MSpy Yükleme ve Kurulum İşlemi

MSpy Yükleme ve Kurulum İşlemi

Takip etmek istemiş olduğunuz hedef telefona mspy nasıl yüklenir ve kurulur sorusunun cevabını aşağıdaki videoda bulabileceksiniz. Fakat öncesinde kısaca özetlemek gerekirse mspy hedef telefona yükleyebilmeniz için öncelikle kullanıcı panelinde size verilen indirme linkini takip etmek istemiş olduğunuz hedef telefonun internet tarayıcısına yazıp ok tuşuna bastığınızda indirme işlemi otomatik olarak bir kaç saniye içinde gerçekleşecektir.

İndirme işlemi sonrasında inen apk dosyası üzerine bir kez dokunduğunuzda kurulum işlemini başlatmış olursunuz. Kurulum işlemi Türkçedir ve oldukça basit adımlardan oluşmaktadır takribi 1-2 dakika içerisinde tamamlanan oldukça kolay işlemdir daha ayrıntılı anlatımı aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Mspy’ı İndirimli Satın Almak İçin Tıklayınız.

“MSpy Yükleme ve Kurulum İşlemi” üzerine 34 yorum

  • Kullanıcı panelinize giriş yapın karşınıza kurulum sihirbazı gelecek devam ettiğinizde kurulum sihirbazının 3 cü adımında alta göreceksiniz. Kullanıcı paneli kurulum sihirbazı sayfamızdan vidyolu anlatımı izlemenizi öneririm aktivasyon kodunu göreceğiniz yeri göstermektedir: Buradan İzleyiniz

 1. Ben karşı tarafın telefonuna yükle yapamam yalnız benim istediğim şey üç hattı var iki hattın bilgilerine ihtiyacım var mesaj ve tarih aralığındaki aramalara ihtiyacım var

 2. MERHABA
  3 KEZ YÜKLEDİM 1 GÜN SONRA ÜÇÜNDE DE BAĞLANTI KOPTU 4.KEZ TEKRAR YÜKLEDİM 1 GÜN KULLANDIM ŞİMDİ 20 SAAT OLDU YİNE BAĞLANTI YOK GÜNLÜKLER GELMİYOR NEDEN ACABA HEDEF TELEFONDA İNTERNET VAR LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

  • Merhaba Fatma hanım,

   Takip ettiğiniz cihazı belirtmemişsiniz. Fakat takip ettiğiniz cihazın android tabanlı telefon olduğunu düşünerek karşı telefona şu aşağıdaki ayarları yapmadığınızı düşünmekteyim. Bu belirtiğim ayarlar hedef telefonda programın engelsiz çalışmasını sağlayacaktır.

   2 android model telefonlardan örnek veriyorum fakat genel olarak tüm android telefonlarda aşağıda istenilen işlem aynıdır.

   Samsung telefonlarda:
   Ayarlar->Kilit ekranı ve güvenlik->Bilinmeyen kaynaklar’a izin ver seçeneği aktif olmalıdır.
   Ayarlar->Google-Güvenlik->Google Play Protect->(Cihazı güvenlik tehditlerine karşı tara) seçeneği kapalı olması gerekir.

   General Mobile telefonlarda:
   Ayarlar->Güvenlik->Bilinmeyen kaynaklar’a izin ver seçeneği aktif olmalıdır.
   Ayarlar->Google-Güvenlik->Google Play Protect->(Cihazı güvenlik tehditlerine karşı tara) seçeneği kapalı olması gerekir.

   Muhtemelen yukarıdaki işlemleri atlamış olmalısınız. Bu işlemden sonra kesintisiz veri alabileceğinizi düşünmekteyim.
   Fakat problem devam ederse vereceğim Türkiye Müşteri Hizmetlerini numarasını arayıp ücretsiz yardım alabilirsiniz.
   Mspy Türkiye: 0 850 252 6514
   Telefon ile hafta arası hergün arayıp bilgi alabilirsiniz.
   Verdiğim bilgilerin probleminizi çözeceğini düşünmekteyim umarım size yardımcı olabilmişimdir.
   iyi günler dilerim.

 3. Merhaba kendi tlfnumdan mi yapmam gerekiyor satin alma islemini ve tlfnumdan satin aldiktan sonra kuracagim tlfna nasıl yukleyebilirim internet sitelerinden pek anlamiyorum tşkler

  • Satın alma işlemini internete girdiğiniz heryerden gerçekleştirebilirsiniz.
   Satın alma sonrası mail adresinize kullanıcı giriş bilgileri gönderiliyor.
   Kullanıcı hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşı telefona nasıl yükleneceği resimli ve Türkçe adımlarla anlatılmaktadır.
   Oldukça kolay bir dakikalık kısa bir işlemdir. Sitemizin ana sayfasında yükleme ve kurulum işlemini videolu şekilde anlatılmıştır izlemenizi öneririm.

 4. Çok açıklayıcı bir video olmuş. Videoyu izleyerek hiç bi yerde sorun yaşamadan kurulum yaptım teşekkür ederim desteğiniz için.

 5. selam admin acil olarak sorumu cevaplandırırsaniz sevimnirim bir paket aldıgınızda kac telefona yükliyebiliriz

  • Tercihiniz Aile kiti paketi olursa aynı anda 3 telefonu birden takip edebilirsiniz. Fakat istediğiniz bir telefona yükleyip o telefonu takip ettikten sonra kaldrıp bir başka telefona kurmaksa niyetiniz bunun için Aile kiti paketine fazladan para ödemenize gerek yok çünkü diğer tercih edeceğiniz paketlerden herhangi birini aldığınızda sınırsız telefon değiştirme şansına sahip olmuş oluyorsunuz. Örneğin takip etmek istediğin kişinin telefonuna yükledin ve sonrasında o kişi telefonunu değiştirdi bu durumda kullanıcı panelinden mSpy’ı kaldır dediğinde o yüklemiş olduğunuz hedef telefondan kalkmış oluyor ve sonrasında yeni bir telefona yüklemek için müsait oluyor bu şekilde sınırsız hedef cihazı değiştirebilirsiniz.

   Aile kiti ve diğer paketleri bu linkten inceleyebilirsiniz.

 6. Standart paketin içinde WhatsApp yazıyor ama yazışmalarını okuyabiliyormuyuz bir aylık 105 lira olan paket

  • Standart pakette whatsapp takip özelliği yok dikkat ederseniz whatsapp yazan yer sönük yazıyla ve yanında eksi (-) simgesi yer almaktadır. Var olan özelliklerin yanında ise (✔) gibi simgesi tik simgesi bulunmaktadır.

 7. programı hedef telefona yüklediğimizde hedef telefon fabrika ayarlarına döndürülürse yeniden kurulum yapmamız gerekir mi?

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE