Şirket Telefonlarında mSpy

mSpy, yüklendiği telefondaki aktiviteleri sizin erişiminize sunan ve telefonun bazı özelliklerini kontrol edebilmenizi sağlayan bir cep telefonu casus yazılımıdır. Bu yazılım ebeveynler ve birçok işveren tarafından şirket telefonları aracılığı ile şirketlerdeki dengeyi korumak, şirket güvenliğini sağlamak ve hatta çalışanların güvenilirliğini ölçmek için de kullanılmaktadır.

mSpy’ın bazı özelliklerinden ve bu özelliklerin bir işveren olarak size ne şekilde yarar sağlayacağından bahsetmek gerekirse;

mSpy’ın arama takibi sayesinde telefona gelen aramaların tarih ve saatini, aramanın uzunluğunu görebilir, hatta seçilen bir numara tarafından yapılan ve alınan bütün aramalara erişebilirsiniz. mSpy’ın bu özelliği sayesinde çalışanlarınızın size olan sadakatini, diğer çalışanlarla yakınlıklarını ve şirket telefonlarının formata uygun kullanılıp-kullanılmadığını öğrenebilirsiniz.

mSpy size günümüzde aramadan daha çok tercih edilen, MMS, SMS ve anlık mesajlaşma programlarının takibini de sunmakta. Yine bu özellik sayesinde çalışanlarınızın iş saatleri içerisinde kendilerini tam olarak işe verip-vermediklerini görebilecek, alınan ve gönderilen bütün mesajları içerikleriyle görebilecek ve bu sayede çalışanlarınız hakkında daha kapsamlı bilgi edinebileceksiniz.

Bu yazılımın size sunduğu GPS takip özelliği sayesinde çalışanlarınızın siz etrafta yokken işlerini ne şekilde idare ettiklerini, olmaları gereken zamanlarda, olmaları gereken yerde olup olmadıklarını da görebileceksiniz.

mSpy’ın uygulama takibi ve kontrolü, internet kullanım takibi gibi özellikleri sayesinde de çalışanlarınızın telefonu amacına uygun kullanıp-kullanmadığını görebilir ya da çalışanların çalışmaları gerektikleri saatlerde sosyal ağlarda dolanıp, oyunlar oynayarak vakit öldürmediğinden emin olabilirsiniz.

Yine mSpy’ın ortam dinleme özelliği sayesinde çalışanlarınızın sizin hakkınızdaki gerçek fikirlerini öğrenebilir, çalışanların içinde kimin iki yüzlü olduğunu, kimin sadakatinin tam olduğunu görebilirsiniz.

mSpy’ın en güzel özelliklerinden biri de yukarıda bahsi geçen özelliklerin uzaktan kontrol edilebiliyor oluşu. Bu özelliklere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey hedef telefona mSpy casus cep telefonu dinleme programını yüklemek olacak. Sonrasında ise bütün bu özelliklerin kontrolü birkaç tuş ile parmaklarınızın ucunda olacak.

 


Şirket Telefonlarında mSpy Hakkında Kullanıcı Yorumları
  1. Kaan D.:

    Sanırım bu uygulamayı çalıştığımız şirket telefonlarına uygulasa patronumuz hepimiz işten atılırız 🙂

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir