mSpy ile Android Güvenliğini Yakalayın

Marshmallow mSpyYayınlanan mSpyAndroid 6.0 Marshmallow güncellemesiyle Android cihazlara sağlanan bateri dostu özelliği, dokunuşasistanında bulunma kolaylığı ve güvenliği arttırmak için yapılan geliştirmeleriyle mSpy artık Android Marshmallow ile tam bir uyum içerisinde.

Hepimizin bildiği gibi Whatsapp ya da Skype gibi online sohbet uygulamaları neredeyse her hafta kendisine yeni bir özellik ekliyor. mSpy ekibi de bu güncellemeleri takip etmekle kalmayıp yapılacak yenilikleri daha önceden tahmin etme yoluna gidiyor.Bunu yaparken de kullanıcılarının önerilerini alıp bir araya getiriyor.Böylece hem bir sonraki versiyondaki düzeltmeler için fikir sahibi oluyorlar, hem de yapılacak yenilikler hız kazanmış oluyor.Eylül ayında kullanıma sunulan Instagram takip özelliği  gibi yenilikleri de bu hızlı gelişime örnek gösterebiliriz.

Android Marshmallow 6.0 versiyonunda yeni eklenen özelliklerin yanında tabii ki GPS izleme,e-posta takibi,tarayıcı geçmişi görüntüleme gibi önceden var olan birçok özellik de mevcut. Kısacası kullanıcılar en değer verdikleri kişilerin mSpy Android 6.0 ile güvende olduğundan emin olabilirler.


mSpy ile Android Güvenliğini Yakalayın Hakkında Kullanıcı Yorumları
Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir