Bilgisayardan cep telefonu takip etme

Bir Cep Telefonunu Takip Etmek

Bütün şüphelerinizden kurtulabilmek için bir cep telefonunu izlemek oldukça makul ve kolay bir yol.

Bu tarz yazılımlar önceden yalnızca kanun uygulamalarında kullanılırken, yakın zamanda sıradan vatandaşların da günlük kullanımına sunuldu.

Söylenenin aksine, bir cep telefonunu izlemek oldukça kolay, bu konuda profesyonel olmayan biri tarafından da yapılabilir ve size bu yazıda, bir cep telefonunu nasıl izleyebileceğinizi göstereceğiz.

sms takip

Cep Telefonlarını İzlemek – Kimin İhtiyacı Var?

Aileler her zaman çocuklarının aktiviteleriyle ilgili endişe yaşar. Çocukları cep telefonu kullanmaya başladıkça, bu endişeler daha güçlü bir hal alır. Çocuklarını yabancılardan, yasadışı aktivitelerden ve yanlış şeylerden uzak tutabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Ayrıca birçok eş de partnerinden şüphelenebilir ve onu kaybetmenin korkusunu yaşayabilir. Aynı şey işverenler için de geçerlidir, onlar da çalışanlarının mesai saatlerinde yeterince özen göstermediklerini ya da şirket telefonunu kişisel amaçları için kullandıklarını düşünebilir. Eğer siz de bu durumlardan biri yüzünden sıkıntı çekiyorsanız, bir cep telefonunu nasıl takip edeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor demektir.

Dürüst olmak gerekirse, eğer çocuğunuzun, eşinizin ya da çocuğunuzun davranışlarından şüpheleniyorsanız, soru sormanıza ya da telefon faturalarına bakmanıza gerek yok çünkü bunlar genellikle iyi sonuçlanmaz. Bu gibi bir durumda yapabileceğiniz en iyi şey, cep telefonunu izlemek. Yalnızca cep telefonunu izleyerek neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz. Bu sayede yalnızca alınan ve gönderilen mesajlara sahip olmayacak, aynı zamanda şüphelerinizden kurtulmak için telefonları da dinleyebileceksiniz.

 

İnanılmaz Bir Cep Telefonu Casus Programı mSpy

Hedef telefonun hangi amaçla kullanıldığını öğrendiğinizde kolayca eşinizle yüzleşebilir, çocuğunuzu koruyabilir ya da şüphelendiğiniz çalışanınızı kovmak için yeterli kanıta sahip olabilirsiniz.

mSpy yazılımı bir cep telefonu casusu olarak çalışır ve bir ebeveyn, işveren ya da eş olarak problemlerinizi çözmenize yardımcı olur. mSpy’ı satın aldıktan sonra hedef telefona indirerek ihtiyacınız olan bütün verilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu yazılım gizli modda çalışır, yani yazılımın kullanıldığı kimse tarafından fark edilmez ve hedef telefondan alınan verileri de sizin yönettiğiniz bir hesaba yollar. Bu uygulama aşağıdakilerin takibi yapabilir:

 • Aranan numaralar
 • Gelen aramalar
 • Alınan ve gönderilen mesajlar
 • Telefon Rehberi
 • GPS konumu

 Mspy Özellikleri

Cep Telefonunu Hızlı ve Kolay Bir Şekilde İzleyin ( yalnızca üç adımda)

Yalnızca web sitesine gidin, kaydolun ve mSpy yazılımı sayesinde bir telefonu nasıl izleyeceğinize dair gerekli talimatlara sahip olun.

Bu yazılımı satın aldığınızda(1), yalnızca hedef telefona indirmeniz(2) ve sonra da kurulumunu yapmanız yeterli. Ardından yazılım, hedef cep telefonunu otomatik olarak izlemeye başlayacaktır.

mSpy cep telefonlarını izler, kaydeder ve ardından toplanan bütün verileri güvenli bir web adresine aktarır. Siz de istediğiniz zaman giriş yaparak bu verilere erişebilirsiniz.

 

Bu Casus Telefon Yazılımı Konum Takibi de Yapabiliyor!

Bu cep telefonu takip yazılımı hedef telefonun konumunu izlemenizi oldukça kolay hale getiriyor. Bu sayede ebeveynler çocuklarının okulda olup-olmadığını ya da evden başka bir amaçla çıkıp-çıkmadığını öğrenebiliyor.

Diğer yandan, işverenler ve eşler de mSpy GPS takip sistemi sayesinde çalışanlarının ya da partnerlerinin konumunu öğrenebiliyor.

İstediğiniz zamanda yalnızca giriş yaparak hedef telefonun nerede olduğunu Google Haritalar üzerinde görebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve bu özellik, mSpy’ı diğer rakip yazılımlardan bir adım öne taşıyor.

 

Telefonun Sahibi İzlenildiğini Anlar mı?

mSpy bir kez kurulduğunda, gizli moda geçecektir. Kurulum işleminden sonra, tamamen görünmez hale gelecek ve asla fark edilmeyecektir. Yazılımı satın alıp hedef telefona yüklemek için buradan resmi sitesine bakınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Serkan Ö..... dedi ki:

  hocam sosyal ve normal mesajları kayıt edebilme imkanımız varmı…

  • admin dedi ki:

   Evet tüm sms ve anlık görüşme uygulamalarındaki sohbet geçmişini kayıt edebilirsiniz.

 2. aslankral dedi ki:

  hocam program yüklemeden telefonun yerini öğrenmek imkanımız varmı ?

 3. Osman dedi ki:

  progamı nerden nasıl yükleyeceğiz Ücret nedir

 4. Sezgin dedi ki:

  Harika bir şey bu kesin almalıyım… Daha evvel araştırıp sormuştum sadece telefondan takip edilen sistemler mevcuttu ve çok pahalıydı. Bu gerçekten iyi takip ettiğim telefonda görüşmeler olduğunda en azından benim telefonuma bildiri gelmemiş oluyor ne zaman istersem site üzerinden girip takip ettiğim telefonun tüm aktivitelerini görebilmek güzel gerçekten..

 5. eda dedi ki:

  telefonlarımızın root edilmiş Android olup olmadığını nasıl anlarız

 6. Tansu dedi ki:

  Harika bir yazılım bilgisayardan kolayca takip ettiğim telefona dair ne varsa arama mesajlaşma hepsini görebiliyorum.

 7. Çayan dedi ki:

  telefon kapalıysa takıp edebılırmıyız

 8. Nezire dedi ki:

  Kendi telefonumuza indirmek yeterli mi yoksa takip edeceğimiz insanin telefonuna da indirrmemiz gerekiyor mu

  • admin dedi ki:

   Siz işleyişi yanlış anlamışsınız size programın işleyişini mantığını şöyle özetleyeyim:

   Diyelim mspy’ı satın aldınız.

   Satın alım esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize mspy paneline giriş yapabilmeniz için kullanıcı bilgileri gelecektir.
   Kullanıcı bilgilerinizle panelinize internette erişebildiğiniz herhangi bir yerden giriş yapıyorsunuz.
   Karşınıza mspy kurulum sihirbazı sayfası çıkacak. Sizden hangi telefon modeline yüklemek istediğiniz sorulacak.
   Siz hangi telefon modeline yükleyeceğinizi seçip ilerledikten sonra takip etmek istemiş olduğunuz telefona yüklenecek olan bağlantı linkini size sunacak.
   Siz hangi telefonu takip edecekseniz o telefonun internet tarayıcısına indirme linkini yazıp devam ettiğinizde yükleme ve kurulum işlemini başlatmış olursunuz kurulumun aşamasında sizden aktivasyon kodunu girmeniz istenir aktivasyon kodunuz kullanıcı panelinizde göreceksiniz aktivasyon kodunu girip kurulum işlemini tamamladıktan sonrasında takip etmek istediğiniz telefonla bir işiniz kalmıyor sonraki tüm takip etme işlemlerini giriş yapmış olduğunuz sayfada görebiliyor olacaksınız.

   Örnek kullanıcı paneli demo sayfası inceleyiniz: DEMO SAYFASI

   Mspy’a sahip olduğunuzda mSpy’ın Resmi Sitesine giriş yaptığınızda sayfanın üst köşesinde giriş kısmını göreceksiniz mSpy’a sahip olduktan sonra giriş yapacağınız yer orasıdır. Örnek verdiğim Demo Sayfası satın alım öncesi nasıl bir panele sahip olduğunuzu gösterir.

 9. Gsn dedi ki:

  Peki telefona format atarsa tekrar programı yüklemeye gerek varmı

  • admin dedi ki:

   Takip etmiş olduğunuz telefona format atılırsa mspy’ı üyeliğiniz boyunca ücretsiz olarak tekrar yükleyebilirsiniz.

 10. emir dedi ki:

  Telefonun üstünde şifre var acamiyorum bunu yuklemenin baska yolu var mi telefon numarasıyla felan

 11. Deniz dedi ki:

  Aramaları dinlemek oluyor mu ve iPhone 7 için uyumlumu