Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Gizlice ve kodsuz olarak başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusunda kesin işe yarayan programlar ile karşınızdayız. Uzaktan başkasının WhatsApp mesajlarına erişim isteği 2019 yılında da pek çok kişinin merak ettiği bir konu haline gelmiştir. Günümüzde piyasaya sunulan mSpy gibi kaliteli casus yazılımları sayesinde başkasının WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşmalarına kodsuz olarak gizlice erişim sağlanabilmektedir.

Herhangi bir program kullanmadan karşı tarafın telefonuna gelen WhatsApp mesaj detaylarına telefona fiziksel erişim olmadan okumak maalesef mümkün olmamaktadır. Casus yazılımlar sayesinde başkasının WhatsApp’ına uzaktan erişim sağlayarak bu mümkün olmaktadır. Kodsuz WhatsApp takip işinin hilesi aslında uzaktan erişim programı kullanmaktır. Hem ücretli hem de ücretsiz yazılımlar sayesinde başkasının telefonundaki WhatsApp mesajlarına erişme konusunda aklınızda soru işareti kalmayacak. Daha çok sevgilinin ya da eşin WhatsApp detaylarına ulaşmak için kullanılsa da aslında bu yazılımlar ebeveynler tarafınan çocukların takibinde ve profesyoneller tarafından da personelin kontrolünde kullanılmaktadır.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Yazılımları

 1. WhatsWeb For Whatscan Uygulaması

  Bu uygulama ile Android kullanan istediğiniz kişinin WhatsApp hesabını web WhatsApp uygulamasına QR kodla uzaktan erişebiliyorsunuz, fakat bu yaptığınız işlem WhatsApp ayarlar kısmına bakıldığında hemen anlaşılacaktır. Çıkış yapıldığında ise erişiminiz ortadan kalkacaktır. O yüzden bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Başkasının mesajlarını okumak isterken yakalanmak istemezsiniz değil mi?

 2. Highster Mobile Takip Yazılımı

  Bu yazılım aşağıda detaylarını vereceğimiz mSpy yazılımı ile benzer işlevleri görüyor, fakat Türkçe dil desteği ve teknik destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri olmadığından dolayı bu uygulamayı önermiyoruz.

 3. FlexiSpy Casus Yazılımı

  Bu yazılım ile uzaktan istediğiniz kişinin telefonuna erişip karşı tarafın WhatsApp mesajlarını görme ve incelemekle kalmıyorsunuz, tüm arama ve mesaj detaylarına hızlıca erişebiliyorsunuz. Fakat fiyat ve kullanım kolaylığı açısından biz FlexiSpy yerine aşağıda anlatımını yapacağımız aynı işlevleri daha gelişmiş özelliklerle sunan mSpy yazılımını öneriyoruz.

 4. mSpy Telefon Takip Yazılımı

  Sektörün en gelişmiş casus yazılımı olan iPhone dahil, iOS ve Android tüm platformlarda çalışan mSpy WhatsApp takip yazılımı ile başkasının WhatsApp mesajlarına ulaşma, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir.

  Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yazılımdır. Hemen indir :

  başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı

  2011 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile başkalarının WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişinin kimlerle, hangi saatlerde WhatsApp mesajlarında neler konuştuklarını harfiyen görebilmektedir. Kurulum işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşan, hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile başkasının WhatsApp mesajlarını görmek mümkündür.

  Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma özelliğinin yanı sıra telefon takip programı mSpy’ın diğer tüm özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için mSpy yazımızı okuyabilirsiniz.

  başkasının whatsapp mesajlarına erişme programı

“Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?” üzerine 165 yorum

 1. Uzun araştırmalarım sonucunda bu programı almıştım, 1 aydır kullanıyorum, beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Gizli çalışan bir başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı olduğundan telefonun kullanıcısı tarafından fark edilmiyor. Bu kadar çok özelliği göz önüne alırsak fiyatı da gayet makul diyebiliriz.

 2. Çok işime Yarayan Ve Kullanışlı Bir Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı Takip Etmek istediğiniz kişiyi WhatsApp tan Takip edebiliyorum Tavsiye Edilen bir Program Ve Gerçekten Çalışıyor Ayrıca Son 2 gün Boyunca Çok işime Yaradı Ellinize Sağlık müthiş bir Program

 3. Okumak istediğim telefonun modeli ıphone değil ve fiziksel olarak şuan müdahale edemem. Başka bir çıkar yolu varmı. Okumak istiyorum gerçekten.

 4. Bu uygulamayı karşı telefona da yüklememiz gerekiyormu

  • Sadece takip edeceğiniz karşı hedef telefona yüklemelisiniz. Kendi cihazınıza birşey yüklemenize gerek yok. Bu durumda kendi telefonuma yüklemeden nasıl başka telefonu izleyebilirim sorusu gelebilir. Durumu şu şekilde özetleyelim: Siz kayıt olduktan hemen sonra kayıt aşamasında girmiş olduğunuz mail adresinize kullanıcı giriş bilgileri gelecektir. Gelen bu bilgiler ile sistemin login sayfasına giriş bilgileriniz ile dilediğiniz cihazdan yani telefondan veya bilgisayardan giriş yapabilir ve karşı telefonu izleyebilirsiniz. Şimdi Kayıt Ol

 5. Uçtan uca şifre muhabbeti boş muhabbet mi yani

  • Sorunuzu tam anlayamadım fakat WhatsApp mesajlarının takip edilebiliyor olmasından söz ediyorsanız evet takip edilebiliyor bunun için mSpy veya FlexiSpy programı ihtiyacınızı görecektir.

   FlexiSpy satış sitesi için: Bakınız
   MSpy satış sitesi için: Bakınız

 6. Takip etmek istediğim Telefon modeli iPhon whatsaapını takip etmek istiyorum telefonuna her hangi bir program yükleme şansım olmadanda whatsaapını takibe ala biliyormuyum

  • Evet mSpy jailbreaksiz sürüm ile bu mümkündür.
   Ayrıntılı detay bu linkte yer almaktadır.

 7. Ben sevgilimin WhatsApp mesajlarini okumak istiyorum bu mümkün mu

 8. Takip etmek istedigim kisnin telefonu iphone ama icloud giris bilgilerini bilmiyorum fiziksel olarakda telefonuna mudale edemiyorum uzakta ama takip etmek istiyorum nasıl yapabilirim.

  • Bu durumda takip etmeniz maalesef mümkün değil..

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE