En İyi 3 WhatsApp Takip Programı

Sizler için en iyi 3 WhatsApp takip programı uygulamalarını detaylı bir şekilde inceledik. WhatsApp, insanların iletişim kurmalarında büyük bir rol oynuyor. WhatsApp sayesinde kullanıcılar ışık hızında mesaj, video ve fotoğraf gönderebilecekleri güvenilir ve verimli bir ortama sahip olabilmenin yanı sıra diledikleri her an karşı tarafı arama imkanlarına da sahip oluyor.

Ancak WhatsApp’ın popülaritesinin artmasıyla birlikte bazı riskleri de yanında getirdiğini söylemek mümkün. Zira özellikle küçük çocukların akıllı telefonları ile WhatsApp’ta geçirdikleri zaman çoğaldıkça siber zorbalığa, uygunsuz içeriklere ve internetin en derinlerinde yer alan diğer pek çok tehlikeye karşı da daha korumasız kaldıkları biliniyor.

Çalışanlar söz konusu olduğunda ise WhatsApp, şirket sahiplerine büyük bir finansal risk oluşturarak son derece hassas şirket bilgilerinin ve değerli fikirlerin şirket personelleri aracılığıyla rakip firmalar ile paylaşılması için de kullanılabiliyor.

Neticede tüm bu olası tehlikeler, son yılların en çok tercih edilen sosyal medya aracı WhatsApp’ı takip edilmesi zorunlu bir uygulama haline getiriyor.

Neyse ki, bugün piyasada bu tarz endişelerinizi sonlandıran ve çocuklarınızın ya da sevdiklerinizin iPhone veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarındaki WhatsApp kullanımlarını takip etmenize izin veren birkaç uygulama var.

Bu yazımızda sizlere iPhone ve Android telefonlardaki başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz piyasadaki en iyi 3 casus uygulamasının bir listesini çıkardık. Bu uygulamalar casus yazılım teknolojisi alanındaki en ileri teknolojiye sahipler ve oldukça uygun fiyatlı ödeme planlarıyla size WhatsApp dışında farklı pek çok telefon aktivitesini izleme imkanını da sunuyorlar. O halde gelin yüzyılın icatları olarak da bilinen casus takip yazılımlarının en iyi 3 örneğine hep birlikte göz gezdirelim.

1) mSpy

MSpy Nedir?

En iyi 3 WhatsApp takip programı incelememizde en yüksek puanı alan yazılımın mSpy olduğunu söyleyebiliriz. Hedef cihazdaki WhatsApp etkinliklerini uzaktan izleme imkanı sunan ve pek çok kişinin inanılmaz bir uygulama olarak nitelendirdiği mSpy, WhatsApp’ta casusluk yapmak istiyorsanız sizin için hem kullanışlı hem de güvenilir bir seçenek olabilir.

Zira mSpy ile WhatsApp’ta paylaşılan mesajları, medya dosyalarını ve yapılan aramaları son derece kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

MSpy Özellikleri Nelerdir?

Yalnızca WhatsApp takibi ile değil farklı birçok özelliği ile de en iyi casus takip yazılımı olarak nitelendirilen mSpy sayesinde hedef cihaz sahibinin sosyal medyada neler yaptığını, kimlerle konuştuğunu ve hatta bulunduğu konumu dahi izleyebilirsiniz. Premium ve basic gibi farklı abonelik planları üzerinden satışa sunulan mSpy’ın en önemli özelliklerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz:

MSpy’ın WhatsApp takibi özelliği ile mSpy kontrol paneli üzerinden hedef cihazın WhatsApp’ta yaptığı tüm çağrıları izleyebilirsiniz. Casus yazılım ile hedef cihazın WhatsApp’ına gönderilen ve cihaz sahibinin diğer WhatsApp kullanıcılarına gönderdiği bütün metin mesajlarına, saat, tarih ve alıcı ismi gibi ayrıntılar üzerinden ulaşabilirsiniz. Mspy ile ayrıca WhatsApp dışında Snapchat, Facebook ve benzeri birçok sosyal medya uygulamasını da internet bağlantısının olduğu her an takip edebilirsiniz.

MSpy ile konum takibi yaptığınız hedef telefonun gerçek zamanlı olarak konumunu izlemenize yardımcı olur. MSpy konum takibi özelliği ile hedef cihaz sahibinin gün içerisinde gittiği her yeri ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

Casus yazılım mSpy ile hedef cihaz sahibi tarafından gönderilen ya da hedef cihaza gelen tüm metin mesajlarını, tarih ve kişi isimleri ile birlikte kontrol panelinizden okuyabilirsiniz. MSpy sayesinde hedef cihazın mesaj kutusundan silinen mesajlara da erişebilirsiniz.

MSpy ile hedef cihaz sahibinin kimleri aradığını ya da onu arayan kişileri tek tek takip edebilirsiniz. Telefon görüşmelerini hem tarih hem saat hem de yapılan arama süresi gibi detaylı özellikler ile izleyebilirsiniz.

MSpy size hedef cihazın galerisinde yer alan tüm fotoğraf ve videolara erişim imkanı sunuyor. Bu sayede hedef cihazın galerisinde özgürce dolaşabilir ve her yeni çektiği video ya da fotoğraftan anında haberdar olabilirsiniz.

Keylogger

MSpy’ın keylogger özelliği ile hedef cihazda basılan tüm tuşları kayıt altına alabilirsiniz. Bu sayede hedef cihazdan girilen kullanıcı adlarına, şifrelere ve çok daha fazlasına eksiksiz şekilde erişebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra mSpy’ın hiçbir şekilde hedef cihaz sahibi tarafından tespit edilemeyeceğini de söyleyebiliriz. Bunun için de mSpy’ın kurulumu esnasında mSpy simgesini saklama seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Casus yazılım mSpy’ın özelliklerinden bahsederken son olarak yazılımı satın almadan önce mSpy uygulamasını kurmak için hedef cihaza fiziksel erişiminizin olması gerektiğini de bilmelisiniz. Zira fiziksel şekilde erişim sağlamadan mSpy’ı hedef cihaza kuramaz ve izlemek istediğiniz kişiyi takip edemezsiniz.

MSpy Fiyatları Ne Kadar?

Telefon takip programı mSpy’ı beğendiyseniz 12 aylık premium abonelik paketini yalnızca 149.99 USD karşılığında satın alabilirsiniz. Basic abonelik paketi olarak adlandırılan ve daha az özellik barındıran mSpy paketinin de 12 ay için 74.99 USD olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında geriye kalan mSpy paketleri ve paket özelliklerini öğrenmek içinse resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2) Hoverwatch

Hoverwatch Nedir?

En iyi 3 WhatsApp takip programı listesinde ikinci sırayı son dönemlerin popüler uygulamalarından başka bir tanesi olan Hoverwatch alıyor.

WhatsApp takibi konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek olan bu casus yazılım, WhatsApp mesaj takibinin yanı sıra WhatsApp kullanılarak değiştirilen video ve ses dosyalarına da erişim sağlayabiliyor.

Hoverwatch Özellikleri Nelerdir?

Hoverwatch ile WhatsApp üzerinden yapılan aramalara gizlice katılıp hiçbir şekilde fark edilmeden hedef cihaz sahibinin diğer WhatsApp kullanıcıları ile gerçekleştirdiği aramaları dinleyebilirsiniz.

Bunun dışında geriye kalan en önemli Hoverwatch özelliklerine ise uygulamanın Premium abonelik paketinde yer alan bazı yararlı özellikler üzerinden örneklendirmeler yapabiliriz.

Hoverwatch WhatsApp takibi ile, WhatsApp’ta hedef cihaz sahibi tarafından paylaşılan tüm dosya ve mesajlara, mesajların gönderildiği ya da alındığı tarih ve saat gibi ayrıntılarla birlikte erişim sağlayabilirsiniz.

Buna ek olarak, Hoverwatch size WhatsApp’ta paylaşılan bütün videoları ve fotoğrafları takip etme imkanlarını da sunuyor. Uygulamayı kullanarak VoIP çağrılarını kaydetme özelliğini ise eminiz ki fazlasıyla seveceksiniz.

Hoverwatch ile hedef cihazda gelen ve giden tüm aramaları ve mesajları takip edebilirsiniz. SMS’lerin yanı sıra casus yazılım sayesinde hedef cihazın MMS mesajlarını da dilediğiniz her an izleyebilirsiniz. Gelen ve giden çağrı takibi ise hedef cihazın kimlerle konuştuğunu anlık olarak izleme imkanlarını size sunacaktır.

Casus yazılım Hoverwatch ile hedef cihazın bulunduğu coğrafi konumu anlık olarak belirleyebilir ve hatasız şekilde görüntüleyebilirsiniz. Hedef cihazın gün içerisinde bulunduğu konum geçmişine kontrol paneliniz üzerinden ulaşabilir ve dilerseniz gerçek zamanlı konum takibi de yapabilirsiniz.

Hoverwatch size hedef cihaz sahibinin cihazında tuşladığı tüm tuşların ayrıntılı bir kaydını sunuyor. Bu sayede şifrelere, mesajlara ve daha birçok şeye Hoverwatch aracılığıyla kesintisiz şekilde ulaşabilirsiniz.

Hoverwatch ile randevular, hatırlatıcılar ve takvim gibi birçok mobil cihaz uygulamasına sorunsuz erişim sağlayabilirsiniz. Hedef cihaz sahibinin telefonuna kaydettiği randevularını ve gitmeyi planladığı buluşmaları onun hiçbir şekilde haberi olmadan takip edebilirsiniz.

Casus uygulama Hoverwatch sayesinde izlediğiniz cihazda cihaz sahibi tarafından ziyaret edilen tüm web site geçmişlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun, çalışanlarınızın ya da sevdiklerinizin gün içerisinde hangi sitelerde neyi aradığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Hoverwatch’ın tüm bu önemli özelliklerden sonra aynı mSpy gibi hedef cihaz sahibine fark edilmeden çalıştığını da ek olarak belirtebiliriz. Yani hedef cihaz sahibi ne kadar teknoloji meraklısı olursa olsun siz istemediğiniz sürece Hoverwatch’ı hiçbir şekilde fark edemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Hoverwatch Fiyatları Ne Kadar?

Dünya genelinde 12 milyondan fazla kullanıcısı ile mSpy’dan sonra en çok tercih edilen casus takip yazılımı olan Hoverwatch, bireysel, iş ve aile planı olmak üzere birbirinden farklı abonelik paketleri ile karşınıza çıkıyor.

Buna göre aylık 8.22 USD ile tek bir cihazı izlemenize imkan veren Hoverwatch bireysel planı 12 aylık olacak şekilde satın almak isterseniz 99.95 USD gibi bir masraf etmeniz gerekiyor. Casus yazılımın aile planı ise yıllık 199.95 USD’lik ücreti ile 5 farklı cihaza kadar takip etmenizi mümkün kılıyor.

Söz konusu iki paket ve geri kalan diğer tüm abonelik planlarını merak ediyorsanız burada yer alan Hoverwatch’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dipnot: Son yaptığımız araştırmalara göre Hoverwatch programı eski kalitesini koruyamamaktadır bu sebeple bu programı şimdilik es geçebilirsiniz. Şimdiye kadar kalitesinden ödün vermeyen FlexiSpy veya mSpy programlarını inceleyebilirsiniz.

3) FlexiSpy

FlexiSpy Nedir?

En iyi 3 WhatsApp takip programı incelememizin sonuna doğru yaklaşırken üçüncü sırayı casus yazılımlarla ilgileniyorsanız muhtemelen daha önce de duymuş olacağınız FlexiSpy alıyor.

WhatsApp takibi yapan iyi bir sosyal medya casusu arıyorsanız tercih edebileceğiniz FlexiSpy, gizlice takip etmek için ideal bir takip programıdır.

blank

FlexiSpy Özellikleri Nelerdir?

Çok fonksiyonlu bir WhatsApp takibi uygulaması olan FlexiSpy’da WhatsApp mesajlarına ve dosyalarına daha sonra telefondan silinmiş olsalar dahi sorunsuz şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Multimedya dosyalarının yanı sıra emojiler ve benzeri birçok içeriği de yine FlexiSpy WhatsApp takibi özelliği ile takip edebiliyorsunuz.

Casus yazılım FlexiSpy ayrıca size WhatsApp’ın uçtan uca şifreleme ile korunmasına rağmen gerçekleştirilen aramaları kaydetme olanağını da sunuyor. Bunun dışında geriye kalan FlexiSpy özelliklerini merak ediyorsanız da aşağıda yer alan ve FlexiSpy Extreme adlı abonelik paketinde bulunan en önemli özellikleri gözden geçirmenizi tavsiye edebiliriz.

FlexiSpy ile Android ve iPhone cihazlardaki tüm WhatsApp mesajlarını, tarih ve saat ayrıntılarını, WhatsApp kişi listesindekilerin profil resimlerini görüntüleme imkanlarına sahipsiniz.

Casus yazılım sayesinde WhatsApp dışında ayrıca Snapchat, Facebook ve Instagram gibi uygulamalardaki anlık mesajlaşma hareketlerini de takip edebilirsiniz.

FlexiSpy, diğer pek çok casus yazılımın desteklemediği Android Nougat 7.1.1 ile tamamen uyumlu olan bir dizi özellik ve yenilik ile birlikte gelir ve bu da FlexiSpy için ödediğiniz ücretlerin karşılığını fazlasıyla almanızı sağlıyor.

Casus yazılım FlexiSpy’ın en önemli özelliği, hedef cihazda gerçekleştirilen konuşmaları dinlemenize ve kaydetmenize imkan vermesi. Yani birçok casus uygulamada bulunmayan bu özellik ile hedef cihaz sahibinin tüm konuşmalarına gizlice kulak misafiri olabilirsiniz.

FlexiSpy ile hedef cihaz o an kullanılmasa bile cihazın etrafında yapılan konuşmaları dinlemek için cihazın mikrofonunu uzaktan açabilirsiniz. Bu sayede hedef cihazın etrafında neler olup bittiğini hiçbir şekilde fark edilmeden dinlemenin keyfini sürebilirsiniz.

Gün boyu nerede olduğu konusunda endişeleriniz varsa, gerçek konumlarını tam olarak belirlemek için FlexiSpy’ın en güncel GPS izleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Bu özellik sayesinde hedef cihaz sahibinin gün içerisinde ziyaret ettiği tüm adreslerin ayrıntılı bir listesini bile alabilirsiniz.

FlexiSpy, hedef cihaz sahibine bildirmeden hedef telefonun kamerasını kullanarak fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlayan mükemmel bir uzaktan casusluk özelliğine sahiptir. Uzaktan kontrol özelliği ile hedef cihazı fiziksel erişim olmadan yeniden başlatabilir ya da uygulama aracılığıyla cihazın pil durumunu kontrol edebilirsiniz.

Casus yazılım FlexiSpy’ın cihaza kurulumundan önce eklenmiş olsalar bile hedef cihazda depolanan bütün resim ve video dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.

Üstelik tüm bu takip özelliklerini hiçbir şekilde hedef cihaz sahibinin haberi olmadan kullanabilirsiniz.

FlexiSpy Fiyatları Ne Kadar?

Çok çeşitli özelliklere sahip olan FlexiSpy’ın Premium abonelik planının aylık 99 USD olduğunu söyleyebiliriz. Bu paketi yıllık olarak satın almak isterseniz de 149 USD karşılığında satın alabilirsiniz.

Ancak casus yazılımın Premium paketi bir casusluk uygulamasından beklediklerinizi karşılamaya yetmiyorsa çok daha gelişmiş FlexiSpy özelliklerinin yer aldığı FlexiSpy Extreme abonelik planını 3 aylık 199 USD ya da yıllık 349 USD gibi fiyatlandırmalar üzerinden temin edebilirsiniz.

Extreme sürümünün mikrofon dinleme, çağrı dinleme ve cihaz kamerasını kontrol etme gibi özelliklere sahip olduğunu belirtmekte de fayda var. Geri kalan tüm paket avantajları içinse burada yer alan resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuç

Günümüzde giderek artan WhatsApp ve internet kullanımı, özellikle çocuklarımızı daha önce hiç görülmemiş olan tehlikelere maruz bırakıyor. Bu nedenle onların ebeveynleri olarak bu tarz tehlikelerden uzak kalmalarını sağlamak elbette ki bizim en başlı görevimiz.

Neyse ki, çocuklarımızın akıllı telefonlarını kötüye kullanmadıklarından emin olmak için tasarlanan mSpy ve FlexiSpy birçok önemli özelliği bize sunuyor ve muazzam yetenekleri ile her türlü casus takip ihtiyacımızı karşılamaya yetiyor.

Uygun fiyatlı abonelik planlarıyla dikkat çeken bu 3 casus yazılım bundan dolayı en iyi 3 WhatsApp takip programı listesinde yer almayı da kesinlikle hak ediyor.

 


En İyi 3 WhatsApp Takip Programı Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Metin:

  Uzaktan yuklemek mumkunmu bir mesaj veya link gondererek?

  1. Admin:

   Hayır kesinlikle mümkün değildir. Bu şekilde takip edilebileceğini iddia eden sitelere itibar etmeyiniz.

 2. Gsmze:

  Karsi tarafin telefonu elime almadan yükleme yapabilirmiyim simdiden tesekkürler

  1. Admin:

   WhatsApp’ını takip edeceğiniz telefon iphone ise hedef iphon’u elinize almadan yükleme yapmanız mümkündür. Fakat bu söylediğim sadece iphone cihazlar için geçerlidir ve uzaktan yükleyebilmeniz içinde hedef iphone cihazın icloud giriş bilgilerini biliyor olmanız gerekir. Uzaktan yükleme özelliği ise sadece mSpy telefon takip programında mevcuttur. Uzaktan yükleme konusunda ki ayrıntılı bilgiyi şu sayfada bulabilirsiniz.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir