Çalışanlarınızın Size Karşı Dürüstlüğünden Şüphe mi Ediyorsunuz?

iş verenÇalışanlarınızın, şirketinizle ilgili önemli ve gizli bilgileri satmak gibi işlere bulaşmış olabileceğini hiç düşündünüz mü? Belki de rakiplerinize şirket sırlarından bahsederek para kazanıyorlardır. Eğer böyle bir durum varsa, şirketinizin başı belada demektir. Böyle bir olayın gerçekleşmediğinden emin olmanın bir yolu da, çalışanlarınızın mobil telefonlarını izlemektir. Gerçekleri öğrenmek için GPS konumlarını bile takip edebilirsiniz!

mSpy, size çalışanlarınızın mobil aktivitesini izleme imkanı sağlayan oldukça etkili ve uygun bir uygulamadır. Metin mesajlarına, aramalara ve e-maillere kolayca erişim sağlayabileceksiniz ve bütün bunları yalnızca birkaç küçük tıkla yapacaksınız.

mSpy çalışanları izleme yazılımını satın almakla başlayın, yazılımın hedef telefona kurulumunu gerçekleştirin ve anında bütün verilere erişim imkanınız olsun. Her şey kötüye gitmeden, kötü olan her şeyi mSpy sayesinde yok edin!

Bir iş sahibi yada yetkili olarak, çalışanlarınızın cep telefonlarını idare etmenin ne kadar zor bir şey olduğunu biliyor olmalısınız.

  • Piyasadaki birçok işletim sistemi ve bunların modelleri yüzünden, bütün telefonlarda çalıştırılabilecek bir uygulama bulmak oldukça zor.
  • Cep telefonları oldukça küçük ve her yere taşınabilir nitelikte, bu da kolaylıkla kaybolabileceğini ya da çalınabileceğini gösteriyor ki, bu durum güvenliğinizi daha çok riske atıyor.
  • İşverenler, çalışanlarının veri kullanımı hakkında bilgi sahibi olmazsa yada kontrol yetkisinden yoksun olursa, bu durum ekonomik olduğu kadar işlevsel olarak da zor olabilir.

mSpy sayesinde bütün bunları değiştirebilir ve iş yerinizi güvende tutabilirsiniz.

Yorum yapın