İki Telefonu Birbirine Bağlamak

Android veya İOS cihazlarda iki telefonu birbirine bağlamak istiyorsanız tüm detayları sizler için araştırdık. Uzaktan bir başka telefonu yönetebilmek ve o telefonu görüp izlemek istiyorsanız yazımı okumaya devam edin.

Öncellikle anlatacağım bu yöntem iki cihazı birbirine bağlayarak yapılan dosya paylaşımını içeren bir konu değildir.

Bu konuda anlatacağım yöntem ile bir başka telefonu uzaktan kontrol edip takip etmek üzerine kurulu bir yöntemdir bu sebeple iki telefonu birbirine eşleştirmek olarak adlandırdığımız bu konu ile karşı telefonu kendinize bağlamış takip etmiş ve o telefonu yönetmiş olacaksınız.

Bu yöntem ile takip etmek istediğiniz bir başka telefonun kimlerle konuştuğunu, kimlerle mesajlaştığını, hangi web sitelerinde gezindiğini ve WhatsApp konuşmalarına kadar çok daha fazla detayları görmenize yarayacaktır.

Bu programın adı mSpy!

mSpy takip etmek istediğiniz telefona bir defa yüklemeniz karşılığında o telefon üzerinden yapılan tüm konuşma detaylarımı görebilir, whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz. Android, iOS, iPhone dahil tüm cep telefonlarında mSpy sorunsuzca çalışmaktadır.

Bu sayede bir başka telefonu takip etmek istiyorsanız bu program tam size göre hemde iki telefonu birbirine bağlama ihtiyacı duymadan yani karşı telefonu siz takip edebileceksiniz ve siz tarafından takip edildiğinizi asla bilemicek çünkü bu program tamamen görünmez ve gizli çalışma özelliğine sahiptir.

Ebeveynler İçin!

MSpy mobil takip programı bir ebeveyn kontrol ve takip programıdır. Yani anne babalar çocuklarının güvenliğini sağlamak ve onların doğru arkadaşlıklar edinip edinmediğini teyit edebilmeleri ve olası bir kötü durumum önüne geçebilmeleri için geliştirilmiştir.

Bu sebeple izleme yetkinizin olmadığı telefonlara yüklemeniz etik bir davranış olmayacağı gibi aynı zamanda bir suç işlemiş de olursunuz bu durumda sorumluluk tamamen kullanıcının kendisine ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

MSpy Nedir Özellikleri Nelerdir?

iki telefonu birbirine bağlama yöntemi

MSpy iki telefonu birbirine bağlama ihtiyacı duymadan sadece hedef telefona bir defalık yükleme işlemi sonrasında kolaylıkla yüklediğimiz telefonun kimlerle konuştuğunu, kimlerle mesajlaştığını, neler yazıştığını, gün içerisinde nerelere gittiğini, hangi web sitelerini ziyaret ettiğini, sms mesajlarını ve daha fazlasını takip etmenize yarayan bir programdır. Tüm özelliklerini görmek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

İki Telefonu Birbirine Bağlamadan!

Evet iki telefonu birbirine bağlamadan sadece karşı telefona yüklemeniz sonrasında karşı telefon sizi hiç  bir şekilde görmeyecek sadece tüm kontroller sizde siz ne zaman isterseniz geri dönük ve anlık tüm kullanımlarını görebilirsiniz.

mSpy programını kullanmak için kayıt olduğunuzda kayıt aşamasında vermiş olduğunuz mail adresinize karşı telefonu takip edebileceğiniz takip panelinin login sayfası ve kullanıcı adıyla şifreniz iletilir.

MSpy yüklü hedef telefonu görebilmek için mail adresinize gelen login sayfanıza kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak hedef telefonun tüm telefon içeriğine erişebilirsiniz.

Bunun için kendi telefonunuza dahi ihtiyacınız yok çünkü internette girdiğiniz her yerden takip paneline ulaşabilirsiniz bu internete bağlı bir bilgisayarda olabilir veya bir laptopda bağlandığınız cihazın ne olduğu önemli değil sadece internette bağlanabiliyor olmanız karşı telefonu takip etmeniz için yeterli olacaktır.

MSpy Takip Paneli

MSpy takip paneli oldukça sade ve kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Kullanıcı paneline yani mailde size gönderilen login sayfasına giriş yaptığınızda yüklemiş olduğunuz hedef telefonun kullanımını kolaylıkla görebileceğiniz sade bir düzenden sıralı bir menü kolaylığı vardır.

Örneğin karşı telefonun mesajlarını görmek istiyorsanız mesajlar bölümüne tıklar ve hedef telefonun tüm mesajlarını görürsünüz.

Yada aynı şekilde telefon konuşma detaylarını görmek isterseniz konuşma detayları menüsünden tüm konuşma detaylarına erişebilirsiniz.

Ve tabi fotoğraflarına videolarına kadar karşı telefonda ne var ne yok görebilirsiniz bunun için ilgili menünün üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Aslında bu konuda en detaylı bilgiyi mSpy sayfamızda bulabilirsiniz.

Söylemiş olduğumuz gibi iki telefonu birbirine bağlamadan tek taraflı izlemeniz mümkün bir olaydır. Tabi aklınızda karşı telefonu nasıl bir panelden izleyebilirim düşüncesi oluşmuş olabilir ve bu sebeple sizlere burada hedef telefonu izleyeceğiniz mSpy programının kontrol panelini görebilmeniz için mSpy demo sayfasını bırakıyorum.

Demo sayfasını incelediğinizde nasıl bir takip paneline sahip olacağınızı anlamış olacaksınız bu sebeple mutlaka demo sayfasına bakınız.

Ebeveynlere Sağladığı Faydalar

Çocuklarının telefonlarında yüklü olan her türlü sohbet uygulamasına erişebilmeniz mümkündür. Skype konuşmaları, Whatsap konuşmaları, mail yazışmaları ya da normal sms yazışmalarına müdahale edebilme durumunuz mSpy ile anında olabilmektedir.

Ayrıca çocuğunuzun telefonuna erişim sağlayabildiğiniz ve bu mesaj görüşmelerini okuyabildiğiniz gibi bu mesajlara da müdahale edebilme özelliği bulunmaktadır. İnternetin bağlı bulunduğu her türlü sosyal ağa ulaşım ve görüntü bilgisini elde edebilirsiniz.

Facebook hesapları, instagram hesapları, snapchat hesapları gibi sosyal platformlarda yaptığı tüm iletişim ve etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz.

Bunun için ekstra bir şifre ya da program kırıcı bir programa ihtiyaç duymazsınız. Bu uygulama sayesinde takip ettiğiniz telefon sizin telefonunuzmuş gibi kolayca her bölümüne erişim sağlayabilirsiniz.

Çocuklarını kontrol etmek isteyen ebeveynler bu uygulamayı sıklıkla kullanmakta ve bu uygulama sayesinde aklında soru işareti kalmadan rahat aile ilişkileri kurabilmektedirler.

Bu uygulama sayesinde çocuğunuza güvenebilir ve onun yaptığı ufak tefek yanlışları görmezden gelebilirsiniz. Ayrıca siz her şeyi biliyor olmanıza rağmen çocuğunuzu baskı altında tutmadığınız için anne – baba ile çocuk arasındaki bağ kuvvetlenecektir.

Özellikle ergenliğin başındaki bireylerde aile içi çatışmalar sıklıkla meydana gelmektedir. Bu durum ailelerin çocukların ne yaptığını bilmek istemesinden ve çocuklarında bu durumu anne babanın üzerinde baskı kuruyormuş gibi hissetmesinden kaynaklı olarak görmektedir.

Her iki taraf için de ergenlik süreci sıkıntılı bir süreç olabilmektedir. Böylesine sıkıntılı bir durumu daha da kötü ve aile içi çatışmaların olduğu bir duruma getirmemek adına bu iki telefonu birbirine bağlayan program ile ailenizde sakinliği sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun kimlerle arkadaşlık yaptığını, nereye gittiğini ve arkadaşları ile konuşma içeriklerini ona hissettirmeden güvenli bir şekilde takip ettiğinizde sadece müdahale gerektiren durumlarda onun yanında olursunuz.

Her an onu sıkmamış olmanızla birlikte çocuğunuzun ergenlik krizini en etkili şekilde atlatmış olursunuz. Çocuklarımızın telefonlarını uzaktan kontrol ediyor olmamız anne baba olarak bizlerin en doğal hakkıdır.

Casus yazılım sektörü içerisinde yer aldığı günden itibaren, birden fazla yazılım özelliğini tek bir şemsiye altında toplayan mSpy telefon takip programı, makul seviyede olan fiyatı ile de her kesimden insana hitap edebilmektedir.

Her geçen gün kendisini güncellemeye devam eden ve yenilikçi yapısı ile tanınmış olan bir başka telefonu kendisine bağlayan mspy programı, müşteri portföyünü de daima genişleterek başarılı bir şekilde yolunda ilerlemektedir. Tamamı ile gizli bir şekilde çalışmasının yanı sıra, birden farklı özelliğiyle de kullanıcılarına kusursuz hizmet vermektedir.

Casus yazılım sektörüne adım attığı ilk günden itibaren, özellikleri açısından büyük bir beğeni toplamayı başaran mobil takip programı Mspy birden fazla kişinin dikkatini çekerek yoğun ilgi ve talep görmektedir.

"İki Telefonu Birbirine Bağlamak" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. Merhaba ara yüz kullanım yada bir günlük deneme amaçlı kullanım yokmu yani bir yıllık almak istiyorum fakat çalışıp çalışmadığından emin olmam gerek
  ayrıca bu durumdan karşı tarafın haberi olsa benim için sorun olmaz
  Bu konuyla alakalı benimle görüşebilirmisiniz?

  Cevapla
  • Merhaba, mSpy 7 gün ücretsiz deneme süresi vermekteydi fakat bu durum bazı kullanıcılar tarafından kötüye kullanılması sebebiyle ücretsiz kullanım iptal edilmiştir. Dilerseniz 1 aylık abonelik alıp memnun kaldığınız takdirde aboneliğinizi yükseltebilirsiniz. Kullanım arayüzünü görmek için bu sayfayı açtığınızda demo yazan butona tıkladığınızda kullanıcı panelinin demo görünümünü göreceksiniz.
   MSpy müşteri hizmetleri ile görüşmek isterseniz sitede bulunan canlı sohbet üzerinden, mail veya telefon araması seçenekleri ile iletişim kurabilirsiniz. Canlı sohbet veya iletişim numaralarını görüntülemek için tıklayınız.

   Cevapla

Yorum yapın