Sevdiklerinizi Güvenli Bir Şekilde Takip Etmeniz Mümkün!

2015 yılının son demlerinde artık teknolojinin ulaşmadığı bir kara parçası kalmadı. Herkesin ellerinde son model cep telefonları,tabletler bulunuyor ve bu kişiler çağa böyle büyük bir güçle ayak uyduruyorlar. Teknoloji günlük hayatımızı kolaylaştırmakta, faturalarımızı ve finans işlemlerimizi internet aracılığı ile yapmamızı sağlamaktadır. Hâl böyle olunca da kötü niyetli kişiler ve yazılımlar doğru orantıda artmaktadır.

Mspy çok kullanışlı,aynı zamanda bir o kadar da güvenli bir cep telefonu ve bilgisayar takip yazılımıdır. Kullanımı kolay, arayüzü elverişlidir. Ayrıca Mspy yazılımı, aktifleştirilmiş bir telefonda yüksek seviyede gizlilikle çalışma yaptığı için, piyasada en çok tercih edilen marka olmasına sebep olmuştur.

Günümüzde çoklukla tercih edilen anlık mesajlaşmaları ve programları takip etme başarısını da gösteren Mspy, bu özellik sayesinde firmanızdaki çalışanlarınızın mesai saatleri içerisinde iş konusunda ne kadar ciddi olup olmadıklarını test etme avantajı sağlar. Sistemdeki bütün işlemleri bir patron olarak tek tuşla çalışanlarınızın ne yaptığını öğrenmenizde büyük bir araç olmuştur.

Şirketlerin de bir numara olarak adlandırdığı bu uygulama sayesinde, şirketler arası mesajlar, telefon notları ve görüşmeleri kayıt altında tutulabilir, eski zamanda yapılan bir iş hakkında konu ortaya çıktığında, bununla ilgili belgemizi bu program sayesinde sunabiliriz.

Sevdiklerimizin özel günlerini anıları yada videolarını öğrenebilir, onun hakkında bilmediğimiz en ufak şeyleri bile öğrenebiliriz. Hatta ona bunlarla ilgili sürpriz yapıp, romantik ve nostaljik anlar yaşatabiliriz.

Ortam dinleme modu sayesinde ise küçük bebeğimiz varsa bir telefonla evde bebek bakıcısının ve bebeğinizin sesini duyabilir, aralarındaki iletişimin nasıl olduğunu anlayabilir ve gerçek duygusunu öğrenebilirsiniz. Yani kısacası çalışanınızı kendi sesinden  tanıyabilirsiniz. Ayrıca evi koruma amaçlı olarak hırsız vb. olaylarda daha rahat olarak uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Son zamanlarda çok sayıda olan sosyal paylaşım sitelerinden çocuğunuzu biraz uzak tutmak istiyorsanız bu uygulama tam da onun için tasarlanmış. Eski zamanlardan bu zamana kadar çok şey değişti; bazı şeyler geriledi bazıları da ilerledi. Bizim için olumlu olan ilerleyen şey teknolojik alanda gelişmemizdir. Çok geliştik ve artık her şey sadece bir parmağımıza bakıyor. Bizim için işimize çok yarayan internet ve medya dünyası, bir açıdan bizim işimizi kolaylaştırırken bir yandan da yaşanan olaylar yüzünden bizi derinden yaralayabiliyor.


Sevdiklerinizi Güvenli Bir Şekilde Takip Etmeniz Mümkün! Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Derya:

  Güzel içerik paylaşım için teşekkürler.

 2. Pınar:

  Beklediğimden daha fazlasını buldum teşekkürler..

 3. Onur Ö.:

  Kendinizi ve sevdiklerinizi düşünüyorsanız, her türlü şiddet ve tehlikeden uzak güvenli tutmayı sağlayacak bir uygulama.

 4. Pati:

  Ben şunu anlamadım tmm programı satın alıyımde nasıl kurucam karşı telefonda netıcede ben kendi telimden satın alma işlemleri yapıcam

  1. admin:

   Satın alma işlemini hangi cihazdan yaptığınız önemli değil. Yükleme işlemini takip edeceğiniz telefona yapacaksınız. Takip işleminide internet üzerinden bu telefonunuzun internettinden de olabilir bilgisayarınızın internettinden de kısaca internete erişebildiğiniz her yerden hedef telefonu takip edebiliyorsunuz. Satın alırken belirtmiş olduğunuz mail adresinize mspy kullanıcı paneli giriş bilgileri gelmektedir bu bilgiler ile panele erişebildiğiniz her yerden hedef telefonu takip edebiliyorsunuz.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir