MSpy Nasıl Satın Alınır?

MSpy’ın eşi benzeri olmayan takip özelliklerini hedefledikleri cep telefonları ya da tabletleri izlemek amacıyla kullanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken mSpy paketlerinden kendileri için ideal olan bir tanesini satın almak ve gerekli ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra da mSpy’ı hedef cihazlara kurmaktır.

Bunun için de ilk olarak mSpy’ın Satın AL sayfası üzerinden ihtiyacınıza uygun olan üyelik paketlerinden herhangi bir tanesi seçilerek satın alma işlemine devam edilmelidir.

Daha sonra da paketlerin satın alınabilmesi için karşınıza gelecek olan satın alma formu doldurulur. Satın alma formu doldurulurken dikkat etmeniz gereken en önemli husus mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olmalısınız ve o mail adresine giriş yapabiliyor olduğunuzu önceden test etmeniz önerilir. Çünkü satın alma sonrası mSpy kullanıcı bilgileriniz mail adresinize gönderilecektir bu sebeple mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun.

Satın alma işleminin son adımı olan Şartlar ve Koşullar kutucuğunu işaretleyerek kabul edip SİPARİŞİ GÖNDER butonuna tıkladığınızda ödeme işleminiz gerçekleştirmiş olursunuz.

Satın Alma İşlemi Videolu Anlatım

MSpy’ın satın alma süreciyle alakalı daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyan kişiler ise aşağıda yer alan videolu anlatımı gözden geçirebilir.

Mspy’ı İndirimli Satın Almak İçin Tıklayınız


MSpy Nasıl Satın Alınır? Hakkında Kullanıcı Yorumları
  1. güneş:

    programı satın alan insanlar bir problemle karşılaştıklarında kiminle muhattap oluyorlar

    1. Admin:

      Bunun için FlexiSPY müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat çevrim içi hizmet vermektedir fakat yükleme işlemini doğru bir şekilde yaptığınızda herhangi bir problemle karşılaşacağınızı sanmıyorum ama her olasılığı düşünerek günün her saati destek hizmeti vermekteler.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir