MSpy iphone kurulumu “jailbreaksiz”

MSpy iphone kurulumu “jailbreaksiz”

Mspy iphone kurulum rehberine hoş geldiniz. Bu yazıda jailbreak yapılmamış iphone’lara mspy nasıl kurulduğunu göreceksiniz. Aslında bu işlem çok kolay ve basit adımlardan oluşmaktadır fakat ben bunu resimli şekilde adım adım sizlerle paylaşmak istedim.  Sizde takip edeceğiniz hedef telefonunuz jailbreaksiz iphone ise aşağıdaki adımları takip ederek kolay şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Öncellikle bu linkten Jailbreaksiz mSpy satın alıyoruz.

(Satın alma sonrasında mail adresinize panel giriş bilgileri gelecek)

Sonra mSpy paneline giriş yapıyoruz –> Giriş Yap

ADIM 1: Kontrol paneline giriş yaptığımızda karşımıza aşağıda bulunan kurulum sihirbazının “1. Platform seçimi adımı” gelecek. Bu sayfada iPhone/iPad (jailbreak’siz) seçeneğini seçip aşağıda bulunan Devam Et butonuna tıklıyoruz.

Kurulum sihirbazının 1’inci adımında seçimimizi yapıp Devam Et butonuna tıkladığınızda kurulum sihirbazının 2’inci adımı karşınıza gelecek bu adımda aşağıda bulunan ayarların hedef telefon üzerinde yapılması gerektiği resimli ve Türkçe olarak anlatılmaktadır.  Eğer aşağıdaki ayarlar hedef telefonda yapılmış ise direk kurulum sihirbazının 3’üncü adımına geçiş yapabilirsiniz ve bu sayede hedef telefonu hiç elinize almadan sadece (Apple kullanıcı adı & şifre) bilgilerini kurulum sihirbazının 3’üncü adımında istenilen yere giriş yapıp onayladıktan sonra hedef iPhone cihaza mSpy kurulum işlemi gerçekleşmiş olur.

ADIM 2: Hedef iPhone Üzerinde Yapılması Gereken Ayarlar.

Hedef iPhone telefon üzerinde iCloud yedeklemesi açık olmalıdır.

Eğer bu ayarların yapılı olup olmadığından emin değilseniz öncelikle Ayarlar > iCloud > Saklama & Yedekleme’ye gidin. Eğer Kapalı’ysa, iCloud Yedeklemeyi açın.

Kullanmak istediğiniz Apple kimliği için 2 aşamalı doğrulamayı kapatmanız gerekir. Bunun için: Hedef telefonu alın > (https://appleid.apple.com/)’a girin > güvenlik > iki aşamalı doğrulamayı kapat > yönergeleri izleyin.

Yukarıda belirtilen ayarlar hedef iPhone telefonda yapılı ise ve iCloud kimlik bilgisine sahipseniz yani (Apple kullanıcı adı & şifre) bilgilerine sahipseniz yukarıdaki yazımdada belirtiğim gibi hedef telefonu elinize almadan uzaktan kurulum işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için direk kurulum sihirbazının 3’üncü adımına gelinmeli ve hedef cihazın Apple kimliği ve şifresi aşağıda istenilen yere girildikten sonra Verify yani Doğrula butonuna basmanız gerekir. Doğrula’ya bastıktan sonra veriler sistem tarafından doğruluğu kontrol edilir ve sonrasında “Tebrikler Ekranı” görünür  Tamamlandı butonuna bastığınızda işlem tamamlanmış olur ve sizi  hedef telefonu takip edeceğiniz kontrol paneline yönlendirir. Aynı zamanda kontrol paneline erişmek için çıkış yapıp tekrar girdiğinizde kontrol paneline erişmiş olursunuz.

ADIM 3:

İşlem tamamlandıktan sonra hedef telefonun verileri 24 saat içinde Kontrol Panelinde görünür.

Jailbreaksiz iPhone Takip Programı MSPY’ı Satın Almak İçin Tıklayınız.

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE