Bilgisayardan cep telefonu takip etme

Bir Cep Telefonunu Takip Etmek

Bütün şüphelerinizden kurtulabilmek için bir cep telefonunu izlemek oldukça makul ve kolay bir yol.

Bu tarz yazılımlar önceden yalnızca kanun uygulamalarında kullanılırken, yakın zamanda sıradan vatandaşların da günlük kullanımına sunuldu.

Söylenenin aksine, bir cep telefonunu izlemek oldukça kolay, bu konuda profesyonel olmayan biri tarafından da yapılabilir ve size bu yazıda, bir cep telefonunu nasıl izleyebileceğinizi göstereceğiz.

Cep Telefonlarını İzlemek – Kimin İhtiyacı Var?

Aileler her zaman çocuklarının aktiviteleriyle ilgili endişe yaşar. Çocukları cep telefonu kullanmaya başladıkça, bu endişeler daha güçlü bir hal alır. Çocuklarını yabancılardan, yasadışı aktivitelerden ve yanlış şeylerden uzak tutabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Ayrıca birçok eş de partnerinden şüphelenebilir ve onu kaybetmenin korkusunu yaşayabilir. Aynı şey işverenler için de geçerlidir, onlar da çalışanlarının mesai saatlerinde yeterince özen göstermediklerini ya da şirket telefonunu kişisel amaçları için kullandıklarını düşünebilir. Eğer siz de bu durumlardan biri yüzünden sıkıntı çekiyorsanız, bir cep telefonunu nasıl takip edeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor demektir.

Dürüst olmak gerekirse, eğer çocuğunuzun, eşinizin ya da çocuğunuzun davranışlarından şüpheleniyorsanız, soru sormanıza ya da telefon faturalarına bakmanıza gerek yok çünkü bunlar genellikle iyi sonuçlanmaz. Bu gibi bir durumda yapabileceğiniz en iyi şey, cep telefonunu izlemek. Yalnızca cep telefonunu izleyerek neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz. Bu sayede yalnızca alınan ve gönderilen mesajlara sahip olmayacak, aynı zamanda şüphelerinizden kurtulmak için telefonları da dinleyebileceksiniz.

İnanılmaz Bir Cep Telefonu Casus Programı mSpy

Hedef telefonun hangi amaçla kullanıldığını öğrendiğinizde kolayca eşinizle yüzleşebilir, çocuğunuzu koruyabilir ya da şüphelendiğiniz çalışanınızı kovmak için yeterli kanıta sahip olabilirsiniz.

mSpy yazılımı bir cep telefonu casusu olarak çalışır ve bir ebeveyn, işveren ya da eş olarak problemlerinizi çözmenize yardımcı olur. mSpy’ı satın aldıktan sonra hedef telefona indirerek ihtiyacınız olan bütün verilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu yazılım gizli modda çalışır, yani yazılımın kullanıldığı kimse tarafından fark edilmez ve hedef telefondan alınan verileri de sizin yönettiğiniz bir hesaba yollar. Bu uygulama aşağıdakilerin takibi yapabilir:

 Mspy Özellikleri

Cep Telefonunu Hızlı ve Kolay Bir Şekilde İzleyin ( yalnızca üç adımda)

Yalnızca web sitesine gidin, kaydolun ve mSpy yazılımı sayesinde bir telefonu nasıl izleyeceğinize dair gerekli talimatlara sahip olun.

Bu yazılımı satın aldığınızda(1), yalnızca hedef telefona indirmeniz(2) ve sonra da kurulumunu yapmanız yeterli. Ardından yazılım, hedef cep telefonunu otomatik olarak izlemeye başlayacaktır.

mSpy cep telefonlarını izler, kaydeder ve ardından toplanan bütün verileri güvenli bir web adresine aktarır. Siz de istediğiniz zaman giriş yaparak bu verilere erişebilirsiniz.

Bu Casus Telefon Yazılımı Konum Takibi de Yapabiliyor!

Bu cep telefonu takip yazılımı hedef telefonun konumunu izlemenizi oldukça kolay hale getiriyor. Bu sayede ebeveynler çocuklarının okulda olup-olmadığını ya da evden başka bir amaçla çıkıp-çıkmadığını öğrenebiliyor.

Diğer yandan, işverenler ve eşler de mSpy GPS takip sistemi sayesinde çalışanlarının ya da partnerlerinin konumunu öğrenebiliyor.

İstediğiniz zamanda yalnızca giriş yaparak hedef telefonun nerede olduğunu Google Haritalar üzerinde görebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve bu özellik, mSpy’ı diğer rakip yazılımlardan bir adım öne taşıyor.

Telefonun Sahibi İzlenildiğini Anlar mı?

mSpy bir kez kurulduğunda, gizli moda geçecektir. Kurulum işleminden sonra, tamamen görünmez hale gelecek ve asla fark edilmeyecektir. Yazılımı satın alıp hedef telefona yüklemek için buradan resmi sitesine bakınız.


Bilgisayardan cep telefonu takip etme Hakkında Kullanıcı Yorumları
  1. tuğba:

    ERGENLİKTE OLAN OĞLUMU TAKİP ETMEK İSTİYORUM AMA MALUM GENÇLER BİLGİSAYAR VE TELEFON KURDU.YÜKLEDİĞİMİ BİLMESİNİ İSTEMEM.YAKALAMA ŞANSI VARMI?

    1. Admin:

      Yüklediğiniz telefonu bir telefoncuya götürüp baktırsanız onlar dahi anlayamazlar çünkü yüklendikten sonra görünmezlik özelliği sayesinde telefonda hiç bir şekilde kendini belli etmeden çalışmaktadır.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir