WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma

WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma

WhatsApp’ta başkasının mesajlarını okuma modası bugün pek çok kişinin başvurduğu bir konu haline gelmiştir. Günümüzde piyasaya sunulan mSpy gibi kaliteli casus yazılımları sayesinde WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşmalarına erişebilmek mümkün olmaktadır.

MSpy takip yazılımı ile WhatsApp’ta geçen her türlü mesaj içeriğine, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir. Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” şüphesiz sektörünün en iyi ve lider WhatsApp takip yazılımıdır.

2011 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişilerin kimlerle, hangi saatlerde ve ne konuştuklarını harfiyen görebilmek mümkündür. Basit birkaç adımdan oluşan kurulum işleminin ardından hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile WhatsApp takibi mümkündür.

WhatsApp ve Diğer Uygulama Takibi İmkanları

Casus yazılım sektörünün lideri mSpy ile WhatsApp takibi dışında farklı sosyal medya ve paylaşım uygulamalarının izlenmesi de mümkün olmaktadır.

Buna göre casus yazılım mSpy ile;

 • Intagram
 • Snapchat
 • Line
 • Skype
 • Viber
 • İMessage
 • Telegram
 • Tinder

Ve benzeri pek çok uygulamanın detaylarına erişilebilmektedir. Sosyal medya uygulamalarına olan sınırsız erişiminin dışında mSpy casus takip yazılımı sayesinde;

 • Hedef telefonun arama kayıtlarına,
 • Hedef telefonun kişi rehberlerine,
 • Hedef telefonun kısa mesajlarına,
 • Hedef telefonun internet geçmişine,
 • Hedef telefonun kullandığı diğer uygulamalara,
 • Hedef telefonun GPS konumlarına, (yer tespiti)
 • Hedef telefonun e-posta detaylarına,
 • Hedef telefonun coğrafi çevrelemelerine,
 • Hedef telefonun not aldığı takvim detayına,
 • Hedef telefonun notlarına,

Ulaşılabilmektedir. Bunların yanı sıra casus takip yazılımı mSpy paneli üzerinden;

 • Hedef telefonda belirlenen uygulamalar engellenebilmektedir.
 • Hedef telefonda girilmesi istenmeyen web siteleri bloke edilebilmektedir.
 • Hedef telefonda istenmeyen aramalar önlenebilmektedir.

Görüldüğü üzere birçok özelliği bir arada barındıran ve WhatsApp takibi yapabilmesinin yanında bunları da yazılım sahiplerine bonus olarak sunan mSpy ile hem kaliteli hem de üstün casus takip hizmetleri alınabilmektedir.

Oldukça kolay bir şekilde hedef cihazlara kurulabilen WhatsApp takip yazılımı mSpy’ın kullanılabilmesi için tek yapılması gereken web sitesinde satılan üyelik paketlerinden birisini satın almak ve daha sonra satın alırken kayıt edilen maile gelen yönergeleri takip ederek hedef cihaza gerekli kurulumları gerçekleştirmektir. Telefon takip yazılımı mSpy bir kez hedef cihaza kurulup aktifleştirildikten sonra anlık olarak cihazın hareketlerini izleyecek ve tüm bu aktiviteleri yazılım sahibine özel olan kullanıcı kontrol paneline iletecektir. Böylece mSpy casus yazılımı sahibi istediği herhangi bir anda kullanıcı kontrol paneline giriş yaparak tüm bu veri alışverişini takip edebilecektir.

Gelişmiş özellikleri ile WhatsApp takip sektörünün en değerli uygulaması olan mSpy hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, aşağıdaki bağlantıya giriş yaparak demo sayfasını inceleyebilir veya satın alabilirler.

Özet
Tarih
İncelenen Yazı
mSpy - WhatsApp Takip
Yazar Oyu
51star1star1star1star1star

“WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma” üzerine 126 yorum

 1. Sevgili admin öncelikle jailbreaksiz mspy hakkında sorduğum 2 soruya da sabırla cevap verdiğin için minnettarım.tüm özelliklerini açıklamışsın.bi maddende jailbreaksiz mspy için telefonun yeri için wifi ye bağlandığında wifi aracılığı ile konum bilgisi alınabilir demişsiniz.şahıs ağırlık olarak kendi internetini kullanıyor ise yeri konusunda bilgi almak jailbreaksiz bi ıphone için mümkün müdür.?çok teşekkür ediyorum tekrardan…saygılar sevgiler..

  • Öncellikle güzel bir soru sormuşsunuz ben teşekkür ederim 🙂 Fakat jailbreaksiz bir ıphone için “yer tespit” özelliğinin kullanımı mümkün değildir.

   Bu arada diğer sorularınızı bir başka sayfamızdan yapmışsınız siz gibi sitemizi takip eden değerli ziyaretçilerimizinde bilgilenmesi ve yorumunuzu görmesi adına; Diğer yorumlarınızın bulunduğu sayfayı inceleyebilirler.

   • Sabırla cevap verdiğin için teşekkür ederim Sevgili Admin.merak ettiğim son 2 şey daha var.ıphone mi bul programı sayesinde ıcloud bilgilerini girerek telefonun nerde olduğunu görebiliyorum.acaba bu hedef telefonun jailbreakli olduğu anlamına gelir mi?
    2.sorum:sadece icloud bilgileri ile takip edebileceğim gözönünde bulundurulursa (hedef telefona fizikzel erişim sağlamadan) flexispy ın mspy dan artı bir özelliği var mıdır? eğer bu şartlarda ektra bir özellik sağlamıyorsa mspy satın almayı düşünüyorum..tekrar tekrar teşekkürler.Saygı ve Sevgilerimle….

    • iphonelerda jailbreak işlemi yapmadan takip işlemi sadece mspy‘da var. Diğer bahsettiğiniz yazılımın iki farklı özelliği daha var ama bu iphone cihazlarda jailbreaksiz kullanılamıyor. Bu diğer flexispy yazılımındaki 2 özellik biri telefon dinleme diğeri ortam dinleme özelliğidir.

     • Merhaba Admin. Icloud yöntemi ile uzaktan bağlantı yöntemiyle mspy basic paketini satın alıp kurdum. Burda karşılaşacağım kısıtlamalar nelerdir bir de whatsapp mesajlarını basic pakette görebiliyor muyum

  • Dünyanın dört bir yanı için geçerlidir takip etmek istediğiniz kişinin cihazına bir defa yüklediğinizde o cihaz nerede ve hangi ülkede olursa olsun takibini gerçekleştirebilirsiniz.

 2. merhabalar bir kaç sorum olacaktı bu programla ilgili. Öncelikle yukarıda bahsedilen yazılım programıyla whatsapp yazışmaları takip altına alınabiliyormu çünkü whatsapp uygulamasındaki şifreyi kırmak bu programla mümkünmü? Takip edilecek whatsapp kullanıcısının telefonuna herhangi bir program yüklemek gerekiyormu? Birde demo programı kullanma süresi nedir?Demo programı kullanıp uygulamanın çalışıp çalışmadığını kontrol etmek istiyorum.

  • Whatsap yazışmalarıda takip altına alınabiliyor haricinde telefonda yapılan tüm konuşma detayları ve sms geçmişi, kişinin bulunduğu yerin tespitine kadar tüm özellikleri kapsamaktadır ve bu özelliklerin hepsini deneme sürümünde kullanabilirsiniz. Takip edilecek kişini telefonuna mspy yazılımı yüklenmelidir yükleme işlemi ortalama 1-2 dakika almaktadır. 7 gün ücretsiz deneme başlatmak isteyenlere: 7 Gün Ücretsiz Kullanım Kayıt Sayfası

   • peki takip etmek istediğimiz kişinin telefonuna yükleyince kişi bunu görmeyecek mi ?
    google play store baktım direk bu isimle program bulamadım?

   • merhaba bende yüklemek istiyorum ama deneme sürsi bittikten sonra telefona herhangi bşr bilgi mesaj gidiyormu kullanım süresinin bittiğine dair

    • Merhabalar,

     Deneme süresi bittiğinde veya bitmeye yakın ne takip ettiğiniz kişinin telefonuna mesaj gider nede sizin telefonunuza mesaj gelir bu konuda endişeniz olmasın zaten bu şekilde olmuş olsa gizliliğin anlamı olmaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 3. Mrblar benim için önemli olan konumu aramaları ve mesajları tlf ıphone 7 uzaktan kurulum mümkün mü ıcloud şifresini bilmiyorm öğrenemiyorum da bilgi verir misiniz acil lütfen

  • ıcloud ile kurulumu ben pek önermiyorum en sağlıklı kurulum telefona birebir yüklemektir zaten yükleme işlemi 1-2 dakikalık çok kısa zaman alıyor ve daha sonra o telefonla bir işiniz kalmıyor. Uzaktan ıcloud şifresi ile kullanıldığında kısıtlı özelliklere erişmiş olursunuz fakat fiziki erişim ile kendiniz yüklediğinizde tam özellikleri kullanmış olursunuz. Telefonunuzun uyumlu olup olmadığını buradan kontrol edebilirsiniz.

 4. merhaba ben sevgilimin whatsap konuşmalarını instagram yazışmalarıı görmek istiyorum şuan görüşmüyoruz ama merak ediyorum böyle bir ihtimal var mıdır ve anlaşılır mı yüklendiği zaman

  • Kimin telefonuna yüklediğiniz tamamen sizin kendi sorumluluğunuzdadır. Ben yazılımla ilgili merak ettiğiniz sorunun cevabını vereyim. Takip edilecek telefona mspy yüklendiğinde mspy kendini gizler ve hiç bir şekilde kendini beli etmez arka panelde görünmez olarak çalışmasını sürdürür. Takip edilecek telefona kurulum işlemi sonrasında indirilenler bölümünden indirmiş olan mspy apk dosyasıda silerek hiçbir iz bırakılmamış olur.
   Fakat unutulmaması gerekir bu tür yazılımların birincil amacı ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını takip etmesi için geliştirilmiştir..

  • Evet görebiliyorsunuz. Takip etmiş olduğunuz telefonun kullanıcısı telefonunda gelen ve giden arama veya tüm mesaj geçmişini silse dahi siz kullanıcı panelinden görebiliyorsunuz.

 5. Bu güne kadar whatsapp takip programı bulacağım diye denemediğim program kalmadı.. o program senin bu program benim misali boşuna zaman kayıp etmişim.. Sonunda bu programı alıp kullanmaya başladım sadece whatsapp mesajlarını değil telefonda hangi internet sitelerine girmiş, kimlerle kaç dakika veya saat konuşmuş, sms mesajlarından tutun telefonda özel düştüğü notlara kadar herşeyi bu program sayesinde görebiliyorum.. Teşekkürler.

 6. Merahabalar deneme süreciyle ilgili detaylı bilgi verir misiniz karsı tarafa nasıl yüklenicek nasıl kullanılacak çok acil lütfenn

  • 7 Gün ücretsiz deneme kaydını Buradan yapabilirsiniz.
   Kayıt formunu doldururken kullanmış olduğunuz mail adresine mspy kullanıcı bilgileriniz gelir.
   Kullanıcı paneline giriş yapacağınız linki ve kullanıcı giriş bilgileri yer alır.
   Panele giriş yaptıktan sonra takip edeceğiniz telefona nasıl yükleyeceğiniz resimli ve detaylı şekilde gösterilmektedir.
   7 günlük kullanım süreniz kayıt olduğunuz gün itibariyle başlamış olur. Bu süre içerisinde kullanıp memnun kalırsanız bir işlem yapmanıza gerek kalmadan 7 gün sonra ücretli pakete geçiş yapmış olursunuz (kayıt esnasında girmiş olduğunuz kartdan otomatik ücret alınır)
   7 gün deneme sürecinde kullandınız ve ihtiyacınız kalmadı veya memnun kalmadınız diyelim kullanıcı panelinden üyeliğinizi iptal edebilirsiniz bu durumda sizden otomatik ücret kesintisi yapılmaz.
   Takip edeceğiniz hedef telefona nasıl yüklendiğini anlatan kullanım videolarını sitemizin mSpy sayfasında bulabilirsiniz.

  • Mspy’ı takip etmek istediğiniz cihaza yükledikten sonraki tüm WhatsApp yazışmaları ve o anda telefonda bulunan tüm yazışmaları görebilirsiniz.

 7. Merhaba
  Programı yüklemek istediğim kişininin telefonuna fiziki olarak ulaşmam mümkğn değil fakat aynı ağ üzerinden wifi kullanıyoruz
  Küçükte olsa bir ihtimal varmı acaba görebilmem için

 8. Whatsapp ve diğer tüm yazışmaları görebiliyorum yeni kullanmaya başladım ama çok beğendim. Teknolojinin bu hızla ilerlemesi beni hayretlere düşürüyor çünkü teknoloji özürlü biri olarak bu yazılımı bir kaç dakika içinde hiç zorlanmadan takip ettiğim hedef telefona kolayca yükledim ve şimdi herşeyden haberdarım. Teşekkürler mspy..

 9. Peki yüklediğimiz telefona sonradan başka hat takılıp watsapdan yeni numara tanımlanırsa yinede okuyabiliyormuyız

  • Takip edilen telefona hangi hat takılır veya değiştirilirse değiştirsin o telefonda yapılan tüm aktiviteleri takip eder whatsappda dahildir.

 10. Whatsapp konuşmalarını görmek istediğim cihaz farklı bir ülkede bulunuyor ve ulaşmam mümkün değil bu şekilde programı yüklediğimde işlem yapamıyor muyuz?

 11. Ben. Kız arkadaşımın whatsaptan kiminle mesajladıgını görmek istiyorum ama yanımda degil ben bu nasıl yapacagım yüklemeyi link olarka mı atacagım lütfen bana yardım etin nasıl yüklenir o görümü görmezmi mspy telefona yüklendigini bana yardım edin lütfen acilll

 12. anladigim kadariyla olmazsa olmaz karsi telefona yuklenecek ama bole bir dans yok ise karsi telefon tr de ben rusyada bole birsey yapmam mumkun degil konu hakkinda soleyebilinecek birsey varmi bir program yukledim sadece cevrim ici oldugunu gosteriyor ama oda benim isime yaramiyor

  • Çevrim içi olduğunu gösteriyor dediğiniz program mspy dışında bir başka programdır böyle uygulamalar zaten mevcuttur. Fakat başka bir WhatsApp yazışmalarını veya tüm telefon aktivitelerini takip edebilmek için mSpy ve Flexispy gibi telefon takip programına ihtiyacınız var ve bu programları yüklemeniz için mutlaka hedef telefona kendiniz fiziksel olarak erişebiliyor olmanız gerekmektedir. Tüm telefon takip programları bu şekilde çalışmaktadır.

 13. merhaba,bu programın iphone telefonuna yüklendiğini anlamak mümkün mü acaba? yada iphone telfonlarda bu tarz programları engllemek mümkün mü? başkasının yazışmlara konuşmalara erişmesini engllemek nasıl oluyor?

 14. programı cihaza yükledim ama cihaz değisti o zaman nasıl oluyor
  telefon no degisince yine de devam ediyor demissiniz cihaz değisince nasıl devam ediyor ve takip ettigim kişinin whatsapp ından mesajlarını görmenin dısında onun adına mesaj yazabiliyormuyum

  • Şöyle özetlemek isterim mspy yüklenmiş olduğu cihazı takip eder bu durumda sizde o cihazda yapılan görüşmeleri, mesejlaşmaları, internet gezinimlerini yani kısaca tüm telefon kullanım aktivitelerini takip edersiniz. Mspy takip ettiğiniz kullanıcının hattı üzerine kurulan birşey olmadığından telefon kullanıcısı hat değiştirip başka bir hat taksa dahi takip işlemi kaldığı yerden devam eder. Fakat takip ettiğiniz telefon satıldı bir başka telefona kurmak yani bir başka telefon aktivitelerini takip etmek istiyorsanız, bu durumda eski cihazdan mspy’ı kaldırmalı ve yeni takip etmek istemiş olduğunuz hedef cihaza yüklemelisiniz. Mspy’ı hedef telefondan nasıl kaldırıp bir başka telefona yükleneceğini merak ediyorsanız eğer telefondan mspy’ı kaldırma işlemi oldukça basit ve kolay işlemdir. Bunun için takip etmiş olduğunuz hedef cihazı tekrar elinize almanıza gerek yok. Yapmanız gereken işlem mspy kullanıcı paneline giriş yapmak ve cihaz yönetimi menüsünden “mspy kaldır” seçeneğine tıklamak olacaktır bu kadar. Bun yaptığınızda yazılım hedef telefon üzerinden kalkmış olacaktır. Eski cihazdan mspy’ı kaldırdığınız için bir başka cihaza mspy’ı yükleyip takip işlemine devam edebilirsiniz.

  • Elbette göremiyor.. Yazılımı hangi telefona yüklediyseniz bir tek o telefonun tüm aktivitelerini ve whatsapp yazışmalarını siz görebilirsiniz. Karşı taraf sizin whatsapp konuşmalarınızı ve telefon aktivitelerinizi göremez.

 15. BUNLAR ÇOK İYİDE PEKİ TAKİP EDİLDİĞİNİZİ NASIL ANLAYA BİLECEKSINIZ YANİ BİRİ SİZE BÖYLE BİR ŞEY YAPTIYSA ŞAYET NASIL KALDIRILABİLİR

  • Genelde bu tür yazılımları telefonda bulmanız mümkün değil ve anlamanız güç bir durumdur.
   Telefonunuzun herhangi bir yazılım aracıyla takip edildiğini düşünüyorsanız en temiz kaldırma yöntemi telefonunuza format atmaktır.

 16. Öncelikle emeğinize sağlık bu tür güzel çalışmalar sürekli lazım olacaktır. Sorum ve sorunum şu benim kız arkadaşı.m uzakta unun telefonunu almamı. Şimdilik imkanı yok onun telefonu olmadan bu tür olanallar sağlıyormu saygılar. Bu benim için çok önemli dönüş yaparsanız sevinirim

 17. Karşı tarafın tlf sizin bu dediğiniz uygulama yüklendiğinde nasıl bir süreç üzerinden calismaya başlıyor

  Tlf o Program yüklendikten sonra tlf başka birşey yapılmasi gerekiyor mu

 18. Peki admin karşı tarafın telefonu bana uzak benim ne yapmamlazım takip edebilmem için ikimizde ayrı şehirlerde ikamet ediyoruz

 19. NERDEN SATIN ALABİLİRİM SORUN HALİNDE KİMLE İLETİŞİME GEÇİCEM 3 AYLIK YAZILIM NE KADAR
  ÖDEME GÜVENLİMİ

  • Müşteri Hizmetleri Telefon Listesi: Telefon Numaraları
   Mspy satın alma ve güncel indirimli fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
   Sitede 7/24 canlı destek bölümü bulunmaktadır.
   Güvenilir ödeme sistemi ile çalışmaktadır.

 20. Merhaba iki sorum olacak cevaplarsaniz memnun olurum. Oncelikle bu uygulama benim telefonumda oldugu şüphesi olursa bende telefonumu sifirlasam o artik telefonuma bakabilir mi hala gorebilir mi mesajlajmalari vs ? Birde sunu soracam son olarak. Ben diyelim ki bunu bi telefona yukleyecem. Ama karsi taraf ben bunu telefonuna yuklemeden once telefonunu sifirlarsa ve wp hesabini kaldirirsa wp hesabini tamami ile kaldirip silerse. Ben bunh o kisiye yukledikten sonra eski mesajlarini göremez miyim

  • Telefonunuza format atarsanız program ortadan kalkmış olur.
   Program karşı telefona kurulduktan sonra o an telefonda bulunan mesajları ve sonrasında yapılan mesajları ve tüm telefon hareketlerini görebilirsiniz. Takip etmiş olduğunuz hedef telefon kullanıcısı mesajlarını konuşma sonrasında silse dahi siz bunu panelinizden silinmemiş gibi görebilirsiniz. Fakat yükleme öncesinde silinen mesajları hiç bir programla görebilmeniz mümkün değil.

 21. Merhaba bende telefonumu biri kullandi. Boyle birseyden supheleniyorum. Eger boyle birsey yuklendiyse bundan nasil kurtulurum. Format nasil atiliyor. Tesekkurler

  • Format atmakla ilgili internete yer alan videoları incelemenizi tavsiye ederim. Takip edildiğinizden şüpheleniyorsanız eğer format çözüm olacaktır

 22. Merhaba ben almak istiyorum oglumun telefonuna yuklemek istiyorum ancak kuramamaktan korkuyorum. Denemek için kendi telefonuma kursam elim alışsa sonra karşı telefona kursam olurmu

  • Merhaba Pınar hanım,

   Mspy satın alma ve yükleme işlemi oldukça kolay bir işlemdir dilerseniz sitemizin ana sayfasında bulunan uygulamalı anlatım videosuna göz atabilirsiniz.
   Kuramamaktan korkuyorsanız önce kendi telefonunuza yükleyerek elinizi alıştırabilirsiniz.
   Bu arada dilediğiniz kadar telefon değişikliği yapabilirsiniz yani söylemiş olduğunuz gibi önce kendi telefonunuz üzerinden yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 23. iyi akşamlar ben bu uygulamayı satın almak istiyorum fakat kredi kartım yok yardım istiyorum sizden

  • Merhaba Gül hanım, tüm ödeme seçenekleri mspy satış sayfasında mevcuttur haricinde maalesef benim yapabileceğim ekstra bir şey yok.

 24. Admin nasıl satın alabilirm. Ve karşı taraf birşey anlıyor mu mesajların ve ya hutta başka uygulamaların başkasının tarafından kontrol edildigini ?

  • Mspy’ı satın almak için buraya tıklayınız ve açılan sayfada ihtiyacınız olan mSpy paketini seçip satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.
   Satın alma aşamasında mail adresinizi doğru girdiğinizden emin olun çünkü satın alma sonrası kullanıcı bilgileri mail adresinize gönderilecektir.
   Hedef telefonda hiç bir iz bırakmaz ve görünmez olarak çalışmaktadır.

 25. Merhaba ben konuyu tam anlayamadım yani karşıdaki telefona karşı karşıya WiFi olan yerde mi bu program yüklenecek hadi yükledim diyelim karşı tarafa ben nasıl takip edeceğim tam anlatırmısınız ??? Alacağım çünkü programı

  • Satın alma formunu doldurup satın alma işlemini gerçekleştirdikten bir kaç dakika sonra mail adresinize takip paneli linki ve giriş bilgileri gelecek.
   Gelen mailde belirtilen paneline kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra karşı telefona resimli ve türkçe adımlarla nasıl yükleneceği anlatılıyor.
   Daha sonra gösterildiği şekilde karşı telefona yüklüyorsunuz bu kadar.

   Sorunuzda aynı wifi üzerinden iki telefonda bağlı olmasımı gerekiyor demişsiniz. Hayır, böyle birşey yok sadece karşı telefona yüklemek için o an internete bağlı olması yeterlidir.
   Ne zaman karşı telefona yüklemek için müsait olursanız panelde size yüklemeniz için verilen linki karşı telefona yükleyip gerekli kurulumu tamamlamanız yeterlidir.
   Yükleme işlemi bir dakika gibi kısa bir işlemdir.

   Hedef telefona yükledikten sonra takip paneline kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptığınızda yüklemiş olduğunuz hedef telefona dair tüm kullanım aktivitelerini kullanıcı paneline giriş yaptığınızda görmüş olursunuz.
   Kısaca karşı tarafı internete girebildiğiniz heryerden kullanıcı bilgileriniz ile sisteme giriş yapıp karşı telefonu takip edebiliyorsunuz.

   • Merhaba kolay gelsin. Peki bu paketlerden hangisinde whatsapp yazismalarina ulasim izni var. Yani sadece whatsapp ve mesajlasma yeterli onun için en uygun paket hangisi

    • Whatsapp yazışmaların takibi için mSpy premium paketi tercih etmelisiniz. Mspy Premium paketi tercih ettiğinizde whatsapp yazışmaları dahil yapılan tüm sms mesajları, arama detayları, yer tespiti, internet geçmişi gibi hedef telefondaki tüm detayları görmüş olursunuz.

 26. Hedef telefona Yükleme önce yapıldı ancak format sonra atıldı telefona ..format atıldığı için daha önce hedef telefona program yüklense bile format önceki mesajları temizler mi

 27. Hedef telefona yükleme yapıldı ve yine program yüklendikten birkaç ay sonra hedef telefona format atıldı .. format atıldı için karşı taraf format atılmadan önce yükleme işlemi yapıldıktan sonraki mesajları görebiliyor mu

  • Yükleme yapıldıktan sonraki tüm mesajlar tamamen görünür hedef kişi gelen ve giden mesajları silmişte olsa format atmışta olsa tüm görüşmeler tüm detaylarıyla kullanıcı hesabınızdan kolaylıkla görebilirsiniz. Fakat yükleme sonrası kişi telefonuna format attıysa takibe kaldığınız yerden devam etmek için hedef telefona tekrar yüklemelisiniz.

 28. merhaba bende bu uygulamadan almak istiyorum fakat karşı telefona yükleyemem çünkü telefonda şifre var kendinden başkası telefonu açamıyor karşı telefona yüklemeden mesajları ve telefon numarasını görmenin başka bir yolu yok mu

  • Genelde ebeveynler çocuklarını yüklerken şu taktiği uygulayabiliyor. Telefon şarjının bittiğini ve internetten birşeyler bakmak için bir kaç dakikalığına telefonunu rica ederek şifre olayını çözmüş oluyorlar 😉

  • Merhaba bu program sadece androittemi gecerli mesela benim telefonum androit fakat hadef teleofon ios bu durumfa bu islemi gerceklestirebilirmiyim.ben kendi telefonuma yukledigimde be im telefonu eline aldigunda boyle bir durumdan haberdar ilma ihtimali varmi yani benim telefonda ne kadar gizli

   • Bu program hem android hemde ios cihazlar ile uyumludur.
    Yüklemeyide kendi telefonunuza değil hedef telefona yapıyorsunuz.
    Yükleme işleminden sonra program kendini otomatik olarak gizleyip görünmez olarak çalışmaktadır.

 29. Merhaba karşı tarafın telefonuna ulaşamıyorsam yani onun telefonuna yükleyemiyorsam ne yapmam gerekiyor? Konuşmuyoruz da bi şifre de gönderemem

  • Yardımcı olacağım konu nedir tam anlamadım? Sitemizin ana sayfasına göz atmanızı tavsiye ederim herşey daha ayrıntılı anlatılmış durumdadır ve aynı zamanda aklınıza takılabilecek soru ve cevapları sitemizin ana sayfasını inceleyerek ve yorumlara bakarak gidermiş olursunuz.

 30. Merhaba watsappta son 4 aylık konuşma verilerine nasıl ulaşım sağlarım bu konuda bir tavsiyemiz varmı

  • Merhaba ben Tunaj istiyorum sizi soram bana lazim bir numaranin vacap lazim bana geri 4.ayy mesazlar ve konusanlar

 31. Cok acil esimin tlfnuna gelen tum msjlari aranan ve gelen numaralari gormem gerek lutfen yardimci olun

 32. merhaba kolay gelsin . uzun zamandır benim whatsapp izleniyor bir sürü mesajım okunuyor. bunu nasıl engelleye bilirim . benim telefonumda bir program yok.

  • Telefonunuza WhatsApp takip programı yüklenmişse eğer zaten siz bunu telefonunuzda göremezsiniz! Çünkü mSpy gibi üst düzey WhatsApp takip programları yüklendiği telefonda kendini gizler ve görünmez olarak çalışır. Eğer böyle bir şüpheniz varsa başkasının sizin telefonunuza WhatsApp izleme programı yüklediğini düşünüyorsanız yapmanız gereken telefonunuza format attırmak veya telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olacaktır.

 33. Merhaba 7 gün ücretsiz demissiniz benim merak ettigim konu denedim ve oldu ki silmem gerekti karşı tarafın telinden nasıl silicem kullanmaktan vazgectigimde karşı taraftan silmek için tel yine elimde mi olması lazım

  • Hedef telefondan kaldırmak istediğinizde cihazın elinizde olmasına gerek yok. Yapmanız gereken mSpy kullanıcı hesabınıza giriş yaparak cihaz yönetimi kısmından mspy ı kaldır seçeneğine seçerek mspy takip programını hedef telefon üzerinden kolayca kaldırmış olursunuz.

 34. Bunu ben girmek isdedim bana yazdiki kartiniz bankiniz tarafindan redd edildi ben ne yapa bilirim?bu arada ben Azerbaycandan yaziyorum

  • Başkası tarafından WhatsApp mesajlarınızı okumak için telefonunuza program veya yazılım yüklendiğini düşünüyorsanız telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Fakat acaba WhatsApp mesajlarım okunuyor mu diye anlamak istiyorsanız bu pek mümkün olmayacaktır çünkü WhatsApp takip programları kendini tamamen gizleme özelliğine sahiptir bu sebeple yüklü olduğu cihazda kendini belli etmez görünmez olarak çalışır.

  • Böyle bir durum mümkün değildir mümkün olduğunu iddia edenlere ise itibar etmeyiniz. Uzaktan yükleme bir tek mSpy programında mevcuttur o da takip edilecek telefon iphone ise mümkündür bunun içinde icloud kullanıcı adı ve şifresini biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer takip edeceğiniz hedef cihaz iphone ise mSpy jailbreaksiz versiyonunu satın alarak uzaktan hedef telefona dokunmadan yüklemeniz mümkündür. Detaylara buradan bakınız.

 35. Merhabalar…..
  Benim sorum herhalde sorulmadı. Benim telefonuma mspy yüklendiğinde ben onu telefon uygulamalarımın içinde veya başka bir alanda göremem mi? Diyelim ki şu an tel.’u kontrol etmek istiyorum, acaba takip ediliyormuyum diye. Mspy mutlaka bir yerlerde olmalı. Ya da başka bir aplikasyonun arkasına mı yapışıyor…..
  Teşekkürler…

 36. Takip yapacağımız telefona mı kurmak gerekiyor.
  Bu telefona erişimimiz yoksa yada şifresini bilmiyorsak ne yapabiliriz.

  • Evet takip yapacağınız hedef telefona kurmanız gerekmektedir. Kurulum işlemi en fazla 2 dakika sürmektedir.

   Fiziksel erişiminiz yoksa sadece iPhone cihazlar için geçerli olmak üzere hedef iPhone’un icloud giriş bilgisine sahipseniz hedef telefona dokunmadan uzaktan yükleyebilirsniz.

   >>İPhone için detayları gör< <

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE