MSpy iphone kurulumu “jailbreaksiz”

Mspy iphone kurulum rehberine hoş geldiniz. Bu yazıda jailbreak yapılmamış iphone’lara mspy nasıl kurulduğunu göreceksiniz. Aslında bu işlem çok kolay ve basit adımlardan oluşmaktadır fakat ben bunu resimli şekilde adım adım sizlerle paylaşmak istedim.  Sizde takip edeceğiniz hedef telefonunuz jailbreaksiz iphone ise aşağıdaki adımları takip ederek kolay şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Öncellikle bu linkten Jailbreaksiz mSpy satın alıyoruz.

(Satın alma sonrasında mail adresinize panel giriş bilgileri gelecek)

Sonra mSpy paneline giriş yapıyoruz –> Giriş Yap

ADIM 1: Kontrol paneline giriş yaptığımızda karşımıza aşağıda bulunan kurulum sihirbazının “1. Platform seçimi adımı” gelecek. Bu sayfada iPhone/iPad (jailbreak’siz) seçeneğini seçip aşağıda bulunan Devam Et butonuna tıklıyoruz.

Kurulum sihirbazının 1’inci adımında seçimimizi yapıp Devam Et butonuna tıkladığınızda kurulum sihirbazının 2’inci adımı karşınıza gelecek bu adımda aşağıda bulunan ayarların hedef telefon üzerinde yapılması gerektiği resimli ve Türkçe olarak anlatılmaktadır.  Eğer aşağıdaki ayarlar hedef telefonda yapılmış ise direk kurulum sihirbazının 3’üncü adımına geçiş yapabilirsiniz ve bu sayede hedef telefonu hiç elinize almadan sadece (Apple kullanıcı adı & şifre) bilgilerini kurulum sihirbazının 3’üncü adımında istenilen yere giriş yapıp onayladıktan sonra hedef iPhone cihaza mSpy kurulum işlemi gerçekleşmiş olur.

ADIM 2: Hedef iPhone Üzerinde Yapılması Gereken Ayarlar.

Hedef iPhone telefon üzerinde iCloud yedeklemesi açık olmalıdır.

Eğer bu ayarların yapılı olup olmadığından emin değilseniz öncelikle Ayarlar > iCloud > Saklama & Yedekleme’ye gidin. Eğer Kapalı’ysa, iCloud Yedeklemeyi açın.

Kullanmak istediğiniz Apple kimliği için 2 aşamalı doğrulamayı kapatmanız gerekir. Bunun için: Hedef telefonu alın > (https://appleid.apple.com/)’a girin > güvenlik > iki aşamalı doğrulamayı kapat > yönergeleri izleyin.

blank

Yukarıda belirtilen ayarlar hedef iPhone telefonda yapılı ise ve iCloud kimlik bilgisine sahipseniz yani (Apple kullanıcı adı & şifre) bilgilerine sahipseniz yukarıdaki yazımdada belirtiğim gibi hedef telefonu elinize almadan uzaktan kurulum işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için direk kurulum sihirbazının 3’üncü adımına gelinmeli ve hedef cihazın Apple kimliği ve şifresi aşağıda istenilen yere girildikten sonra Verify yani Doğrula butonuna basmanız gerekir. Doğrula’ya bastıktan sonra veriler sistem tarafından doğruluğu kontrol edilir ve sonrasında “Tebrikler Ekranı” görünür  Tamamlandı butonuna bastığınızda işlem tamamlanmış olur ve sizi  hedef telefonu takip edeceğiniz kontrol paneline yönlendirir. Aynı zamanda kontrol paneline erişmek için çıkış yapıp tekrar girdiğinizde kontrol paneline erişmiş olursunuz.

ADIM 3:

blank

İşlem tamamlandıktan sonra hedef telefonun verileri 24 saat içinde Kontrol Panelinde görünür.

Jailbreaksiz iPhone Takip Programı MSPY’ı Satın Almak İçin Tıklayınız.


MSpy iphone kurulumu “jailbreaksiz” Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Zekiye:

  Merhaba iyi günler bir telefonu takip etmek istiyorum ama şu anda android tlfn kullanıyor ve tlfn değişikliği yapıp iPhone almayı düşünüyor bn kurulumu andiroit tlfn yapsam sonrasında aynı şekilde iPhone de devam eder mi yada ona. Nasıl kurulum yapa bilirim

  1. Admin:

   Sınırsız hedef cihaz değişikliği yapabiliyorsunuz.

 2. Başak:

  Merhaba telefonuma casus yazılımı yüklenmişse nasıl kaldırabilirim bu arada telefonum iPhone

 3. Zeynep sahin:

  Ii gclr kusura bakmayin rahatsiz ediyorum yukleme yapacağım iphone telin kimlik doğrulama faktörü açık kapatmaya çalıştım ama kapatamadim açık şekilde yukleme yapabilirmiyim bi sorun yasarmiyim karşı taraf bunu anlarmi beni aydinlatirsaniz cok sevinirim cok onemli benim için tskr ederim simdiden

  1. Admin:

   Sizlere yardımcı olabilmek bizim içinde büyük mutluluktur. Lütfen buradan siteye giriş yapın ve sağ alt köşede yer alan sohbet kısmından 7/24 çevrimiçi olan mSpy müşteri hizmetlerine 2 faktörlü doğrulamayı kapatamadığınızı belirtin size yardımcı olacaklardır.

 4. Zeynep:

  Bende iphoneye yukleme yapmak istiyorum ama iphoneye bildirim msji gider diye korkuyorum iphoneye bildirim msji gidiyormu acaba yukleme yapacağım tel bunu anlarmi birde bende jailbreaksiz olup olmadigini bilmiyorum bu konuda yardimci olurmusunuz lutfen

  1. Admin:

   Aynı soruyu daha evvel sormuşsunuz gözden kaçırmışım kusura bakmayın. Hedef iPhone’a uzaktan yüklediğinizde mSpy arka planda görünmez olarak çalışır ve bildirim gitmez. MSpy yüklendikten sonra hedef cihazda herhangi simge olmayacaktır.

 5. Fatma:

  Merhaba. Takip edeceğim telefon iphone. Ama jailbreakli mi jailbreaksiz mi bilmiyorum. Sormam da şüphe uyandırır. Eğer jailbreakliyse ve ben jailbreaksiz paket satın alırsam gene de kullanabilir miyim?

  1. Admin:

   Evet kullanabilirsiniz. Aradaki fark şu: Jailbreakli bir telefona yüklediğinizde mSpy’da var olan tüm takip özellikleri aktif çalışır. Jailbreaksiz iphone cihaza yüklediğinizde ise bu özelliklerin bazıları çalışmaz.. Fakat satın alma aşamasında sorun yok hangi bağlantıdan alırsanız alın kullanabilirsiniz. Örneğin normal bağlantıdan satın aldınız ve karşı telefon jailbreaksiz diyelim fark etmez kullanabilirsiniz.

   Tüm özelliklere buradan bakınız: Link
   Jailbreaksiz cihazda aktif olacak özelliklerede buradan bakabilirsiniz: Link

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir