Cep telefonu kolayca nasıl takip edilir ? (( Telefon izleme))

telefon dinlemeBir kez öğrendiğinizde, cep telefonu izlemenin oldukça kolay bir prosedürü olduğunu göreceksiniz.

Cep telefonları izlemenin problemi, insanların bu konu hakkında çok yanlış fikirlere sahip olmasından kaynaklanıyor. Genellikle, insanlar “cep telefonu izleme” dendiğinde, “cep telefonu casusluğu’ndan bahsedildiğini düşünüyorlar. Aslında bu doğru, ikisi de aynı şey fakat “casusluk” kelimesi olayı tamamen çarpıtarak, yapılanın çok yanlış bir şey olduğu hissini uyandırıyor.

Düşülen hatalardan biri de, bu tarz cep telefonu izleme programları kullanan insanların “kötü” ya da “ etik olmayan” insanlar olduğunu düşünmeleri ki bu da oldukça yanlış bir kanı.

Şimdi bir cep telefonunu nasıl izleyeceğimiz konusuna geri dönelim:

a)      İlk olarak bir izleme programı bulmanız ve telefona fiziksel erişim sağlamanız gerekiyor. Çünkü telefonu izleme özelliği, telefonun kendinde bulunan bir özellik değil. Ayrıca uygulamayı yükleyeceğimiz telefonun bir internet bağlantısı olması gerektiğini de unutmayalım. Bunun sebebiyse, telefondan size gönderilecek bilgilerin internet üzerinden gönderiliyor olması.

 

b)      İkinci olarak, seçtiğiniz yazılımın satışını yapan bir web sitesi bulmanız gerekiyor. Bu programların satışını yapan birkaç site bulunuyor ve mspy, en iyi programlardan biri. Bu şirkete ve ürüne güvenebilir, en iyi şekilde çalıştığından emin olabilirsiniz.

 

c)      Sonraki adım olarak bulduğunuz sitede bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Telefondan elde edilen bilgi, web sitesine aktarılacak. Siz de telefondan edinilen bilgilerin sizden başkaları tarafından görülmesini istemeyeceksiniz, doğal olarak. Bu yüzden de bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Tanımlanmış bir e-mail adresiniz olması gerekiyor. Sonrasında da kendi oluşturacağınız bir şifreniz olacak. Daha önce Facebook ya da bir e-mail hesabı edindiyseniz, prosedürü oradan hatırlayabilirsiniz. Bu sayede, gönderilen bilgiler, istenmeyen kişiler tarafından ulaşılmaz olacak.

 

d)     Programı satın alın. Bu uygulamalar ücretsiz değil, tabi pahalı da değil. Her şekilde size bir özel dedektiften ÇOK daha ucuza geliyor. Ödemeyi herhangi bir kredi kartıyla yapabiliyorsunuz ve fiyatı da özellikle uzun zamandır istediğiniz bilgileri(oğlunuzun alkol kullanmaya başlaması gibi) size sağlayabilecek bir program için oldukça uygun.

 

e)      Programı izlemek istediğiniz cep telefonuna indirin. İnsanlar genellikle en karmaşık ve zor kısmın bu olduğunu düşünüyorlar, fakat değil. İndirme işlemi oldukça kolay ve 3-4 dakikadan fazla sürmüyor. Bir hesap edindiğinizde, resimleriyle birlikte programı nasıl indireceğinizi gösteren talimatlara da sahip olacaksınız. Herhangi bir cihaza, kabloya ihtiyacınız olmayacak ve elektronik ya da bilgisayarlar hakkında bilgi sahibi olmanız da gerekmiyor. Telefonu herhangi bir şekilde telefona bağlamanız bile gerekmiyor. Yalnızca birkaç düğmeye basmanız, bazı ufak ayarlamalar yapmanız ve telefonun tarayıcısından programı indirmeniz gerekiyor.
Ve işte bu kadar. Şimdi telefonu sahibine teslim edebilirsiniz ve izlemek istediğiniz kişinin bütün planlarını, aktivitelerini ve arkadaşlık ya da aşk ilişkilerini öğrenebilirsiniz. Tıpkı filmlerdeki gibi izlediğiniz kişinin an be an nerede olduğunu bile görebileceksiniz.

Makalemize son vermeden önce “insanlar neden cep telefonlarını izlerler?” sorusunu biraz tartışalım. Bunun için birçok sebep var ve bu sebeplerden hiçbiri şeytani planlar içermiyor. Endişeli bir anne ya da baba olabilirsiniz hatta küçük kardeşinizin vaktini nerede harcadığını, neler yaptığını ve cep telefonunu nasıl kullandığını bilmek isteyen bir ağabey-abla da olabilirsiniz. Bunların hiçbirinde yanlış olan bir şey yok. Bu programları kullanmak isteyenlerden biri de, çalışanlarının gerçekten çalışıp çalışmadığını görmek isteyen bir işveren olabilir. Bu da yanlış değil, onlara çalışmaları için ödeme yapıyorsunuz ve belli görevler veriyorsunuz, bu yüzden bu tarz bir yazılım ile onların üreticiliklerini cihazlarının üzerinden kontrol etmeniz oldukça normal. Mspy, bu tarz cep telefonu casus yazılımları içinde en güvenilir, en kolay ve en popüler olanı. Bu yazılım, hiçbir şeyi şansa bırakmak istemediğinizde devreye giriyor. Söz konusu diğerleriyle ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak olduğunda, güvenli ve bilinir yollardan gitmek en iyisidir.

MSPY nasıl satın alınır ve hedef telefona nasıl yüklenir?

mspy yükleyin

MSPY Satın Alma Sonrası

Mspy’ı Telefona Yükleme 

Kullanıcı Panelinden Telefon Takip Etme

Yukarıda sizlere uygulamalı anlatımı sundum şimdi ise aşağıda yazılı anlatım ile çok basit dilde kısaca durumu özetleyeceğim.

1. Öncellikle BURADAN güvenilir resmi satış sayfasına gidilir.

mspy_satın_al_sayfası

2. Satın alma işlemi esnasında girmiş olduğunuz e-mail adresinize satın alma işlemi hemen sonrasında mspy kullanıcı adı ve mspy şifreniz gelecektir.

3.  Size gelen kullanıcı adı ve şifreniz ile mspy giriş sayfasına giderek aşağıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi sağ üst taraftan mspy kullanıcı panelinize giriş yapılır.

mspy_panele_giriş

4. Mspy panelinize giriş yaptıkdan sonra karşınıza gelen ekran sizden hedef telefonun moddelini seçmenizi isteyecek. Hedef telefona ait moddel bilgisini girdikten sonraki adımda size hedef telefonun internet tarayıcısına yazıp programı indireceğiniz kısa bir link verecek bu linki hedef telefonun internet tarayıcısına yazıp tamam dediğinizde indirme işlemi otomatik başlar ve ortalama kurulumu 2-3 dk arası sürer.

İşlem bu kadar kolay olmasına rağmen panelinizde hedef telefona nasıl yüklendiğini anlatan resimli anlatım göreceksiniz. Aslında bu yükleme işlemi o kadar kolay ki bu programı kurmak gerçekten çocuk oyuncağı en pasif telefon kullanıcısı veya internet kullanıcısı dahi çok rahatlıkla mspy programını hedef telefona kurar.

Soru: Panelden indirme linkini edindikten sonra hedef telefona yüklemek için zaman kısıtlaması var mı ?

Cevap: Hayır, hedef telefona ister o anda yükleyin istersenizde daha sonra yükleyin bir zaman veya gün kısıtlaması yok dilediğiniz zaman telefonu ne zaman elinize alırsanız o zaman yükleyebilirsiniz.

Soru: Hedef telefona yükleme işlemini yaptıkdan sonra nerden ve nasıl takip edebilirim ?

Cevap: Takip edeceğiniz hedef telefona yükleme yaptıkdan sonra yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi panele giriş yaptıkdan sonra aşağıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi bir panel karşınızda olacak. Bu panelde görmüş olduğunuz gibi sol menüde nereyi tıklarsanız hedef telefona dair o bilgilere sahip olursunuz. Biz arama görüntülerini örnek olarak gösterdik dilerseniz bu ekranı DEMO sayfasından canlı olarakda inceleyebilirsiniz.

mspy_arama_kayıtları

Görmüş olduğunuz gibi bir cep telefonunu takip etmek mspy cep telefonu takip etme ve izleme programıyla çok basit ve kolaydır ayrıca piyasada satılan telefon takip yazılımlardan hem daha ucuz ve daha kaliteli bir yazılımdır.mspy buton

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. kadir dedi ki:

  Bu programı nasıl alabilirim

 2. Süleyman Ç. dedi ki:

  Biz ortopedik terlik üretimi yapıyoruz.pazarlama cımızın müşterilerimiz haricinde başka yerlere gidip gitmediğini bilmek istiyoruz.

 3. axoy dedi ki:

  Peki bu sistem yurt dışında da çalışıyor mu? Afrika’da

 4. ASİ dedi ki:

  Bu programı satın aldığım zaman izlenecek olan telefonun int bağlantısımı olması gerekiyor… Ben bunu 13 yaşındaki kzım için istiyorum ama telefonunda internet paketi yok… Nasıl yapabilirim ?

  • admin dedi ki:

   İnternet paketi olması şart değil eğer internet kullanıyor ise WİFİ üzerinden rahatlıkla takip edersiniz.

 5. Melda dedi ki:

  Bende telefon takip etmeyi zor birşey sanardım gerçektende kolaylıkla uygulanabilecek bir program.

 6. Sinan dedi ki:

  Bu programı kullanmaya başladıkca daha çok sevmeye başladım çok harika gerçekten özellikleri burda saymakla bitmez kısaca herşeyden haberdar olabileceğiniz bir program.

 7. Abdullah dedi ki:

  Benim eniştemin telefonu çalındı ve telefon kapalı nasil bulabiliriz acaba yardım ediniz

  • admin dedi ki:

   mSpy’ın, yalnızca hedef cihaza yüklendikten sonra takip etmeye başladığını lütfen unutmayın. MSPY Telefon veya IMEI numarasıyla izleme hizmeti vermiyor, öncelikle cihaza erişiminiz olmalı ve cihaza uygulamayı kurmanız gereklidir.

 8. yasin dedi ki:

  peki yüklemek istediğimiz telefon yanımızda değilse nasıl olacak başka yolu yok mu bu işin?

 9. Orhan dedi ki:

  Takip etmek istediğim telefonu bu program sayesinde kolayca takip edebiliyorum. Teşekkürler.

 10. Samet dedi ki:

  Peki bu programı telefonuna kurduğum kişi, telefonunu sifirlarsa yada format atarsa program telefondan silinirmi?? Silinirse ne yapmam gerekir

  • admin dedi ki:

   Tam bir sıfırlama yapıp format atar ise büyük ihtimal ile silinebilir silinirse eğer programı ücretsiz olarak telefona tekrar yükleyip çalışmasını sağlayabilirsiniz tabi ( Lisans Süreniz Boyunca)

 11. murat dedi ki:

  bu programlardan takip etmek istedigimiz telefonun facebook,line watshap ve kısa mesajlarını görebilmek mümkünmü?

 12. ümit dedi ki:

  Merhaba

  Takip edeceğim telefona mı yükleme yapılması gerekiyor bu programın?

 13. Orhan dedi ki:

  Bu programi karsi tarafin tl yukledikden sonra napmamiz gerekiyor

 14. enes dedi ki:

  peki telefon yanımda değilse ve fiziksel temasta bulunamıyorsak başka yolu nedir

 15. mustafa dedi ki:

  takip edeceğim telefona yükledikten sonra kendi telofonumadami yüklemem gerekiyor

  • admin dedi ki:

   Sistemin mantığını şöyle özetleyim:

   Diyelim mspy’ı satın aldınız.
   Satın alım esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresinize mspy paneline giriş yapabilmeniz için kullanıcı bilgileri gelecektir.
   Kullanıcı bilgilerinizle panelinize internette erişebildiğiniz herhangi bir yerden giriş yapıyorsunuz.
   Karşınıza mspy kurulum sihirbazı sayfası çıkacak. Sizden hangi telefon modeline yüklemek istediğiniz sorulacak.
   Siz hangi telefon modeline yükleyeceğinizi seçip ilerledikten sonra takip etmek istemiş olduğunuz telefona yüklenecek olan bağlantı linkini size sunacak.
   Siz hangi telefonu takip edecekseniz o telefonun internet tarayıcısına indirme linkini yazıp devam ettiğinizde yükleme ve kurulum işlemini başlatmış olursunuz kurulumun aşamasında sizden aktivasyon kodunu girmeniz istenir aktivasyon kodunuz kullanıcı panelinizde ve maillinizde göreceksiniz aktivasyon kodunu girip kurulum işlemini tamamladıktan sonrasında takip etmek istediğiniz telefonla bir işiniz kalmıyor sonraki tüm takip etme işlemlerini giriş yapmış olduğunuz sayfada görebiliyor olacaksınız yani kendi telefonunuza bir şey yüklemeniz gerekmiyor. İneterenette erişim sağladığınız her yerden kullanıcı giriş bilgilerinizle giriş yaparak kendi panelinizden takip etmiş olduğunuz telefona dair tüm görüşmeleri yazışmaları görebilirsiniz.
   Örnek kullanıcı paneli demo sayfası inceleyiniz: DEMO SAYFASI

 16. eda dedi ki:

  Merhaba takip etmek istediğim telefona bu programı kurduğumda program o telefonda görünür mü yoksa görünmez mi oluyor ve telefon kullanıcısı mesajlaşmalardan sonra telefondan mesajları sildiğinde yinede mesajlaşmalarını görebilir miyim ?

  • admin dedi ki:

   Program takip edilen telefonda kendini gizlemektedir ve görünmez olarak çalışır.
   Takip edilen telefonun kullanıcısı mesajlaşmalardan sonra telefonundan gelen yada giden mesajları silse dahi görebilirsiniz.

 17. Mustafa dedi ki:

  Meraba kolay gelsin line whatsapp facebook gibi konularda izleme yapiliyormu

 18. Haydar dedi ki:

  Merhaba . Biz bu programın linkini whatsap üzerinden kullanıcıya gonderirsek ve o da linke tıklarsa kurulmuş olurmu telefonuna . Yoksa linke tıkladıktan sonra yapması gereken birsey varmi .

  • admin dedi ki:

   linke tıkladıktan sonra indirme işlemi sonrasındaki kurulum adımında lisans kodu girmeniz istenecektir bu nedenle takip edeceğiniz telefona fiziksel erişiminiz gerekmektedir.

 19. Basak dedi ki:

  Merhaba uygulamayı hedef telefon yanımda olmadan yukleyebiliyormuyum hedef telefonda benim epostam açık ve aktif uygulamayı hedef telefona kendi telefonundan yukleyebilirmiyim

  • admin dedi ki:

   Takip edeceğiniz telefona yükleyebilmeniz için fiziksel erişim olması gerekir yani uzaktan yükleyemezsiniz.

 20. Beste dedi ki:

  Ya videolu anlatım eklemeniz gerçekten çok iyi olmuş. Oldukça kolay bir işlemiş zaten anladığım kadarıyla satın alma sonrası kullanıcı panelinden takip edilecek telefon modelini seçip daha sonra orda bize verilen linki takip etmek istemiş olduğumuz telefonu yüklemek ya çok iyi ya vidyoyu izledim yükleme işlemi 2 dk bile sürmüyor ve bu anlatım var işin içinde bu yazılım tam bana göre.

 21. Sudehan dedi ki:

  Yükleme işlemi sandığımdan daha kolaymış şimdi tüm mesajlaşmalarını görmeye başladım işin en güzel tarafı bulunduğu yerin bilgisini nokta atışı veriyor her daim nerde olduğunu biliyorum bu çok güzel.

 22. Ahmet dedi ki:

  Merhabalar
  Ben Almanyada yaşıyorum
  Yani almanyada bir telefonu takip etmek için satın almak istiyorum
  PayPal ile ödeyebilir miyim ?
  Birde bunu hedef telefona yükleyince
  Telefonda görünmeyecek değil mi ?
  Teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Dünyanın dört bir yanında kullanılabilir.
   Hangi ülkede olursanız olun mspy’ı kullanabilirsiniz.
   Paypal ile ödeyebilirsiniz.
   Telefonda görünmez olsun istiyorsanız yükleme aşamasında görünmez seçeneğini seçerseniz kesinlikle takip ettiğiniz telefonda görünmez olarak çalışacaktır.

 23. Turan dedi ki:

  Turkcell T60 model telefonda çalışırmı Android işletim sistemi ve rood yapmak gerekirmi

 24. Aynur dedi ki:

  Merhaba takip etmis oldugum telefonun aramalardaki konusmalarini dinleyeboliyor muyum?

  • admin dedi ki:

   Mspy’da dinleme özelliği yoktur. Dinleme özelliği olan bir programa ihtiyacınız var ise “FlexiSPY” fazlasıyla işinizi görecektir.

 25. Hüseyin dedi ki:

  iCloud bilgilerine sahip isek fiziksel erişime gerek olur mu

  • admin dedi ki:

   Kurulacak olan cihaz iPhone ya da iPad ise iCloud giriş bilgileri üzerinden Jailbreak’siz mSpy versiyonu ile uzaktan kurmak mümkündür. Fakat normal mSpy özelliklerine göre daha kısıtlı özelliklerini kullanmış olursunuz ve ayrıca uzaktan kurmak istediğinizde icloud cihazın verilerini her 24 saatte bir güncel ve doğru şekilde yedeklediğinden emin olmanız gerekir. En sağlıklı yöntem tüm özelliklerini eksiksiz kullanım için mspy premium paketi tercih edilip fiziki erişim ile yüklemektir.

 26. Rıdvan dedi ki:

  Bnm bi telefonum kayboldu ve suan kapalı ama ımeı numarası bnde mevcut Bn o telefonu nasıl bulabilirim nerde oldugunu

 27. gokhan dedi ki:

  ben bikisinin neerde oldugunu bulabilirmiyim beni yanina kadar gotururmu bu uygulama kesin cozum varmi

  • admin dedi ki:

   Yazılımı yüklemiş olduğunuz telefonun o an nerede olduğunu ve nerelere gittiğini kapsamlı olarak yer tespitini yapmaktadır.

 28. Erhan dedi ki:

  Mrb telefon takibine maruz kaldık yönlendirme yaparsak takipten kurtulma şansımız varmıdır?

  • admin dedi ki:

   Ne yönlü bir takipte olduğunuzu anlayamadım ama telefonunuza bir yazılım yüklendiğini düşünüyorsanız telefonunuzu formatlamak bir çözüm olabilir.

 29. Erhan dedi ki:

  Özel sektörde yeni başladığım işyerinde firmanın bana vermiş olduğu telefon hattında takip olduğunu söylediler (özel işim olduğu zamanlarda) başka hatta yönlendirme yaparak takipten kurtulabilirmiyim acaba?

  • admin dedi ki:

   Belki yer tespiti konusunda dediğiniz mümkün olabilir fakat gelen veya giden aramaların hat üzerinden yönlendirme yapılmış olacağı için kesin bilgi olmamakla birlikte çağrı detaylarının görülebileceğini düşünmekteyim.