Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Gizlice ve kodsuz olarak başkasının WhatsApp mesajlarını okuma amacıyla kullanılan ve kesin olarak işe yarayan programlar ile karşınızdayız. Uzaktan başkasının WhatsApp mesajlarına erişim isteği, 2024 yılında da pek çok kişinin merak ettiği bir konu haline gelmiştir. mSpy gibi kaliteli casus yazılımlar kullanılarak WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen başka kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşma detaylarına koda gerek olmadan gizlice erişim sağlanabilmektedir.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak Mümkün mü?

Herhangi bir program kullanmadan karşı tarafın telefonuna gelen WhatsApp mesajlarını görmek telefona fiziksel erişim olmadan okumak maalesef mümkün olmamaktadır. Casus yazılımlar sayesinde başka birinin WhatsApp’ına uzaktan erişim sağlayarak yazışmaları takip etmek mümkün olmaktadır. Kodsuz WhatsApp takip etme işinin hilesi aslında uzaktan erişim programı kullanmaktır.

Hem ücretli hem de ücretsiz yazılımlar sayesinde başkasının telefonundaki WhatsApp mesajlarına erişme konusunda aklınızda soru işareti kalmayacak. Daha çok sevgilinin ya da eşin WhatsApp mesajını okumak için kullanılsa da aslında bu yazılımlar ebeveynler tarafınan çocukların takibinde ve profesyoneller tarafından da personeli izleme amacıyla kullanılmaktadır.

Gizlice Başkasının WhatsApp Konuşmalarını Görmek Nasıl Mümkün Olur?

başkasının whatsapp mesajlarını okuma

Başkasının WhatsApp mesajlarını görmek için ücretsiz yöntemler ve ücretli programlar bulunmaktadır. Kodlu, kodsuz ya da ücretli, ücretsiz tüm WhatsApp takip yöntemlerini ve indirebileceğiniz programları ayrıntılı bir şekilde sizler için aşağıda sıraladık. Ücretsiz olarak QR kod ile WhatsApp Web üzerinden, Google Drive yedekleme yaparak ve ücretli telefon takip programları ile karşı tarafın WhatsApp konuşmalarını görmeniz mümkündür.

Okumaya devam etmeden önce bilmeniz gerekenler:

Öneri

Yapacağınız işlemin %100 olarak gizli kalmasını, hedef telefonun sahibinin haberi olmadan WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız, vakit kaybı olmaması adına aşağıdaki ücretsiz yöntemler yerine ücretli yöntemleri tercih etmelisiniz.

Hatırlatma

Ücretsiz yöntemlerin tümünde WhatsApp mesajlarının okunduğu basit kontroller ile anlaşılmaktadır. Ücretsiz olduğu söylenen programları indirdiğinizde hepsinin temelde QR kodu ile WhatsApp Web kullanımı ya da WhatsApp son görülme takibi görevi gördüğünü göreceksiniz.

Önemli Not

Tüm yöntemlerde hedef telefona ilk kurulum için fiziksel erişim şarttır. Sadece telefon numarasıyla WhatsApp mesajlarını okuyabileceğinizi iddia eden yazılımların tümü %100 olarak dolandırıcılıktır.

Yasal Uyarı

Velisi olduğunuz reşit olmayan çocuğunuz dışında kocanızın, eşinizin, sevgilinizin, nişanlınızın ya da arkadaşınızın izni ve bilgisi olmadan WhatsApp mesajlarını okumanızın yasal olmadığını unutmayın. Bir işverenseniz, çalışanlarınızın WhatsApp Business hesabınızda müşterilerinizle görüşmelerini takip etmek için de bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

QR Kod ile Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak

WhatsApp Web ile cihaz eşleştirmesi yaparak istediğiniz zaman karşı tarafın WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Şu adımları takip edin:

Artık WhatsApp Web üzerinden hedef telefonun WhatsApp mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma

Bu yöntemde hangi cihazın, ne zaman bağlandığı yukarıdaki adımlardaki Bağlı cihazlar sekmesinde görünmektedir. Eğer yaptığınız işlemin gizli kalmasını istiyorsanız, bu yöntemi kullanmamalısınız.

QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarına nasıl ulaşacağınızı öğrenmek ile ilgili video için buraya tıklayabilirsiniz.

Google Drive ile Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Görebilirsiniz?

Google Drive’a otomatik WhatsApp sohbet yedeklemesi kurulumu yaparak, dilediğiniz zaman başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Bunun için şu adımları takip edin:

Adımları tamamladığınızda belirttiğiniz sıklıkta düzenli olarak hedef telefonun WhatsApp sohbetleri Google Drive’a yedeklenecektir.

Hatırlatma

Ücretsiz yöntemlerin tümünde olduğu gibi bu yöntemde de cihaz sahibi Sohbet yedekleme ayarlarını kontrol ettiğinde hangi Gmail'e hangi sıklıkta yedekleme yapıldığını görecektir. Bu yüzden bu yöntemi de önermiyoruz.

Google Drive ile WhatsApp sohbet yedekleme özelliğini aktif etme ilgili video için buraya tıklayabilirsiniz.

iCloud ile Başkasının WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur?

Bu yöntem iPhone (iOS) cihazlarda WhatsApp için iCloud yedeklemesini aktif ederek başkasının WhatsApp mesajlarınızı okumanızı sağlıyor. Bunun için şu adımları takip edin:

Bu adımları tamamladıktan sonra iPhone cihazın iCloud giriş bilgilerini biliyorsanız, dilediğiniz zaman iCloud Drive’a giriş yaparak hedef iPhone’un WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Hatırlatma

iPhone telefon sahibinin WhatsApp'ta sohbet yedekleme ayarlarını ve iCloud Drive klasörlerini kontrol ettiğinde WhatsApp mesajlarının okunduğunu anlayacağını unutmayın.

WhatsApp Web Scan Uygulamaları ile Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

WhatsApp Web uygulamasına telefonların tarayıcılarından erişilememektedir. WhatsApp Web Scan uygulamaları ise telefonda WhatsApp Web’i kullanabilmenize olanak sağlar. Eğer bilgisayar ya da tablet erişiminiz yoksa bu uygulamalardan herhangi birini Google Play ya da App Store’dan indirerek ilk 2 yöntemdeki adımları takip ederek WhatsApp Web scan uygulamaları ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumanız mümkün olmaktadır.

Hatırlatma

Bu WhatsApp Web scan uygulamaları ile yapılan işlemlerde hedef telefon sahibi kendi WhatsApp uygulamasında "Ayarlar" kısmında WhatsApp mesajlarının okunduğunu anlamaktadır. Bu yüzden bu yöntemi de önermiyoruz. Başkasının mesajlarını okumak isterken yakalanmak istemezsiniz değil mi?

Highster Mobile Takip Yazılımı

Bu yazılım aşağıda detaylarını vereceğimiz mSpy yazılımına göre sınırlı işlevlere sahip, ayrıca Türkçe dil desteği ve teknik destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri olmadığından dolayı bu uygulamayı önermiyoruz.

FlexiSpy Casus Yazılımı

Bu yazılım ile uzaktan istediğiniz kişinin telefonuna erişip karşı tarafın WhatsApp mesajlarını görme ve incelemekle kalmıyorsunuz, tüm arama ve mesaj detaylarına hızlıca erişebiliyorsunuz. Fakat fiyat ve kullanım kolaylığı açısından biz FlexiSpy yerine aşağıda anlatımını yapacağımız aynı işlevleri daha gelişmiş özelliklerle sunan mSpy yazılımını öneriyoruz.

mSpy Telefon Takip Programı

Sektörün en gelişmiş casus yazılımı olan iPhone dahil, iOS ve Android tüm platformlarda çalışan mSpy WhatsApp takip yazılımı ile başkasının WhatsApp mesajlarına ulaşma, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir. Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yazılımdır.

Yaklaşık 12 yıl önce faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile başkalarının WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişinin kimlerle, hangi saatlerde WhatsApp mesajlarında neler konuştuklarını harfiyen görebilmektedir. Kurulum işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşan, hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile başkasının WhatsApp mesajlarını görmek mümkündür.

Piyasada yer alan çeşitli WhatsApp mesajlarını okuma apk, uygulama ya da wtakip gibi siteler aslında sadece son görülme, yazışma anları, çevrimiçi durumları gibi sizin zaten görebildiğiniz detayları raporlamak dışında size başka bir veri vermez, o yüzden telefon takip uygulamaları arasında en iyi program olan mSpy’ı kullanmanızı öneriyoruz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma özelliğinin yanı sıra telefon takip programı mSpy’ın diğer tüm özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için mSpy yazımızı okuyabilirsiniz.

Başkasının WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur?

Gereken Süre: 15 Dakika
Gerekli Araçlar:
 • Akıllı telefon
Diğer Gerekenler:
 • Bir telefon takip programı üyeliği
 • Hedef telefona fiziksel erişim
1.mSpy uygulamasını indirmek için üyelik oluşturun.

WhatsApp mesajlarını okumak istediğiniz hedef telefona kurulum yapmak için mSpy uygulamasına buradan hızlıca indirimli bir şekilde üye olabilirsiniz.

mspy whatsapp üye olma aşaması
2.Hedef telefona mSpy uygulamasını yükleyin.

mSpy uygulamasına üye olduktan sonra oluşturulan linki hedef telefonda açarak hızlıca uygulamayı yükleyebilirsiniz. Uygulama tamamen gizli bir şekilde çalışmaktadır.

mspy uygulaması indirme adımı
3.mSpy yönetim panelini açın.

mSpy uygulamasına üyelik oluşturduktan sonra sizin için bir yönetim paneli oluşturulacaktır. Bu yönetim paneline giriş yapmanız gerekmektedir.

mspy yönetim paneline giriş aşaması
4.Sosyal Ağlar > WhatsApp seçeneğine tıklayın.

mSpy yönetim panelinde menüden Sosyal Ağlar sekmesinin altında bulunan WhatsApp seçeneğine tıklayın.

mspy yönetim paneli whatsapp sekmesi
5.Hedef telefonun WhatsApp mesajlarını görüntüleyin.

Bu aşamadan sonra artık WhatsApp uygulamasına benzer bir şekilde hedef telefonun WhatsApp mesajlarını görebileceksiniz.

mspy ile başkasının whatsapp mesajlarını okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Başka Telefonun WhatsApp Mesajlarını Görmek için Ücretsiz Yöntemler Nelerdir?

Başka birinin WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz ücretsiz yöntemler şu şekildedir:

 • Karşı tarafın yazışmalarını takip etmek için WhatsApp Web üzerinden karekod ile cihaz eşleştirme
 • Google Drive ile WhatsApp mesajlarını yedekleyerek WhatsApp mesaj görme
 • iPhone cihazlar için iCloud Drive özelliğini kullanarak WhatsApp İzleme

Bu yöntemlerin hepsinde başkasının vatsabını okumak ücretsiz olarak mümkündür ancak basit kontroller ile anlaşılmaktadır. WhatsApp izleme olanağı olan ücretli telefon takip programları kullanmanız önerilmektedir.

%100 Gizlilik Sağlayan Başka WhatsApp Mesajlarını Okuma Yöntemleri Neler?

Başkasına ait WhatsApp mesajları okuma olanağı sağlayan %100 güvenli ve gizli yöntem olarak mSpy gibi bir telefon takip programı kullanmanız önerilmektedir. Bu uygulamaları sadece başka bir telefonun WhatsApp mesajlarını okumak için değil, hedef telefondaki diğer uygulamaların yazışmalarını takip etmek için de kullanabilirsiniz.

Başka Bir Telefonun Silinen WhatsApp Konuşmalarına Erişmek Mümkün mü?

Eğer daha önce hedef telefona başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı yüklemediyseniz, bu mümkün olmamaktadır. Başka numaranın WhatsApp mesajlarını okumak için telefon takip uygulaması kullanmanız durumunda hedef telefonda WhatsApp mesajları silinse bile bu geçmiş WhatsApp mesajlarını başka telefondan görmeniz mümkün olmaktadır.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Kendi Telefonuma Yönlendirme Nasıl Yapabilirim?

Başka birinin WhatsApp mesajlarını görmek için kendi telefonunuza yönlendirme yapmak için mSpy gibi telefon takip yazılımları kullanarak güvenilir bir şekilde aktarma yapabilirsiniz. Karşıdakinin WhatsApp mesajlarına ulaşmak ve izlemek için kullanacağınız diğer tüm yöntemlerde bu şekilde sızma durumuna ilişkin detaylara WhatsApp hesabından ulaşılabilmektedir.

Sadece Telefon Numarasıyla WhatsApp Takip Mümkün mü?

Sadece numara ile WhatsApp mesajlarını okumak imkansızdır. Uzaktaki başka bir numaranın WhatsApp mesajlarını görmek sadece yasal yollarla resmi izinler alınarak mümkün olmaktadır. Bu şekilde sadece telefon numarasıyla WhatsApp takip yapabileceğini iddia eden şahıslar ya da firmalar %100 olarak sizi dolandırmaya çalışıyordur.

İçindekiler

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Meryem:

  Telefon numarasiyla takip ede bilirmiyiz watsap mesajlari icin

  1. Admin:

   Karşınızdaki kişinin telefon numarasını yazarak karşı telefonun WhatsApp mesajlarını okumanız hiçbir şekilde mümkün değildir. Bunu yaptığını iddia edenlere lütfen itibar etmeyiniz.

 2. Murat:

  Cihaza fiziksel temas olmadan yükleme yada takip etme şansımız varmı

 3. Tolga:

  Jailbreaksız ios telefona yüklemek için ıcolud hesabını öğrendikten sonra kontrol panelinden mi gerçekleştiricez işlemi veyahut fiziksel temasta bulunmadan yüklemek için videolu anlatım neden yok. Icolud hesabında yedekleme kapalıysa açmamız mı gerekiyor izlenecek telefonda ?

  1. Admin:

   İOS işletim sistemi cihazlara uzaktan yükleyebilmeniz için hedef ios cihazın icloud giriş bilgilerini bilmeniz ve 2 faktörlü doğrulama özeliğinin kapalı olması gerekir. Bu durumda hedef ios cihaza kontrol paneli üzerinden uzaktan kolayca yükleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı inceleyiniz..

   1. İsim:

    Merhaba benim telefonum İOS karşı tarafın android şimdi bunu yükselem uzaktan kod girmeden bağlanabilirmiyim.

 4. AYŞE:

  Mesela ben denemek amaçlı farklı bir iphone telefona denedikten sonra takip değişikliği yapabilir miyim ?

  1. Admin:

   Evet sınırsız takip değişikliği yapabilirsiniz bu konuda herhangi bir kısıtlama yok..

 5. Vural:

  Karşı taraftaki tele de bir işlem yapmamız gerklimi acaba ????

  1. Admin:

   Whatsapp Mesajlarını okumak istediğiniz hedef telefona yüklemelisiniz. (Kendi telefonunuza birşey yüklemeyeceksiniz)
   Daha ayrıntılı bilgiyi sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz: https://www.mspy.gen.tr/

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir