Cep telefonlarını uzaktan dinleyebilmek mümkün

mspy sistemi
Dinleme cihazları geçmişten beri sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Kablosuz dinleme cihazları bulundukları ortamdaki (oda, araba vb) sesleri toplayarak sinyaller üzerinden sınırlı bir mesafedeki tanımlı alıcısına kadar ulaştırabilmektedir.
Alıcı üzerinden konuşmaların dinlenebilmesi de bu sayede mümkün. Firma içerisindeki veya dışındaki konuşmaların hepsi dinlenebilmektedir.

Dinleme cihazları gibi bir şey olmayan bu yazılım, kolay kullanabilmesi ile karşı karşıya kalmayı da önlemeye çalışmaktadır.
Sık ziyaretçi alan ve dinlenerek rakiplerin, başka kurumların eline önemli bilgiler verebilecek olan kişi ve grupların da bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.

Dinleme cihazları gibi bir şey olmadan sadece yazılım ile bunu yapabilmek mümkün olduğu için her şey çok daha kolay ve uygulanabilir.

Dinleme cihazlarının büyük dezavantajları bulunuyor, sinyal durumu, güç durumu gibi bir çok ayrıntıya da gerek kalmıyor. Mesafelerin, pil durumlarının buna engel olmasına izin vermeyen bu yazılım, mspy ile adlandırılıyor.

Mspy hem güvenli hem de her cep telefonlarına uygundur. Bu yazılım cep telefonlarına uygun olması da kullanıcılar için büyük kolaylıklar sağlıyor. Fiyat olarak da uygun olan bu yazılım kolaylıkla indirilip kurulabiliyor. Kurulan bu yazılım cep telefonu sistemini de yavaşlatmıyor, şarj etme, pili yanında taşıma gibi şeylere de ihtiyaç kalmıyor.


Cep telefonlarını uzaktan dinleyebilmek mümkün Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. sedat:

  merhaba. size 2 sorum olacak. rica etsem cevap bekliyorum

  ilk sorum şu. ben dün 12 aylık premium paket satın aldım. hedef telefona yükledim. sorunsuz çalışmaya başladı. buraya kadar sıkıntı yok
  ancak arama kayıtlarından dinlemek istedigim kaydı indirdiğimde karşı tarafın sesi gelmiyor. yani sadece hedef kişinin konuştugu ses var. hedef kişinin karşısında görüşme yaptıgı kişinin sesi gelmiyor. bu normal mi ? ki ; normal olmaması gerekiyor

  2. sorum şu
  ben diyelimki bunu A telefonuna yükleyip takibe başladım. belli bir süre sonra farklı bir B telefona yükleyip cihaz değiştirdim. tekrar belli bir süre sonra A telefonuna dönüş yapmak istersem A telefonuna tekrar yükleme yapmam gerekiyor mu yoksa sadece panelden mi değiştiriyoruz. çünkü A telefonunda zaten uygulama yüklü ve silinmemiş.
  tşk ederim

  1. admin:

   Merhaba sedat bey, öncellikle 1ci sorunuza cevap vereyim: Bu durumu siz satın aldığınız anda size kullanıcı bilgilerinin ulaştığı maildeki teknik ekibine sorununuzu bildirin normal bir durum değil gibi görünüyor söylemiş olduğunuz gibi 2 taraflı dinlenmesi daha mantıklı geliyor.

   2ci sorunuzun cevabı: Aynen söylemiş olduğunuz gibi hedef telefonu değiştirmek istediğinizde panelden eski bağlantıları sıfırlayıp yeni model seçme adımına geçip takip etmek istdiğiniz yeni modeli takibe başlayabilirsiniz fakat bir önceki telefona tekrar dönüş yapmak istediğinizde yine aynı şekilde yüklemelisiniz çünkü siz panelden o modelli kaldırdığınızda mspy kendini o telefondan uzaktan kumanda ederek kaldırmış oluyor.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir