Mspy İle Hem Ailenizi Hem Sevdiklerinizi Koruyun

Mspy bu güne kadar gelmiş geçmiş en güçlü aile koruyucu casus yazılım programıdır. Casus programı aileyi nasıl korur dediğinizi duyar gibi olduk. Çocuklarınızın kontrolü ile diyebiliriz. Mspy ile çocuklarınızın yaşamını kontrol etmek ve ailenizi her türlü olası tehlikeden korumak mümkündür. Çocuklarınızın zamanının çoğunu geçirdiği mobil cihazını ya da tabletini casus yazılım ile takip ederek onları olası tehlikelere karşı koruyabilirsiniz. Çocuğunuzun başına gelebilecek en ufak bir olayın ailenizde büyük üzüntülere neden olabileceğini düşündüğümüzde mSpy casus yazılımın faydasını anlamak mümkün oluyor. Peki mSpy ile çocuklarınızın hangi hareketlerini kontrol edebilirsiniz?

  • Çocuğunuz yasak uygulamalara ya da herhangi bir yasak alana saptığında GPS konum izleme ile onu güvende tutmayı başarabilirsiniz.
  • Akıllı telefon ya da tablet kullanan çocuğunuzun zararlı içeriklere sahip sitelere girmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda online olarak çocuğunuzun hangi web sitelerini ziyaret ettiğini, kimlerle sohbet ettiğini görüntüleyebilirsiniz.
  • mSpy casus yazılım çocuğunuzun anlık mesajlaşmalarını ve arama kayıtlarını izleme fırsatı sağlar.
  • Casus yazılım programımızda kullanılan güvenli web tabanına sahip Kontrol Paneli sizlerin online olarak tüm bilgileri izlemenizi sağlar.

Mspy yazılım programı Türkiye’de kullanılan tüm büyük mobil işletim sistemlerinde %100 uyumluluk göstermektedir. Ailelerin çocukları hakkında en endişe dolu günlerinde yanında olan casus programı birçok genci tehlikelerden koruyarak kendini kanıtlamıştır. Program sayesinde çocuğunuzun mobil telefonundaki aramaları ve e-postaları okuyabilir, çocuğunuzun yakın çevresindeki kişileri tanıyabilirsiniz. Telefonu uzaktan izleyebilir, gerek duyduğunuzda tüm bilgileri silebilirsiniz. Çocuğunuz istenmeyen açık sitelerine ya da zararlı paylaşımların bulunduğu sayfalara yönelirse mSpy sayesinde anında erişimi engelleyebilirsiniz. Çocuğunuzun çevresinde istemediğiniz özelliklere sahip kişiler varsa bu kişilerden gelen aramaları kısıtlayarak onlarla görüşmesini engelleyebilirsiniz.

Toplumun en temel yapı taşı olan ailelerin en kıymetli varlıkları çocuklarını koruyabilmesi için hazırlanmış olan mSpy yazılımı her geçen gün bir hayat kurtarmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte yanlış yollara sapabilen gençleri uzaktan uzağa kontrol etmenin en kolay yolu sizlere sunduğumuz yazılım programıdır. Program çocuğunuz tarafından asla hissedilmez ve çocuğunuz izlendiğini kesinlikle fark edemez.

"Mspy İle Hem Ailenizi Hem Sevdiklerinizi Koruyun" Hakkında Kullanıcı Yorumları

  1. Kesinlikle ailelerin buna ihtiyacı var gerçek bir ihtiyaç aslında.

    Cevapla
  2. Gunluk deneme suresi yokmu

    Cevapla

Yorum yapın