mSpy İncelemesi

Gerçek Bir Kullanıcıdan mSpy İncelemesi

Bu mSpy’ın – popüler cep telefonu casus yazılımının gerçek ve düzenli olarak güncellenen bir incelemesidir. Neden bu yazıyı okumalısınız? Çünkü bu yazılımı bizzat test ettim ve şu an hedef telefonumda kurulmuş durumda.

Bir ürün hakkında tam anlamıyla bir inceleme yapmadan ya da bir ürünü tavsiye etmeden önce, test eder ürünün iyi olup olmadığını görmek için birkaç ay kullanırım. Bir ürün hakkında iyi bir tavsiyede bulunmanın tek yolu budur.

mSpy’ı ilk olarak bir yıl kadar önce denedim ve tam olarak bir incelemesini yapmaya karar verdim. O zamanlar piyasadaki en yeni programlardan biriydi ve benim için yeterince iyi çalışmıştır. FlexiSpy’dan çok farklı olmadığı için ve yeni bir ürün olduğu için oldukça risk taşıdığından, ürünü tavsiye etmekten yana değildim.

Bu iki ürün oldukça benzerler, takip özellikleri kanıtlanmış bir ürüne karşı neden henüz denenmemiş bir ürünü savunmak isteyebilirdim ki? İnsanlara mSpy hakkında sorular sormaya devam ettim – çalışıyor mu, yeterince iyi mi? Pes ettim ve bir kez daha denemeye karar verdim. mSpy oldukça cazip ve FlexiSpy için bir alternatif sayılabilir – kendine has da birçok özelliğe sahip.

mSpy’ın özelliklerine ve fiyatlandırmalarına göz atmak için BURADAN web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Ben, sahip olduğu birkaç gelişmiş özelliğe göz atarak, aradaki farkı görmenize ve bilgili bir şekilde karar vermenize yardımcı olacağım.

 

Mspy Uyumlu İşletim Sistemleri

mSpy cep telefonlarında ve de tabletlerde kullanılabiliyor – hatırlanması gereken bir diğer şey ise, mSpy’ın tabletinizin ya da cep telefonunuzun işletim sistemiyle uyumlu olup olmadığı.

Bu ürün neredeyse cihazların hepsiyle uyumlu olsa da, mSpy’ın web sitesini ziyaret ederek uygulamanın uyumlu olduğu telefon modellerinin tam listesini görebilirsiniz. Birbirinden ufak farklılıkları olduğu için, telefonunuzun çalıştırabileceği özelliklere de göz atmalısınız. Buradan Mspy Telefon Uyum Kontrolü Yapınız.

mSpy’dan Gelişmiş Özellikler

Mesaj kayıtları, arama kaydı, e-mail, takip ve tarayıcı geçmişi gibi, bir casus yazılımından beklenecek her özelliğe sahip olduğu gibi, üzerinde durulması gereken birkaç gelişmiş özelliğe de sahip.

Sohbet Servislerini İzleme- WhatsApp, Viber, Skype, iMessage(iPhone only) ve Facebook Messenger gibi sohbet platformlarındaki aktiviteleri izleyebileceksiniz. Bu özellik belirli Android telefonlar, iPad ve iPhone için uygundur.

Arama Engelleme- Gelen aramalarını engelleyebilmek için numara tayin edebilirsiniz.

Web Sitesi Engelleme- Önceden tanımlanmış web sitelere giriş bloke edilir.

Uygulama Engelleme- Hedef telefona indirilen ve kurulan her uygulamadan haberdar olacak ve nasıl kaldırılacakları konusunda fikir sahibi olacaksınız. Bu yazılım, çocuğunuzun telefon ve internet kullanımını denetleyebileceğiniz bir özellik de sunuyor.

Klavye Okuyucu- Bu özellik mSpy’a özel. Klavye okuyucu sayesinde hedef telefondan girilen her kelimeyi kaydeder – mesajlar, şifreler, giriş ve çıkış bilgileri, e-mailler. Sanırım şuan için yalnızca Android’de bulunuyor.

Yönetim Özellikleri- Telefonun aktivitelerinden nasıl haberdar olacağınıza dair birçok kullanışlı seçenek içerir. Verilerin kontrol panelinize yalnızca Wi-Fi bağlantısı ile gönderilmesini sağlayabilirsin, istediğiniz herhangi tip bağlantıyı seçebilirsiniz. Bu, oldukça kullanışlı bir özellik ve hedef telefonun verisinin başkalarının eline geçmesini de engelliyor. Ayrıca raporların ve hedef telefon GPS konum yer bilgilerinin zamanını da ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri- telefonu kilitleyin, telefondaki verileri silin, SIM kartı değiştiğinde bilgilendirilin, başlatın, durdurun ya da uygulamaları silin – hepsi online kontrol panelinizde bulunan özellikler.

Başka Eşsiz Özellikler

Bu şirket, altın üyelere destek servis de sunuyor. Bu özellik her pakette bulunmuyor ve ihtiyacı olanlar için yeni bir ücretlendirme yapılıyor. 129.99 TL karşılığında size ekstra yardım sunuyor ve telefonun kırılması, indirilmesi ve kurulması işlemleri boyunca yanınızda olup size rehberlik ediyor. Uygulamayı kullanmayı garanti ediyorlar!

Bu, oldukça güzel bir fikir fakat birçok insan için oldukça gereksiz. Ben altın üye olmadım ve bu desteği almadım, bu yüzden iyi olup olmadığını söyleyemem. Fakat eğer teknolojik yanınız hakkında endişeleriniz varsa, düşünmeye değer bir yol. Yinede mspy yüklemek oldukça basit bir iş olduğu için bu ek destek paketini satın almanıza gerek yok.

Oldukça düzgün ve kullanımı kolay olan bir web sitesine sahip bu şirket – özellikle satın alma sayfasında aldığınız paketlerde hangi özelliğin paketiniz tarafından desteklendiğinin açık şekilde yazılmış olmasını çok sevdim.

 

On Günde Para İade Garantisi- Uygulamadan son derece memnun kalabilirsiniz ama kalmadığınızda paranızın iadesine sahip olabileceğinizi bilmek de oldukça iyi.

 

Telefonda Destek- Canlı sohbet ve e-mail ile desteğin dışında, şirketin çalışanlarıyla telefondan direkt olarak da yardım alabilirsiniz. Bu özelliğin casus yazılım piyasasına gelmesi oldukça uzun sürdü. Teknolojik ürünlerle çok iç içeyiz ve yardım alabileceğimiz bir yer olduğunu bilmek güven verici.

 

Demo Sitesi- Satın almadan önce hedef telefonu takip edeceğiniz size özel panelin nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız demo sayfasından inceleyebilirsiniz. Demo sayfasında hedef telefona ait bilgileri görüntüleme konusunda nasıl haberdar olacağınızı görmek ve her şeyin yolunda gideceği hissine sahip olmak oldukça güzel. Kesinlikle demo sayfasını incelemenizi öneriyorum.

 

mSpy Fiyatlandırma Hakkında

Şirket iki paket sunuyor – mSpy Standart ve mSpy Premium. Standart üyelik adından da anlaşılacağı gibi, mesaj ve arama kaydı, web geçmişi, GPS takibi gibi temel özellikleri içeriyor. Fakat önemli özelliklerin hepsi Premium üyelikte.

 

 

 

Bir aylık seçenekler, telefonu izlemeye yalnızca kısa bir süre için ihtiyacınız varsa ya da sonrasında farklı bir yazılım denemek istiyorsanız oldukça uygun. Tabi açıkça görülüyor ki uzun süreli seçenekler daha tasarruflu ve seçme şansı tanınması oldukça güzel.

Mspy Fiyatları İçin Tıklayınız

 

Güvenilir Bir Şirket mi?

mSpy, MTeknoloji Ltd. tarafından satılmakta – Birleşik Devletler ve Birleşik Krallıkta ofisleri bulunan bir şirkettir. On gün içerisinde para iade garantisi sunuyor. Ödemeler ise güvenli bir işlem dahilinde kredi kartları, banka kartları ve tabi ki Pay-Pal üzerinden yapılıyor.

 

mSpy Sizin İçin Doğru mu?

İlk olarak hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuza bakmalı, bu özelliklerin hangi seçeneklerde bulunduğunu gözlemlemeli ve tabi ki fiyatları da hesaba katmalısınız. Standart izleme seçenekleri ve ücret konusunda – mSpy’ı yenmek oldukça zor. Fakat muhtemelen bu özelliklerin nasıl fiyatlandırıldığı konusunda daha çok şey bilmelisiniz.

FlexiSpy ve mSpy gelişmiş izleme seçenekleri konusunda oldukça benzer fakat ikisinin de bazı kendine özgü ekstra özellikleri mevcut. FlexiSpy ile gelişmiş izleme seçenekleri ve alarmlara sahip olacaksınız, mSpy ile de klavye okuyucu gibi özelliklere ve hesabınızı nasıl yöneteceğinize karar vermeniz için birçok seçeneğe sahip olacaksınız. Söz konusu destek ve seçenekler olduğunda mSpy’ın Premium Üyelik Desteği sizin kullanılabilir ve mSpy ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru uygulama olabilir.

Ben ürünü sevdim. Açıkladığım şekilde, çalışıyor, şirket oldukça profesyonel ve web siteleri ve kontrol panelleri de oldukça iyi tasarlanmış ve düzgün şekilde çalışıyor. Hangi ürünü seçeceğiniz sizin kararınıza kalmış. Umuyorum ki bu mSpy incelemesi, bir takip yazılıma ihtiyaç duyduğunuzda, düşünmenize yardımcı olur.

Mspy Resmi Satış Sitesine Gitmek İçin Buraya Tıklayınız


mSpy İncelemesi Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Tugce:

  Bunu nasil kurucam yukleyecegim yillik almak istiyorum

  1. admin:

   Sitemizin ana sayfasında bulunan yükleme ve kurulum videosunu izleyerek yapabilirsiniz.

 2. Akın:

  Simdi ben bir telefonu takibe almak istiyorum adımlar ne olucak ilk hangi telefona yüklicem yonetim paneli safaridenmi uygulamadanmı ?

  1. admin:

   Sitemizin ana sayfasında yani https://www.mspy.gen.tr/ adresinde nasıl satın alınır ve nasıl yüklenir videolu anlatımla tüm ayrıntılar detaylı şekilde adım adım anlatılmıştır incelemenizi tavsiye ederim.

   Sorunuza özetle cevap vereyim.

   Sorunuz: İlk hangi telefona yüklicem?
   Cevap: Sadece takibe almak istediğiniz telefona yükleyeceksiniz. (Kendi Kullandığınıza Değil)

   Sorunuz: Yönetim kontrol panelime nereden erişebilirim?
   Cevap: Mspy kayıt sonrası mail adresinize iletilen mspy giriş linkine girerek kullanıcı adı ve şifre ile internete erişebildiğiniz her yerden size özel takip yönetim paneline kolayca erişebilirsiniz.

 3. Nesibe:

  Geriye donuk izleme yapilabiliyor mu

  1. admin:

   Geriye dönük derken keşke sorunuzu biraz daha geniş sorsaydınız fakat ben her iki şekilde cevaplamaya özen göstereceğim.
   Soru 1) Yüklediğimde geçmişe dönük tüm telefon aktivitelerini görebilir miyim ?
   Cevap1) Yüklemiş olduğunuzda telefonda geçmişe dönük kayıtlı ne varsa kullanıcı paneline aktarır fakat geçmişte silinen mesajları görüntüleyemezsiniz.

   Soru2) Örneğin: Yükledikten 5 gün sonra 3 gün öcesinde telefonda yapılan tüm aktiviteleri görebilirmiyim?
   Cevap2) Evet görebilirsiniz. Takibini yapmak istediğiniz telefona yükledikten sonra o telefon kullanıcısı kendi telefonundan whasatpp konuşma geçmişini, mesaj geçmişini veya internet geçmişini silse dahi siz takip edilen telefona mspy’ı yükledikten sonraki gün itibariye geri dönük hepsini görebilirsiniz.

 4. Bayram:

  Merhaba.1 haftalık deneme sürümünü kullandığımızda hangi özellikleri ile kullanacağız. Deneme sürümünde WhatsApp Facebook takip olacak mı?

  1. admin:

   Deneme sürümüne kayıt olurken hangi paketi tercih ederseniz o paketi 7 gün botunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme sürümünde whatsapp ve benzer anlık sosyal yazışma uygulamaların takibinide yapmak istiyorsanız deneme sürümü tercihiniz mspy premium paket olmalıdır.

 5. Deniz:

  Merhaba program için sormak istedim şey kesinlikle takip edilen cihazı karşı taraf telefonun dan farkeder mi teegonun uygulamalarini etkilermi

  1. admin:

   Mspy telefonun arka panelinde görünmez olarak çalışır, hiçbirşekilde kendini beli etmez görünmez olarak çalışır ve telefonun hiçbir uygulamasını etkilemez.

  2. NurAy:

   Ben yükledikten birkaç saat sonra telefon kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı ve virüs programı sürekli uyarı verdi. Hatta hangi programın casus yazılım olduğunu dahi gösterdi uyarıda. Telefonda bir şekilde görünüyor. Çocuk bunu anlamaz tabi, ama bir yetişkinin telefonuna yüklendiğinde yakalanmanız kesin.

   1. admin:

    Temel olarak, yüklü antivirüs uygulamaların hiçbiri mSpy’nin çalışmasını engellememektedir. Bazı antivirüs / anti-casusluk uygulaması, telefonun ekranında şüpheli bir şeyin çalıştığı bildirimleri gösterebilir. Ancak bu bildirimleri, kullanılan antivirüs programının yok sayma listesine ekleyerek bu durumu yok edebilirsiniz.

 6. Hndn:

  Merhaba iphone 7 plus takip edeceğim fakat uyumlu telefonlarda bu yok icloud bilgileriyle yükleme yapılabilir mi lütfen yardımcı olun

  1. admin:

   Şu an için iphone 7 ile uyumlu görünmüyor yükleme yapsanız dahi yazılım uyumlu olmadığı için çalışmaz ilerleyen günlerde tekrar uyumluluk kontrolü yapmanızı öneririm.

 7. celal:

  KARDEŞİM TELEFONUN ROOTLU OLUP OLMADIGIDA FARK EDERMİ ?

 8. Öznur:

  Takip edeceğim telefona ulaşmam mümkün degıl farklı şehirlerdeyiz çünkü.bu durumda nasıl bir Yol izleyebilirim takip için.yardımcı olursanız sevinirim

  1. admin:

   Yazılımı takip etmek istemiş olduğunuz kişinin telefonuna yükleyebilmeniz için o cihaza yazılımı mutlaka yüklemelisiniz. Bu işlemi uzaktan yapmanız mümkün değildir.

 9. Eda:

  Üyeliği iptal edersem, 7 gün içinde ücretlendirilmeyeceğimi anlıyorum yazisini isaretleyip bir sonraki sayfaya gectim ama fatura bilgilerini doldurup herhangi bir takip baslatmadim 7 gun sonra kullanim sayip odeme talep ederler mi ? Oyle bir durum varsa iptalini gerceklestirecegim hemen. Ben olmamistir diye dusunuyorum ama yine de emin olamadim yardimci olur musunuz admin?

  1. admin:

   7 gün süre içinde ücretsiz kullanabileceğiniz doğrudur yani 7 gün boyunca sizden hiçbir ücret kesilmez fakat 7 gün sonrasında üyeliğinizi devam ettirmek isterseniz bir işlem yapmanıza gerek olmadan ücreti kartınızdan kesilir. Eğer 7 gün deneme süreci sonrasında kullanıma devam etmek istemediğinizde kullanıcı panelinden iptal edebilirsiniz bu durumda sizden hiçbir ücret kesilmeyecektir.

 10. Özlem:

  Programı yüklediğimiz telefonu başka bir telefon ile değiştirmemiz mümkünmü

  1. admin:

   Tek bir telefonu takip edebilme koşulu ile dilediğiniz kadar hedef telefonu değiştirebilirsiniz.

 11. ali:

  ücretsiz deneme deniyor kredi kartı niye isteniyor

  1. admin:

   7 gün ücretsiz deneyebilirsiniz bu süre içerisinde iptal ederseniz sizden herhangi bir ücret alınmaz.

   Bir örnek ile açıklayayım: Bir kullanıcı satın almadan evvel mspy’ın sunmuş olduğu 7 günlük ücretsiz deneme süresini kullanmak istediğini düşünelim ve memnun kaldı diyelim bu durumda kullanıcı üyeliğini devam ettirmek istiyor eğer mspy kredi kart bilgisi istenmiyor olsaydı yeniden üyelik açtırması ve takip edilen telefona sil baştan yeniden yüklemesi gerekirdi fakat önceden üyelik oluşturup kredi kart bilgisi istediği için yeniden yüklemeye gerek duymadan aynı şekilde mspy kullanıcısı hedef telefona yeniden bir işlem yapmaya gerek duymadan takip etmeye kaldığı yerden devam edebiliyor.

 12. Kadir:

  Hedef telefona ihtiyaç duyuluyormu yoksa o olmadan yapılırmı

 13. Ahmet Akarçeşme:

  Selamlar gerekli yorumları okudum aslında direk irtiabat kurabileceğimiz bir tlf nunuz olsa daha rahat olucak.Şimdi hedef tlf elimize almadan yükleme yapabileceğimizi belirtmişsiniz.Ben 1 aylık bir deneme yada ücretsiz kısa bir süre denemek istiyorum.Yardımcı olursanız sev,inirim.
  iyi akşamlar

  1. admin:

   Merhaba Ahmet bey,

   Öncelikle hedef telefon elimizde olamadan yükleme yapmanız mümkün değildir sanırım yazımı yanlış okumuş olmalısınız.

   MSpy’ı ücretsiz 7 gün deneyebilirsiniz buyurun “7 Gün Deneme Linki

 14. Hesna:

  Merhabalar bu islemi takip etmek istedigimiz numaranin telunemi yuklicez yoksa kendimi yuklenecek

  1. admin:

   Kendi telefonunuza değil karşı telefona yüklüyorsunuz.

 15. hilal:

  Merhaba
  Yükleme yaptığımız telefonda mspy farklı edebilir mi ?

  1. admin:

   Mspy yükleme yapmış olduğunuz telefonda görünür veya gizli olarak çalışır yükleme aşamasında gizlensinmi görünsünmü diye seçenek çıkar gizli olmasını isterseniz görünmesin seçeneğini seçerek yüklerseniz mspy takip edilen cihazda gizli ve görünmez olarak çalışacaktır.

 16. Ahmet:

  Hocam simdi biz sistemi aldim 3 ay sonra doldu uzatmak istemiyoruz devre disimi kalir yoksa ordaki telefona yansirmi ? Panelden konutla silinirmi ? Bu olay nasil acaba ?

  1. admin:

   Kullanıcı panelinizden komutla silebiliyorsunuz. Kullanıcı panelinizden cihaz yönetimine gelin ordan mspy’ı kadır veya mspy’ı tekrar yükle seçeneği ile mspy’ı takip edilen cihazdan kaldırabiliyorsunuz.

 17. Serap:

  Kredi kartım yok. Maaş kartıyla ödeme yapılamıyor mu? Halkbank?

 18. Serap:

  Kredi kartım yok. Maaş kartıyla ödeme yapılamıyor mu? Hedef telefonu elimize aldık ne yapacağız kurarken detaylı bu kısmı anlatır mısınız? Hedef telefonda nereye ne yazacağız, önümüze ne çıkacak ne seçeceğiz gibi.

 19. ada:

  ben icloud şifresini biliyorum yükledim ama yapılıyor yazıyor kayıt yapıyormu acaba jailbreak yapmadım hangi özellikleri kullanabilirim

  1. admin:

   Jailbreak yapmanız şart değil eğer jailbreak yapmadıysanız veya jailbreak yapılmamış telefona yüklediyseniz mSpy’ın daha az özellik barındıran jailbreaksiz özelliklerini kullanabilirsiniz.

   1. Ramazan:

    Merhaba ben mspy satin aldim fakat hedef telefona nasil indirecegim hedef telefon iPhone 4s jailbreaksiz. Benim simdi tam olarak ne yapmam lazim hedef telofona lutfen anlatir turkcem biraz zayif oldugu icin fazla anlayamiyorum. Ben paketi kendi telofonumdan aldim. Hedef telofona elimde simdi ne yapmaliyim

    1. admin:

     Satın aldıktan sonra mail adresinize gelen bilgiler ile kullanıcı paneline giriş yapın.
     Kurulum sihirbazından iphone seçeneğini seçin devam edin.
     Yükleme adımlarını göreceksiniz.
     Yükleme işlemini size gösterildiği şekilde takip etmek istemiş olduğunuz hedef telefona yükleyin bu kadar.

     1. Hsyn:

      İşte hocam hedef telefona nerden nasıl yükleyecez ben panele giriyorum burdan yanlız hedef telefona indireceğim yer neresi

     2. admin:

      Sitemizin ana sayfasında videolu anlatım mevcuttur kullanıcı paneline girdiğinizde indirme linkini nerede göreceğiniz videoda anlatılmıştır.

 20. ramazan:

  merhabalar ben standart uyelikten premium uyelige gecis yaptim hedef tel samsung s3 mini ama whatsaap ve facebook takip edemiyorum ayarlarini tarif edebilirmisiniz mspy da ayarlama bolumu inglizce

  1. admin:

   Takip ettiğiniz cihazın root yapılmamış olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum hedef cihaza root yapmalısınız. Root yapmış olduğunuzda şu anda kullanmış olduğunuz özelliklere ilaveten anlık sohbet uygulamalarının takibide devreye girecektir yani whatsapp viber, facebook gibi uygulamalarında görüşmelerini kolayca takip edebiliyor olacaksınız.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir