Kaybolan telefonu bulma

kayıp cep telefonu bulmaCep telefonunuzu kaybetmek bir kabus olabilir çünkü içerisinde en değer verdiğiniz kişinin iletişim bilgileri belkide özel notlarınız yer almaktadır ve bu sebeple telefonun kayıp olmasına değil daha çok içerdiği bilgilerin kayıp olmasına üzülürüz.

Cep telefonumuzu 1 dakika bile yanımızdan ayıramazken düşünebiliyor musunuz şimdi o sahip olduğumuz ve yanımızdan bir an bile ayıramadığımız cep telefonumuz şu an nerede olduğu belli değil! Bu çok can sıkıcı bir durum.. Elbete gelişmiş teknolojinin getirdiği yeniliklerle beraber artık kaybolan telefonumuzun yerini tespit edebilmemizin mümkün olduğu gibi olası bir durumda kaybettiğimiz cep telefonumuzu kullanıma kilitleyebilir ve telefon içeriğindeki tüm bilgileri bir tuşla uzaktan silebilirsiniz.

Genelde telefonumuzu kaybolmasa da bir misafirlik de olalım veya evde olalım dalgınlıkla evin bir kenarda telefonumuzu unuttuğumuz da hemen acaba kayıp mı ettik endişesine kapılırız. Artık bu endişelere son verme zamanı geldi.

mSpy’ın telefon takip ve yer tespit programıyla tanışın. Piyasadaki en iyi Android, BlackBerry, Symbian (Nokia) ve iPhona gibi cihaz ve modellerin hepsiyle uyumlu çalışıyor.

Artık hepimiz çağımız nedeniyle telefondaki verilerin geri getirilmesinin bir zorunluluk olduğunu fark ediyoruz ve bu yüzden telefonumuzun kayıp olması bizim korkulu rüyalarımız dan biridir.

Şimdi sizlere Mspy’ın birbirinden güzel bir kaç özelliğini kısaca bahsedeceğim.

Telefon Mesajlarını Takip Etme Özelliği:

mesaj takibi

Giden ve gelen mesajları eksiksiz takip eder.

Mspy ile  gelen ve giden SMS metin mesajlarını (gün ve saat bilgisiyle) size özel kullanıcı hesabınıza aktarır. Tüm mesaj aktivitelerinin içeriğini okuyabilir ve görüşülen kişinin kişinin telefon numarasını görebilirsiniz.

 

GPS’ ile yer tespiti:gps yer tespit

 •  Telefonun bulunduğu yer konumunu belirleme
 • GPS konum geçmişini izleme
 • Takip edilen rotanın tamamını izleme

Bu özellik muhteşem ötesi artık telefonunuzun veya takip edeceğiniz hedef telefonun yerini biliyor olacaksınız.

 

İnternet Geçmişini Görüntüleme:internet geçmişi

 

 • İnternette gezindiği siteleri görme
 • Sık kullanılanlara eklenen siteleri görme

Cep telefon takip etme teknolojisin de bu olağan üstü gelişmiş özelliktir. Bu özellik sayesin de hedef telefonun tüm internet geçmişi hakkında bilgi edinmenize olanak sağlıyor.

Saymış olduğum özellikler sadece mspy telefon takip programının sadece bir kaç özelliğidir. İlginizi çekebilecek birbirinden güzel muhteşem özelliklere sağ tarafta yer alan resme tıklayıp daha fazla ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

“Kaybolan telefonu bulma” üzerine 8 yorum

 1. Faturası adıma kayıtlı android telefonumu emaneten kullanması için birine vermiştim.şimdi geri alamıyorum.nasıl kullanıma kapata bilirim.

 2. Benimde telefonum kayboldu

 3. Telefonumu pamuk tarlasinda kaybettim nasil bulabilirim telefonum kapali

 4. Eşim Kaza geçirdi telefonu kayboldu nasıl bulabiliriz

 5. Millet gece sevgilisini arar bende kaybolan telefonumu nasıl bulurum diye arıyorum :(( hayat mı bu…

 6. Telefonumun kaybolacağını bilseydim bu uygulamayı yüklemezmiydim ama nerden bilecem ki kayıp olacağını 🙁 Benim fikrimce herkes bu programı bir başka telefonu takip etmek için kullanır ben yeni telefon aldığımda kendime yükleyecem :)) Yaaa kaybolan telefonumu nasıl bulabilirim…

 7. 45 gun once bana ait olan cep telefonu mu caldrdim .Samsung s 6 edge ve note 2 .. g mail Sifre ve kullanıcı adını htrlayamiyorum ..nasıl bulabilirim

 8. telefonum kayboldu bulmak istiyorum yardımmm.

Yorum yapın

UYARI: Yorumlarınız anlaşılabilir bir dille yorum politikamıza uygun yazılmalıdır.