mSpy İncelemesi

Gerçek Bir Kullanıcıdan mSpy İncelemesi

Bu mSpy’ın – popüler cep telefonu casus yazılımının gerçek ve düzenli olarak güncellenen bir incelemesidir. Neden bu yazıyı okumalısınız? Çünkü bu yazılımı bizzat test ettim ve şuan hedef telefonumda kurulmuş durumda.

Haziran 2014’te güncellendi!

Bir ürün hakkında tam anlamıyla bir inceleme yapmadan ya da bir ürünü tavsiye etmeden önce, test eder ürünün iyi olup olmadığını görmek için birkaç ay kullanırım. Bir ürün hakkında iyi bir tavsiyede bulunmanın tek yolu budur.Mspy Favicon

mSpy’ı ilk olarak bir yıl kadar önce denedim ve tam olarak bir incelemesini yapmaya karar verdim. O zamanlar piyasadaki en yeni programlardan biriydi ve benim için yeterince iyi çalışmıştır. FlexiSpy’dan çok farklı olmadığı için ve yeni bir ürün olduğu için oldukça risk taşıdığından, ürünü tavsiye etmekten yana değildim.

Bu iki ürün oldukça benzerler, takip özellikleri kanıtlanmış bir ürüne karşı neden henüz denenmemiş bir ürünü savunmak isteyebilirdim ki? İnsanlara mSpy hakkında sorular sormaya devam ettim – çalışıyor mu, yeterince iyi mi? Pes ettim ve bir kez daha denemeye karar verdim. mSpy oldukça cazip ve FlexiSpy için bir alternatif sayılabilir – kendine has da birçok özelliğe sahip.

mSpy’ın özelliklerine ve fiyatlandırmalarına göz atmak için BURADAN web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Ben, sahip olduğu birkaç gelişmiş özelliğe göz atarak, aradaki farkı görmenize ve bilgili bir şekilde karar vermenize yardımcı olacağım.

 

Mspy Uyumlu İşletim Sistemleri

mSpy cep telefonlarında ve de tabletlerde kullanılabiliyor – hatırlanması gereken bir diğer şey ise, mSpy’ın tabletinizin ya da cep telefonunuzun işletim sistemiyle uyumlu olup olmadığı.

Bu ürün neredeyse cihazların hepsiyle uyumlu olsa da, mSpy’ın web sitesini ziyaret ederek uygulamanın uyumlu olduğu telefon modellerinin tam listesini görebilirsiniz. Birbirinden ufak farklılıkları olduğu için, telefonunuzun çalıştırabileceği özelliklere de göz atmalısınız. Buradan Mspy Telefon Uyum Kontrolü Yapınız.

mSpy’dan Gelişmiş Özellikler

Mesaj kayıtları, arama kaydı, e-mail, takip ve tarayıcı geçmişi gibi, bir casus yazılımından beklenecek her özelliğe sahip olduğu gibi, üzerinde durulması gereken birkaç gelişmiş özelliğe de sahip.

Sohbet Servislerini İzleme- WhatsApp, Viber, Skype, iMessage(iPhone only) ve Facebook Messenger gibi sohbet platformlarındaki aktiviteleri izleyebileceksiniz. Bu özellik belirli Android telefonlar, iPad ve iPhone için uygundur.

Arama Engelleme- Gelen aramalarını engelleyebilmek için numara tayin edebilirsiniz.

Web Sitesi Engelleme- Önceden tanımlanmış web sitelere giriş bloke edilir.

Uygulama Engelleme- Hedef telefona indirilen ve kurulan her uygulamadan haberdar olacak ve nasıl kaldırılacakları konusunda fikir sahibi olacaksınız. Bu yazılım, çocuğunuzun telefon ve internet kullanımını denetleyebileceğiniz bir özellik de sunuyor.

Klavye Okuyucu- Bu özellik mSpy’a özel. Klavye okuyucu sayesinde hedef telefondan girilen her kelimeyi kaydeder – mesajlar, şifreler, giriş ve çıkış bilgileri, e-mailler. Sanırım şuan için yalnızca Android’de bulunuyor.

Yönetim Özellikleri- Telefonun aktivitelerinden nasıl haberdar olacağınıza dair birçok kullanışlı seçenek içerir. Verilerin kontrol panelinize yalnızca Wi-Fi bağlantısı ile gönderilmesini sağlayabilirsin, istediğiniz herhangi tip bağlantıyı seçebilirsiniz. Bu, oldukça kullanışlı bir özellik ve hedef telefonun verisinin başkalarının eline geçmesini de engelliyor. Ayrıca raporların ve hedef telefon GPS konum yer bilgilerinin zamanını da ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri- telefonu kilitleyin, telefondaki verileri silin, SIM kartı değiştiğinde bilgilendirilin, başlatın, durdurun ya da uygulamaları silin – hepsi online kontrol panelinizde bulunan özellikler.

Başka Eşsiz Özellikler

Bu şirket, altın üyelere destek servis de sunuyor. Bu özellik her pakette bulunmuyor ve ihtiyacı olanlar için yeni bir ücretlendirme yapılıyor. 129.99 TL karşılığında size ekstra yardım sunuyor ve telefonun kırılması, indirilmesi ve kurulması işlemleri boyunca yanınızda olup size rehberlik ediyor. Uygulamayı kullanmayı garanti ediyorlar!

Bu, oldukça güzel bir fikir fakat birçok insan için oldukça gereksiz. Ben altın üye olmadım ve bu desteği almadım, bu yüzden iyi olup olmadığını söyleyemem. Fakat eğer teknolojik yanınız hakkında endişeleriniz varsa, düşünmeye değer bir yol. Yinede mspy yüklemek oldukça basit bir iş olduğu için bu ek destek paketini satın almanıza gerek yok.

Oldukça düzgün ve kullanımı kolay olan bir web sitesine sahip bu şirket – özellikle satın alma sayfasında aldığınız paketlerde hangi özelliğin paketiniz tarafından desteklendiğinin açık şekilde yazılmış olmasını çok sevdim.

 

On Günde Para İade Garantisi- Uygulamadan son derece memnun kalabilirsiniz ama kalmadığınızda paranızın iadesine sahip olabileceğinizi bilmek de oldukça iyi.

 

Telefonda Destek- Canlı sohbet ve e-mail ile desteğin dışında, şirketin çalışanlarıyla telefondan direkt olarak da yardım alabilirsiniz. Bu özelliğin casus yazılım piyasasına gelmesi oldukça uzun sürdü. Teknolojik ürünlerle çok iç içeyiz ve yardım alabileceğimiz bir yer olduğunu bilmek güven verici.

 

Demo Sitesi- Satın almadan önce hedef telefonu takip edeceğiniz size özel panelin nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız demo sayfasından inceleyebilirsiniz. Demo sayfasında hedef telefona ait bilgileri görüntüleme konusunda nasıl haberdar olacağınızı görmek ve her şeyin yolunda gideceği hissine sahip olmak oldukça güzel. Kesinlikle demo sayfasını incelemenizi öneriyorum.

 

mSpy Fiyatlandırma Hakkında

Şirket iki paket sunuyor – mSpy Standart ve mSpy Premium. Standart üyelik adından da anlaşılacağı gibi, mesaj ve arama kaydı, web geçmişi, GPS takibi gibi temel özellikleri içeriyor. Fakat önemli özelliklerin hepsi Premium üyelikte.

 

 • Standart paketin 1 aylık ücreti 91.99 TL
 • Standart paketin 3 aylık ücreti 182.99 TL
 • Standart paketin 12 aylık ücreti 304.99

 

 • Premium paketin 1 aylık ücreti 212. 99 TL
 • Premium paketin 3 aylık ücreti 276. 99 TL
 • Premium paketin 1 yıllık ücreti 608. 99 TL

 

Bir aylık seçenekler, telefonu izlemeye yalnızca kısa bir süre için ihtiyacınız varsa ya da sonrasında farklı bir yazılım denemek istiyorsanız oldukça uygun. Tabi açıkça görülüyor ki uzun süreli seçenekler daha tasarruflu ve seçme şansı tanınması oldukça güzel.

Mspy Fiyatları İçin Tıklayınız

 

Güvenilir Bir Şirket mi?

mSpy, MTeknoloji Ltd. tarafından satılmakta – Birleşik Devletler ve Birleşik Krallıkta ofisleri bulunan bir şirkettir. On gün içerisinde para iade garantisi sunuyor. Ödemeler ise güvenli bir işlem dahilinde kredi kartları, banka kartları ve tabi ki Pay-Pal üzerinden yapılıyor.

 

mSpy Sizin İçin Doğru mu?

İlk olarak hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuza bakmalı, bu özelliklerin hangi seçeneklerde bulunduğunu gözlemlemeli ve tabi ki fiyatları da hesaba katmalısınız. Standart izleme seçenekleri ve ücret konusunda – mSpy’ı yenmek oldukça zor. Fakat muhtemelen bu özelliklerin nasıl fiyatlandırıldığı konusunda daha çok şey bilmelisiniz.

FlexiSpy ve mSpy gelişmiş izleme seçenekleri konusunda oldukça benzer fakat ikisinin de bazı kendine özgü ekstra özellikleri mevcut. FlexiSpy ile gelişmiş izleme seçenekleri ve alarmlara sahip olacaksınız, mSpy ile de klavye okuyucu gibi özelliklere ve hesabınızı nasıl yöneteceğinize karar vermeniz için birçok seçeneğe sahip olacaksınız. Söz konusu destek ve seçenekler olduğunda mSpy’ın Premium Üyelik Desteği sizin kullanılabilir ve mSpy ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru uygulama olabilir.

Ben ürünü sevdim. Açıkladığım şekilde, çalışıyor, şirket oldukça profesyonel ve web siteleri ve kontrol panelleri de oldukça iyi tasarlanmış ve düzgün şekilde çalışıyor. Hangi ürünü seçeceğiniz sizin kararınıza kalmış. Umuyorum ki bu mSpy incelemesi, bir takip yazılıma ihtiyaç duyduğunuzda, düşünmenize yardımcı olur.

Mspy Resmi Satış Sitesine Gitmek İçin Buraya Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Ahmet dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler, benim 3 sorum olacak:
  1) Kullanacağımız kontrol paneli Türkçe mi İngilizce mi?
  2) Yazılımın süresi dolduğunda otomatik olarak kartımızdan tekrar para çekip yenileyecek mi?
  3) Bazı özellikler için root gerekiyor, önce yazılımı kurup ileriki bir zamanda root yapsak söz konusu özellikleri o zaman kullanmaya başlayabilir miyiz, yani illa yazılımı kurmadan önce telefonu rootlamamız mı gerekiyor?

  • admin dedi ki:

   Cevap1: Satın aldıktan sonra nasıl bir panel üzerinden hedef telefonu takip edeceğinizi merak ediyorsanız aşağıda ki verdiğim linke tıklayın ve açılan sayfanın sağ alt köşesinde “Demoyu Göster” yazan yeri tıklayın ve sahip olacağınız kullanıcı panelin demo sayfasını inceleyin.

   Kullanıcı paneli deomo sayfası: https://www.mspy.gen.tr/site/demo

   Cevap2: Satın alırken ödeme bilgilerini girmiş olduğunuz sayfada bir kutucuk var o kutucuğu boş bırakırsanız yazılımın günü sona erdiğinde kendini yenilemez. Eğer almış olduğunuz yazılımın günü bitiğinde kendini yenilesin istiyorsanız o kutucuğu işaretlemeniz gerekir. Benim tavsiyemse satın alırken kendini yenilesin kutucuğu boş bırakmanızı öneririm çünkü süreyi panelinizden kendiniz de daha sonra uzatabiliyorsunuz. Diğer bir tavsiyem ise satın alırken süreyi uzun seçildimi, kullanıcı için fiyat daha avantajlı durumda oluyor çünkü 1 veya 3 aylık alanlar süresi bitimi tekrar yeniliyorlar ve daha fazla ücret ödemiş oluyorlar. 6 veya 12 aylık alanlar ise fiyata baya bir avantajlı oluyorlar.

   Cevap3: Söylemiş olduğunuz gibi root bazı özellikler için gerekli birşey yani yapmasanızda olur fakat ben whatsapp, viber, facebook gibi anlık sohbet uygulamalarının da yazışmalarını takip etmek istiyorum derseniz root yapmanız veya yaptırmanız gerekli nasıl yapıldığına dair kullanıcı panelinizde bilgiler yer alıyor. Asıl sorunuzun cevabına gelirsek benim önerim bu root yapılması gereken özellikleri kullanacaksanız önceden yapmanızı tavsiye ederim fakat sonradan da yapsanız olur tabiki.

 2. cengiz dedi ki:

  ben de bu proğramı tavsiyeniz üzerine almak istiyorum.

  whatsapp viber bunları takip etmek için root yapmak gerekiyormus bunu nasıl yapacagız bunla ilgili bir video elinizde mevcut mudur

  • admin dedi ki:

   Root nasıl yapıldığına dair internette videolu ve yazılı bilgiler mevcutur takip ederek yapabilirsiniz. Yalınız unutmayın ki root sadece whatsapp, viber gibi internet tabanlı mesajlaşmaya yarayan uygulamaları takip etmek istiyorsanız yüklemeniz gerekir. Yani çağrı detayları, gelen veya giden mesajları, internet geçmişi ve yer tespiti gibi diğer özellikler için root yapmanız gerekmez.

 3. Haluk dedi ki:

  Aciklamalarin cogunda “arama kaydi” diye geciyor fakat bu iki anlama geliyor aslinda. Sorum su: bu program yuklendigi telefonda yapilan gorusmelerin ses kayitlarini yapiyor mu? Bir sitede okudum guncelleme yapilmis ve bu ozellik kalkmis

  • admin dedi ki:

   Evet mSpy güncellenmeden evvel ses kaydı yani aramaları dinleme özelliği vardı şu anda bu özellik mspy’da bulunmamaktadır diğer tüm kayıt ve takip özellikleri mevcuttur. Sizin telefon ve ortam dinlemesi yapabilen bir yazılıma ihtiyacınız var ise Flexispy‘ yazılımında bu mevcuttur. Flexispy yazılımına sahip olmak için burayı tıklayıp resmi sitesine gidebilirsiniz.

 4. mesut dedi ki:

  Merhaba
  Takip edeceğim telefon yurt dışında telefon elimde olmadan yükleme yapma şansım var mı ?

 5. ayşe dedi ki:

  merhaba
  benim cihazım htc one m8 hedef cihaz iphone cihazların işletimlerinin farklı olması sorun teşkil ediyormu ?

  • admin dedi ki:

   Hayır sorun teşkil etmez çünkü 2 ayrı cihaza yüklemeyeceksiniz hangi telefonu takip etmeyi düşünüyorsanız ona yüklemelisiniz. Takip etme işlemini ise internette erişebildiğiniz heryerden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak hedef telefonu takip edebiliyorsunuz.

 6. Nergiz dedi ki:

  İyi ki mspy tercih etmişim harika bir yazılım. Telefondaki tüm görüşme veye mesajlaşma detaylarını süresi süresine ve mesajlaşma içeriğine kadar herşeyi görebiliyorum..

  • Serap dedi ki:

   Ben de istiyorum ama satın alamıyorum düzenleme numarasi istiyor yoksa boş bırakın diyor yok kabul etmiyor ne yapmam lazım

 7. Erdem C. dedi ki:

  Mspy yi aldım,daha kullanmadım hiç… ama telefon kayıtlarını sizi okuyunca dinleyemeyeceğimi anladım,iptal edip edip flexispy i almak istiyorum.ne yapmam lazım,aziz kardeşim…izleyeceğim yolları maddeler halinde yazarsanız sevinirim…saygılar

  • admin dedi ki:

   Satın almış olduğunuz mail adresinden sipariş numaranızla beraberinde bu adrese iade talebinde refund@mspy.com bulunabilirsiniz. Fakat mspy da kaliteli bir yazılımdır daha evvel telefon görüşmelerini kayıt etme özeliğide mevcuttu sonradan kaldırdılar.

 8. Mrt dedi ki:

  1Hedef telefonun konumunu hedef telefonda internet olmasada gorebiliyormuyum .
  2 satin aldiktan sonra hedef telefona yukleme gun saat sinirlamasi varmi

  • admin dedi ki:

   Hedef telefonun konum bilgilerini internette bağlandığı anda bilgileri panelinize gönderir.

   Satın aldıktan sonra yükleme için gün ay sınırlaması yoktur tabi ki üyelik süreniz boyunca.

 9. Rodi dedi ki:

  İnan cok içtenlikle cevaplıyorsunuz soruları sayın admin.
  Benim tlf android ama iki hafta sonra değiştirecem bir sorun olur mu ?
  Birde karşı tarafın tlf na nasıl yükleyebiliriz. Mspy yazıp indirecez sonra da kurulumunu mu yapacaz ?
  Kendi e posta adresimiz ve adımızlamı kuracaz ?
  Birde bu 203 euro ya 12 aylık aldığımızda bir sefer de mi para cekiliyor yoksa aydan aya . Teşekürler

  • admin dedi ki:

   Sanırım siz fransadan yazıyorsunuz. Yazılımı satın alma aşamasında karşınıza çıkan formu doldurduğunuzda mail adresinizi girdiğiniz için satın alma aşamasından sonra 5 veya 10 dk içinde mailinize detaylar ve giriş bilgileri gelecektir. Sonrasında mspy online panelinden giriş sağladığınızda takip edeceğiniz telefonun işletim sisteminin seçilmesi istenecek mesela android ise android iphone ise iphone seçip telefon modelini seçip devam ettiğinizde takip edeceğiniz telefona nasıl yükleyeceğinizi anlatan sayfa gelecektir bu yükleme adımlarını takip ederek kolaylıkla takip etmek istediğiniz telefona kurabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz telefonu değiştirmek isterseniz yine sorun yok panelden kolaylıkla takip etmiş olduğunuz telefonun takibini kaldırabiliyorsunuz ve sonrasında yeni takip etmek istediğiniz telefona yine en baştaki gibi kurulum yapabiliyorsunuz. Son sorunuza gelince 12 aylık alırsanız 12 ay boyunca sizden ücret alınmaz yine bir örnekle 6 aylık alırsanız 6 ay boyunca ücret alınmaz yani almış olduğunuz süre içerisinde sizden tekrar ücret kesilmez. Teşekkürler.

 10. Hidayet dedi ki:

  Merhabalar hedef cihazdaki android güncellemesi yapılırsa program aynısı gibi devam eder mi ?

 11. Cenk dedi ki:

  Merabalar hayırlı günler. cok harika bir program. Yalnız kafama takılan bir konu var. Su an hedef telefonun net paketi bitti neti yok. Diyelimki aksam wifi den bağlandı. Internet yok iken ki kayıtları wifi baglaninca panele gönderiyor mu yoksa siliyor mu program. Bunu çok merak ediyorum. Teşekkürler..

  • admin dedi ki:

   İnternet bağlantısı olmadığında da kaydeder ve bağlantı geldiğinde tüm kayıtları sizin kullanıcı panelinize gönderir.

 12. Derya dedi ki:

  Merhaba hedef telefonun WhatsApp konuşmalarını görebilmek için root ayarı yapmak mı gereklidir? Root ayarı yapmadan WhatsApp konuşmalarını göremez miyiz

 13. baki dedi ki:

  merhaba ben bu programdan alacagım 6 aylık göremedim ve sistemde sorunsuz çalşıyor olması ve root olayı sanırım bazı telefonlarda olmuyor üyelik bittigi zaman nasıl tekrardan yapmalıyım

  • admin dedi ki:

   Merhaba,
   üyelik sürecleri 1 aylık 3 aylık ve 12 aylık şeklindedir.
   Yenileme sürecinde otomatik yenilenmesini istiyorsanız.
   Satın ama aşamasında Ödeme Seçenekleri başlığı altındaki (Otomatik Yenileme) kutucuğunu işaretli bırakınız.
   Eğer yenilenmesin diyorsanız o kutucuktaki işareti kaldırınız. Süresi dolduğunda panelinizden kolayca süreyi yenileyip uzatabilirsiniz.

 14. Ansale dedi ki:

  Merhaba hedef telefon iPhone 6 jailbreak yapmadan Nasıl kullanabiliriz , ve ayrıca jailbreak olmasa da iCloud aracılığıyla whatsup gibi iletişim programları izleye bilirmiyim

  • admin dedi ki:

   Şu an, mSpy hem jailbreak’li vede jailbreak yapılmamış cihazlar için izleme imkanı sunuyor. Cihazınıza jailbreak uygulamak istemiyorsanız, Jailbreak’siz mSpy’ı satın alabilirsiniz.
   Jailbreak’siz mSpy abonelikleri özelliklerine BURADAN bakınız.

 15. Nigar dedi ki:

  Hedef cihazin teline yuklemeyi nasil yapcaz uzun surer mi ve bir ay onceki internet gecmisini gorebilir miyiz yani cok onceki geçmişlerde cikarmı karşıma ?

  • admin dedi ki:

   Yükleme işlemi bir kaç dakikalık işlemdir ortalama 3 dk ile 5 dakika arasında kolaylıkla yüklenebilir. Yükleme işlemi sonrasındaki hedef telefonun aktivitelerini görebilirsiniz. Mesela takip edeceğiniz telefona ayın 5inde yüklediğinizi varsayalım ayın 5 ine kadar olan tüm geçmişi görebilirsiniz diyelim siz ayın 10 unda panelinize baktınız geçmişteki ayın 5ine kadar olan tüm geçmişi görebilirsiniz yani yükleme işlemi sonrasında tüm görüşme detaylarını görmeye başlamış olursunuz.

 16. Skocar dedi ki:

  Siparis onaylandiktan sonra sifre ne kadar zamanda geliyor ve takip edecegimiz telefonu nasil ekliyoruz cevaplayabilir misiniz

  • admin dedi ki:

   Satın alma aşamasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize kullanıcı bilgileri ve tüm detaylar mail adresinize gönderilir sistemin yoğunluğuna göre bu bazen aynı anda mail adresinize düşebilir bazende 5 ve 10 dk arasında sistemin yoğunluğuna göre siparişiniz mail adresinize ulaşır. Kullanıcı bilgilerinizin size mail yoluyla ulaşacağı için mutlaka mail adresinizi doğru ve kontrol ederek girmeniz gerekmektedir.

 17. osman dedi ki:

  hocam nasıl alıyoruz nasıl kuruyoruz
  dedatlı bi anlat be kardesim

  • admin dedi ki:

   Sistemin mantığını şöyle özetleyim:

   Diyelim mspy’ı satın aldınız.
   Satın alım esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize mspy paneline giriş yapabilmeniz için kullanıcı bilgileri gelecektir.
   Kullanıcı bilgilerinizle panelinize internette erişebildiğiniz herhangi bir yerden giriş yapıyorsunuz.
   Karşınıza mspy kurulum sihirbazı sayfası çıkacak. Sizden hangi telefon modeline yüklemek istediğiniz sorulacak.
   Siz hangi telefon modeline yükleyeceğinizi seçip ilerledikten sonra takip etmek istemiş olduğunuz telefona yüklenecek olan bağlantı linkini size sunacak.
   Siz hangi telefonu takip edecekseniz o telefonun internet tarayıcısına indirme linkini yazıp devam ettiğinizde yükleme ve kurulum işlemini başlatmış olursunuz kurulumun aşamasında sizden aktivasyon kodunu girmeniz istenir aktivasyon kodunuz kullanıcı panelinizde ve maillinizede göreceksiniz aktivasyon kodunu girip kurulum işlemini tamamladıktan sonrasında takip etmek istediğiniz telefonla bir işiniz kalmıyor sonraki tüm takip etme işlemlerini giriş yapmış olduğunuz sayfada görebiliyor olacaksınız.
   Örnek kullanıcı paneli demo sayfası inceleyiniz: DEMO SAYFASI

 18. irfan dedi ki:

  herşey çok güzel anlatılmışta bu root olayı nasıl olacak ben sayfada nasıl yapıldığına dair bir veri görmedim root hakkında bilgide verilirse iyi olur çünkü ben almayı düşünüyorum programı ama whatsapp için root gerekli

  • admin dedi ki:

   Merhaba İrfan bey,

   Root sadece mspy’a bağlı bir işlem değildir bu nedenle sayfamızda root konusunda teknik bir içerik yayınlamadık ama tavsiyenizi dikkate alacağım.

   Dilerseniz googleden Root nedir veya nasıl atılır şeklinde aratarak cevabını bulabilirsiniz.

 19. Dilan dedi ki:

  Whatsaptaki konusma gecmislerini gorebiliyormuyuz birde flexisy veya mspy hedef cihaz olmadan kurulum gerceklesmiyo mu??

  • admin dedi ki:

   Evet whatsapp konuşma geçmişini görebilirsiniz fakat yüklediğiniz tarihten sonrasını görebilirsiniz. Her iki uygulamanında hedef cihaza yüklenebilmesi için fiziksel erişiminiz gerekir.

 20. gamze dedi ki:

  mspy satın aldım ama ne kullanıcı adı geldi nede şifre mailime napmam gerekiyor benim bilgi verebilirmisiniz. salı günü aldım satın. hala gelmedi

  • admin dedi ki:

   Mail adresinizi doğru girdiyseniz size bilgilerin gelmeme şansı yok en geç 10 dakika içinde size mail gelmiş olurdu ya siz mail adresinizi yanlış girmişsinizdir yada mailinizin gereksiz veya spam kutusuna düşmüş olabilir kontrol ediniz çünkü mutlaka bilgiler satın alma aşamasında girmiş olduğunuz mail adresinize gönderilir. Binde bir ihtimal böyle bir şey söz konusu olmuşsa da aşağıdaki mail adreslerine durumunuzu anlatan kısa mail gönderiniz.

   Satış Departmanı: sales@mspy.com
   Teknik Destek: support@mspy.com

 21. ramazan dedi ki:

  merhabalar ben standart uyelikten premium uyelige gecis yaptim hedef tel samsung s3 mini ama whatsaap ve facebook takip edemiyorum ayarlarini tarif edebilirmisiniz mspy da ayarlama bolumu inglizce

  • admin dedi ki:

   Takip ettiğiniz cihazın root yapılmamış olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum hedef cihaza root yapmalısınız. Root yapmış olduğunuzda şu anda kullanmış olduğunuz özelliklere ilaveten anlık sohbet uygulamalarının takibide devreye girecektir yani whatsapp viber, facebook gibi uygulamalarında görüşmelerini kolayca takip edebiliyor olacaksınız.

 22. ada dedi ki:

  ben icloud şifresini biliyorum yükledim ama yapılıyor yazıyor kayıt yapıyormu acaba jailbreak yapmadım hangi özellikleri kullanabilirim

  • admin dedi ki:

   Jailbreak yapmanız şart değil eğer jailbreak yapmadıysanız veya jailbreak yapılmamış telefona yüklediyseniz mSpy’ın daha az özellik barındıran jailbreaksiz özelliklerini kullanabilirsiniz.

   • Ramazan dedi ki:

    Merhaba ben mspy satin aldim fakat hedef telefona nasil indirecegim hedef telefon iPhone 4s jailbreaksiz. Benim simdi tam olarak ne yapmam lazim hedef telofona lutfen anlatir turkcem biraz zayif oldugu icin fazla anlayamiyorum. Ben paketi kendi telofonumdan aldim. Hedef telofona elimde simdi ne yapmaliyim

    • admin dedi ki:

     Satın aldıktan sonra mail adresinize gelen bilgiler ile kullanıcı paneline giriş yapın.
     Kurulum sihirbazından iphone seçeneğini seçin devam edin.
     Yükleme adımlarını göreceksiniz.
     Yükleme işlemini size gösterildiği şekilde takip etmek istemiş olduğunuz hedef telefona yükleyin bu kadar.

     • Hsyn dedi ki:

      İşte hocam hedef telefona nerden nasıl yükleyecez ben panele giriyorum burdan yanlız hedef telefona indireceğim yer neresi

     • admin dedi ki:

      Sitemizin ana sayfasında videolu anlatım mevcuttur kullanıcı paneline girdiğinizde indirme linkini nerede göreceğiniz videoda anlatılmıştır.

 23. Serap dedi ki:

  Kredi kartım yok. Maaş kartıyla ödeme yapılamıyor mu? Hedef telefonu elimize aldık ne yapacağız kurarken detaylı bu kısmı anlatır mısınız? Hedef telefonda nereye ne yazacağız, önümüze ne çıkacak ne seçeceğiz gibi.

 24. Serap dedi ki:

  Kredi kartım yok. Maaş kartıyla ödeme yapılamıyor mu? Halkbank?

 25. Ahmet dedi ki:

  Hocam simdi biz sistemi aldim 3 ay sonra doldu uzatmak istemiyoruz devre disimi kalir yoksa ordaki telefona yansirmi ? Panelden konutla silinirmi ? Bu olay nasil acaba ?

  • admin dedi ki:

   Kullanıcı panelinizden komutla silebiliyorsunuz. Kullanıcı panelinizden cihaz yönetimine gelin ordan mspy’ı kadır veya mspy’ı tekrar yükle seçeneği ile mspy’ı takip edilen cihazdan kaldırabiliyorsunuz.

 26. hilal dedi ki:

  Merhaba
  Yükleme yaptığımız telefonda mspy farklı edebilir mi ?

  • admin dedi ki:

   Mspy yükleme yapmış olduğunuz telefonda görünür veya gizli olarak çalışır yükleme aşamasında gizlensinmi görünsünmü diye seçenek çıkar gizli olmasını isterseniz görünmesin seçeneğini seçerek yüklerseniz mspy takip edilen cihazda gizli ve görünmez olarak çalışacaktır.

 27. Hesna dedi ki:

  Merhabalar bu islemi takip etmek istedigimiz numaranin telunemi yuklicez yoksa kendimi yuklenecek

 28. Ahmet Akarçeşme dedi ki:

  Selamlar gerekli yorumları okudum aslında direk irtiabat kurabileceğimiz bir tlf nunuz olsa daha rahat olucak.Şimdi hedef tlf elimize almadan yükleme yapabileceğimizi belirtmişsiniz.Ben 1 aylık bir deneme yada ücretsiz kısa bir süre denemek istiyorum.Yardımcı olursanız sev,inirim.
  iyi akşamlar

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ahmet bey,

   Öncelikle hedef telefon elimizde olamadan yükleme yapmanız mümkün değildir sanırım yazımı yanlış okumuş olmalısınız.

   MSpy’ı ücretsiz 7 gün deneyebilirsiniz buyurun “7 Gün Deneme Linki

 29. Kadir dedi ki:

  Hedef telefona ihtiyaç duyuluyormu yoksa o olmadan yapılırmı

 30. ali dedi ki:

  ücretsiz deneme deniyor kredi kartı niye isteniyor

  • admin dedi ki:

   7 gün ücretsiz deneyebilirsiniz bu süre içerisinde iptal ederseniz sizden herhangi bir ücret alınmaz.

   Bir örnek ile açıklayayım: Bir kullanıcı satın almadan evvel mspy’ın sunmuş olduğu 7 günlük ücretsiz deneme süresini kullanmak istediğini düşünelim ve memnun kaldı diyelim bu durumda kullanıcı üyeliğini devam ettirmek istiyor eğer mspy kredi kart bilgisi istenmiyor olsaydı yeniden üyelik açtırması ve takip edilen telefona sil baştan yeniden yüklemesi gerekirdi fakat önceden üyelik oluşturup kredi kart bilgisi istediği için yeniden yüklemeye gerek duymadan aynı şekilde mspy kullanıcısı hedef telefona yeniden bir işlem yapmaya gerek duymadan takip etmeye kaldığı yerden devam edebiliyor.

 31. Özlem dedi ki:

  Programı yüklediğimiz telefonu başka bir telefon ile değiştirmemiz mümkünmü

  • admin dedi ki:

   Tek bir telefonu takip edebilme koşulu ile dilediğiniz kadar hedef telefonu değiştirebilirsiniz.

 32. Eda dedi ki:

  Üyeliği iptal edersem, 7 gün içinde ücretlendirilmeyeceğimi anlıyorum yazisini isaretleyip bir sonraki sayfaya gectim ama fatura bilgilerini doldurup herhangi bir takip baslatmadim 7 gun sonra kullanim sayip odeme talep ederler mi ? Oyle bir durum varsa iptalini gerceklestirecegim hemen. Ben olmamistir diye dusunuyorum ama yine de emin olamadim yardimci olur musunuz admin?

  • admin dedi ki:

   7 gün süre içinde ücretsiz kullanabileceğiniz doğrudur yani 7 gün boyunca sizden hiçbir ücret kesilmez fakat 7 gün sonrasında üyeliğinizi devam ettirmek isterseniz bir işlem yapmanıza gerek olmadan ücreti kartınızdan kesilir. Eğer 7 gün deneme süreci sonrasında kullanıma devam etmek istemediğinizde kullanıcı panelinden iptal edebilirsiniz bu durumda sizden hiçbir ücret kesilmeyecektir.

 33. Öznur dedi ki:

  Takip edeceğim telefona ulaşmam mümkün degıl farklı şehirlerdeyiz çünkü.bu durumda nasıl bir Yol izleyebilirim takip için.yardımcı olursanız sevinirim

  • admin dedi ki:

   Yazılımı takip etmek istemiş olduğunuz kişinin telefonuna yükleyebilmeniz için o cihaza yazılımı mutlaka yüklemelisiniz. Bu işlemi uzaktan yapmanız mümkün değildir.

 34. celal dedi ki:

  KARDEŞİM TELEFONUN ROOTLU OLUP OLMADIGIDA FARK EDERMİ ?

 35. Hndn dedi ki:

  Merhaba iphone 7 plus takip edeceğim fakat uyumlu telefonlarda bu yok icloud bilgileriyle yükleme yapılabilir mi lütfen yardımcı olun

  • admin dedi ki:

   Şu an için iphone 7 ile uyumlu görünmüyor yükleme yapsanız dahi yazılım uyumlu olmadığı için çalışmaz ilerleyen günlerde tekrar uyumluluk kontrolü yapmanızı öneririm.

 36. Deniz dedi ki:

  Merhaba program için sormak istedim şey kesinlikle takip edilen cihazı karşı taraf telefonun dan farkeder mi teegonun uygulamalarini etkilermi

  • admin dedi ki:

   Mspy telefonun arka panelinde görünmez olarak çalışır, hiçbirşekilde kendini beli etmez görünmez olarak çalışır ve telefonun hiçbir uygulamasını etkilemez.

 37. Bayram dedi ki:

  Merhaba.1 haftalık deneme sürümünü kullandığımızda hangi özellikleri ile kullanacağız. Deneme sürümünde WhatsApp Facebook takip olacak mı?

  • admin dedi ki:

   Deneme sürümüne kayıt olurken hangi paketi tercih ederseniz o paketi 7 gün botunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme sürümünde whatsapp ve benzer anlık sosyal yazışma uygulamaların takibinide yapmak istiyorsanız deneme sürümü tercihiniz mspy premium paket olmalıdır.

 38. Nesibe dedi ki:

  Geriye donuk izleme yapilabiliyor mu

  • admin dedi ki:

   Geriye dönük derken keşke sorunuzu biraz daha geniş sorsaydınız fakat ben her iki şekilde cevaplamaya özen göstereceğim.
   Soru 1) Yüklediğimde geçmişe dönük tüm telefon aktivitelerini görebilir miyim ?
   Cevap1) Yüklemiş olduğunuzda telefonda geçmişe dönük kayıtlı ne varsa kullanıcı paneline aktarır fakat geçmişte silinen mesajları görüntüleyemezsiniz.

   Soru2) Örneğin: Yükledikten 5 gün sonra 3 gün öcesinde telefonda yapılan tüm aktiviteleri görebilirmiyim?
   Cevap2) Evet görebilirsiniz. Takibini yapmak istediğiniz telefona yükledikten sonra o telefon kullanıcısı kendi telefonundan whasatpp konuşma geçmişini, mesaj geçmişini veya internet geçmişini silse dahi siz takip edilen telefona mspy’ı yükledikten sonraki gün itibariye geri dönük hepsini görebilirsiniz.

 39. Akın dedi ki:

  Simdi ben bir telefonu takibe almak istiyorum adımlar ne olucak ilk hangi telefona yüklicem yonetim paneli safaridenmi uygulamadanmı ?

  • admin dedi ki:

   Sitemizin ana sayfasında yani https://www.mspy.gen.tr/ adresinde nasıl satın alınır ve nasıl yüklenir videolu anlatımla tüm ayrıntılar detaylı şekilde adım adım anlatılmıştır incelemenizi tavsiye ederim.

   Sorunuza özetle cevap vereyim.

   Sorunuz: İlk hangi telefona yüklicem?
   Cevap: Sadece takibe almak istediğiniz telefona yükleyeceksiniz. (Kendi Kullandığınıza Değil)

   Sorunuz: Yönetim kontrol panelime nereden erişebilirim?
   Cevap: Mspy kayıt sonrası mail adresinize iletilen mspy giriş linkine girerek kullanıcı adı ve şifre ile internete erişebildiğiniz her yerden size özel takip yönetim paneline kolayca erişebilirsiniz.

 40. Tugce dedi ki:

  Bunu nasil kurucam yukleyecegim yillik almak istiyorum

 41. Elif dedi ki:

  Merhaba..Bu programı yükledim diyelim 1 aylık sürem bitti ve artık hedef telefondan kaldırmak istiyorum ne yapmam gerekir?Ve 1 aylık süre bittikten sonra üyeliğim devam etsin seçeneğini işaretlemediğim takdirde herhangi bir kesinti yapılmaz değil mi kredi kartımdan?Özellikle programın kaldırılmasıyla ilgili hiçbır veriye ulaşamadım?

  • admin dedi ki:

   Programı hedef telefondan kaldırma işlemi kontrol paneli üzerinden yapılmaktadır. Bunun için size özel kontrol paneline giriş yaptıktan sonra “mspy’ı kaldır” seçeneğini göreceksiniz bu butona tıkladığınız takdirde mspy hedef telefondan kaldırılmış olacaktır. Diğer sorunuzun cevabı aynı söylemiş olduğunuz gibi satın alma aşamasında ödeme otomatik tekrarlansın seçeneğini işaretlemezseniz üyelik yenileme işlemi devreye girmez.