mSpy İncelemesi

Gerçek Bir Kullanıcıdan mSpy İncelemesi

Bu mSpy’ın – popüler cep telefonu casus yazılımının gerçek ve düzenli olarak güncellenen bir incelemesidir. Neden bu yazıyı okumalısınız? Çünkü bu yazılımı bizzat test ettim ve şu an hedef telefonumda kurulmuş durumda.

Bir ürün hakkında tam anlamıyla bir inceleme yapmadan ya da bir ürünü tavsiye etmeden önce, test eder ürünün iyi olup olmadığını görmek için birkaç ay kullanırım. Bir ürün hakkında iyi bir tavsiyede bulunmanın tek yolu budur.

mSpy’ı ilk olarak bir yıl kadar önce denedim ve tam olarak bir incelemesini yapmaya karar verdim. O zamanlar piyasadaki en yeni programlardan biriydi ve benim için yeterince iyi çalışmıştır. FlexiSpy’dan çok farklı olmadığı için ve yeni bir ürün olduğu için oldukça risk taşıdığından, ürünü tavsiye etmekten yana değildim.

Bu iki ürün oldukça benzerler, takip özellikleri kanıtlanmış bir ürüne karşı neden henüz denenmemiş bir ürünü savunmak isteyebilirdim ki? İnsanlara mSpy hakkında sorular sormaya devam ettim – çalışıyor mu, yeterince iyi mi? Pes ettim ve bir kez daha denemeye karar verdim. mSpy oldukça cazip ve FlexiSpy için bir alternatif sayılabilir – kendine has da birçok özelliğe sahip.

mSpy’ın özelliklerine ve fiyatlandırmalarına göz atmak için BURADAN web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Ben, sahip olduğu birkaç gelişmiş özelliğe göz atarak, aradaki farkı görmenize ve bilgili bir şekilde karar vermenize yardımcı olacağım.

 

Mspy Uyumlu İşletim Sistemleri

mSpy cep telefonlarında ve de tabletlerde kullanılabiliyor – hatırlanması gereken bir diğer şey ise, mSpy’ın tabletinizin ya da cep telefonunuzun işletim sistemiyle uyumlu olup olmadığı.

Bu ürün neredeyse cihazların hepsiyle uyumlu olsa da, mSpy’ın web sitesini ziyaret ederek uygulamanın uyumlu olduğu telefon modellerinin tam listesini görebilirsiniz. Birbirinden ufak farklılıkları olduğu için, telefonunuzun çalıştırabileceği özelliklere de göz atmalısınız. Buradan Mspy Telefon Uyum Kontrolü Yapınız.

mSpy’dan Gelişmiş Özellikler

Mesaj kayıtları, arama kaydı, e-mail, takip ve tarayıcı geçmişi gibi, bir casus yazılımından beklenecek her özelliğe sahip olduğu gibi, üzerinde durulması gereken birkaç gelişmiş özelliğe de sahip.

Sohbet Servislerini İzleme- WhatsApp, Viber, Skype, iMessage(iPhone only) ve Facebook Messenger gibi sohbet platformlarındaki aktiviteleri izleyebileceksiniz. Bu özellik belirli Android telefonlar, iPad ve iPhone için uygundur.

Arama Engelleme- Gelen aramalarını engelleyebilmek için numara tayin edebilirsiniz.

Web Sitesi Engelleme- Önceden tanımlanmış web sitelere giriş bloke edilir.

Uygulama Engelleme- Hedef telefona indirilen ve kurulan her uygulamadan haberdar olacak ve nasıl kaldırılacakları konusunda fikir sahibi olacaksınız. Bu yazılım, çocuğunuzun telefon ve internet kullanımını denetleyebileceğiniz bir özellik de sunuyor.

Klavye Okuyucu- Bu özellik mSpy’a özel. Klavye okuyucu sayesinde hedef telefondan girilen her kelimeyi kaydeder – mesajlar, şifreler, giriş ve çıkış bilgileri, e-mailler. Sanırım şuan için yalnızca Android’de bulunuyor.

Yönetim Özellikleri- Telefonun aktivitelerinden nasıl haberdar olacağınıza dair birçok kullanışlı seçenek içerir. Verilerin kontrol panelinize yalnızca Wi-Fi bağlantısı ile gönderilmesini sağlayabilirsin, istediğiniz herhangi tip bağlantıyı seçebilirsiniz. Bu, oldukça kullanışlı bir özellik ve hedef telefonun verisinin başkalarının eline geçmesini de engelliyor. Ayrıca raporların ve hedef telefon GPS konum yer bilgilerinin zamanını da ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri- telefonu kilitleyin, telefondaki verileri silin, SIM kartı değiştiğinde bilgilendirilin, başlatın, durdurun ya da uygulamaları silin – hepsi online kontrol panelinizde bulunan özellikler.

Başka Eşsiz Özellikler

Bu şirket, altın üyelere destek servis de sunuyor. Bu özellik her pakette bulunmuyor ve ihtiyacı olanlar için yeni bir ücretlendirme yapılıyor. 129.99 TL karşılığında size ekstra yardım sunuyor ve telefonun kırılması, indirilmesi ve kurulması işlemleri boyunca yanınızda olup size rehberlik ediyor. Uygulamayı kullanmayı garanti ediyorlar!

Bu, oldukça güzel bir fikir fakat birçok insan için oldukça gereksiz. Ben altın üye olmadım ve bu desteği almadım, bu yüzden iyi olup olmadığını söyleyemem. Fakat eğer teknolojik yanınız hakkında endişeleriniz varsa, düşünmeye değer bir yol. Yinede mspy yüklemek oldukça basit bir iş olduğu için bu ek destek paketini satın almanıza gerek yok.

Oldukça düzgün ve kullanımı kolay olan bir web sitesine sahip bu şirket – özellikle satın alma sayfasında aldığınız paketlerde hangi özelliğin paketiniz tarafından desteklendiğinin açık şekilde yazılmış olmasını çok sevdim.

 

On Günde Para İade Garantisi- Uygulamadan son derece memnun kalabilirsiniz ama kalmadığınızda paranızın iadesine sahip olabileceğinizi bilmek de oldukça iyi.

 

Telefonda Destek- Canlı sohbet ve e-mail ile desteğin dışında, şirketin çalışanlarıyla telefondan direkt olarak da yardım alabilirsiniz. Bu özelliğin casus yazılım piyasasına gelmesi oldukça uzun sürdü. Teknolojik ürünlerle çok iç içeyiz ve yardım alabileceğimiz bir yer olduğunu bilmek güven verici.

 

Demo Sitesi- Satın almadan önce hedef telefonu takip edeceğiniz size özel panelin nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız demo sayfasından inceleyebilirsiniz. Demo sayfasında hedef telefona ait bilgileri görüntüleme konusunda nasıl haberdar olacağınızı görmek ve her şeyin yolunda gideceği hissine sahip olmak oldukça güzel. Kesinlikle demo sayfasını incelemenizi öneriyorum.

 

mSpy Fiyatlandırma Hakkında

Şirket iki paket sunuyor – mSpy Standart ve mSpy Premium. Standart üyelik adından da anlaşılacağı gibi, mesaj ve arama kaydı, web geçmişi, GPS takibi gibi temel özellikleri içeriyor. Fakat önemli özelliklerin hepsi Premium üyelikte.

 

 

 

Bir aylık seçenekler, telefonu izlemeye yalnızca kısa bir süre için ihtiyacınız varsa ya da sonrasında farklı bir yazılım denemek istiyorsanız oldukça uygun. Tabi açıkça görülüyor ki uzun süreli seçenekler daha tasarruflu ve seçme şansı tanınması oldukça güzel.

Mspy Fiyatları İçin Tıklayınız

 

Güvenilir Bir Şirket mi?

mSpy, MTeknoloji Ltd. tarafından satılmakta – Birleşik Devletler ve Birleşik Krallıkta ofisleri bulunan bir şirkettir. On gün içerisinde para iade garantisi sunuyor. Ödemeler ise güvenli bir işlem dahilinde kredi kartları, banka kartları ve tabi ki Pay-Pal üzerinden yapılıyor.

 

mSpy Sizin İçin Doğru mu?

İlk olarak hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuza bakmalı, bu özelliklerin hangi seçeneklerde bulunduğunu gözlemlemeli ve tabi ki fiyatları da hesaba katmalısınız. Standart izleme seçenekleri ve ücret konusunda – mSpy’ı yenmek oldukça zor. Fakat muhtemelen bu özelliklerin nasıl fiyatlandırıldığı konusunda daha çok şey bilmelisiniz.

FlexiSpy ve mSpy gelişmiş izleme seçenekleri konusunda oldukça benzer fakat ikisinin de bazı kendine özgü ekstra özellikleri mevcut. FlexiSpy ile gelişmiş izleme seçenekleri ve alarmlara sahip olacaksınız, mSpy ile de klavye okuyucu gibi özelliklere ve hesabınızı nasıl yöneteceğinize karar vermeniz için birçok seçeneğe sahip olacaksınız. Söz konusu destek ve seçenekler olduğunda mSpy’ın Premium Üyelik Desteği sizin kullanılabilir ve mSpy ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru uygulama olabilir.

Ben ürünü sevdim. Açıkladığım şekilde, çalışıyor, şirket oldukça profesyonel ve web siteleri ve kontrol panelleri de oldukça iyi tasarlanmış ve düzgün şekilde çalışıyor. Hangi ürünü seçeceğiniz sizin kararınıza kalmış. Umuyorum ki bu mSpy incelemesi, bir takip yazılıma ihtiyaç duyduğunuzda, düşünmenize yardımcı olur.

Mspy Resmi Satış Sitesine Gitmek İçin Buraya Tıklayınız


mSpy İncelemesi Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Nogay:

  Kızımın telefonuna yüklemiştik ve şimdi telefonun fabrika ayarlarına döndürülmesi gerekiyor servise gideceği için, tekrar mı yükleme yapmamız gerekli bu durumda prosedür nasıl işleyecek acaba?

  1. admin:

   Evet tekrar yüklemeniz gerekecektir. Yüklemek istediğinizde kullanıcı giriş bilgileriniz ile mspy kullanıcı hesabınıza giriş yapın ve cihaz yönetimi bölümünden “mspy’ı kaldır”ı seçin ve onaylayın bu kadar. Sonrasında kullanıcı hesabınızın ilk günkü görüntüsü karşınıza gelecek ve zaten sonrasını biliyorsunuz özetle hedef telefon hangi işletim sistemine sahipse seçiyorsunuz Android yada iPhone seçtikten sonra size indirme linkini ve aktivasyon kodunu veriyor daha sonra bu linki takip etmek istenilen hedef telefonun internet tarayıcısına yazıp ilerliyorsunuz kurulumun son adımında ise aktivasyon kodunuda girdiğinizde mspy yükleme işlemi tamamlanmış olur.

   (Bu işlem aynı zamanda takip etmiş olduğunuz hedef cihazın takibinden vazgeçip başka bir telefonu takip etmek istediğinizde de aynı işlem geçerlidir. Bir örnekle: Kızınızın telefonunun takibinden vazgeçtiğinizde ve diğer çocuğunuzun telefonuna yüklemek istediğinizde aynı işlem geçerlidir. )

 2. Ahu:

  7 günlük deneme programını kullanmak istedim gerekli bilgileri doldurdum kredi kartı vs ancak mailime hic bir bildiri gelmedi.Neden böyle birşey oldu?

  1. admin:

   Başarılı şekilde kayıt adımını yaptıysanız mutlaka maile adresinize gelmiştir, mailinizin gereksiz/spam kutusuna düşmüş olabilir kontrol ediniz.

   1. Deniz:

    Slm admin ben bu uygulama benim tlfona yapıldığını düşünüyorum tlfonuma format attirirsam bu uygulama gider mi

    1. admin:

     Evet format atıldığında gider.

 3. Aleyna:

  Mspy kullanıyorum. Cıhaz yönetiminde kayıtları temizle ikonu var. Ordan rehber kayıtlarını silmek istiyorum. Bol miktarda rehberi yükle yaptıgım için mükerrer Kayit var. Rehberi sil dediğimde bende ki kayıt mı siliniyor sadece. Karşı telin rehberi gider mi?gitmez ise de ben tekrardan rehberi görebilirmiyim?

 4. Sena:

  Ben kullanmak istiyorum fakat kullanmak istediğim kişinin telefonu yanımda değil uzaktan erişim sağlayabilirmiyim ve sadece whatsapı bana yeterli olacaktır bunu nasık yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?

 5. Serdar:

  Merhaba. Bir süredir kullanıyordum fakat artık kullanmamam gerekiyor. Çünkü yüklediğim kişi durumu fark etti. Silmek için ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

  1. admin:

   Mspy hedef telefonda tamamen gizli olarak çalışır bu nedenle kendini fark ettirmesi teknik olarak mümkün değildir. Sanırsam siz bu durumu hissetirmiş olmalısınız 🙂
   Hedef telefondan kaldırmanın 2 kolay yöntemi bulunmaktadır.

   1) Kullanıcı hesabınıza girin ve sol alt köşede Cihaz Yönetimi sekmesini açın, açılan sayfada “mSpy’ı kaldır” seçeneğini göreceksiniz bu seçeneği tıklayıp “tamam” dedikten sonra mspy hedef telefondan tamamen kalkmış olacaktır. Bu anlatılan hedef telefona hiç dokunmadan uzaktan kaldırma yöntemidir.

   2) Hedef telefonu elinize alarak kaldırmak istiyorsanız; MSpy telefondan nasıl kaldırılır? başlıklı makalemiz size yardımcı olacaktır.

 6. admim:

  merhaba hatsiz android telefona da yukleyebiliyormuyum peki ?

  1. admin:

   Evet yükleyebiliyorsunuz. Yükleme yapmak için hat takılı olması şart olmadığı gibi aynı zamanda hangi hattın o an takılı olduğununda bir önemi yok. MSpy’ı yüklemek için internete bağlı olması yeterli.

 7. Cansu:

  Benim soracağım soru çok fakat en önemlisi benim tel Samsung Android 2. Tel iPhone yani bu şekilde tercihim nasıl olmalı ve kurulum sırasında ne gibi sorunlar çıkabilir veya böyle bir şey uygun değil mi?

  1. admin:

   Merhaba Cansu hanım, mspy’ı sadece takip edeceğiniz hedef telefona yani takip edeceğiniz karşıdaki telefona yüklemelisiniz bu nedenle birinci veya ikinci telefon gibi bir karışıklık yok.
   Hedef telefona yükledikten sonra tüm bilgileri size özel takip paneli üzerinden görmeye başlayacaksınız. Takip paneline ise internete girebildiğiniz her yerden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilir ve hedef telefona dair tüm kullanımları görebilirsiniz. Kurulum sırasında herhangi bir sorun çıkmıyor zaten 1 dakikalık kısa bir işlem. Sitemizin ana sayfasında bulunan “satın alma ve yükleme” videosunu izlemenizi öneririm.

 8. Mert:

  Merhaba admin programı bugün satın almayı düşünüyorum. Fakat birkaç sorum olacak

  İphone 8 için, programın tüm özelliklerini kullanabilmem için jailbreak yapılması gerekiyor sanırım.

  Jailbreaksiz iphone 8 e kurabilirmuyum, kurabiliyorsam eğer hangi özelliklerini kullanabiliyorum. Telefon görüşmelerinin ses kayıtlarına erişmem, gps takibi ve tüm mesajlaşmalar benim için önemli bu jailbreaksiz iphone 8 ios 11.1 için mümkünmü

  1. admin:

   Merhaba Mert,

   Mspy programı iPhone iphone 8 ios 11.1 için uyumludur.
   Hedef iphone telefonlara yüklemek için iCloud kimlik bilgisine (Apple kullanıcı adı & şifre) sahip olmanız gereklidir.
   Jailbreakli iphone’larda tüm özellikler eksiksiz kullanılır.
   Jailbreaksiz iphone’larda aktif olan özellikler görmek için bu sayfayı inceleyiniz.

 9. Tuba:

  Slm bilgiler için teşekkür ederiz öncelikle aklıma taķilan bir kaç şey var 7 gunluk ucretsiz denemeyi iptal etmek için hedef tefondan mı iptal oluyor yoksa kendi telefinumuzdan mı yapıyoruz?müşteri temsilcileri varmı ve arayınca türkçe bilgimi alıyoruz?

  1. admin:

   Merhaba Tuba hanım,

   7 günlük ücretsiz deneme aboneliğinin iptalini takip paneli üzerinden fatura kes menüsü üzerinden bir tık ile kolayca yapabiliyorsunuz.
   Evet aradığınızda Türkçe bilgi alabiliyorsunuz. Mspy Türkiye telefon numarası için tıklayınız.

 10. ZEKİ:

  hedef telefona yükleme yapıldıktan sonra .kişi telefonu fabrika ayarlarına döndürürse yükleme silinirmi?

  1. gamze:

   merhaba birşey sormak istiyorum. programı satın aldım indirdim hedef telefona fakat kontrol panelinde hedef telefonda i cloud yedekleme son 3 ay yapılmamaştır.Yedekleme yapın yazıyor.Yedekleme yaptıktan sonra son 3 ay yedekleme olmadıgı için silinenleri görme imkanım varmıdır

 11. Emir:

  Admin merhaba ben şimdi 2016 senesinde kullandım bu programı çokta memnun kaldım programın süresi doldu kontrol panelime girişde hala yapabiliyorum. Yüklenen cihaz halla kullanımda şimdi asıl sorum üyeliği uzatma işlemi gerçekleştirirsem hedef telefona herhangi bir işlem gerçekleştirecek miyim yoksa otomak hiç bişey yapmadan kontrol panelime herşey düşecek mi. Herhangi bir 0 lama güncelleme yapılmadı cihaza. 2. Kez mspy kurulumu yapmama gerek kalacak mı üyeliği uzatma durumunda bunu merak ediyorum bilgilendirirsen sevinirim.

  1. admin:

   Hedef telefonda yazılım yüklü ise normalde süre uzatmanızla birlikte takibe kaldığınız yerden devam etmeniz gerekir yani bu durumda tekrar yüklemeniz gerekmeyecektir.

 12. Hh:

  Benim sorum şu: izlemek istedigim telefonda root yok. Wassapp mesajlarını öğrenmek istiyorum. Bütün yazdığı mesajları görebilir miyim? İzledigim telefon Wassap mesajlarını silerse de görebilir miyim?

  1. admin:

   Hedef telefonun whatsapp mesajlarını öğrenmek için o telefonun root’lu olması gerekir. Takip edeceğiniz karşı telefona root atılırsa tüm whatsapp mesajlarını görebileceğiniz gibi kişi whatsapp konuşmalarını silsede siz kullanıcı paneli üzerinden silmediğiniz sürece tüm whatsapp konuşmalarını eksiksiz görürsünüz.

 13. Ceyda:

  Hedef cihaz iphone 6, premium 1 aylık hizmetini almak istiyorum. Premium açıklamasında whatsup yazışmalarını takip etmek için root yapmak gerekli değil gibi anladm. İfade net değildi. Açıklayabilir misiniz?

  1. admin:

   Root zaten iphone cihazlar için değildir. Root android tabanlı telefonlara yapılan işlemdir.
   Açıklaması: Takip etmek istediğiniz hedef iphone telefon jailbreak yapılmamış olsada whatsapp mesajlarını görebilirsiniz anlamına geliyor.
   Evet doğrudur bende jailbreaksiz iphone cihazlarda whatsapp mesajlarını görebilme özelliğinin eklendiğini yeni fark ettim..

 14. Firuze:

  Sesli kayıt oldugu icin flexispy tercihim ama diger ozelliklerin hepsi (whatsapp, mesaj, tarama gecmisi vs. kayitlari) mevcutmudur .flexispy de ???

  1. admin:

   Evet bahsettiğiniz tüm özellikler Flexispy Extreme paketinde mevcuttur.

 15. Zeyt:

  Satın aldıktan sonra diğer telefona aynı günmü yükleme yapmalıyız yoksa baska bigünde olur mu

 16. Adsf:

  Kişinin bu uygulamadan nasıl olduysa haberi olduysa nasıl sildirebilir ?

 17. Ahmet:

  Merhaba ben kullanima hazir bi tlefon istiyorum ödemeyi havale olarak yapmak istiyorum lutfen beni arayın e posda

  1. admin:

   Kullanıma hazır telefon satışı yapılmamaktadır. Satışını yapanlara da itibaren etmeyiniz düşünün telefon o şekilde ne denli güvenilir olur? Kendiniz istediğiniz bir telefonu alırsınız sonrada aldığınız
   o telefona dilediğiniz yazılımı alıp yüklersiniz ve böylece hazır bir telefona göre hem daha hesaplı vede daha güvenilir olur.

 18. Nuri aydogdu:

  Ankarada ofisiniz varmi onu öğrenmek istiyorum

  1. admin:

   Tüm dünya genelinde sadece online hizmet vermektedir. Mspy’ı online olarak almanın avantajı kimseyle muhatap olmadan satın alıp hedef telefona kolaylıkla kendiniz yükleyebiliyor olmanızdır ayrıca 7/24 haftanın her günü ve her saati online cevap bulabiliyorsunuz. Ayrıca aşağıdaki numaradan hafta içi Pazartesi – Cuma günleri arasında saat 11:00 – 22:00 arası ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz Türkiye +90 850 252 6514

 19. Mustafa:

  Samsung J7 de program tam olarak çalışıyor mu?

 20. Elif:

  Merhaba..Bu programı yükledim diyelim 1 aylık sürem bitti ve artık hedef telefondan kaldırmak istiyorum ne yapmam gerekir?Ve 1 aylık süre bittikten sonra üyeliğim devam etsin seçeneğini işaretlemediğim takdirde herhangi bir kesinti yapılmaz değil mi kredi kartımdan?Özellikle programın kaldırılmasıyla ilgili hiçbır veriye ulaşamadım?

  1. admin:

   Programı hedef telefondan kaldırma işlemi kontrol paneli üzerinden yapılmaktadır. Bunun için size özel kontrol paneline giriş yaptıktan sonra “mspy’ı kaldır” seçeneğini göreceksiniz bu butona tıkladığınız takdirde mspy hedef telefondan kaldırılmış olacaktır. Diğer sorunuzun cevabı aynı söylemiş olduğunuz gibi satın alma aşamasında ödeme otomatik tekrarlansın seçeneğini işaretlemezseniz üyelik yenileme işlemi devreye girmez.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir