Bedava Cep Telefonu Takip Yazılımı Var mı?

casus telefon incelemeCep telefonu takip yazılımları bir akıllı telefonu izlemek için oldukça kullanışlı olabilir. Bu indirilen uygulamada e-mail takibi, uzaktan mesajları okuma seçeneği, arama kayıtlarını takip etme ve arama, telefonun internet aktivitesini inceleyebilme ve GPS sayesinde telefonun konumunu belirleyebilmek gibi birçok özellik mevcut. mSpy gibi cep telefonu takip yazılımları bugünlerde uygulama marketlerinde en çok satılan telefon uygulamaları.

Ne yazık ki, insanlar popüler olmuş bazı yazılımların imitasyonlarını yaparak kolayca para kazanmaya yöneliyorlar. Bu tarz casus yazılımları karşılayamayan insanlar ya da bir yazılıma o kadar para vermek istemeyenler de bu tarz ucuz alternatiflere yöneliyorlar. Peki, piyasada bedava bir casus yazılım var mı? Aslında, yok.

Yani bedavaya tam teşekkürlü telefon takip yazılımı maalesef yok. Sadece güvenilirliği ispatlanmış olan mSpy’ın satın alma öncesi 7 günlük deneme sürümünü almadan evvel ücretsiz kullanabilirsiniz.

Arama motorunuza “Bedava Casus Telefon Programları” yazarak yüzlerce sonuç elde edebilirsiniz. Ne yazık ki bu sonuçların büyük kısmı, piyasada bedava cep telefonu takip yazılımı bulabileceğinizi iddia eden makalelerden ibaret. Geri kalanları ise “Bedava Telefon Takip Yazılımı” için indirme sayfalarından oluşuyor. Makaleler yardımcı olabileceği gibi, bir çoğu sizi aslında daha fazla makale bulunan ve indirilecek bir yazılım barındırmayan başka sayfalara yönlendirecektir. Bu yalnızca trafiği artırmak için tasarlanmış sonsuz linklerden ibarettir.

Bedava telefon casusu yazılımları için hazırlanmış indirme siteleriyse daha da beter. Bedava cep telefonu takip yazılımı olduğu iddia edilen şeyler ya virüs ya bilgisayarı ele geçiren bir program ya da yalan. Bu da demek oluyor ki en iyi ihtimalle bu “yazılımlardan” birini indirecek ve sonuç alamayacaksınız. Eğer birinin telefonunu ödünç aldıysanız bu daha da riskli bir durum haline gelebilir tabi.

Virüsler ve bilgisayarı ele geçiren programlar yalnızca telefonun kullanımını engellemez, aynı zamanda verileri de çalabilir. Bir cep telefonu takip yazılımı düşünün fakat veriler size gönderilmiyor, sizin yerinize kişisel bilgilerinizi kullanarak para çalacak ya da benzer işlemler yapabilecek birine gönderiliyor. Bu, oldukça tehlikeli olabilir, özellikle bu casus yazılımı bir arkadaşınızın ya da ailenizden birinin telefonuna indirmeye çalışıyorsanız.

Cep telefonu takip yazılımınızın güvenilir olduğundan emin olmanın tek yolu, mSpy gibi nitelikli ve çalışan, bilinen bir casus yazılımını satın almaktır.

Çocuğunuzun ya da çalışanınızın cep telefonu kullanımını görüntülemek mi istiyorsunuz?

mSpy takip yazılımı bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. Eğer mspy’ı satın almadan evvel denemek isterseniz buda mümkündür mSpy’ın 7 Günlük Ücretsiz Deneme sürümünden yararlanabilirsiniz.

3 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir