YASAL UYARI

YAZILIMIN KULLANILDIĞI ÜLKE KANUNLARINA AYKIRI BİR ŞEKİLDE KULLANILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Satın alınan yazılım, yalnızca içerisinde bulunulan ülke kanunlarınca yazılımı kullanmaya ehliyeti olan kişiler tarafından takip edilecek telefonlara yüklenilebilir. Aksi kullanımlarda, hedef telefonu takip etme hakkı olmayanların kullanımında, yazılımın hedef telefonlara yüklenmesi kişilik haklarına saldırı gereğince ülke kanunlarına göre hükme bağlanır. Kanunun devreye gireceği bu gibi durumlarda uygulamayı izinsiz kullanan kişiler duruma göre para ya da hapis cezalarına maruz kalabilir. Hedef telefonu takip edebilme ehliyetine sahip olup olmadığınız hakkında bilgiyi avukatınızdan edinebilirsiniz. Ülke kanunlarına aykırı kullanımlarda mspy.gen.tr herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Eğer hedef telefona erişim için gerekli izinlere sahip değilseniz, takip etmek istediğiniz kişiye yazılımın telefonunda yüklü olduğu hakkında takip ettiğiniz cihazın kullanıcısına takip edildiğini (önceden açıkça resmi onay alınmak kaydıyla) bildirmeniz gerekmektedir.

www.mspy.gen.tr olarak sitemizde adı geçen yazılım ve yazılımların yasa dışı kullanımlarını onaylamıyoruz. 

Lisanslı yazılım satın alan kişilerin aşağıda yer alan hükümleri önceden kabul etmiş olduğu varsayılır.

  1. Yazılımı yüklemeyi düşündüğünüz hedef telefonun mülkiyeti size ait olmalıdır. Size ait olmayan telefon veya cihazlara yazılımı yükleyebilmek için cihaz sahibinin önceden yazılı resmi onayı alınmalıdır.
  2. Takip edilen cihazın sahibinin herhangi bir izini alınmadan yazılım hedef telefona yüklenecek olursa, sınırları içerisinde bulunduğunuz ülke kanunlarına göre suç işlemiş sayılırsınız.
  3. Tüm yasa ve kısıtlamaları ile uyumlu olmasını sağlamak için, sizin belirli coğrafi bölgenizdeki tüm ülke, yerel bölge, eyalet ve federal yasalar hakkında bilgi sahibi olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Sizin bulunduğunuz bölgede bir aygıt üzerinde, aygıtın sahibi olup olmamanız farketmeksizin, diğer kişileri izlemek yasa dışı olabilir. Hiçbir koşulda herhangi bir yetişkini ona önceden ifade edilen bilgi ve rızası olmaksızın izlemeyeceğinizi kabul ediyorsunuz.
  4. Lisanslı yazılımı satın aldığınızda Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin koşullarını kabul etmiş sayılırsınız ve cihazda oluşabilecek bir arıza ya da yazılımların kötü ve yanlış kullanımı sonucu size gelebilecek zararlardan ötürü ortaya çıkabilecek dava veya yasal işlemler için mspy.gen.tr sitesinin sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz.

Yazılımın kullanılması ile üçüncü kişilerin izlenmesi ya da dinlemesinden kaynaklanan sorumluluk yazılımı satın alan kişiye aittir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için telefon takip yazılımını satın almadan önce avukatınıza danışmanızı öneririz. Sitemizde isimleri geçen cihaz takip yazılımların kullanımlarından kaynaklanacak herhangi bir suç unsuru durumun sorumluluğunu kabul etmemekteyiz. Lisanslı yazılımı satın almanız durumunda bu hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.

Genel Bilgiler

Websitemiz, işverenlerin resmi yazılı onayları dahilinde çalışanlarını ve ebeveynlerin de henüz yasal erginliğe ulaşmamış çocuklarını, ülkelerindeki hukuk kurallarına uygun bir şekilde takip etmeleri için geliştirilmiş, mobil cihaz dinleme ve takip amaçlı kullanılan yazılımlar, uygulamalar, programlar hakkında bilgi paylaşım platformudur.

www.mspy.gen.tr bir satış sitesi değildir, dolayısıyla bu websitesin de her hangi bir ürün veya hizmet satışı yapılmamaktadır. www.mspy.gen.tr sitemizde ilgili yazılımlar hakkında yer alan bilgiler bu yazılımın resmi websitelerinden alıntı yapılarak sitemize konulmuş ve sadece genel bilgilendirme maksadı ile site ziyaretçilerine sunulmaktadır.

Bu bilgilerin doğruluğu tarafımızdan denenmiş veya uygulanmış değildir ve tamamen yazılımların kendi resmi web sitelerinde yer alan bilgiler referans alınarak sunulmuştur. Unutmayın ki web sitemizde özellikleri anlatılan bu yazılımlar sadece yasal kurallar çerçevesinde kullanılmak üzere ailelerin reşit olmayan çocuklarını ve işverenlerin yazılı resmi izinleri dahilinde çalışanlarını gözetim altında tutmaları için geliştirilmiş bir yazılımlardır. Bunun haricinde yasa dışı bir kullanımı www.mspy.gen.tr sitemiz kesinlikle onaylamamaktadır ve herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu siteyi ziyaret edenler tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.