Bedava Cep Telefonu Takip Yazılımı Var mı?

casus telefon incelemeCep telefonu takip yazılımları bir akıllı telefonu izlemek için oldukça kullanışlı olabilir. Bu indirilen uygulamada e-mail takibi, uzaktan mesajları okuma seçeneği, arama kayıtlarını takip etme ve arama, telefonun internet aktivitesini inceleyebilme ve GPS sayesinde telefonun konumunu belirleyebilmek gibi birçok özellik mevcut. mSpy gibi cep telefonu takip yazılımları bugünlerde uygulama marketlerinde en çok satılan telefon uygulamaları.

Ne yazık ki, insanlar popüler olmuş bazı yazılımların imitasyonlarını yaparak kolayca para kazanmaya yöneliyorlar. Bu tarz casus yazılımları karşılayamayan insanlar ya da bir yazılıma o kadar para vermek istemeyenler de bu tarz ucuz alternatiflere yöneliyorlar. Peki, piyasada bedava bir casus yazılım var mı? Aslında, yok.

Yani bedavaya tam teşekkürlü telefon takip yazılımı maalesef yok. Sadece güvenilirliği ispatlanmış olan mSpy’ın satın alma öncesi 7 günlük deneme sürümünü almadan evvel ücretsiz kullanabilirsiniz.

Arama motorunuza “Bedava Casus Telefon Programları” yazarak yüzlerce sonuç elde edebilirsiniz. Ne yazık ki bu sonuçların büyük kısmı, piyasada bedava cep telefonu takip yazılımı bulabileceğinizi iddia eden makalelerden ibaret. Geri kalanları ise “Bedava Telefon Takip Yazılımı” için indirme sayfalarından oluşuyor. Makaleler yardımcı olabileceği gibi, bir çoğu sizi aslında daha fazla makale bulunan ve indirilecek bir yazılım barındırmayan başka sayfalara yönlendirecektir. Bu yalnızca trafiği artırmak için tasarlanmış sonsuz linklerden ibarettir.

Bedava telefon casusu yazılımları için hazırlanmış indirme siteleriyse daha da beter. Bedava cep telefonu takip yazılımı olduğu iddia edilen şeyler ya virüs ya bilgisayarı ele geçiren bir program ya da yalan. Bu da demek oluyor ki en iyi ihtimalle bu “yazılımlardan” birini indirecek ve sonuç alamayacaksınız. Eğer birinin telefonunu ödünç aldıysanız bu daha da riskli bir durum haline gelebilir tabi.

Virüsler ve bilgisayarı ele geçiren programlar yalnızca telefonun kullanımını engellemez, aynı zamanda verileri de çalabilir. Bir cep telefonu takip yazılımı düşünün fakat veriler size gönderilmiyor, sizin yerinize kişisel bilgilerinizi kullanarak para çalacak ya da benzer işlemler yapabilecek birine gönderiliyor. Bu, oldukça tehlikeli olabilir, özellikle bu casus yazılımı bir arkadaşınızın ya da ailenizden birinin telefonuna indirmeye çalışıyorsanız.

Cep telefonu takip yazılımınızın güvenilir olduğundan emin olmanın tek yolu, mSpy gibi nitelikli ve çalışan, bilinen bir casus yazılımını satın almaktır.

Çocuğunuzun ya da çalışanınızın cep telefonunu takip etmek mi istiyorsunuz?

mSpy takip yazılımı bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. MSpy telefon takip yazılımını satın alarak çocuğunuzun telefonunu takip edebilirsiniz.

Resmi Satış Sitesine Gitmek İçin Tıklayın


Bedava Cep Telefonu Takip Yazılımı Var mı? Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Baki:

  Kolay gelsin cocugumun telefonunu hic elime alamiyoruz alsakta via a1 var parmak izi kilitli acamiyoruz nasil takip ederiz numara benim üstume tesekkurler

  1. Admin:

   Android işletim sistemli telefonlarda fiziksel erişim gereklidir.

   Fiziksel erişim olmadan takip programını yükleyebilmek için iOS, iPhone cihazlarda iClod giriş bilgilerini biliyor olmanız lazım dokunmadan uzaktan yükleyebilmeniz için.

   Jailbreaksiz sürümünü incelemek için bu sayfaya bakınız

 2. Ayse:

  Karsi tarafa bildirim gidiyor mu.Ve bir hafta deneme sureainden sonra ucret nedir

 3. Aylin:

  Merhabalar. Geçen gün iş yerimdeki arkadaşım “bende bir uygulama var, ortak Wifi hesabından kime ne mesaj yazdığınızı, hangi sitelere girdiğinizi her şeyi görüyorum” dedi. “İnternetten araştırmayla bulamazsınız, bunlar derin mevzular” dedi. Ama daha bu zamana kadar hiç telefonumuzu eline bile almadı. Zaten eline alacak olsa hepimizinkini alması lazım, onunla da uğraşacağını zannetmiyorum. Ki herkes telefonunu ortada bırakmıyor, sürekli olarak yanında taşıyan da var. Karşıdakinin telefonuna müdahale etmeden uzaktan onun bütün bilgilerine ulaşma imkanı yok mudur? Mesela adı soyadı, telefon numarası gibi bilgilerle de yapılamıyor mu bu işlem? Malum internet çağındayız. Bir kolaylığı vardır diye düşünüyorum. Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Admin:

   Evet ortak Wifi hesabına bağlanan kişilerin hangi sitelere girdiğini ve üyelikli giriş yaptığı yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini görebilmesi mümkündür. Bu konuda bildiğim uygulamanın adı Zanti’dir.

 4. Root12:

  Bu programı kullanabilmek için karşıdaki telefonun rootlu olması gerekiyor diye okudum doğru mu? Sadece yükleme yapıp kullanamaz mıyım?

  1. admin:

   Kullanabilirsiniz tabi sadece mSpy yazılımının sunduğu tüm özellikleri eksiksiz kullanabilmenize yarıyor root işlemi.

 5. Meti:

  Hersey güzelde arkadaşlar karşı tarafın telefonuna nasıl yukleyecegiz sıkıntı orda bir telefonu program yükleme süresince elinde tutabiliyosan programa gerek yok ne yazmış kimle yazışmis zaten bi şekilde görebilirsin silmedi ise benim sorunum karşıya nasıl yukleyecegımle ilgili buna cvp istiyorum

  1. admin:

   Hedef telefona nasıl yüklendiğini anlatan videoyu mSpy sayfamızda bulabilirsiniz.
   Diğer söylediğinize saygı duyuyorum fakat katılmıyorum çünkü bu kişiden kişiye değişir. Telefonu elinize 2 dk alabilmekle herşeyi öğrenmeniz mümkün değil bir örnekle açıklamak gerekirse. Örneğin çocuğunuzun telefonunu takip ediyorsunuz ve siz ondan telefonu istediğinizde veya telefon ortada biryerdeyken elinize aldığınızda o telefonda tehlike içeren özel gizli birşeyleri bulamazsınız fakat bu telefonu takip ettiğiniz cihaza yüklediğinizde zaten sürekli telefonu elinize almanız gerekmemiş olacak ve tüm ayrıntılara sadece internette erişebildiğiniz heryerden sadece kullanıcı paneline giriş yapmakla takip ettiğiniz cihaza dair ne varsa görüp bilmiş olacaksınız. Yine bir örnekle diyelim çocuğunuzu takip ediyorsunuz ve o sıra okulda olduğundan bahsediyor fakat siz kullanıcı panelinize girip baktığınızda o telefon sahibinin nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Sizin söylediğinize bakılırsa telefonu elinize 2 dk almakla herşeyi bildiğinizi düşünürseniz uzaktayken aradığınızda nerdesin diye sorduğunda o nerede olduğunu söylerse ona inanmak zorundasınız. Ayrıca gelen ve giden tüm mesajları takip ettiğiniz kişi silmiş olsa dahi siz kullanıcı panelinden silmedik sürece panelinizde durur ve ne konuştuğunu görürsünüz. Kısaca saymakla bitmeyecek kadar uçuk fark var 2 dakika elinize alarak kontrol etmekle program sayesinde takip edebilmenin..

 6. Gasteci:

  Epeydir mSpy deneme sürümünü arıyordum sonunda buldum 🙂 teşekkürler.

 7. David:

  Bugün zengin olsak yarın herşey bedava olur 🙂

 8. Yusuf Kaya:

  Bedava değil ama bedava gibi fiyatı uygun mspy kullanıcısı olarak gerçekten dört dörtlük program diyebilirim.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir