MSpy telefondan nasıl kaldırılır?

MSpy telefondan nasıl kaldırılır?

Merhabalar, bu yazımda sizlere Android telefonlardan mspy’ı nasıl kaldıracağımızı göstereceğim.

Öncellikle telefonun ayarlar kısmına giriyoruz ve sonrasında uygulamalar adımına geçip “Update service” uygulamasını buluyoruz. Update service uygulamasını bulduktan sonra üzerine bir defa dokunun sonra “Kaldır”  seçeneğini seçtikten sonra “Devre Dışı Bırak veya Yüklemeyi Kaldır” seçeneğini seçip yükleme kaldırmayı onayladıktan sonra yükleme işlemi kalkmış olacaktır.

Görmüş olduğunuz gibi mspy kendini telefonun işletim sisteminin bir parçası gibi yani silinmemesi gereken bir yazılımmış gibi gizlemiş durumdadır. Takip etmiş olduğunuz telefonun kullanıcısı Update service yazan uygulamayı görmüş olsa dahi telefonun silinmemesi gereken önemli bir yazılımı olduğunu düşünerek fark etmeyecek ve hiçbir zaman silmeyi aklından geçirmeyecektir.

Evet yukarıdaki belirtiğim adımları takip ederek mspy’ı hedef telefondan kolayca kaldırabilirsiniz. Bir başka yazımda sizlere hedef telefona hiç dokunmadan kullanıcı paneli üzerinden mSpy’ı kaldırma işlemini anlatacağım.

Sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hoşçakalın mSpy ile takipte kalın.

“MSpy telefondan nasıl kaldırılır?” üzerine 7 yorum

    • Evet dışarıdan fark edilmesi mümkün değil. Hata bir telefoncuya götürülse telefoncu dahi mSpy’ı fark edemez.

    • Şu an yorum yazdığınız sayfada anlatılmıştır. Anlamadığınız yer olursa lütfen tekrar sorunuzu yöneltin.

  1. telefonumda update service programı olmadığı halde karşı tarafın bu takip uygulaması ile beni takip etmesi mümkün mü?

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE