Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Gizlice ve kodsuz olarak başkasının WhatsApp mesajlarını okuma amacıyla kullanılan ve kesin olarak işe yarayan programlar ile karşınızdayız. Uzaktan başkasının WhatsApp mesajlarına erişim isteği, 2023 yılında da pek çok kişinin merak ettiği bir konu haline gelmiştir. mSpy gibi kaliteli casus yazılımlar kullanılarak WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen başka kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşma detaylarına koda gerek olmadan gizlice erişim sağlanabilmektedir.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak mümkün mü?

Herhangi bir program kullanmadan karşı tarafın telefonuna gelen WhatsApp mesaj detaylarına telefona fiziksel erişim olmadan okumak maalesef mümkün olmamaktadır. Casus yazılımlar sayesinde başka birinin WhatsApp’ına uzaktan erişim sağlayarak yazışmaları takip etmek mümkün olmaktadır. Kodsuz WhatsApp takip etme işinin hilesi aslında uzaktan erişim programı kullanmaktır.

Hem ücretli hem de ücretsiz yazılımlar sayesinde başkasının telefonundaki WhatsApp mesajlarına erişme konusunda aklınızda soru işareti kalmayacak. Daha çok sevgilinin ya da eşin WhatsApp mesajını okumak için kullanılsa da aslında bu yazılımlar ebeveynler tarafınan çocukların takibinde ve profesyoneller tarafından da personeli izleme amacıyla kullanılmaktadır.

Başkasının WhatsApp mesajları nasıl okunur?

QR kod ile WhatsApp Web üzerinden, Google Drive yedekleme ve diğer telefon takip programları ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Kullanılan bu ücretli ve ücretsiz yöntemlerin neredeyse hepsinde hedef telefondan WhatsApp mesajlarının okunduğu anlaşılabilmektedir. O yüzden öncelikle tüm bu yöntemleri açıklayacağız ve ardından hangilerinin kanıt bırakıp bırakmadığı konusunda da uyarılar yapacağız.

QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak

 1. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidiniz.
 2. Mesajlarını okumak istediğiniz telefonda WhatsApp uygulamasını açın.
 3. Sağ üstteki seçenekten WhatsApp Web sekmesine tıklayın.
 4. Telefondan QR kodunu WhatsApp Web uygulamasına okutunuz.
 5. Artık QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

QR kod ile başkasının WhatsApp mesajlarına nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz:

Uyarı: Telefon sahibi WhatsApp Web kısmını ziyaret ettiğinde mesajlarının okunduğunu ve geçmişte giriş yapılan cihazları görebildiğinden bu yöntemi önermiyoruz.

Google Drive ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak

 1. Hedef telefonda WhatsApp uygulamasında Ayarlar kısmına gidiniz.
 2. Ardından Sohbet > Sohbet yedeği kısmına gidiniz.
 3. Açılan ekranda Google Drive’a yedekle kısmını göreceksiniz.
 4. Yedekleme sıklığını seçin ve Google hesabını seçerek yedekleme başlatın.
 5. Ardından ilgili Google hesabından drive.google.com adresini ziyaret edin.
 6. Artık Google Drive yedekleme ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Bu yöntem için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Uyarı: Telefon kullanıcısı Sohbet yedekleme kısmını ziyaret ettiğinde hangi Google Drive hesabına yedekleme yapıldığını ve en son ne zaman yedekleme olduğunu görebildiğinden bu yöntemi önermiyoruz.

Whatscan for WhatsApp Web uygulaması

Bu uygulama ile Android kullanan istediğiniz kişinin WhatsApp hesabını web WhatsApp uygulamasına QR kodla uzaktan erişebiliyorsunuz, fakat bu yaptığınız işlem WhatsApp ayarlar kısmına bakıldığında hemen anlaşılacaktır. Çıkış yapıldığında ise erişiminiz ortadan kalkacaktır. O yüzden bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Başkasının mesajlarını okumak isterken yakalanmak istemezsiniz değil mi?

Highster Mobile takip yazılımı

Bu yazılım aşağıda detaylarını vereceğimiz mSpy yazılımı ile benzer işlevleri görüyor, fakat Türkçe dil desteği ve teknik destek alabileceğiniz müşteri hizmetleri olmadığından dolayı bu uygulamayı önermiyoruz.

FlexiSpy casus yazılımı

Bu yazılım ile uzaktan istediğiniz kişinin telefonuna erişip karşı tarafın WhatsApp mesajlarını görme ve incelemekle kalmıyorsunuz, tüm arama ve mesaj detaylarına hızlıca erişebiliyorsunuz. Fakat fiyat ve kullanım kolaylığı açısından biz FlexiSpy yerine aşağıda anlatımını yapacağımız aynı işlevleri daha gelişmiş özelliklerle sunan mSpy yazılımını öneriyoruz.

mSpy Telefon Takip Programı

Sektörün en gelişmiş casus yazılımı olan iPhone dahil, iOS ve Android tüm platformlarda çalışan mSpy WhatsApp takip yazılımı ile başkasının WhatsApp mesajlarına ulaşma, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir.

Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” başkasının WhatsApp mesajlarını nasıl okurum sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yazılımdır. Hemen indir :

başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı

2011 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile başkalarının WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişinin kimlerle, hangi saatlerde WhatsApp mesajlarında neler konuştuklarını harfiyen görebilmektedir. Kurulum işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşan, hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile başkasının WhatsApp mesajlarını görmek mümkündür.

Piyasada yer alan çeşitli WhatsApp mesajlarını okuma apk, uygulama ya da wtakip gibi siteler aslında sadece son görülme, yazışma anları, çevrimiçi durumları gibi sizin zaten görebildiğiniz detayları raporlamak dışında size başka bir veri vermez, o yüzden telefon takip uygulamaları arasında en iyi program olan mSpy’ı kullanmanızı öneriyoruz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma özelliğinin yanı sıra telefon takip programı mSpy’ın diğer tüm özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için mSpy yazımızı okuyabilirsiniz.

başkasının whatsapp mesajlarına erişme programı

"Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. Merhaba. Eşimin WhatsApp mesajlarını okumak istiyorum. Sadece kendi telefonuma bu programı indirip ve satın alıp ona gelen mesajları okuyabiliyormuyum. Birde 1 aylık temel paket ve premium paket var. Temel paketi alsam WhatsAppınfaki mesajları okumam için yeterli olurmu

  Cevapla
 2. Şimdi tam anlamak amacı ile takip edilecek telefonda bu siteye girip bu programı yükleyip kendi mail adresimi giricem daha sonra mail adresinden kontrol edicem doğrumu yanlış bi iş yapıp kendi mesajlarımızı karşı taraf okumasında ?

  Cevapla
  • Cihaz fark etmeksizin…
   Öncelikle mSpy yazılımını buradan kayıt olarak satın alıyorsunuz.
   Mail adresinize kullanıcı giriş bilgileri mail olarak geliyor.
   Giriş yapıp hedef telefona yüklenecek olan mspy indirme linkini ve aktivasyon kodunu biryere not alıyorsunuz.

   Sonrasında ise takip edilecek hedef telefonu elinize aldığınızda bu indirme linkini internet tarayıcısına yazıp devam ettiğinizde indirme ve kurulum işlemi başlayacaktır. Kurulum işlemi sonunda aktivasyon kodunu yazarsınız işlem bu kadar kolay ortalama 1 dakikalık bir işlemdir.

   Yukarıda bahsettiğim şekilde mailinize gelen kullanıcı paneline giriş yaptığınızda yüklemiş olduğunuz hedef telefona dair aramalar detaylarını, mesajlarını, internet geçmişi gibi tüm telefon kullanımlarını eksiksiz görürsünüz. Bu kadar 🙂

   Cevapla
 3. Merhaba karsi telefona nasil girecem numarayi kurulumu anlatirsaniz sevinirim

  Cevapla
 4. Uzakta olan telefonuna erişim saglayamadigim birinin whatsapını takip etmem mümkün mü

  Cevapla
 5. Çok teşekkür ederim.

  Cevapla
 6. telefon android karşı tarafın telefonunu almadan telefon numarası ile okunabilir mi whatsap cevaplarsanız sevinirim.

  Cevapla
  • Telefon numarasıyla okuma olayı yoktur ve böyle bir şey mümkün değildir bu şekilde vaatte bulunanlara itibar etmeyiniz.

   Cevapla
 7. Selam
  Uzun zamandır sitenizi takip ediyorum bu programı almayı düşünüyorum ancak merak ettiğim ve yorumlarda sorulupta cvp verilmeyen bi konu var.
  Hedef telefon Anti Spy tarzı program kurarsa mSpy açığa çıkarmı?

  FlexiSpy programını inceledim işletim sistemini sordum uygun degil dedi kaç olması gerektiğiyle ilgili bilgi alamadım.
  mSpy nin Premium özelliğinde ortam dinleme var mı?
  Acil cevap verirseniz çok memnun olurum.
  İyi günler…

  Cevapla
  • Genel olarak yüklü uygulamaların hiçbiri mSpy’ın çalışmasını engellememektedir. Bazı antivirüs / anti-spy uygulamalarının telefonun ekranına şüpheli bir şeyin çalıştığına dair bildirim gönderebilir. Ancak, bu bildirimleri antivirüs uygulamasının Yoksay listesine ekleyerek ortadan kaldırabilirsiniz.

   FlexiSPY müşteri hizmetleri işinde oldukça profesyoneller eğer belirtiğiniz model için desteklenmediği söylenmişse doğrudur. Dilerseniz buradan FlexiSPY inceleme yazımızı okuyabilir yada resmi web sitesine giriş yapıp sitenin alt kenarında açılan çevcim içi sohbet alanından sorularınızı sorabilirsiniz.

   MSpy’da ortam dinleme yoktur. Eğer ortam dinleme özelliği olan bir takip programı arıyorsanız FlexiSpy bu konuda başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

   Cevapla
 8. Kullandığım telefon iphone watsap mesajlarını görmek istediğim telefon android. Bu durumda iphone göre olan yönlendirmelerle mi yoksa karşı tarafın telefonu için olan yönlendirmelere göre mi yükleme yapmalıyım. Karşı tarafın telefonuna fiziksel olarak ulaşabilir olmalıyız anladığm kadarıyla ama bu işlem için kaç dk ya ihtiyacımız var?

  Cevapla
  • Kendi telefonunuzla bir işiniz yok yani kendi cihazınıza birşey yüklemiyorsunuz sadece takip edeceğiniz hedef telefona yüklüyorsunuz ve bu sebeple karşı telefona göre olan yükleme adımlarını takip etmelisiniz. Bu işlem için bir iki dakika fazlasıyla yeterlidir.

   Karşı telefonun WhatsApp mesajlarını görmek için mSpy premium paketi tercih etmelisiniz.

   Premium paketi satın almak veya incelemek için: Premium Paketi incele

   Android cihazlara nasıl yüklendiğini merak ediyorsanız buradan izleyebilirsiniz: https://www.mspy.gen.tr/

   Cevapla
 9. Ben eşimin telefonunu takip etmek istiyorum bu programı onun telefonuna mı indirmem gerekir? Bunu yapmam mümkün değil bu durumda takip edemiyormuyum?

  Cevapla
 10. merhabalar
  lütfen cevap bekliyorum
  1- önce satın mı alacaz 2- satın alındıktan sonra bize verilecek olan bir numara ile mi karşı telefona yükleme yapacaz. 3- biz aktif değiliz ama akşam geldiğimizde gün içindeki tüm görüşmeleri görebilecez mi . 4- karşı tarafın görüşmelerini kendi telefonumuzda depolamayacaz inşallah. çünkü o da bizimkine ulaşırsa takibi anlar. ve en önemlisi 5 yani. biz aktif durumdayken karşı tarafa whatsaptan mesaj gelse ve biz ondan önce o mesajı okumuşsak eğer daha karşı taraf okumadan yazışmanın çeltiği mavi duruma yani okundu rengine dönüyormu.

  Cevapla
  • 1)Evet mSpy telefon takip programını kullanabilmek için öncelikle satın almanız gerekiyor.

   (Satın almak için tıklayınız)

   2)Satın alımdan sonrasında takip panelinin giriş bilgileri mail adresinize gönderilir siz bu gönderilen bilgilerle panele giriş yaparsınız bu panelde yükleme adımları seçeceğiniz telefonun markasına göre adım adım nasıl yükleneceği anlatılmaktadır.

   3) Gün içinde sürekli karşı telefonu anlık takip etmenize gerek yoktur akşam takip panelinize giriş yaptığınızda hedef telefonun gün içindeki yapmış olduğu tüm telefon kullanımını görürsünüz)

   4) Hayır telefonunuzda depolanmaz. Hedef telefonun tüm kullanımları sadece sizin erişebildiğiniz mspy online panelinde yani size özel olan kullanıcı hesabınıza aktarılmaktadır.

   5) Hedef telefonun WhatsApp konuşmalarını ondan önce okumuş olsanızda bu fark edilemez yani ne yazan kişiye okundu bilgisi oluşur nede mavi tik oluşur. MSpy tamamen profesyonel olarak görünmez fark edilmez olarak çalışmaktadır.

   Cevapla
 11. selam. takip edilecek cihaza ulaştım. bu cihaza mspy mi indirecem. indirirsem görmeyecekmi bu nedir. kim indirmiştir diye. ve ben satın aldıktan sonra benim mailime mi gelecek anlık olarak dökümü. tam detaylı açıklarmısın. adım adım. önce satın mı alacam. sonra karşı telefona ne yapacam. ve anlık nazıl izleyecem

  Cevapla
  • Öncellikle mSpy’ı satın almalısınız satın alma işlemi için tıklayınız: Link

   Satın alma aşamasından kısa bir süre sonra mail adresinize mSpy hesabınızın kullanıcı giriş bilgileri gelecek bu bilgilerle mspy online panelinize erişebileceksiniz.

   MSpy hesabınıza bir diğer deyişle kullanıcı panelinize giriş bilgilerinizi yazarak size özel tanımlanan takip panelinize erişebileceksiniz ve karşı telefonun tüm kullanımlarını bu online panel sayesinde istediğiniz heryerden görebilmiş olursunuz.

   Bu arada panele ilk giriş yaptığınızda sizi bir kurulum sihirbazı karşılayacaktır hangi telefon markasına yükleme yapmak istediğiniz sorulur seçiminizi yapıp devam ettiğinizde karşı telefona nasıl yükleneceği adım adım resimler halinde panel içerisinde anlatılmıştır.

   Evet mSpy görünmez olarak çalışma özeliğine sahiptir.

   Cevapla
 12. Selam takip etmek istediğim kişinin telefon numarası türkiye değil yinede oluyor mu ona göre üyelik yapıp alayım

  Cevapla
  • Takip etmek istediğiniz telefona bir defa yükledikten sonra o telefon hangi ülkede olursa olsun takip edebilirsiniz.

   Cevapla
 13. Takip etmek istedigim kisnin telefonu iphone ama icloud giris bilgilerini bilmiyorum fiziksel olarakda telefonuna mudale edemiyorum uzakta ama takip etmek istiyorum nasıl yapabilirim.

  Cevapla
  • Bu durumda takip etmeniz maalesef mümkün değil..

   Cevapla
  • Takip ettmek istedigim cihaza mspy yükleyince ekranda görünmeyecekmi

   Cevapla
  • Ben eşimi takib etmek istiyorum ama hiçbi şekilde telefonu açamam şifreli

   Cevapla
 14. Ben sevgilimin WhatsApp mesajlarini okumak istiyorum bu mümkün mu

  Cevapla
 15. Takip etmek istediğim Telefon modeli iPhon whatsaapını takip etmek istiyorum telefonuna her hangi bir program yükleme şansım olmadanda whatsaapını takibe ala biliyormuyum

  Cevapla
  • Evet mSpy jailbreaksiz sürüm ile bu mümkündür.
   Ayrıntılı detay bu linkte yer almaktadır.

   Cevapla
 16. Uçtan uca şifre muhabbeti boş muhabbet mi yani

  Cevapla
  • Sorunuzu tam anlayamadım fakat WhatsApp mesajlarının takip edilebiliyor olmasından söz ediyorsanız evet takip edilebiliyor bunun için mSpy veya FlexiSpy programı ihtiyacınızı görecektir.

   FlexiSpy satış sitesi için: Bakınız
   MSpy satış sitesi için: Bakınız

   Cevapla
 17. Bu uygulamayı karşı telefona da yüklememiz gerekiyormu

  Cevapla
  • Sadece takip edeceğiniz karşı hedef telefona yüklemelisiniz. Kendi cihazınıza birşey yüklemenize gerek yok. Bu durumda kendi telefonuma yüklemeden nasıl başka telefonu izleyebilirim sorusu gelebilir. Durumu şu şekilde özetleyelim: Siz kayıt olduktan hemen sonra kayıt aşamasında girmiş olduğunuz mail adresinize kullanıcı giriş bilgileri gelecektir. Gelen bu bilgiler ile sistemin login sayfasına giriş bilgileriniz ile dilediğiniz cihazdan yani telefondan veya bilgisayardan giriş yapabilir ve karşı telefonu izleyebilirsiniz. Şimdi Kayıt Ol

   Cevapla
 18. Okumak istediğim telefonun modeli ıphone değil ve fiziksel olarak şuan müdahale edemem. Başka bir çıkar yolu varmı. Okumak istiyorum gerçekten.

  Cevapla
 19. Çok işime Yarayan Ve Kullanışlı Bir Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı Takip Etmek istediğiniz kişiyi WhatsApp tan Takip edebiliyorum Tavsiye Edilen bir Program Ve Gerçekten Çalışıyor Ayrıca Son 2 gün Boyunca Çok işime Yaradı Ellinize Sağlık müthiş bir Program

  Cevapla
  • Merhabalar ben de nu programı kullanmak istiyorum daha doğrusu eşimin whatsap konuşmalarını ve Google geçmişini takip etmek istiyorum eşimin telefonu da ıphone benimkiside ıphone yardımcı olur musunuz

   Cevapla
 20. Uzun araştırmalarım sonucunda bu programı almıştım, 1 aydır kullanıyorum, beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Gizli çalışan bir başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı olduğundan telefonun kullanıcısı tarafından fark edilmiyor. Bu kadar çok özelliği göz önüne alırsak fiyatı da gayet makul diyebiliriz.

  Cevapla
  • Ücretlimi ücretsizmi nasıl indiriyim bu uygulamayı çok acil ihtiyacım var

   Cevapla

Yorum yapın