Çocuklarınızı Kontrol Altında Tutmanın Sırrı

Ebeveyn olarak çocuğunuzun geleceği hakkında düşüncelere dalıyorsanız, arkadaşları ve nasıl bir çevresi olduğunu size anlatmıyorsa, çekingen bir çocuksa ya da siz onu her anne ve baba gibi koruma altında tutmak istiyorsanız, artık her işin bir kolaylığı var. MSpy telefon ve bilgisayar takip yazılımı sayesinde çocuğunuzun neler yaptığını adım adım görmek mümkün.

Bazı çocuklar gizliliğe önem verir etrafındaki kişilere açılmaz, çok konuşkan değildir. Belki telefonda bir şeyler konuştuğunu duyarsınız fakat siz sorduğunuzda aşırı tepki verir ya da ağlayarak odasına çekilir. Siz de böyle durumda doğal olarak merak edersiniz. Hatta şüphe bile duyabilirsiniz.

Fakat mspy kullandığınızda takibini yapmış olduğunuz cihazda neler yaptığını tüm detaylarına kadar kolaylıkla görmüş bilmiş olursunuz. Siz de bu durumda çocuğunuzun durumunu öğrenmiş nelerle ilgilendiğini kimlerle konuştuğunu veya neler konuştuğunu öğrenmiş olursunuz. Bilgisayarda ve telefonda yüklendiğini hiçbir şekilde belli etmeyen bu yazılım çocuğunuzun şüphelenmemesi ve bu konuda sizi suçlamaması içinde fayda sağlıyor yani kısaca (takip edilen cihazda kendini tamamen gizliyor ve görünmez olarak çalışıyor)

Hatta çocuğunuz bir gün size okula gittiğini söylediğinde gerçekten okula gidip gitmediğini öğrenmek için de bulunduğu konumu mSpy yazılımı sayesinde öğrenebiliyorsunuz.

Bunun dışında güncel olan ve sıklıkla kullanılan internette ki konuşma programlarını da detay detay görmeniz de mümkün olabiliyor.

Çocuğunuzun bir arkadaşı olduğunu fakat bu kişinin sizde bıraktığı etkinin kötü olduğunu var sayarsak, telefonundan o kişinin numarasını da engelleyebiliyorsunuz. Kim aramış ya da çocuğunuz kimi aramış,kaç saat konuşmuşlar bunu da detaylarıyla öğrenebiliyorsunuz. Atılan mesajları bütün ayrıntısına kadar yani,iletildi raporundan kime iletildiği konusundaki detaylara kadar her şeyi bu uygulamada bulacaksınız.

Oğlunuz ya da kızınız bir gün telefonuna yada bilgisayarının takvimine sevgilisiyle ilgili not düştüğünde bunu çocuğunuzun ağzından değil ilk önce tüm gerçekleri yansıtan mspy sayesinde öğrenebilirsiniz.

Kişisel sohbet sitelerinden biri olan Facebook’ ta bile neler yaptığını görebilirsiniz. Fotoğraflarını,videolarını kısaca bütün programlarını görmeniz ve ya engelleyebilmeniz sağlanacak.

Bilgisayarın bazı aralıklarla ekran görüntüsünün alınması bile çocuğunuzun bilgisayar başında neden bu kadar vakit geçirdiğini anlamanıza olanak tanır. Her basılan tuşu kaydeder, her e-postayı okuyabilirsiniz.

En güzel yanı ise,bu programı ne amaçla kullanırsanız kullanın, gizlilik modu sayesinde asla hiç kimse bu uygulamanın cihazlarında kullanıldığını fark edemeyecektir.

blank


Çocuklarınızı Kontrol Altında Tutmanın Sırrı Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Feride:

  Bende böyle bir program arıyordum bu yazı ile karşılaşmam çok iyi oldu.

 2. Feride:

  Bende böyle bir program arıyordum bu yazı ile karşılaşmam çok iyi oldu.

 3. VENUS:

  Çocuklarınızı kontrol edin,fakat bunu onlara,mümkün olduğu kadar hissettirmeden ezmeden yapin.

 4. A.istan:

  Ne olur çocuklarınızı şu sosyal medyadan uzak tutun. Tutamıyorsanız sürekli kontrol edin.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir