Cep telefonuna takip yazılımı kurmak kolay mı ?

cep telefon takip yazılımıEğer çocuğunuzun ya da çalışanlarınızın telefonunu izlemeyi düşünüyorsanız, bu tarz bir yazılımı kurmanın bir teknik yetenek gerektirip-gerektirmediğini merak ediyorsunuzdur. Karmaşık bir süreç olarak görülebilir fakat aslında tamamlaması oldukça kolaydır. Tahmin edilebileceği gibi, kurulum süreci uygulamadan uygulamaya bazı küçük değişiklikler gösterecektir, fakat ana adımlar genelde aynıdır. Cep telefonu takip yazılımlarının ana adımlarına bir göz atalım.

 

1-      Cihazı Hazırlamak

Bu yazılımı indirebilmek için hedef cihaza fiziksel erişim sağlayabilmeniz gerekiyor. Kurulumu uzaktan da yapabileceğinizi iddia eden bir uygulama kesinlikle çalışmayacaktır çünkü bu mümkün değil. Uygulamayı indirebilmek için ayarlarıyla oynanmış bir Android’e ya da kırılmış bir iPhone’a ihtiyacınız var. Bu kısım, telefonunuza ve onun işletim sistemine uyumlu bir uygulama seçmeniz için oldukça uygun. Android uygulamalar bir iPhone’a ya da farklı bir işletim sistemine indirilemez! Eğer bir kurulum rehberi varsa, okumak için zaman ayırın. mSpy gibi, işinin ehli bütün takip yazılımları size bir rehber erişimi sağlayacaktır.

Bu konuda, yeni başlayan birine verilecek en iyi tavsiye kendisine bolca zaman vermesidir. Teoride bu uygulamaların kurulumu yalnızca dakikalar alacaktır fakat kurulumu ilk kez gerçekleştirecekseniz, her şeyi doğru yaptığınızdan emin olabilmek için zaman kısıtlamanız olmaması gerekiyor.

 

2-      Uygulamanın Kurulumu

 

3-      İzlemeye Hazır Olun

Size karmaşık gelebilecek tek kısım, oluşturduğunuz hesabınız ayarlarını yapmak olacaktır. Her şeyin raporunu almak istemeyebilirsiniz, bu durumda gerekli ayarlamaları yapmanız gerekecektir. Bu adım da genelde oldukça kolay anlatılmıştır ve iyi takip yazılımları da size bu talimatları anlatan bir belge sunacaktır. Raporlarınız bir kez düzenlendiğinde, hedef telefondaki hareketleri izleyen online raporlar alabileceksiniz.


Cep telefonuna takip yazılımı kurmak kolay mı ? Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. hasibe:

  Ben zor olduğunu düşünüyordum meğersem çocuk oyuncağıymış gerçekten çok kolay yüklemesi 2 dakika bile sürmüyor.

 2. cansu:

  Bir kullanıcı olarak kesinlikle kullanımının kolay olduğunu söyleyebilirim ve gerçekten çok iyi bir yazılım.

 3. Aleyna:

  Teşekkürler Admin teşekkürler Oğuzhan açıklayıcı yazı ve yorum olmuş. Bu yazılımı araştırıyordum epeydir şimdi bu yorumlara denk gelince kolaylığını biraz daha fark ettim 🙂

 4. Oğuzhan Ber)):

  Ben bu https://www.mspy.gen.tr/ programı alıp kullanmıştım bu yazıda anlatılan kadar zor bir şey değil. Satın alıyorsunuz size kullanıcı bilgileri mail geliyor daha sonra kullanıcı bilgileri ile size verilen linke tıuklayıp giriş yapıyorsunuz. sonra takip etmek istediğiniz modeli siteden seçiyorsunuz otomatik size takip edeceğiniz telefona yüklenecek linki veriyor kısa bir akılda kalıcı bir link bunu takip edeceğiniz telefonun internet tarayıcısına yazıp ok dediğimizde hemen iniyor üzerine tıklayıp kurulumu yapıyorsun çok basit ileri ileri şeklinde en son sizden lisans kodu soruyor lisans kodunuzuda girdiniz mi olay tamam bu kadar basit uzuncamı oldu ne :)))) Gerçekten başarılı telefon takip programı öneriyorum…

 5. ferhan:

  Bu programdan ben de istiyorum . Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir