WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma

Son dönemlerin en popüler anlık mesajlaşma ve paylaşım uygulamalarından birisi olan WhatsApp’ta başkasının mesajlarını okuma modası bugün pek çok kişinin başvurduğu bir konu haline gelmiştir. Günümüzde piyasaya sunulan mSpy gibi kaliteli casus yazılımları sayesinde WhatsApp türü uygulamalarda hedeflenen kişilerin yaptığı her türlü paylaşıma erişebilmek mümkün olabilmektedir.

MSpy casus yazılımı ile hiçbir hata olmaksızın ünlü mesajlaşma programı olan WhatsApp’ta geçen her türlü mesaj içeriğine, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere ulaşılabilmektedir. Oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile hedef cihazlarda hiçbir şekilde fark edilmeyen casus yazılım mSpy ile kolaylıkla WhatsApp takibi yapılabilmektedir.

2011 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece hedef kişilerin kimlerle, hangi saatlerde ve ne konuştuklarına bakılabilmektedir. Basit birkaç kurulum işleminin ardından hedef cihazlara yüklenebilen mSpy ile casus yazılımlar içerisinde olabilecek en ideal hizmeti almak mümkün olabilmektedir.

WhatsApp ve Diğer Uygulama Takibi İmkanları

Casus yazılım sektörünün lideri mSpy ile WhatsApp takibi dışında farklı sosyal medya ve paylaşım uygulamalarının izlenmesi de mümkün olmaktadır. Buna göre casus yazılım mSpy ile;

 • Intagram
 • Snapchat
 • Line
 • Skype
 • Viber
 • İMessage
 • Telegram
 • Tinder

Ve benzeri pek çok uygulamanın detaylarına erişilebilmektedir. Sosyal medya uygulamalarına olan sınırsız erişiminin dışında mSpy casus takip yazılımı sayesinde;

 • Hedef cihazların arama kayıtlarına,
 • Hedef cihazların kişi rehberlerine,
 • Hedef cihazların kısa mesajlarına,
 • Hedef cihazların internet geçmişlerine,
 • Hedef cihazların kullandıkları diğer uygulamalara,
 • Hedef cihazların GPS konumlarına,
 • Hedef cihazların e-posta detaylarına,
 • Hedef cihazların coğrafi çevrelemelerine,
 • Hedef cihazların takvim içeriklerine,
 • Hedef cihazların notlarına,

Ulaşılabilmektedir. Bunların yanı sıra casus takip yazılımı mSpy üzerinden;

 • Hedef cihazlarda belirlenen uygulamalar engellenebilmektedir.
 • Hedef cihazlarda girilmesi istenmeyen web siteleri bloke edilebilmektedir.
 • Hedef cihazlarda istenmeyen aramalar önlenebilmektedir.

Görüldüğü üzere birçok özelliği bir arada barındıran ve WhatsApp takibi yapabilmesinin yanında bunları da yazılım sahiplerine bonus olarak sunan mSpy ile hem kalitelihem de üstün casus takip hizmetleri alınabilmektedir.

Oldukça kolay bir şekilde hedef cihazlara kurulabilen casus takip yazılımı mSpy’ın kullanılabilmesi için tek yapılması gereken web sitesinde satılan üyelik paketlerinden birisini satın almak ve daha sonra satın alırken kayıt edilen maile gelen yönergeleri takip ederek hedef cihaza gerekli kurulumları gerçekleştirmektir. Casus takip yazılımı mSpy bir kez hedef cihaza kurulup aktifleştirildikten sonra anlık olarak cihazın hareketlerini izleyecek ve tüm bu aktiviteleri yazılım sahibine özel olan kullanıcı kontrol paneline iletecektir. Böylece mSpy casus yazılımı sahibi istediği herhangi bir anda kullanıcı kontrol paneline giriş yaparak tüm bu veri alışverişini takip edebilecektir.

Gelişmiş özellikleri ile casus yazılım sektörünün en değerli uygulaması olan mSpy hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, aşağıdaki bağlantıya giriş yaparak demo sayfasını inceleyebilir veya daha ayrıntılı bilgi alarak satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Zeynep dedi ki:

  Sevgili admin öncelikle jailbreaksiz mspy hakkında sorduğum 2 soruya da sabırla cevap verdiğin için minnettarım.tüm özelliklerini açıklamışsın.bi maddende jailbreaksiz mspy için telefonun yeri için wifi ye bağlandığında wifi aracılığı ile konum bilgisi alınabilir demişsiniz.şahıs ağırlık olarak kendi internetini kullanıyor ise yeri konusunda bilgi almak jailbreaksiz bi ıphone için mümkün müdür.?çok teşekkür ediyorum tekrardan…saygılar sevgiler..

  • admin dedi ki:

   Öncellikle güzel bir soru sormuşsunuz ben teşekkür ederim 🙂 Fakat jailbreaksiz bir ıphone için “yer tespit” özelliğinin kullanımı mümkün değildir.

   Bu arada diğer sorularınızı bir başka sayfamızdan yapmışsınız siz gibi sitemizi takip eden değerli ziyaretçilerimizinde bilgilenmesi ve yorumunuzu görmesi adına; Diğer yorumlarınızın bulunduğu sayfayı inceleyebilirler.

   • zeynep dedi ki:

    Sabırla cevap verdiğin için teşekkür ederim Sevgili Admin.merak ettiğim son 2 şey daha var.ıphone mi bul programı sayesinde ıcloud bilgilerini girerek telefonun nerde olduğunu görebiliyorum.acaba bu hedef telefonun jailbreakli olduğu anlamına gelir mi?
    2.sorum:sadece icloud bilgileri ile takip edebileceğim gözönünde bulundurulursa (hedef telefona fizikzel erişim sağlamadan) flexispy ın mspy dan artı bir özelliği var mıdır? eğer bu şartlarda ektra bir özellik sağlamıyorsa mspy satın almayı düşünüyorum..tekrar tekrar teşekkürler.Saygı ve Sevgilerimle….

    • admin dedi ki:

     iphonelerda jailbreak işlemi yapmadan takip işlemi sadece mspy‘da var. Diğer bahsettiğiniz yazılımın iki farklı özelliği daha var ama bu iphone cihazlarda jailbreaksiz kullanılamıyor. Bu diğer flexispy yazılımındaki 2 özellik biri telefon dinleme diğeri ortam dinleme özelliğidir.

 2. Reina dedi ki:

  Uygulama sadece Türkiye için geçerli mi?

  • admin dedi ki:

   Dünyanın dört bir yanı için geçerlidir takip etmek istediğiniz kişinin cihazına bir defa yüklediğinizde o cihaz nerede ve hangi ülkede olursa olsun takibini gerçekleştirebilirsiniz.

 3. Ceren dedi ki:

  merhabalar bir kaç sorum olacaktı bu programla ilgili. Öncelikle yukarıda bahsedilen yazılım programıyla whatsapp yazışmaları takip altına alınabiliyormu çünkü whatsapp uygulamasındaki şifreyi kırmak bu programla mümkünmü? Takip edilecek whatsapp kullanıcısının telefonuna herhangi bir program yüklemek gerekiyormu? Birde demo programı kullanma süresi nedir?Demo programı kullanıp uygulamanın çalışıp çalışmadığını kontrol etmek istiyorum.

  • admin dedi ki:

   Whatsap yazışmalarıda takip altına alınabiliyor haricinde telefonda yapılan tüm konuşma detayları ve sms geçmişi, kişinin bulunduğu yerin tespitine kadar tüm özellikleri kapsamaktadır ve bu özelliklerin hepsini deneme sürümünde kullanabilirsiniz. Takip edilecek kişini telefonuna mspy yazılımı yüklenmelidir yükleme işlemi ortalama 1-2 dakika almaktadır. 7 gün ücretsiz deneme başlatmak isteyenlere: 7 Gün Ücretsiz Kullanım Kayıt Sayfası

 4. Ayça dedi ki:

  Mrblar benim için önemli olan konumu aramaları ve mesajları tlf ıphone 7 uzaktan kurulum mümkün mü ıcloud şifresini bilmiyorm öğrenemiyorum da bilgi verir misiniz acil lütfen

  • admin dedi ki:

   ıcloud ile kurulumu ben pek önermiyorum en sağlıklı kurulum telefona birebir yüklemektir zaten yükleme işlemi 1-2 dakikalık çok kısa zaman alıyor ve daha sonra o telefonla bir işiniz kalmıyor. Uzaktan ıcloud şifresi ile kullanıldığında kısıtlı özelliklere erişmiş olursunuz fakat fiziki erişim ile kendiniz yüklediğinizde tam özellikleri kullanmış olursunuz. Telefonunuzun uyumlu olup olmadığını buradan kontrol edebilirsiniz.

 5. simbad dedi ki:

  Whatsapp ve messenger mesajlarinin/yazismalarinin tamamını okuyabiliyor muyuz?

 6. mine dedi ki:

  merhaba ben sevgilimin whatsap konuşmalarını instagram yazışmalarıı görmek istiyorum şuan görüşmüyoruz ama merak ediyorum böyle bir ihtimal var mıdır ve anlaşılır mı yüklendiği zaman

  • admin dedi ki:

   Kimin telefonuna yüklediğiniz tamamen sizin kendi sorumluluğunuzdadır. Ben yazılımla ilgili merak ettiğiniz sorunun cevabını vereyim. Takip edilecek telefona mspy yüklendiğinde mspy kendini gizler ve hiç bir şekilde kendini beli etmez arka panelde görünmez olarak çalışmasını sürdürür. Takip edilecek telefona kurulum işlemi sonrasında indirilenler bölümünden indirmiş olan mspy apk dosyasıda silerek hiçbir iz bırakılmamış olur.
   Fakat unutulmaması gerekir bu tür yazılımların birincil amacı ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını takip etmesi için geliştirilmiştir..

 7. mine dedi ki:

  SİLİNMİŞTE OLSA GÖREBİLİYORMUYUZ KONUŞMALARI

  • admin dedi ki:

   Evet görebiliyorsunuz. Takip etmiş olduğunuz telefonun kullanıcısı telefonunda gelen ve giden arama veya tüm mesaj geçmişini silse dahi siz kullanıcı panelinden görebiliyorsunuz.

 8. Cansu dedi ki:

  Bu güne kadar whatsapp takip programı bulacağım diye denemediğim program kalmadı.. o program senin bu program benim misali boşuna zaman kayıp etmişim.. Sonunda bu programı alıp kullanmaya başladım sadece whatsapp mesajlarını değil telefonda hangi internet sitelerine girmiş, kimlerle kaç dakika veya saat konuşmuş, sms mesajlarından tutun telefonda özel düştüğü notlara kadar herşeyi bu program sayesinde görebiliyorum.. Teşekkürler.

 9. Nejla dedi ki:

  Merahabalar deneme süreciyle ilgili detaylı bilgi verir misiniz karsı tarafa nasıl yüklenicek nasıl kullanılacak çok acil lütfenn

  • admin dedi ki:

   7 Gün ücretsiz deneme kaydını Buradan yapabilirsiniz.
   Kayıt formunu doldururken kullanmış olduğunuz mail adresine mspy kullanıcı bilgileriniz gelir.
   Kullanıcı paneline giriş yapacağınız linki ve kullanıcı giriş bilgileri yer alır.
   Panele giriş yaptıktan sonra takip edeceğiniz telefona nasıl yükleyeceğiniz resimli ve detaylı şekilde gösterilmektedir.
   7 günlük kullanım süreniz kayıt olduğunuz gün itibariyle başlamış olur. Bu süre içerisinde kullanıp memnun kalırsanız bir işlem yapmanıza gerek kalmadan 7 gün sonra ücretli pakete geçiş yapmış olursunuz (kayıt esnasında girmiş olduğunuz kartdan otomatik ücret alınır)
   7 gün deneme sürecinde kullandınız ve ihtiyacınız kalmadı veya memnun kalmadınız diyelim kullanıcı panelinden üyeliğinizi iptal edebilirsiniz bu durumda sizden otomatik ücret kesintisi yapılmaz.
   Takip edeceğiniz hedef telefona nasıl yüklendiğini anlatan kullanım videolarını sitemizin mSpy sayfasında bulabilirsiniz.

 10. Yeliz dedi ki:

  Merhaba bu uygulamada daha önceki WhatsApp Mesaj yazılmaları çıkıyormu

  • admin dedi ki:

   Mspy’ı takip etmek istediğiniz cihaza yükledikten sonraki tüm WhatsApp yazışmaları ve o anda telefonda bulunan tüm yazışmaları görebilirsiniz.

 11. Ekin dedi ki:

  Merhaba
  Programı yüklemek istediğim kişininin telefonuna fiziki olarak ulaşmam mümkğn değil fakat aynı ağ üzerinden wifi kullanıyoruz
  Küçükte olsa bir ihtimal varmı acaba görebilmem için

 12. Furkan dedi ki:

  Whatsapp ve diğer tüm yazışmaları görebiliyorum yeni kullanmaya başladım ama çok beğendim. Teknolojinin bu hızla ilerlemesi beni hayretlere düşürüyor çünkü teknoloji özürlü biri olarak bu yazılımı bir kaç dakika içinde hiç zorlanmadan takip ettiğim hedef telefona kolayca yükledim ve şimdi herşeyden haberdarım. Teşekkürler mspy..