Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Gizlice ve kodsuz olarak başkasının WhatsApp mesajlarını okuma amacıyla kullanılan ve kesin olarak işe yarayan programlar ile karşınızdayız. Uzaktan başkasının WhatsApp mesajlarına erişim isteği, 2023 yılında da pek çok kişinin merak ettiği bir konu haline gelmiştir. mSpy gibi kaliteli casus yazılımlar kullanılarak WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen başka kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşma detaylarına koda gerek olmadan gizlice erişim sağlanabilmektedir.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak mümkün mü?

Herhangi bir program kullanmadan karşı tarafın telefonuna gelen WhatsApp mesaj detaylarına telefona fiziksel erişim olmadan okumak maalesef mümkün olmamaktadır. Casus yazılımlar sayesinde başka birinin WhatsApp’ına uzaktan erişim sağlayarak yazışmaları takip etmek mümkün olmaktadır. Kodsuz WhatsApp takip etme işinin hilesi aslında uzaktan erişim programı kullanmaktır.

Hem ücretli hem de ücretsiz yazılımlar sayesinde başkasının telefonundaki WhatsApp mesajlarına erişme konusunda aklınızda soru işareti kalmayacak. Daha çok sevgilinin ya da eşin WhatsApp mesajını okumak için kullanılsa da aslında bu yazılımlar ebeveynler tarafınan çocukların takibinde ve profesyoneller tarafından da personeli izleme amacıyla kullanılmaktadır.

Başkasının WhatsApp mesajları nasıl okunur?

QR kod ile WhatsApp Web üzerinden, Google Drive yedekleme ve diğer telefon takip programları ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Kullanılan bu ücretli ve ücretsiz yöntemlerin neredeyse hepsinde hedef telefondan WhatsApp mesajlarının okunduğu anlaşılabilmektedir. O yüzden öncelikle tüm bu yöntemleri açıklayacağız ve ardından hangilerinin kanıt bırakıp bırakmadığı konusunda da uyarılar yapacağız.

QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak

 1. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidiniz.
 2. Mesajlarını okumak istediğiniz telefonda WhatsApp uygulamasını açın.
 3. Sağ üstteki seçenekten WhatsApp Web sekmesine tıklayın.
 4. Telefondan QR kodunu WhatsApp Web uygulamasına okutunuz.
 5. Artık QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarına nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz:

Uyarı: Telefon sahibi WhatsApp Web kısmını ziyaret ettiğinde mesajlarının okunduğunu ve geçmişte giriş yapılan cihazları görebildiğinden bu yöntemi önermiyoruz.

Google Drive ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak

 1. Hedef telefonda WhatsApp uygulamasında Ayarlar kısmına gidiniz.
 2. Ardından Sohbet > Sohbet yedeği kısmına gidiniz.
 3. Açılan ekranda Google Drive’a yedekle kısmını göreceksiniz.
 4. Yedekleme sıklığını seçin ve Google hesabını seçerek yedekleme başlatın.
 5. Ardından ilgili Google hesabından drive.google.com adresini ziyaret edin.
 6. Artık Google Drive yedekleme ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Bu yöntem için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Uyarı: Telefon kullanıcısı Sohbet yedekleme kısmını ziyaret ettiğinde hangi Google Drive hesabına yedekleme yapıldığını ve en son ne zaman yedekleme olduğunu görebildiğinden bu yöntemi önermiyoruz.

Whatscan for WhatsApp Web uygulaması

Bu uygulama ile Android kullanan istediğiniz kişinin WhatsApp hesabını web WhatsApp uygulamasına QR kodla uzaktan erişebiliyorsunuz, fakat bu yaptığınız işlem WhatsApp ayarlar kısmına bakıldığında hemen anlaşılacaktır. Çıkış yapıldığında ise erişiminiz ortadan kalkacaktır. O yüzden bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Başkasının mesajlarını okumak isterken yakalanmak istemezsiniz değil mi?

Highster Mobile takip yazılımı

Bu yazılım aşağıda detaylarını vereceğimiz mSpy yazılımı ile benzer işlevleri görüyor, fakat Türkçe dil desteği ve teknik destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri olmadığından dolayı bu uygulamayı önermiyoruz.

FlexiSpy casus yazılımı

Bu yazılım ile uzaktan istediğiniz kişinin telefonuna erişip karşı tarafın WhatsApp mesajlarını görme ve incelemekle kalmıyorsunuz, tüm arama ve mesaj detaylarına hızlıca erişebiliyorsunuz. Fakat fiyat ve kullanım kolaylığı açısından biz FlexiSpy yerine aşağıda anlatımını yapacağımız aynı işlevleri daha gelişmiş özelliklerle sunan mSpy yazılımını öneriyoruz.

mSpy Telefon Takip Programı

Sektörün en gelişmiş casus yazılımı olan iPhone dahil, iOS ve Android tüm platformlarda çalışan mSpy WhatsApp takip yazılımı ile başkasının WhatsApp mesajlarına ulaşma, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir.

Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yazılımdır. Hemen indir :

başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı

2011 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile başkalarının WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişinin kimlerle, hangi saatlerde WhatsApp mesajlarında neler konuştuklarını harfiyen görebilmektedir. Kurulum işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşan, hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile başkasının WhatsApp mesajlarını görmek mümkündür.

Piyasada yer alan çeşitli WhatsApp mesajlarını okuma apk, uygulama ya da wtakip gibi siteler aslında sadece son görülme, yazışma anları, çevrimiçi durumları gibi sizin zaten görebildiğiniz detayları raporlamak dışında size başka bir veri vermez, o yüzden telefon takip uygulamaları arasında en iyi program olan mSpy’ı kullanmanızı öneriyoruz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma özelliğinin yanı sıra telefon takip programı mSpy’ın diğer tüm özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için mSpy yazımızı okuyabilirsiniz.

başkasının whatsapp mesajlarına erişme programı

"Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. Telefon numarasiyla takip ede bilirmiyiz watsap mesajlari icin

  Cevapla
  • Karşınızdaki kişinin telefon numarasını yazarak karşı telefonun WhatsApp mesajlarını okumanız hiçbir şekilde mümkün değildir. Bunu yaptığını iddia edenlere lütfen itibar etmeyiniz.

   Cevapla
 2. Cihaza fiziksel temas olmadan yükleme yada takip etme şansımız varmı

  Cevapla
 3. Jailbreaksız ios telefona yüklemek için ıcolud hesabını öğrendikten sonra kontrol panelinden mi gerçekleştiricez işlemi veyahut fiziksel temasta bulunmadan yüklemek için videolu anlatım neden yok. Icolud hesabında yedekleme kapalıysa açmamız mı gerekiyor izlenecek telefonda ?

  Cevapla
  • İOS işletim sistemi cihazlara uzaktan yükleyebilmeniz için hedef ios cihazın icloud giriş bilgilerini bilmeniz ve 2 faktörlü doğrulama özeliğinin kapalı olması gerekir. Bu durumda hedef ios cihaza kontrol paneli üzerinden uzaktan kolayca yükleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bu sayfayı inceleyiniz..

   Cevapla
   • Merhaba benim telefonum İOS karşı tarafın android şimdi bunu yükselem uzaktan kod girmeden bağlanabilirmiyim.

    Cevapla
 4. Mesela ben denemek amaçlı farklı bir iphone telefona denedikten sonra takip değişikliği yapabilir miyim ?

  Cevapla
  • Evet sınırsız takip değişikliği yapabilirsiniz bu konuda herhangi bir kısıtlama yok..

   Cevapla
 5. Karşı taraftaki tele de bir işlem yapmamız gerklimi acaba ????

  Cevapla
  • Whatsapp Mesajlarını okumak istediğiniz hedef telefona yüklemelisiniz. (Kendi telefonunuza birşey yüklemeyeceksiniz)
   Daha ayrıntılı bilgiyi sitemizi inceleyerek bulabilirsiniz: https://www.mspy.gen.tr/

   Cevapla

Yorum yapın