mSpy ile Daha Uzun Batarya Ömrü.

mspy bataryamSpy son geliştirmesiyle Android ve iOS kullanıcılarına yaklaşık 10 saatlik bir ek batarya ömrü vaat ediyor.

Sonbaharın gelip okulların açılmasıyla çocuklar artık dışarıda daha az vakit geçirse de aileler yine de çocuklarının güvende olduklarından emin olmak isteyen aileler için izleme programı kullanımı hayli benimsenmiş bir yöntem. Ancak bir sorun var ki o da mevcut olan uygulamaların çoğunun yeterli batarya ömrü sağlayamaması. Bu da haklı olarak ailelerin akıllarına ‘ya pil biterse ve çocuğumdan haberdar olamazsam?’ kaygısını getiriyor.

İzleme programlarının çoğu cihazdan sürekli ve anlık veri alıp internet üzerinden panele gönderdiği için fazla enerji tüketip batarya ömrünü kısaltıyor. Ancak mSpy rakiplerinin aksine her an veri alıp göndermek yerine uygulamanın kurulduğu cihazdaki değişiklikleri dikkate alıp sadece onları panele gönderiyor. Örneğin telefonla uyurken mSpy ‘standby‘ konumuna geçer ve bataryadan enerji harcamaz. Ancak yapılacak en ufak değişiklik kontrol eden kullanıcının paneline iletilir.

Tanıtılan bu özellikleriyle mSpy en geniş donanıma sahip uygulama olmakla beraber, batarya dostu özelliğiyle de kullanıcılara hizmet veriyor.


mSpy ile Daha Uzun Batarya Ömrü. Hakkında Kullanıcı Yorumları
Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir