FlexiSpy

FlexiSPY Nedir ?

FlexiSPY programı telefon dinleme ve izleme yazılımıdır. FlexiSPY yazılımını iphone, Android, Symbian ve Blackberry ile uyumlu olan bir takip programıdır. FlexiSPY sayesinde programı kurduğunuz hedef telefonun konumunu, görüşmelerini, mesajlaşmalarını, fotoğraflarını ve hatta kamerasını kontrol ederek, hedef telefon ile yapılan tüm işlemlerden anında haberdar olursunuz. FlexiSPY sayesinde tüm bunların yanı sıra hedef telefondaki bütün şifre ve kullanıcı isimlerine de ulaşmanız rahatlıkla mevcuttur. Eğer müsait olmaz ve hedef telefonu izlemeniz gereken yerde izleyemezseniz FlexiSPY tüm hareketleri ve konuşmaları kaydeder ve siz müsait olduğunuz zaman FlexiSPY online kullanıcı panelinizden bütün bunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
flexifspy inceleme

 

Ürün İsmi      : FlexiSPY
Resmi Sitesi   : (Buradan Gidiniz)
Fiyat Listesi    : Güncel Fiyat Listesi
Dil Desteği     : dil desteği
Editör Puanı:  5 yıldız

Kullanıcı tarafından çekilen inceleme videosu izleyebilirsiniz.


FlexiSPY’ın popüler özelliklerine kısaca bakacak olursak;

Çağrı Dinleme Özelliği
FlexiSPY sayesinde hedef telefona yapılan bütün gelen aramalardan ve hedef telefondan yapılan aramalardan anında haberiniz olur ve canlı olarak karşı taraflar sizi fark etmeden bu aramaları dinleyebilirsiniz. FlexiSPY çağrı dinleme özelliği sayesinde aşağıdaki özelliklerden faydalanırsınız.

 • Arama yapan cihazın numarası
 • Aranan cihazın numarası
 • Arama süresi
 • Arama zamanı
 • Yapılan toplam arama sayısı

Tüm bu bilgilere FlexiSPY online kontrol paneliniz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Canlı Ortam Dinleme Özelliği
FlexiSPY telefon dinleme yazılımının en önemli özelliğinden biride canlı ortam dinleme özelliğidir. Canlı ortam dinleme özelliği sayesinde;

 • Hedef telefonun bulunduğu ortamı net bir şekilde dinleyebilirsiniz
 • Siz ortamı dinlerken ortamdakiler kesinlikle sizin dinlediğinizin farkında olmaz
 • Bu özelliği kullanırken ses çıkarmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde çıkardığınız ses karşı tarafa gidebilir.

Konuşmaları Kayıt Altına Alma Özelliği

FlexiSPY sayesinde hedef telefonla yapılan tüm konuşmalar kayıt altına alınır.

 • Görüşme sırasında siz müsait olmasanızda, FlexiSPY görüşmeleri otomatik olarak kayıt altına alır
 • Siz bu görüşme kayıtlarına daha sonra istediğiniz zaman FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ortam Seslerini Kayıt Altına Alma

FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı ile ortam görüşmelerini dinleyebildiğiniz gibi kayıt altınada alabilirsiniz. Örneğin ortam konuşması dinlediğiniz bir sırada işiniz çıkarsa rahatça dinlemeyi bırakıp, daha sonra kayıt altına alınan görüşmeleri FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Şifre Kırma Özelliği
FlexiSPY telefon dinleme programının en önemli özelliklerinden biride şifre kırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde hedef telefondaki bütün şifrelere ve kullanıcı isimlerine ulaşabilirsiniz.

 • E-mail adresleri ve şifreleri
 • Ekran kilidi
 • Telefondaki dosyaların şifreleri
 • Facebook, Instagram gibi sosyal hesap kullanıcı isimleri ve şifreleri
 • Mesajlara konan şifreler

Yukarıda saydığımız bütün bu şifrelere ve kullanıcı isimlerine FlexiSPY kullanıcı paneliniz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gizli Kamera Açma Özelliği

FlexiSPY sayesinde hedef telefonun kamerasını istediğiniz an açabilir ve hedef telefonun bulunduğu ortam ile ilgili en net bilgiye görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yaparken hedef telefonda hiçbir belirti olmamakta, hedef telefonun sahibinin elinde telefon bulunsa dahi farkına varmamaktadır.

Keylogger Özelliği
Keylogger özelliği sayesinde hedef telefonda tuşlanan bütün harf ve rakamlar FlexiSPY tarafından kayıt altına alınır ve bu bilgilere online kullanıcı paneliniz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Mesajlaşma Servilerini İzleme
FlexiSPY sayesinde hedef telefona gelen bütün mesajlar ve hedef telefondan giden bütün mesajlar kayıt altına alınır ve online kullanıcı panelinizden bu mesajlara ulaşabilirsiniz. Hatta mesajlar hedef telefondan silinse bile FlexiSPY tarafından kayıt altına alındığı için bu mesajlara rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. FlexiSPY’ın bu özelliği sayesinde;

 • Mesaj metinlerine
 • Mesajın ne zaman geldiğine ve gönderildiğine
 • Mesajın tarihine
 • Mesajı gönderenin veya gönderilenin kim olduğuna

FlexiSPY online kullanıcı paneliniz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sosyal Mesajlaşma Servileri

FlexiSPY hedef telefona gelen sms mesajlarını kayıt altına aldığı gibi diğer mesajlaşma programlarından gelen mesajlarıda aynı şekilde kayıt altına alır ve online kullanıcı paneliniz üzerinden görmenizi sağlar. Örneğin hedef telefondaki aşağıdaki uygulamalardan gelen mesajları takip edebilirsiniz;

 • WhatsApp
 • Facebook
 • Twitter
 • Viber
 • Tango
 • weChat
 • yahoo Messenger
 • Skype
 • Line

Sınırsız Cihaz Değiştirme Hakkı

FlexiSPY casus yazılım programı sayesinde satın aldığınız lisans süresi boyunca istediğiniz kadar cihaz değişim hakkına sahipsiniz. Bu sayede takip etmekten vazgeçtiğiniz bir cihaz olursa, FlexiSPY programını o cihazdan kaldırıp başka bir cihaza yükleyerek yeni hedef telefonu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Gps Üzerinden Konum Belirleme
FlexiSPY sayesinde takip ettiğiniz hedef telefonun konumunu online kullanıcı panelinizden ister harita üzerinden konumunu isterseniz koordinat olarak yerini anında öğrenebilirsiniz.

Multimedya Takibi
FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefonda bulunan fotoğraf, video gibi bütün görüntüleri online kullanıcı paneliniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler
FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımınızı satın aldığınızda eğer, gerçekleştiremediğiniz herhangi bir işlem olursa 7/24 müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

FlexiSPY Hangi Telefonlarda Çalışır ?

Android =  2.3 –  4.4.4 arasındaki versiyonlarda

Iphone   = IOS 6.x ve IOS 8.1.1 arasındaki versiyonlarda

Blackberry = 5.0ve 7.1 arasındaki versiyonlarda

Symbian = SymbianAnnave Symbian Belle

İşletim sistemine sahip bütün telefonlarda kullanabilirsiniz.

Neden FlexiSPY?

 • FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı dünya üzerinde en yaygın olan ve en güvenli telefon dinleme yazılımlarının başında gelir.
 • FlexiSPY yazılımı ülkemize yakında gelmesine rağmen dünya ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan bir telefon dinleme yazılımıdır.
 • FlexiSPY yazılımını kurmakta herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuz zaman size gerekli yardımlarda bulunulacaktır.
 • FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefona herhangi bir etki yapmadan uzaktan sms komutları ile yapmak istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz.
 • FlexiSPY diğer casus telefon dinleme programlarından çok daha farklı bir alp yapı ile üretilmiş olup, kullanımı daha rahat ve daha güvenlidir. Hedef telefon takip edildiğinin farkına kesinlikle varmaz.
 • Çocuğunuzun veya eşinizin cep telefonu ile fazla zaman geçirdiğini düşünüyorsanız ve cep telefonu ile bu kadar ne yaptığını merak ediyorsanız FlexiSPY telefon dinleme yazılımı korkularınızı sona erdirecek bir programdır. Bu sayede çocuğunuzun veya eşinizin nerede olduğunu, ne yaptığını ve kimlerle neler görüştüğünü anında öğrenebilirsiniz.
 • FlexiSPY programını birçok şirket sahibide çalışanlarının telefonları ile iş zamanında fazla vakit geçirip geçirmediğini takip etmek için kullanmaktadır ve bu sayede çalışanlarından %100 verim almaya çalışmaktadır.

FlexiSPY Kurulum Adımları

FlexiSPY Resmi Sitesine Gitmek için Tıklayın

FlexiSPY Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

Özet
Tarih
İncelenen Yazı
FlexiSpy
Yazar Oyu
51star1star1star1star1star

“FlexiSpy” üzerine 105 yorum

 1. Note 5 icin uyumlu mudur.. ayrıca bu programi illaki bilgisayarami kurmak gerekiyor yani ben kendi telefonuma bu uygulamayi kurup yine takibini videoda anlatildigi gibi yapabilir miyim ? Birde iki uyelik arasinda normal uyelik ve premium estreydi sanirsam ikisi arasindaki farkalari iletirseniz cok memnun olurum. Acil cevap lutfen bi an once satın almak istiyorum..

  • Note 5 için uyumludur.

   Programı bilgisayara veya kendi telefonunuza kurmuyorsunuz sadece karşı telefona 1 defa yükleyip kuruyorsunuz o kadar.
   Sonrasında ister internette bağlandığınız her yerden karşı telefonun takibini yapabilirsiniz.
   Örneğin ister kendi telefonunuzun internet tarayıcısından panele şifreniz ile giriş yaparak karşı telefonu izleyin veya bilgisayarınızın yada tabletinizin internettinden giriş yaparak karşı telefonu izleyin hiç fark etmiyor.
   Kısaca internette erişebildiğiniz her yerden karşı telefonu takip edebiliyorsunuz.

   Hedef telefona bir defa yüklemekle işlem tamamlanmış olur ortalama yükleme süresi en fazla 2-3 dk dır.

   PREMIUM ÜYELİK ÖZELLİKLERİ
   WhatsApp, Facebook, Instagram, LINE, Viber, WeChat, Skype, iMessage, SMS, BBM, KIK, Telegram, Google+ Hangouts, Yahoo Messenger
   Arama Geçmişini izleme, Rehber, Notlar, Takvim, Resimler, Videolar, Muzik, Duvarkağıtları, Uygulamalar, Sık Kullanımlar, Web Geçmişi, Yer Tespiti..

   Bu yukarıda saydıklarımın PREMIUM üyeliğe ait olan özelliklerdir.

   EXTREME ÜYELİKTE
   PREMIUM’daki tüm özelliklere DAHİL VE EK olarak
   Telefon Dinleme ve Arama Kayıt Özelliği
   Ortam dinleme ve Kamera casusu
   Diğer gelişmiş özellikler

   Flexispy güncel üyelik fiyatlarına bu linkten bakabilirsiniz.

 2. Şimdi benim anlamadığım bir şey var aneroid note 4 telefonda premium ve ekstreme lerden birini aldığımızda yine de rootlamak gerekiyor mu rootlamadan göremiyor muyuz. Eğer öyleyse karşı tarafın telefonuna root nasıl yüklenir ve karşı taraf telefonuna root yüklendiğini anlamaz mı ve ayrıca kendi telefonumuza root yüklemeye gerek yok değil mı? Bunu flexispy için soruyorum

  • Merhaba,

   Flexispy’ı sadece takip edeceğiniz karşı hedef telefona yüklüyorsunuz. (Kendi telefonunuza birşey yüklemiyorsunuz.)

   Root da aynı şekilde karşı cihaza uygulanan bir işlemdir ama root olmadanda flexispy’ı hedef cihaza yükleyip takip edebilirsiniz fakat aşağıdaki özellikler aktif olacaktır bazı özellikler için sadece root gereklidir.

   ROOT OLMADAN EXTREME PAKETTE KULLANABİLECEĞİNİZ ÖZELLİKLER AŞAĞIDADIR.

   Keylogger, Konum, SMS, Çağrı Kayıtları, Medya, MMS, Gözatma Etkinliği, Çağrı Bildirimi, Adres Defteri, Duvar Kağıdı, Tarayıcı Yer İmleri, Kurulum, Uygulamalar, Takvim, Sim Değişikliği Bildirimi, Arama kaydı, Ortam Kaydı, Uzak Kamera ve Video

   Resmi Sitesinden Satın Almak İçin Tıklayınız.

 3. takip panelimi kemdi telefonumdan(ı phonex) ,appstoredan bir aplikasyon indirerek mi takip edebiliyorum. takibi bilgisayardan yapmak istemiyorum, cep telefonumdan panele nasıl ulaşacağım

  • Merhaba, FlexiSPY takip paneline giriş yapabilmek için telefonunuza bir uygulama indirmenize ve yüklemenize gerek yoktur.

   Çünkü FlexiSPY takip paneline buradan: https://portal.flexispy.com/ giriş yapabiliyorsunuz.

   Kısaca kullanıcı giriş bilgileriniz ile giriş yaparak dünyanın neresinde olursanız olun hedef telefonu takip edebiliyorsunuz.

   İster telefondan, tabletten veya bilgisayarınızdan hangi cihazla bağlanmak isterseniz bağlanabilirsiniz bu imkanı tamamen size vermiş oluyor ve böylece takip işleminiz karşınızdaki takip ettiğiniz kullanıcı fark etmeden daha bir gizlilikle yürümüş oluyor.

  • FlexiSPY yüklerken hedef telefonun bilgisayara bağlanması gerekmiyor çünkü: Satın alım işleminden sonra kullanıcı giriş bilginiz ile buraya giriş https://portal.flexispy.com/ yaptıktan sonra karşınıza adım adım resimli anlatımla yükleme adımları gelecek ve karşı telefona yüklemeniz için size kısa bir link verecek o verilen linki ister o anda veya isterseniz müsait olduğunuz bir zamanda karşı telefonun internet tarayıcısına yazıp devam ederek hızlıca yükleme işlemini ortalama 2 dakikada tamamlamış olursunuz. Kısaca hedef telefona FlexiSPY yükleme işlemi bu şekilde gerçekleşmektedir.

 4. ozellikleri cok guzelde ben uzaktaki erkek arkadasim icin yuklecektim ama onun telefonuna ulasamam bunun baska yolu var mi ?

 5. ozellikleri cok guzelde ben uzaktaki erkek arkadasim icin yuklecektim ama onun telefonuna ulasamam bunun baska yolu var mi ? size nasil ulasayim

 6. acil yardım, programı satın aldım ama hedef telefona yükleyemiyorum. ı phone 6s plus 12.1.4 hedef telefon? acaba uyumlu mu değil

 7. hedef telefona güncelleme yapıldığında program çalışmayı durduruyormuş. her güncellemeden sonra tekrar mı kuracağız telefonu 12 aylık extreme paket aldım.

 8. yeni bir telefon alacaüım.flexispy hangi telefon markası ve modelinde en iyi şekilde çalışıyor.bir tavsiye verebilirseniz çok sevinirim.

  • Flexispy yüklenen telefonda uygulamalarda ya da işletim sistemi uygulama izinleri kısmında görünüyor mu?

   • FlexiSpy yazılımı kendini tamamen gizleme özelliğine sahip profesyonel bir yazılımdır. Kendini hiçbir şekilde belli etmez ve görünme olarak çalışır.

 9. Merhaba ben izleyeceğim telefon iphone olduğu için iphone indirme aldım, ama benim kullandığım telefonum android burada sorun çıkarmı ? sorun çıkarsa android yükleme yapmam mı gerekir ?

  • Takip edeceğiniz hedef telefona programı yükledikten sonra siz internete giriş yapabildiğiniz her yerden karşı telefonu takip edebilirsiniz.
   internete giriş yaptığınız cihazlar telefon olur, tablet olur, laptop olur veya bilgisayar olur hiç fark etmez dilediğiniz cihazdan kullanıcı adı ve şifreniz ile FlexiSPY paneline: https://portal.flexispy.com/ giriş yaparak dünyanın neresinde olursanız olun takibinizi yapabilirsiniz. Ayrıca takip yapmak için 7/24 flexispy panelinizin karşısında olmanız gerekmez çünkü hesabınıza giriş yapmasanızda o sizin için karşı cihazın tüm aktivitelerini sizin hesabınıza topluyor ve siz giriş yaparak neler yapmış kimlerle mesajlaşmış veya konuşmuş yada nerelere gitmiş her şeyi görebilirsiniz.

 10. Merhaba,
  Ben android bir telefonu takip etmek istiyorum ama rooting yapılmış olması gerekliymiş.Bu işlemi yapmadan mümkün değil mi?Diğer sorumda sanal kartla ödeme yapabilir miyim?

Yorum yapın