FlexiSpy

FlexiSPY Nedir ?

FlexiSPY programı telefon dinleme ve izleme yazılımıdır. FlexiSPY yazılımını iphone, Android, Symbian ve Blackberry ile uyumlu olan bir takip programıdır. FlexiSPY sayesinde programı kurduğunuz hedef telefonun konumunu, görüşmelerini, mesajlaşmalarını, fotoğraflarını ve hatta kamerasını kontrol ederek, hedef telefon ile yapılan tüm işlemlerden anında haberdar olursunuz. FlexiSPY sayesinde tüm bunların yanı sıra hedef telefondaki bütün şifre ve kullanıcı isimlerine de ulaşmanız rahatlıkla mevcuttur. Eğer müsait olmaz ve hedef telefonu izlemeniz gereken yerde izleyemezseniz FlexiSPY tüm hareketleri ve konuşmaları kaydeder ve siz müsait olduğunuz zaman FlexiSPY online kullanıcı panelinizden bütün bunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
flexifspy inceleme

 

Ürün İsmi      : FlexiSPY
Resmi Sitesi   : (Buradan Gidiniz)
Fiyat Listesi    : Güncel Fiyat Listesi
Dil Desteği     : dil desteği
Editör Puanı:  5 yıldız

Kullanıcı tarafından çekilen inceleme videosu izleyebilirsiniz.


FlexiSPY’ın popüler özelliklerine kısaca bakacak olursak;

Çağrı Dinleme Özelliği
FlexiSPY sayesinde hedef telefona yapılan bütün gelen aramalardan ve hedef telefondan yapılan aramalardan anında haberiniz olur ve canlı olarak karşı taraflar sizi fark etmeden bu aramaları dinleyebilirsiniz. FlexiSPY çağrı dinleme özelliği sayesinde aşağıdaki özelliklerden faydalanırsınız.

 • Arama yapan cihazın numarası
 • Aranan cihazın numarası
 • Arama süresi
 • Arama zamanı
 • Yapılan toplam arama sayısı

Tüm bu bilgilere FlexiSPY online kontrol paneliniz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Canlı Ortam Dinleme Özelliği
FlexiSPY telefon dinleme yazılımının en önemli özelliğinden biride canlı ortam dinleme özelliğidir. Canlı ortam dinleme özelliği sayesinde;

 • Hedef telefonun bulunduğu ortamı net bir şekilde dinleyebilirsiniz
 • Siz ortamı dinlerken ortamdakiler kesinlikle sizin dinlediğinizin farkında olmaz
 • Bu özelliği kullanırken ses çıkarmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde çıkardığınız ses karşı tarafa gidebilir.

Konuşmaları Kayıt Altına Alma Özelliği

FlexiSPY sayesinde hedef telefonla yapılan tüm konuşmalar kayıt altına alınır.

 • Görüşme sırasında siz müsait olmasanızda, FlexiSPY görüşmeleri otomatik olarak kayıt altına alır
 • Siz bu görüşme kayıtlarına daha sonra istediğiniz zaman FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ortam Seslerini Kayıt Altına Alma

FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı ile ortam görüşmelerini dinleyebildiğiniz gibi kayıt altınada alabilirsiniz. Örneğin ortam konuşması dinlediğiniz bir sırada işiniz çıkarsa rahatça dinlemeyi bırakıp, daha sonra kayıt altına alınan görüşmeleri FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Şifre Kırma Özelliği
FlexiSPY telefon dinleme programının en önemli özelliklerinden biride şifre kırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde hedef telefondaki bütün şifrelere ve kullanıcı isimlerine ulaşabilirsiniz.

 • E-mail adresleri ve şifreleri
 • Ekran kilidi
 • Telefondaki dosyaların şifreleri
 • Facebook, Instagram gibi sosyal hesap kullanıcı isimleri ve şifreleri
 • Mesajlara konan şifreler

Yukarıda saydığımız bütün bu şifrelere ve kullanıcı isimlerine FlexiSPY kullanıcı paneliniz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gizli Kamera Açma Özelliği

FlexiSPY sayesinde hedef telefonun kamerasını istediğiniz an açabilir ve hedef telefonun bulunduğu ortam ile ilgili en net bilgiye görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yaparken hedef telefonda hiçbir belirti olmamakta, hedef telefonun sahibinin elinde telefon bulunsa dahi farkına varmamaktadır.

Keylogger Özelliği
Keylogger özelliği sayesinde hedef telefonda tuşlanan bütün harf ve rakamlar FlexiSPY tarafından kayıt altına alınır ve bu bilgilere online kullanıcı paneliniz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Mesajlaşma Servilerini İzleme
FlexiSPY sayesinde hedef telefona gelen bütün mesajlar ve hedef telefondan giden bütün mesajlar kayıt altına alınır ve online kullanıcı panelinizden bu mesajlara ulaşabilirsiniz. Hatta mesajlar hedef telefondan silinse bile FlexiSPY tarafından kayıt altına alındığı için bu mesajlara rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. FlexiSPY’ın bu özelliği sayesinde;

 • Mesaj metinlerine
 • Mesajın ne zaman geldiğine ve gönderildiğine
 • Mesajın tarihine
 • Mesajı gönderenin veya gönderilenin kim olduğuna

FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sosyal Mesajlaşma Servileri

FlexiSPY hedef telefona gelen sms mesajlarını kayıt altına aldığı gibi diğer mesajlaşma programlarından gelen mesajlarıda aynı şekilde kayıt altına alır ve online kullanıcı paneliniz üzerinden görmenizi sağlar. Örneğin hedef telefondaki aşağıdaki uygulamalardan gelen mesajları takip edebilirsiniz;

 • WhatsApp
 • Facebook
 • Twitter
 • Viber
 • Tango
 • weChat
 • yahoo Messenger
 • Skype
 • Line

Sınırsız Cihaz Değiştirme Hakkı

FlexiSPY casus yazılım programı sayesinde satın aldığınız lisans süresi boyunca istediğiniz kadar cihaz değişim hakkına sahipsiniz. Bu sayede takip etmekten vazgeçtiğiniz bir cihaz olursa, FlexiSPY programını o cihazdan kaldırıp başka bir cihaza yükleyerek yeni hedef telefonu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Gps Üzerinden Konum Belirleme
FlexiSPY sayesinde takip ettiğiniz hedef telefonun konumunu online kullanıcı panelinizden ister harita üzerinden konumunu isterseniz koordinat olarak yerini anında öğrenebilirsiniz.

Multimedya Takibi
FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefonda bulunan fotoğraf, video gibi bütün görüntüleri online kullanıcı paneliniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler
FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımınızı satın aldığınızda eğer, gerçekleştiremediğiniz herhangi bir işlem olursa 7/24 müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

FlexiSPY Hangi Telefonlarda Çalışır ?

Android =  2.3 –  4.4.4 arasındaki versiyonlarda

Iphone   = IOS 6.x ve IOS 8.1.1 arasındaki versiyonlarda

Blackberry = 5.0ve 7.1 arasındaki versiyonlarda

Symbian = SymbianAnnave Symbian Belle

İşletim sistemine sahip bütün telefonlarda kullanabilirsiniz.

Neden FlexiSPY?

 • FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı dünya üzerinde en yaygın olan ve en güvenli telefon dinleme yazılımlarının başında gelir.
 • FlexiSPY yazılımı ülkemize yakında gelmesine rağmen dünya ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan bir telefon dinleme yazılımıdır.
 • FlexiSPY yazılımını kurmakta herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuz zaman size gerekli yardımlarda bulunulacaktır.
 • FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefona herhangi bir etki yapmadan uzaktan sms komutları ile yapmak istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz.
 • FlexiSPY diğer casus telefon dinleme programlarından çok daha farklı bir alp yapı ile üretilmiş olup, kullanımı daha rahat ve daha güvenlidir. Hedef telefon takip edildiğinin farkına kesinlikle varmaz.
 • Çocuğunuzun veya eşinizin cep telefonu ile fazla zaman geçirdiğini düşünüyorsanız ve cep telefonu ile bu kadar ne yaptığını merak ediyorsanız FlexiSPY telefon dinleme yazılımı korkularınızı sona erdirecek bir programdır. Bu sayede çocuğunuzun veya eşinizin nerede olduğunu, ne yaptığını ve kimlerle neler görüştüğünü anında öğrenebilirsiniz.
 • FlexiSPY programını birçok şirket sahibide çalışanlarının telefonları ile iş zamanında fazla vakit geçirip geçirmediğini takip etmek için kullanmaktadır ve bu sayede çalışanlarından %100 verim almaya çalışmaktadır.

FlexiSPY Kurulum Adımları

FlexiSPY Resmi Sitesine Gitmek için Tıklayın

FlexiSPY Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

Özet
Tarih
İncelenen Yazı
FlexiSpy
Yazar Oyu
51star1star1star1star1star

“FlexiSpy” üzerine 95 yorum

 1. Takip etmek istediğim telefona kurdum gayet stabil ve işlevli çalışıyor. Üste yazılanın ne bir eksiği ne bir fazlası. Teşekkürler…

  • Sayfada fiyatlar hakkında detaylı bilgi bulabileceğiniz bağlantı paylaşılmıştır. Sayfanın en altında “FlexiSpy Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler” kısmından ihtiyacınıza uygun paket ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

 2. ürünüzü satın almak istiyorum fakat telefon ıphone 5 yukarıda jailbreak gerektirmeyen çözümü diye seçenek var ve fiyatı diğerlerine göre daha uygun bunu alırsam hangi özelliklerden yararlanacağım? bilgi verirseniz sevinirim .

  • mSpy jailbreak yapılmamış iOS cihazlar için takip hizmeti sunmaktadır. Satın al sayfasına gittiğinizde yukarıda görmüş olduğunuz hizmettin içerdiği paket standart pakettir dilerseniz premium paketide seçip aynı şekilde kullanabilirsiniz. Premium paketde standart paketdeki tüm özellikler dahil artı olarak premium pakete belirtilen diğer özelliklerde bulunmaktadır.

 3. İstediğim zaman yapılan tüm görüşmelerini dinleyebiliyorum bu harika, mesajlaşmalarını çağrı geçmişini hepsini görebiliyorum bunlar güzel fakat takip ettiğim telefonu bazen kendim arayıp konuşuyorum kapattıktan hemen sonra kullanıcı panelime giriş yapıp bakıyorum bazen hemen panelde görünüyor bazen ise 3-5 dk sonra yansıyor bu neden olabilir aslında benim için pek sorun değil ama yinede merak ettim yanıtlarsanız memnun olurum.

  • Konuşma süresine göre farklılık gösteriyor olabilir normal bir durum gibi görünüyor olası bir aksaklık olur ise destek ekibiyle iletişime geçiniz.

 4. Blogunuzda çok faydalı ve açıklamalı içerikler bulunuyor bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için çok çok teşekkür ederim.

 5. Ben aldım şu anda takip edeceğim telefonda elimde yüklemeyide yaptım takip edeceğim telefona denemek için bir kısa mesaj gönderdim bir kaç intenet sitesine girdim ve bir bilindik hizmet sektörünün numarasını aradım 2 dk kadar görüşmem oldu kapatım aradan bir kaç dakika sonra kullanıcı panelime girdiğimde herşeyin tüm ayrıntılarına kadar göründüğünü gördüm konuşmalarımı dinledim mesajlaşmalarımı ve internet geçmişimi aynen gördüm süper birşey gerçekten helal olsun bu yazılımı geliştirenlere.

 6. İyi ki bu sayfayla karşılaşmışım çünkü baya bir araşıtırma yapmıştım ve hiç bir yerde anlayacağım şekilde yazılar mevcut değildi bu sitede aradıklarımı buldum ve flexispy ı alıp takip etmek istediğim telefona yükledim. Şimdi gözüm arkada değil olan biten herbirşeyden haberim oluyor.

 7. Epeyi araştırdım flexispy ve mspy dışında kaliteli bir yazılım bende bulamadım artık bu ikisinden birini alıp kullanmayı düşünüyorum.

 8. Ben bu kadar kolay yüklenebilen birşey olduğunu düşünmemiştim 🙂 şimdi ise panelden herşeyi inceleyebiliyorum.

 9. En iyi hangi programdır diye iki gündür yoğun araştırıyorum tüm sonuçlar bu programı gösteriyor en iyisi bu sanırım.

  • Evet takip ettiğiniz telefondan arama geçmişi veya mesajlar yada internet geçmişi silinsede siz panelden silmediğiniz sürece panelde kalır silinmez.

  • Evet takip etmek istediğiniz telefona yüklemelisiniz. Flexispy’ı satın aldıktan sonra üyeliğiniz süresi içerisinde istediğiniz zaman takip etmek istediğiniz telefona yükleyebilirsiniz.

 10. Diyelimki ortam dinlemesi yapmak istiyoruz veya kamerayla video cekmek istiyoruz bunların olması için hedef telefonun ınterneti açık olmasimi gerekiyor

 11. Bir kac sorum olacak
  1)Bu programi kurdugum zaman wi fi ile kursam takip edilen daha sonra kendi operatorunun agndan nete girse bu durum da da ben yazsmalarni yine okuyabilirmiyin
  2) bu programi kurduktan sonra takip edilen kisi telefonuna format atsa dahi onu takip edebilir miyim
  3)telefon dinlemesi yapabiliyor mu.yapiyorsa bu konusmalar yazili metin olarak mi geliyor
  4)karsi taraftan gelen yazsma bilgileri ne kadar sureyle saklanmaktadar.
  Bilgilendirrseniz sevinirim

  • Sırasıyla Cevaplıyorum:
   1)Siz wifi veya mobil internet ile yüklemeniz fark etmez yüklemiş olmanız tüm özellikleri kullanmanız için yeterlidir.
   2)Flexispy yüklü telefona format atılırsa tekrar yüklemelisiniz (üyelik süreniz boyunca dilediğiniz kadar ücretsiz yükleyip takip edebilirsiniz)
   3)Telefon dinlemesi yapılabiliyor tüm görüşmeler sizin kullanıcı panelinize ses dosyası olarak aktarılır indirip dinleyebilirsiniz.
   4)Siz silmediğiniz sürece panelinizde silinmez durur.

 12. Tam olarak uygulamayı nasıl yüklüyoruz takibi nasıl yapıyoruz kısa bir tarif alabilirmiyim mümkünse

 13. Flexisy yukledikten onceki whatsap gorusmelerini geri getirme var mi?? Hedef telefonu eline almadan yuklenebiliyor mu mesela wifi üzerinden ??

  • Evet whatsapp konuşma geçmişini görebilirsiniz fakat yüklediğiniz tarihten sonrasını görebilirsiniz. Hedef telefona yüklenebilmesi için fiziksel erişiminizin olması gerekir.

 14. Mrb benim sorum yeni telefon aldım hediye edeceğim telefonda hat takılı olmadan yükleyebiliyor muyum yada başka hat takıp telefona gmail falan açmadan yükleyebilir mıyım

  • Yükleme işlemi için gmail açmanıza veya herhangi bir hattın içinde bulunmasına gerek yok yükleme işlemini gerçekleştirmeniz için telefonun internette bağlı olması yeterli bu wifi de olabilir veya takacağınız herhangi bir hattın operatörüne ait mobil internet yardımıylada yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 15. Peki mesela takip edeceğim hedef telefona gözlemlemek için yükledim şimdi bu yüklediğim telefonun ekranında herhangi bir uygulama gözükmüyor mu yada mesela ana ekranda uygulamalari gizle diye bişey var gizliyorsun görünmüyor ozaman da takip edebilirmiyim özellikle kamera gerekli kamerayı biz istediğimiz zaman mi açıp izliyoruz ?

  • FlexiSpy takip ettiğiniz telefonda tamamen görünmez ve gizli olarak çalışır. Bu durum aynı zamanda yükleme adımında sizin tercihinize bağlıdır.
   Flexispy kamera özelliği ise oldukça olağan üstü çok kullanışlı ve faydalı özelliktir.
   Kullanıcı panelinizden dilediğiniz zaman RemCam özelliğini kullanarak uzaktaki telefonun kamerasını gizlice açıp bulunduğu yerin ekran görüntüsünü otomatik olarak panelinize yansıtır.

 16. program yapımcıları ingiliz sanırım türkçe deyimi tam anlamayacaklardır ama benden aldıkları her kuruş analarının ak sütü gibi helal olsun 😀

  • iPhone ve iPad Uyumluluk Bilgileri
   FlexiSPY iOS 7.0’dan 9.1’e kadar tüm cihazlarla uyumludur (Kayıt özelliği sadece iOS 7.x ve üzeri versiyonlarda çalışır)
   Cihazın versiyonunu öğrenmek için ( Ayarlar > Genel > Hakkında altından versiyona bakınız )

 17. Merhaba bu programda gorusmeler ve yazismalar , kisacasi takibe konu olan herseyin üçüncü kisilerce gorulmesi varmi varsa kontrol panelimizden sildikten sonra gorunur mu

  • Flexispy yazılımı hiçbir şekilde takip edilen cihazların verilerini depolamaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Takip edilen cihazın tüm kullanım ve görüşme detaylarını sadece size özel kullanıcı panelinden kendi kullanıcı mail adresiniz ve şifreniz ile girerek bir tek siz görebilirsiniz. İçinizin de rahat olması adına satın alım sonrasında sistem tarafından otomatik oluşturulup size gönderilen giriş bilgilerini dilerseniz aynı şekilde kullanıcı panelinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

  • Flexispy yazılımını nasıl satın alacağınız yazımızda yeni eklenen videoda açıklamalı olarak anlatılmaktadır. Flexispy güncel fiyat bilgisi için tıklayınız..

 18. Bu özelliklerin tamamını hedef telefon internete bağlı değilken de kullanabiliyormuyuz mesela internet kapalıyken ortamı dinleyip izleyebiliyormuyuz

  • Evet takip etmiş olduğunuz cihazın internet bağlantısı o an kapalı dahi olsa flexispy tüm telefonda yapılan aktiviteleri kayıt eder ve internette bağlandığı zaman tüm kayıt edilen bilgileri sizin kullanıcı panelinize yansıtmaktadır.

 19. bu program instagramda gecmis tarihlerdeki mesajlarida cikarabiliyormu.Mesela bu programi bugün alsam gecen senenin son aylarindaki instagramdaki özel mesajlari görebilirmiyim.Birde samsung s7 telefonlarina uyumlumu

 20. Samsung s6 ya uyumlumu.ve satin alırken e mail adresi yerine gmail adresimi versem olurmu sifre buraya gelirmi.bide premium paketini almak istiyorum ama telefon root lu degil yinede premium un bütün özelliklerinden faydalanabilirmiyim yoksa sadece belli özelliklerimi acil cevap verirmisiniz.kac yere yazdim ama hic cevap alamıyorum..cevaplama oranlariniza bakıyorum cok gec cevaplar veriliyor acil yardm

  • Merhaba Aylin hanım,

   Android OS 4.0.3 – 6.0.1 cihazlarla uyumludur. Sormuş olduğunuz cihaz Samsung S6 Android 6.0.1 olarak görülmekte ve destekleniyor olarak görünmektedir. Uyumluluk kontrolünü dilerseniz sizde Bu Sayfadan kontrol edebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz kişinin telefonu rootlu değilse bazı özellikleri kullanabilir ve bazı özellikleri kullanamazsınız. Tüm özellikleri kullanmak istiyorsanız eğer telefonu rootlamalı veya rootlatmalısınız.

 21. peki ortam dinlemelerini ses kayyıt dosyası olarak kaydeder mi birde ıphone 5 için jailbreak yapmak zormu bunu sadece kurulum esnasında mı yapmak gerekiyor yoksa sürikli olan bişey mi

  • Ortam dinlemesini ses kayıt dosyası olarak kayıt eder.
   iphone 5 için jailbreak nasıl yapılır internetten araştırıp bakabilirsiniz.
   Jailbreak bir defa yapmış olmanız yeterlidir sürekli yapılan birşey değil.
   Jailbreak ne zaman yaptığınızın bir önemi yok. Takip etmek istemiş olduğunuz iphone cihazlarda Flexispy’ın tüm özelliklerini kullanabilmek için telefonun flexispy yüklenmeden hemen önce veya herhangi bir gün yapılmış olması yeterlidir. Kısaca iphone telefonların tüm aktivitelerini tkip etmek için o cihaza jailbreak uygulamak gerekir. Jailbreak ne zaman uygulandığının bir önemi yoktur.

   • Jailbreak HTC telefonuna da yükləmək gərəkir mi?
    Ben satın almak istiyorum ama hedef telefona nasıl yukleyeceyim, nasıl satın alacağım, bu anlamda hiç bir bilgim yok. Bunun için bana link ata bilir misiniz?

    • Jailbreak sadece iphone telefonlara yapılan işlemdir.
     HTC telefonların işletim sistemi android olduğundan dolayı flexispy’ın tüm özelliklerini eksiksiz kullanabilmek için android telefonlara root yapılmalıdır.
     Fakat root yapmasanızda takip edebilirsiniz sadece bazı özellikler kısıtlı olur.

     Flexispy satın almak için buradaki sayfayı açın.
     Sonra satın al sayfasına gidin ve karşınıza gelen Premium veya Extreme paketlerden birini seçin ve devam edin.
     Satın almak için karşınıza gelen ödeme formunu doldurun ve işlemi tamamlayın.

     Satın alma sonrası e-postanıza kullanıcı bilgileri mail olarak gelecek.
     Sonra sisteme giriş yapın ve takip etmek istediğiniz işletim sistemini seçin ve devam edin.
     Sonrasında karşınıza hedef telefona nasıl yüklenip nasıl kurulacağı resimli şekilde adım adım anlatımlı sayfa gelecek bu kadar basit.

     Satın alma ve yükleme işlemini yukarıda bulunan videoda bulabilirsiniz.

 22. Merhaba. Iphone 6s ile uyumlu mu ? Cihazı sıfır alacağım ve cihazın kendi kurulumunda bildiğim kadarıyla apple şifresi gerekiyor. Bu durumda nasıl bir yol izlemek gerekir ? Ve sanırım program yükleme öncesi silinmiş whatsapp mesajlarını görmek mümkün olamıyor galiba doğru mu ?

  • Yükleme öncesi telefonunda yer alan whatsapp mesajlarını görebilirsiniz fakat yükleme öncesi silinmiş mesajları göremezsiniz. Yükledikten sonra yapılan tüm telefon konuşmalarını dinleyebilir ve sms, whasatsapp, skype, gibi tüm mesajların ve mesaj uygulamalarında yapılan tüm konuşma geçmişlerini görebilirsiniz. Yükledikten sonra takip ettiğiniz kişi konuşma geçmişlerini silse dahi siz kullanıcı panelinden silmedikçe silinmez ve tüm mesajlaşmalarını okuyabilirsiniz. Buradan uyumluluk kontrolü sağlayabilirsiniz.

 23. Flexispy çok başarılı gerçekten telefon dinleme özelliğinden whatsapp mesajlarına kadar herşeyi görebiliyorum tavsiye ederim.

 24. Şu ana kadar tamamen sorunsuz çalışmaktadır ve gerçekten takip edilen telefonda kendini hiç beli etmiyor. Süper birşey..

 25. Daha önce de benzer programlar yükledim fakat iPhone dan android telefon dinlemesi yapamadım sadece WhatsApp mesajlarını kimin aradığını görebildim arama kayıtları veya ortam dinleme icin program indirin dediler indirmeme rağmen çalışmadı siz de de ayni sıkıntıyı yasarmiyim

  • Flexispy programını piyasada satılan sıradan yazılımlar ile mukayese etmem mümkün değil çünkü flexispy, dünya genelinde satılan gelişmiş teknolojiye sahip bir programdır.
   Flexispy’ı takip edeceğiniz kişinin telefonuna yükledikten sonra.. Siz ister iphone üzerinden takip edin istersenizde android üzerinden takip edin hata ve hata bunların hiç bir önemi olmadığı gibi dilerseniz bilgisayarınızdan veya tabletinizdende takip edebilirsiniz. Kısaca internete erişebildiğiniz her yerden hedef telefonun tüm kullanım aktivitelerine erişmiş olursunuz. Flexispy’da telefon dinleme, ortam dinleme, arama kayıt özelliği ve casus kamera gibi bir çok üstün gelişmiş özelliklere ilaveten yer tespiti, internet geçmişi, whatsapp mesajlarını Facebook, LINE, Viber, WeChat, Skype, iMessage, SMS mesajları takibi gibi bir çok özelliğe sahip yazılımdır. Flexispy extreme paketini tercih ettiğinizde saymış olduğum tüm özelliklere erişim imkanınız olur. Flexispy Extreme

 26. Gelen giden Mesajları okumak icin ve ayni sekilde gelen ve giden aramaları yada cevapsız çağrıları görebilmek için root gerekli mi? Bu noktayı anlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Gelen ve giden sms mesajlarını ve arama detaylarını root olmadanda görebilirsiniz bu özellikler için root yapmanız gerekmez.

 27. merhaba general mobile en son sürüm 8.00 galıba bu telefon bu programı desteklermı acaba cevabınız için teşekkurler şimdiden

  • Flexispy şu an için “general mobile 8” ile uyumlu değildir.
   Uyumlu olmamasının sebebi general mobile 8 modelinin yeni çıkmış olmasıdır.
   Önümüzdeki günlerde mutlak uyumlu hale gelecektir.

   • Flexispy uygulaması, ebeveynlerin çocuklarını güvende tutmaları ve çalışanların üretken olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve tamamen yasaldır.

    Lütfen Flexispy’ı kullanma amaçlarınızın, aşağıdaki yasal gereklilikleri karşıladığından emin olun:

    Flexispy’ı, reşit olmayan çocuklarınızı izlemek için bir ebeveyn kontrolü çözümü olarak kullanmak istiyorsanız.
    Flexispy’ı, çalışanların izlendiklerini bildiği, şirket tarafından satın alınan cihazlar için bir çözüm olarak kullanmak istiyorsanız.
    Flexispy’ı kendi cihazınıza yüklemek istiyorsanız.

    Cihazı izlemek için doğru izinlere sahip olup olmadığınızı belirlemek sizin sorumluluğunuzdadır. Flexispy’ı kullanma niyetinizin yasallığı hakkında sorularınız varsa, bu konuda bir hukuk müşavirine danışabilirsiniz. Sitemiz, yasal danışmanlık hizmeti verememektedir.

    Teknik olarak merak ediyorsanız alıp yüklemek istediğinizde yazılımsal bir engel bulunmuyor.

 28. Merhaba çok dikkat ettim ve beğendim yüklemeye kararlıyım ancak aklıma takılan bazı şeyler var. 1.Yüklemek istediğim telefon samsung a7 modeli olurmu? 2.Kendi telefonumada birşey yüklüyor muyum? ve yüklüyorsam eğer takip ettiğim hedef kişi benim telefonumu eline alıp bakarsa göŕüŕ veya anlarmı gizli yeri varmı mesela ben girmedikçe hiç bildirim bile gelmeyen bir yer? 3.Yükleme yaptıktan sonra farklı şehirlerde bilgilere yine ulaşabilirmiyim ve istediğim zaman iptal edebilirmiyim yada çok memnun kaldım kendi telefonumdan yine kurulumu uzatabilirmiyim?

  • 1) Samsung A7 ile uyumludur?
   2) Kendi telefonunuza birşey yüklemiyorsunuz sadece karşı telefona bir defa yüklüyorsunuz o kadar. Hedef telefonu kullanıcı hesabınıza giriş yaparak takip edeceğiniz için sizin telefonda herhangi bir veri veya bildirim olması mümkün değil.
   3) Hedef telefona bir defa yükledikten sonra takip ettiğiniz telefonun kullanıcısı veya siz dünyanın neresinde olursanız olun kullanıcı paneli üzerinden her zaman giriş yaparak tüm kullanımlarını görebilirsiniz.
   4) Memnun kaldığınız takdirde yine kullanıcı hesabınıza giriş yaparak kullanım süresini uzatabilirsiniz.

 29. Merhaba Samsung s8 telefonuna uyumlu mudur? Lütfen cevap verirseniz sevinirim. Ayrıca Bir senelik yapmak istiyorum. İndirim yapılıyor mu?

 30. Note 5 icin uyumlu mudur.. ayrıca bu programi illaki bilgisayarami kurmak gerekiyor yani ben kendi telefonuma bu uygulamayi kurup yine takibini videoda anlatildigi gibi yapabilir miyim ? Birde iki uyelik arasinda normal uyelik ve premium estreydi sanirsam ikisi arasindaki farkalari iletirseniz cok memnun olurum. Acil cevap lutfen bi an once satın almak istiyorum..

  • Note 5 için uyumludur.

   Programı bilgisayara veya kendi telefonunuza kurmuyorsunuz sadece karşı telefona 1 defa yükleyip kuruyorsunuz o kadar.
   Sonrasında ister internette bağlandığınız her yerden karşı telefonun takibini yapabilirsiniz.
   Örneğin ister kendi telefonunuzun internet tarayıcısından panele şifreniz ile giriş yaparak karşı telefonu izleyin veya bilgisayarınızın yada tabletinizin internettinden giriş yaparak karşı telefonu izleyin hiç fark etmiyor.
   Kısaca internette erişebildiğiniz her yerden karşı telefonu takip edebiliyorsunuz.

   Hedef telefona bir defa yüklemekle işlem tamamlanmış olur ortalama yükleme süresi en fazla 2-3 dk dır.

   PREMIUM ÜYELİK ÖZELLİKLERİ
   WhatsApp, Facebook, Instagram, LINE, Viber, WeChat, Skype, iMessage, SMS, BBM, KIK, Telegram, Google+ Hangouts, Yahoo Messenger
   Arama Geçmişini izleme, Rehber, Notlar, Takvim, Resimler, Videolar, Muzik, Duvarkağıtları, Uygulamalar, Sık Kullanımlar, Web Geçmişi, Yer Tespiti..

   Bu yukarıda saydıklarımın PREMIUM üyeliğe ait olan özelliklerdir.

   EXTREME ÜYELİKTE
   PREMIUM’daki tüm özelliklere DAHİL VE EK olarak
   Telefon Dinleme ve Arama Kayıt Özelliği
   Ortam dinleme ve Kamera casusu
   Diğer gelişmiş özellikler

   Flexispy güncel üyelik fiyatlarına bu linkten bakabilirsiniz.

 31. Şimdi benim anlamadığım bir şey var aneroid note 4 telefonda premium ve ekstreme lerden birini aldığımızda yine de rootlamak gerekiyor mu rootlamadan göremiyor muyuz. Eğer öyleyse karşı tarafın telefonuna root nasıl yüklenir ve karşı taraf telefonuna root yüklendiğini anlamaz mı ve ayrıca kendi telefonumuza root yüklemeye gerek yok değil mı? Bunu flexispy için soruyorum

  • Merhaba,

   Flexispy’ı sadece takip edeceğiniz karşı hedef telefona yüklüyorsunuz. (Kendi telefonunuza birşey yüklemiyorsunuz.)

   Root da aynı şekilde karşı cihaza uygulanan bir işlemdir ama root olmadanda flexispy’ı hedef cihaza yükleyip takip edebilirsiniz fakat aşağıdaki özellikler aktif olacaktır bazı özellikler için sadece root gereklidir.

   ROOT OLMADAN EXTREME PAKETTE KULLANABİLECEĞİNİZ ÖZELLİKLER AŞAĞIDADIR.

   Keylogger, Konum, SMS, Çağrı Kayıtları, Medya, MMS, Gözatma Etkinliği, Çağrı Bildirimi, Adres Defteri, Duvar Kağıdı, Tarayıcı Yer İmleri, Kurulum, Uygulamalar, Takvim, Sim Değişikliği Bildirimi, Arama kaydı, Ortam Kaydı, Uzak Kamera ve Video

   Resmi Sitesinden Satın Almak İçin Tıklayınız.

 32. takip panelimi kemdi telefonumdan(ı phonex) ,appstoredan bir aplikasyon indirerek mi takip edebiliyorum. takibi bilgisayardan yapmak istemiyorum, cep telefonumdan panele nasıl ulaşacağım

  • Merhaba, FlexiSPY takip paneline giriş yapabilmek için telefonunuza bir uygulama indirmenize ve yüklemenize gerek yoktur.

   Çünkü FlexiSPY takip paneline buradan: https://portal.flexispy.com/ giriş yapabiliyorsunuz.

   Kısaca kullanıcı giriş bilgileriniz ile giriş yaparak dünyanın neresinde olursanız olun hedef telefonu takip edebiliyorsunuz.

   İster telefondan, tabletten veya bilgisayarınızdan hangi cihazla bağlanmak isterseniz bağlanabilirsiniz bu imkanı tamamen size vermiş oluyor ve böylece takip işleminiz karşınızdaki takip ettiğiniz kullanıcı fark etmeden daha bir gizlilikle yürümüş oluyor.

  • FlexiSPY yüklerken hedef telefonun bilgisayara bağlanması gerekmiyor çünkü: Satın alım işleminden sonra kullanıcı giriş bilginiz ile buraya giriş https://portal.flexispy.com/ yaptıktan sonra karşınıza adım adım resimli anlatımla yükleme adımları gelecek ve karşı telefona yüklemeniz için size kısa bir link verecek o verilen linki ister o anda veya isterseniz müsait olduğunuz bir zamanda karşı telefonun internet tarayıcısına yazıp devam ederek hızlıca yükleme işlemini ortalama 2 dakikada tamamlamış olursunuz. Kısaca hedef telefona FlexiSPY yükleme işlemi bu şekilde gerçekleşmektedir.

 33. ozellikleri cok guzelde ben uzaktaki erkek arkadasim icin yuklecektim ama onun telefonuna ulasamam bunun baska yolu var mi ?

 34. ozellikleri cok guzelde ben uzaktaki erkek arkadasim icin yuklecektim ama onun telefonuna ulasamam bunun baska yolu var mi ? size nasil ulasayim

 35. acil yardım, programı satın aldım ama hedef telefona yükleyemiyorum. ı phone 6s plus 12.1.4 hedef telefon? acaba uyumlu mu değil

Yorum yapın