En İyi Telefon Takip Programı : mSpy

mSpy, dünya genelinde 1 milyondan fazla müşterisi ve %95 memnuniyet oranı ile casus yazılım sektöründeki en iyi telefon takip programı yazılımlarından biridir. Android, iPhone ve iOS işletim sistemlerini kullanan tüm cep telefonlarını takip edebileceğiniz mSpy; telefon görüşmeleri, WhatsApp & mesajlar, konum bilgileri gibi birçok takip özelliği içeren cep telefonu takip yöntemleri arasında uygun fiyatları ile piyasadaki en gelişmiş telefon takip uygulamasıdır.

mSpy telefon dinleme programı ile tamamen gizli ve kolay bir şekilde istediğiniz kişinin telefonunu takip edebilirsiniz. mSpy’ı kullanmaya başlayarak gelişmiş özelliklerini keşfedebilir ve 14 gün içinde memnun kalmazsanız ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. mSpy’ı hemen şimdi denemek için TIKLAYINIZ.

mSpy Nedir? Ne İşe Yarar?

mSpy Telefon Takip Yazılımının Temel Özellikleri Nelerdir?

Telefon Görüşmeleri : Hedef cep telefonunda gelen ve giden aramaların zamanı, süresi, telefon numaraları gibi her türlü çağrı detayına ulaşabilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Mesajlar & WhatsApp Yazışmaları : Cep telefonlarındaki mesajları tüm ayrıntıları ile rahatlıkla izleyebilirsiniz. WhatsApp dahil tüm gelen ve giden mesajların içeriğine, saatine ve kişi bilgisine erişebilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Konum & Yer Tespiti : Hedef cihazın anlık olarak konumunu takip edebilirsiniz. Anlık yer tespiti özellikle çocuklarınızın güvenliği için çok önemlidir. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Coğrafi Çevreleme : Hedef cihaz için bir bölge belirlenir. Bu bölgeye girildiğinde ya da bu bölgeden çıkıldığında anlık olarak bildirim alırsınız. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

İnternet Geçmişi : Hedef cihazda ziyaret edilen tüm internet sitelerinin içerikleri, ziyaret saati ve süresi gibi tüm detayları takip edebilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Kelime Bazlı Alarm Sistemi : Sizin belirleyeceğiniz kişi adı ya da kelimeler; mesajlarda, WhatsApp görüşmelerinde, arama motorlarında kullanıldığında size anlık olarak bildirim gelir. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

Gelişmiş Engelleme : Hedef cihazda belirleyeceğiniz numaralardan gelen aramaları, uygulamaları ya da web siteleri engelleyebilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

E-Posta Yazışmaları : Hedef cihazda gerçekleşen tüm e-posta yazışmalarını kendi e-postanızı kontrol ediyor gibi inceleyebilirsiniz. (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.)

mSpy casus telefon takip programı özellikleri bunlarla sınırlı değil, sosyal medya, fotoğraf, video, kişi rehberi, bağlanılan ağ takibi gibi bir çok farklı özellikleri de bulunmaktadır. Tüm özellikleri ayrıntılı olarak incelemek için buraya tıklayınız.

mSpy Telefon İzleme Programı Kimler İçindir? mSpy Nasıl Kullanılır?

 • Çocuğunun güvenliğinden endişe eden her ebeveyn telefon takip programı kullanabilir. Bu sayede olası tehlikelerden çocuğunuzu koruyabilirsiniz.
 • Sevdiklerinizin güvenliği için arama detaylarına, mesajlarına ve konum bilgisine anlık olarak ulaşmak için kullanabilirsiniz.
 • İş yerinizde çalışanlarınızın bu gelişmiş özellikleri kullanarak daha verimli çalışmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Kişisel bilgisayarınızı, tabletinizi, telefonunuzu anlık olarak takip edebilir, kaybettiğinizde anında yerini tespit edebilir, cihazlarınıza izinsiz erişimleri engelleyebilirsiniz.
 • Arama motorlarında yapılan aramalara bakıldığında sevgilinin telefonunu takip etme, eşini takip etme programı ya da koca takip programı olarak da kullanımlarına rastlanmaktadır.

UYARI: Piyasada programsız telefon takip hizmeti verdiğini iddia eden firmalara itibar etmeyin. Telefon takip sistemi kullanmadan sadece telefon numarası ile uzaktan başka birinin telefonuna erişmek mümkün değildir. Karşı telefona herhangi bir yükleme yapmadan numaradan telefon takibi sadece yasal yollarla olabilmektedir.

Neden mSpy’ı Tercih Etmelisiniz?

 • RİSKİNİZ YOK, memnun kalmamanız durumunda mSpy telefon takip programı yazılımını 14 gün içinde ücret iadesi alabilirsiniz.  Denemeyi başlatmak için buraya tıklayınız.
 • mSpy Türkiye’de ve tüm dünya genelinde 7/24 Türkçe müşteri hizmetleri desteği bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri yazılımın satın alma, kurulum ve kullanım gibi tüm aşamalarında destek vermektedirler.
 • mSpy kurulduğu cihazda tamamen gizli şekilde çalışır ve güvenilirdir.
 • İnternet bağlantınızın olduğu her yerden cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan rahatlıkla yazılımın takip özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Kolay kurulumu ile sizi diğer telefon takip programları kullanırken yaşayacağınız zahmetli kurulum aşamalarından kurtarır. Ayrıca müşteri hizmetleri de bu konuda yardımcı olmaktadır.
 • mSpy’ın gelişmiş özelliklerinden uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz. Kısa süreli indirimli ücretlerden yararlanmak için bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.
 • mSpy’ı satın aldıktan sonra beğenmezseniz 14 gün içinde iade edip, paranızı geri alabilirsiniz.

mSpy Telefon Takip Programı Nasıl Satın Alınır ve Kurulum Nasıl Yapılır?

Satın alma aşamasının ve kurulumun anlatıldığı videoyu izleyebilirsiniz :

Telefon takip programı mSpy yazılımının satın alma işlemi tamamlandıktan sonra belirtilen e-posta adresine sistem tarafından mail gönderilir. Bu mail içerisinde mSpy’ın hedef cihazdaki tüm verileri takip etmeye yarayan yönetim panelinin kullanıcı adı ve şifresi yer almaktadır.

Yönetim paneline kullanıcı bilgileri ile giriş yapıldığında resimli yükleme kılavuzundaki yönergeleri takip ederek telefon takip yazılımını istediğiniz telefondan rahatlıkla kurabilirsiniz. Kurulum ve indir aşamasından sonra anlık olarak cihaz takip edilmeye başlanır.

mSpy Telefon Takip Programı Yönetim Paneli İnceleme

mSpy takip panelinin özellikleri ve detaylı olarak kullanımının anlatıldığı videoyu izleyebilirsiniz :

mSpy Telefon Takip Programı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

mSpy’ı Herkes Kullanabilir mi?

mSpy kullanmak için teknoloji ile aranızın iyi olmasına gerek yoktur. Cep telefonundan arama yapıp, mesaj gönderebilen herkes rahatlıkla kullanabilir. Müşteri hizmetleri tüm aşamalarda 7/24 destek vermektedir.

mSpy’ın Kurulumu Kolay mı?

Hedef cihaza mSpy telefon takip ve dinleme programı yazılımını kurmak oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Satın alma sonrasında kullanıcı paneline giriş yapıldığında takip etmek istediğiniz hedef cihaza yüklemenin nasıl yapılacağı resimli olarak anlatılmıştır, kurulum işlemi dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca müşteri hizmetlerinden telefon takip programı için kurulum desteği alabilirsiniz.

mSpy Kurulduğu Cihazlarda Fark Edilir mi?

mSpy, hedef cihazda tamamen gizli olarak arka planda çalışmaktadır, herhangi bir program ile tespit edilmesi mümkün değildir.

mSpy’ı Kendi Cihazıma da Yüklemeli miyim?

Kendi cihazınıza herhangi bir yükleme yapmanız gerekmez. Takip işlemleri yönetim paneline giriş yapılarak gerçekleştirilmektedir.

mSpy Dünyanın Her Yerinde Çalışır mı?

Evet, mSpy telefon takip programı internet bağlantısının olduğu her yerde sorunsuzca çalışmaktadır.

mSpy İnternet Bağlantısı Olmayan Cihazlarda Çalışır mı?

Hayır, yazılımın takip işlemini sorunsuz olarak gerçekleştirebilmesi için hedef cihazın aktif internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir.

mSpy Her Cep Telefonuna Yüklenebilir mi?

Evet, tüm akıllı telefonlara mSpy telefon takip programı yüklenebilmektedir. Android ve iOS olmak üzere Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, General Mobile, Vestel, Sony, HTC,  gibi ünlü telefon markalarının neredeyse tüm modellerini desteklemekte. Fakat desteklenmeyen modeller olabilir, hedef cihazın mSpy’a uyumlu olup olmadığını anlamak için buraya tıklayınız. Turkcell, Vodafone, Turk Telekom fark etmeksizin tüm operatörleri desteklemektedir.

mSpy’ı Hedef Cihaza Uzaktan Yükleyebilir miyim?

Hayır, hedef cihaza fiziksel olarak erişim imkanınızın olması gerekmektedir. Piyasadaki uzaktan yüklenebildiği iddia edilen yazılımlara itibar etmeyiniz.

mSpy’ı Hedef Cihazdan Uzaktan Kaldırabilir miyim?

Evet, yönetim panelinden kolaylıkla devre dışı bırakabilir ya da tamamen kaldırabilirsiniz.

mSpy Benim Gizliliğimi Korur mu?

Evet, hedef cihaza kurulan yazılımda size ait hiçbir bilgi barındırılmaz. mSpy ile elde ettiğiniz verilerin gizliliği güvenli sunucularda şifrelenerek saklanmaktadır, hiçbir şekilde sizin dışınızda 3.şahısların erişimi mümkün değildir.

mSpy’ı Satın Almak İstiyorum, Beğenmezsem İade Edebilir miyim?

Evet, 14 gün deneyerek buna karar verebilirsiniz. Satın alma aşamasından sonra 14 gün içinde iade edebilir, paranızı iade alabilirsiniz. (İade Politikası)

mSpy 7 Gün Ücretsiz Deneme Sürümünü Neden Kaldırdı?

mSpy telefon takip programı piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren müşterilerine programın tanıtımı ve denenmesi amacıyla 7 günlük ücretsiz deneme şansı vermekteydi. Fakat bazı kullanıcılar tarafından bu durumun kötüye kullanılmasından dolayı mSpy 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kaldırmıştır. Deneme sürümü kaldırılmış olsa dahi kullanıcıların 14 gün içinde iade hakkı devam etmektedir.

mSpy telefon takip programı yazılımının 14 günlük deneme süresi vermesinin sebebi içinde şüphe olan ve denemek isteyip sonra almaya karar vermek isteyen kullanıcılar için bu fırsattı sunmuştur. mSpy kendi yazılımına çok güvendiğinden tam geri ödemeli 14 gün iade hakkı sunuyor.

mSpy’ın hangi üyeliğini satın almalıyım?

mSpy ihtiyaçlara göre 2 farklı üyelik sistemi ile satışa sunulmaktadır. Bunlardan biri STANDART üyelik, diğeri ise PREMİUM üyelik olarak iki ayrılmaktadır.

Premium üyelik Standart üyeliğe göre daha fazla özellik barındırmaktadır. mSpy Standart üyeliğin aylık fiyatı 105 TL iken, mSpy Premium 12 aylık abonelik tercih edildiğinde aylık 58 TL gibi küçük bir fiyata denk gelmektedir ve böylece fiyat konusunda uzun abonelik tercih edenlere çok büyük fiyat avantajı sağlamaktadır.

MSpy hakkında en iyi 25 soru

MSpy telefon takip programı ne işe yarıyor? – mSpy takip programı, ebeveynlerin, çocuklarının akıllı telefon kullanımlarına net bir bakış açısı sağlayarak çocuklarını uzaktan kontrol edebilmeleri için yardımcı olur.

MSpy jailbreak olmayan iPhone’da kullanılabilir mi? – Evet, herhangi bir iOS sürümünde kullanılabilen ve cihaza fiziksel erişimi olmayan bir cihazı izlemenizi sağlayan mSpy no-jailbreak çözümü vardır.

MSpy nasıl kullanılır? – Satın alım yapıldıktan sonra, mSpy Kontrol Panelinize giriş yapmanız gerekir.  Telefon aramaları, kısa mesajlar, internet geçmişi gibi tüm hedef cihaz verileri orada görüntülenmektedir.

MSpy casus telefon programı ile neler görülebilir? – mSpy ile ebeveynler kısa mesajları, arama kayıtlarını, tarayıcı geçmişini, yüklü uygulamaları, GPS konumlarını, e-postaları, WhatsApp mesajlarını ve daha fazlasını takip edebilirler. Tüm özellikleri buradan görebilirsiniz.

MSpy Android telefonlara uzaktan yüklenebilir mi? – Hayır, Android cihazlara mSpy kurmak için fiziksel erişim gereklidir.

MSpy iPhone’a uzaktan yüklenebilir mi? – Evet, mSpy no-jailbreak çözümünü seçerseniz mSpy uzaktan kurulabilir.

MSpy’ı jailbreak olmadan kullanmak için bilmem gerekenler nelerdir?mSpy no-jailbreak çözümü ile çalışmaya başlamak için, hedef aygıt iCloud kimlik bilgilerini bilmeniz gerekir.

MSpy simgesi gizlenebilir mi? – Evet, kurulum işlemi sırasında mSpy ikonunu gizlemek için bir seçenek var. Gizli seçeneğini seçtiğinizde hedef telefonda tamamen gizli ve görünmez olarak çalışmaktadır.

MSpy silinen mesajları görebilir mi? – Evet, mSpy, hedef cihazda paylaşılan gönderilen, alınan ve silinen tüm mesajları görmenizi sağlar.

MSpy’da telefon dinleme özelliği var mı ve aramaları kaydedebilir mi? – Farklı eyaletlerdeki belirli telefon kayıt yasalarından bağımsız olarak, telefon konuşmalarını kaydetmek genellikle yasak olduğundan mSpy telefon dinleme özelliğini barındırmamaktadır.

Telefon dinleme özelliği için ne tavsiye edersiniz? mSpy gibi dünyaca ünlü, dünyanın her yerine hizmet sağlayan diğer popüler telefon takip programı ise Flexispy‘dır. Flexispy ile takip etmiş olduğunuz hedef telefonun konuşmalarını kayıt edebilir ve aynı zamanda canlı olarakta dinleyebilirsiniz. FlexiSpy Türkiye resmi satış sitesi için buraya tıklayınız.

MSpy Snapchat’i izleyebilir mi? – Evet, mSpy tüm Snapchat konuşmalarını ve giden multimedya dosyalarını izleyebilir.

MSpy WhatsApp’ı izleyebilir mi? – Evet, mSpy tüm WhatsApp mesajlarını, çağrıları ve medya dosyalarını izlemenizi sağlar.

MSpy Facetime’ı izleyebilir mi? – Hayır, mSpy Facetime’ı desteklemiyor.

MSpy Instagram’ı doğrudan izleyebilir mi? – Evet, mSpy tüm paylaşılan mesajları ve bağlantıları doğrudan izleyebilir.

MSpy Kik metinlerini izleyebilir mi? – Evet, mSpy Kik’teki tüm gelen ve giden metin mesajlarını izleyebilir.

MSpy Facebook Messenger’ı izleyebilir mi? – Evet, mSpy, Facebook Messenger ile paylaşılan tüm gönderilen ve alınan kısa mesajları izleyebilir.

MSpy telefon takip programını nereden güvenle alırım? – mSpy ile ilgili nerede makale okumuş olursanız olun paranızın boşa gitmemesi adına kayıt olmadan önce mutlaka sitemize gelip burada yer verdiğim resmi satış sayfası linkine tıklayarak güvenli bağlantıdan satın alabilirsiniz. Hesap oluşturmak ve satın alım aşamasına direk yönlenmek için buradaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

MSpy nereden indirilir? – Satın alım işlemi yapıldıktan sonra, mSpy Kontrol Paneli ve kullanıcı giriş bilgilerini içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız. Kurulum kılavuzuna erişmek için mailinize gelen kullanıcı giriş bilgileri ile kullanıcı hesabınıza bir diğer değişle kontrol panelinize giriş yaptığınızda hedef telefona nasıl yükleneceğini adım adım gösteren resimli anlatım ve indirme linki bulacaksınız.

MSpy keylogger ne yapar? – mSpy keylogger, hedef cihazda yazılan her tuş vuruşunu yakalamaya yardımcı olur ve bunları kullanıcı panelinize aktarır.

MSpy no-jailbreak çözümü iOS 11,12’de çalışacak mı? – Herhangi bir iOS sürümü için mSpy no-jailbreak çözümü mevcuttur.

MSpy Google Piksel, Google Piksel XL, Google Piksel 2, Google Piksel 2 XL, Google Piksel 3, Google Piksel 3 XL üzerinde çalışır mı? – Evet, mSpy herhangi bir Android 4+ sürüm ile uyumludur.

MSpy Windows telefonlarla uyumlu mu? – Hayır, ne yazık ki, mSpy Windows telefonlarla uyumlu değildir. Sadece iOS ve Android cihazlarını destekler.

MSpy ile ilgili bir talebim olduğunda ne yapmalıyım? – Telefon takip programı sektöründe liderliğini koruyan mSpy yazılımı müşterilerinin değerini biliyor ve tüm müşteri ve müşteri adaylarına 7/24 destek sağlıyor. MSpy müşterilerinin  büyük çoğunluğu aldıkları hizmetten ve kullandıkları yazılımdan oldukça memnun olduklarını söylemektedir.

Sitemizde mSpy hakkında satış öncesi merak edilen bilgilere yer verilmektedir bu sebeple oluşabilecek teknik sorunlarda veya bir iade talebiniz olduğunda mSpy müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

mSpy Standart Telefon Takip Programı Üyelik Takip Özellikleri ve Fiyatlandırması

Standart üyelik 1 aylık olarak satılmakta olup fiyat 105 TL’dir

 • SMS Mesajları, MMS
 • Arama kayıtları ve Rehber Listesi
 • İnternet Geçmişi
 • Takvim, Notlar, Görevler
 • Anahtar Kelime Alarmı
 • ePosta / email geçmişi
 • Yer İmlerinin takibi
 • Sınırsız Cihaz Değişikliği
 • Fotoğraflar & Videolar
 • Yüklü Uygulamalar
 • SIM Değişikliği Uyarısı
 • Yer Tespiti / GPS Konum
 • Kaldırma Uyarısı
 • İlk Kurulum
 • Otomatik Yazılım Güncellemeleri
 • 7/24 e-posta teknik desteği dahildir

mSpy Telefon Takip Programı Premium Üyelik Takip Özellikleri ve Fiyatlandırması

mSpy Premium takip özelliği, yukarıda sıralamış olduğumuz Standart üyelik özelliklerini de içerisinde barındırmaktadır. Yani Standart özelliklere ilaveten aşağıdaki özelliklerinde dahil olduğu bir pakettir.

 • Coğrafi Çevreleme
 • Klavye takip özelliği
 • Wi-Fi Takibi özelliği
 • Uygulamaları ve Web Siteleri Engelleme
 • Gelen Aramaları Engelleme
 • Uzaktan Cihazı Kilitleme veya Silme
 • Snapchat aktivitelerinin takibi
 • WhatsApp mesajlarını okuma
 • KIK mesajlarını takip etme
 • Instagram mesajlarını görme
 • Viber konuşmalarını izleme
 • Skype sohbetlerini görüntüleme
 • LINE konuşmalarını izleme
 • Telegram mesajlarını görme
 • Tinder aktiviteleri izleme
 • Hangouts sohbetleri ve aktiviteleri
 • iMessage (iOS) takibi
 • Facebook Mesajlaşmaları

telefon takip programı

Henüz karar veremediyseniz, ekşi gibi mecralarda yapılan yorumları okuyabilir, aşağıda bulunan mSpy telefon takip programı yorumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

"En İyi Telefon Takip Programı : mSpy" Hakkında Kullanıcı Yorumları

 1. Mrb bende hedef telefona yüklemek istiyorum fakat yükleme ve aktif hala getirmek çok uzun süreceği için yakalanirim ne yapmam gerekiyor

  Cevapla
  • Hedef telefona yükleme işlemi baştan sona toplamda en fazla 5 dakika sürmektedir normal şartlarda 1 dk gibi kısa sürede yüklenebilmektedir.

   Cevapla
 2. Merhabalar bu program iphone 7 ve 6 sürümleri için de geçerli mi ve direk telefona kurulum yapabiliyor muyuz uzun sürüyor mu ben bilgisayar dan da çok anlamam zorlamam değil mi

  Cevapla
  • Evet belirtiğiniz modellerle uyumludur.
   Yükleme işlemi oldukça kolaydır bilgisayardan anlıyor olmanız gerekmez satın alıp kullananların geneli teknoloji uzamanı değil 🙂
   İnternette girebilen herkes bunu kolayca alıp kullanabilir şu anda sizde internete giriş yaparak bana soru yöneltiğinize göre sizde kolayca yapabilirsiniz.

   Cevapla
 3. Benim sorum su kullanmis oldugum iphone bu programi yukledim daha sonra hediye ettim farkli apple kullanici adi ile telefon kullanilmaya devam ettiginde yuklu program silinirmi tekrarmi kurmak gerekir tskler

  Cevapla
  • Hedef telefona yüklendikten sonra farklı apple kullanıcı kimliği ile giriş yapılıp kullanılmaya başlansada o cihaz takip edilebilirliğini sürdüreceğini düşünüyorum çünkü program cihaza yüklenmiş durumdadır bu yüzden Apple kimliği değişimi fark etmeyecektir. Yinede dilerseniz mSpy sitesinde bulunan sohbet kısmından yazılı olarak veya bulunduğunuz ülkenin müşteri hizmetlerini arayıp detaylı sorabilirsiniz: Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları Listesi

   Cevapla
 4. Whatsapp mesajlarina ulasmak icin root etme aşamasi şart mi sadece uygulamayi yükleme yeterli mi

  Cevapla
 5. iphone 4s için uygun mu

  Cevapla
  • Evet uyumludur

   Cevapla
   • MERHABA
    Ben app store üzerinden indirdim ama bir türlü yapamadım yardımcı olur musunuz?

    Cevapla
    • App Store üzerindeki uygulamadan yana pek bir bilgim yok dilerseniz mSpy müşteri temsilcisini arayarak bilgi alabilirsiniz.
     MSpy resmi satış sitesine bu link üzerinden erişebilirsiniz.

     Cevapla
   • Önceki mesajları da gösterir mi yoksa yüklendiği andan itibaren olan Mesajlar mı gösteriliyor

    Cevapla
    • Yüklendiği andan itibaren ve yüklendiği anda telefonunda bulunan tüm mesajları aktarır hesabınıza.

     Cevapla
 6. Merhaba tekrar dan iphone için video hazırlıcaktınız yoldamı daha acaba

  Cevapla
 7. Program için internet gerekli değil mi?

  Cevapla
  • Evet gerekli fakat her zaman açık olması gerekmiyor. Hedef telefon internette bağlandığı anda telefonda gerçekleştirdiği tüm kullanım aktiviteleri panelinize yansıyor.

   Cevapla
 8. Program güncelleme felan ister mi ilerde yükledikten sonra bir daha işlem yapmak gerekir mi?

  Cevapla
  • Hedef telefona bir defa yükledikten sonra ikinci bir kez hedef telefonla bir işiniz kalmıyor. Güncelleme hedef telefonda otomatik ve görünmez olarak gerçekleşir.

   Cevapla
 9. İşletim sistemi android 6 olan sistemlerde çalışır mı

  Cevapla
  • Evet desteklemektedir.

   Cevapla
 10. Veriler nerede toplanıyor acaba? Gerekli takip işlemleri ve yedeklemeyi düzenli bir şekilde nasıl yapıyoruz?

  Cevapla
  • Tamamı kullanıcı paneline otomatik gönderilir tüm kullanımları ve geçmişi kullanıcı hesabınızdan görebiliyorsunuz.

   Cevapla
  • Merhaba mycasus ne kadar güvenli sitemi acaba oda size bağlımı uzaktan yükleme doğrumudur acaba bana yardımcı olurmusunuz lütfen kurulumu böle diyor Mycasus…..myCasus program kurulumu oldukça basittir bu notları dikkatlice okuyunuz.
   myCasus’un yüklenmesini istediğiniz telefonun numarasını gireceksiniz ve göndermek üzere bir link oluşturacaksınız ve bu linki karşı tarafa göndereceksiniz.
   Telefon numarası doğrulama amaçlıdır, oluşturulan linki farklı telefon numarasına gönderirseniz veya kendiniz tıklarsanız doğrulama sağlanamaz ve kurulum tamamlanmaz.
   Link oluşturmak için youtube.com sitesine girin ve karşı tarafın en az 15sn izleyeceğini düşündüğünüz bir video bulun. Videonun üstüne sağ tıklayarak “Video URL’sini kopyala” ya tıklayın ve Bilgi girişi bölümündeki Link oluştur bölümüne yapıştırın. Sistem size yeni bir link üretecektir örn(rebrand.ly/xxx) bu linki kopyalayın ve karşı tarafa telefonundan tıklayacağını düşündüğünüz herhangi bir yerden gönderin. örn(SMS, Whatsapp vb.)
   Bilgi girişini tamamladıktan sonra bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz, bu son aşamada kurulumunun hangi aşamalarının başarılı hangi aşamalarının başarısız olduğunu görebilirsiniz. Tüm aşamalar yeşil yandığında myCasus kurulumu tamamlanmış demektir.

   Cevapla
   • Belirtmiş olduğunuz mycasus . com adlı sitenin hiçbir şekilde mSpy ile bir ilgisi yoktur sadece site ismiyle benzerlik yaratmıştır. Bu ve benzer bazı siteler insanları sadece kandırmak için oluşturulmuştur. Sözde takip programları adı altında satış yapıyor gözüküyorlar fakat paranızı aldıktan sonra sizinle iletişimi koparıyorlar. Çünkü sizlere sunacakları elerinde bir yazılım yoktur. Bu sitelerin söylediği şekilde hedef cihaza link göndererek yüklemek yazılımsal olarak kesinlikle ama kesinlikle mümkün değildir. Bu konuda aşırı şikayetler var aynı kişilere ait olduğunu düşündüğüm bir diğer site ise casuspro . com’dur aynı şekilde insanları cezbeden vaatler sunmaktadırlar.
    Bakın insanları nasıl mağdur etmişler kendiniz okuyun: https://www.sikayetvar.com/casus-pro

    Bu arada bir telefonu takip etmek için alacağınız programlara lütfen dikkat ediniz bu tür fırsatçılara paranızı kaptırmayınız. Bir ebeveyn olarak sevdiklerinizin sizler için ne kadar değerli olduğunu iyi biliyorum bu yüzden onları takip etmek için alacağınız programı seçerken daha ucuz göründüğü için veya uzaktan zahmetsizce yüklendiğini vaat ettiği için aldatıcı iştah kabartan vaatlere inanarak paranızı çöpe atmayınız.

    Dünya genelinde milyon müşteriye sahip ve popülerliğini koruyan gerçek telefon takip programı 2 yazılım vardır bunlardan biri mSpy bir diğeri ise Flexispy’dır.

    MSpy güvenilir resmi satış sitesi: tr.mspy.com
    FlexiSpy güvenilir resmi satış sitesi: http://www.flexispy.com/tr

    Cevapla
    • Gizli ya da görünür yap konusunda , telefonu kullanan kişi bazı simgeleri gizliyorsa ve bunları denetliyorsa, gizlileri görünür yap yaparsa telefonunda bu , bu program da görünebilir ?

     Cevapla
     • Sizi çok iyi anlıyorum fakat dediğiniz şekilde gizlileri görünür yapsa da mSpy izlenen cihazda görünmez tamamen gizli olarak çalışır.

 11. Program güzel ancak bir sorum olacak. Karşı taraf takip edildiğini anlıyor mu? Kapatması mümkün mü takibi?

  Cevapla
  • Hedef telefon kullanıcısının bunu fark etmesi mümkün değil çünkü yazılım kendini tamamen gizleme özelliğine sahiptir.

   Cevapla
 12. İnternette o kadar çok sahte takip programı var ki sonunda böyle bir programa denk geldiğim için sevindim.

  Cevapla
 13. Fiyatı da gayet uygun. Özelliklerine baktım oldukça kullanışlı bir takip programı.

  Cevapla
 14. Bu devirde böyle bir program kullanmak şart oldu. Hemen satın alıyorum.

  Cevapla
 15. Program note 3 ile uyumlu çalışıyor mu eski bir telefon sorun çıkartır mı ?

  Cevapla
  • Note 3 ile uyumlu çalışmaktadır.

   Cevapla
 16. Paketi bir defa alıp onu başka telefonlarda kullanabilir miyim? Mesela 6 aylık aldım sadece 1 telefonu mu takip edebilirim 6 aylık paket ile

  Cevapla
  • Bir telefonu takip etmek şartıyla istediğiniz kadar hedef telefon değiştirebiliyorsunuz. Bunun için mspy kullanıcı paneline girip hedef cihazdan kaldır butonuna tıkladıktan sonra mspy’ı hedef cihazdan kaldırmış olursunuz. Daha sonra istediğiniz bir başka telefona yükleyerek cihaz değişikliği yapmış olursunuz.

   Cevapla
  • Merhaba karşi tarafada yüklemek gerekmi bu programi

   Cevapla
   • Zaten sadece karşı telefona yüklüyorsunuz. Kendi telefonunuza birşey yüklemiyorsunuz.
    Siz takip işlemini mspy resmi sitesi üzerinden kullanıcı giriş bilginizle giriş yaparak karşı telefonun tüm kullanımlarını adım adım görmüş olursunuz.
    Demoyu görüntülemek ve sitenin üst kısmındaki giriş bölümünü görmek için tıklayınız.

    Cevapla
 17. Böyle güzel ve kullanışlı bir hizmetin bu kadar ucuza verilmesi bence iyi değil. Fiyatları güncellemelisiniz bence.

  Cevapla
 18. Aylık 59 Tl’ye karşımdaki kişinin cihazını neredeyse tamamen her türlü kullanım bilgisine ulaşabiliyorum.

  Cevapla
 19. Standart paket aldım. Ve gayet memnunum. Kişinin telefon rehberini, smslerini rahatça görebiliyorum. Sanırım Whatsapp izleme Premium pakette mevcut.

  Cevapla
 20. Ne kadar çok yogrum var öyle
  Benim sorum uzaktan İnternet açma komutu var mı acil olarak cevap verirseniz sevinirim

  Cevapla
  • Uzaktan hedef telefonun internetini açma özelliği yok.

   Cevapla
   • iPhone a yüklediğimizde jealbreak yapmak gerekiyor mu jealbreaksız yükleme oluyor mu öyle bi yazı var çünkü jealbreaksız olduğuna dair.böyle bi durumda sadece iCloud hesabını bilmemiz yeterli mi telefon elimizde olmadan bu şekilde yüklemeyi yapabiliyormuyuz.bide iPhone yedekleme alanının boş olması mı gerekiyor yüklemenin gerçekleşmesi için

    Cevapla
    • Merhaba,

     iPhone’a cihazlara mSpy Jailbreaksiz sürümünü uzaktan yüklemeniz mümkündür. Bunun için satın almış olduğunuz mSpy üyeliğinize giriş yaparak hedef iPhone cihaza hiç dokunmadan iCloud bilgilerini girerek aktif edip takip etmeniz mümkündür.

     İzlenecek Adımlar:

     mSpy hesabınıza giriş yapın karşınıza kurulum sihirbazı gelecektir.

     Sonra hedef iPhone’un iCloud giriş bilgilerini hesabınızda istenilen yerlere girin (cihazda iCloud’a yedekleme aktif değilse telefonu elinize alarak aktif etmeniz gerekir)

     Daha sonra kullanıcı hesabınızdan çıkış yapın ve tekrar girin sistem aktif olacaktır. Tüm takip işlemleri kullanıcı hesabınıza/panelinize giriş yaparak izleyebileceksiniz.

     Aşağıdaki Detaylarada Bakabilirsiniz

     Jailbreaksiz MSpy iphone kurulumu “Resimli Anlatım”

     Jailbreaksiz mSpy Satın Alma

     Cevapla
    • Öncelikle cvp verdiğiniz için çok tşk ederim
     Peki jealbreaksız yüklemede gelen giden msjlar aramalar hemen anında kontrol paneline geliyor mu yoksa 24 saat içinde mi geliyor bu dediğiniz ilk yüklemeden snr ki 24 saat mi yoksa her gelen giden ileti yazışmalar aramalar için mi ??
     Bide iCloud saklama alanı dolu ve yedekleme yapmıyorsa bu sorun teşkil eder mi jealbreaksız yüklemede ??

     Cevapla
   • Kullandıktan sonra memnun olmazsam üyeliğimi nasıl iptal edebilirim.

    Cevapla
    • Memnun kalmadığınız takdirde iade süreci içerisinde refund@mspy.com adresine iade etmek istediğinizi belirten bir mail atmanız yeterlidir.

     Dilerseniz satın alma öncesi mSpy ful sürümünü 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.
     Ücretsiz kayıt için: TIKLAYIN

     Cevapla

Yorum yapın