En Detaylı Hoverwatch İncelemesi : Nedir, Kurulum ve Nasıl Kullanılır?

Çok detaylı bir hoverwatch uygulaması incelemesi yaptık; hoverwatch nedir, kurulum nasıl yapılır ve nasıl kullanılır? Tüm soruları cevaplıyoruz. Hoverwatch uygulaması nedir, apk nasıl indirilir ve nasıl kullanılır? Hoverwatch iphone, android, mac, windows cihazlara nasıl kurulur ve nasıl kaldırılır gibi tüm detayları bulmuş olacaksınız. Hoverwatch kullananların görüş, şikayet ve yorumlarını sayfamızın altında açıkça belirtmelerini rica ederiz.

Hoverwatch Nedir?

Hoverwatch, Snapchat, Instagram ve WhatsApp gibi sosyal medya uygulamaları üzerinde kullanılabilen bir tür casusluk yazılımıdır. Hoverwatch’ı yükleyebilmek ve mobil uygulamayı kullanmaya başlayabilmek içinse kullanıcı hesabınızı kaydettirmeniz gerekir. Aynı zamanda sisteme uygun şekilde tanımlanabilmek için e-posta adresinizi de eklemeniz büyük önem arz eder.

Bir Hoverwatch aboneliği satın aldığınız zaman geçerli bir e-posta adresi girmeniz zorunludur. Zira bazı zamanlarda Hoverwatch’ı satın alan kullanıcılar ilk aşamada sisteme yanlış e-posta adresleri girmekte ve bu nedenle farklı problemler yaşayabilmektedir. Bu tarz sorunları yaşanmadan önce öngören Hoverwatch ise uygulamayı satın alan kullanıcılara yanlış bir e-posta adresi girmeleri durumunda siparişlerinde değişiklik yapabilme imkanları verir.

Buna göre bu tür bir sorun yaşamanız halinde Hoverwatch hesabınıza giriş yapmalı ve daha sonra sipariş kimliğinizi müşteri hizmetlerine iletmelisiniz. Tüm bu uygulama adımlarını buradan ulaşılabilecek olan Hoverwatch’ın kendi resmi web sitesi üzerinden de takip edebilirsiniz.

Yazılımı Satın Aldıktan Sonra İzlenen Cihazı Nasıl Değiştirebilirim?

Hoverwatch deneme sürümünde ve aile paketinde 5 farklı cep telefonunu izleme imkanlarına sahipsiniz. Fakat kişisel bir abonelik planı satın alırsanız sadece bir cihazı izleyebilirsiniz. 5 cihazı izlemek üzere özelleştirilen Hoverwatch deneme süresi planınız bittiğinde de Hoverwatch’ın hali hazırda izlenen 5 cihazdan birisini otomatik olarak seçeceğini bilmeniz gerekir.

İzlenen Cihazı Nasıl Değiştirebilirim?

Hoverwatch uygulamasında izlenen cihazı değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

Söz konusu adımları birebir uygulamanız halinde izlenen cihaz sistem tarafından silinecektir. Eski bilgileri korumak istiyorsanız da Stop Device Monitoring(Cihaz İzlemeyi Durdur) seçeneğini seçin. Bu butona basmanızla birlikte hedef cihazın günlük aktiviteleri daha sonra incelemeniz için özel bir bölüme kaydedilecektir.

Tüm bunların yanı sıra bireysel bir üyelik paketi satın alıp tek bir cihazı izlemek yerine birden fazla cihazı takip etmek istemeniz halinde Hoverwatch’ın size özel olarak çıkardığı Aile Kiti(Family Kit) üyelik paketini gözden geçirebilirsiniz. Family Kit paketi sayesinde 3 cihazı aynı anda yüzde 10 indirimli fiyat avantajıyla izlemeye başlayabilirsiniz.

Arama Kaydını Çalıştıramıyorum ve Kaydı Dinleyemiyorum

Bazen Hoverwatch kullanıcıları, hedef cihazlardan elde ettikleri arama kayıtlarını dinleyemediklerinden yakınır. Siz de böyle bir durumdaysanız uygulayabileceğiniz birkaç çözüm yönteminden bahsedebiliriz:

Kullanmakta olduğunuz tarayıcının güncellemelerinde sorun olabilir. Bu durumda arama seslerini çalamıyorsanız farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı deneyin. Daha sonra kontrol paneline giriş yaparak problemin çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

Ses kaynağında sorun olabilir. Böyle bir durumda ses kaynağını değiştirmeyi deneyin. Bunun için de kontrol panelinize giderek izlenmekte olan cihazı seçin ve cihazın ayarlar kısmına gelerek tercih edilen ses kaynağını değiştirin. Sonrasında kontrol paneline giriş yapın ve sorunu yeniden test edin.

Eğer probleminiz halen devam ediyorsa size yardımcı olması için buradan ulaşabileceğiniz müşteri temsilcileri ile irtibata geçin. Telefon modelinizi ve diğer özellikleri belirttiğiniz zaman Hoverwatch yetkililerinin sorunun çözümü için size destek olacağından emin olabilirsiniz.

Program Kurulumu ya da Satın Alma İşleminden Sonra Kayıtları Kontrol Panelinde Göremiyorum

Normal şartlarda Hoverwatch’ı yüklediğiniz zaman hedef cihazdan gelen kayıt günlükleri otomatik olarak kontrol panelinizde görüntülenir. Ancak söz konusu kayıtları göremiyorsanız bu problemin birbirinden farklı bazı nedenleri olabilir:

Hoverwatch uygulamasının hedef cihaza doğru yüklenmemesi: Hoverwatch’ı hedef cihazdan silerek yeniden kurmayı deneyin.

Hedef cihazın kapalı olması: Hedef cihaza erişim sağlayarak açık olduğundan emin olun ve kontrol panelini yeniden gözden geçirin.

Hedef cihazın internete bağlı olmaması: Hedef cihazın internet bağlantılarını kontrol edin.

Hedef cihazın verilerinin senkronize edilmemesi: Güncellemenin bazen zaman gerektireceğini göz önüne alın ve kayıtların gözükmesi için 20 dakika bekleyin.

Hoverwatch’ın hesaba bağlı olmaması: Hedef cihaza yüklediğiniz uygulamanın Hoverwatch web sitesinde açtığınız kişisel hesabınıza bağlı olduğundan emin olun. Aksi takdirde sistem hangi hesabın kayıt günlüklerini alması gerektiğini anlayamayacaktır.

[su_button url=”https://www.mspy.gen.tr/site/hoverwatch/” target=”blank” background=”#2def6e” size=”10″]İNDİRİMLİ FİYATLARI GÖR[/su_button]

Hoverwatch’ı Açmak İçin PIN Kodunu Unuttum

Hoverwatch’ı hedef cihazda açmak için PIN kodu girmeniz gerekir. PIN kodu uygulamayı hedef cihaza yüklerken oluşturduğunuz 4 haneli bir şifredir. Hoverwatch PIN kodu size uygulama güvenliğini üst düzeyde tutma imkanı verdiği için oldukça önemlidir. Hedef cihazın sahibinden Hoverwatch’ı gizlemek için PIN kodunu kullanabilir ve bu sayede uygulamanın hedef cihazda fark edilmesini önleyebilirsiniz. Hedef cihazda uygulamayı açmak içinse ***PIN### tuşlamasını yapabilirsiniz.

Peki PIN kodunu unutursanız ne yapmalısınız?

PIN kodunu unutmanız durumunda hesabınıza giriş yapabilir ve oradan da Ayarlar(Settings) kısmına gelebilirsiniz. Buradan da PIN kodunuzu rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kingroot ile Root İzniyle İlgili Sorunları Nasıl Çözerim?

Neredeyse her ebeveyn kontrolü uygulaması, çalışmaya başlamak için root gerektirir. Hoverwatch uygulamasında da aynı şekilde izlenecek olan cihaz rootlu değilse, uygulamayı çalıştırmanız mümkün değildir. Bir cihazı root yapabilmek içinse ilk olarak rooting teriminin ne anlama geldiğini bilmeniz gerekir.

Rooting Nedir?

Rooting, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda sistemi değiştirmek için gereken erişim iznini sağlama sürecidir. Rooting, cihaz kullanıcılarını SuperUser’e çevirir. Buna göre rooting sayesinde cihaz sisteminde değişiklikler yapabilir ve hatta tüm işletim sistemini geliştirebilirsiniz.

Ebeveyn Kontrolü Uygulamaları Neden Root Gerektirir?

Ebeveyn kontrolü uygulamaları hedef cihazlardaki verileri ya da kullanıcı aktivitelerini kolayca toplayamaz. Zira Android cihazlar casus yazılımlardan korunmaktadır. Root ise casus yazılım kalkanlarını devre dışı bırakmakta ve ebeveyn kontrolü uygulamalarının sisteme tamamıyla erişmelerini ve hedef kullanıcıların etkinliklerinin izlenmesini sağlar.

Rooting aslında sandığınızın aksine oldukça basit bir işlemdir. Yine de zaman zaman root izinleri konusunda farklı problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte böyle zamanlarda çözüm içinse Kingroot uygulaması tavsiye edilir. Kingroot’u nasıl kullanabileceğinizi bilmiyorsanız da internet üzerinden aratarak nasıl yapılır öğrenin.

Hoverwatch Simgesini Nasıl Gizleyebilirim?

Ebeveyn kontrolü uygulamasını hedef cihaza yükledikten sonra uygulamayı cihazın gerçek sahibinden gizlemeniz gerekir. Bunun için de hedef cihazda uygulamayı açtıktan sonra Ayarlar (Settings) kısmına gidebilir ve menüden Hoverwatch simgesini gizlemek için Hoverwatch Simgesini Gizle(Hide Hoverwatch İcon) butonuna dokunabilirsiniz. Simgenin hedef cihazın menüsünde gözükmesini istemeniz halinde ise Hoverwatch Simgesini Göster(Show Hoverwatch İcon) butonuna dokunabilirsiniz.

Bitdefender Antivirüs Sorununu Nasıl Çözebilirim?

Bitdefender Antivirüs programı Hoverwatch’ı Windows sistemi için bir tehdit olarak görür ve bilgisayarı korumak amacıyla ebeveyn kontrolü uygulamasını engeller. Bu nedenle Hoverwatch’ın en son sürümünü kullanmaya başlamak istiyorsanız antivirüsün ebeveyn kontrol yazılımını engellemesini önlemeniz gerekir.

Nasıl Yapılır?

Android 6.0 ile İlgili Çökme Sorununu Nasıl Çözebilirim?

Android 6.0 sürümünde Hoverwatch’ı çalıştırırken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın:

Uygulamanın tüm verilere erişimine izin verdikten sonra Android 6.0’da yaşanan Hoverwatch çökme sorununu giderebilirsiniz.

Bunun yanı sıra uygulamanın sorunsuz şekilde çalışması için hedef cihazın doğru şekilde root edilmesi gereklidir. Cihazın rootlu olup olmadığını kontrol etmek için de aşağıdaki adımları uygulayın:

Uygulama size hedef cihazın root edilip edilmediğiyle ilgili bilgi verecektir.

ÜCRETSİZ KAYIT İSTER MİSİN?

[su_button url=”https://www.mspy.gen.tr/site/hoverwatch-alternatifi-mspy/” target=”blank” background=”#2def6e” size=”10″]HAYIR[/su_button] [su_button url=”https://www.mspy.gen.tr/site/hoverwatch/” target=”blank” background=”#2def6e” size=”10″]EVET[/su_button]

Root İzni Sıfırlama ile ilgili Sorunları Nasıl Çözebilirim?

Hedef cihazda root izni sıfırlama sorunlarını çözmek için SuperUser uygulamasını kullanabilirsiniz. Peki SuperUser uygulaması nedir?

SuperUser uygulaması, kullanıcılara root erişimlerini kontrol etmelerinde yardımcı olan bir uygulamadır. Eğer bir Hoverwatch kullanıcıysanız SuperUser uygulamasının yardımı ile root izni sıfırlama ile ilgili tüm problemleri çözebilirsiniz. Bunun için de aşağıdaki adımları izleyin:

Belirtilen tüm adımları uygulamanız halinde problemleriniz çözülecektir.

Yazılım Güncellendikten Sonra Nasıl Root İzni Restorasyonu Yapabilirim?

Hoverwatch kullanırken hedef cihazın yazılım güncellemesi alması halinde root erişimiyle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Zira bazı zamanlarda güncellemeden sonra yazılım otomatik olarak root iznini devre dışı bırakabilir. Böyle durumlarda uygulamanın çalışmaya devam edebilmesi için root erişimini yeniden etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için de aşağıdaki talimatları izleyin:

Son aşamada yazılımı kullanmaya başlamak için bilgisayarı yeniden başlatmanız önerilir. Tüm kayıtlar 10 dakika içinde görünecektir.

Android Cihazda Yazılımı Nasıl Güncelleyebilirim?

Android cihazda en son güncellemeyi yüklemek için, hedef cihazda Hoverwatch uygulamasını başlatmanız gerekir. Uygulama güncellemeyi otomatik olarak kontrol edecektir ve henüz yapmadığınız bir güncelleme varsa, Update(Güncelle) düğmesi görünecektir.

Yazılımı ayrıca kontrol paneliniz üzerinden de güncelleyebilirsiniz. Bunun için de Settings(Ayarlar)’a gidin ve Automatic App Update(Otomatik Uygulama Güncelleme)’yi açın.

Güncelleme başarıyla yüklendiği zaman root erişiminin kaybedilmediğini de kontrol edin. Gizli mod da aynı şekilde güncellemeden sonra devre dışı kalabilmektedir. Bu nedenle uygulamanın arka plan modunda çalışmaya devam etmesini istiyorsanız, onu açmanız gerekir. Söz konusu işlem içinse cihazdaki Hoverwatch uygulamasını açın ve Hide Hoverwatch İcon(Hoverwatch Simgesini Gizle)’ye tıklayın.

Kısacası android cihazda yazılım güncellemesinden sonra tüm izinlere bir kez daha izin vermeyi unutmayın. Kurulum tamamlandıktan sonra ise uygulamayı açın ve hesaba giriş yapın.

Android’de Coğrafi Konumu Nasıl Açabilirim?

Ebeveynler için oldukça faydalı olan coğrafi konum ile hedef cihazın konumunu izleyebilirsiniz. GPS ile çocuğunuzun nerede olduğunu ya da nereye gittiğini her daim bilirsiniz. Coğrafi konumu kullanmaya başlamak içinse ilk olarak GPS’yi açmanız gerekir. Bunun için de aşağıdaki adımları uygulayın:

Android’de Gizli Bir Hoverwatch Programını Nasıl Açabilirim?

Telefon görüşmelerini desteklemeyen bir cihazda Hoverwatch programını açmak içinse aşağıdaki adımları uygulayın:

Kayıtları Sony ve Asus Cihazlarda Güncelleme Sorunu Yaşıyorum

Pek çok Android cihaz, pil şarjı yeterli olmadığında otomatik olarak güç tasarrufu modunu ayarlar. Bu mod cihazın aktivitesini sınırlar. Ayrıca, cihazın İnternet bağlantısını keser. Bu nedenle, ebeveyn kontrolü uygulaması günlükleri kaydedemez ve güncelleyemez. Peki bu sorunu nasıl çözebilirsiniz?

Asus Cihazlar İçin Çözüm Yöntemi

Sony Cihazlar İçin Çözüm Yöntemi

Hoverwatch’ı Nasıl Çalıştırabilirim?

Hoverwatch tam sürüm uygulamasını kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

Son olarak çalışmaya başlamak için bu uygulamanın root gerektirdiğini unutmayın. Hoverwatch’ı kurmadan önce cihazınızın rootlu olduğundan emin olun.

Kısa Numaralardan Gelen SMS’leri Göremiyorum

Geleneksel cep telefonu numaraları 9 rakamdan fazladır. Ancak bugün bankalar, mobil servisler ve çeşitli kuruluşlar tarafından kullanılan kısa telefon numaralarının olduğu da bilinir. Hoverwatch ise kısa numaralardan gelen mesajları göstermez. Bunun nedeni şifreleri, işlem detaylarını ve diğer yasal bilgileri içermeleri ve bu özellikleriyle ebeveyn kontrolü yazılımı yasalarına uymamalarıdır. Bu yüzden bu mesajlar gizlidir ve Hoverwatch tarafından görüntülenmeleri mümkün değildir.

HOVERWATCH KULLANMAK İSTER MİSİN?

[su_button url=”https://www.mspy.gen.tr/site/hoverwatch-alternatifi-mspy/” target=”blank” background=”#2def6e” size=”10″]HAYIR[/su_button] [su_button url=”https://www.mspy.gen.tr/site/hoverwatch/” target=”blank” background=”#2def6e” size=”10″]EVET[/su_button]

Android Cihazı Nasıl Root Edebilirim?

Daha önce de belirtildiği gibi, tüm ebeveyn kontrolü uygulamalarının root erişimine ihtiyacı vardır. Root etme aşamalarından önce ise şunlardan emin olmanız gerekir:

Bu sorulara yanıtınız evetse root işlemine geçebilirsiniz. Hoverwatch temsilcileri, kendi başınıza root yapmanızı önermedikleri için bu alan uzman birilerinden destek almanızı önermektedir. Aksi takdirde, aşağıda yer alan risklerle karşılaşabilirsiniz:

E-posta Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?

E-postanızı Hoverwatch resmi web sitesinden değiştirebilirsiniz. Bunun için de hesabınıza giriş yapın ve Change E-mail Address(E-posta adresini değiştir) bağlantısını izleyin. Ancak aşağıdaki durumlarda e-postayı değiştiremezsiniz:

Windows telefon ya da İOS İçin Sürümler Var mı?

Hoverwatch casusluk yazılımı aşağıdaki cihazları desteklemektedir:

Hoverwatch, İOS cihazlarda ise mevcut değildir.

Ödeme ile İlgili Sorun Yaşıyorum

Bazen kullanıcılar nadiren de olsa Hoverwatch uygulamasında ödeme konusunda problem yaşadıklarını söyler. Buna çözüm olarak,

Tavsiye edilir.

Şifreler Neden OS X El Capitan’a Kaydedilmiyor?

Mac’de bazen şifreler OS X El Capitan’a kaydedilmez. Bunun nedeni Mac sürümünün sunduğu yeni güvenlik özellikleridir. Bu durumda sistem konfigürasyonunu manuel olarak değiştirerek problemi çözebilirsiniz. Bunu yapmak için de,

Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Hoverwatch’ı artık kullanmak istemiyorsanız, teknik desteğe başvurmanız gerekir. Ertesi gün aboneliğiniz iptal edilecektir.

Cihaz Veya Hesabı Tamamen Nasıl Kaldırabilirim?

Cihazı tamamen kaldırmak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

Hesabı tamamen kaldırmak içinse bu işlemin manuel olarak mümkün olmadığı söylenebilir. Bu nedenle Hoverwatch hesabınızı sonsuza dek kaldırmak isterseniz, teknik desteğe başvurun.

Web Sitesinde Bir Yazılım Hatası Veya Sorun Bulmam Durumunda Ne Yapmalıyım?

Hoverwatch’ın web sitesinde bir hata bulursanız ve bu konudan Hoverwatch yetkililerini haberdar ederseniz, Hoverwatch aboneliğiniz bir hafta uzar. Bunu yapmak için de aşağıdaki adımları izleyin:

Sistemimde Antivirüs Varsa Hoverwatch’ı Nasıl Windows’a Kurabilirim?

Birçok antivirüs, casusluk yazılımının çalışmasını engeller. Bu nedenle Hoverwatch’ın hedef cihazdan gelen verileri kaydetmesine izin vermek için casus yazılımı virüsten koruma yazılımınızın Exceptions List(Özel Durumlar Listesi)’ne eklemeniz gerekir.

Tüm antivirüsler farklıdır, ancak çoğu benzer şekilde çalışır. Bu nedenle, Hoverwatch’ı tarama listesinden çıkarmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Android İçin Hoverwatch’ı Nasıl Yükleyebilirim?

Android cihazda Hoverwatch uygulamasını yüklemek için hedef cihaza fiziksel olarak erişmeniz gerekir. Daha sonra ise aşağıdaki adımları uygulayın:

Windows İçin Hoverwatch’ı Nasıl Yükleyebilirim?

Windows’da Hoverwatch uygulamasını yüklemek için aşağıdaki adımları uygulayın:

Tüm bu aşamaları tamamladığınızda günlükleri gizlice kaydetmek üzere Hoverwatch uygulaması çalışmaya başlayacaktır. 5 veya 6 dakika sonra da verileri izlemeye başlayabilirsiniz. Kullanıcı panelinize erişmek ve hedef cihazın aktivitelerini görmek için de hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Mac İçin Hoverwatch’ı Nasıl Yükleyebilirim?

Mac için Hoverwatch’ı yüklemek Windows’daki kuruluma benzer. Ancak yine de bazı farklılıklar vardır. Bu nedenle Mac için Hoverwatch yüklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin:

Tüm bu aşamalardan sonra Hoverwatch uygulaması kapanacak ancak arkaplan modunda çalışmaya başlayacaktır. Hedef cihazın aktivitelerini kaydetmek ve kontrol panelinizde görüntülemek için de yazılımın birkaç dakikaya ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle kontrol panelinizi 5 dakika sonra hedef cihazdan alınan ve kaydedilen aktiviteler için kontrol edin.

Hoverwatch’ı Android’den Nasıl Kaldırabilirim?

Hoverwatch’ı kullanmayı bırakıp casus takip uygulamasını kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin:

Hoverwatch’ı Windows’tan Nasıl Kaldırabilirim?

Hoverwatch’ı Windows bilgisayardan kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayın:

Hoverwatch’ı Mac’den Nasıl Kaldırabilirim?

Hoverwatch’ı Mac’inizden kaldırmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulayın:

HANGİ YAZILIMI BEĞENİYORSUNUZ?

[su_button url=”https://www.mspy.gen.tr/site/hoverwatch-alternatifi-mspy/” target=”blank” background=”#2def6e” size=”10″]MSPY[/su_button] [su_button url=”https://www.mspy.gen.tr/site/hoverwatch/” target=”blank” background=”#2def6e” size=”10″]HOVERWATCH[/su_button]

MSpy Neden Daha İyi?

Hoverwatch uygulamasından daha iyi bir casus takip yazılımı arıyorsanız mSpy’ı tavsiye edebiliriz. Tüm endişelerinize çözüm olabilen mSpy uygulamasının neden diğer casus yazılım uygulamalarından daha iyi olduğunu merak ediyorsanız aşağıda yer alan en belirgin özelliklerini gözden geçirebilirsiniz.

MSpy uygulaması, çocuklarınızın sahip olduğu herhangi bir İOS veya Android cihaza kurulabilir. Uygulamanın hangi telefon modellerini destekleyip desteklemediğini kontrol etmek içinse buradan mSpy resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mspy’ın istenmeyen numaraları engelleme özelliğiyle çocuklarınızı belirlediğiniz kişilerden uzak tutabilirsiniz. Bunun için engellemek istediğiniz numaraları mSpy’a kayıt edebilir ve bu sayede söz konusu numaraların çocuklarınızı aramalarını engelleyebilirsiniz.

Hiçbir ebeveyn, çocuğunun kişisel bilgilerinin yabancıların eline geçmesini istemez. Bu nedenle mSpy sizin için olabilecek en iyi çözümdür. Çünkü mspy, kurulduğu cihazın kaybolması ya da çalınması durumunda verileri korumak amacıyla telefonun uzaktan kilitlenmesini sağlar. Ayrıca mSpy üzerinden kilitlediğiniz telefonun anlık konumunu da takip edebilirsiniz.

Mspy anahtar kelime takipçisi ile daha önceden belirlediğiniz kelimeleri çocuğunuzun cihazı üzerinden girmesi durumunda mSpy tarafından bilgilendirme alırsınız. Bu sayede çocuğunuzun internette hangi kelimeleri aradığı konusunda uzaktan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal ağ takibinin ebeveynler için en yararlı özellik olduğunu söyleyebiliriz. Mspy sosyal ağ takibi ile çocuğunuzun arkadaşlarını öğrenebilir ve arkadaşları ile karşılıklı olarak neler paylaştıklarını takip edebilirsiniz. Snapchat özel sohbetlerinde çocuğunuzun sizden gizlediği sorunlarını keşfedebilirsiniz. Snapchat harici Facebook, Instagram, WhatsApp ve daha farklı pek çok sosyal medya platformunu da mSpy yazılımı ile takip edebilirsiniz.

Hepsi bu kadar da değil. Mspy casus yazılımında işinize fazlasıyla yarayabilecek çok sayıda farklı özellik de bulabilirsiniz. Mspy ile çocuğunuzun çevrimiçi güvenliğini sağlayabilir ve internette karşılaşabileceği tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz.

mSpy Satın Al Buttonu

[no_toc]


En Detaylı Hoverwatch İncelemesi : Nedir, Kurulum ve Nasıl Kullanılır? Hakkında Kullanıcı Yorumları
Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir