Ebeveynler İçin mSpy

Şüphesiz ki her ebeveyn gibi siz de çocuğunuzun güvende olmasını istiyor ve gözünüzün önünde olmasından, eylemlerinden haberdar olmaktan mutluluk duyuyorsunuz.  mSpy sayesinde çocuğunuz fiziksel olarak yakınınızda olmasa da, kolay bir şekilde ondan haber alabilecek ve bunu yaparken onun güvenini sarsmamış olacaksınız.

mSpy’ın arama ve adres defteri takibi gibi özellikleri sayesinde çocuğunuzun telefonuna gelen bütün aramalardan haberdar olabilir, hatta dilerseniz seçtiğiniz bir numaradan gelen aramalar ve mesajların özellikle kaydedilmesini de sağlayabilirsiniz. SMS ve MMS, anlık mesajlaşma programları ve e-mail takibi gibi özellikleriyle çocuğunuzun iletişim kurduğu insanları ve onlarla arasındaki diyalogları saat ve tarih detaylarıyla birlikte öğrenebilirsiniz.

Ayrıca mSpy’ın GPS konum takibi özelliği sayesinde nerede olduğundan haberdar olabilir, internet kullanım takibi sayesinde internet üzerinde doğru yerlerde, doğru bilgiler edinip edinmediğini görebilir, multimedya dosyaları takibi sayesinde telefonundaki verileri inceleyebilirsiniz.

Bütün bu özelliklerin yanı sıra, mSpy sayesinde çocuğunuzun telefonuna yüklediği programların takibini ve kontrolünü gerçekleştirebilecek, bu sayede onun oyun oynayarak saatler geçirmesini ve derslerinden geri kalmasını engelleyebileceksiniz. Tabi ki mSpy’ın özellikleri bunlarla sınırlı değil.

mSpy’ın en güzel özelliklerinden biri de, bütün bu özellikleri -mesajlaşma takipleri, uygulama kontrolü, multimedya kayıtları vs.- uzaktan kontrol ediyor oluşunuz. Bu sayede çocuğunuz, bu uygulamanın telefonundaki varlığından haberdar bile olmuyor. Ayrıca bu özellik sayesinde çocuğunuzun telefonunun çalınması ya da kaybolması gibi durumlarda telefonu kilitleme ya da verileri silme gibi işlemlerin hepsini uzaktan gerçekleştirebiliyorsunuz.

İçinde bulunduğumuz bilgi ve teknoloji çağında, çocukların telefon kullanma yaşlarının 10’a düştüğü bir dönemde, mSpy gibi bir casus cep telefon dinleme programı sayesinde ebevynlik görevinizi çok daha kolayca yapabilecek ve bunu yaparken çocuğunuzun güvenini sarsmamış olacaksınız.


Ebeveynler İçin mSpy Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Melda:

  Artık mspy sayesinde gözüm arkada kalmıyor süper süper süper..

 2. bedri:

  bu yazılımı internet üzerinden değilde nakit olarak alabileceğim yer varmıdır varsa burası neresi bana konuyla alakalı olarak dönüş yaparsanız sevinirim.
  saygılar…

  1. admin:

   Mspy yazılımı sadece internet üzerinden erişip alabileceğiniz bir yazılımdır BURADAN resmi websitesine gidip satın alabilirsiniz.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir