mSpy İncelemesi

Gerçek Bir Kullanıcıdan mSpy İncelemesi

Bu mSpy’ın – popüler cep telefonu casus yazılımının gerçek ve düzenli olarak güncellenen bir incelemesidir. Neden bu yazıyı okumalısınız? Çünkü bu yazılımı bizzat test ettim ve şu an hedef telefonumda kurulmuş durumda.

Bir ürün hakkında tam anlamıyla bir inceleme yapmadan ya da bir ürünü tavsiye etmeden önce, test eder ürünün iyi olup olmadığını görmek için birkaç ay kullanırım. Bir ürün hakkında iyi bir tavsiyede bulunmanın tek yolu budur.

mSpy’ı ilk olarak bir yıl kadar önce denedim ve tam olarak bir incelemesini yapmaya karar verdim. O zamanlar piyasadaki en yeni programlardan biriydi ve benim için yeterince iyi çalışmıştır. FlexiSpy’dan çok farklı olmadığı için ve yeni bir ürün olduğu için oldukça risk taşıdığından, ürünü tavsiye etmekten yana değildim.

Bu iki ürün oldukça benzerler, takip özellikleri kanıtlanmış bir ürüne karşı neden henüz denenmemiş bir ürünü savunmak isteyebilirdim ki? İnsanlara mSpy hakkında sorular sormaya devam ettim – çalışıyor mu, yeterince iyi mi? Pes ettim ve bir kez daha denemeye karar verdim. mSpy oldukça cazip ve FlexiSpy için bir alternatif sayılabilir – kendine has da birçok özelliğe sahip.

mSpy’ın özelliklerine ve fiyatlandırmalarına göz atmak için BURADAN web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Ben, sahip olduğu birkaç gelişmiş özelliğe göz atarak, aradaki farkı görmenize ve bilgili bir şekilde karar vermenize yardımcı olacağım.

 

Mspy Uyumlu İşletim Sistemleri

mSpy cep telefonlarında ve de tabletlerde kullanılabiliyor – hatırlanması gereken bir diğer şey ise, mSpy’ın tabletinizin ya da cep telefonunuzun işletim sistemiyle uyumlu olup olmadığı.

Bu ürün neredeyse cihazların hepsiyle uyumlu olsa da, mSpy’ın web sitesini ziyaret ederek uygulamanın uyumlu olduğu telefon modellerinin tam listesini görebilirsiniz. Birbirinden ufak farklılıkları olduğu için, telefonunuzun çalıştırabileceği özelliklere de göz atmalısınız. Buradan Mspy Telefon Uyum Kontrolü Yapınız.

mSpy’dan Gelişmiş Özellikler

Mesaj kayıtları, arama kaydı, e-mail, takip ve tarayıcı geçmişi gibi, bir casus yazılımından beklenecek her özelliğe sahip olduğu gibi, üzerinde durulması gereken birkaç gelişmiş özelliğe de sahip.

Sohbet Servislerini İzleme- WhatsApp, Viber, Skype, iMessage(iPhone only) ve Facebook Messenger gibi sohbet platformlarındaki aktiviteleri izleyebileceksiniz. Bu özellik belirli Android telefonlar, iPad ve iPhone için uygundur.

Arama Engelleme- Gelen aramalarını engelleyebilmek için numara tayin edebilirsiniz.

Web Sitesi Engelleme- Önceden tanımlanmış web sitelere giriş bloke edilir.

Uygulama Engelleme- Hedef telefona indirilen ve kurulan her uygulamadan haberdar olacak ve nasıl kaldırılacakları konusunda fikir sahibi olacaksınız. Bu yazılım, çocuğunuzun telefon ve internet kullanımını denetleyebileceğiniz bir özellik de sunuyor.

Klavye Okuyucu- Bu özellik mSpy’a özel. Klavye okuyucu sayesinde hedef telefondan girilen her kelimeyi kaydeder – mesajlar, şifreler, giriş ve çıkış bilgileri, e-mailler. Sanırım şuan için yalnızca Android’de bulunuyor.

Yönetim Özellikleri- Telefonun aktivitelerinden nasıl haberdar olacağınıza dair birçok kullanışlı seçenek içerir. Verilerin kontrol panelinize yalnızca Wi-Fi bağlantısı ile gönderilmesini sağlayabilirsin, istediğiniz herhangi tip bağlantıyı seçebilirsiniz. Bu, oldukça kullanışlı bir özellik ve hedef telefonun verisinin başkalarının eline geçmesini de engelliyor. Ayrıca raporların ve hedef telefon GPS konum yer bilgilerinin zamanını da ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri- telefonu kilitleyin, telefondaki verileri silin, SIM kartı değiştiğinde bilgilendirilin, başlatın, durdurun ya da uygulamaları silin – hepsi online kontrol panelinizde bulunan özellikler.

Başka Eşsiz Özellikler

Bu şirket, altın üyelere destek servis de sunuyor. Bu özellik her pakette bulunmuyor ve ihtiyacı olanlar için yeni bir ücretlendirme yapılıyor. 129.99 TL karşılığında size ekstra yardım sunuyor ve telefonun kırılması, indirilmesi ve kurulması işlemleri boyunca yanınızda olup size rehberlik ediyor. Uygulamayı kullanmayı garanti ediyorlar!

Bu, oldukça güzel bir fikir fakat birçok insan için oldukça gereksiz. Ben altın üye olmadım ve bu desteği almadım, bu yüzden iyi olup olmadığını söyleyemem. Fakat eğer teknolojik yanınız hakkında endişeleriniz varsa, düşünmeye değer bir yol. Yinede mspy yüklemek oldukça basit bir iş olduğu için bu ek destek paketini satın almanıza gerek yok.

Oldukça düzgün ve kullanımı kolay olan bir web sitesine sahip bu şirket – özellikle satın alma sayfasında aldığınız paketlerde hangi özelliğin paketiniz tarafından desteklendiğinin açık şekilde yazılmış olmasını çok sevdim.

 

On Günde Para İade Garantisi- Uygulamadan son derece memnun kalabilirsiniz ama kalmadığınızda paranızın iadesine sahip olabileceğinizi bilmek de oldukça iyi.

 

Telefonda Destek- Canlı sohbet ve e-mail ile desteğin dışında, şirketin çalışanlarıyla telefondan direkt olarak da yardım alabilirsiniz. Bu özelliğin casus yazılım piyasasına gelmesi oldukça uzun sürdü. Teknolojik ürünlerle çok iç içeyiz ve yardım alabileceğimiz bir yer olduğunu bilmek güven verici.

 

Demo Sitesi- Satın almadan önce hedef telefonu takip edeceğiniz size özel panelin nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız demo sayfasından inceleyebilirsiniz. Demo sayfasında hedef telefona ait bilgileri görüntüleme konusunda nasıl haberdar olacağınızı görmek ve her şeyin yolunda gideceği hissine sahip olmak oldukça güzel. Kesinlikle demo sayfasını incelemenizi öneriyorum.

 

mSpy Fiyatlandırma Hakkında

Şirket iki paket sunuyor – mSpy Standart ve mSpy Premium. Standart üyelik adından da anlaşılacağı gibi, mesaj ve arama kaydı, web geçmişi, GPS takibi gibi temel özellikleri içeriyor. Fakat önemli özelliklerin hepsi Premium üyelikte.

 

 

 

Bir aylık seçenekler, telefonu izlemeye yalnızca kısa bir süre için ihtiyacınız varsa ya da sonrasında farklı bir yazılım denemek istiyorsanız oldukça uygun. Tabi açıkça görülüyor ki uzun süreli seçenekler daha tasarruflu ve seçme şansı tanınması oldukça güzel.

Mspy Fiyatları İçin Tıklayınız

 

Güvenilir Bir Şirket mi?

mSpy, MTeknoloji Ltd. tarafından satılmakta – Birleşik Devletler ve Birleşik Krallıkta ofisleri bulunan bir şirkettir. On gün içerisinde para iade garantisi sunuyor. Ödemeler ise güvenli bir işlem dahilinde kredi kartları, banka kartları ve tabi ki Pay-Pal üzerinden yapılıyor.

 

mSpy Sizin İçin Doğru mu?

İlk olarak hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuza bakmalı, bu özelliklerin hangi seçeneklerde bulunduğunu gözlemlemeli ve tabi ki fiyatları da hesaba katmalısınız. Standart izleme seçenekleri ve ücret konusunda – mSpy’ı yenmek oldukça zor. Fakat muhtemelen bu özelliklerin nasıl fiyatlandırıldığı konusunda daha çok şey bilmelisiniz.

FlexiSpy ve mSpy gelişmiş izleme seçenekleri konusunda oldukça benzer fakat ikisinin de bazı kendine özgü ekstra özellikleri mevcut. FlexiSpy ile gelişmiş izleme seçenekleri ve alarmlara sahip olacaksınız, mSpy ile de klavye okuyucu gibi özelliklere ve hesabınızı nasıl yöneteceğinize karar vermeniz için birçok seçeneğe sahip olacaksınız. Söz konusu destek ve seçenekler olduğunda mSpy’ın Premium Üyelik Desteği sizin kullanılabilir ve mSpy ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru uygulama olabilir.

Ben ürünü sevdim. Açıkladığım şekilde, çalışıyor, şirket oldukça profesyonel ve web siteleri ve kontrol panelleri de oldukça iyi tasarlanmış ve düzgün şekilde çalışıyor. Hangi ürünü seçeceğiniz sizin kararınıza kalmış. Umuyorum ki bu mSpy incelemesi, bir takip yazılıma ihtiyaç duyduğunuzda, düşünmenize yardımcı olur.

Mspy Resmi Satış Sitesine Gitmek İçin Buraya Tıklayınız


mSpy İncelemesi Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Melek:

  İyi günler basic sistemden premium a geçiş yaptım fakat tekrar karşı tarafın telefonuna bir yükleme gerçekleştirmedim. Premium için tekrar bir kurulum yapmalı miyim?

 2. Gg:

  Merhaba,
  1-satın alma işlemini yaptım öncelikle kendi telefonuma kurmam gerekiyor ama kurma işlemi olmuyor, destek paketi satın almadım , nasıl kendı telefonuma kuracağım

  2-Izlemek istediğim telefona kurmak kaç dakika sürer?

  1. Admin:

   Kendi telefonunuza değil izlemek istediğiniz hedef telefona yüklemelisiniz.
   Hedef telefona yükleme ve kurulum işlemi ortalama bir iki dakikanızı alır.
   Satın alım sonrasında mail adresinize gelen kullanıcı giriş bilgileri ile sisteme giriş yaptığınızda hangi model cihazı izlemek istediğinizi işaretleyin ve devam edin sonrasında size adım adım nasıl kurulduğunu gösteren resimli anlatımı bulacaksınız. Kurulum işlemi oldukça basit ve kolay bir işlemdir. Yükleme ve kurulum işleminin bir örneğini sitemizin ana sayfasında ekli olan videolarda bulabilirsiniz: https://www.mspy.gen.tr/

 3. Betul:

  Merhaba admin,
  Ben simdi iphone 11 pro ya mspy kurmak istiyorum. Hedef kişinin telefonuna indirdiğim de o nasıl görmeyecek?
  Bilgisayar olmadan telefonumdan kurma imkanım var mı?
  Hedef telefonjn icloud bilgilerini biliyorum.
  Yardımcı olur musunuz

  1. Admin:

   Merhaba,

   MSpy, yüklenen hedef telefonda kendini gizleme özelliğine sahiptir bu özelliği sayesinde tamamen gizli ve görünmez olarak çalışmaktadır.

   iCloud bilgilerine sahipseniz uzaktan yükleyebilirsiniz. İşlemi telefon veya bilgisayar ayrımı olmaksızın istediğiniz her cihazdan gerçekleştirmeniz mümkündür.

   Bu işlem için mSpy’ın burada yer alan Jailbreaksiz Sürümünü kullanmış olacaksınız.

 4. Zeynep:

  Dün satın alma işlemi yaptım ücreti benden kesildi ama işlem tamamlanmadı ..lütfen yardımcı olurmusuniz

  1. Admin:

   Maillerinizi kontrol ediniz gelen kutusunda göremezseniz maillinizin spam kutusuna düşmüş olabilir lütfen maillinizin spam kutusunu kontrol ediniz.

 5. Efe:

  Selam admim telefona uzaktan nasıl yükleme yapabilirim telefonu almam mümkün değil

 6. Zeynep:

  Yani iki faktör doğrulama kodu kapanmıyorsa iCloud şifresi bilsek bile sanırım artık olmuyor hedef telefona giriş yapmamız bence buna bir çare bulunması gerekiyor varsada açık bir bilgi verirseniz sizden ricam nasıl giriş yapmam konusunda sevinirim şimdiden size teşekkür ediyorum

 7. Zeynep:

  Ama eskisi gibi iki faktör doğrulama kodu artık kapanmıyor bunun caresi yoksa insanlar nasıl hedef telefona yükleme yapmıyor anlamış değilim heryerden denedim artık hiçbiryer den kapatamassınız bunun bilgisinden burdaki bir çok insanın haberi olması gerekiyordu nasıl giriş yapıyorlar iCloud şifrelerini bilmeme ramen ben kendi iki faktör doğrulama kodunu kapatamıyorum bide hedef telefonun nasıl olacak yani burda biri de çıkıp iki faktör kapanmıyor eskisi gibi demiyor maalesef biraz garip geldi

 8. Zeynep:

  Merhaba acaba jailbreak yapılmamış iphone cihazlarıda takip etmek için hala iki faktör doğrulama kodunun açık olması ben hedef telefonun iCloud bilgilerini şifre biliyorum iki faktör doğrulama kodunu sürekli açık tutuyor kapatma şansım yok bilgilerini biliyorum kurulum yapabilirmiyim bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim belki iki faktör doğrulama kodu açık olsada giriş yapsam DİE kaç senedir bekliyorum yapabilirmiyim acaba yenilenmiştir DİE

  1. Admin:

   Alternatif bir çözümü var diye biliyorum ama net bilgiyi vereceğim likte yer alan müşteri hizmetlerini arayarak sorunuza yanıt bulabilirsiniz: TIKLAYIN

   1. Zeynep:

    Smdövdmd

 9. sevda öztürk:

  İnterneti kaç dakika açmam gerekiyor ki verileim mspy kullanarak beni takip eden kişiye gidebilir.

  1. Admin:

   Sorunuzu tam anlayamadım daha açıklayıcı yazarsanız yanıtlamak isterim.

 10. Gülseren:

  Merhaba araştırma yaptım yorumları da okudum ancak benim bir kaç sorum olacaktı öncelikle
  1-yükleme yapılacak telefon İPhone 6 iOS 12.1.2 sanırım bu telefona jealbreak yapılabilirmi?
  2-hedef telefonun iCloud yedeklemesi açık mı olması gerekiyor yoksa kapatmalımıyım?
  3-hedef telefonun ikili doğrulaması açıksa kapatmalımıyım?
  4-hedef telefona jealbreak yapılamıyorsa premium paketi almam doğru olurmu çünkü watsap görüşmelerini görmek istiyorum
  5-jealbreak yapılmadığında anladığım kadarıyla gprs konumunu göremiyorum doğrumu?
  6-hedef telefona yüklemeyi yaptıktan sonra daha önceki görüşmeleri ve mesajları görbiliyormuyum görebiliyorsam ne kadar önceyi görebiliyorum mesela bugün yükleme yapsam iki üç ay önceki mesajları arama kayıtlarını görebiliyormuyum?

  7-7 günlük deneme süresi seçeneği olduğunu gördüm bugün müşteri temsilcisiyle görüştüm 7 günlük deneme süresini mailime gönderecekti ama gönderemedi sanırım ne yapmalıyım
  Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

  1. admin:

   Merhaba,

   Hızlıca sırasıyla mesajlarınızı cevaplamaya çalışacağım:

   1) Tam olarak iphone cihazların hangi modellerinde jailbreak yapılıp yapılmadığından emin değilim bir telefoncuya sorabilirsiniz yada internette araştırınız.

   2) Hedef telefonun iCloud yedeklemesi açık olmalı

   3) Hedef telefonun ikili doğrulaması açıksa kapatmalısınız.

   4) iPhone iOS cihazlarda jailbreak uygulamadan takip edebilmek için iCloud giriş bilgileri gereklidir. Yani Jailbreak yapılmamış iphone cihazlarıda takip edebilirsiniz whatsappta dahildir. Jailbreak yapılmadığında hedef telefondan takip edebileceğiniz özellikler şunlardır: Jailbreaksiz Kullanım Özellikleri

   5) Evet hedef telefon iphone ise jealbreak yapılmadığında gprs göremezsiniz.

   6) Yüklemeyi yaptıktan sonra o anda telefonunda bulunan ve silinmeyen mesajlar panelle aktarılacağı için bu durumun sizin merak ettiklerinizi karşşılayacağını düşünmüyorum çünkü ulaşabiliyorsanız o anki mesajlarıda görebilirsiniz anlamına geliyor fakat diyelim hedef telefona yüklemeyi yaptınız ve bu telefondan yapılan arama kayıtlarını, sms mesajları, whatsapp konuşmalarını hedef telefon kullanıcısı silse de kullanıcı panelinize yansıdığı için siz panelden silmediğiniz sürece durur ve görürsünüz. Bu yüzden yükleme öncesi için değilde programı karşı cihaza yükledikten sonra herleyden haberiniz tam anlamıyla olmaya başlıyor.

   7) Aslında 7 günlük ücretsiz deneme süresinin başlatılabilmesi için kayıt linki sitemizin bir çok yerinde yer alıyor sanırım görmemiş olmalısınız.
   Ücretsiz olarak 7 gün denemek için BURADAN KAYIT olabilirsiniz.

 11. sefa:

  karşı tarafa yüklenmiş cep telefonu sim kartını başka tele takarsa o telefondanda izlenebilirmi

  1. admin:

   o telefonda izleyebilmeniz için o cihazada yüklemeniz gerekir.

 12. ÖZNUR:

  MERHABA SİZE BİR SORUM OLACAKTI BEN BU PROGRAMI ALDIM VE ÇOCUĞUMUN TLF YÜKLEDİM BİLGİSİ DAHİLİNDE FAKAT ÇOCUĞUM İNTERNEWTİNİ KAPATTI DİYELİM PROGRAM GENEDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDERMİ YOKSA İNTERNET HEP AÇIK KALMALI MI?

  1. admin:

   Çalışmaya devam eder tüm kullanımları çocuğunuzun telefonu internette bağlandığında bilgileri takip panelinize aktarır.

 13. Ayda:

  Merhaba . 7 gün ücretsiz denemesini almak için ne yapmalıyız. Ben sitede bulamadım

  1. admin:

   7 günlük ücretsiz kayıt linki: https://www.mspy.gen.tr/site/deneme/

 14. Tülay:

  Ben bu programı 3 yıllık evliyken hiçbir açık vermeyen ama kendi kuşkucu yapımdan dolayı kurup verdiğim değeri gerçekten hakediyor mu acaba diye kurdum ilk denemede hep sorunlar oldu ya Format attı çünkü ben az çok ogrendiklerimi acele edip belli ettim neyse o inkardan ben takipten vazgecmedim bikaç Program daha denedim ama geri buna döndüm ve ne yazıkki yakaladım ummadigim bir tanıdığım yaklaşık iki yıldır aldatiliyordumhala evliyiz ama hiçbişey eskisi olmadı keşke salak olsaydım diyorum bazen ama Program vaat ettiklerini yüzde 70 /80 gerçekten gerçekleştiriyor bundan sonra Flexi kullandım o dehşet güzel ama bizimki tekrarlamadi yada farklı yollar buldu bidaha yakalanmadi bende artık allaha emanet ettim huzurumuz benim safi oynamam sayesinde devam ediyor .velhasıl herkes bir olmaz ama Program süper sadece root gerekli olabiliyor karsi telefon icin yoksa eksik bilgi geliyir panele android de onu arastirin derim saygilarimla sadakatsizlik hissi girmesin içinize yoksa sonuç üzüyor hoş ve sağlıkla yaşayın

  1. Hamza:

   Merhabalar. 7 günlük ücretsiz denemeyi tamamladıktan sonra üyeliğimi iptal ettirirsem herhangi bir ücretlendirme olur mu? Teşekkürler.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir