WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma

WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma

WhatsApp’ta başkasının mesajlarını okuma isteği bugün pek çok kişinin tercih ettiği bir konu haline gelmiştir. Günümüzde piyasaya sunulan mSpy gibi kaliteli casus yazılımları sayesinde WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşmalarına erişebilmek mümkün olmaktadır.

 

MSpy takip yazılımı ile WhatsApp’ta geçen her türlü mesaj içeriğine, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir.

Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” şüphesiz sektörünün en iyi ve lider WhatsApp takip yazılımıdır.

2011 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişinin kimlerle, hangi saatlerde WhatsApp mesajlarında neler konuştuklarını harfiyen görebilmektedir. Kurulum işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşan, hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile başka cihazdaki WhatsApp mesajlarını kolayca okumak mümkündür.

WhatsApp ve Diğer Uygulama Takibi İmkanları

Casus yazılım sektörünün lideri mSpy ile WhatsApp takibi dışında farklı sosyal medya ve paylaşım uygulamalarının izlenmesi de mümkün olmaktadır.

Buna göre casus yazılım mSpy ile;

 • Intagram
 • Snapchat
 • Line
 • Skype
 • Viber
 • İMessage
 • Telegram
 • Tinder

Ve benzeri pek çok uygulamanın detaylarına erişilebilmektedir. Sosyal medya uygulamalarına olan sınırsız erişiminin dışında mSpy casus takip yazılımı sayesinde;

 • Hedef telefonun arama kayıtlarına,
 • Hedef telefonun kişi rehberlerine,
 • Hedef telefonun kısa mesajlarına,
 • Hedef telefonun internet geçmişine,
 • Hedef telefonun kullandığı diğer uygulamalara,
 • Hedef telefonun GPS konumlarına, (yer tespiti)
 • Hedef telefonun e-posta detaylarına,
 • Hedef telefonun coğrafi çevrelemelerine,
 • Hedef telefonun not aldığı takvim detayına,
 • Hedef telefonun notlarına,

Ulaşılabilmektedir. Bunların yanı sıra casus takip yazılımı mSpy paneli üzerinden;

 • Hedef telefonda belirlenen uygulamalar engellenebilmektedir.
 • Hedef telefonda girilmesi istenmeyen web siteleri bloke edilebilmektedir.
 • Hedef telefonda istenmeyen aramalar önlenebilmektedir.

Görüldüğü üzere birçok özelliği bir arada barındıran ve başkasının WhatsApp mesajlarını okuma takibi yapabilmesinin yanında bunları da yazılım sahiplerine bonus olarak sunan mSpy ile hem kaliteli hem de üstün mobil takip hizmetleri alınabilmektedir.

Oldukça kolay bir şekilde hedef cihazlara kurulabilen WhatsApp takip yazılımı mSpy’ın kullanılabilmesi için tek yapılması gereken web sitesinde satılan üyelik paketlerinden birisini satın almak ve daha sonra satın alırken kayıt edilen maile gelen yönergeleri takip ederek hedef cihaza gerekli kurulumları gerçekleştirmektir.

Telefon takip yazılımı mSpy bir kez hedef cihaza kurulup aktifleştirildikten sonra anlık olarak cihazın hareketlerini izleyecek ve tüm bu aktiviteleri yazılım sahibine özel olan kullanıcı kontrol paneline iletecektir.

Böylece mSpy sahibine sistemin özel olarak tanımladığı kullanıcı kontrol paneline istediği herhangi bir anda giriş yaparak tüm bu veri akışını takip edebilecek ve böylece takip etmiş olduğu kişinin Whatsapp mesajlarını istediği zaman görüp okuyabilecektir.

WahatsApp Takip Konusunda Merak Edilenler

Soru: Takip ettiğim kişi konuşma sonrası mesajlarını silerse görebilir miyim?

Cevap: Evet görebilirsiniz. Whatsapp konuşmalarını takip ettiğiniz kişi konuşma sonrasında gelen ve giden tüm mesajları silmiş olsada siz mspy kullanıcı hesabınıza girdiğinizde tüm konuşmaları eksiksiz görebilirsiniz ve siz hesabınızdan silmediğiniz sürece hesabınızda durur.

Soru: Takip ettiğim whatsapp kullanıcısı resim ve video paylaşımında bulunursa görebilir miyim?

Cevap: Evet takip telefonunu takip etmiş olduğunuz kişinin tüm medya paylaşımlarını eksiksiz görürsünüz.

Soru: Whatsapp üzerinde yapılan sohbetlerin zamanını görebilir miyim?

Cevap: Evet tüm yazışmanın zaman verisini görebilirsiniz.

Soru: Whatsapp’ını takip ettiğim kişi sesli veya görüntülü arama gerçekleştirirse mspy kullanıcı panelinden bu detayları görebiliyor muyum?

Cevap: Evet hangi saatte sesli veya görüntülü aramanın başladığını ve rehberinde kayıtlı olduğu hangi kişiyle konuştuğunu veya rehberinde kayıtlı olmadığı kişi tarafından arandığını ve ne kadar süre konuştuğuna kadar tüm detayları eksiksiz görebilirsiniz.

Ayrıca mSpy programının size sunduğu kullanıcı hesabınıza giriş yaptığınızda takip etmek istediğiniz hedef telefonun whatsapp mesajlarını okuma dışında aynı zamanda tüm sms mesajlarına, İntagram aktivitelerine ve mesajlarına, gün içerisinde bulunduğu yerlerin lokasyon GPS konum bilgisine, internette gezindiği web sitelerine kadar aklınıza gelebilecek telefon üzerinden gerçekleşen tüm her şeyi kullanıcı hesabınızda görebilirsiniz.

MSpy Satın Alma ve  Kullanma Aşaması

Öncellikle bu link üzerinden mSpy programına kayıt oluyorsunuz.

Kayıt esnasında bir mail adresi yazmanız istenecektir bu yazacağınız mail adresini doğru yazdığınızdan emin olun çünkü mspy kullanıcı giriş bilgileri kayıt işleminiz sonrasında vereceğiniz maile gelecektir.

Mail adresinize kullanıcı giriş bilgileri iletilir sizlerde mailinize gelen bu giriş bilgileri ile kullanıcı hesabınıza giriş yaparsınız sonrasında takip edeceğiniz telefon modelini seçip devam ettiğinizde size bir indirme linki verir ve bu linki karşı hedef telefonun internet tarayıcısına yazıp devam ettiğinizde yükleme işlemini kısa süren ileri ileri gibi basit adımlarla kısa sürede tamamlamış olursunuz.

Yükleme sonrasında size özel olan kullanıcı hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yaptığınızda karşınıza hedef telefona dair tüm ayrıntıyı görebiliyor olacaksınız.

Soru: Satın alım sonrasında karşı telefona hemen yüklemem gerekir mi ?

Cevap: Satın alım sonrasında hedef telefona istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz. Üyelik süreniz kayıt olduğunuz an itibari ile başlar ve bu süre içerisinde ne zaman isterseniz karşı hedef telefona müsait olduğunuz zaman yükleyebilirsiniz.

Soru: Karşı telefona yükleme işlemi ne kadar zaman alıyor?

Cevap: Yükleme işlemi 1 dakikadan daha az zaman alıyor alsada siz bunu ortalama 2 veya 3 dakika kadar zaman aldığını düşünerek hareket etmenizde fayda var.

Soru: Kullanıcı hesabıma girdiğimde nasıl yüklendiği anlatılıyor mu?

Cevap: Evet adım adın resimli şekilde anlatılmaktadır ve oldukça kolay bat adımlardan oluşan bir işlemdir.

Soru: Kendi telefonumada yüklemem gerekir mi?

Cevap: Hayır kendi telefonunuza değil sadece takip etmek istediğin hedef telefona yüklemelisiniz.

Soru: Yüklediğim hedef telefondan kaldırmak istersem bunu uzaktan yapmam mümkün mü ve sonra bir başka telefona yükleyip tekrar kullanabilir miyim?

Cevap: Evet hedef telefona dokunmadan sadece kullanıcı hesabınıza giriş yaparak bir tık ile yüklediğiniz hedef telefondan programı kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Ayrıca üyelik süresince tek bir telefonu takip etmek suretiyle dilediğiniz kadar hedef telefon deştirebilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri ile WhatsApp takip sektörünün en değerli uygulaması olan mSpy hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, aşağıdaki buton üzerinden giriş yaparak demo sayfasını inceleyebilir veya satın alabilirler.

Özet
Tarih
İncelenen Yazı
mSpy - WhatsApp Takip
Yazar Oyu
51star1star1star1star1star

“WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma” üzerine 140 yorum

    • 7 günlük ücretsiz deneme kampanyası sona ermiştir. Denemek için bir paket satın alıp beğenmediğiniz takdirde 14 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır. Hedef telefonun Whatsapp mesajlarını okumak için “mSpy premium” paketi tercih etmeniz gerektiğini unutmayınız: Şimdi Kayıt Ol

  • Şüpheli durumlarda başvurulabilecek kullanışlı güzel bir uygulamadır. özelliğine göre fiyattı gayet normal. Karşı telefona yüklenir gizli şekilde çalışır istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlayan güzel bir uygulama.

  • Hayır, karşı telefona yüklemelisiniz. Yükleme işlemi basit ve kolaydır. Yükleme işlemi ortalama 2 dk gibi az bir zaman almaktadır.
   Siz takip etme işlemini kullanıcı adı ve şifreniz ile mspy hesabınıza giriş yaparak karşı telefonu izleyebileceksiniz yani karşı telefonu sadece telefondan değil aynı zamanda bilgisayar, tablet, laptap gibi cihazlardanda kolayca izleyebileceksiniz. Kısaca internette erişebildiğiniz her yerden hedef telefona kontrol edebilirsiniz.

 1. Peki karşı telefona nasıl kuracağız sistemi çünkü karşı telefonda şifre var başka bir yolu var mı

  • Karşı telefona dokunmanıza gerek kalmadan kullanıcı hesabınıza giriş yaprak programı kaldır seçeneğini seçerek uzaktan programı kaldırabilmeniz mümkündür.

 2. Bu programı kişinin telefonuna kurmak mümkün değil başka türlü yazışmalarını yazılarını nasıl okuya bilirim

  • Whatsapp’ını, telefonunu takip etmek istediğiniz cihaz android işletim sistemine sahipse telefona fiziksel erişim gerekli yani kendiniz telefonu elinize alarak yüklemelisiniz.

   Fakat takip edeceğiniz telefon İOS tabanlı iPhone cihaz ise jailbreaksiz sürümü ile uzaktan telefona yükleyebilmeniz mümkündür.

   Jailbreaksiz İOS cihazlar için ayrıntılı bilgiyi aşağıda vereceğim linke tıklayıp daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

   Jailbreaksiz: Siteye Git

 3. Merhaba karşı tarafın telefonuna yükleme yaptıktan sonra yüklenen program ı telefonunda gördüğünde anlamayacak mı

  • Karşı telefona yüklendikten sonra hedef telefonda kendini tamamen gizleme özelliğine sahiptir örneğin çocuğunuzun telefonuna programı yükleyin ve kendine söyleyin deyin ki ben senin whatsapp konuşmalarını görüyorum tüm mesajlarını arama kayıtlarını girdiğin internet sitelerine kadar hatta gezdiğin yer bilgisine kadar hepsinden haberim oluyor biliyorum bu işlemi telefon takip programı yardımıyla yapıyorum şu an telefonunda bu program yüklü desen ve çocuğunuz telefonun heryerini kurcalasa yine bulamaz ve telefonunu bir telefoncuya götürse aynı şekilde telefoncu dahi göremeyecektir. Biraz fazla ayrıntılı anlattım ama bu konuda insanlar merak esiyor çok kez cevapladım fakat detaylandırmadım bu şekilde akılda olan sorulara yanıt olacağı düşüncesiyle detaylandırmak istedim 🙂

   Whatsapp takip programı: Siteye Git

 4. Önce kendi telefonumuza uygulamayı yükleyip sonra karşı tarafın telefonuna yükleme yapacağız ve yükleme yapıldıktan sonra her hangi bir işlem gerekecek mi? Ortalama yükleme süresi nedir?

  • Sadece karşı telefona yüklüyorsunuz. Sonrasında kullanıcı giriş bilgileriniz ile site üzerinden sisteme giriş yaparak hedef telefonun whatsapp mesajlarını ve telefon hareketlerini görüntüleyebilirsiniz. Yükleme işlemi oldukça hızlı gerçekleşen kolay bir işlemdir ve ortalama yükleme süresi 1 dakika sürmektedir.

 5. Birde bu uygulama yı yüklerken kulancı kim olduğunu nasıl bilecek . diyelim ki ben yukledim ve sonra karşı tarafın telefonuna yükleme yaptım . burada asıl kullanıcı kim olduğunu nasıl bilecek telefon . ilk adım nasıl olmalı , öcretsiz denemek istiyorum yardımcı olur musunuz

  • Sadece karşı telefona yüklüyorsunuz, kendi telefonunuza birşey yüklemeniz gerekmiyor.. Satın alım sonrasında takip paneline giriş yapabileceğiniz size özel kullanıcı giriş bilgileri mail adresinize gelmektedir. Bu gelen kullanıcı giriş bilgileri ile internette girdiğiniz her yerden takip panelinize giriş yaparak karşı telefona dair tüm kullanım aktivitelerini, sms mesajlarını, yer tespitini, internet geçmişini, whatsapp konuşmalarını ve telefon üzerinde gerçekleştirdiği herşeyi görebilirsiniz.

   En güncel sürüm ve satın alma sayfası için tıklayınız

  • En tercih edilen program olması dolayısıyla bu programın yüklenmiş olma ihtimali yüksek olabilir fakat yinede farklı bir program yüklenmiş olma ihtimaline karşın en kesin çözüm telefonunuza format atmak veya fabrika ayarlarına döndürmek garanti çözüm olacaktır.

 6. iyi gunler bu programi nasil kuracagimi bana da anlata bilirmisiniz tam anlayamadim. karsi taraf okunan mesajlari kesinlikle anlamaz degilmi?

 7. Merhabalar. Program yüklendiğinde yükleme öncesi tarihlerdeki WhatsApp konuşmaları öğrenilebilir mi?

  • Yüklendiği tarihten sonra silinen ve silinmeyen ne kadar whatsapp konuşması varsa görebilirsiniz. Ayrıca yüklendiği anda telefonda olan silinmemiş whatsapp mesajlarıda görünmektedir. Fakat yüklendikten sonra takip ettiğiniz telefon kullanıcısı whatsapp mesajlarını silmiş olsada silinen dahil tüm whatsapp mesajlarını görebilirsiniz.

   • Peki ücretiz kullandıktan sonra sonra uygulamayı kaldırmak istersek nasıl yapıcaz yani 7 gün boyunca kullandık diyelim sonra ücreti hale mi geçicek ücretli hale geçmeden nasıl kaldırcaz bize bildirim gelicek mi kalktığına dahi

  • Ya ucretsiz diyorsunuz ama para yine istiyor. Nasil olacak diyor ki simdi dene 1,3 ay falan diyor lutfen detayli bilgi verirmisiniz. Ve birde ucretsiz denedigimde karsi tarafin telefonu yanimda degil haberi olmadan takip etmek istiyom onu nasil olacak

   • Kısa bir süre önce ücretsiz 7 gün deneme sürümü kaldırıldı. Karşı telefon android işletim sistemine sahip bir cihaz ise telefonu elinize alıp yüklemelisiniz, ios, iPhone bir cihaz ise uzaktan yüklemeniz mümkündür fakat bunun için hedef telefonun icloud giriş bilgilerine sahip olmalısınız. Hedef cihaz ios veya iphone ise uzaktan yükleyebilek için bu detayları incelemelisiniz.

 8. Merhaba hedef telefon yakınımızda değilse yani uzaktan kurulum mümkün mü karşı tarafa fark ettirmeden

  • Hedef telefon modeli iPhone ise ve hedef iPhone cihazın iCloud kullanıcı giriş bilisine sahipseniz hedef telefonu elinize almadan uzaktan yüklemeniz mümkündür detaylara buradan bakınız.

 9. Erkek arkadaşım ben telefonumu kaybettiğim için eski telefonunu bana verdi..
  takip programı yüklediğinden eminim.
  nasıl kaldırabilirim. bu yada bu benzeri bi program.
  telefonu fabrika ayarlarına geri getirdim ancak otomatik geri yükle seçili ve kaldırılmıyor.
  ben bu telefonu ona iade edeceğim emanet kullanıyorum
  ona iade ettiğimde de içinde bişey kalmasın diye fabrika ayarlarına geri dönmek eski whatsap kayıtlarını bi yerlerde tutarmı.

  • Takip edeceğiniz telefon android işletim istemine sahipse karşı telefona fiziki erişiminiz gerekir. Fakat takip edeceğiniz karşı telefon iphone model bir cihaz ise uzaktanda yüklemeniz mümkündür. Bunun için gerekli tüm detayları buradan inceleyiniz

 10. Önce kendi telefonumuza uygulamayı yükleyip sonra karşı tarafın telefonuna yükleme yapacağız ve yükleme yapıldıktan sonra her hangi bir işlem gerekecek mi? Ortalama yükleme süresi nedir?

 11. Önce kendi telefonumuza uygulamayı yükleyip sonra karşı tarafın telefonuna yükleme yapacağız ve yükleme yapıldıktan sonra her hangi bir işlem gerekecek mi? Ortalama yükleme süresi nedir?

  • Kendi telefonunuza birşey yüklemeyeceksiniz sadece karşı telefona yükleme yapmalısınız yükleme işlemi ortalama 1 dakikadan daha az zaman alıyor fakat yinede siz karşı telefona yükleme yapacağınız zaman rahatça yükleyebilmeniz adına 5 dakika kadar zaman ayırmanızda fayda var.

   • Watsap günümüzde ençok kullanılan görüntülü ve mesajlaşma uygulamasıdır.watsap tarafından watsap casusu myspy piyasaya çıkmıştır.bununla başkasının watsapına girebilir,başkasının watsap konuşmalarını görebilir,başkasının mesajlarına erişebilirsiniz.mutlaka tavsiye ederim.

 12. Sadece whatsapp üzerindeki konuşmalarımı kaydediyor bu sms veya aradiği kişileri öğrenebiliemiyiz

  • Evet öğrenebilirsiniz. Whatsapp üzerinde konuşulan mesajları okuyabilmeniz dışında arama kayıtları, sms mesajları, GPS konum yer tespiti, internet tarayıcısında gezinmiş olduğu sitelere varama kadar herşeyi takip eder ve tüm bunları kullanıcı hesabınıza otomatik aktarır ne zaman isterseniz hesabınıza giriş yaparak takip edilen cihaz hakkında tüm herşeyi görebilirsiniz. Tüm özellikleri incelemek için burayı okuyunuz.

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE