FlexiSpy Kurulumu

Flexispy casus telefon dinleme programının iphone ve android cep telefonlarına yüklenmesi ve kullanılması oldukça basittir. Flexispy programını satın aldığınız zaman satın alma formuna yazdığınız e-mail adresinize kullanıcı ismini ve şifreniz hemen gelir. E-mail adresinize gönderilen kullanıcı adınız ve şifreniz ile size belirtilen linkten Flexispy online kullanıcı panelinize girdiğiniz zaman ekranda aşağıda ekran görüntüsünü verdiğimiz sayfa çıkacaktır. İlk Gördüğünüz resimde ki gibi bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra yazılımını kuracağınız hedef telefonu seçerek karşınıza çıkacak olan yönlendirmeleri adım adım hedef telefon üzerinden uygulayarak yazılımı çok basit bir şekilde kısa sürede kurabilirsiniz. Flexispy yazılımını bu adımları takip ederek hedef telefona ortalama 5 dakikalık süre içerisinde rahatlıkla kurabilirsiniz.

E-mail adresinize gönderilen giriş linkine tıklayarak size gönderilen kullanıcı bilgileri ile giriş yapılır.

flexispy giriş

Daha sonra yukarıda belirtmiş olduğum açıklamada ki gibi karşınıza aşağıdaki sayfa gelecek ve bu sayfadan takip etmek istediğiniz hedef telefonun işletim sistemini işaretleyip ilerleyin ve sonrasında sayfa size nasıl yükleyeceğiniz yazılı ve resimli şekilde adım adım gösterecektir.

flexispy kurulum

Bu aşamada en çok merak edilen bir kaç soruyu hemen yanıtlamak istiyorum:

1) Yazılımı satın aldığım anda hemen yüklemeli miyim ?

2) Yazılımı hedef telefona yükleyeceğim andan itibaren mi kullanım sürem başlıyor?

Yukarıda belirtilen soruları kısaca cevaplayalım:

1) Yazılımı aldığınız anda yüklemek zorunda değilsiniz ne zaman isterseniz hedef telefona yükleyebilirsiniz. Yalnız size tavsiyem eğer biliyorsanız hedef telefonun işletim sistemini kullanıcı panelinize girin ve orada gösterilen adımları gözden geçirip konuya aşina olun. Bunun size şöyle bir faydası var eğer hedef telefona müsait bir anda yüklemek istediğinizde hiç panele girmenize bile gerek kalmadan ezbere yüklemenizi kolaylaştırır.

2) FlexiSpy yazılımını aldığınız an itibari ile süreniz başlıyor bu süre içerisinde istediğiniz zaman hedef telefona yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz ve süreniz çerçevesinde her şeyden haberdar olabilirsiniz.

FlexiSpy Android Telefona Yükleme İşlemi Resimli Anlatım

FlexiSpy İPhone Telefona Yükleme İşlemi Resimli Anlatım

FlexiSpy Resmi Sitesi için Tıklayın


FlexiSpy Kurulumu Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Serhat:

  Nasıl yüklendiğini anlatan daha detaylı bir içeriğiniz var mı ?

  1. admin:

   Satın alımı kurulum ve kullanım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=IZbdBxiENVA

 2. mutluluk:

  Ya ben şunu sormak istiyorum karşı telefonu yani dinlenecek telefona illa fiziksel olarak ulaşmamız lazım yani benden başka bi ildeyse

  1. admin:

   Evet flexispy’ı yükleyebilmeniz için takip edeceğiniz telefona fiziksel olarak ulaşmanız gerekmektedir.

 3. Buse:

  Dinlemek istediğim telefonun sahibi başka bir şehirde yaşıyor. Takibi yapmam için o telefona ihtiyacım var mı ?

  1. Hasan yıldırım:

   Merhaba karşı telefon iPhone 8 iCloud adresi ve şifresi bende telefon Almanya’da ona bu program ı Nasıl yükleyebilirim

   1. Admin:

    FlexiSpy yüklemek için hedef telefona fiziksel erişiminiz olması gerekiyor. Fakat karşı cihaz iPhone olduğu için ve iCloud adresi, şifresi sizde olduğundan mSpy yazılımının jailbreaksiz sürümü ile hedef telefona uzaktan yükleyebilirsiniz.

 4. Yasemin F.:

  Kolay ve anlaşılır bir anlatım için teşekkür ederim.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir