Sıkça Sorulan Sorular

MSpy Yazılımı Nedir?

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen mSpy, gençlerin güvenliğini sağlamak isteyen ailelerin, sevdiklerini merak eden kişilerin ya da çalışanlarının verimliliğini görmek isteyen firma sahiplerinin kullanabileceği ve hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip telefon ya da bilgisayarlarda çalışabilen bir casus takip yazılımıdır.

Hedef cihazlardaki SMS bilgilerini, arama detaylarını, GPS yer bildirimlerini, sosyal medya hesaplarına girişlerini, internet kullanımını ve daha birçok veriyi takip edebilen mSpy, tüm verileri cihazdan toplayarak yazılım sahiplerinin kontrol paneline gönderir.

Kontrol paneline ise masaüstü bilgisayarlardan, cep telefonlarından, tabletlerden, kısacası internetin olduğu her yerden yazılımı satın alan kişilerin erişebilmelerine olanak veren mSpy, akıllı telefonlarda hem rootlu hem de rootsuz Android 4+’da çalışabildiği gibi, Jailbreak’li ya da Jailbreak’siz IOS 6 – 8.4; 9 – 9.1 platformlarının tamamında sorunsuz hizmet verir.

Son yılların tartışmasız en iyi casus yazılımı mSpy’da kullanıcı dostu kontrol paneli, günün her saatinde canlı destek ve farklı abonelik paketleri en uygun fiyatlar ile temin edilir. Parasının karşılığını tam anlamıyla almak isteyenlere en iyi casus yazılım tecrübesi için mSpy yazılımı olabilecek en iyi tercihtir.

MSpy Yazılımı Ne Şekilde Çalışır?

Kurulduğu hedef cihazlardaki verileri toplayarak çalışan mSpy, aldığı tüm bu verileri internet bağlantısı ve bir internet tarayıcısının bulunduğu herhangi bir alandan erişilebilecek olan kontrol panelinde yazılım sahiplerine gösterir.

MSpy’ı kullanmak isteyenler hedef cihazın uyumlu olup olmadığını buradan kontrol ettikten sonra abonelik türünü seçebilir ve satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Satın alma işleminden sonra kurulum talimatlarını açıklayan ve kontrol paneline giriş bilgilerini belirten bir mail alan kişiler, mailde yer alan yönergeleri izleyerek mSpy kontrol panelini kullanmaya başlayabilirler.

MSpy yazılımını hedef cihazda çalıştırabilmek için cihaza tam yetkili bir şekilde fiziksel olarak erişildikten sonra internet bağlantısı ile telefondan bir tarayıcı açıp, casus yazılımın indirilebilmesi için şart olan bağlantıyı tarayıcıya girmek gereklidir. Yükleme işlemi bittiğinde ise mSpy hedef cihaza kurulmuş olacaktır.

MSpy’ı kuran kişiler yazılımı yasal olarak kullanacaklarını, yani reşit olmayan çocuklarının cihazlarına, izlenmeyi kabul eden kişilerin cihazlarına ya da kendi cihazlarına yükleyeceklerini de onaylamış sayılırlar.

MSpy Yazılımında Ülke Sınırlaması Bulunur mu?

Tüm operatörlerle uyumlu bir şekilde çalışan casus yazılımımSpy, bu nedenle hedef cihazın konumuna ya da bulunduğu hücresel taşıyıcı ağa bakmadan çalışır ve böylece dünyanın her yerindeki cihazları takip eder. Fakat mSpy’ın hedef cihazdan aldığı verileri kontrol paneline aktarabilmesi için internet bağlantısı zorunludur. Bu yüzden hedef cihazın da internetin olduğu bir yerde ya da kablosuz bağlantısı açık şekilde bulunmasıgereklidir.

MSpy Yazılımı Hangi Cihazları Destekler?

MSpy yazılımı Android 4 ve I OS 6 – 8.4; 9 – 9.1 üzeri tüm işletim sistemlerine uyum sağlar. Hedef cihazın mSpy casus yazılımı için uygunluğunu öğrenmek isteyenler burayı inceleyebilirler.

MSpy casus yazılımı Jailbreak’siz IOS cihazlarda çalışabilir fakat özellikleri normal sürümüne göre çok daha kısıtlı olacaktır. Jailbreak yapılmamış IOS cihazda çalışabilen mSpy özelliklerini merak edenler buradan bilgi edinebilirler.

Casus yazılımın tüm özelliklerinden faydalanmak isteyenlerinse Jailbreak’li IOS cihazları için müşterilere sağlanan mSpy yazılımını almaları gerekir.

MSpy ile Jailbreak’siz mSpy arasındaki fark; aynı sürümün farklı çözüm yolları olmalarıdır. Dileyen kişiler bu nedenle iki yazılım arasında değişiklik yapabilirler.

MSpy Yazılımı İzlenen Cihazda Görülebilir mi?

MSpy yüklendiği hedef cihazın arka planında çalışır ve kesinlikle görülmez. Yüklemeden sonra gözüken simge ise mSpy işlevlerinde herhangi bir özelliğe sahip değildir. İsteyen kullanıcılar daha kaliteli bir kullanıcı deneyimine sahip olabilmek adına cihazın kontrol panelinde gösterilmesi ya da gösterilmemesi gibi 2 farklı seçenekten birisini tercih edebilirler.

MSpy Yazılımı Yasal mı?

Tamamen yasal bir uygulama olan mSpy’ın tek amacı; ailelerin henüz reşit olmayan çocuklarının güvenliğini sağlayabilmek, iş yeri sahiplerinin çalışanlarının üretkenliğini izleyebilmelerine imkân vermek ve değer verilen kimselerin dış dünyada herhangi bir nedenle zarar görmediğinden emin olmaktır. MSpy yazılımı ayrıca kişilerin kendi cihazlarına da kurulabilir.

MSpy ile izlenen cihazların doğru izinlere sahip olma hususu tamamen yazılımı satın alan kullanıcıların yükümlülüğündedir. Belirtilen şartların dışında MSpy’ı kullanmayı düşünenlerin bir hukuk müşavirine amaçlarının yasal olup olmadığı konusunda danışmaları mümkündür.

MSpy Yazılımı Uzaktan Kurulabilir mi?

Casus yazılımın kurulacağı cihaz iPhone ya da iPad ise iCloud giriş bilgileri üzerinden Jailbreak’siz mSpy yazılımı uzaktan kurulabilir. Ancak özellikleri normal mSpy uygulamasına göre çok daha az olacaktır. Ayrıca uzaktan kurulumda her 24 saatte bir verilerin doğru şekilde yedeklendiğinden emin olmak gerekir. En önemlisi hedef cihazda iCloud yedeklemesi kullanılmıyorsa, bu defa yine diğer yöntemlerde olduğu gibi elle kurulum yapmak mecburidir.

IOS sistemli tablet ya da cep telefonunun Jailbreak’li olması halinde ise mSpy’ın hedef cihaza kurulabilmesi için 5 ila 15 dakika arasında bir süre boyunca cihaza doğrudan erişim zorunludur. Kurulum tamamlandıktan sonra ise mSpy hedef cihazdan gelen tüm verileri kontrol paneline aktarmaya başlar.

Cihazın Jailbreak’li olmadığı zamanlarda öncelikle cihaza bu yükleme gerçekleştirilmeli ve sonrasında mSpy yüklenmelidir. Bu işlemlerin ise biraz zaman alabileceği unutulmamalıdır.

Android işletim sistemli cihazlarda ise casus yazılım canavarı mSpy’ı kurabilmek için mutlaka fiziksel erişime sahip olunmalıdır.

Dileyen kişiler mSpy’ı satın aldıkları esnada ayrı bir hizmet olan mAssistance uygulamasını da ekleyerek bir casus yazılımdan alabilecekleri deneyimi maksimuma çıkarabilirler.

MAssistance sayesinde mSpy’ın hedeflenen cihaza yapılacak olan ilk kurulumunun yanında sorunsuz bir keylogger yüklemesi, konum bildirimleri, SMS uygulamalarının inaktif edilmesi ve USB hata analizinin tespiti gibi farklı pek çok işlemin tek bir hizmet üzerinden gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Tüm bunların yanı sıra mAssistance sayesinde uzaktan jailbreak ve rooting de uygulanabilir.

MSpy Yazılımı Nasıl Kurulur?

MSpy casus yazılımını kurabilmek için farklı cihaz türlerine göre 3 seçenek üzerinden ilerlenebilir.

IPhone telefonlarda Jailbreak yapılmasını tercih etmeyen kişilerin çözüm yolu olarak tercih edebileceği iCloud ile mSpy yüklemesinde, iCloud giriş bilgilerinin kullanılması gerekir. Kontrol panelinden girilebilecek olan bu yöntemle iPhone cihazlara uzaktan yükleme tamamlanabilir. Ancak iCloud yedeklemesinin sadece hedef cihazın internete bağlı, fişe takılı ve kilitli olması durumlarında günde 1 kez olacak şekilde gerçekleştiği de bilinmelidir.

IPhone cihazda iCloud yedeklemesinin açık olmaması halinde, hedef cihaz üzerinden manuel bir şekilde ‘’Ayarlar‘’ sekmesine gittikten sonra iCloud seçeneğinin altında yer alan iCloud yedeklemesini ‘’AÇIK‘’ olarak işaretlemek gerekir. Sonrasında ise ‘’Yedekleme‘’ bölümüne gidilerek cihaz ile kontrol panelinin senkronizasyonunu başlatabilmek amacıyla ‘’Şimdi Yedekle‘’ düğmesine basılması önemlidir. “Jailbreak’siz mSpy Özellikleri

IOS işletim sisteminde mSpy kurulumunda casus yazılımın tüm özelliklerinden faydalanmak isteyen kişilerin hedef cihaza Jailbreak yapmaları mecburidir. Ayrıca bazı IOS versiyonlarında Jailbreak olmayabileceğinden ötürü hedef cihazın uygunluğunun önceden kontrol edilmesi gerekir. Cihaz kontrol işlemi için ‘’Ayarlar‘’ bölümünde yer alan ‘’Genel‘’ sekmesinin altındaki ‘’Hakkında‘’ ve ‘’Sürüm‘’ alt seçeneklerinden cihazın hangi IOS işletim sistemi sürümünü kullandığına bakılabilir.

Android işletim sisteminde mSpy kurulumu için hedef cihaza mutlaka fiziksel temas gerekir. Kurulumun tamamlanmasının ardından gelen verileri görebilmek içinse casus yazılımın kontrol panelinden Android’in seçilmesi yeterlidir. MSpy rooting yapılmadan da yüklenebilir fakat hedef cihaz üzerinden Facebook, WhatsApp, Skype, Snapchat, Viber ve Line takibinin yapılabilmesi için cihazın rootlu olması mecburidir.

MSpy Yazılımı Nasıl Kaldırılır?

MSpy’ın cihazlarına izinleri dışında kurulduğundan şüphelenen kişiler, belirtilen yönergeleri izleyerekyazılımı cihazlarından kaldırabilirler.

Cydia’ya gidin > İndirilenler > IphoneInternalService > Düzenle > Kaldır

Telefon ayarlarına gidin > Güvenlik > Cihaz yöneticisi > Servisleri güncelle > Devre dışı bırak > Ayarlara geri dönün > Uygulamalar > Servisleri güncelle > Kaldır

MSpy Yazılımından Gelen Veriler Nasıl Kontrol Edilir?

MSpy casus yazılımından gelen tüm veriler herhangi bir web tarayıcısından ulaşılabilen kontrol paneli üzerinden izlenebilir. MSpy kontrol panelinin nasıl olduğunu merak edenler ise mSpy Demo sayfasını inceleyebilirler.

MSpy Yazılımı Hangi Yöntemlerle Satın Alınabilir?

Yeni nesil casus yazılım mSpy’ı satın alabilmek için çok sayıda ödeme yöntemi bulunur. MSpy’ı satın almak isteyen kişiler yaşadıkları ülke için geçerli olan ödeme yöntemlerinden dilediklerini seçerek bunu gerçekleştirebilirler. Kabul edilen ödeme yöntemleri aşağıdaki gibidir:

Kredi kartı ya da banka kartı üzerinden satın alınan mSpy kart ekstresinde ise ‘’ AVANGATE*mspy.software , paypro-charge.com veya PayPro * mSpy product’’ şeklinde görülür.

MSpy Yazılımını Satın Aldıktan Sonra Ne Olur?

Satın alma işlemi tamamlandığında ödeme onayı da geldikten sonra mSpy tarafından ödeme esnasında belirtilen e-mail adresine bir posta gönderilir ve posta içerisinde kişisel kontrol panelinin linki ile panele giriş bilgileri bulunur. Linke tıklanarak açılan panele, verilen kullanıcı bilgileriyle girilmesi yeterli olacaktır.

MSpy Yazılımı Nasıl İade Edilir?

Casus yazılım ürününden memnun kalınmaması halinde ‘’İade Politikası‘’ koşullarına uyulması durumunda mSpy, satın alındıktan sonraki ilk 10 gün içerisinde geri iade edilebilir.

MSpy Yazılımı Ne Kadar Sıklıkla Güncellenir?

Yapılan son yedekleme işleminden sonraki ilk 24 saat içerisinde bilgi edinebilirler. Bilgi alma süresinin 24 saati bulmasının nedeni ise hedef cihazdan alınan verilerin boyutlarının yeri geldiğinde birkaç gigabayta kadar çıkabilmesidir. Ayrıca stabil halde bulunmayan 3G ya da 4G bağlantılarında da hedef cihazdan güncellemelerin alınabilmesinin yine neredeyse 24 saate kadar süreceğinin bilinmesi önemlidir.

Daha önceden belirlemiş oldukları güncelleme sıklıkları doğrultusunda düzenli olarak güncellemeleri alabilirler. Güncelleme sıklığı hesap ayarları üzerinden manuel olarak değiştirilir ancak bu ayarların çok kısa sürelerde tutulmasının cihazın pil ömrünü azaltabileceğinin unutulmaması gerekir.

MSpy Yazılımı İçin İnternet Gerekli mi?

Casus yazılım mSpy’ın hedef cihazdan topladığı verileri kontrol paneline etkili bir şekilde aktarabilmesi için internet bağlantısı gereklidir. Bu aşamada kablosuz ve 3G/4G bağlantılarından faydalanılmaktadır. Verilerin tamamı sunuculara geçtikten sonra ise mSpy sahiplerinin kontrol panellerinde görülebilir hale gelir.

MSpy Yazılımında Kaç Cihaz İzlenebilir?

Abonelik süresi devam ettiği müddetçe MSpy casus yazılımı üzerinden farklı hedef cihazların izlenebilmesi mümkündür. Fakat bir defada sadece 1 cihaz izlenebilir. Bir cihazı daha fazla izlemek istemeyen kişiler ise cihazdaki mSpy kurulumunu kaldırarak başka bir cihaza yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştirebilir ve yeni cihazı kontrol paneli üzerinden takip etmeye devam edebilirler.

Aynı anda birden fazla cihazı daha uygun fiyatlarla takip etmek isteyenler ise burada yer alan Aile Kiti’ni tercih edebilirler. Aile kiti ile 3 mSpy aboneliği alabilir ve %20’ye varan oranlarda tasarruf edebilirler.

MSpy Yazılımı İçin Jailbreak Zorunlu mu?

MSpy yazılımı ile hem Jailbreak’li hem de Jailbreak’siz IOS işletim sistemli hedef cihazları izleme imkânı mevcuttur. IOS cihazında Jailbreak yapmak istemeyen kişiler, Jailbreak’siz mSpy yazılımını tercih edebilirler. Jailbreak’siz mSpy aboneliklerinin özellikleri ise şöyledir:

Kalan tüm özelliklere erişebilmek içinse IOS işletim sistemli cihazlara Jailbreak yapılması zorunludur.

İndirimli fiyatı yakala Jailbreak’siz MSpy’a sahip ol

MSpy Yazılımı İçin Yapılan Jailbreak Geri Alınabilir mi?

MSpy yazılımını tam anlamıyla kullanabilmek için yapılan Jailbreak herhangi bir zamanda kolaylıkla geri alınabilir. Bunun için IOS cihazı fabrika ayarlarına döndürmek ya da en son IOS güncellemesini yüklemek yeterlidir.

MSpy’ın hedef cihazlar üzerinde etkin kalabilmesi için de takip süresi boyunca IOS güncellemelerinin alınmaması gereklidir.

MSpy Yazılımında Jailbreak’ten Sonra Ne Olur?

Jailbreak yapıldıktan sonra hedef cihaz eskisi gibi çalışmaya devam edecek ve cihaz sahibi iTunes üzerinden her türlü medya ile uygulama yüklemesini gerçekleştirebilecektir. Jailbreak işlemi tamamlandığında hedef cihazdaki atlama tahtasında Cydia simgesi belirir. Kontrol panelinde yer alan ‘’Yardım’’ kategorisinden konu ile alakalı makale incelenerek bu simgenin kaldırılması sağlanabilir.

Bunun dışında Jailbreak’in hedef cihazda başka bir değişikliğe sebebiyet vermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Telefon performansını da etkilemeyen Jailbreak, hedef cihazın pil ömrünü arttırması ile bilinir.

MSpy Yazılımında Rooting Gerekli mi?

Android işletim sistemlerinde rooting uygulaması cihazların garanti kapsamını düşürse de istenilen herhangi bir anda bu işlem kolaylıkla geri döndürülebilir ve cihaz yeniden garanti kapsamına girebilir.

Rooting işlemi mSpy yazılımında Facebook, Gmail, Skype ve Viber gibi uygulamaların verilerini de takip etmek isteyen yazılım sahiplerinin tercih edebileceği bir tekniktir. Bu teknik yalnızca Premium hesap sahipleri için mevcuttur.

Hedef android işletim sistemli cihazlarda sorunsuz rooting işlemi içinse yine mSpy casus yazılımının ek bir hizmeti olan MAssistance uygulamasından faydalanılabilir.

MSpy Yazılımıyla Kayıp Telefon Bulunur mu?

MSpy yazılımı yalnızca kurulduğu mobil cihazları takip edebilir. Bu nedenle cep telefonu numarası üzerinden ya da IMEI numarası ile herhangi bir cihaz izleme veya  kayıp telefon bulma hizmeti mevcut değildir.

MSpy Yazılımı Teknik Destek Sağlar mı?

MSpy yazılımını alan kullanıcılar temel abonelik, premium abonelik ya da aile kitlerinde günün her anında canlı sohbet ve e-posta üzerinden teknik destek alabilirler. Ayrıca mSpy’ın kullanıcılarına sunduğu iki farklı destek şekli daha bulunur.

MSpy casus yazılımında meydana gelebilecek her türlü sorun için sadece kendilerine özel ve hızlı teknik destek almak isteyen kullanıcılara 39.99 TL karşılığında standart mSpy paketlerinden çok daha efektif bir müşteri desteği sağlanır. MSpy kurulumu dışında anlık telefon desteği için tercih edilen bu yazılım tamamen isteğe bağlıdır ve herhangi bir şekilde iadesi yapılmamaktadır.

Casus yazılım mSpy için daha etkili bir destek sihirbazı isteyenlere ise mAssistance uygulaması tavsiye edilebilir. 129.99 TL üzerinden temin edilebilecek olan bu uygulamada tüm Jailbreak ve rooting işlemlerinde koşulsuz desteğin yanı sıra VIP destek ve TeamViewer ile mSpy kurulumu gibi pek çok önemli içerik bulunur. Bu destek sihirbazı ile ayrıca canlı sohbet, telefon ya da e-mail üzerinden 7 gün 24 saat her türlü konuda yardım alınması mümkündür.


Sıkça Sorulan Sorular Hakkında Kullanıcı Yorumları
 1. Ahmet Dursun:

  Merhabalar,

  Yüklenen cihazda, Whatsapp’ta silinmiş mesajlara da erişim sağlanabiliyor mu ?

  1. Admin:

   Evet yüklenme sonrasında hedef cihaz WhatsApp mesajlarını yazışma sonrasında silmiş olsa dahi siz panelden tüm konuşmaları eksiksiz görebilirsiniz.

 2. Murat Can:

  Merhabalar. Bu uygulamadan satın almayı düşünüyordum Premium olarak. Size bir kaç sorum olacaktı.

  1-Bu programı mAssistance ile satın aldığımızda karsı telefona root yapmaya gerek kalmıyor degil mi ?
  Sizin tarafınızdan bu gerçekleştiriliyor değil mi?
  2-Root olduktan sonra Whatsapp-İnstagram-Facebook ve normal SMS olarak gönderilen mesajlarını anlık takip edebiliyor muyum yada görebiliyormuyum ?
  3-Kurduğum telefonda gönderilen yada gelen fotoğraf ve videoları görebiliyor muyum ?
  4-mAssistance’yı aldıktan sonra her ay mı ödeme yapmam lazım yoksa sadece 1 kez ?
  5-1 aylık aldığımda ve beğenirsem yenilemede bir sıkıntı çıkmaz değil mi ?
  6-Destek öncelik hattının avantajları nelerdir ?

  Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler, kolay gelsin.

  1. Admin:

   Merhaba, öncelikle tüm sorularınızı aynı şekilde numaralandırma yolu ile cevaplayacağım bilginize..

   1- mAssistance hizmetini dahil ederseniz hedef telefona mspy kurulumu ve root yapılması gibi işlemleri mSpy destek ekibi tarafından yapılır.
   2- Root atıldıktan sonra Whatsapp-İnstagram-Facebook gibi tüm sosyal mesajlaşma uygulamalarındaki mesajlaşmaları görebilirsiniz. SMS mesajları için root’a gerek yok olsada takip edebiliyorsunuz olmasada..
   3- Evet hedef telefondan gelen giden ve çekilen fotoğrafları ve videoları görebilirsiniz.
   4- mAssistance hizmeti için sadece 1 kez ödeme yaparsınız.
   5- Hayır üyeliğinizi istediğiniz gibi yenileyip uzatabilirsiniz.
   6- Telefon desteği hizmeti anlamını taşıyor ama bu hizmeti almanıza gerek yok. Bu sayfada bulunan canlı sohbet özelliği ile müşteri temsilcileriyle 7/24 canlı sohbet özelliğini kullanabilirsiniz.

   Son olarak şunu belirtmekte fayda var kurulum oldukça kolaydır, bu nedenle teknoloji konusunda bilgili olmasanız bile herhangi bir sorun yaşamadan mSpy’ı kendiniz kurabilirsiniz.

   Umarım yardımcı olabilmişimdir.
   Teşekkürler.

 3. Hasan:

  Hedef kişiyi takip etmek için hangi bilgilere sahip olmamız lazım ve hedef kişinin telefonuna bişey indirmemiz yada onaylamamız gerekiyormu??

 4. Seyda:

  Ben yüklemeyi yapamadım sanırım yapılması gereken yüklemeyi kendi telefonuma yaptım müşteri hizmetleri numarasinida bulamadım

  1. Admin:

   Evet sadece karşı telefona yükleme yapmalısınız. Neyse ki kullanıcı paneliniz üzerinden bir tıkla telefonunuzdan kaldırabilir ve daha sonra yüklemek istediğiniz telefona yüklemesini yapabilirsiniz bu konuda bir sınırlama bulunmuyor. Bu vereceğim sitenin alt köşesinde çıkan çevrimiçi sohbet kısmından aklınıza takılanlar konusunda destek alabilirsiniz: Link

 5. Çiğdem:

  Mspy androidde root suz kurarsak WhatsApp mesajlarını okuyamazmiyiz yoksa anlık olarak mı okuyamayiz

  1. Admin:

   Android telefonu root yapmadan kullanırsanız diğer mspy standart paket özellikleri aktif olur yani WhatsApp mesajlarını okuyamazsınız.

 6. hakan:

  merhaba diyelim ki telefonda watsapp değişikliği oldu telefona takılan sim kart değişti mspy o zaman ne yapıyor.

  1. Admin:

   Diyelim hedef telefona takılı sim kart değişti başka hat takıldı o hat da olan biteni takip edebilirsiniz. Kısaca mSpy yüklü olan cihazın tüm kullanım aktivitelerini takip ettiği için burada takılı olan hat önemli değildir ve aynı şekilde takip etmeye devam edebilirsiniz. Fakat takip ettiğiniz hedef telefonu değiştirmek isterseniz buda mümkündür. Tek bir cihazı takip etme şartıyla sınırsız hedef cihaz değişikliği yapabiliyorsunuz. Daha fazla soru cevap için telefon takip programı sayfamıza bakınız.

 7. Ertuğrul:

  Mspy kullanılan telefon da yüklü olan banka uygulamalarına erişebilir mi?
  Mesela benim tlf da mspy yüklü ama benim kullandığım banka hesaplarımın olduğu bankaların cep uygulamarı da yüklü ben banka hesabıma giriş yaparken mspy merkezi bunları görebilir mi?

  1. Admin:

   mSpy banka uygulamalarını izleme özelliğine sahip değildir. Ayrıca hesaplara yani kullanıcı panelinize erişim yetkisi yoktur.
   Takip ettiğiniz hedef cihaza dair kullanıcı panelinize aktarılan bilgileri sizden başka kimseler göremez.

 8. murat:

  7 gün ücretsiz deneme nasıl kullanılıyor.Programı kullanıp test etmek istiyorum.

 9. Sevil:

  Merhabalar. Premium yaziliminizi almayi istiyorum fakat yukleyecegim telefonda root var mi bilmiyorum. Telefonun markasini da bilmiyorum. Acikcasi ekstra ucret verip tarafiniza root yukletme imkanim da yok. Ozellikle watsapp, facebook ve instagram mesajlarini goruntulemek istedigim icin bunlarda sorun yasar miyim diye tereddut icindeyim. Ne yapmaliyiz?

  1. Admin:

   Root işlemi yalnızca WhatsApp, Facebook, Viber, Skype ve Gmail gibi varsayılan olmayan uygulamaları takip etmeye ihtiyacınız olması durumunda gereklidir ve (yalnızca Premium abonelikler için gereklidir).

   Hedef telefona yükleme işlemini mSpy ekibinin yapmasını isterseniz özel hizmeti olan mAssistance hizmetini satın alma adımında sepete eklediğinizde hedef telefona ilk yüklemeyi mSpy ekibi sizin için gerçekleştirmektedir. Ayrıca sizin için uzaktan Root işleminide gerçekleştirir.

 10. huseyin.sahin:

  merhaba. yazılımı almayı düşünüyorum bir kaç sorum olacaktı. cevaplarsanız sevinirim. 1. yazılım bütün android telefonlara yüklenebiliyormu? android sürümü şuan 9 var üzerinde sorun teşkil edermi?2 şuan android telefona kurulacak ancak daha sonra iphone telefona kurulum yapmayı planlıyorum.yeni telefon aldığımda iphone yükleme yapmak istediğimde yeniden lisansmı almam gerekiyor yada aynı lisans ile devam edebilirmiyim?.3. iphone telefona kurduğumda jailberak yapmadan kurulabiliyormu ,kuruluyorsa simge görünecekmi?

  1. admin:

   1)Evet Android telefonlara yüklenmektedir.
   Android 9 ve üzeri çıkan sürümleride desteklemektedir.

   2) Lisans süreniz boyunca istediğiniz kadar cihaz değişikliği yapabilirsiniz tekrar lisans almanıza gerek yok.

   3) Evet mspy Jailbreaksiz olarakta çalışmaktadır.

   1. Kubilay:

    Merhaba;
    Mspy yazılımı ekran görüntüsü alıyormu? Alıyorsa bu ekran görüntüsünü bize aktarıyor mu?
    Birde mspy yüklü telefonunun ekranının panelden canlı izleyebiliyor muyuz ?
    İyi günler

 11. Emre:

  Merhaba,
  Veriler ne kadar süre saklanıyor. Ben ortalama 1 ay kontrol paneline giremeyeceğim 1 ay sonunda girdiğimde eski verilere ( msj,arama,konum vb.) Ulaşabilir miyim? Teşekkürler

  1. admin:

   Merhabalar,

   Hesabınız etkin olduğu sürece kontrol panelinden süresiz görebilirsiniz silinmez.

 12. Merve:

  Merhaba sayin admin,

  Anladigim kadarıyla hedef telefona yukleme yapilmadan once root islemi yapilmasi gerekiyor.Bu islemin nasil yapilacagi hakkinda bilgi verirmisinz?Sanirim assitance hizmeti alinmasi gerekiyor,ama islem adimlarini ozetler miniz?Teknoloji bilgim sinirli, detaylandirirsaniz sevinirim. Rootislemi ve program yukleme toplam ne kadarsure alir? ve rootislemi yapildiginda telefonda kullanan kisi farkedermi?Tsk

  1. admin:

   Merhabalar,

   öncelikle mAssistance hizmetinin satın alınması zorunlu değildir fakat satın aldığınızda sizin yerinize hedef telefona kurulum ve root işlemini mSpy teknik ekipten kişiler halletmektedir.

   mAssistance desteğinden hizmet satın aldıktan sonraki işleyiş şudur:

   Takip edeceğiniz kullanıcının telefonu hangi saatte elinizdeyse veya hangi saatte müsait olacaksanız o saat için müşteri hizmetlerinden randevu oluşturacaksınız.
   Randevu işlemi satın aldıktan sonra size gelen mailde randevunun nasıl oluşturulacağı hakkında bilgi verilmektedir.

   Kısaca özetlemek gerekirse hangi ülkedeyseniz bulunduğunuz ülkenin müşteri hizmetleri numarasını arayarak (veya dilediğiniz ülkenin müşteri temsilcilerinide arayabilirsiniz dil biliyorsanız)
   Diğer bir seçenek mAssistance servisine mail atarak
   Ve müşteri hizmetlerine resmi web sitesi üzerinde bulunan çevrim içi sohbet kısmından ulaşarak müsait olduğunuz saat için mAssistance hizmetti için randevu almak istediğinizi belirterekte randevunuzu oluşturabilirsiniz.
   (çevrim içi sohbet için buraya girin ve az bekleyin sitede çevrim içi sohbet penceresini göreceksiniz)

   Yüklenecek olan telefona uzaktan bağlanabilmek için (teamviewer) programını yüklemeniz istenecektir. (internette ücretsiz indirebiliyorsunuz çok kolay ve kısa işlemdir)

   Ve randevu saati geldiğinde sizinle iletişim kurarak yüklemek istediğiniz telefona uzaktan bağlanıp root ve mspy yükleme kurulum işlemini kısa sürede tamamlıyorlar.
   Sonrasında telefonu bir defa kapatıp açmanızı istiyorlar işlem tamam 🙂

   Yukarıda ne kadar uzun uzun anlatmış olsamda işin özetti mspy satın alma sonrasında root ve yükleme işlemini mAssistance görevlisi tamamlasın isterseniz bu hizmeti satın alıyorsunuz yoksa satın alma aşamasında boşuna ekleyip ek ücret ödemenizin bir anlamı yok. Diyelim satın aldınız yukarıda belirtiğim randevu seçeneklerinden birini kullanarak irtibatta geçip müsait olduğunuz saatte randevu oluşturmuş oluyorsunuz sonrasında tüm işlem mAssistance ekibinin kontrolündedir.

   Ayrıca root illa yapılması gereken bir uygulama değildir fakat yaparsanız mspy ın sunduğu tüm özelliklerden eksiksiz yararlanmış olursunuz.
   Root her telefon modeline göre farklılık gösterdiği için bu konuda bilgilenmek istiyorsanız google arama motoruna telefonun model markası root nasıl atılır yazarak aratıp araştırabilirsiniz daha çok youtube videoları işinizi görecektir.

   Umarım verdiğim bilgiler aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmıştır eğer aklınıza takılan sorular olursa burada bulunan müşteri hizmetleri numaralarından arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Sevgiler.

 13. emin:

  merhaba samsung galaxy j7 pro android sürümü 7.0 samsung experience sürümü 8.1 buna uyumlu mudur acaba?
  teşekkürler.

  1. admin:

   Evet “galaxy j7 pro android” ile uyumludur.

 14. cenk:

  merhaba , yurt dışı numarasını takip edebilirmiyiz

 15. Mert:

  Root yaptığımız telefonu kullanıcısı fabrika ayarlarına geri dön veya format yaparsa root ve yüklediğimiz uygulama silinir mi?

  1. admin:

   Evet silinir.

 16. serkan:

  size ulaşabileceğim bir numara veya adres var ise iletişim kurmak istiyorum.

  kolaylıklar dilerim

  1. admin:

   Mspy Türkiye +90 850 252 6514 Pazartesi – Cuma gün içlerinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 17. yaşar yıldız:

  merhabalar bu program sadece kişinin nerde olduğunu tespit etmek için kullanılıyor yoksa konuşma mesajları benim cep telefonuma gönderebiliyormusunuz.Benim amacım telefonda konuşulan ve mesajları takip edebilme bunu yapabilirmisiniz.ve maliyeti ne olur.teşekurler iyi calışmalar

 18. YASİN:

  Bu programi satin aldigimizda kac telefonu takip edebiliriz.

  1. admin:

   mSpy’ın Aile paketi ile aynı anda 3 cihaza kadar takip edebilir ve %20 gibi bir kar elde edebilirsiniz. Diğer Standart ve Premium paketlerle aynı anda tek telefonu takip edebilirsiniz. Fakat hangi üyeliği alırsanız alın hepsinde sınırsız hedef telefonu değiştirme özelliği mevcuttur.

   1. Aysu:

    Arkadaşım erkek arkadaşım benim telefonuma bu programla girmiş ben bunu nasıl iptal edebilirim

    1. Admin:

     mSpy telefondan nasıl kaldırılır ? yazımızda sorunuzun cevabını bulabilirsiniz..

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir