Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Gizlice ve kodsuz olarak başkasının WhatsApp mesajlarını okuma amacıyla kullanılan ve kesin olarak işe yarayan programlar ile karşınızdayız. Uzaktan başkasının WhatsApp mesajlarına erişim isteği, 2024 yılında da pek çok kişinin merak ettiği bir konu haline gelmiştir. mSpy gibi kaliteli casus yazılımlar kullanılarak WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen başka kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşma detaylarına koda gerek olmadan gizlice erişim sağlanabilmektedir.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak Mümkün mü?

Herhangi bir program kullanmadan karşı tarafın telefonuna gelen WhatsApp mesajlarını görmek telefona fiziksel erişim olmadan okumak maalesef mümkün olmamaktadır. Casus yazılımlar sayesinde başka birinin WhatsApp’ına uzaktan erişim sağlayarak yazışmaları takip etmek mümkün olmaktadır. Kodsuz WhatsApp takip etme işinin hilesi aslında uzaktan erişim programı kullanmaktır.

Hem ücretli hem de ücretsiz yazılımlar sayesinde başkasının telefonundaki WhatsApp mesajlarına erişme konusunda aklınızda soru işareti kalmayacak. Daha çok sevgilinin ya da eşin WhatsApp mesajını okumak için kullanılsa da aslında bu yazılımlar ebeveynler tarafınan çocukların takibinde ve profesyoneller tarafından da personeli izleme amacıyla kullanılmaktadır.

Gizlice Başkasının WhatsApp Konuşmalarını Görmek Nasıl Mümkün Olur?

başkasının whatsapp mesajlarını okuma

Başkasının WhatsApp mesajlarını görmek için ücretsiz yöntemler ve ücretli programlar bulunmaktadır. Kodlu, kodsuz ya da ücretli, ücretsiz tüm WhatsApp takip yöntemlerini ve indirebileceğiniz programları ayrıntılı bir şekilde sizler için aşağıda sıraladık. Ücretsiz olarak QR kod ile WhatsApp Web üzerinden, Google Drive yedekleme yaparak ve ücretli telefon takip programları ile karşı tarafın WhatsApp konuşmalarını görmeniz mümkündür.

Okumaya devam etmeden önce bilmeniz gerekenler:

Öneri

Yapacağınız işlemin %100 olarak gizli kalmasını, hedef telefonun sahibinin haberi olmadan WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız, vakit kaybı olmaması adına aşağıdaki ücretsiz yöntemler yerine ücretli yöntemleri tercih etmelisiniz.

Hatırlatma

Ücretsiz yöntemlerin tümünde WhatsApp mesajlarının okunduğu basit kontroller ile anlaşılmaktadır. Ücretsiz olduğu söylenen programları indirdiğinizde hepsinin temelde QR kodu ile WhatsApp Web kullanımı ya da WhatsApp son görülme takibi görevi gördüğünü göreceksiniz.

Önemli Not

Tüm yöntemlerde hedef telefona ilk kurulum için fiziksel erişim şarttır. Sadece telefon numarasıyla WhatsApp mesajlarını okuyabileceğinizi iddia eden yazılımların tümü %100 olarak dolandırıcılıktır.

Yasal Uyarı

Velisi olduğunuz reşit olmayan çocuğunuz dışında kocanızın, eşinizin, sevgilinizin, nişanlınızın ya da arkadaşınızın izni ve bilgisi olmadan WhatsApp mesajlarını okumanızın yasal olmadığını unutmayın. Bir işverenseniz, çalışanlarınızın WhatsApp Business hesabınızda müşterilerinizle görüşmelerini takip etmek için de bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

QR Kod ile Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak

WhatsApp Web ile cihaz eşleştirmesi yaparak istediğiniz zaman karşı tarafın WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Şu adımları takip edin:

Artık WhatsApp Web üzerinden hedef telefonun WhatsApp mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma

Bu yöntemde hangi cihazın, ne zaman bağlandığı yukarıdaki adımlardaki Bağlı cihazlar sekmesinde görünmektedir. Eğer yaptığınız işlemin gizli kalmasını istiyorsanız, bu yöntemi kullanmamalısınız.

QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarına nasıl ulaşacağınızı öğrenmek ile ilgili video için buraya tıklayabilirsiniz.

Google Drive ile Başkasının WhatsApp Mesajlarını Nasıl Görebilirsiniz?

Google Drive’a otomatik WhatsApp sohbet yedeklemesi kurulumu yaparak, dilediğiniz zaman başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Bunun için şu adımları takip edin:

Adımları tamamladığınızda belirttiğiniz sıklıkta düzenli olarak hedef telefonun WhatsApp sohbetleri Google Drive’a yedeklenecektir.

Hatırlatma

Ücretsiz yöntemlerin tümünde olduğu gibi bu yöntemde de cihaz sahibi Sohbet yedekleme ayarlarını kontrol ettiğinde hangi Gmail'e hangi sıklıkta yedekleme yapıldığını görecektir. Bu yüzden bu yöntemi de önermiyoruz.

Google Drive ile WhatsApp sohbet yedekleme özelliğini aktif etme ilgili video için buraya tıklayabilirsiniz.

iCloud ile Başkasının WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur?

Bu yöntem iPhone (iOS) cihazlarda WhatsApp için iCloud yedeklemesini aktif ederek başkasının WhatsApp mesajlarınızı okumanızı sağlıyor. Bunun için şu adımları takip edin:

Bu adımları tamamladıktan sonra iPhone cihazın iCloud giriş bilgilerini biliyorsanız, dilediğiniz zaman iCloud Drive’a giriş yaparak hedef iPhone’un WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Hatırlatma

iPhone telefon sahibinin WhatsApp'ta sohbet yedekleme ayarlarını ve iCloud Drive klasörlerini kontrol ettiğinde WhatsApp mesajlarının okunduğunu anlayacağını unutmayın.

WhatsApp Web Scan Uygulamaları ile Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

WhatsApp Web uygulamasına telefonların tarayıcılarından erişilememektedir. WhatsApp Web Scan uygulamaları ise telefonda WhatsApp Web’i kullanabilmenize olanak sağlar. Eğer bilgisayar ya da tablet erişiminiz yoksa bu uygulamalardan herhangi birini Google Play ya da App Store’dan indirerek ilk 2 yöntemdeki adımları takip ederek WhatsApp Web scan uygulamaları ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumanız mümkün olmaktadır.

Hatırlatma

Bu WhatsApp Web scan uygulamaları ile yapılan işlemlerde hedef telefon sahibi kendi WhatsApp uygulamasında "Ayarlar" kısmında WhatsApp mesajlarının okunduğunu anlamaktadır. Bu yüzden bu yöntemi de önermiyoruz. Başkasının mesajlarını okumak isterken yakalanmak istemezsiniz değil mi?

Highster Mobile Takip Yazılımı

Bu yazılım aşağıda detaylarını vereceğimiz mSpy yazılımına göre sınırlı işlevlere sahip, ayrıca Türkçe dil desteği ve teknik destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri olmadığından dolayı bu uygulamayı önermiyoruz.

FlexiSpy Casus Yazılımı

Bu yazılım ile uzaktan istediğiniz kişinin telefonuna erişip karşı tarafın WhatsApp mesajlarını görme ve incelemekle kalmıyorsunuz, tüm arama ve mesaj detaylarına hızlıca erişebiliyorsunuz. Fakat fiyat ve kullanım kolaylığı açısından biz FlexiSpy yerine aşağıda anlatımını yapacağımız aynı işlevleri daha gelişmiş özelliklerle sunan mSpy yazılımını öneriyoruz.

mSpy Telefon Takip Programı

Sektörün en gelişmiş casus yazılımı olan iPhone dahil, iOS ve Android tüm platformlarda çalışan mSpy WhatsApp takip yazılımı ile başkasının WhatsApp mesajlarına ulaşma, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir. Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yazılımdır.

Yaklaşık 12 yıl önce faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile başkalarının WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişinin kimlerle, hangi saatlerde WhatsApp mesajlarında neler konuştuklarını harfiyen görebilmektedir. Kurulum işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşan, hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile başkasının WhatsApp mesajlarını görmek mümkündür.

Piyasada yer alan çeşitli WhatsApp mesajlarını okuma apk, uygulama ya da wtakip gibi siteler aslında sadece son görülme, yazışma anları, çevrimiçi durumları gibi sizin zaten görebildiğiniz detayları raporlamak dışında size başka bir veri vermez, o yüzden telefon takip uygulamaları arasında en iyi program olan mSpy’ı kullanmanızı öneriyoruz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma özelliğinin yanı sıra telefon takip programı mSpy’ın diğer tüm özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için mSpy yazımızı okuyabilirsiniz.

Başkasının WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur?

Gereken Süre: 15 Dakika
Gerekli Araçlar:
 • Akıllı telefon
Diğer Gerekenler:
 • Bir telefon takip programı üyeliği
 • Hedef telefona fiziksel erişim
1.mSpy uygulamasını indirmek için üyelik oluşturun.

WhatsApp mesajlarını okumak istediğiniz hedef telefona kurulum yapmak için mSpy uygulamasına buradan hızlıca indirimli bir şekilde üye olabilirsiniz.

mspy whatsapp üye olma aşaması
2.Hedef telefona mSpy uygulamasını yükleyin.

mSpy uygulamasına üye olduktan sonra oluşturulan linki hedef telefonda açarak hızlıca uygulamayı yükleyebilirsiniz. Uygulama tamamen gizli bir şekilde çalışmaktadır.

mspy uygulaması indirme adımı
3.mSpy yönetim panelini açın.

mSpy uygulamasına üyelik oluşturduktan sonra sizin için bir yönetim paneli oluşturulacaktır. Bu yönetim paneline giriş yapmanız gerekmektedir.

mspy yönetim paneline giriş aşaması
4.Sosyal Ağlar > WhatsApp seçeneğine tıklayın.

mSpy yönetim panelinde menüden Sosyal Ağlar sekmesinin altında bulunan WhatsApp seçeneğine tıklayın.

mspy yönetim paneli whatsapp sekmesi
5.Hedef telefonun WhatsApp mesajlarını görüntüleyin.

Bu aşamadan sonra artık WhatsApp uygulamasına benzer bir şekilde hedef telefonun WhatsApp mesajlarını görebileceksiniz.

mspy ile başkasının whatsapp mesajlarını okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Başka Telefonun WhatsApp Mesajlarını Görmek için Ücretsiz Yöntemler Nelerdir?

Başka birinin WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz ücretsiz yöntemler şu şekildedir:

 • Karşı tarafın yazışmalarını takip etmek için WhatsApp Web üzerinden karekod ile cihaz eşleştirme
 • Google Drive ile WhatsApp mesajlarını yedekleyerek WhatsApp mesaj görme
 • iPhone cihazlar için iCloud Drive özelliğini kullanarak WhatsApp İzleme

Bu yöntemlerin hepsinde başkasının vatsabını okumak ücretsiz olarak mümkündür ancak basit kontroller ile anlaşılmaktadır. WhatsApp izleme olanağı olan ücretli telefon takip programları kullanmanız önerilmektedir.

%100 Gizlilik Sağlayan Başka WhatsApp Mesajlarını Okuma Yöntemleri Neler?

Başkasına ait WhatsApp mesajları okuma olanağı sağlayan %100 güvenli ve gizli yöntem olarak mSpy gibi bir telefon takip programı kullanmanız önerilmektedir. Bu uygulamaları sadece başka bir telefonun WhatsApp mesajlarını okumak için değil, hedef telefondaki diğer uygulamaların yazışmalarını takip etmek için de kullanabilirsiniz.

Başka Bir Telefonun Silinen WhatsApp Konuşmalarına Erişmek Mümkün mü?

Eğer daha önce hedef telefona başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı yüklemediyseniz, bu mümkün olmamaktadır. Başka numaranın WhatsApp mesajlarını okumak için telefon takip uygulaması kullanmanız durumunda hedef telefonda WhatsApp mesajları silinse bile bu geçmiş WhatsApp mesajlarını başka telefondan görmeniz mümkün olmaktadır.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Kendi Telefonuma Yönlendirme Nasıl Yapabilirim?

Başka birinin WhatsApp mesajlarını görmek için kendi telefonunuza yönlendirme yapmak için mSpy gibi telefon takip yazılımları kullanarak güvenilir bir şekilde aktarma yapabilirsiniz. Karşıdakinin WhatsApp mesajlarına ulaşmak ve izlemek için kullanacağınız diğer tüm yöntemlerde bu şekilde sızma durumuna ilişkin detaylara WhatsApp hesabından ulaşılabilmektedir.

Sadece Telefon Numarasıyla WhatsApp Takip Mümkün mü?

Sadece numara ile WhatsApp mesajlarını okumak imkansızdır. Uzaktaki başka bir numaranın WhatsApp mesajlarını görmek sadece yasal yollarla resmi izinler alınarak mümkün olmaktadır. Bu şekilde sadece telefon numarasıyla WhatsApp takip yapabileceğini iddia eden şahıslar ya da firmalar %100 olarak sizi dolandırmaya çalışıyordur.

İçindekiler

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Esrarengiz:

  Merhaba. Eşimin WhatsApp mesajlarını okumak istiyorum. Sadece kendi telefonuma bu programı indirip ve satın alıp ona gelen mesajları okuyabiliyormuyum. Birde 1 aylık temel paket ve premium paket var. Temel paketi alsam WhatsAppınfaki mesajları okumam için yeterli olurmu

 2. Turhan:

  Şimdi tam anlamak amacı ile takip edilecek telefonda bu siteye girip bu programı yükleyip kendi mail adresimi giricem daha sonra mail adresinden kontrol edicem doğrumu yanlış bi iş yapıp kendi mesajlarımızı karşı taraf okumasında ?

  1. Admin:

   Cihaz fark etmeksizin…
   Öncelikle mSpy yazılımını buradan kayıt olarak satın alıyorsunuz.
   Mail adresinize kullanıcı giriş bilgileri mail olarak geliyor.
   Giriş yapıp hedef telefona yüklenecek olan mspy indirme linkini ve aktivasyon kodunu biryere not alıyorsunuz.

   Sonrasında ise takip edilecek hedef telefonu elinize aldığınızda bu indirme linkini internet tarayıcısına yazıp devam ettiğinizde indirme ve kurulum işlemi başlayacaktır. Kurulum işlemi sonunda aktivasyon kodunu yazarsınız işlem bu kadar kolay ortalama 1 dakikalık bir işlemdir.

   Yukarıda bahsettiğim şekilde mailinize gelen kullanıcı paneline giriş yaptığınızda yüklemiş olduğunuz hedef telefona dair aramalar detaylarını, mesajlarını, internet geçmişi gibi tüm telefon kullanımlarını eksiksiz görürsünüz. Bu kadar 🙂

 3. Baris:

  Merhaba karsi telefona nasil girecem numarayi kurulumu anlatirsaniz sevinirim

 4. Ali haydar çolak:

  Uzakta olan telefonuna erişim saglayamadigim birinin whatsapını takip etmem mümkün mü

 5. Didem:

  Çok teşekkür ederim.

 6. leyla:

  telefon android karşı tarafın telefonunu almadan telefon numarası ile okunabilir mi whatsap cevaplarsanız sevinirim.

  1. Admin:

   Telefon numarasıyla okuma olayı yoktur ve böyle bir şey mümkün değildir bu şekilde vaatte bulunanlara itibar etmeyiniz.

 7. Didem:

  Selam
  Uzun zamandır sitenizi takip ediyorum bu programı almayı düşünüyorum ancak merak ettiğim ve yorumlarda sorulupta cvp verilmeyen bi konu var.
  Hedef telefon Anti Spy tarzı program kurarsa mSpy açığa çıkarmı?

  FlexiSpy programını inceledim işletim sistemini sordum uygun degil dedi kaç olması gerektiğiyle ilgili bilgi alamadım.
  mSpy nin Premium özelliğinde ortam dinleme var mı?
  Acil cevap verirseniz çok memnun olurum.
  İyi günler…

  1. Admin:

   Genel olarak yüklü uygulamaların hiçbiri mSpy’ın çalışmasını engellememektedir. Bazı antivirüs / anti-spy uygulamalarının telefonun ekranına şüpheli bir şeyin çalıştığına dair bildirim gönderebilir. Ancak, bu bildirimleri antivirüs uygulamasının Yoksay listesine ekleyerek ortadan kaldırabilirsiniz.

   FlexiSPY müşteri hizmetleri işinde oldukça profesyoneller eğer belirtiğiniz model için desteklenmediği söylenmişse doğrudur. Dilerseniz buradan FlexiSPY inceleme yazımızı okuyabilir yada resmi web sitesine giriş yapıp sitenin alt kenarında açılan çevcim içi sohbet alanından sorularınızı sorabilirsiniz.

   MSpy’da ortam dinleme yoktur. Eğer ortam dinleme özelliği olan bir takip programı arıyorsanız FlexiSpy bu konuda başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

 8. Deniz:

  Kullandığım telefon iphone watsap mesajlarını görmek istediğim telefon android. Bu durumda iphone göre olan yönlendirmelerle mi yoksa karşı tarafın telefonu için olan yönlendirmelere göre mi yükleme yapmalıyım. Karşı tarafın telefonuna fiziksel olarak ulaşabilir olmalıyız anladığm kadarıyla ama bu işlem için kaç dk ya ihtiyacımız var?

  1. Admin:

   Kendi telefonunuzla bir işiniz yok yani kendi cihazınıza birşey yüklemiyorsunuz sadece takip edeceğiniz hedef telefona yüklüyorsunuz ve bu sebeple karşı telefona göre olan yükleme adımlarını takip etmelisiniz. Bu işlem için bir iki dakika fazlasıyla yeterlidir.

   Karşı telefonun WhatsApp mesajlarını görmek için mSpy premium paketi tercih etmelisiniz.

   Premium paketi satın almak veya incelemek için: Premium Paketi incele

   Android cihazlara nasıl yüklendiğini merak ediyorsanız buradan izleyebilirsiniz: https://www.mspy.gen.tr/

 9. Azor:

  Ben eşimin telefonunu takip etmek istiyorum bu programı onun telefonuna mı indirmem gerekir? Bunu yapmam mümkün değil bu durumda takip edemiyormuyum?

 10. alper:

  merhabalar
  lütfen cevap bekliyorum
  1- önce satın mı alacaz 2- satın alındıktan sonra bize verilecek olan bir numara ile mi karşı telefona yükleme yapacaz. 3- biz aktif değiliz ama akşam geldiğimizde gün içindeki tüm görüşmeleri görebilecez mi . 4- karşı tarafın görüşmelerini kendi telefonumuzda depolamayacaz inşallah. çünkü o da bizimkine ulaşırsa takibi anlar. ve en önemlisi 5 yani. biz aktif durumdayken karşı tarafa whatsaptan mesaj gelse ve biz ondan önce o mesajı okumuşsak eğer daha karşı taraf okumadan yazışmanın çeltiği mavi duruma yani okundu rengine dönüyormu.

  1. Admin:

   1)Evet mSpy telefon takip programını kullanabilmek için öncelikle satın almanız gerekiyor.

   (Satın almak için tıklayınız)

   2)Satın alımdan sonrasında takip panelinin giriş bilgileri mail adresinize gönderilir siz bu gönderilen bilgilerle panele giriş yaparsınız bu panelde yükleme adımları seçeceğiniz telefonun markasına göre adım adım nasıl yükleneceği anlatılmaktadır.

   3) Gün içinde sürekli karşı telefonu anlık takip etmenize gerek yoktur akşam takip panelinize giriş yaptığınızda hedef telefonun gün içindeki yapmış olduğu tüm telefon kullanımını görürsünüz)

   4) Hayır telefonunuzda depolanmaz. Hedef telefonun tüm kullanımları sadece sizin erişebildiğiniz mspy online panelinde yani size özel olan kullanıcı hesabınıza aktarılmaktadır.

   5) Hedef telefonun WhatsApp konuşmalarını ondan önce okumuş olsanızda bu fark edilemez yani ne yazan kişiye okundu bilgisi oluşur nede mavi tik oluşur. MSpy tamamen profesyonel olarak görünmez fark edilmez olarak çalışmaktadır.

 11. alper:

  selam. takip edilecek cihaza ulaştım. bu cihaza mspy mi indirecem. indirirsem görmeyecekmi bu nedir. kim indirmiştir diye. ve ben satın aldıktan sonra benim mailime mi gelecek anlık olarak dökümü. tam detaylı açıklarmısın. adım adım. önce satın mı alacam. sonra karşı telefona ne yapacam. ve anlık nazıl izleyecem

  1. Admin:

   Öncellikle mSpy’ı satın almalısınız satın alma işlemi için tıklayınız: Link

   Satın alma aşamasından kısa bir süre sonra mail adresinize mSpy hesabınızın kullanıcı giriş bilgileri gelecek bu bilgilerle mspy online panelinize erişebileceksiniz.

   MSpy hesabınıza bir diğer deyişle kullanıcı panelinize giriş bilgilerinizi yazarak size özel tanımlanan takip panelinize erişebileceksiniz ve karşı telefonun tüm kullanımlarını bu online panel sayesinde istediğiniz heryerden görebilmiş olursunuz.

   Bu arada panele ilk giriş yaptığınızda sizi bir kurulum sihirbazı karşılayacaktır hangi telefon markasına yükleme yapmak istediğiniz sorulur seçiminizi yapıp devam ettiğinizde karşı telefona nasıl yükleneceği adım adım resimler halinde panel içerisinde anlatılmıştır.

   Evet mSpy görünmez olarak çalışma özeliğine sahiptir.

 12. TAYFUN:

  Selam takip etmek istediğim kişinin telefon numarası türkiye değil yinede oluyor mu ona göre üyelik yapıp alayım

  1. Admin:

   Takip etmek istediğiniz telefona bir defa yükledikten sonra o telefon hangi ülkede olursa olsun takip edebilirsiniz.

 13. Busra:

  Takip etmek istedigim kisnin telefonu iphone ama icloud giris bilgilerini bilmiyorum fiziksel olarakda telefonuna mudale edemiyorum uzakta ama takip etmek istiyorum nasıl yapabilirim.

  1. Admin:

   Bu durumda takip etmeniz maalesef mümkün değil..

  2. Fikri çalgan:

   Takip ettmek istedigim cihaza mspy yükleyince ekranda görünmeyecekmi

  3. Nazlı:

   Ben eşimi takib etmek istiyorum ama hiçbi şekilde telefonu açamam şifreli

 14. Halil:

  Ben sevgilimin WhatsApp mesajlarini okumak istiyorum bu mümkün mu

 15. Sinem:

  Takip etmek istediğim Telefon modeli iPhon whatsaapını takip etmek istiyorum telefonuna her hangi bir program yükleme şansım olmadanda whatsaapını takibe ala biliyormuyum

  1. Admin:

   Evet mSpy jailbreaksiz sürüm ile bu mümkündür.
   Ayrıntılı detay bu linkte yer almaktadır.

 16. Mert:

  Uçtan uca şifre muhabbeti boş muhabbet mi yani

  1. Admin:

   Sorunuzu tam anlayamadım fakat WhatsApp mesajlarının takip edilebiliyor olmasından söz ediyorsanız evet takip edilebiliyor bunun için mSpy veya FlexiSpy programı ihtiyacınızı görecektir.

   FlexiSpy satış sitesi için: Bakınız
   MSpy satış sitesi için: Bakınız

 17. Halil özturk:

  Bu uygulamayı karşı telefona da yüklememiz gerekiyormu

  1. Admin:

   Sadece takip edeceğiniz karşı hedef telefona yüklemelisiniz. Kendi cihazınıza birşey yüklemenize gerek yok. Bu durumda kendi telefonuma yüklemeden nasıl başka telefonu izleyebilirim sorusu gelebilir. Durumu şu şekilde özetleyelim: Siz kayıt olduktan hemen sonra kayıt aşamasında girmiş olduğunuz mail adresinize kullanıcı giriş bilgileri gelecektir. Gelen bu bilgiler ile sistemin login sayfasına giriş bilgileriniz ile dilediğiniz cihazdan yani telefondan veya bilgisayardan giriş yapabilir ve karşı telefonu izleyebilirsiniz. Şimdi Kayıt Ol

 18. Ali:

  Okumak istediğim telefonun modeli ıphone değil ve fiziksel olarak şuan müdahale edemem. Başka bir çıkar yolu varmı. Okumak istiyorum gerçekten.

 19. İbrahim:

  Çok işime Yarayan Ve Kullanışlı Bir Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı Takip Etmek istediğiniz kişiyi WhatsApp tan Takip edebiliyorum Tavsiye Edilen bir Program Ve Gerçekten Çalışıyor Ayrıca Son 2 gün Boyunca Çok işime Yaradı Ellinize Sağlık müthiş bir Program

  1. Büşra:

   Merhabalar ben de nu programı kullanmak istiyorum daha doğrusu eşimin whatsap konuşmalarını ve Google geçmişini takip etmek istiyorum eşimin telefonu da ıphone benimkiside ıphone yardımcı olur musunuz

 20. İsmail:

  Uzun araştırmalarım sonucunda bu programı almıştım, 1 aydır kullanıyorum, beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Gizli çalışan bir başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı olduğundan telefonun kullanıcısı tarafından fark edilmiyor. Bu kadar çok özelliği göz önüne alırsak fiyatı da gayet makul diyebiliriz.

  1. Suat:

   Ücretlimi ücretsizmi nasıl indiriyim bu uygulamayı çok acil ihtiyacım var

   1. Admin:

    Şu an ücretsiz kullanım versiyonu aktif değil kullanmak için bu kayıt sayfasından hesap oluşturup satın almanız gerekmektedir.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir