Mspy casus yazılımı ile çalışanlarınızı izleyin

personel takip yöntemiEğer bir şirket yönetiyorsanız ve çalışanlarınız tarafından yapılan ya da yapılmayan işler konusunda endişeliyseniz, şimdi mSpy cep telefonu takip yazılımı sayesinde onların hareketlerini ve davranışlarını inceleyebilirsiniz.

mSpy, akıllı telefonunuza ya da mobil cihazınıza yüklenen bir casus uygulamasıdır ve size çalışanlarınızın iş saatleri içerisinde yapmaları gerekenleri yapıp yapmadıklarını öğrenme şansı sunar, başkalarıyla gizli şirket bilgilerini paylaşıp – paylaşmadıklarını görebilirsiniz, telefonla yalnızca iş görüşmeleri mi yapıyorlar yoksa şirketin kaynaklarını kişisel olarak mı kullanıyorlar görebilirsiniz.

mSpy telefona indirmesi çok kolay bir mobil takip uygulamasıdır ve çalışanlarınızın yaptıkları işe devamlılığını ve özenini görebilmeniz için çok çeşitli ve nitelikli özellikler sunar.

Çalışanlarınızı bu casus uygulamayla izleyerek çalışanlarınız durumdan şüphelenmeden rahatça gözünüzü onların üstünde tutabilirsiniz. mSpy casus uygulaması akıllı telefonlara ya da mobil telefonlara yüklenir, iPhone ya da tablet gibi elektronik bilgisayarlara yüklenir ve kesinlikle çalışanlara karşı görünmezdir.

Eğer sizin onları izlediğinizi bilmelerini istemiyorsanız, bunu gizli tutabilirsiniz. Günlük olarak aranan ve arayan numaralara dair kayıtlar alabilecek, telefonun etrafını dinleyebilecek, metin mesajlarını okuyabilecek bu harika cep telefonu takip yazılımının GPS konum takip özelliğinden de yararlanabileceksiniz. mSpy, Android, iPhone, Symbian, BlackBerry ya da Windows Mobile işletim sistemlerinde çalışabilen bir uygulamadır. iPad ve diğer tablet bilgisayarlar da mSpy için uygundur.

mSpy uygulamasını açık bir şekilde çalışanlarınızın gözü önünde kullanmak yerine yüklediğiniz cihazı gizli olarak izleyebilir, yalnız kaldığınızda ya da fırsatınız olduğunda, yalnızca sizin girebileceğiniz hesabınıza girebilir ve kayıtları görebilirsiniz.

mSpy’la birlikte çalışanlarınızın şirket telefonlarını ve bilgisayarlarını izleyebilecek, kişisel aramalar yapmadıklarından ve şirketin bilgilerini sızdırmadıklarından emin olabileceksiniz. Mspy personel takip yazılımı hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak için fiyatlandırma sayfasını inceleyebilirsiniz.


Mspy casus yazılımı ile çalışanlarınızı izleyin Hakkında Kullanıcı Yorumları
  1. Seda B.:

    Şirketler için on numara beş yıldız kullanılması gereken ürün bence.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir