En iyi casus telefon yazılımı hangisi

Piyasada yeni türeyen onlarca casus telefon yazılım firması vardır. Onlarca yazılımlar arasında en iyi casus telefon yazılımı hangisi olduğuna karar vermek elbette kolay iş değildir.

Eğer sizler bu arayışa son vermek istiyorsanız lütfen yazımı sonuna kadar dikkatle okuyup vermiş olduğum bağlantıları inceleyiniz. Bu sayede en iyi casus telefon yazılımını bulmuş olacaksınız.

Bu yazım sizlere ne kazandıracak?

Sırasıyla En iyi Casus Telefon Yazılımları

Flexispy casus telefon dinleme yazılımları arasından en çok özelliğe sahip yazılımdır.

Özellikleri gerçekten saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Bu yazılımı kullanan memnuniyet oranlarını karşılaştığımızda en fazla memnuniyet oranına sahip %98 oranla FlexiSpy’dır. Casus telefon yazılımları arasında en çok tercih edilendir. Neredeyse günümüzde kullanılan tüm telefonlar ile uyumludur. Flexispy’a ait detaylı inceleme yazımıza buradan bakınız.

flexispy yazılım fiyatları

Diğer en iyi casus telefon yazılımı kesinlikle mSpy’dır.

mSpy‘da telefon dinleme özelliği, ortam dinleme özelliği yoktur eğer bu iki özellik de olsaydı kesinlikle en iyi casus telefon yazılımı mSpy‘dır diyebilirdim. Bu olmayan 2 özellik haricinde saymakla bitiremeyeceğim kadar özellikleri mevcuttur ve bu özelliklerin hepsi harika çalışıyor. Flexispy yazılımından sonra en çok tercih edilen, kullanımı ve kurulumu oldukça kolay bir programdır. Mspy inceleme yazımıza göz atabilirsiniz.

 

MSpy Özellikleri ve Fiyat Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.
mspy özellikleri ve fiyatları

Yine en iyilerden casus telefon yazılımı: Yazılımın adı SPYERA evet gerçekten müthiş bir yazılımdır.

Özellikleri bakımından oldukça etkin özelliklere sahip oldukça başarılı bir yazılımdır. FlexiSpy yazılımında bulunan bir çok özelliğe sahip ve güvenilir bir yazılımdır. Spyera‘nında kullanıcı memnuniyet oranı Flexispy ve mSpy ile aynı ölçülerdedir yani oldukça üst seviyedir. Eğer tercihiniz SPYERA ise resmi web sitesine buradan erişebilirsiniz.

Sonuç

Yukarıda adı geçen yazılımlar dünyanın dört bir yanında en çok kullanılan casus telefon yazılımları arasında ilk 3 sıradadır bu da demek oluyor ki bu seçeneklerden hangisini tercih ederseniz edin doğru tercihi yapmış olacaksınız.


En iyi casus telefon yazılımı hangisi Hakkında Kullanıcı Yorumları
  1. Semih:

    Flexispy’ı aldım kullanıyorum oldukça başarılı. Almak isteyenlere öneririm.

  2. Sevgi:

    Uzun zamandır böyle bir inceleme yapıyordum çok iyi oldu zatten bende flexispyda karar vermiştim. Teşekkürler.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir