FlexiSpy

Dünyanın en çok kullanılan casus yazılımlarından biri olan FlexiSpy nedir? nasıl kullanılır? FlexiSPY satın almadan önce bilmeniz gereken tüm önemli detayları gerçek kullanıcı yorumları ile sizler için araştırdık ve en kapsamlı FlexiSPY incelemesini yaptık.

FlexiSPY Nedir?

FlexiSPY, dünyanın en çok tercih edilen telefon dinleme, izleme ve takip amacıyla kullanılan telefon takip yazılımlarından biridir. FlexiSPY sayesinde yazılımı kurduğunuz hedef telefonun konumunu, görüşmelerini, mesajlaşmalarını, fotoğraflarını ve hatta kamerasını kontrol ederek, hedef telefon ile yapılan tüm işlemlerden anında haberdar olursunuz. FlexiSPY sayesinde tüm bunların yanı sıra hedef telefondaki bütün şifre ve kullanıcı isimlerine de ulaşmanız rahatlıkla mevcuttur. Eğer müsait olmaz ve hedef telefonu izlemeniz gereken yerde izleyemezseniz FlexiSPY tüm hareketleri ve konuşmaları kaydeder ve siz müsait olduğunuz zaman FlexiSPY online kullanıcı panelinizden bütün bunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
flexifspy inceleme

 

Ürün İsmi      : FlexiSPY
Resmi Sitesi   : (Hemen Deneyin!)
Fiyat Listesi    : Güncel Fiyat Listesi
Dil Desteği     : dil desteği
Editör Puanı:  5 yıldız

Kullanıcı tarafından çekilen inceleme videosu izleyebilirsiniz.


blank

Dijital çağın son derece geliştiği günümüzde, hem küçük çocukların hem de yaşlı bireylerin elinde akıllı telefonları var. Teknoloji, sağladığı sayısız kolaylık ile birlikte çeşitli güvenlik problemlerini de beraberinde getiriyor. Çocuğunuzun gündelik hayatta sınırsız internet aracılığı ile kimlerle iletişime geçtiğini bilmek, bu bilgiler ışığında önlemlerinizi arttırmak sizce de doğru bir adım olmaz mıydı? Telefonlarımız, gündelik yaşamda ne yaptığımız ile ilgili son derece önemli bilgileri, lokasyonumuzu, iletişim kurduğumuz insanları ve fikirlerimizi ele verir. Yeni nesil casus yazılım FlexiSPY sayesinde, hedef telefondaki tüm görüşmelerin, mesajlaşmaların ve diğer verilerin kaydedilmesini ve güvenli gösterim paneline aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik takip edebileceğiniz veriler arasında hem aramalar, hem SMS’ler, hem de fotoğraf ya da video gibi multimedia içerikler var!

Henüz casus yazılım programları ünlenmemişken, 2005 yılında ilk casus yazılım programını piyasaya süren FlexiSPY, alanında öncü olarak kabul edilen ve binlerce kişi tarafından tercih edilen bir sistem. Bunun sebebi ise, diğer casus yazılımlar ile kıyaslandığında FlexiSPY içerisinde çok daha fazla izleme ve görüntüleme sistemi bulunması. FlexiSPY yazılımında 150’den fazla casus özelliği bulunuyor, bu özellikler sayesinde ise hedef mobil cihazın tüm hareketlerini eksiksiz bir şekilde izleyebilme şansını elde edeceksiniz. Benim deneyimlerime göre, bu programın en önemli pozitif özelliği şu: Casus yazılım pazarındaki diğer uygulamalarla kıyaslandığında, FlexiSPY, fiyat-performans oranı en yüksek olan sistem olarak göze çarpıyor.

Artık birinin telefonda neler yaptığını, kimlerle görüştüğü veya tehlikeli programlarda vakit geçirip geçirmediğini görmek, ne tür mesajlar aldığını ve gönderdiğini öğrenmek eskisinden çok daha kolay ve uygun fiyatlı hale geldi. FlexiSPY, bu kapsamda son derece avantajlı bir alternatifi bizlere sunuyor.

Elbette pazarda sunulan diğer casus yazılımlar ile FlexiSPY’i karşılaştırmak benim için çok önemliydi. Çünkü en iyi casus programını kullandığımdan emin olmam gerekiyordu. Detaylı karşılaştırmalarım sonucunda şunu söyleyebilirim ki, FlexiSPY’in yapamayıp diğer casus yazılımların yapabileceği hiçbir işlem yok. Buna karşın, FlexiSPY sayesinde gerçekleştirebileceğiniz fakat diğer programların kesinlikle başaramayacağı çok sayıda fonksiyon var!

FlexiSPY Casus Yazılımın Avantajları Nelerdir?

 • Benzersiz Özellikler! Ezber bozan yeni nesil bir casus yazılım programından yardım alacağınızı unutmayın. FlexiSPY ile, hedef telefondaki tüm ses akışlarını yönetecek, uzaktan telefon sistemini kontrol edecek, uygulamalar kullanılırken ekran fotoğrafları çekebileceksiniz. Tüm bu bilgileri ise size özel olarak tasarlanan panelde görüntüleyeceksiniz.
 • Mobil Aplikasyon Sayesinde Kolay Takip! Elbette mobil cihazlar için tasarlanan bu tür gelişmiş bir programın, takip için mobil seçenek sunmaması düşünülemezdi. Gelişmiş mobil gösterim aplikasyonu sayesinde hedef telefondan çektiğiniz tüm verileri canlı olarak inceleyebileceksiniz. Hedef cihazı kullanan kişi o an telefonda ne yapıyorsa, sizin ekranınıza yansıyacak!
 • 14 Yıllık Tecrübe ile Tasarlanmış Orijinal ve Özgün Casus Yazılım Aplikasyonu! Şu ana kadar milyonlarca kişi tarafından kullanılmış olan FlexiSPY, bu alanda başarılı mühendislerin 14 yıllık çalışmalarının kümülatif bir sonucu!
 • Düşük Ücretle Başlayıp Zamanla Sistemi Yükseltin! Casus programların sunduğu seçeneklerin ne kadarına ihtiyacınız var? Elbette takibi başlatmadan önce bunu tahmin etmeniz çok zor. Bu yüzden FlexiSPY, sınırlı özelliği kullanabileceğiniz bir başlangıç paketini size düşük ücretle sunuyor. Dilerseniz bu tür bir paketle başlayıp ihtiyaç duydukça ek versiyonları edinebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç temelli bir harcama yapmış olursunuz.
 • Tam Bir Fiyat Performans Ürünü! Sahip olduğu 150’den fazla casus işlem özelliği sayesinde, FlexiSPY kendi alanında en avantajlı ve ekonomik ürün olarak sunuyor.
 • Tam Zamanlı Müşteri Desteği! 7 gün 24 saat canlı destek hattına sahip olan FlexiSPY’a her türlü probleminiz için ulaşabilirsiniz. Üstelik basit sanal robotlar ile değil, problemlerinizi çözmeye odaklı gerçek insanlarla konuşuyor olacaksınız.
 • FlexiSPY Topluluğu! FlexiSPY’i kullanan dünya çapındaki 25 binden fazla kişinin online FlexiSPY topluluğuna üye olduğunu biliyor muydunuz? Bu platformlar üzerinden sistemle ilgili fikirlerinizi paylaşabilir, öneri ve isteklerde bulunabilirsiniz. Çünkü, işin güzel tarafı şu: FlexiSPY sistemindeki güncellemeleri yapan mühendisler de bu topluluktan haber alıyor!
 • Diğer Casus Programlar İçin Avantajlı Promosyonlar! FlexiSPY, prestijli alışverişi garanti altına alıyor. Kullanıcılar FlexiSPY’a üye olduktan sonra ilgili diğer casus yazılım programlarını da(GPS takip aplikasyonları gibi) indirimli satın alma şansı yakalıyorlar.
 • Yüksek Güvenlik ve Gizlilik! Opsiyonel olarak kullanabileceğiniz çift aşamalı doğrulama sistemini (2FA) kullanan FlexiSPY, telefonunu izlemek istediğiniz kişinin de güvenliğini sağlıyor. Özellikle sevdiklerinizin telefonlarını takip etmek için uygulamayı kullanacaksanız, eminim verilerin saklanmaması ve başka bir kurumla paylaşılmaması sizin için çok önemli olacaktır. FlexiSPY bu konuda tam taahhüt sunmaktadır.
 • Şeffaf Hizmet Politikası! Benim için önemli şey, bana reklamlarda tanıtılan hizmeti tam olarak veren bir yazılım ile karşılaşmaktı. FlexiSPY, tamamen transparan hizmet politikası ile, hiçbir şekilde gizli limitleri ya da ek ücretleri karşınıza çıkarmıyor. Yanıltıcı bilgilendirmeler de yok!

FlexiSPY Casus Yazılım Sisteminin Dezavantajları Neler?

 • FlexiSPY’ı oldukça uzun süre, detaylı bir inceleme yaparak deneyimledim. Bu kapsamda size sistemin tek bir dezavantajı olduğunu söyleyebilir. Sistemde hedef telefonu izlemek için kullandığınız panel, yalnızca tek bir dili destekliyor: İngilizce. Fakat temel düzeyde İngilizce bilgisi ile ya da Google Translate gibi web sitelerinin yardımı ile paneli kullanmak mümkün. Ben de yabancı dili temel düzeyde olan biri olarak, paneli rahatlıkla kullandım.

FlexiSPY İnceleme Yazısında Neler Bulacaksınız?

 • Kaleme aldığım bu içerikte, casus yazılım programı araştıran kişiler için kapsamlı bilgi sunabilmek benim için çok önemli. Bu yüzden elimden geldiğince tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. İşte bölüm bölüm, bu içerikte bahsedeceklerimin kısa bir listesi:
 • Özellikler (Aldığınız program tam olarak ne sağlayacak?)
 • Programın Değeri
 • Veri Güvenliği
 • İndirme Kolaylığı
 • Sonuç

Casus Yazılım Uygulaması FlexiSPY’in Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Beni uygulamayı satın almaya iten temel özellik ile başlamak istiyorum. Bu casus yazılım programı, üç temel paket halinde satılıyor. Bu sayede basit paketten başlayarak ihtiyaçlarınız ölçüsünde paketinizi yükseltebiliyorsunuz. Gereksiz para ödemek yok, nasıl çalıştıracağınızı bilmediğiniz binlerce özellik için zaman kaybetmek yok. İşte bu paketlerin isimleri: LITE, PREMIUM ve EXTREME.

 

 • LITE, FlexiSPY tarafından sunulan bir başlangıç paketi. Genellikle daha önce casus programlarla ilgili bir deneyimi olmayanlar ve takip sürecine daha basit şekilde başlamak isteyenler LITE’i tercih ediyorlar. Özellikle eğer bütçeniz sınırlıysa, LITE mükemmel bir seçenek olabilir. Çünkü LITE, casus yazılım pazarındaki en uygun fiyatlı paket olarak nitelendiriliyor.

FlexiSPY LITE Özellikleri Kısaca:

Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

 • PREMIUM paketi, bir casus yazılım paketinden ortalamanın üzerinde performans bekleyen ve tüm temel casus işlemlerini eksiksiz olarak yapmak isteyen kişiler için uygun. Ses kayıt, ortam dinleme, telefon, sosyal medya yönetiminde, SMS ve e-mail takibine kadar; aklınıza gelebilecek tüm özellikler PREMIUM’da bulunmaktadır. Versiyondaki toplam özellik sayısı 48’dir. PREMIUM versiyon sayesinde multimedya içeriklerine, yani fotoğraflara ve videolara erişebilir, kişinin lokasyonunu GPS ile saptayabilirsiniz.

FlexiSPY PREMIUM Özellikleri Kısaca

Facebook Arama Geçmişi
LINE Arama Geçmişi
Skype Arama Geçmişi
Viber Arama Geçmişi
WhatsApp Arama Geçmişi
Facebook Messenger
Hike Mesajlaşma
Kik Mesajlaşma
Instagram Doğrudan Mesaj
LINE Mesajlaşma
Skype Mesajlaşma
Viber Mesajları
WhatsApp Mesajları
Hangouts Mesajları
QQ Mesajları
Telegram Mesajları
Tinder Mesajları
WeChat Mesajları
Email
Gmail
Uygulama Ekran Görüntüsü
SIM Değişim Bildirimleri
Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları*
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

Tüm özelliklerin incelenebileceği genel liste: Buradan İnceleyin.

 • EXTREME – FlexiSPY, casus yazılım pazarındaki diğer hiçbir uygulamada bulamayacağınız gelişmiş özellikleri size sağlıyor. EXTREME versiyonu, özellikle takip işini profesyonel bir çerçevede yapmak isteyenler için mükemmel özelliklere sahip. Bu özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: bunlardan bazıları telefon aramalarını kaydetme, VOIP aramalarına erişim (Skype, Viber, Whatsapp gibi), cihazın sahip olduğu donanımlara erişim (kamera gibi), video, fotoğraf çekme ve çok daha fazlası.

FlexiSPY EXTREME Özellikleri Kısaca

Telefon Görüşmelerini Kaydetme
Telefon Görüşmelerini Dinleme
Ortam Dinlemesi
Ortam Dinlemesini Kaydete
Facebook Aramaları
Hangout Aramaları Kaydetme
LINE Aramaları Kaydetme
Skype Aramaları Kaydetme
Viber Aramaları Kaydetme
WhatsApp Aramaları Kaydetme
Uzaktan Kamera Açma
RemVid
Taklif SMS Gönderme
Arama Bildirimleri
Kelime İçeriğine Göre SMS Silme
Facebook Arama Geçmişi
LINE Arama Geçmişi
Skype Arama Geçmişi
Viber Arama Geçmişi
WhatsApp Arama Geçmişi
Facebook Messenger
Hike Mesajlaşma
Kik Mesajlaşma
Instagram Doğrudan Mesaj
LINE Mesajlaşma
Skype Mesajlaşma
Viber Mesajları
WhatsApp Mesajları
Hangouts Mesajları
QQ Mesajları
Telegram Mesajları
Tinder Mesajları
WeChat Mesajları
Email
Gmail
Uygulama Ekran Görüntüsü
SIM Değişim Bildirimleri
Arama geçmişi
Telefon rehberini görebilme
SMS mesajları
MMS
Konum Takibi
Konum-Sınırlama
Tarayıcı geçmişi
Internet sık kullanımları
Ağ Bağlantıları
Uygulama aktiviteleri
Kurulan uygulamalar
Tuş Kaydedici (Keylogger)
Fotoğraflar
Videolar
Ses dosyaları
Arka plan resimleri
Takvim kayıtları
Kolay Silme
Görünür veya Gizli Seçenekleri
Ana Panelde Bildirimler
Web Portaldan Komut Gönderme
SMS Komutları
Pil Durumu Görüntüleme
Uzaktan yazılım kaldırma
Yazılımı uzaktan devre dışı bırakma
Uzaktan Cihaz Resetleme
Uzaktan yazılım özelliklerini değiştirme
Uzaktan Yükseltme
Dilediğin Zaman Yenileme
Gizli Modda Çalışma
Yazılımın kaldırılmasını engelleme
Root Gizleme
Otomatik Uzaktan Güncelleme
Ücretsiz güncelleme

Bu özelliklerden bazılarını birlikte incelemek istiyorum. Çünkü özelliklerin detaylı çalışma prensipleri de sizi şaşırtacak.

Canlı Arama Dinleme: Hedef telefonu kullanan kişi canlı olarak arama yaparken bu aramayı kontrol panelinize aktarabilir ve dinleyebiliriz. Evet, tam olarak o sırada!

Arama Kaydetme: Telefondan uzaktayken bile gelen aramaları ve giden aramaları kaydedin ya da direk dinleyin. Dilerseniz daha önce yapılan aramalara dair kayıtları da inceleyebilirsiniz. Üstelik Facebook Messenger, Skype gibi uygulamalardaki aramalar da dahil!

Ortam Kaydetme: Uzaktan otomatik olarak telefonun mikrofonunu aktif edin ve ortamı kaydedin. Ortamda neler olup bittiğine dair tüm sesler panelinize aktarılacak ve FlexiSPY hesabınızda kaydedilen tüm belgeler tutulacak. Bu sayede önceki belgeleri de dinleyebileceksiniz.

RemCam: Uzaktan otomatik olarak telefonun kamerasını aktif edebilir ve ortamın fotoğrafını gizlice çekebilirsiniz.

EXTREME versiyonu tarafından sunulan özelliklerin tümünü incelemek için linke tıklayın: Link

FlexiSPY’in Casus Yazılım Programı Pazarındaki Değeri Nedir?

Eğer prestijden söz ediyorsak, uzun zamandır kaliteli çalışmaları ile tanınan köklü bir firmayı tercih etmemiz gerekir. Bu kapsamda FlexiSPY’ın hem uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapan, hem de FlexiSPY ile şirket kurulumunu da uzun zaman önce gerçekleştiren bir firma olduğunu not etmek gerekiyor. Başlangıç düzey casus yazılım programı olan LITE ise FlexiSPY tarafından 2019 yılında, sadece 29.95 Dolar’a satışa sunulmuştu. Bu fiyat, uygulamanın sahip olduğu çok sayıda özelliğe rağmen, piyasanın çok daha altında bir fiyattı.  Üstelik bu versiyonda da yeni olan pek çok casus işlem özelliği vardı.

Bir firmanın pazardaki değerini ölçek için belki de firmanın kendi alanındaki teknolojilere öncü olma durumuna bakmak gerekiyor. Casus yazılım dünyasında bir ilk olarak FlexiSPY, tek sistem içerisinde 3 farklı versiyon sunuyor. Her zaman düşük paketten başlayabilir ve eğer ekstra özelliklere ihtiyaç duyarsanız, kullandığınız sistemi telefonu doğrudan kullanmaya ihtiyaç duymadan daha gelişmiş olan pakete yükseltebilirsiniz

 1. LITE (düşük fiyat – başlangıç düzeyinde özellikler)
 2. PREMIUM (bir casus yazılımdan istenebilecek her şey)
 3. EXTREME (hiçbir yazılımda bulunmayan benzersiz özellikler)

Bu tür bir yazılım kalitesini, başka bir aplikasyonda bulacağınızı zannetmiyorum.

Veri Güvenliği

Pek çok casus yazılım programı kullanıcısı, hack ya da hesabı ele geçirip verileri sızdırma gibi bir durumla karşılaşmadıkları sürece, ne yazık ki veri güvenliği faktörüne dikkat etmiyorlar. Oysa bilgisayar çağında belki de bir ürün almadan önce en çok incelenmesi gereken özellik, veri güvenliği tedbirleridir. Genel olarak casus yazılım programlarının en uygun fiyatlı olanları, veri güvenliği sağlayan fonksiyon ve algoritamlara sahip olmadığından dolayı düşük maliyette tasarlanır ve düşük bir fiyatla satışa çıkarılır. Ne var ki, bu programları tercih etmek son derece tehlikeli sonuçlar doğuracaktır.

FlexiSPY kullanıcının veri güvenliği söz konusu olduğunda, yüzde yüz çalışan, kusursuz bir takip kayıt sistemine sahiptir.

Ve kesin olarak not etmem gerekiyor ki, casus yazılım programı pazarındaki diğer şirketler aynı vaadi kesinlikle sunmuyor.

FlexiSPY Nasıl İndirilir? Hedef Telefonu FlexiSPY’i Nasıl Yüklerim?

FlexiSPY indirme işlemi için kompleks adımlar gerektirmiyor. İndirme işlemi hedef telefonda olacağı için, indirmenin kısa sürede gerçekleşmesi ve hiç iz bırakmadan tamamlanması, bildiğiniz üzere, son derece önemli. Bu kapsamda FlexiSPY’in yüzde yüz güvenlik sağlayan bir ek hizmeti var: İndirme Rehberi! İndirme Rehberi eşliğinde işlemler yapılırsa, sadece 10 dakika içerisinde kurulum sağlanacaktır.

Eğer siz de benim gibi, hedef telefonun sahibinin durumu fark etmesinden ve birkaç beceriksiz hareketle her şeyi mahvetmekten korkuyorsanız, tercihe dayalı indirme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Üstelik hizmet FlexiSPY tarafından yalnızca 39.99’a sağlanıyor. Bu hizmet sayesinde asla çabalamak zorunda kalmadan kurulumunuzu tamamlamış olacaksınız.

Apple markalı cihazların, diğer bir değişle IOS işletim sistemine sahip olan cihazların, yazılım sistemindeki limitasyonları ortadan kaldırabilmek için jailbreak adı verilen bir işlem yapmak gerekir. FlexiSPY’ı da sorunsuz olarak kullanmak için jailbreak yapılmalı. Elbette satın aldığınız kurulum hizmeti jailbreak işlemini de kapsıyor olacak.  Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, canlı destek bölümünden yedi yirmi dört saat çalışan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sonuç

Başlangıç paketi sunuyor olması, kuşkusuz FlexiSPY’in en önemli özelliği. 29.95 Dolar’dan başlayan başlangıç paketinden başlayarak, sisteminizi zamanla yükseltebilirsiniz. Üstelik özellikle EXTREME paketindeki özellikler, diğer casus yazılım paketlerinde kesinlikle bulamayacağınız özelliklerdir. FlexiSPY, hem Android işletim sistemlerinde hem de IOS işletim sistemlerinde kullanılabilen gelişmiş bir teknik yeterliliğe sahiptir. Ayrıca her türlü masaüstü ve dizüstü bilgisayarda ya da Mac’lerde sistemi kullanmaya başlayıp takibinizi sistematik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Peki, FlexiSPY kimler için uygun? Bana kalırsa özellikle tüm çocuklarının güvende olduğundan emin olmak isteyen ebeveynler için FlexiSPY mükemmel bir tercih. Eğer ekonomik bir yazılım programı almak istiyorsanız,  şunu da belirtebilirim: FlexiSPY ayrıca ücretsiz Android ve Iphone mobil izleme uygulaması ile birlikte geliyor. Bu uygulamalar, hedef cihazdan tutulan ve aktarılan tüm verilerin izlenmesini ve saklanmasını sağlıyor.

Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun telefonunu güvenli şekilde kullandığından emin olmak istediğinizi düşünelim. Bu durumda FlexiSPY’in esnek takip planları (LITE, PREMIUM, EXTREME) sizin için çok avantajlı olacaktır. Örneğin öncelikle sistemin basit versiyonunu satın alabilir, çocuğunuzun bir romantik ilişkisi olduğunu fark edince ise versiyonu yükseltebilirsiniz.

En temel casus yazılım programı özelliklerini ve işlevlerini en uygun fiyata elde etmek için LITE adı verilen versiyonu kullanabilirsiniz.

Tüm mobil aktiviteleri görüntüleyebilmek ve diğer firmaların sağladığından çok daha fazla casus işlevi kullanabilmek için PREMIUM edinebilirsiniz.

Eğer diğer casus yazılım programlarının hiçbirinde bulunmayan özgün, son derece işlevsel ve güvenli kullanım olanaklarına sahip olmak istiyorsanız, programı profesyonel amaçlar ile kullanacaksanız, EXTREME versiyonu satın alabilirsiniz.

 

blank

Neden FlexiSPY?

 • FlexiSPY casus telefon dinleme yazılımı dünya üzerinde en yaygın olan ve en güvenli telefon dinleme yazılımlarının başında gelir.
 • FlexiSPY yazılımı ülkemize yakında gelmesine rağmen dünya ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan bir telefon dinleme yazılımıdır.
 • FlexiSPY yazılımını kurmakta herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuz zaman size gerekli yardımlarda bulunulacaktır.
 • FlexiSPY yazılımı sayesinde hedef telefona herhangi bir etki yapmadan uzaktan SMS komutları ile yapmak istediğiniz işlemi belirtebilirsiniz.
 • FlexiSPY diğer casus telefon dinleme programlarından çok daha farklı bir altyapı ile üretilmiş olup, kullanımı daha rahat ve daha güvenlidir. Hedef telefon takip edildiğinin farkına kesinlikle varmaz.
 • Çocuğunuz cep telefonu ile fazla zaman geçirdiğini düşünüyorsanız ve cep telefonu ile ne yaptığını merak ediyorsanız FlexiSPY telefon dinleme yazılımı korkularınızı sona erdirecek harika bir programdır. Bu sayede sorumlusu olduğunuz sevdiklerinizin nerede olduğunu, ne yaptığını ve kimlerle neler görüştüğünü anında öğrenebilirsiniz.
 • FlexiSPY programını birçok şirket sahibide çalışanlarının telefonları ile iş zamanında fazla vakit geçirip geçirmediğini takip etmek için kullanmaktadır ve bu sayede çalışanlarından %100 verim almaya çalışmaktadır.

FlexiSPY Kurulum Adımları

FlexiSPY Resmi Sitesine Gitmek için Tıklayın

FlexiSPY Güncel Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

"FlexiSpy" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. İstediğim telefona uzaktan yükleme yapabilirmiyim

  Cevapla
  • Uzaktan yüklenmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bu şekilde uzaktan yüklendiğini vaat eden sitelere itibar etmeyiniz.

   Cevapla
 2. Bu uygulamayi satin aldiktan sonra once kendi telefonuma kurup daha sonra takip etmek istedigim kisinin telefonuna mi kurucam benim telefonum android takip etmek istedigim kisinin telefonu ios genede takip edebiliyor muyum?

  Cevapla
  • Sizin telefonun hangi model veya işletim sistemine sahip olduğunun bir önemi yoktur.
   Siz hangi telefonu kullanırsanız kullanın karşınızdaki takip etmek istediğiniz telefona Flexispy yazılımını yükleyerek hedef telefonu takip edebilirsiniz.
   FlexiSpy programını sadece takip etmek istediğiniz hedef telefona yüklemeniz yeterlidir.

   Siz ise takip işlemini ister telefonunuzdan istersenizde bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.
   Kısaca internette erişebildiğiniz heryerden hedef telefonu takip edebiliyorsunuz.

   Bunun için satın alım işlemi sonrasında size mail olarak login sayfası ve giriş yapabileceğiniz giriş bilgileri iletilmektedir.
   Bu bilgiler ile sisteme internette girebildiğiniz her yerden giriş yapmanız mümkündür.
   Flexispy en güncel sürümünü güvenli bağlantıdan satın alıp kullanmak veya fiyatlarını görmek için buraya tıklayınız.

   Cevapla
 3. Programı konumları kayıt ediyor mu log sistemi varmı yani ?

  Cevapla
  • Evet takip ediyor. Nerelere hangi tarih ve zamanlarda gittiğine kadar göstermektedir.

   Cevapla
 4. FlexiSPY programını kullanmakta şübhe eden varsa hiç düşünmeden denemelerinde fayda var bence ben denedim çokta memnunum diğer piyasadaki programlarda teknik servis alamıyorsunuz

  Cevapla
 5. Yeğenim için bu uygulamayı araştırmıştım ablama anlattığımda önce saçma buldu ama çocuğu için uygulamayı satın aldık. Zararlı yerlere giriyor mu kötü arkadaşlıklar ediniyor mu hepsini kontrol edebiliyor içi çok rahat teşekkür ederim

  Cevapla
 6. Flexispy görevini çok iyi yapıyor. Piyasada bu tarz başka programları denedim. Hem daha pahalı hem bir süre sonra hatalar almaya başladım. Bu uygulamanın yardım birimi de oldukça başarılı

  Cevapla
 7. Karşı tarafın telefonuna yüklemem yeterlimi

  Cevapla
 8. Ben FlexiSPY yazılımını takip edeceğim telefona yükledim. FlexiSPY programın şayesinde aklımda şüpeler kalmıyor. Kolayca kimlerle görüştüğü takip edebiliyorum. Onun için FlexiSPY programını herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 9. Doğrusu filexispy kullanıcısı olarak çok memnun kaldım umarım daha çok kişiye ulaşır teşekkürler

  Cevapla
 10. Programı oğlum için aldim çok menmunum konumundan tutunda kamerasina çektiği resimlere kadar görebiliyorum içim rahat ediypr güven ayŕi bir durum ama kafam rahatladi kesinlikle şu zamanda kullanilmasi gereken bir program deneyin pişman olmayacağiniz bir yazilim.

  Cevapla
 11. Gerçekten mükemmel bir uygulama bütün telefonlar için uygun ben çok beğendim 🙂

  Cevapla
 12. Merhaba, flexispy uygulamasını 3 aydır sorunsuz kullanıyorum, şüpheleri gidermem konusunda bana çok faydası oldu. Flexispy sayesinde bazen kendisine çok bilmiş davranıyorum bu sebeple olurda fark ederse takip ettiğimi kendi telefonunu fabrika ayarlarına döndürürse flexispy programını tekrar yüklemek gerekir mi?

  Cevapla
  • Evet aynı şekilde tekrar yüklemeniz gerekir.

   Cevapla
 13. Bilmeyenler icin guzel bir yazi olmus tabiki takip uygulamalarinda telefonlari rotlama cok onemli flexispy guzel bir uygulama

  Cevapla
  • Detayli anlatimi ile ek bir tereddut yasamadan uygulamayi satin aldim. Kurumu cok kolay cok begendim. Muadillerine tas cikarir. Her seyi ile mukemmel

   Cevapla
 14. Merhaba,
  Ben android bir telefonu takip etmek istiyorum ama rooting yapılmış olması gerekliymiş.Bu işlemi yapmadan mümkün değil mi?Diğer sorumda sanal kartla ödeme yapabilir miyim? Cok guzel bir sistem yapana tesekku edrim

  Cevapla
  • Root yapmadanda takip edebilmeniz mümkündür fakat takip etmek istediğiniz hedef telefona root uygulandığında FlexiSpy programının tüm özellikleri aktif olarak çalışır uygulanmadığında ise bazı özellikler sınırlanır.

   Cevapla
 15. Merhaba,
  Ben android bir telefonu takip etmek istiyorum ama rooting yapılmış olması gerekliymiş.Bu işlemi yapmadan mümkün değil mi?Diğer sorumda sanal kartla ödeme yapabilir miyim?

  Cevapla
 16. Iphone4 calışıyormu numarası üzerinden direk takip edebilcegimiz bir yazılım yapın artık

  Cevapla
 17. Merhaba ben izleyeceğim telefon iphone olduğu için iphone indirme aldım, ama benim kullandığım telefonum android burada sorun çıkarmı ? sorun çıkarsa android yükleme yapmam mı gerekir ?

  Cevapla
  • Takip edeceğiniz hedef telefona programı yükledikten sonra siz internete giriş yapabildiğiniz her yerden karşı telefonu takip edebilirsiniz.
   internete giriş yaptığınız cihazlar telefon olur, tablet olur, laptop olur veya bilgisayar olur hiç fark etmez dilediğiniz cihazdan kullanıcı adı ve şifreniz ile FlexiSPY paneline: https://portal.flexispy.com/ giriş yaparak dünyanın neresinde olursanız olun takibinizi yapabilirsiniz. Ayrıca takip yapmak için 7/24 flexispy panelinizin karşısında olmanız gerekmez çünkü hesabınıza giriş yapmasanızda o sizin için karşı cihazın tüm aktivitelerini sizin hesabınıza topluyor ve siz giriş yaparak neler yapmış kimlerle mesajlaşmış veya konuşmuş yada nerelere gitmiş her şeyi görebilirsiniz.

   Cevapla
 18. yeni bir telefon alacaüım.flexispy hangi telefon markası ve modelinde en iyi şekilde çalışıyor.bir tavsiye verebilirseniz çok sevinirim.

  Cevapla
  • Flexispy yüklenen telefonda uygulamalarda ya da işletim sistemi uygulama izinleri kısmında görünüyor mu?

   Cevapla
   • FlexiSpy yazılımı kendini tamamen gizleme özelliğine sahip profesyonel bir yazılımdır. Kendini hiçbir şekilde belli etmez ve görünme olarak çalışır.

    Cevapla

Yorum yapın