mSpy’a Katılan Yeni Özellik: İnstagram Takibi:

instagram takipHemen her cihazdaki kayıtları kullanarak bütün ilişkilerde gerçeği ortaya çıkaran mSpy, artık izleme programları arasında oldukça tanınmış bir marka haline geldi. Bu kadar popüler olan uygulamanın sistemi de çok basit:

Uygulamayı satın aldıktan sonra istenen cihaza kuruyor ve kontrol panelinden güncellemeleri ve gelişmeleri takip ediyoruz.

Satın alma seçenekleri arasında ‘şirket‘ ve ‘kişisel‘ paket seçenekleri de kullanıcıların kendilerine en uygun olanı seçip, daha rahat bir kullanıma ulaşmalarını hedefliyor.

Yeni ‘Instagram Takip’ Özelliği:

Bildiğimiz gibi kendimize ait fotoğrafları paylaştığımız ya da arkadaş çevremizi ve ünlü isimleri takip edebildiğimiz Instagram artık dünya çapında resim veya video paylaşmanın en popüler yolu haline geldi.

mSpy’ın kullanıma sunduğu en son özellik olan İnstagram Takibi bu kadar gündemde olan Instagram’da yapılan paylaşımların mSpy kullanıcıları tarafından izlenebilmesini sağlıyor.

 

Instagram Takip’in en önemli özellikleri şöyle:

Peki Instagram Takip özelliğinin bize sağladığı avantajlar neler?

mSpy izleme uygulamasıyla paylaşılan multimedya dosyalarına ulaşmak oldukça kolay. Uygulama kişisel düzeyde en çok, çocuklarını takip eden aileler için avantaj haline gelirken, şirket düzeyinde kullanımda da rekabet halindeki kuruluşlara veri kaçırılmasının önlenmesinde ve tespitinde fayda sağlıyor.

iPhone ve ANdroid platformları dahil olmak üzere bütün mobil cihazlarda çalışan uygulama sayesinde Instagram ve ilişkili platformlardaki bütün aktiviteleri izleyebilir ve hedef cihazla ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılara sunulan Kontrol Paneli aracılığı ile istediğiniz her an bütün kayıtlara ulaşabilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu yeni özelliklerin yanında, mSpy’ın daha önceden sağladığı bu özellikler de uygulamada mevcut:

mSpy’ın çocukları ve çalışanları konusunda endişeleri olan kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için uygulama geliştirmeleri bununla kalmıyor. Bir sonraki versiyonda Telegram gibi anlık sohbet uygulamaları izleyici özelliği de mobil cihazlar için kullanıma sunuldu.

mSpy ‘ı takipte kalın!


mSpy’a Katılan Yeni Özellik: İnstagram Takibi: Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. adsiz:

  Birdeki karşi tarafa indirmeyi çok guzel anlatmişsiniz teşekkurler peki kendi telefonumdan nasil takib edecem lutfen anlata bilirmisiniz

  1. Admin:

   Takip işlemi mspy sitesine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak yapabiliyorsunuz ister telefonunuzdan hesabınıza giriş yaparak takip edin istersenizde bilgisayarınızdan kısaca bir cihaza bağlı kalmadan internete erişebildiğiniz her yerden hedef telefonu takip edebiliyorsunuz

 2. adsiz:

  Merhaba nasilsiniz karşi tarafin instagram mesajlarinida takib ede bilirmiyiz ?

  1. Admin:

   Evet, takip edebilirsiniz.

 3. Stephan:

  İnstagramın takip özelliğinin eklenmeside çok iyi oldu neredeyse whatsapp, facebook kadar yaygın bir uygulama. Mspy gerçi onlarıda takip edebiliyor bu çok harika yakında bende premium paketini alıp kullanmayı düşünüyorum

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir