FlexiSpy

FlexiSpy Nedir ?

Flexispy yazılımı telefon dinleme ve takip yazılımıdır. Flexispy yazılımını Iphone, Android, Symbian ve Blackberry ile uyumlu olan bir yazılımdır. Flexispy sayesinde yazılımı kurduğunuz hedef telefonun konumunu, görüşmelerini, mesajlaşmalarını, fotoğraflarını ve hatta kamerasını kontrol ederek, hedef telefon ile yapılan tüm işlemlerden anında haberdar olursunuz. Flexispy sayesinde tüm bunların yanı sıra hedef telefondaki bütün şifre ve kullanıcı isimlerine de ulaşmanız rahatlıkla mevcuttur. Eğer müsait olmaz ve hedef telefonu izlemeniz gereken yerde izleyemezseniz Flexispy tüm hareketleri ve konuşmaları kaydeder ve siz müsait olduğunuz zaman Flexispy online kullanıcı panelinizden bütün bunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
flexifspy inceleme

 

Ürün İsmi      :  FlexiSpy
Resmi Sitesi   : (Buradan Gidiniz)
Fiyat Listesi   :  Güncel Fiyat Listesi
Dil Desteği     : dil desteği
Editör Puanı:  5 yıldız

Kullanıcı tarafından çekilen inceleme videosu izleyebilirsiniz.


FlexiSpy’ın popüler özelliklerine kısaca bakacak olursak;

Çağrı Dinleme Özelliği
Flexispy sayesinde hedef telefona yapılan bütün gelen aramalardan ve hedef telefondan yapılan aramalardan anında haberiniz olur ve canlı olarak karşı taraflar sizi fark etmeden bu aramaları dinleyebilirsiniz. Flexispy çağrı dinleme özelliği sayesinde aşağıdaki özelliklerden faydalanırsınız.

 • Arama yapan cihazın numarası
 • Aranan cihazın numarası
 • Arama süresi
 • Arama zamanı
 • Yapılan toplam arama sayısı

Tüm bu bilgilere Flexispy online kontrol paneliniz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Canlı Ortam Dinleme Özelliği
Flexispy telefon dinleme yazılımının en önemli özelliğinden biride canlı ortam dinleme özelliğidir. Canlı ortam dinleme özelliği sayesinde;

 • Hedef telefonun bulunduğu ortamı net bir şekilde dinleyebilirsiniz
 • Siz ortamı dinlerken ortamdakiler kesinlikle sizin dinlediğinizin farkında olmaz
 • Bu özelliği kullanırken ses çıkarmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde çıkardığınız ses karşı tarafa gidebilir.

Konuşmaları Kayıt Altına Alma Özelliği

Flexispy sayesinde hedef telefonla yapılan tüm konuşmalar kayıt altına alınır.

 • Görüşme sırasında siz müsait olmasanızda, Flexispy görüşmeleri otomatik olarak kayıt altına alır
 • Siz bu görüşme kayıtlarına daha sonra istediğiniz zaman Flexispy online kullanıcı paneliniz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ortam Seslerini Kayıt Altına Alma

Flexispy casus telefon dinleme yazılımı ile ortam görüşmelerini dinleyebildiğiniz gibi kayıt altınada alabilirsiniz. Örneğin ortam konuşması dinlediğiniz bir sırada işiniz çıkarsa rahatça dinlemeyi bırakıp, daha sonra kayıt altına alınan görüşmeleri Flexispy online kullanıcı paneliniz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Şifre Kırma Özelliği
Flexispy telefon dinleme programının en önemli özelliklerinden biride şifre kırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde hedef telefondaki bütün şifrelere ve kullanıcı isimlerine ulaşabilirsiniz.

 • E-mail adresleri ve şifreleri
 • Ekran kilidi
 • Telefondaki dosyaların şifreleri
 • Facebook, Instagram gibi sosyal hesap kullanıcı isimleri ve şifreleri
 • Mesajlara konan şifreler

Yukarıda saydığımız bütün bu şifrelere ve kullanıcı isimlerine Flexispy kullanıcı paneliniz sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gizli Kamera Açma Özelliği

Flexispy sayesinde hedef telefonun kamerasını istediğiniz an açabilir ve hedef telefonun bulunduğu ortam ile ilgili en net bilgiye görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yaparken hedef telefonda hiçbir belirti olmamakta, hedef telefonun sahibinin elinde telefon bulunsa dahi farkına varmamaktadır.

Keylogger Özelliği
Keylogger özelliği sayesinde hedef telefonda tuşlanan bütün harf ve rakamlar Flexispy tarafından kayıt altına alınır ve bu bilgilere online kullanıcı paneliniz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

Mesajlaşma Servilerini İzleme
Flexispy sayesinde hedef telefona gelen bütün mesajlar ve hedef telefondan giden bütün mesajlar kayıt altına alınır ve online kullanıcı panelinizden bu mesajlara ulaşabilirsiniz. Hatta mesajlar hedef telefondan silinse bile Flexispy tarafından kayıt altına alındığı için bu mesajlara rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. Flexispy’ın bu özelliği sayesinde;

 • Mesaj metinlerine
 • Mesajın ne zaman geldiğine ve gönderildiğine
 • Mesajın tarihine
 • Mesajı gönderenin veya gönderilenin kim olduğuna

Flexispy online kullanıcı paneliniz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sosyal Mesajlaşma Servileri

Flexispy hedef telefona gelen sms mesajlarını kayıt altına aldığı gibi diğer mesajlaşma programlarından gelen mesajlarıda aynı şekilde kayıt altına alır ve online kullanıcı paneliniz üzerinden görmenizi sağlar. Örneğin hedef telefondaki aşağıdaki uygulamalardan gelen mesajları takip edebilirsiniz;

 • WhatsApp
 • Facebook
 • Twitter
 • Viber
 • Tango
 • weChat
 • yahoo Messenger
 • Skype
 • Line

Sınırsız Cihaz Değiştirme Hakkı

Flexispy casus yazılım programı sayesinde satın altığınız lisans süresi boyunca istediğiniz kadar cihaz değişim hakkına sahipsiniz. Bu sayede takip etmekten vazgeçtiğiniz bir cihaz olursa, Flexispy programını o cihazdan kaldırıp başka bir cihaza yükleyerek yeni hedef telefonu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Gps Üzerinden Konum Belirleme
Flexispy sayesinde takip ettiğiniz hedef telefonun konumunu online kullanıcı panelinizden ister harita üzerinden konumunu isterseniz koordinat olarak yerini anında öğrenebilirsiniz.

Multimedya Takibi
Flexispy yazılımı sayesinde hedef telefonda bulunan fotoğraf, video gibi bütün görüntüleri online kullanıcı paneliniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler
Flexispy casus telefon dinleme yazılımınızı satın aldığınızda eğer, gerçekleştiremediğiniz herhangi bir işlem olursa 7/24 müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Flexispy Hangi Telefonlarda Çalışır ?

Flexispy programı

Android =  2.3 –  4.4.4 arasındaki versiyonlarda

Iphone   = IOS 6.x ve IOS 8.1.1 arasındaki versiyonlarda

Blackberry = 5.0ve 7.1 arasındaki versiyonlarda

Symbian = SymbianAnnave Symbian Belle

İşletim sistemine sahip bütün telefonlarda kullanabilirsiniz.

Neden FLEXİSPY?

 • Flexispy casus telefon dinleme yazılımı dünya üzerinde en yaygın olan ve en güvenli telefon dinleme yazılımlarının başında gelir.
 • Flexispy yazılımı ülkemize yakında gelmesine rağmen dünya ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan bir telefon dinleme yazılımıdır.
 • Flexispy yazılımını kurmakta herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuz zaman size gerekli yardımlarda bulunulacaktır.
 • Flexispy yazılımı sayesinde hedef telefona herhangi bir etki yapmadan uzaktan sms komutları ile yapmak istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz.
 • Flexispy diğer casus telefon dinleme programlarından çok daha farklı bir alp yapı ile üretilmiş olup, kullanımı daha rahat ve daha güvenlidir. Hedef telefon takip edildiğinin farkına kesinlikle varmaz.
 • Çocuğunuzun veya eşinizin cep telefonu ile fazla zaman geçirdiğini düşünüyorsanız ve cep telefonu ile bu kadar ne yaptığını merak ediyorsanız Flexispy telefon dinleme yazılımı korkularınızı sona erdirecek bir programdır. Bu sayede çocuğunuzun veya eşinizin nerede olduğunu, ne yaptığını ve kimlerle neler görüştüğünü anında öğrenebilirsiniz.
 • Flexispy programını birçok şirket sahibide çalışanlarının telefonları ile iş zamanında fazla vakit geçirip geçirmediğini takip etmek için kullanmaktadır ve bu sayede çalışanlarından %100 verim almaya çalışmaktadır.

FlexiSpy Kurulum Adımları

FlexiSpy Resmi Sitesine Gitmek için Tıklayın

FlexiSpy Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Emre dedi ki:

  Takip etmek istediğim telefona kurdum gayet stabil ve işlevli çalışıyor. Üste yazılanın ne bir eksiği ne bir fazlası. Teşekkürler…

 2. Metin Gürsoy dedi ki:

  Bunu facebookta gördüm, özet geçermisiniz ürünü fiyatı, garantisi vb.

  • admin dedi ki:

   Sayfada fiyatlar hakkında detaylı bilgi bulabileceğiniz bağlantı paylaşılmıştır. Sayfanın en altında “FlexiSpy Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler” kısmından ihtiyacınıza uygun paket ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

 3. Metin Gürsoy dedi ki:

  Facebookta yazmıyor fiyatı falan

 4. Ali Furkan dedi ki:

  Çok Güzel Bir seye Benziyor Denemek Lazım Hoşuma Gitti..

 5. admin dedi ki:

  ürünüzü satın almak istiyorum fakat telefon ıphone 5 yukarıda jailbreak gerektirmeyen çözümü diye seçenek var ve fiyatı diğerlerine göre daha uygun bunu alırsam hangi özelliklerden yararlanacağım? bilgi verirseniz sevinirim .

  • admin dedi ki:

   mSpy jailbreak yapılmamış iOS cihazlar için takip hizmeti sunmaktadır. Satın al sayfasına gittiğinizde yukarıda görmüş olduğunuz hizmettin içerdiği paket standart pakettir dilerseniz premium paketide seçip aynı şekilde kullanabilirsiniz. Premium paketde standart paketdeki tüm özellikler dahil artı olarak premium pakete belirtilen diğer özelliklerde bulunmaktadır.

 6. Zafer dedi ki:

  İstediğim zaman yapılan tüm görüşmelerini dinleyebiliyorum bu harika, mesajlaşmalarını çağrı geçmişini hepsini görebiliyorum bunlar güzel fakat takip ettiğim telefonu bazen kendim arayıp konuşuyorum kapattıktan hemen sonra kullanıcı panelime giriş yapıp bakıyorum bazen hemen panelde görünüyor bazen ise 3-5 dk sonra yansıyor bu neden olabilir aslında benim için pek sorun değil ama yinede merak ettim yanıtlarsanız memnun olurum.

  • admin dedi ki:

   Konuşma süresine göre farklılık gösteriyor olabilir normal bir durum gibi görünüyor olası bir aksaklık olur ise destek ekibiyle iletişime geçiniz.

 7. Mislina dedi ki:

  Blogunuzda çok faydalı ve açıklamalı içerikler bulunuyor bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için çok çok teşekkür ederim.

 8. Serdar dedi ki:

  O kadar araştırdım sanırım sonunda bunu kullanacağım en iyisi bu gözüküyor.

 9. Debra dedi ki:

  Ben aldım şu anda takip edeceğim telefonda elimde yüklemeyide yaptım takip edeceğim telefona denemek için bir kısa mesaj gönderdim bir kaç intenet sitesine girdim ve bir bilindik hizmet sektörünün numarasını aradım 2 dk kadar görüşmem oldu kapatım aradan bir kaç dakika sonra kullanıcı panelime girdiğimde herşeyin tüm ayrıntılarına kadar göründüğünü gördüm konuşmalarımı dinledim mesajlaşmalarımı ve internet geçmişimi aynen gördüm süper birşey gerçekten helal olsun bu yazılımı geliştirenlere.

 10. Money dedi ki:

  İyi ki bu sayfayla karşılaşmışım çünkü baya bir araşıtırma yapmıştım ve hiç bir yerde anlayacağım şekilde yazılar mevcut değildi bu sitede aradıklarımı buldum ve flexispy ı alıp takip etmek istediğim telefona yükledim. Şimdi gözüm arkada değil olan biten herbirşeyden haberim oluyor.

 11. Suzi dedi ki:

  Epeyi araştırdım flexispy ve mspy dışında kaliteli bir yazılım bende bulamadım artık bu ikisinden birini alıp kullanmayı düşünüyorum.

 12. Nezan dedi ki:

  Güzel bir aplikasyon Güzel bir mobil uygulama. Kullanmanızı tavsiye ederim.

 13. Ozi dedi ki:

  On numara ya ihtiyacı olan herkez kullanmalı bence tavsiye ederim

 14. Cadı dedi ki:

  Ben bu kadar kolay yüklenebilen birşey olduğunu düşünmemiştim 🙂 şimdi ise panelden herşeyi inceleyebiliyorum.

 15. Melodi dedi ki:

  En iyi hangi programdır diye iki gündür yoğun araştırıyorum tüm sonuçlar bu programı gösteriyor en iyisi bu sanırım.

 16. Meryem dedi ki:

  Eğer herhangi arama veya mesaj kayittan silinirse yine gorebilirmiyiz

  • admin dedi ki:

   Evet takip ettiğiniz telefondan arama geçmişi veya mesajlar yada internet geçmişi silinsede siz panelden silmediğiniz sürece panelde kalır silinmez.

 17. nurgül dedi ki:

  peki bu programı,takip etmek istediğimiz cihaza mı kurmak gerekiyor ?

  • admin dedi ki:

   Evet takip etmek istediğiniz telefona yüklemelisiniz. Flexispy’ı satın aldıktan sonra üyeliğiniz süresi içerisinde istediğiniz zaman takip etmek istediğiniz telefona yükleyebilirsiniz.

 18. Hasan21 dedi ki:

  Diyelimki ortam dinlemesi yapmak istiyoruz veya kamerayla video cekmek istiyoruz bunların olması için hedef telefonun ınterneti açık olmasimi gerekiyor

 19. serra dedi ki:

  Bir kac sorum olacak
  1)Bu programi kurdugum zaman wi fi ile kursam takip edilen daha sonra kendi operatorunun agndan nete girse bu durum da da ben yazsmalarni yine okuyabilirmiyin
  2) bu programi kurduktan sonra takip edilen kisi telefonuna format atsa dahi onu takip edebilir miyim
  3)telefon dinlemesi yapabiliyor mu.yapiyorsa bu konusmalar yazili metin olarak mi geliyor
  4)karsi taraftan gelen yazsma bilgileri ne kadar sureyle saklanmaktadar.
  Bilgilendirrseniz sevinirim

  • admin dedi ki:

   Sırasıyla Cevaplıyorum:
   1)Siz wifi veya mobil internet ile yüklemeniz fark etmez yüklemiş olmanız tüm özellikleri kullanmanız için yeterlidir.
   2)Flexispy yüklü telefona format atılırsa tekrar yüklemelisiniz (üyelik süreniz boyunca dilediğiniz kadar ücretsiz yükleyip takip edebilirsiniz)
   3)Telefon dinlemesi yapılabiliyor tüm görüşmeler sizin kullanıcı panelinize ses dosyası olarak aktarılır indirip dinleyebilirsiniz.
   4)Siz silmediğiniz sürece panelinizde silinmez durur.

 20. Cappy dedi ki:

  Tam olarak uygulamayı nasıl yüklüyoruz takibi nasıl yapıyoruz kısa bir tarif alabilirmiyim mümkünse

 21. Dilan dedi ki:

  Flexisy yukledikten onceki whatsap gorusmelerini geri getirme var mi?? Hedef telefonu eline almadan yuklenebiliyor mu mesela wifi üzerinden ??

  • admin dedi ki:

   Evet whatsapp konuşma geçmişini görebilirsiniz fakat yüklediğiniz tarihten sonrasını görebilirsiniz. Hedef telefona yüklenebilmesi için fiziksel erişiminizin olması gerekir.

 22. Emre dedi ki:

  Mrb benim sorum yeni telefon aldım hediye edeceğim telefonda hat takılı olmadan yükleyebiliyor muyum yada başka hat takıp telefona gmail falan açmadan yükleyebilir mıyım

  • admin dedi ki:

   Yükleme işlemi için gmail açmanıza veya herhangi bir hattın içinde bulunmasına gerek yok yükleme işlemini gerçekleştirmeniz için telefonun internette bağlı olması yeterli bu wifi de olabilir veya takacağınız herhangi bir hattın operatörüne ait mobil internet yardımıylada yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 23. Busra dedi ki:

  Peki mesela takip edeceğim hedef telefona gözlemlemek için yükledim şimdi bu yüklediğim telefonun ekranında herhangi bir uygulama gözükmüyor mu yada mesela ana ekranda uygulamalari gizle diye bişey var gizliyorsun görünmüyor ozaman da takip edebilirmiyim özellikle kamera gerekli kamerayı biz istediğimiz zaman mi açıp izliyoruz ?

  • admin dedi ki:

   FlexiSpy takip ettiğiniz telefonda tamamen görünmez ve gizli olarak çalışır. Bu durum aynı zamanda yükleme adımında sizin tercihinize bağlıdır.
   Flexispy kamera özelliği ise oldukça olağan üstü çok kullanışlı ve faydalı özelliktir.
   Kullanıcı panelinizden dilediğiniz zaman RemCam özelliğini kullanarak uzaktaki telefonun kamerasını gizlice açıp bulunduğu yerin ekran görüntüsünü otomatik olarak panelinize yansıtır.

 24. MEHMET ÖZCAN dedi ki:

  yükleme yaptığımız telefon hat/numara değiştirirse yine de izleme devam edermi?

  • admin dedi ki:

   Yükleme yapmış olduğunuz telefonun kullanıcısı hat değiştirsede FlexiSPY takip etmeye devam eder ve panelinize bilgi düşer.

 25. ayla dedi ki:

  merhaba acıklayıcı bilgiler için teşekkürler. samsung note 5 de çalışıyor mu ?

 26. mesut dedi ki:

  program yapımcıları ingiliz sanırım türkçe deyimi tam anlamayacaklardır ama benden aldıkları her kuruş analarının ak sütü gibi helal olsun 😀

 27. alper dedi ki:

  merhaba bu program ipone 5 calisirmi şimdiden tesekürler

  • admin dedi ki:

   iPhone ve iPad Uyumluluk Bilgileri
   FlexiSPY iOS 7.0’dan 9.1’e kadar tüm cihazlarla uyumludur (Kayıt özelliği sadece iOS 7.x ve üzeri versiyonlarda çalışır)
   Cihazın versiyonunu öğrenmek için ( Ayarlar > Genel > Hakkında altından versiyona bakınız )

 28. ayhan dedi ki:

  Merhaba bu programda gorusmeler ve yazismalar , kisacasi takibe konu olan herseyin üçüncü kisilerce gorulmesi varmi varsa kontrol panelimizden sildikten sonra gorunur mu

  • admin dedi ki:

   Flexispy yazılımı hiçbir şekilde takip edilen cihazların verilerini depolamaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Takip edilen cihazın tüm kullanım ve görüşme detaylarını sadece size özel kullanıcı panelinden kendi kullanıcı mail adresiniz ve şifreniz ile girerek bir tek siz görebilirsiniz. İçinizin de rahat olması adına satın alım sonrasında sistem tarafından otomatik oluşturulup size gönderilen giriş bilgilerini dilerseniz aynı şekilde kullanıcı panelinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

 29. Aylin dedi ki:

  Bunu ben nasıl satın alırım.ve istediyim telefona nasıl yüklerim?

 30. cihad dedi ki:

  iphone 7 telefonunda çalışır mı???

 31. Kardelen dedi ki:

  Programı nasıl satın alıyoruz ödemeyi nasıl yapıyoruz

  • admin dedi ki:

   Flexispy yazılımını nasıl satın alacağınız yazımızda yeni eklenen videoda açıklamalı olarak anlatılmaktadır. Flexispy güncel fiyat bilgisi için tıklayınız..

 32. Kardelen dedi ki:

  Aylık ödemesi ne kadar

 33. Kadir dedi ki:

  Bu özelliklerin tamamını hedef telefon internete bağlı değilken de kullanabiliyormuyuz mesela internet kapalıyken ortamı dinleyip izleyebiliyormuyuz

  • admin dedi ki:

   Evet takip etmiş olduğunuz cihazın internet bağlantısı o an kapalı dahi olsa flexispy tüm telefonda yapılan aktiviteleri kayıt eder ve internette bağlandığı zaman tüm kayıt edilen bilgileri sizin kullanıcı panelinize yansıtmaktadır.

 34. Kardelen dedi ki:

  Çok güzel proğram ama çok pahalı indirimli olduğu günler varmı

 35. esra dedi ki:

  bu program instagramda gecmis tarihlerdeki mesajlarida cikarabiliyormu.Mesela bu programi bugün alsam gecen senenin son aylarindaki instagramdaki özel mesajlari görebilirmiyim.Birde samsung s7 telefonlarina uyumlumu

 36. Aylin dedi ki:

  Samsung s6 ya uyumlumu.ve satin alırken e mail adresi yerine gmail adresimi versem olurmu sifre buraya gelirmi.bide premium paketini almak istiyorum ama telefon root lu degil yinede premium un bütün özelliklerinden faydalanabilirmiyim yoksa sadece belli özelliklerimi acil cevap verirmisiniz.kac yere yazdim ama hic cevap alamıyorum..cevaplama oranlariniza bakıyorum cok gec cevaplar veriliyor acil yardm

  • admin dedi ki:

   Merhaba Aylin hanım,

   Android OS 4.0.3 – 6.0.1 cihazlarla uyumludur. Sormuş olduğunuz cihaz Samsung S6 Android 6.0.1 olarak görülmekte ve destekleniyor olarak görünmektedir. Uyumluluk kontrolünü dilerseniz sizde Bu Sayfadan kontrol edebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz kişinin telefonu rootlu değilse bazı özellikleri kullanabilir ve bazı özellikleri kullanamazsınız. Tüm özellikleri kullanmak istiyorsanız eğer telefonu rootlamalı veya rootlatmalısınız.

 37. seviylay dedi ki:

  peki ortam dinlemelerini ses kayyıt dosyası olarak kaydeder mi birde ıphone 5 için jailbreak yapmak zormu bunu sadece kurulum esnasında mı yapmak gerekiyor yoksa sürikli olan bişey mi

  • admin dedi ki:

   Ortam dinlemesini ses kayıt dosyası olarak kayıt eder.
   iphone 5 için jailbreak nasıl yapılır internetten araştırıp bakabilirsiniz.
   Jailbreak bir defa yapmış olmanız yeterlidir sürekli yapılan birşey değil.
   Jailbreak ne zaman yaptığınızın bir önemi yok. Takip etmek istemiş olduğunuz iphone cihazlarda Flexispy’ın tüm özelliklerini kullanabilmek için telefonun flexispy yüklenmeden hemen önce veya herhangi bir gün yapılmış olması yeterlidir. Kısaca iphone telefonların tüm aktivitelerini tkip etmek için o cihaza jailbreak uygulamak gerekir. Jailbreak ne zaman uygulandığının bir önemi yoktur.

 38. Ali Faik dedi ki:

  Merhaba. Iphone 6s ile uyumlu mu ? Cihazı sıfır alacağım ve cihazın kendi kurulumunda bildiğim kadarıyla apple şifresi gerekiyor. Bu durumda nasıl bir yol izlemek gerekir ? Ve sanırım program yükleme öncesi silinmiş whatsapp mesajlarını görmek mümkün olamıyor galiba doğru mu ?

  • admin dedi ki:

   Yükleme öncesi telefonunda yer alan whatsapp mesajlarını görebilirsiniz fakat yükleme öncesi silinmiş mesajları göremezsiniz. Yükledikten sonra yapılan tüm telefon konuşmalarını dinleyebilir ve sms, whasatsapp, skype, gibi tüm mesajların ve mesaj uygulamalarında yapılan tüm konuşma geçmişlerini görebilirsiniz. Yükledikten sonra takip ettiğiniz kişi konuşma geçmişlerini silse dahi siz kullanıcı panelinden silmedikçe silinmez ve tüm mesajlaşmalarını okuyabilirsiniz. Buradan uyumluluk kontrolü sağlayabilirsiniz.

 39. Tufan dedi ki:

  Programi turkce kullanabilirmiyim

 40. Tufan dedi ki:

  Turkce menu oluyormu