Chrome ve Firefox mSpy ile artık ‘gizli’ değil

Chrome ve Firefox gizli modmSpy popüler internet tarayıcılarının en çok kullanılan ‘incognito'(gizli) modunda bile izleme sağlama özelliğine sahip.

Bilgisayar kullanıcıları için Kasım 2015’te başlayan mSpy 2.3.0 güncellemeleri artık bütün kullanıcılar için kullanılabilir hale getirildi.

mSpy bilgisayar kullanıcıları için artık Chrome, Firefox, IE, Edge ve Safari gibi popüler internet tarayıcılarının ‘incognito’ modu da dahil olmak üzere bookmarkları ve geçmişi izleyebilme özelliğine kavuştu.

Ayrıca, önceden de olduğu gibi mSpy belli aralıklarla ekran görüntüsü alıp,kullanıcının klavyede bastığı tuşları kaydetmenin yanında kullanıcı oturum aktivitelerini kontrol ediyor, kurulumu yapılan veya kullanılan uygulamaları tespit ediyor ve tarayıcıda açılan mailler hakkında bilgi veriyor.

Ek olarak mSpy 2.3.0 bilgisayarlarda piyasaya yeni sürülmüş olan OS X El Capitan ve  Windows 10’da da izleme yapabiliyor.

Eklenen son özellikleriyle mSpy masaüstü cihazlar için en donanımlı ve en güvenilir izleme uygulaması olma niteliğine sahip.


Chrome ve Firefox mSpy ile artık ‘gizli’ değil Hakkında Kullanıcı Yorumları
Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir