Çocuklarınızın Güvenini Kırmadan Onları Tehlikelerden Koruyabilirsiniz.

Yıllarca herkesten koruyup tüm kötülükleri engelleyip büyüttüğünüz çocuğunuz, şüphesiz ki dünyada ki en değerli varlığınızdır. Belli bir yaşa gelene kadar çocuklarınızın her yaptığından, nereye gidip geldiğinden haberiniz kolayca olabilir. Onları rahatça denetim altında tutabilirsiniz. Peki ya sonra ?

Biraz büyüdükleri zaman artık her yaptığından nereye gidip geldiğinden maalesef ki çok haberdar olamayacaksınız. Onlar her ne kadar sizin çocuklarınız dahi olsa, onlarında bir insan olduğunu ve yalan söyleyebileceğini de unutmamak gerekir. Okula gidiyorum diyerek evden çıkan bir çocuğun, gerçektende okula gidip gitmediği meçhuldür. Onları gerek takip ederek gerekse sorarak bir şekilde kontrol altında tutmaya çalışmakta çocukta özgüven eksikliğine yol açacaktır.

Çocuklarınızın güvenini kırmadan ve onların asla haberi olmadan takip etmek sanırım her ebeveynin hayalidir. Artık Mspy telefon takip etme programıyla bu istek hayal olmaktan çıkıp somut bir hal alıyor.

Mspy telefon takip programı, telefona yüklenen ve yüklendikten sonra kendini hiçbir şekilde belli etmeyen telefon takip programdır. Mspy yüklendiği telefonda ki her aktiviteyi size online bildirim paneliniz sayesinde aktarır.

Kısaca mspy programından bahsetmek gerekirse;

Bunlar ve daha birçok özelliği sayesinde mspy yardımıyla çocuğunuzu istediğiniz her dakika ona belli etmeden takip edebilir, olası bir hatasında erken müdahalede bulunabilirsiniz.


Çocuklarınızın Güvenini Kırmadan Onları Tehlikelerden Koruyabilirsiniz. Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Tuğba:

  Ya gerçekten güzel bir programmış içim içime sığmıyor dünyanın halini biliyorken bende bu yazılımı kullanmak istiyorum güzel konuya değinmişsiniz teşekkür ederiz.

 2. serkan:

  iyi Günler. Ürünü almayı düşünüyorum. Bir konu kafama takıldı gelen giden arama kayıtlarını nereye kaydedecek acaba. Hedef kullanıcının bu kayıtlara ulaşması mümkün mü? Teşekkürler.

  1. admin:

   Programı satın alma işlemini yaparken belirtmiş olduğunuz mail adresinize takip edeceğiniz kullanıcı paneli gönderilir. Size gönderilen giriş bilgileri ile kullanıcı paneline giriş yapılır ve panelden takip edeceğiniz telefonun modellini seçmeniz istenir ve panelde ileri dediğinizde hedef telefona nasıl yükleyeceğiniz resimli şekilde gösterilir. Panelde anlatıldığı gibi hedef telefona yüklersiniz ve hedef telefon ile hiçbir işiniz kalmamış olur artık o telefona dair tüm görüşme detayları sizin kullanıcı panelinize aktarılmaya başlar ve siz dilediğiiz zaman kullanıcı panelinize giriş bilgileri ile giriş yapar ve ne olup bitmiş öğrenirsiniz. Bu arada mspy programı yüklendiği andan itibaren kendini hedef telefonda saklar ve hiç bir şekilde kullanıcıya kendini fark etirmez.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir