MSPY hayatınızın her anında yanınızda olacak

telefonnnn

MSPY çocuklarınızın ve iş yerinizdeki çalışanlarınızın telefon kullanımını izlemek için ideal bir yazılımdır. İş yerindeki aramaların, iş ile ilgili olup olmadığını da güvenle denetleyebileceksiniz. MSYP ile tüm hayatınız değişecek ve bir çok şeyi kontrol etmiş duruma geleceksiniz. Bu durumda hayatınızdaki her şeye daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde adım atabileceksiniz.

Özellikle firma içindeki denetleme bakımından büyük yarar sağlayan bu uygulama; kontrolü elinize geçirir ve her şeyden haberdar olmanıza, denetlemenize yardımcı olur.

Firma içerisindeki cep telefonu ile yapılan tüm aramalar, mesajlar, mailler vb. öğrenmek istediğiniz dosyalara da aynı anda online erişiminizi sağlar. Günlük telefonlar da dâhil hemen her istediğiniz görüşmeyi dinleyebilir ve bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merakınızın hepsini gidermenize de yardımcı olan bu yazılım, kolay ve anlaşılabilir olmasıyla da kullanıcıya büyük kolaylık sağlar.

İzlediğiniz tüm şeyler, çevrimiçi hesabınıza gönderilerek, her şeyden haberdar olmanızı sağlar ve çevrimiçi hesabınıza gönderildiğinde, güvenli bir kontrol gerçekleşmiş olur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MSPY hayatınızın her anında yanınızda olacak için yorumda bulun

    MSPY hayatınızın her anında yanınızda olacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MSPY hayatınızın her anında yanınızda olacak için ilk yorumu yapabilirsin.