WhatsApp Takip Programı

WhatsApp takip programına ihtiyacınız mı var?

Whatsapp Takip ProgramıBunun İçin En İyi Telefon Takip Programı olan mSpy’ı tercih edebilirsiniz.

  • WhatsApp, SMS, arama kayıtları, yer tespiti ve 25 diğer özellik
  • iOS, Windows ve Mac OS ile de uyumludur
  • Tüm tarayıcılardan kolaylıkla erişim sağlanabilir
  • Çocuklarınızı veya çalışanlarınızı korur
  • Birçok dilde 7/24 destek

mspy yükleyin

 

 

mSpy Nasıl Çalışır ?


Öncellikle mSpy’ı Satın Alın.

mSpy’ın paketlerini inceleyin ve sipariş formunu doldurun. Seçtiğiniz plana göre ödemenizi yaptıktan sonra WhatsApp telefon takip programını takip etmek istemiş olduğunuz hedef telefona yükleyebilmeniz için kullanıcı giriş bilgileri ve takip edeceğiniz kontrol panelinin giriş bilgileri tüm ayrıntılarıyla sizin mail adresinize gelecektir.

Takip Edeceğiniz Cihaza Yükleyin.

Mail adresinize gelen giriş bilgileri ile belirtilen kontrol paneline giriş yaptığınızda karşınıza hangi telefon modeli cihazı takip edeceğinizi soran bir kurulum sihirbazı çıkacaktır. Takip edeceğiniz cihazın modelini seçtikten sonraki adımda takip edeceğiniz telefona nasıl yükleme ve kurulum yapılacağı bilgisi verilmektedir. Takip edeceğiniz telefona müsait olduğunuz zaman yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz sonrasında takip edeceğiniz telefonla işiniz kalmıyor. Takip ettiğiniz cihazın tüm WhatsApp yazışmaları ve telefon aktiviteleri kontrol panelinizde görünmeye başlayacaktır.

Bu işlem çok kolaydır ve teknik olarak karmaşık gibi görünsede karmaşık adımlardan oluşmaz.

WhatsApp Konuşmalarını Takip Etmeye Başlayın.

Panelinize giriş yaptıktan sonra takip etmiş olduğunuz telefonun bulunduğu yer bilgisini öğrenebilirsiniz, whatsapp,viber,line,snapchat gibi tüm anlık sohbet mesajlarını görüntüleyebilir, sms mesajlarına müdahale edebilirsiniz, internet geçmişini görebilir, arama geçmişini ve neredeyse tüm telefon aktivitelerini uzaktan takip edebilirsiniz.

mspy yükleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open

7 Gün Ücretsiz Deneyin