREME – FlexiSPY, casus yazılım pazarındaki diğer hiçbir uygulamada bulamayacağınız gelişmiş özellikleri size sağlıyor. EXTREME versiyonu, özellikle takip işini profesyonel bir çerçevede yapmak isteyenler için mükemmel özelliklere sahip. Bu özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: bunlardan bazıları telefon aramalarını kaydetme, VOIP aramalarına erişim (Skype, Viber, Whatsapp gibi), cihazın sahip olduğu donanımlara erişim (kamera gibi), video, fotoğraf çekme ve çok daha fazlası.

FlexiSPY EXTREME Özellikleri Kısaca

Telefon Görüşmelerini Kaydetme
Telefon Görüşmelerini Dinleme
Ortam Dinlemesi
Ortam Dinlemesini Kaydete
Facebook Aramaları
Hangout Aramaları Kaydetme
LINE Aramaları Kaydetme
Skype Aramaları Kaydetme
Viber Aramaları Kaydetme
WhatsApp Aramaları Kaydetme
Uzaktan Kamera Açma
RemVid
Taklif SMS Gönderme
Arama Bildirimleri
Kelime İçeriğine Göre SMS Silme
Facebook Arama Geçmişi
LINE Arama Geçmişi
Skype Arama Geçmişi
Viber Arama Geçmişi
WhatsApp Arama Geçmişi
Facebook Messenger
Hike Mesajlaşma
Kik Mesajlaşma
Instagram Doğrudan Mesaj
LINE Mesajlaşma
Skype Mesajlaşma
Viber Mesajları
WhatsApp Mesajları
Hangouts Mesajları
QQ Mesajları
Telegram Mesajları
Tinder Mesajları
WeChat Mesajları
Email
Gmail
Uygulama Ekran Görüntüsü
SIM Değişim Bildirimleri
Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

Bu özelliklerden bazılarını birlikte incelemek istiyorum. Çünkü özelliklerin detaylı çalışma prensipleri de sizi şaşırtacak.

Canlı Arama Dinleme: Hedef telefonu kullanan kişi canlı olarak arama yaparken bu aramayı kontrol panelinize aktarabilir ve dinleyebiliriz. Evet, tam olarak o sırada!

Arama Kaydetme: Telefondan uzaktayken bile gelen aramaları ve giden aramaları kaydedin ya da direk dinleyin. Dilerseniz daha önce yapılan aramalara dair kayıtları da inceleyebilirsiniz. Üstelik Facebook Messenger, Skype gibi uygulamalardaki aramalar da dahil!

Ortam Kaydetme: Uzaktan otomatik olarak telefonun mikrofonunu aktif edin ve ortamı kaydedin. Ortamda neler olup bittiğine dair tüm sesler panelinize aktarılacak ve FlexiSPY hesabınızda kaydedilen tüm belgeler tutulacak. Bu sayede önceki belgeleri de dinleyebileceksiniz.

RemCam: Uzaktan otomatik olarak telefonun kamerasını aktif edebilir ve ortamın fotoğrafını gizlice çekebilirsiniz.

EXTREME versiyonu tarafından sunulan özelliklerin tümünü incelemek için linke tıklayın: Link

FlexiSPY’in Casus Yazılım Programı Pazarındaki Değeri Nedir?

Eğer prestijden söz ediyorsak, uzun zamandır kaliteli çalışmaları ile tanınan köklü bir firmayı tercih etmemiz gerekir. Bu kapsamda FlexiSPY’ın hem uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapan, hem de FlexiSPY ile şirket kurulumunu da uzun zaman önce gerçekleştiren bir firma olduğunu not etmek gerekiyor. Başlangıç düzey casus yazılım programı olan LITE ise FlexiSPY tarafından 2019 yılında, sadece 29.95 Dolar’a satışa sunulmuştu. Bu fiyat, uygulamanın sahip olduğu çok sayıda özelliğe rağmen, piyasanın çok daha altında bir fiyattı.  Üstelik bu versiyonda da yeni olan pek çok casus işlem özelliği vardı.

Bir firmanın pazardaki değerini ölçek için belki de firmanın kendi alanındaki teknolojilere öncü olma durumuna bakmak gerekiyor. Casus yazılım dünyasında bir ilk olarak FlexiSPY, tek sistem içerisinde 3 farklı versiyon sunuyor. Her zaman düşük paketten başlayabilir ve eğer ekstra özelliklere ihtiyaç duyarsanız, kullandığınız sistemi telefonu doğrudan kullanmaya ihtiyaç duymadan daha gelişmiş olan pakete yükseltebilirsiniz

 1. LITE (düşük fiyat – başlangıç düzeyinde özellikler)
 2. PREMIUM (bir casus yazılımdan istenebilecek her şey)
 3. EXTREME (hiçbir yazılımda bulunmayan benzersiz özellikler)

Bu tür bir yazılım kalitesini, başka bir aplikasyonda bulacağınızı zannetmiyorum.

Veri Güvenliği

Pek çok casus yazılım programı kullanıcısı, hack ya da hesabı ele geçirip verileri sızdırma gibi bir durumla karşılaşmadıkları sürece, ne yazık ki veri güvenliği faktörüne dikkat etmiyorlar. Oysa bilgisayar çağında belki de bir ürün almadan önce en çok incelenmesi gereken özellik, veri güvenliği tedbirleridir. Genel olarak casus yazılım programlarının en uygun fiyatlı olanları, veri güvenliği sağlayan fonksiyon ve algoritamlara sahip olmadığından dolayı düşük maliyette tasarlanır ve düşük bir fiyatla satışa çıkarılır. Ne var ki, bu programları tercih etmek son derece tehlikeli sonuçlar doğuracaktır.

FlexiSPY kullanıcının veri güvenliği söz konusu olduğunda, yüzde yüz çalışan, kusursuz bir takip kayıt sistemine sahiptir.

Ve kesin olarak not etmem gerekiyor ki, casus yazılım programı pazarındaki diğer şirketler aynı vaadi kesinlikle sunmuyor.

FlexiSPY Nasıl İndirilir? Hedef Telefonu FlexiSPY’i Nasıl Yüklerim?

FlexiSPY indirme işlemi için kompleks adımlar gerektirmiyor. İndirme işlemi hedef telefonda olacağı için, indirmenin kısa sürede gerçekleşmesi ve hiç iz bırakmadan tamamlanması, bildiğiniz üzere, son derece önemli. Bu kapsamda FlexiSPY’in yüzde yüz güvenlik sağlayan bir ek hizmeti var: İndirme Rehberi! İndirme Rehberi eşliğinde işlemler yapılırsa, sadece 10 dakika içerisinde kurulum sağlanacaktır.

Eğer siz de benim gibi, hedef telefonun sahibinin durumu fark etmesinden ve birkaç beceriksiz hareketle her şeyi mahvetmekten korkuyorsanız, tercihe dayalı indirme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Üstelik hizmet FlexiSPY tarafından yalnızca 39.99’a sağlanıyor. Bu hizmet sayesinde asla çabalamak zorunda kalmadan kurulumunuzu tamamlamış olacaksınız.

Apple markalı cihazların, diğer bir değişle IOS işletim sistemine sahip olan cihazların, yazılım sistemindeki limitasyonları ortadan kaldırabilmek için jailbreak adı verilen bir işlem yapmak gerekir. FlexiSPY’ı da sorunsuz olarak kullanmak için jailbreak yapılmalı. Elbette satın aldığınız kurulum hizmeti jailbreak işlemini de kapsıyor olacak.  Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, canlı destek bölümünden yedi yirmi dört saat çalışan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sonuç

Başlangıç paketi sunuyor olması, kuşkusuz FlexiSPY’in en önemli özelliği. 29.95 Dolar’dan başlayan başlangıç paketinden başlayarak, sisteminizi zamanla yükseltebilirsiniz. Üstelik özellikle EXTREME paketindeki özellikler, diğer casus yazılım paketlerinde kesinlikle bulamayacağınız özelliklerdir. FlexiSPY, hem Android işletim sistemlerinde hem de IOS işletim sistemlerinde kullanılabilen gelişmiş bir teknik yeterliliğe sahiptir. Ayrıca her türlü masaüstü ve dizüstü bilgisayarda ya da Mac’lerde sistemi kullanmaya başlayıp takibinizi sistematik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Peki, FlexiSPY kimler için uygun? Bana kalırsa özellikle tüm çocuklarının güvende olduğundan emin olmak isteyen ebeveynler için FlexiSPY mükemmel bir tercih. Eğer ekonomik bir yazılım programı almak istiyorsanız,  şunu da belirtebilirim: FlexiSPY ayrıca ücretsiz Android ve Iphone mobil izleme uygulaması ile birlikte geliyor. Bu uygulamalar, hedef cihazdan tutulan ve aktarılan tüm verilerin izlenmesini ve saklanmasını sağlıyor.

Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun telefonunu güvenli şekilde kullandığından emin olmak istediğinizi düşünelim. Bu durumda FlexiSPY’in esnek takip planları (LITE, PREMIUM, EXTREME) sizin için çok avantajlı olacaktır. Örneğin öncelikle sistemin basit versiyonunu satın alabilir, çocuğunuzun bir romantik ilişkisi olduğunu fark edince ise versiyonu yükseltebilirsiniz.

En temel casus yazılım programı özelliklerini ve işlevlerini en uygun fiyata elde etmek için LITE adı verilen versiyonu kullanabilirsiniz.

Tüm mobil aktiviteleri görüntüleyebilmek ve diğer firmaların sağladığından çok daha fazla casus işlevi kullanabilmek için PREMIUM edinebilirsiniz.

Eğer diğer casus yazılım programlarının hiçbirinde bulunmayan özgün, son derece işlevsel ve güvenli kullanım olanaklarına sahip olmak istiyorsanız, programı profesyonel amaçlar ile kullanacaksanız, EXTREME versiyonu satın alabilirsiniz.

 

blank

Neden FlexiSPY?

 • FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı dünya üzerinde en yaygın olan ve en güvenli telefon dinleme yazılımlarının başında gelir.
 • FlexiSPY yazılımı ülkemize yakında gelmesine rağmen dünya ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan bir telefon dinleme yazılımıdır.
 • FlexiSPY yazılımını kurmakta herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuz zaman size gerekli yardımlarda bulunulacaktır.
 • FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefona herhangi bir etki yapmadan uzaktan SMS komutları ile yapmak istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz.
 • FlexiSPY diğer casus telefon dinleme programlarından çok daha farklı bir altyapı ile üretilmiş olup, kullanımı daha rahat ve daha güvenlidir. Hedef telefon takip edildiğinin farkına kesinlikle varmaz.
 • Çocuğunuz cep telefonu ile fazla zaman geçirdiğini düşünüyorsanız ve cep telefonu ile ne yaptığını merak ediyorsanız FlexiSPY telefon dinleme yazılımı korkularınızı sona erdirecek harika bir programdır. Bu sayede sorumlusu olduğunuz sevdiklerinizin nerede olduğunu, ne yaptığını ve kimlerle neler görüştüğünü anında öğrenebilirsiniz.
 • FlexiSPY programını birçok şirket sahibide çalışanlarının telefonları ile iş zamanında fazla vakit geçirip geçirmediğini takip etmek için kullanmaktadır ve bu sayede çalışanlarından %100 verim almaya çalışmaktadır.

FlexiSPY Kurulum Adımları

FlexiSPY Resmi Sitesine Gitmek için Tıklayın

FlexiSPY Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

"FlexiSpy" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. Turkce menu oluyormu

  Cevapla
 2. Programi turkce kullanabilirmiyim

  Cevapla
 3. Merhaba. Iphone 6s ile uyumlu mu ? Cihazı sıfır alacağım ve cihazın kendi kurulumunda bildiğim kadarıyla apple şifresi gerekiyor. Bu durumda nasıl bir yol izlemek gerekir ? Ve sanırım program yükleme öncesi silinmiş whatsapp mesajlarını görmek mümkün olamıyor galiba doğru mu ?

  Cevapla
  • Yükleme öncesi telefonunda yer alan whatsapp mesajlarını görebilirsiniz fakat yükleme öncesi silinmiş mesajları göremezsiniz. Yükledikten sonra yapılan tüm telefon konuşmalarını dinleyebilir ve sms, whasatsapp, skype, gibi tüm mesajların ve mesaj uygulamalarında yapılan tüm konuşma geçmişlerini görebilirsiniz. Yükledikten sonra takip ettiğiniz kişi konuşma geçmişlerini silse dahi siz kullanıcı panelinden silmedikçe silinmez ve tüm mesajlaşmalarını okuyabilirsiniz. Buradan uyumluluk kontrolü sağlayabilirsiniz.

   Cevapla
 4. peki ortam dinlemelerini ses kayyıt dosyası olarak kaydeder mi birde ıphone 5 için jailbreak yapmak zormu bunu sadece kurulum esnasında mı yapmak gerekiyor yoksa sürikli olan bişey mi

  Cevapla
  • Ortam dinlemesini ses kayıt dosyası olarak kayıt eder.
   iphone 5 için jailbreak nasıl yapılır internetten araştırıp bakabilirsiniz.
   Jailbreak bir defa yapmış olmanız yeterlidir sürekli yapılan birşey değil.
   Jailbreak ne zaman yaptığınızın bir önemi yok. Takip etmek istemiş olduğunuz iphone cihazlarda Flexispy’ın tüm özelliklerini kullanabilmek için telefonun flexispy yüklenmeden hemen önce veya herhangi bir gün yapılmış olması yeterlidir. Kısaca iphone telefonların tüm aktivitelerini tkip etmek için o cihaza jailbreak uygulamak gerekir. Jailbreak ne zaman uygulandığının bir önemi yoktur.

   Cevapla
   • Jailbreak HTC telefonuna da yükləmək gərəkir mi?
    Ben satın almak istiyorum ama hedef telefona nasıl yukleyeceyim, nasıl satın alacağım, bu anlamda hiç bir bilgim yok. Bunun için bana link ata bilir misiniz?

    Cevapla
    • Jailbreak sadece iphone telefonlara yapılan işlemdir.
     HTC telefonların işletim sistemi android olduğundan dolayı flexispy’ın tüm özelliklerini eksiksiz kullanabilmek için android telefonlara root yapılmalıdır.
     Fakat root yapmasanızda takip edebilirsiniz sadece bazı özellikler kısıtlı olur.

     Flexispy satın almak için buradaki sayfayı açın.
     Sonra satın al sayfasına gidin ve karşınıza gelen Premium veya Extreme paketlerden birini seçin ve devam edin.
     Satın almak için karşınıza gelen ödeme formunu doldurun ve işlemi tamamlayın.

     Satın alma sonrası e-postanıza kullanıcı bilgileri mail olarak gelecek.
     Sonra sisteme giriş yapın ve takip etmek istediğiniz işletim sistemini seçin ve devam edin.
     Sonrasında karşınıza hedef telefona nasıl yüklenip nasıl kurulacağı resimli şekilde adım adım anlatımlı sayfa gelecek bu kadar basit.

     Satın alma ve yükleme işlemini yukarıda bulunan videoda bulabilirsiniz.

     Cevapla
 5. Samsung s6 ya uyumlumu.ve satin alırken e mail adresi yerine gmail adresimi versem olurmu sifre buraya gelirmi.bide premium paketini almak istiyorum ama telefon root lu degil yinede premium un bütün özelliklerinden faydalanabilirmiyim yoksa sadece belli özelliklerimi acil cevap verirmisiniz.kac yere yazdim ama hic cevap alamıyorum..cevaplama oranlariniza bakıyorum cok gec cevaplar veriliyor acil yardm

  Cevapla
  • Merhaba Aylin hanım,

   Android OS 4.0.3 – 6.0.1 cihazlarla uyumludur. Sormuş olduğunuz cihaz Samsung S6 Android 6.0.1 olarak görülmekte ve destekleniyor olarak görünmektedir. Uyumluluk kontrolünü dilerseniz sizde Bu Sayfadan kontrol edebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz kişinin telefonu rootlu değilse bazı özellikleri kullanabilir ve bazı özellikleri kullanamazsınız. Tüm özellikleri kullanmak istiyorsanız eğer telefonu rootlamalı veya rootlatmalısınız.

   Cevapla
 6. bu program instagramda gecmis tarihlerdeki mesajlarida cikarabiliyormu.Mesela bu programi bugün alsam gecen senenin son aylarindaki instagramdaki özel mesajlari görebilirmiyim.Birde samsung s7 telefonlarina uyumlumu

  Cevapla
 7. Çok güzel proğram ama çok pahalı indirimli olduğu günler varmı

  Cevapla
 8. Bu özelliklerin tamamını hedef telefon internete bağlı değilken de kullanabiliyormuyuz mesela internet kapalıyken ortamı dinleyip izleyebiliyormuyuz

  Cevapla
  • Evet takip etmiş olduğunuz cihazın internet bağlantısı o an kapalı dahi olsa flexispy tüm telefonda yapılan aktiviteleri kayıt eder ve internette bağlandığı zaman tüm kayıt edilen bilgileri sizin kullanıcı panelinize yansıtmaktadır.

   Cevapla
 9. Aylık ödemesi ne kadar

  Cevapla
 10. Programı nasıl satın alıyoruz ödemeyi nasıl yapıyoruz

  Cevapla
  • Flexispy yazılımını nasıl satın alacağınız yazımızda yeni eklenen videoda açıklamalı olarak anlatılmaktadır. Flexispy güncel fiyat bilgisi için tıklayınız..

   Cevapla
 11. iphone 7 telefonunda çalışır mı???

  Cevapla
  • Şu an için iphone 7 ile uyumlu değildir ilerleyen günlerde Flexispy Uyumluluk sayfasından kontrol ediniz.

   Cevapla
 12. Bunu ben nasıl satın alırım.ve istediyim telefona nasıl yüklerim?

  Cevapla
  • Bunun için sayfaya bugün bir kullanıcı videosu eklenmiştir inceleyebilirsiniz.

   Cevapla
 13. Merhaba bu programda gorusmeler ve yazismalar , kisacasi takibe konu olan herseyin üçüncü kisilerce gorulmesi varmi varsa kontrol panelimizden sildikten sonra gorunur mu

  Cevapla
  • Flexispy yazılımı hiçbir şekilde takip edilen cihazların verilerini depolamaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Takip edilen cihazın tüm kullanım ve görüşme detaylarını sadece size özel kullanıcı panelinden kendi kullanıcı mail adresiniz ve şifreniz ile girerek bir tek siz görebilirsiniz. İçinizin de rahat olması adına satın alım sonrasında sistem tarafından otomatik oluşturulup size gönderilen giriş bilgilerini dilerseniz aynı şekilde kullanıcı panelinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

   Cevapla
 14. merhaba bu program ipone 5 calisirmi şimdiden tesekürler

  Cevapla
  • iPhone ve iPad Uyumluluk Bilgileri
   FlexiSPY iOS 7.0’dan 9.1’e kadar tüm cihazlarla uyumludur (Kayıt özelliği sadece iOS 7.x ve üzeri versiyonlarda çalışır)
   Cihazın versiyonunu öğrenmek için ( Ayarlar > Genel > Hakkında altından versiyona bakınız )

   Cevapla
 15. program yapımcıları ingiliz sanırım türkçe deyimi tam anlamayacaklardır ama benden aldıkları her kuruş analarının ak sütü gibi helal olsun 😀

  Cevapla
 16. merhaba acıklayıcı bilgiler için teşekkürler. samsung note 5 de çalışıyor mu ?

  Cevapla
 17. yükleme yaptığımız telefon hat/numara değiştirirse yine de izleme devam edermi?

  Cevapla
  • Yükleme yapmış olduğunuz telefonun kullanıcısı hat değiştirsede FlexiSPY takip etmeye devam eder ve panelinize bilgi düşer.

   Cevapla
 18. Peki mesela takip edeceğim hedef telefona gözlemlemek için yükledim şimdi bu yüklediğim telefonun ekranında herhangi bir uygulama gözükmüyor mu yada mesela ana ekranda uygulamalari gizle diye bişey var gizliyorsun görünmüyor ozaman da takip edebilirmiyim özellikle kamera gerekli kamerayı biz istediğimiz zaman mi açıp izliyoruz ?

  Cevapla
  • FlexiSpy takip ettiğiniz telefonda tamamen görünmez ve gizli olarak çalışır. Bu durum aynı zamanda yükleme adımında sizin tercihinize bağlıdır.
   Flexispy kamera özelliği ise oldukça olağan üstü çok kullanışlı ve faydalı özelliktir.
   Kullanıcı panelinizden dilediğiniz zaman RemCam özelliğini kullanarak uzaktaki telefonun kamerasını gizlice açıp bulunduğu yerin ekran görüntüsünü otomatik olarak panelinize yansıtır.

   Cevapla
 19. Mrb benim sorum yeni telefon aldım hediye edeceğim telefonda hat takılı olmadan yükleyebiliyor muyum yada başka hat takıp telefona gmail falan açmadan yükleyebilir mıyım

  Cevapla
  • Yükleme işlemi için gmail açmanıza veya herhangi bir hattın içinde bulunmasına gerek yok yükleme işlemini gerçekleştirmeniz için telefonun internette bağlı olması yeterli bu wifi de olabilir veya takacağınız herhangi bir hattın operatörüne ait mobil internet yardımıylada yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   Cevapla
 20. Flexisy yukledikten onceki whatsap gorusmelerini geri getirme var mi?? Hedef telefonu eline almadan yuklenebiliyor mu mesela wifi üzerinden ??

  Cevapla
  • Evet whatsapp konuşma geçmişini görebilirsiniz fakat yüklediğiniz tarihten sonrasını görebilirsiniz. Hedef telefona yüklenebilmesi için fiziksel erişiminizin olması gerekir.

   Cevapla

Yorum yapın