Çalışanlarınızın Size Karşı Dürüstlüğünden Şüphe mi Ediyorsunuz?

iş verenÇalışanlarınızın, şirketinizle ilgili önemli ve gizli bilgileri satmak gibi işlere bulaşmış olabileceğini hiç düşündünüz mü? Belki de rakiplerinize şirket sırlarından bahsederek para kazanıyorlardır. Eğer böyle bir durum varsa, şirketinizin başı belada demektir. Böyle bir olayın gerçekleşmediğinden emin olmanın bir yolu da, çalışanlarınızın mobil telefonlarını izlemektir. Gerçekleri öğrenmek için GPS konumlarını bile takip edebilirsiniz!

mSpy, size çalışanlarınızın mobil aktivitesini izleme imkanı sağlayan oldukça etkili ve uygun bir uygulamadır. Metin mesajlarına, aramalara ve e-maillere kolayca erişim sağlayabileceksiniz ve bütün bunları yalnızca birkaç küçük tıkla yapacaksınız.

mSpy çalışanları izleme yazılımını satın almakla başlayın, yazılımın hedef telefona kurulumunu gerçekleştirin ve anında bütün verilere erişim imkanınız olsun. Her şey kötüye gitmeden, kötü olan her şeyi mSpy sayesinde yok edin!

Bir iş sahibi yada yetkili olarak, çalışanlarınızın cep telefonlarını idare etmenin ne kadar zor bir şey olduğunu biliyor olmalısınız.

mSpy sayesinde bütün bunları değiştirebilir ve iş yerinizi güvende tutabilirsiniz.


Çalışanlarınızın Size Karşı Dürüstlüğünden Şüphe mi Ediyorsunuz? Hakkında Kullanıcı Yorumları
Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir