En İyi Telefon Takip Programı : mSpy

mSpy, dünya genelinde 1 milyondan fazla müşterisi ve %95 memnuniyet oranı ile casus yazılım sektöründeki en iyi telefon takip programı yazılımlarından biridir. Android, iPhone ve iOS işletim sistemlerini kullanan tüm cep telefonlarını takip edebileceğiniz mSpy; telefon görüşmeleri, WhatsApp & mesajlar, konum bilgileri gibi birçok takip özelliği içeren cep telefonu takip yöntemleri arasında uygun fiyatları ile piyasadaki en gelişmiş telefon takip uygulamasıdır.

mSpy telefon dinleme programı ile tamamen gizli ve kolay bir şekilde istediğiniz kişinin telefonunu takip edebilirsiniz. mSpy’ı kullanmaya başlayarak gelişmiş özelliklerini keşfedebilir ve 14 gün içinde memnun kalmazsanız ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma

Piyasada programsız telefon takip hizmeti verdiğini iddia eden şahıslara ya da firmalara itibar etmeyin. Telefon takip sistemi kullanmadan sadece telefon numarası ile uzaktan başka birinin telefonuna erişmek mümkün değildir. Karşı telefona herhangi bir yükleme yapmadan numaradan telefon takibi sadece yasal yollarla olabilmektedir.

mSpy Nedir? Ne İşe Yarar?

mspy - telefon takip programı

mSpy, çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için uzaktan güvenli bir şekilde onları izlemenizi sağlayan en iyi takip programı uygulamalarından biridir. mSpy ile çocuklarınızın kimlerle mesajlaştığını, konuştuğunu ve şu an nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın belirli uygulamalara ya da websitelere erişimini kısıtlayabilir, ayrıca belirlediğiniz kişilerle mesajlaşmasını ya da konuşmasını da engelleyebilirsiniz. Hatta, çocuğunuz telefonda mesajlarda ya da herhangi bir uygulamada belirlediğiniz kelimeyi kullandığında anında bildirim alabilirsiniz.

mSpy ile ilgili genel tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

mSpy Özellikleri Nelerdir?

Telefon Görüşmeleri:Hedef cep telefonunda gelen ve giden aramaların zamanı, süresi, telefon numaraları gibi her türlü çağrı detayına ulaşabilirsiniz.
Mesajlar & WhatsApp Yazışmaları:Cep telefonlarındaki mesajları tüm ayrıntıları ile rahatlıkla izleyebilirsiniz. WhatsApp dahil tüm gelen ve giden mesajların içeriğine, saatine ve kişi bilgisine erişebilirsiniz.
Konum & Yer Tespiti:Hedef cihazın anlık olarak konumunu takip edebilirsiniz. Anlık yer tespiti özellikle çocuklarınızın güvenliği için çok önemlidir.
Coğrafi Çevreleme:Hedef cihaz için bir bölge belirlenir. Bu bölgeye girildiğinde ya da bu bölgeden çıkıldığında anlık olarak bildirim alırsınız.
İnternet Geçmişi:Hedef cihazda ziyaret edilen tüm internet sitelerinin içerikleri, ziyaret saati ve süresi gibi tüm detayları takip edebilirsiniz.
Kelime Bazlı Alarm Sistemi:Sizin belirleyeceğiniz kişi adı ya da kelimeler; mesajlarda, WhatsApp görüşmelerinde, arama motorlarında kullanıldığında size anlık olarak bildirim gelir.
Gelişmiş Engelleme:Hedef cihazda belirleyeceğiniz numaralardan gelen aramaları, uygulamaları ya da web siteleri engelleyebilirsiniz.
E-Posta Yazışmaları:Hedef cihazda gerçekleşen tüm e-posta yazışmalarını kendi e-postanızı kontrol ediyor gibi inceleyebilirsiniz.

mSpy casus telefon takip programı özellikleri bunlarla sınırlı değil, sosyal medya, fotoğraf, video, kişi rehberi, bağlanılan ağ takibi gibi bir çok farklı özellikleri de bulunmaktadır.

mSpy Telefon İzleme Programı Kimler İçindir? mSpy Nasıl Kullanılır?

Yasal Uyarı

Yasal olarak sadece velisi olduğunuz çocuğunuzun güvenliğinden endişeleniyorsanız telefon takip yazılımları kullanabilirsiniz. Evli olsanız bile eşinizin, karınızın, kocanızın telefonunu takip etmeniz yasal değildir. Sevgilinizin ya da nişanlınızın telefonunu yasal yollara başvurmadan telefon takip programları ile izlemeniz durumunda ceza alabilirsiniz.

Neden mSpy’ı Tercih Etmelisiniz?

Riskiniz Yok!

Memnun kalmamanız durumunda mSpy telefon takip programı yazılımını 14 gün içinde ücret iadesi alabilirsiniz.

mSpy’ın gelişmiş özelliklerinden uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz.

mSpy Telefon Takip Yazılımı Nasıl Satın Alınır ve Kurulum Nasıl Yapılır?

mSpy ile ilgili satın alma aşamasının ve kurulumun anlatıldığı videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Telefon takip programı mSpy yazılımının satın alma işlemi tamamlandıktan sonra belirtilen e-posta adresine sistem tarafından mail gönderilir. Bu mail içerisinde mSpy’ın hedef cihazdaki tüm verileri takip etmeye yarayan yönetim panelinin kullanıcı adı ve şifresi yer almaktadır. Yönetim paneline kullanıcı bilgileri ile giriş yapıldığında resimli yükleme kılavuzundaki yönergeleri takip ederek telefon takip yazılımını istediğiniz telefondan rahatlıkla kurabilirsiniz. Kurulum ve indir aşamasından sonra anlık olarak cihaz takip edilmeye başlanır.

mSpy Telefon Takip Uygulaması Yönetim Paneli İnceleme

mSpy takip panelinin özellikleri ve detaylı olarak kullanımının anlatıldığı videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

mSpy Telefon Takip Programı Fiyatları ve Premium Üyelik Özellikleri

mSpy Premium Üyelik Özellikleri
SMS Mesajları, MMS
Arama kayıtları ve Rehber Listesi
İnternet Geçmişi
Takvim, Notlar, Görevler
Anahtar Kelime Alarmı
ePosta / email geçmişi
Yer İmlerinin takibi
Sınırsız Cihaz Değişikliği
Fotoğraflar & Videolar
Yüklü Uygulamalar
SIM Değişikliği Uyarısı
Yer Tespiti / GPS Konum
Kaldırma Uyarısı
Coğrafi Çevreleme
Klavye takip özelliği
Wi-Fi Takibi özelliği
Uygulamaları ve Web Siteleri Engelleme
Gelen Aramaları Engelleme
Uzaktan Cihazı Kilitleme veya Silme
Snapchat aktivitelerinin takibi
WhatsApp mesajlarını okuma
KIK mesajlarını takip etme
Instagram mesajlarını görme
Viber konuşmalarını izleme
Skype sohbetlerini görüntüleme
LINE konuşmalarını izleme
Telegram mesajlarını görme
Tinder aktiviteleri izleme
Hangouts sohbetleri ve aktiviteleri
iMessage (iOS) takibi
Facebook Mesajlaşmaları
İlk Kurulum
Otomatik Yazılım Güncellemeleri
7/24 e-posta teknik desteği

En İyi Telefon Takip Programı : mSpy Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

mSpy Fiyat Listesi Nedir? mSpy Ücreti Ne Kadar?

mSpy fiyatları tercih edilen plana göre değişmektedir. mSpy ücreti ne kadar? diye merak ediyorsanız, öncelikle mSpy belirli zamanlarda kampanyalar yaptığı için fiyatlarda değişiklik olabileceğini bilmelisiniz. Güncel mSpy fiyatlarını buraya tıklayarak kontrol edebilirsiniz. mSpy’ın abonelik planlarında tüm premium özellikler bulunmaktadır. Son yapılan kontrollere göre mSpy fiyat listesindeki ücretlendirmeler şu şekildedir:

 • 1 aylık mSpy fiyatı:  168 TL
 • 3 aylık mSpy fiyatı:  294 TL (*aylık 98 TL)
 • 12 aylık mSpy fiyatı:  516 TL (*aylık 43.17 TL)
mSpy Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir? Türkçe mSpy Canlı Destek Hattı Var mı?

Türkçe mSpy canlı destek hattına ihtiyaç duymanız durumunda iletişim kurabileceğiniz mSpy Türkiye müşteri hizmetleri numarası: +90 212 922 15 08

mSpy Giriş Nasıl Yapılır?

mSpy giriş yapmak için öncelikle buraya tıklayarak üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Ardından my.mspyonline.com/login adresine giderek mSpy’a giriş yapabilirsiniz.

mSpy Ücretsiz Deneme Nasıl Kullanılır?

İlk defa mSpy kullanıyorsanız, herhangi bir mSpy planını satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade alarak mSpy’ı ücretsiz deneyebilirsiniz.

mSpy İndirme Adresi Nedir? mSpy Ücretsiz İndirilebilir mi?

Herhangi bir telefondan getmspy.net adresini ziyaret ederek mSpy’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanın apk indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır, yalnız mSpy aboneliğiniz yoksa indirdiğiniz uygulamanın gelişmiş özelliklerinden faydalanamazsınız.

mSpy Koca Takip Programı mı?

mSpy bir uzaktan telefon takip programıdır ve bu uzaktan telefon izleme işlevi yasal olarak ebeveynler tarafından çocuklarının güvenliği için kullanılmaktadır. Ayrıca mSpy işverenler için çalışanların etkinliklerini takip etmek için en güvenilir telefon takip programından biridir. mSpy’ı gizli bir şekilde koca, eş, sevgili, nişanlı izlemek ya da takip etmek gibi farklı amaçlarla kullanmanın yasal yükümlülükleri bulunmaktadır.

mSpy Uzaktan Telefon Dinleme Programı Olarak Kullanılabilir mi?

mSpy’ın ortam dinleme özelliği sayesinde uzaktan telefon dinleme yapabilirsiniz, ayrıca mSpy ile hedef telefonun gelen ve giden arama detaylarına ulaşabilirsiniz.

Android Takip Programı Olarak mSpy Tüm Android Cihazlar ile Uyumlu mu?

mSpy 4 ve üzeri Android sürümüne sahip her marka ve model telefon ile uyumlu bir android takip programıdır. Cihazınızın Android telefon takip özelliğini aktif etmek için mSpy kullanabilirsiniz.

mSpy’ı Herkes Kullanabilir mi?

mSpy kullanmak için teknoloji ile aranızın iyi olmasına gerek yoktur. Cep telefonundan arama yapıp, mesaj gönderebilen herkes rahatlıkla kullanabilir. Müşteri hizmetleri tüm aşamalarda 7/24 destek vermektedir.

mSpy Kurulumu Kolay mı?

Hedef cihaza mSpy telefon takip ve dinleme programı yazılımını kurmak oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Satın alma sonrasında kullanıcı paneline giriş yapıldığında takip etmek istediğiniz hedef cihaza yüklemenin nasıl yapılacağı resimli olarak anlatılmıştır, kurulum işlemi dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerinden telefon takip programı için kurulum desteği alabilirsiniz.

mSpy Kurulduğu Cihazlarda Fark Edilir mi?

mSpy, hedef cihazda tamamen gizli olarak arka planda çalışmaktadır, herhangi bir program ile tespit edilmesi mümkün değildir.

mSpy’ı Kendi Cihazıma da Yüklemeli miyim?

Kendi cihazınıza herhangi bir yükleme yapmanız gerekmez. Takip işlemleri yönetim paneline giriş yapılarak gerçekleştirilmektedir.

mSpy Dünyanın Her Yerinde Çalışır mı?

Evet, mSpy telefon takip programı internet bağlantısının olduğu her yerde sorunsuzca çalışmaktadır.

mSpy İnternet Bağlantısı Olmayan Cihazlarda Çalışır mı?

Hayır, yazılımın takip işlemini sorunsuz olarak gerçekleştirebilmesi için hedef cihazın aktif internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir.

mSpy Her Cep Telefonuna Yüklenebilir mi?

Evet, tüm akıllı telefonlara mSpy telefon takip programı yüklenebilmektedir. Android ve iOS olmak üzere Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, General Mobile, Vestel, Sony, HTC,  gibi ünlü telefon markalarının neredeyse tüm modellerini desteklemektedir. Fakat desteklenmeyen modeller olabilir, hedef cihazın mSpy’a uyumlu olup olmadığını anlamak için buraya tıklayınız. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom fark etmeksizin tüm operatörleri desteklemektedir.

mSpy’ı Hedef Cihaza Uzaktan Yükleyebilir miyim?

Hayır, hedef cihaza fiziksel olarak erişim imkanınızın olması gerekmektedir. Piyasadaki uzaktan yüklenebildiği iddia edilen yazılımlara itibar etmeyiniz.

mSpy’ı Hedef Cihazdan Uzaktan Kaldırabilir miyim?

Evet, yönetim panelinden kolaylıkla devre dışı bırakabilir ya da tamamen kaldırabilirsiniz.

mSpy Benim Gizliliğimi Korur mu?

Evet, hedef cihaza kurulan yazılımda size ait hiçbir bilgi barındırılmaz. mSpy ile elde ettiğiniz verilerin gizliliği güvenli sunucularda şifrelenerek saklanmaktadır, hiçbir şekilde sizin dışınızda 3.şahısların erişimi mümkün değildir.

mSpy’ı Satın Almak İstiyorum, Beğenmezsem İade Edebilir miyim?

Evet, 14 gün deneyerek buna karar verebilirsiniz. Satın alma aşamasından sonra 14 gün içinde iade edebilir, paranızı iade alabilirsiniz. (İade Politikası)

mSpy 7 Gün Ücretsiz Deneme Sürümü Var mı?

mSpy telefon takip programı piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren müşterilerine programın tanıtımı ve denenmesi amacıyla 7 günlük ücretsiz deneme şansı vermekteydi. Fakat bazı kullanıcılar tarafından bu durumun kötüye kullanılmasından dolayı mSpy 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kaldırmıştır. Deneme sürümü kaldırılmış olsa dahi kullanıcıların 14 gün içinde iade hakkı devam etmektedir.

mSpy telefon takip programı yazılımının 14 günlük deneme süresi vermesinin sebebi içinde şüphe olan ve denemek isteyip sonra almaya karar vermek isteyen kullanıcılar için bu fırsattı sunmuştur. mSpy kendi yazılımına çok güvendiğinden tam geri ödemeli 14 gün iade hakkı sunuyor.

mSpy'ın Hangi Üyeliğini Satın Almalıyım?

mSpy üyelikleri 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık olmak üzere abonelik süresine göre belirlenmektedir. 1 aylık mSpy ücreti 168 TL iken 3 aylık abonelik tercih edildiğinde aylık ücret 98 TL’dir. 12 aylık abonelik ise aylık 43.17 TL olarak ücretlendirilmektedir. Dolayısıyla mSpy ücret konusunda uzun abonelik tercih edenlere çok büyük ücret avantajı sağlamaktadır.

mSpy Telefon Takip Programı Ne İşe Yarıyor?

mSpy takip programı, ebeveynlerin, çocuklarının akıllı telefon kullanımlarına net bir bakış açısı sağlayarak çocuklarını uzaktan kontrol edebilmeleri için yardımcı olur.

mSpy Jailbreak Olmayan iPhone'da Kullanılabilir mi?

Evet, herhangi bir iOS sürümünde kullanılabilen ve cihaza fiziksel erişimi olmayan bir cihazı jailbreaksiz izlemenizi sağlayan mSpy no-jailbreak çözümü vardır.

mSpy Nasıl Kullanılır?

Satın alım yapıldıktan sonra, mSpy Kontrol Panelinize giriş yapmanız gerekir.  Telefon aramaları, kısa mesajlar, internet geçmişi gibi tüm hedef cihaz verileri orada görüntülenmektedir.

mSpy Casus Telefon Programı ile Neler Görülebilir?

mSpy ile ebeveynler kısa mesajları, arama kayıtlarını, tarayıcı geçmişini, yüklü uygulamaları, GPS konumlarını, e-postaları, WhatsApp mesajlarını ve daha fazlasını takip edebilirler. Tüm özellikleri buradan görebilirsiniz.

mSpy Android Telefonlara Uzaktan Yüklenebilir mi?

Hayır, Android cihazlara mSpy kurmak için fiziksel erişim gereklidir.

mSpy iPhone'a Uzaktan Yüklenebilir mi?

Evet, mSpy no-jailbreak çözümünü seçerseniz mSpy uzaktan kurulabilir.

mSpy'ı Jailbreak Olmadan Kullanmak için Bilmem Gerekenler Nelerdir?

mSpy no-jailbreak çözümü ile çalışmaya başlamak için, hedef aygıt iCloud kimlik bilgilerini bilmeniz gerekir.

mSpy Uygulama Simgesi Gizlenebilir mi?

Evet, kurulum işlemi sırasında mSpy ikonunu gizlemek için bir seçenek var. Gizli seçeneğini seçtiğinizde hedef telefonda tamamen gizli ve görünmez olarak çalışmaktadır.

mSpy Silinen Mesajları Görebilir mi?

Evet, mSpy, hedef cihazda paylaşılan gönderilen, alınan ve silinen tüm mesajları görmenizi sağlar.

mSpy'da Telefon Görüşmelerini Dinleme ve Kaydetme Özelliği Var mı?

mSpy ile hedef telefondaki gelen ve giden aramaları görmek mümkün fakat, görüşmeler ses kaydı olarak kaydedilmemektedir.

Telefon Görüşmelerini Dinleme ve Kaydetme Özelliği Olan Başka Yazılımlar Var mı?

mSpy gibi dünyaca ünlü, dünyanın her yerine hizmet sağlayan diğer popüler telefon takip programı ise Flexispy‘dır. Flexispy ile takip etmiş olduğunuz hedef telefonun konuşmalarını kayıt edebilir ve aynı zamanda canlı olarakta dinleyebilirsiniz. FlexiSpy Türkiye resmi satış sitesi için buraya tıklayınız.

mSpy Snapchat'i İzleyebilir mi?

Evet, mSpy tüm Snapchat konuşmalarını ve giden multimedya dosyalarını izleyebilir.

mSpy WhatsApp'ı İzleyebilir mi?

Evet, mSpy tüm WhatsApp mesajlarını, çağrıları ve medya dosyalarını izlemenizi sağlar.

mSpy Facetime'ı İzleyebilir mi?

Hayır, mSpy Facetime’ı desteklemiyor.

mSpy Instagram'ı Doğrudan İzleyebilir mi?

Evet, mSpy tüm paylaşılan mesajları ve bağlantıları doğrudan izleyebilir.

mSpy Kik Metinlerini İzleyebilir mi?

Evet, mSpy Kik’teki tüm gelen ve giden metin mesajlarını izleyebilir.

mSpy Facebook Messenger'ı İzleyebilir mi?

Evet, mSpy, Facebook Messenger ile paylaşılan tüm gönderilen ve alınan kısa mesajları izleyebilir.

mSpy Telefon Takip Programını Nereden Güvenle Satın Alabilirim?

mSpy ile ilgili nerede makale okumuş olursanız olun paranızın boşa gitmemesi adına kayıt olmadan önce mutlaka sitemize gelip burada yer verdiğim resmi satış sayfası linkine tıklayarak güvenli bağlantıdan satın alabilirsiniz. Hesap oluşturmak ve satın alım aşamasına direk yönlenmek için buradaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

mSpy Uygulaması Nereden İndirilir?

Satın alım işlemi yapıldıktan sonra, mSpy Kontrol Paneli ve kullanıcı giriş bilgilerini içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız. Kurulum kılavuzuna erişmek için mailinize gelen kullanıcı giriş bilgileri ile kullanıcı hesabınıza bir diğer değişle kontrol panelinize giriş yaptığınızda hedef telefona nasıl yükleneceğini adım adım gösteren resimli anlatım ve indirme linki bulacaksınız.

mSpy Keylogger Ne Yapar?

mSpy keylogger, hedef cihazda yazılan her tuş vuruşunu yakalamaya yardımcı olur ve bunları kullanıcı panelinize aktarır.

mSpy no-Jailbreak Özelliği Tüm iOS Sürümleri ile Uyumlu mu?

Herhangi bir iOS sürümü için mSpy no-jailbreak çözümü mevcuttur.

mSpy Tüm Android Sürümlerinde Çalışıyor mu?

Evet, mSpy herhangi bir Android 4+ üzeri sürüm ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

mSpy Windows Telefonlarla Uyumlu mu?

Hayır, ne yazık ki, mSpy Windows telefonlarla uyumlu değildir. Sadece iOS ve Android cihazlarını destekler.

mSpy ile İlgili Bir Talebim Olduğunda Ne Yapmalıyım?

Telefon takip programı sektöründe liderliğini koruyan mSpy yazılımı müşterilerinin değerini biliyor ve tüm müşteri ve müşteri adaylarına 7/24 destek sağlıyor. MSpy müşterilerinin  büyük çoğunluğu aldıkları hizmetten ve kullandıkları yazılımdan oldukça memnun olduklarını söylemektedir.

Sitemizde mSpy hakkında satış öncesi merak edilen bilgilere yer verilmektedir bu sebeple oluşabilecek teknik sorunlarda veya bir iade talebiniz olduğunda mSpy müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

İçindekiler

En İyi Telefon Takip Programı : mSpy Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. mahir:

  merhaba. hedef telefonun internetini kullanıyor mu bu program. nihayetinde bu veriler onun telefonundan gelecek ve bunun için internete ihtiyaç var. şayet hedef telefonun da interneti kullanılıyorsa sınırlı internete sahip olan biri için bu durum şüphe uyandırmaz mı?

  1. Admin:

   Elbette internet kullanıyor sonuçta bu veriler sizin kullanıcı hesabınıza internet yardımı ile yansımış oluyor. Fakat hepimizin telefonunda onlarca uygulama var bunuda o uygulamalardan biri olarak düşünebilirsiniz. MSpy oldukça küçük boyutlu yer kaplamayan bir uygulamadır. MSpy ile takip etmek istediğiniz hedef telefonda fazla internet kullanmasını istemiyorsanız bunun için yapılması gereken küçük bir ayar var (mSpy kullanıcı paneline giriş yaptığınızda orda cihaz yönetimi adımından fotoğraf ve video takibini kapalı konuma getiriniz) bu şekilde hedef telefonun internetini çok kullanmamış olur.

 2. emre:

  Merhaba;

  Paket satın alındıktan sonra deneme amaçlı kendi telefonuma kurum yapmak ve iyice hakim olmak istiyorum. kendi telefonuma kurulum yaptıktan sonra farklı bir telefona kurulum yapabilecek miyim? kullanıcı kodu 1 kez veriliyor anladığım kadarı ile …

  1. Admin:

   Evet sınırsız cihaz değişikliği yapabilirsiniz.

 3. Pelin:

  Kolay gelsin kendi telefonuma yapılıp yapılmadığını nasıl öğrenebilrim varsa nasıl kaldırırım yardımcı olur musunuz

 4. bedirhan:

  Diyelimki bir aylık premium paketi aldım fakat hedef telefona 10 gün sonra yükleyebildim bu bir aylık süre alımda mı başlıyor yoksa telefona yükleyip aktivasyonu yapınca mı başlıyor merak ettim

  1. Admin:

   Örneğiniz üzerinden cevaplamak gerekirse 1 aylık aldınız ve 10 gün sonra hedef cihaza yüklediniz diyelim geriye 20 gün süreniz kalmış olur.
   Süre satın aldığınız gün başlar fakat siz istediğiniz zaman takip edeceğiniz telefona yükleyebilirsiniz.

   Üyelik işlemleri ile ilgili sitemizin okuyucuları yararlanabilsin diye kısa bir bilgi paylaşmak istiyorum.
   Üyelik işlemleri 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık paketler halinde listelenmektedir. Fakat bilinmesi gerekir ki süre ne kadar uzun seçilirse mSpy fiyat konusunda alıcıya o kadar avantaj sağlamış olur. Özellikle 12 aylık mSpy premium paket seçildiğinde neredeyse 3 aylık paket fiyatına 12 aylık paketti kullanıcı satın almış olur. Kullanıcı 12 aylık paket tercih ettiğinde aylık 61TL gibi cüzi miktara mSpy programına sahip olmuş olur.

   Belirtmiş olduğum detayları görüntülemek için fiyat sayfasına bakınız.

 5. Isimsiz:

  1 aylik premium paket almak istiyorum ancak kurulum destegi almak ve 7/ 24 danisma almak icinde ucretlendirme ayrimi. Birde destek turkce mi ingilizce olarak mi veriliyor.

  1. Admin:

   Destek, Türkçe müşteri hizmetleri tarafından verilecektir. MSpy satın aldığınızda 7/24 destek ücretsizdir. Fakat takip etmek istediğiniz hedef telefona mSpy teknik ekibinin yüklemesini isterseniz satın alım aşmasında bu ek hizmeti ekleyebilirsiniz.

   Buradan mSpy hesabı oluşturabilirsiniz. Premium paket kaydı için tıklayınız.

 6. Gunes:

  Merhaba 7 günlük deneme yapmak istiyorum ama 3. Aşamada paket secmem isteniyor ücretsiz deneme olmuyormu paket satın almadan

  1. Admin:

   Maalesef ücretsiz deneme sürümü kaldırıldı. Fakat önce ödeme yapsanızda 2 hafta içinde memnun kalmadığınız takdirde iade talebi oluşturabiliyorsunuz.
   Güncel versiyon : Satış Sayfası

 7. Ali:

  Şimdi arama yada mesaj çekildikten üç dört dakka sonra panele düşüyormuş ve mesaj aldığı gibi yada yolladığı gibi hemen silse ne olacak silmesine rapmen panele düşermi

  1. Admin:

   Genelde mesajlaşmalar veya arama detayları anlık takip paneline yansımaktadır. Fakat bu nadirde olsa takip ettiğiniz kişinin internet zayıflığından kaynaklı sebeplerden dolayı takip paneline bir kaç dakika geç yansıması söz konusu olabilir. Fakat bilirsiniz ki insanlar mesajlaşırken dakikalar hatta saatler harcayabiliyor. Bu sebeple takip ettiğiniz telefon kullanıcısı silme aşamasına gelmeden baya bir zamanı geride bırakmış olacağından dolayı kişi mesajlarını yada arama kayıtlarını telefonundan silmiş olsada tüm bu yazışmalar takip paneline yansımış olur.

 8. Fatma ozilgin:

  Nasıl satın alıp yükleme yapcaz programı satın alıp karşı telefona yükleyip kendi telefonumuzda hiç bir işlem yapmamıza gerek yokmu

  1. Admin:

   Telefon takip programı mSpy’ı burada yer alan adımları takip ederek kolayca satın alabilirsiniz. Satın alım sonrasında takip etmek istemiş olduğunuz hedef telefona yüklemeniz yeterlidir. Kendi telefonunuza hiçbir şey yüklemeyeceksiniz.

 9. Çosun:

  Merhaba ortam dinleme yapılabiliyor mu?

  1. Admin:

   Merhaba, ortam dinleme özelliği mSpy programında mevcut değildir. Bu özellik için FlexiSpy yazılımını inceleyebilir veya direk resmi satış sitesinden programı satın alabilirsiniz.

 10. Çiçek:

  Merhaba takipteki kişi arama kayıtlarını silerse de gorunebilir mi? WhatsApp mesajlarını silse de meselâ?

  1. Admin:

   MSpy ile takip ettiğiniz cihaz kullanıcısı arama kayıtlarını veya WhatsApp mesajlarını siliyor olsa da siz kullanıcı hesabınıza giriş yaptığınızda eksiksiz görürsünüz.

 11. Sibel:

  Merhaba. Hedef telefonum Huawei mate 20 lite. Bu telefonda premium paket kullanmak istiyorum. Uyumlu mudur acaba paket ve telefon?

  1. Admin:

   Evet, belirttiğiniz cihazla uyumludur kullanabilirsiniz.

   Telefon takip programı mSpy Premium Paket Kaydı ve Özellikleri

   1. Yaren:

    Merhaba bu uygulama tuşlu telefonlarda kullaniyormu..

 12. İsimsiz:

  Merhaba bu program internet üzerinden çalışıyor peki aylık kaç GB gerekir daha önce başka bir program kullanmıştım çok fazla internet gerektiriyordu

  1. Admin:

   Tahmin edersiniz ki bu hedef telefonun kullanımına göre değişen bir durumdur.

   Fakat şunu belirtebilirim. Hedef telefona yükledikten sonra dilerseniz telefon takip programı mSpy kullanıcı hesabınıza giriş yaparak takip etmek istemediğiniz internetti fazla harcayacak özellikleri kapatabilirsiniz.

   Örneğin kullanıcı paneliniz üzerinden “video takibi” özelliğini pasif duruma getirirseniz hedef telefona gelen ve giden videoları kullanıcı panelinize aktarmaz ve bu durumda oldukça düşük internet kullanmış olur.

   Aynı şekilde video kadar olmasada diğer internet harcayabilecek özellik ise resim özelliğini kapatmak olabilir fakat takip ettiğiniz hedef telefon kullanıcısı çok fazla resim çeken biri değilse bu özelliği aktif tutabilirsiniz.

   Bu durumda telefonlarda bulunan diğer uygulamalar gibi normal bir internet kullanımına sahip olur. Haricinde mSpy kendi başına oldukça küçük yer kaplayan ve fazla internet tüketimi yapmayan bir programdır.

   mSpy takip programının en yeni özelliklerini buradan inceleyiniz.

 13. Bilmem:

  Satın alcam ama www mspy.gen.tr goruyon ama sizin gibi seçenekler cikmiyo. Artı herhangi karttla odeme yapabilirmiyim karşı telefona yüklendiğinde karşı telefonun ekranı kendi kendine aciliyomu ben takipteyken acaba yardımcı olun ltfn

  1. Admin:

   İlk sorunuzu net anlayamadım.
   Ödeme seçeneklerine vermiş olduğum bu linkte sizden istenilen mail adresini yazıp devam ettiğinizde karşınıza ödeme seçenekleri gelecektir.
   Karşı telefona hiçbir şekilde bildiri gitmez ve ekran açılmaz
   mSpy telefon takip programı tamamen görünmez ve gizli olarak çalışır.

 14. Rabia:

  Artık araştırmayı bırakın. Doğru uygulama budur. Ben kullanmaya başlayalı 1 hafta olmasına rağmen çok memnunum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

 15. Berkay:

  Çok yararlı bir uygulama olmuş elinize emeğinize sağlık. Artık istediğim kişiyi nerde diye takip edebiliyorum teşekkürler.

 16. Sergen:

  Gayet harika bir uygulama ebeveynlerin rahatca kullanabileceği ve butun kontrollerinde ellerinde bulundurabilecegi harika bir uygulama

 17. İbrahim:

  Kullanışlı bir telefon takip programı Uygulaması Çok Hoşuma Gitti Herkese Şiddetle Tavsiye Ediyorum Indirin Bence Aynı Zamanda Video da Çok Güzel Olmuş Çok İyi Tanıtım Yapmışsınız Elinize Sağlık Uygulamayı Kullanmaya Başladım Gayet Hoşuma Gitti Ve Gayet Memnunum

  1. Admin:

   mSpy telefon takip programı hakkındaki bu güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 18. Muhammed:

  Ebeveynlerin cocuklari icin kullanabilecegi güzel bir uygulama. Neredeyse tüm iletisim yollarinin kontrolunu sagliyor. Günümüde malesef cocuklarimizi korumamiz zorunluluk haline geldi. Bu uygulamada bu gorevi fazlasiyla yerine getirmeye yardimci oluyor.

 19. Mustafa:

  Gayet iyi bir uygulama düşünülmüş bence devamlı olarak aksamadan da çalışıyorsa eğer pekala güzel bir çalışma olur.

 20. Erdem:

  Bu telefon takip programı uygulamasını birkaç hafta önce satın aldım. Şu an için çok memnunum birçok farklı özellik var.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir