WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma

WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma

WhatsApp’ta başkasının mesajlarını okuma modası bugün pek çok kişinin başvurduğu bir konu haline gelmiştir. Günümüzde piyasaya sunulan mSpy gibi kaliteli casus yazılımları sayesinde WhatsApp gibi anlık sohbet uygulamalarında hedeflenen kişilerin yaptığı her türlü paylaşım ve konuşmalarına erişebilmek mümkün olmaktadır.

MSpy takip yazılımı ile WhatsApp’ta geçen her türlü mesaj içeriğine, fotoğraf ve videolar da dahil olmak üzere tüm sohbet detaylarına ulaşılabilmektedir. Hedef telefonda oldukça gizli bir şekilde çalışan ve bu özelliği ile karşı telefonlarda hiçbir şekilde fark edilemeyen “mSpy” şüphesiz sektörünün en iyi ve lider WhatsApp takip yazılımıdır.

2011 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden bu yana milyarlarca kişiye hizmet vermiş olan casus yazılım mSpy ile WhatsApp görüşmelerinin kayıtları alınabilmekte ve böylece takip edilen hedef kişilerin kimlerle, hangi saatlerde ve ne konuştuklarını harfiyen görebilmek mümkündür. Basit birkaç adımdan oluşan kurulum işleminin ardından hedef cihazlara kolayca yüklenebilen mSpy ile WhatsApp takibi mümkündür.

WhatsApp ve Diğer Uygulama Takibi İmkanları

Casus yazılım sektörünün lideri mSpy ile WhatsApp takibi dışında farklı sosyal medya ve paylaşım uygulamalarının izlenmesi de mümkün olmaktadır.

Buna göre casus yazılım mSpy ile;

 • Intagram
 • Snapchat
 • Line
 • Skype
 • Viber
 • İMessage
 • Telegram
 • Tinder

Ve benzeri pek çok uygulamanın detaylarına erişilebilmektedir. Sosyal medya uygulamalarına olan sınırsız erişiminin dışında mSpy casus takip yazılımı sayesinde;

 • Hedef telefonun arama kayıtlarına,
 • Hedef telefonun kişi rehberlerine,
 • Hedef telefonun kısa mesajlarına,
 • Hedef telefonun internet geçmişine,
 • Hedef telefonun kullandığı diğer uygulamalara,
 • Hedef telefonun GPS konumlarına, (yer tespiti)
 • Hedef telefonun e-posta detaylarına,
 • Hedef telefonun coğrafi çevrelemelerine,
 • Hedef telefonun not aldığı takvim detayına,
 • Hedef telefonun notlarına,

Ulaşılabilmektedir. Bunların yanı sıra casus takip yazılımı mSpy paneli üzerinden;

 • Hedef telefonda belirlenen uygulamalar engellenebilmektedir.
 • Hedef telefonda girilmesi istenmeyen web siteleri bloke edilebilmektedir.
 • Hedef telefonda istenmeyen aramalar önlenebilmektedir.

Görüldüğü üzere birçok özelliği bir arada barındıran ve WhatsApp takibi yapabilmesinin yanında bunları da yazılım sahiplerine bonus olarak sunan mSpy ile hem kaliteli hem de üstün casus takip hizmetleri alınabilmektedir.

Oldukça kolay bir şekilde hedef cihazlara kurulabilen WhatsApp takip yazılımı mSpy’ın kullanılabilmesi için tek yapılması gereken web sitesinde satılan üyelik paketlerinden birisini satın almak ve daha sonra satın alırken kayıt edilen maile gelen yönergeleri takip ederek hedef cihaza gerekli kurulumları gerçekleştirmektir. Telefon takip yazılımı mSpy bir kez hedef cihaza kurulup aktifleştirildikten sonra anlık olarak cihazın hareketlerini izleyecek ve tüm bu aktiviteleri yazılım sahibine özel olan kullanıcı kontrol paneline iletecektir. Böylece mSpy casus yazılımı sahibi istediği herhangi bir anda kullanıcı kontrol paneline giriş yaparak tüm bu veri alışverişini takip edebilecektir.

Gelişmiş özellikleri ile WhatsApp takip sektörünün en değerli uygulaması olan mSpy hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, aşağıdaki bağlantıya giriş yaparak demo sayfasını inceleyebilir veya satın alabilirler.

Özet
Tarih
İncelenen Yazı
mSpy - WhatsApp Takip
Yazar Oyu
51star1star1star1star1star

“WhatsApp Başkasının Mesajlarını Okuma” üzerine 126 yorum

  • Hayır, karşı telefona yüklemelisiniz. Yükleme işlemi basit ve kolaydır. Yükleme işlemi ortalama 2 dk gibi az bir zaman almaktadır.
   Siz takip etme işlemini kullanıcı adı ve şifreniz ile mspy hesabınıza giriş yaparak karşı telefonu izleyebileceksiniz yani karşı telefonu sadece telefondan değil aynı zamanda bilgisayar, tablet, laptap gibi cihazlardanda kolayca izleyebileceksiniz. Kısaca internette erişebildiğiniz her yerden hedef telefona kontrol edebilirsiniz.

 1. Peki karşı telefona nasıl kuracağız sistemi çünkü karşı telefonda şifre var başka bir yolu var mı

  • Karşı telefona dokunmanıza gerek kalmadan kullanıcı hesabınıza giriş yaprak programı kaldır seçeneğini seçerek uzaktan programı kaldırabilmeniz mümkündür.

 2. Bu programı kişinin telefonuna kurmak mümkün değil başka türlü yazışmalarını yazılarını nasıl okuya bilirim

  • Whatsapp’ını, telefonunu takip etmek istediğiniz cihaz android işletim sistemine sahipse telefona fiziksel erişim gerekli yani kendiniz telefonu elinize alarak yüklemelisiniz.

   Fakat takip edeceğiniz telefon İOS tabanlı iPhone cihaz ise jailbreaksiz sürümü ile uzaktan telefona yükleyebilmeniz mümkündür.

   Jailbreaksiz İOS cihazlar için ayrıntılı bilgiyi aşağıda vereceğim linke tıklayıp daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

   Jailbreaksiz: Siteye Git

 3. Merhaba karşı tarafın telefonuna yükleme yaptıktan sonra yüklenen program ı telefonunda gördüğünde anlamayacak mı

  • Karşı telefona yüklendikten sonra hedef telefonda kendini tamamen gizleme özelliğine sahiptir örneğin çocuğunuzun telefonuna programı yükleyin ve kendine söyleyin deyin ki ben senin whatsapp konuşmalarını görüyorum tüm mesajlarını arama kayıtlarını girdiğin internet sitelerine kadar hatta gezdiğin yer bilgisine kadar hepsinden haberim oluyor biliyorum bu işlemi telefon takip programı yardımıyla yapıyorum şu an telefonunda bu program yüklü desen ve çocuğunuz telefonun heryerini kurcalasa yine bulamaz ve telefonunu bir telefoncuya götürse aynı şekilde telefoncu dahi göremeyecektir. Biraz fazla ayrıntılı anlattım ama bu konuda insanlar merak esiyor çok kez cevapladım fakat detaylandırmadım bu şekilde akılda olan sorulara yanıt olacağı düşüncesiyle detaylandırmak istedim 🙂

   Whatsapp takip programı: Siteye Git

 4. Önce kendi telefonumuza uygulamayı yükleyip sonra karşı tarafın telefonuna yükleme yapacağız ve yükleme yapıldıktan sonra her hangi bir işlem gerekecek mi? Ortalama yükleme süresi nedir?

  • Sadece karşı telefona yüklüyorsunuz. Sonrasında kullanıcı giriş bilgileriniz ile site üzerinden sisteme giriş yaparak hedef telefonun whatsapp mesajlarını ve telefon hareketlerini görüntüleyebilirsiniz. Yükleme işlemi oldukça hızlı gerçekleşen kolay bir işlemdir ve ortalama yükleme süresi 1 dakika sürmektedir.

 5. Birde bu uygulama yı yüklerken kulancı kim olduğunu nasıl bilecek . diyelim ki ben yukledim ve sonra karşı tarafın telefonuna yükleme yaptım . burada asıl kullanıcı kim olduğunu nasıl bilecek telefon . ilk adım nasıl olmalı , öcretsiz denemek istiyorum yardımcı olur musunuz

  • Sadece karşı telefona yüklüyorsunuz, kendi telefonunuza birşey yüklemeniz gerekmiyor.. Satın alım sonrasında takip paneline giriş yapabileceğiniz size özel kullanıcı giriş bilgileri mail adresinize gelmektedir. Bu gelen kullanıcı giriş bilgileri ile internette girdiğiniz her yerden takip panelinize giriş yaparak karşı telefona dair tüm kullanım aktivitelerini, sms mesajlarını, yer tespitini, internet geçmişini, whatsapp konuşmalarını ve telefon üzerinde gerçekleştirdiği herşeyi görebilirsiniz.

   En güncel sürüm ve satın alma sayfası için tıklayınız

  • En tercih edilen program olması dolayısıyla bu programın yüklenmiş olma ihtimali yüksek olabilir fakat yinede farklı bir program yüklenmiş olma ihtimaline karşın en kesin çözüm telefonunuza format atmak veya fabrika ayarlarına döndürmek garanti çözüm olacaktır.

 6. iyi gunler bu programi nasil kuracagimi bana da anlata bilirmisiniz tam anlayamadim. karsi taraf okunan mesajlari kesinlikle anlamaz degilmi?

 7. Merhabalar. Program yüklendiğinde yükleme öncesi tarihlerdeki WhatsApp konuşmaları öğrenilebilir mi?

  • Yüklendiği tarihten sonra silinen ve silinmeyen ne kadar whatsapp konuşması varsa görebilirsiniz. Ayrıca yüklendiği anda telefonda olan silinmemiş whatsapp mesajlarıda görünmektedir. Fakat yüklendikten sonra takip ettiğiniz telefon kullanıcısı whatsapp mesajlarını silmiş olsada silinen dahil tüm whatsapp mesajlarını görebilirsiniz.

   • Peki ücretiz kullandıktan sonra sonra uygulamayı kaldırmak istersek nasıl yapıcaz yani 7 gün boyunca kullandık diyelim sonra ücreti hale mi geçicek ücretli hale geçmeden nasıl kaldırcaz bize bildirim gelicek mi kalktığına dahi

 8. Merhaba hedef telefon yakınımızda değilse yani uzaktan kurulum mümkün mü karşı tarafa fark ettirmeden

  • Hedef telefon modeli iPhone ise ve hedef iPhone cihazın iCloud kullanıcı giriş bilisine sahipseniz hedef telefonu elinize almadan uzaktan yüklemeniz mümkündür detaylara buradan bakınız.

Yorum yapın

7 Gün Boyunca PREMİUM Paketin Tüm ÖzellikleriniÜCRETSİZ DENE