mSpy Olağanüstü Seviyede Çifte Güvenlik

güvenli korumamSpy kullanıcı verisini güvenle saklamanın yanı sıra ‘mSpy StaffPanel’ ve 256 bit’lik şifrelemesiyle kullanıcılara çifte veri güvenliği sağlıyor.

İnternetin yakınlığı ve ve erişim kolaylığı ister istemez interneti şeffaflık için uygun bir ortam haline getiriyor. Bu nedenle internet kullanıcıları da,izleme programları ve diğer yazılımların faydalarının yanı sıra risklerin de bilincinde olmak ve korunmak istiyor.

mSpy gibi modern izleme uygulamaları çocukların ilgilendiği konular hakkında bilgi sahibi olmaları ve onları korumaları açısından kullanıcılarına geniş özellikler sunmakta. GPS takibiyle ebeveynler çocuklarının tehlikeli bir muhitte bulunup bulunmadığını bilebilir; SMS,elektronik posta ve diğer mesajlaşma uygulamalarına ait mesaj takip kayıtlarıyla da sanal zorbalığın önüne geçilebilir;tarayıcı geçmişi kayıtlarıyla da aileler çocuklarının açık içerikli sitelere veya  kumar sitelerine erişip erişmediğinden emin olabilir.

Öte yandan ebeveynlerin, çocuklarının cihazlarından elde edilen verilerinin mSpy gibi uygulamalar tarafından amaç dışı kullanımından endişelenmeleri de gayet doğaldır.

Bu yüzden de mSpy, maksimum düzey güvenliği sağlayabilmek için istemci servislerini sürekli olarak geliştirmektedir. mSpy destek ekibine açılmış olan mSpy Staff Panel, izlenen cihaza dair sadece senkronizasyon metodu,internet bağlantı durumu,güncelleme aralıkları gibi mSpy ayarlarıyla ilgili bilgi bulundurur. Kısacası StaffPanel,bağlantının sağlandığından ve uygulamanın doğru bir şekilde kurulduğundan emin olmak için vardır. Bunun dışındaki bilgiler yalnızca kullanıcıya açıktır ve hiçbir şekilde 3.partiye erişim sağlanmaz, tabii ki belirtmeliyiz ki yasal işlemler bu durumun dışındadır.

Kullanıcılardan alınan bütün verinin Gelişmiş Kodlama Standardı(AES) altındaki 256 bit’lik kod ile korunmasının yanısıra, hiçbir veri kullanıcının erişimi dışında gözden geçirilmeye açık değildir.

Şu anda mSpy bütün mobil ve masaüstü platformlarda çalışmakta ve gelecek sürümler için de kendini geliştirilmeye devam etmektedir. mSpy ekibi de kullanıcılarına en üst düzey konfor ve güvenliği sağlamak için gelişmekte ve yeni özellikler eklemektedir.


mSpy Olağanüstü Seviyede Çifte Güvenlik Hakkında Kullanıcı Yorumları
Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir